HVC zag zich kort voor het einde overwinning ontgaan Boys wint van JSV ondanks een numerieke minderheid APWC's voorhoede profiteerde van geboden kansen Amersfoortse Boys blijft aan de kop Sportbijlage Dagblad voor Amersfoort r Vreekamp en Malestein uit penalty) scoorden Alles eaat beter Paars-gele vèrdedigingsblok in uitstekende vorm Verdienstelijke zege van SEC op Voorwaarts Meesterlijk Ook APWC boekt volle winst HVC speelt in Zaandam gelijk Zo ivas het deze keer START Maandag 6 October I9S2 Juichend liepen in de twintigste minuut van de tweede helft de rood- witton naar de eigen speelhelft terug, Henk Malestein in een wilde vreug dedans meesleurend. HVC's linksback had met een onberispelijk genomen penalty, toegekend wegens hands, de stand op 12 gebracht! De jongens van HVC voelden het, er zat winst in. Helaas, in de ongekende weelde van een voorsprong hebben ze zich niet lang kunnen verheugen. Luttele minuten later schoot ZW met een twijfelachtig doelpunt de HVC-illusies aan flarden. Een harde klap, die echter het moreel der HVC'ers niet aan tastte. Verwoed bleven de rood-witten doorvechten, maar de volle winst ver mocht ook de derde wedstrijd niet te brengen. Toch is er In de Zaan belang rijke winst geboekt: De hatelijke nul is van het scorebord verdwenen, een feit, dat met genoegen mag worden geconstateerd. en het was dan ook tegen de ver houding in, dat ZW de leiding nam. Het kleine veld maakte het mo gelijk de bal van het ene doelge bied in het andere te plaatsen, wat de blauw-zwarte verdediging tel kens probeerde. In de twintigste minuut kwam er zo'n lange trap bij de linksbuiten terecht, die de bal prompt hoog voor het doel de- Moeilijke wedstrijd op glibberig veld Het heeft HVC op het meer dan glibberige veld in de Zaan weer niet mee. maar ook niet tegen ge zeten. De cornerverhouding 010 in de eerste helft bewijst wel dat onze stadgenoten het meest in de aanval zijn geweest. Het gebrek aan schutters in dit deel van de ploeg deed zich ook nu weer gel den. Een aderlating was ongetwij feld het gemis van Sleeking, die verleden week een enkelblessure heeft opgelopen. Vreekamp bezette nu de rechtsbinnenplaats en heeft weer ernstig gesolliciteerd naar 'n vaste plaats in het elftal. De beide vleugelspelers hadden hun dag niet. Vooral Jan van den Broek viel uit de toon en kan o.i. veel beter. v. d. Pluijm had veel pech met zijn schoten en de groot ste moeite met zijn bewaker die hem gedurende de gehele wed strijd op zijn huid heeft gezeten. Barend Gerritsen was als altijd, handig en snel. Het duo Malestein en spil Biezebos had zeer veel hinder van het spekgladde veld en kon niet zo uit de voeten als ge woonlijk. De Gans en Snijders vielen op door hun onvermoeid zwoegen en de prima bezetting van het mid denveld. dat door de gastheren danig verwaarloosd werd. Het gelijke spel geeft de ver houding vrij goed weer. Het doel van HVC is meermalen op won derbaarlijke wijze aan een doorbo ring ontsnapt. In technisch opzicht was HVC haar tegenstander stuk ken de baas. DE WEDSTRIJD HVC ging goed van start en reeds na drie minuten mocht Bui telaar een corner nemen. Dat deze werd weggewerkt was voor de rood-witten geen beletsel om op nieuw ten aanval te trekken. De ZW-verdediging gaf wederom 'n corner cadeau. Met een harde stoot van het hoofd van Wim de Gans vloog de bal naar de bovenhoek. Een back voorkwam het gevaar. Inmiddels was gebleken, dat de gastheren een typisch spelletje speelden. De beide binnenspelers waren steeds op de eigen speelhelft en namen de taak van de kant- halves waar, die op hun beurt de beide backs assisteerden. Bij elke aanval van HVC was er dan ook een wir-war van spelers voor het doel, zodat er geen doorkomen aan was. De driemans-voorhoede kon het de rood-witte verdediging van zelfsprekend niet erg lastig maken Aclvertenxle (l M.) Penalty brengt 1-0 zege voor Amsvorde Amsvorde zet onmiddellijk bij de aanvang vaart in de aanval, her haaldelijk flitst de rechtervleugel MaasVink door de achterhoede van Soesterberg en sticht grote verwarring. Bij een van deze aan vallen maakt Amsvorde reeds spoe dig een doelpunt, wat terecht door de scheidsrechter wordt geannu leerd wegens buitenspel. Amsvorde blijft het beste van het spel behou den en is steeds aanvallend, slechts bij hoge uitzondering kan Soester berg een aanval opzetten. Als Soes terberg een aanval onderneemt speelt Hannessen op zijn doelvcr- dediger terug, deze" is echter uit gelopen, doch haastig draaiend en op de bal vallend weet hij juist voor do doellijn de bal nog te be machtigen. Wanneer C v. Platerin gen in vrije positie binnen het strafschopgebied de bal ontvangt wordt hij gehaakt en de scheids rechter geeft penalty Deze wordt door W. de Heus onberispelijk in een doelpunt omgezet. 10. Nog feller gaat Soesterberg verdedigen: de arbiter zendt een van de Socs- terbergers het veld uit. Wie denkt dat de ongelijke verhouding winst zal brengen aan Amsvorde zal be drogen uitkomen. Stug verdedigt Soesterberg en als de rust aan breekt is de stand nog steeds 1—0. Na de rust begint Amsvorde on zeker. Teveel wordt geprobeerd Je bal door het middenveld te spelen, zodat de vleugelspelers te weinig in het spel worden betrokken. Zeer ■aak moet worden gestopt voor ongelukjes ondanks dat de scheids- i echter de touwtjes goed in handen weet te houden Amsvorde krijgt nog vele kansen, maar het olijf: 1—0. (Advertentie LM.) it-ft HSc* poneerde. Henk Malestein wilde koppen, maar kon er met zijn hoofd niet bij. Waarschijnlijk in een reactie gebruikte hij toen zijn handen en veroorzaakte een penal ty, Penning maakte geen fout en het was 10. Een minuut later had het 20 kunnen zijn, maar Biezebos dook achter de reeds gepasseerde Brits op en voorkwam een doelpunt. DE TWEEDE HELFT Tien minuten na de rust kwam de verdiende gelijkmaker. Een door Piet Snijders goed genomen vrije trap zeiide hoog voor het doel. De door de keeper wegge- stompte bal werd door Van den Broek opgevangen en op Henk Vreekamp geplaatst, die tussen talrijke ZW-benen door de roos trof 11. HVC kwam onstuimig opzetten en drong ZW in de verdediging. Een hard schot van Van der Pluijm werd door een der backs met de hand gekeerd. Henk Male stein voltrok het vonnis 12. HVC rook de overwinning en bleef aanvallen. Een onverwachte ZW-aanval bracht een even on verwacht als teleurstellend doel punt. De hoge voorzet van de linksbuiten trachtte Brits te be machtigen door op te springen. Henk werd echter geattaqueerd door de middenvoor die hem door een duw uit zijn balans bracht. Enkele centimeters onder de lat verdween de bal in het doel. Hef tige protesten konden de scheids rechter niet vermurwen. Het doel punt werd toegekend. Alle verdere pogingen van HVC om alsnog een overwinning uit het vuur te slepen werden verijdeld Het was en bleef 22. (Advertentie 1 M.) KV VA boekte grote overwinning KV VA. schoot geweldig uit haar slof. Met niet minder dan een 7—1 ne derlaag werd het bezoekend D.O.S.V. naar huis gezonden. En verdiend, want vrijwel de gehele wedstrijd waren onze stadgenoten in het offensief, ook toc-n zij tegen de wind moesten optornen Een belangrijk aandeel in dit succes had C. van Wcstcrlaak. die drie goals voor zijn rekening nam en aan twee ziin medewerking verleende. Toch duurde het nog geruime tijd voordat de score geopend werd Er waren 17 min gespeeld toen H Oebcn zijn door zetten bekroond zag met een doelpunt. Toch kwamen de goals niet vlot. Ruim een half uur was er verstreken, eer het tweede doelpunt kwam. C v. Wcs- t er laak was afgedwaald naar de vleu gel waar hij een voorzet lanceerde, welke Liebrcgt met hulp van de back in het doel plaatste Na de rust volgden dc goals snel achter elkaar. Westerlaak liet drie maal achter elkaar de D O S V.-doel- man het leder uit het net halen, terwijl H Oebcn en P. Rigter er zeven nul van maakten. De gasten hadden echter kans gezien de eer te redden, terwijl doelman Mikkers, toen de stand 41 was. een penalty hield. P. de Braber in actie bij een van de Boys-aanvallen. Het hechte verdedigingsblok van APWC. waarin vooral de belde v. d. Fliers schitterden, maar waarin ook J. v. Empelen en Duinsbergen zich onvermoeid en met een behoorlijke dosis vechtlust weerden, komt de eer toe, dat de aanvallers van Stichtse Boys, die prima werk deden en vooral in de tweede helft onophoudelijk de Amersfoortse veste bestookten, slechts in de allereerste minuut verrassend konden doelpunten, maar daarna geen kans meer hebben gekregen. Daarnaast een pluim voor de paars-gele voor hoede, die op tactische wijze enkele zwakke momenten van de Utrechtse defensie, die toch ook lang niet mis was, wist uit te buiten en dank zij ook de schuttcrscapaciteiten van linksbinnen A. Jansen viermaal doel man v. Heekeren het nakijken gaf. APWC behaalde dus een alleszins ver diende 41 zege. niet veel kans tegen de stevige Stichtse Boys-rechtsback en Henk en Hannes Snijders zagen stoere verdedigers tegenover zich. Doch als geheel heeft deze voorhoede goede dingen laten zien. het spel werd vaak „open gegooid", hetgeen de verdedigers soms verraste. En juist op die momenten zetten de paars-gelen goed door en daardoor slaagde zij er in viermaal het net te vinden. Want de 41 zege drukt zeker niet het veldoverwicht uit, maar nogmaals verdiend is de over winning voor de volle 100 DE WEDSTRIJD Het begin was sensationeel. De Utrechters trapten af en reeds hun eerste aanval had succes. S. v. d. Flier beging een overtreding even buiten het strafschop gebied door een der aanvallers iets te hardhan dig aan te pakken. Middenvoor Caverlé plaatste zich achter de bal en stond voor de taak dwars door een „muurtje" APWC-verdedigers het doel te vinden. Een hard laag schot volgde. Doelman Brandsen wierp zich naar de bedreigde hoek, doch via een been van J. v. Empe len veranderde de bal van richting en Brandsen kon er niets meer aan doen (01). Onmiddellijk na deze „klap" voor de gasten zeker een daalder waard zette Stichtse Boys door en een serie aanvallen op de Amersfoortse veste volgde. „Hoofd koelwas het parool in de APW C-gelederen De Utrechtse stormloop werd verder goed door staan en de paars-gele voorhoede kwam in de gelegenheid om het vijandelijke doel eens van meer nabij te bekijken. Dat leverde een uiterst benauwd „half elfje" op voor de Stichtse keeper, want uit een vrije schop, genomen door Joh. v. Empelen werd tweemaal achter een van enkele passen afstand tegen de paal geschoten. APWC kreeg hierdoor waarschijnlijk het nodige zelfvertrouwen en de Amersfoortse aanvallen begonnen Stichtse Boys werd met 4-1 geklopt Bovenstaande inleiding geeft in grote trekken het beeld van de strijd, zoals die Zondagmiddag op „Birkhoven" tussen APWC en Stichtse Boys gestreden werd. Het was een levendige strijd, met goede, maar vooral vele spannen de momenten en het tempo was van begin tot einde vrij hoog. De Utrechtenaren beschikken over een behoorlijke ploeg met spe lers, die individueel heel wat mans zijn. Denken wij bijv. aan de rechtsback W. v. Heeckeren, die meerdere malen er alleen tussen uit trok tot dicht bij de cornervlag en dan voorzette. Ook de andere verdediger, Boekhout, was een moeilijk te passeren tegenstander, dat ondervond Henk Snijders ter dege. In de voorhoede van de gas ten waren K. Boekhout en Caverlé steeds gevaarlijk. S. v. d Flier was echter een on overkomelijk struikelblok voor de Stichtse aanvallers. Steeds zat hij er goed tussen en' meerdere aan vallen wist hij reeds in de kiem te smoren. De backs Duinsbergen en J. v. Empelen hadden het lang niet gemakkelijk, maar onvermoeid gre pen zij steeds op het juiste moment in en ook A. v. d. Flier en Schra gen begrepen hun verdedigende taak uitstekend. Voor doelman Brandsen er zat wat „in" die knaap, slechts zijn reageren kan iets sneller was het een gerust stelling, zo'n prima werkende ver dediging voor zich te hebben. Het verrassende in de voorhoede was voor ons. dat zich naast Joh. van Empelen een nieuwe schut ter van formaat heeft aangediend, n l. linksbinnen A. Jansen. In zijn spel moge hij dan wat actiever kunnen worden, zijn schoten waren 18-karaats en leverden twee doel- 0 punten op. W. v. Empelen kreeg gevaarlijker te worden. Na plm. een Toen, na ongeveer een half uur spelen. Rijn door de scheidsrechter uit het veld werd gezonden, dacht iedereen dat dit de beslissing in de wedstrijd zou geven. De overgebleven tien Boys-spelers beten echter zo fel van zich af. dat JSV met een 21 nederlaag genoegen moest nemen. Deze zeer goede prestatie was mogelijk, doordat Boys over een ploeg beschikt met een zeer sterk moreel, en goed getrainde spelers. Als men de geest in deze ploeg zo kan houden, dan zullen onze Amersfoortse blauw-witten zeer zeker een ernstig woordje blijven meespreken. Toen de midvoor van JSV de bal aan het rollen bracht ontwikkelde zich direct een snelle wedstrijd. Het spel golfde heen en weer en van enig overwicht was nog geen sprake. Langzamerhand werd ech ter de Amersfoortse ploeg iets ster ker en wist door goed open spel enige gevaarlijke aanvallen op te bouwen. Ook JSV liet zich niet onbetuigd, doch de voorhoede kreeg niet veel kansen, daar zij een verdediging tegenover zich vond. waar vrijwel geen doorkomen aan was. Hoek ontpopt zich hoe langer hoe meer als een uitstekende stopperspil, die goed kopt en uit alle standen hard en zuiver plaatst. Ook het bakstel Peterse en Ruitenberg speelde weer een solide partij en toen men enkele malen een kansje weggaf stond daarachter doelman Peters, die kennelijk in iedere wedstrijd beter wordt De JSV-voorhoede had het niet makkelijk, maar JSV gaf in het begin de Amersfoortse voor hoede geen kans, ondanks goed stu wend werk van de halfspelers Bak ker en Peters. Na ongeveer twintig minuten wist echter Bakker de basis voor het eerste doelpunt te leggen. Hij onderbrak op keurige wijze een JSV-aanval en maakte de bal handig vrij. Snel dribbelde hij met het leder naar voren en gaf een lage pass aan v. d. Braber. Deze gaf door aan dc naar binnen geko men Van Doorn, die de bal snel naar de doorgelopen v d. Braber speelde. De totaal uit positie ge speelde achterhoede kon niet ver hinderen, dat de Amersfoortse mid voor op rustige wijze zijn ploeg de leiding gaf, 1—0. JSV trok direct snel ten aanval, doch maakte de fout het spel te kort te houden. Steeds stuitte de bal van de muur van Boys-achter spelers terug en kregen de half- kwartier kreeg H. Snijders een corner te nemen. De bal kwam hoog voor het doel, waar Joh. van Empelen hoog opsprong en het leder inkopte. Een der backs trachtte het leder met de hand uit het doel te slaan, doch de bal was reeds achter de doellijn geweest en dat was de arbiter niet ontgaan (11). Kort daarop kreeg Jansen de bal even vrij. nog buiten het strafschopgebied. Hij werd niet aangevallen en loste onverwacht een kogel, waarnaar de doelman vergeefs greep. Een schitterend doelpunt (21). De bordjes waren nu verhangen. Nogmaals „vuurde" Jansen en had keeper v. Heeckeren al zijn talenten nodig om een cor ner te forceren. Henk Snijders kreeg nog een prachtige kans, toen hij alleen voor de doelman kwam. Laatstgenoemde was echter iets vlugger. Kort voor rust kwam Jan sen weer in actie. De Utrechtse verdedigers werkten een APWC- aanval te slap weg en Jansen zette goed door. Schuins voor het doel staande kreeg hij een moeilijke schietkans. Zijn schot was raak en hij bezorgde zijn club een 31 voorsprong. DE TWEEDE HELFT Na de hervatting zagen we een uitermate actief „Stichtse Boys". De gasten gingen kennelijk van de gedachte uit: er is nog niets ver loren, er moet nog drie kwartier gespeeld worden. De APWC-defen- sie gaf echter geen meter terrein prijs en vooral Sam v. d. Flier kwam in grootse vorm. Zelfs een Utrechtse back kwam soms naar voren. Verscheidene malen kwamen ook de paars-gele aanvallers nog naar voren en zij boekten na plm. 25 mi nuten een onverwacht succes. W. v Empelen kreeg de bal op de vleugei vrij en gaf goed over naar Joh. v. Empelen. die een magnifiek staaltje voetbal liet zien door met een keu rig boogballetje de uitgelopen kee per te omspelen, waarna de bal in het net verdween (4—1). Nadien viel A. v. d. Flier uit en verscheen Kievit ten tonele. Er vonden enige wijzigingen plaats, maar dit had geen invloed meer op het verdere verloop van de strijd. De gasten kregen geen kans meer, het bleef 4—1 voor APWC B-klasser Borst wint Mulier-veldloop VELSEN Zondag is in het park Velserbeek de jaarlijkse Mulier-veld loop gehouden. Pim Muiier „de nestor der Nederlandse sporten" startte zelf de junioren, die over een parcours van 1335 meter Liepen. Keesoom van AV '23 werd in een goede stijl eerste in de tijd van 3.51,6. Bij de senioren (3740 meter) won een B-klasser. de Olympus- athleet Borst, die een tijd van 11.48,3 liet afdrukken. Tweede werd C. Boon van DEM in 11.59,4. spelers gelegenheid met verre trap pen hun voorhoede weer tot aan vallen te dwingen. Na ongeveer 25 minuten spelen kreeg Bakker over het middenveld een vrije trap wegens hands te ne men. Een prachtige boogbal kwam in het strafschopgebied neer. De doelman van JSV kwam uit zijn doel om het leder weg te stompen, doch het hoofd van Van Doorn was iets eerder bij de bal en kopte fraai over de keeper heen in het verlaten doel. Enige minuten later liep Rijn bij een JSV-aanval hard op zijn tegen stander in De scheidsrechter be strafte dit met een vrije schop en stuurde bovendien Rijn het veld uit. Het is niet aan ons om te be oordelen in hoeverre deze beslis sing juist was. De Amersfoortse ploeg liet zich door deze tegenslag niet ontmoedi gen en bleef met vier man in de voorhoede moedig verder strijden. In de laatste minuut van de eerste helft kreeg de midvoor van JSV de bal even vrij. Hij loste 'n hard schot, dat echter zeker door doel man Peters gehouden zou zijn, in dien de bal niet door een Amers- Het elftal van Amersf. Boys. Staande v.l.n.rJ. Krcikamp. P. Kraak. P. v. d. Braber, AV. v. d. Hoek, J. Rijn, B. Bakker en J. v. Doorn. ZittendH. Peterse. A. Peterse, C. Peters, R. Ruiten berg en trainer v. Berkel. foorts been van richting was ver anderd. Thans kon hij niets anders doen dan het leder uit het net halen, 21. Na de hervatting trachtte JSV van haar numerieke meerderheid te profiteren, doch nu kwam pas duidelijk naar voren hoe sterk de Amersfoortse defensie is. Wij weten werkelijk niet wie dc beste was, daar allen een prima verdedigende partij speelden en bovendien nog kans zagen de voorhoede van tijd tot tijd aan het werk tc zetten, waardoor door enkele fraaie rushes en voorzetten van Kreikamp de JSV-achterhocdc nog enkele malen in moeilijkheden kwam. Toch vroeg men zich af of onze stadgenoten stand zouden kunnen houden. Dat dit uiteindelijk gelukte was in de laatste periode voor een belangrijk deel te danken aan het fraaie en moedige werk van doel man Peters. Toen de scheidsrechter dan ook het einde floot moesten wij erkennen dat „Boys" ondanks numerieke minderheid de overwin ning verdiend had. Een overwin ning die niet door enkelen, doch door dc ploeg in zijn geheel is be haald. Het heeft Zondagmiddag bij de ontmoeting SECVoorwaarts niet aan spanning ontbroken. Reeds na vijf minuten spelen, plaatste reents- half Pureveen een hoge bal voor doel, die op magnifieke wijze door linksbuiten B Admiraal werd in gekopt. (10» Na 20 minuten kon de midvoor van Voorwaarts de stand op gelijke voet brengen, toon hij in zuiver buitenspelpositie dc bal meenam en met een boogbal letje Van Breukelen passeerde. 11. SEC werd hierdoor niet ont moedigd. Toen er nog vijf minuten in de eerste helft te spelen waren en Voorwaarts geheel in de verde diging was gedrongen kreeg M Maassen een corner te nemen De bal kwam prachtig voor doel. doch deze kon niet door een Voorwaarts- Advertentie LM.) Dat zegt iedereen ook over been worden weggewerkt. Admi raal stond in vrije positie en met een venijnig laag schot vloog de bal langs De Rooij 2—1. Na de hervatting combineerde de voorhoede van SEC best en vooral het switchen viel op, zodat dc ach terhoede van Voorwaarts in dc war werd gebracht. Menige hoekschop werd cadeau gegeven, doch deze leverden niets op. Het succes kwam pas na een half uur spelen. Mid voor Pothoven gaf schitterend door naar linksbuiten Admiraal, die met een ren op doel af ging. Hij besloot z'n ren met een harde schuiver, aie De Rooij te machtig bleek De SEC voorsprong was nu 3—1 Dit bleek toch nog niet voldoende, daar Voorwaarts er een schepje bij op deed. Het zag er raar voor SEC uit. In de achterhoede klopte het niet best en vooral de midvoor van Voorwaarts stond nog al eens een keer vrij. Het gevolg van dit on stuimig opzetten had bij Voor waarts succes, daar reeds na vijf minuten de Voorwaarts rechtsbin nen Morren, de bal van midvoor Ran kreeg toegespeeld en met een hard laag schot Van Breukelen het nakijken gaf. 3—2. Alles was toen nog mogelijk. M. Maassen dacht er echter anders over. Hij gaf, toen er nog twee minuten te spelen waren, de bal over de grond naar Admi raal, die op zijn beurt de bal weer terug gaf aan Maassen. die op dat moment geheel vrij stond. In een fractie van een seconde was de stand 42. Voorwaarts was toen geslagen. Met nog één minuut voor de boeg, herhaalde zich het spelle tje van een minuut geleden. Nu gaf midvoor Pothoven laag door naar Admiraal en deze zag net een gaatje tussen keeper en back. waar M Maassen weer vrij stond opge steld. Hij behoefde er slechts z'n schoen onder te zetten en de stand werd door hem op 5—2 gebracht, waarmede ook het einde kwam. Vele Amersfoortse voetballiefhebbers hadden Zondag volop reden tot juichen, want uit de drie, voor dc plaatselijke K.N.V .B.-clubs vastgestelde wedstrijdenwerden vijf punten in de wacht gesleept. Boys en A.P.W.C. wonnen hun wedstrijd, terwijl H.V.C. in Zaandam een gelijk spel behaalde. zond. Rapiditas boekte zijn eerste overwinning en wel op eigen terrein tegen Schoten. AFC bracht het in Den Helder niet verder dan een 11 gelijk spel. APWC behaalde een Er zullen ongetwijfeld HVC-supporters zijn, die dit een pover resultaat vinden, doch een uitwed strijd naar ZVV behoort altijd tot de zwaarste waarin zelfs de sterksten nog wel struikelen. Een lichtpunt is zeker ook het feit. dat de HVC-ers, voor het eerst in deze compe titie. en nog wel twee maal. de roos hebben ge troffen Dit gelijke spel behoeft dan ook geen re den tot pessimisme te geven De grootste verrassing in de tweede klasse B was ongetwijfeld de gro te overwinning (5l)tdie het Amsterdamse Zeebur- gia op de koploper HFC behaalde. De Haarlem mers moesten hun eerste plaats afstaan aan West- Frisia, dat OSV met een fikse nederlaag huiswaarts fraaie overwinning op het bezoekende Stichtse Boys. Hierdoor hebben de paarsgelen zich in de kop groep genesteld. Holland deed ook van zich spre ken door Zeist, op eigen terrein, een stevige ne derlaag toe te brengen. Hercules bleef baas op punten. eigen veld over Patria, waardoor de Utrechters de bovenste plaats delen met Holland DEC had tegen DWSV weinig moeite om een gedecideer de overwinning te beha len. HMS klom op de ranglijst door Wilhelmina Vooruit met nul op het request naar huis te stu ren. Evenals in voorgaan de competities zal ook ditmaal de strijd in deze afdeling wel weer zeer groot worden. Amersfoortse Boys bleef op de goede weg voort gaan Ditmaal kon JSV met een nederlaag naar huis gaan. Ook het Soes- ter SEC beet van zich af en won met ruim vei 1 van Voorwaarts. VVOG. door velen als verliezer gedoodverfd, trok zich hiervan niets aan, doch boekte in Doorn bij DEV de volle winst. BFC bleef over Nijenrodcs baas in eigen huis. Utrecht en Maarssen deelden de

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 3