fauvercosM»* - "TRIPLON CTIEF MANTELS BRANDPUNT Mars... PHILIPS mem is nodig H. J. v. d. Maas Reparaties - Rien Veerman Waardeer allelpl voedsel... Gramofoonplaten - Rien Veerman BRANDPUNTEN behandeling ivaard TRIPLONEREN COUPE REVERS Blijvend Blijvende vouw Regen- bestendig Echte jeugdspaarders winnen iets voor het hele teven I KILLE AVONDEN BELASTINGCONSULENT Mars Nuts Neem per man steeds driekwart kan! Philips boorapparaat regelbaar voor practisch iedere gehoorafwijking AMERSFOORT I Te koop qevrcaqd 1 10 Zaterdag 27 September 1952 Laat het daarom, voordat U het opbergt, reinigen en voor een kleinigheid meer Triplon geeft Uw goed een 3x grotere slijt-weer stand, maakt het water- afstotend en tevens mot- werend. WINKEL IANGESTRAAT 117. TEL 6609 FABRIEK EN KANTOOR: NIJVERHEIDSTRAAT 16. TEL 6703 het huis voor elegante sportieve Dameskleding Keuze uit de nieuwste Parijse modellen Diverse nieuwe soorten stoffen Heel aparte regenkleding voorradig Memlingstr. 3, gesloten huis, Telef. 6667 Echte jeugdspaarders zijn jongens en meisjes, die weten, waar het bij de spaaracties om gaat: Leren gerégeld te sparen en dit vol te houden, niet alleen tijdens de acties zelf, maar ook daarna! Met de vaste spaargewoonte het leven in daar heeft men altijd wat aan, daarmee staat men altijd sterker en onafhankelijker in de strijd om het bestaan! Dat is het ook, wat de duizenden Nederlandse scholen, die achter de spaaracties staan, wilJen bevorderen. Ouders, laat ook Uw kind het goede, blijvend waardevolle van de „spaarles" ondervinden, laat het meedoen aan de Jeugdspaaractie 1952/'53, op school of aan het postkantoor. een electrische kachel een ideale, goedkope ver warming. Een ruime keuze in 1-, 2- en 3-staafs kachels vindt U bij Rijwielhandel Arnhemseweg 43 - Tel. 4965 Inlichtingen omtrent erkende opleiding examens en lidmaat schap bij het Secr. Nedcrl. College v. Belastingconsulenten, Belgischeplein 6 te 's-Graven- hage (Post Schev.) Tel. 551763 VAKKUNDIGE EN BILLIJKE ARNHEMSEWEG 32 TELEFOON 3027 AMERSFOORT Gesterkt door buitenlucht cn zon gaan Uw kinderen weer aan de studie. Houdt ze sterk en ge zond. Geeft zc iedere morgen en middag een stuk Mars-choco- lade mee. Laa< de natuur haar werk blijven doen, want Mars is bereid utt natuurlijke pro ducten eieren, boter, suiker, mout, glucose en chocolade. Mars is verrukkelijk en gezond. Biet dikke canmcUuf 20 25 ct I WlE RÉKENT, neemt mèlk voor zijn geld. Want melk is ds I Spoelt U beste drank voor de laagste prijs. Bedenk wat er allemaal de flessen in de melk zit: eiwitten, kalk, vitamines en nog veel meer. even om Profiteer daarvan met Uw gezin en neem elke dag 3 liter 1 a's ze 'eeg -o voor 4 personen. Doe nü een extra portie gezondheid op. 1 Ga goed gevoed de winter in... DE GROOTSTE SORTERING ARNHEMSEWEG 32 TELEFOON 3027 AMERSFOORT Is uw gehoor niet zo goed? De ge heel nieuwe philips constructie brengt uitkomst voorpractisch iedere vorm van slechthorendheid. Het nieuwe Philips hoorapparaat wordt nauwkeurig aan gepast aan uw persoonlijke moeilijk heden. De oortelefoon wordt indivi ducel, dus speciaal voor U gekozen. Het apparaat wordt ook speciaal voor U afgestemd. Hetscrviceproblecm is voor goed opgelost: Doordcrevolutionnairc constructie kunnen alle onderdelen in een oogwenk worden verwisseld. Vraag nog heden demonstratie. NIEUWE HOORAPPARAAT Gevraagd: alle soorten machines metaal- en nout- bewerking. Fa. J. v. Praag, Appelmarkt 17, Amersfoort, Telef. 7504. Te koop aangeb. Aangeb: Kaptein Moby- 'ette (ruim 5 maanden oud) 350.in prima staat Rubensstraat 79, Tel. 3070. Te koop: een weinig ge bruikte smoking, jacquet en donkere herenwinterjas, m. 48 Jac. Catslaan 51. Sportprüzenhandel Spijker Soest. Soesterbergsestr 26 Bekers kransen medailles voor iedere tak van soort Vraagt keuze-zendine of r^i'rcrehA-oojc Te huur gevraagd Gevraagd, door bejaarde heer. kerngezond, ongemeu bileerde zit-slaapkamer met pension. Brieven no. 5082 bur. van dit blad. Jong echtpaar, zonder kin deren. zoekt per 1 Oct. ge schikte woonruimte met kookgelegenheid, Amers foort of omgeving Brieven no. UZ 8085 bur. v. d. blad. Te huur aangeb. Bruidskleding te huur. Rouw-, Trouw- en Avond kleding voor dames en he ren. Maison Steenis. Stein- laan 58. Zeist Tel 2784 Personeel qevr. Gevr. in gezin m. 3 pers. flink degelijk meisje <P.G.) voor 3 halve en 3 hele da gen of d. en n. Mevr. Has- sing. Zuidsingel 35, Tel. 3521. Meisje v.g.h., 20 j., 4-j. H B S wil gaan werken. Is met klein salaris tevreden. Br. no. 5084 bur v. d. blad. Gevraagd: flinke dienst bode voor d. of d. en n in gezin met schoolg kind Zelfst kunn werken en ko ken. v.g.g.v Meerdere hulp aanw. Aanm. Huygensl. 33. Personeel aangeb. Aankomende naaister ge zocht bij Bontwerkerij Alas ka. Hellesti'aat 6. Woningruil Woningruil. Voor direct of in het voorj. aangeb.: par terre in flat (Birkhoven), 4 kamers, badk., beh berg ruimte enz Huur 45.p. m. incl. centr. verw. Gevr.: woning met 5 a 6 kamers. Leusder- of Bergkwartier Br. no 5079 bur. v. d. blad. Lessen Dansen. Aanvang der les sen SeptemberOctober Dansinstituut Kamperman Langestraat 113. Tel. 5494. Moderne, oude. ballet tap dans. Autorijschool C. Schuur Utrechtseweg 98 Tel 3107 Voor cliënten buiten de stad kan de les beginnen en eindigen bii de bushalte Kvar-dinlnma Danscursussen. Vanaf he den inschrijvingen nieuwe lessen voor beginners en ge vorderden Prospectus on aanvraag Dansschool Sn'i- ders Korte Gracht 20 Tel 5083 Diversen Fl. kn jongeman, 23 jr.. zoekt kennism. m net eenv. meisje Ook omgev. A'foort Brieven liefst m foto. wel ke op erew. wordt geret., onder no. 5081 bur. v. d. bl. Huidverzorging. Gratis ad vies. Gezichtsharen, wratten en moedervlekken, electrisch verwijderen. Manicure. Hoogtezon. Mevr van Hase- len. Gedipl. Schoonheidsspe cialiste. Borgesiuslaan 41. Tel. 4520. Bezoekt de interessante tentoonstelling van artike len uit het Bijbels Museum te Amsterdam op Woens dag l en Donderdag 2 Oc tober a.s. gebouw Leger des Heils, Havik 25. Geopend van 2—6 en 7.30—10 uur. Voordelige timmer-repara- ties op elk gebied. Fa. A. Pot Zonen. Jan Steen straat 30, A'foort, Tel. 3238. Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton- staaf- plaat- en balkijzer bii Firma B Zwaaf en Zonen Amersfoort, tel 5226 Radio van Gcet. Arnhem sestraat 29 Tel. 6383 De Ra dio-Specialist. Tevens alle marken stofzuigers Voor reparaties kunstge bitten. snel en goed in plm 1 dag gereed A H v An- del. Bankastraat 50 Amers foort 2047. Bolle Boos vond hel beter maar niel bij de experimenten van Unk te blijven kijken. Die schotel man mocht dan niets voelen van al de ontploffingen, die hij veroorzaakte, voor 'n aardmens waren ze niet zo gezond Hij ging buiten op een boomstronk zitten en dacht na, terwijl hij zijn oren dichthield om het doffe gedreun van Unk's experimenten niet te horen ,,'t Is toch eigenlijk gevaarlijk," mompelde Bolle Boos „Om dat kleine ventje met vuur te laten spelen. Als dat joch ongelukken maakt is het te laat. Hoor toch eens, de grond dreunt ervan. Ik moet me toch met zijn opvoeding belasten. Dat van hout goud maken zijn toch echt kleine jongens plannetjes. Dat kan niet!" Bolle Boos ging naar zijn huisje en 's middags stapte Unk binnen en zei, dat hij bijna klaar was en honger had. Bolle Boos gaf hem een paar borden en Unk at ze smakelijk op. .Heerlijk", zei de schofelman: „Dit is hier tenminste best Geef me er nog een paar, aard- mens!" „Hm", zei Bolle Boos: „Het spijt me voor je. Er is niet meer. Je hebt m'n hele servies al op gegeten. De kast is leeg. Je moet nu ook maar pannekoeken nemen, die zijn ook véél gezonder!" Unk gaf een ont zettende gil en sprong een meter hoog. „Geen servies meer", krijste hij: Do's ontzettend. Ik eet niets anders! Ik zal omkomen van de honger!" Voor een goede foto Voor Uw amateurswerk Voor het vernieuwen van verbleekte portretten Portretspecialist De Smalen Bliksemsnelle fotoreportages Uw adres. Archifoto Spe cialisten tn Bruids- en Kin. dei-reportages) Rubens- straat 79 Tel 3070. A'foort Dames en Heren, die ter bevordering van het We- reldfederalistisch streven tijd en krachten kunnen be schikbaar stellen, gelieven zich (in eerste instantie uit sluitend schriftelijk) te wenden tot de Nationale Stichting Propaganda Fede rale Wereldregering Adres voor Amersfoort en Omge ving. 's Zomers Buiten Park 11. Bosviooltje Radio Dresselaerts Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf f 136 - Gemakkelijke betalingsvoorwaarden Ook inruil Demonstratie aan huis Krommestraat 9 Tele fnon 5772 Dames, voor permanent en prima haarverzorgine naar: J. Elsendoorn. Spaarnestraat 117. Tel. 6537 Vakkundige bediening Zelf overalls wassen is niet handig Ga naar de S.B.W., dan doet U verstan dig J Weber Dollard- straat 40 Vereniging voor Crematie (A.V.v.L) Inlichtingen en tarieven bii J Volkers. Kas tanjestraat 15 J. Kuipers Hobbemastraat 4. Vakkundig schoorsteenve gen W H Schlebaum Zoon, Julianalaan 82 Soest. Een gereinigd vormvast costuum behoudt U voor f .3 50 bii de Chem Wasserij ..De Lplie" Kamp 96 Tel. 3223 Uw pantalon als nieuw, chemisch gereinigd en op- poperst voor f 1 50 Chem. Wasserij ..De Lelie" Kamp 96 Tel 3223 Kleurecht rercinigde top- Der en vormvast ooeeoerst voor f 2 hii dp Chemische Wasserij De Lelie" Kamp 96 Tel 3223 Een kleurecht gereinigde mantel en vormvast opge- n'erst voor 3 50 bij de Chem Wasserij .De Lelie" Kpmn Qfi Tol 3223 Uw costuum mode) opge- Derst binnen enkele uren terug voor f 1 50 Chem. Wasserij ..Dp Lelie" Kamp 96 Telef 3223 Depót-adressen van Chem. Wasserij „De Lelie" zijn: Woninginrichting J W. Coenen Leusderweg 88, Tel 6702 en Amérsf Boor- dence^trale Vermeerstraat 151 Klumoes' Kledingma gazijn Amhemsestraat 7. Telef 3196 Uw japon als nieuw, krimpvrii en kleurecht \an- af 2 75 bij de Chem. Was serij „De Lelie". Kamp 96, tel 3223.

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 10