DAGBLAD VOOR AMERSFOORT Aantal doden tot 85 gestegen Nota van Mossadeq biedt geen nieuwe kansen Verbeterde sfeer TREINRAMP BIJ LONDEN Onder wrakstukken nog vele slachtoffers LONDENSE OLIEKRINGEN ZEGGEN: Teheran eist 20 millioen pond binnen een week Werkloosheid in September gedaald Keiezen maakten amok op de kermis in Echt Nog felle strijd bij Tsjorwon H' Protestvergadering Lages werd communistische rel Geen vergelijk over Saar, échec in Noord-Afrika 12e Jaargang, no. 238 Donderdag 9 October 1952 Opgericht door de Stichting „Het Parool" - Giro 510330 Bank: Rotterdamsche Bank - Postbus 9 Abonnements prijs 47 cent p. w. of 6.05 p. kw. Losse nummers 10 cent Uitgave: N.V. De Nieuwe Pers Redactie en Administratie: Snouckaertlaan 7. Amcrsfoot Telefoon redactie 4291 Telefoon administratie 6235 HOOFDREDACTEUR: Tj. DE BOORDER De wagons schoven over elkaar heen toen drie treinen gistermor gen hij Londen op elkaar liepen. Reddingsploegen waren urenlang bezig om de gewonden die be dolven waren of vastgeklemd zaten, te bevrijden. (Van onze correspondent) LONDEN. De gehele nacht is het opruimings- en reddings werk voortgezet en vanochtend vroeg was de dodenlijst tot 85 gestegen. Men vreest echter, dat dit cijfer nog hoger zal worden, want men is nog niet toe aan de onderste van de drie lagen vernielde en in elkaar geschoven rijtuigen. En daar moeten zich ergens de resten van de laatste wagons van de propvolle fo rensentrein en het wrak van de locomotief van de nachtexpress uit Schotland bevinden. pprst allp Perzische t TEHERAN. In z(jn nota aan de Britse regering eist Mossadeq. dat de Anglo-Iranian Oil Cy. binnen een week 20 millioen pond sterling betaalt als voorschot op de 49 millioen. die de maatschappij aan Perzië schuldig zou zfjn. Onmiddellijk na betaling van de som. zo luidt de Dinsdag aan Amerika en Engeland overhandigde nota van Perzië en eveneens binnen het tijdsverloop van een week zou een delegatie van de maatschappij, over volledige bevoegdheden beschikkend, in Teheran moeten komen onder handelen op basis van Mossadeqs tegenvoorstellen. Deze onderhandelingen zouden binnen drie weken voltooid moeten zijn. Diplomatieke kringen te Londen zeggen, dat deze nota het olieconflict geen stap nader tot een op lossing brengt. Na beëindiging van de boven genoemde onderhandelingen stelt Mossadeq zich voor de resterende 29 millioen van de Anglo Iranian te ontvangen. De Perzische pre mier waarschuwde in zijn laatste nota tegen elke vertragingspoh- tiek. Eventuele „ernstige gevolgen" zouden geheel voor Britse reke ning zijn, betoogde hij. Mossadeq verklaart te betreu ren, dat de jongste Britse nota niet op zijn tegenvoorstellen ant woordt. Hu neemt er evenwel no ta van, dat de nationalisatie van de olie-industrie erkend wordt, evenals de vrijheid van de Perzi sche regering bij de verkoop van de olieproducten. In Londen merkt men op. dat in de nota geen melding is ge maakt van vergoeding aan de Anglo Iranian voor de nationali- satie van haar industrie. Men l toont zich hier geprikkeld over de „onrealistische eis" tot betaling j van 49 millioen pond in twee ter mijnen. Mossadeq heeft klaarblijkelijk sprekingen te voeren over hervat ting van de olieproductie en de maatschappij in te schakelen bij het aan de markt brengen van de olie, aanvaard Ook heeft hij in gestemd met een definitieve arbi trage door het internationale ge rechtshof in Den Haag. zij het on der strenge voorwaarden. Mossa deq bepaalde, dat de missie van de AIOC slechts over de tegen voorstellen. die hij in Teheran gedaan heeft, zou mogen spreken. Dit houdt in dat Groot-Britannië DEN HAAG. Het aantal bU de arbeidsbureau's geregistreerde man- nclüke werklozen daalde in de afge- het denltlTeeld, met de AIOC be- lopen maand van 110.220 tot 101.738. Een priester en een verpleegster kalmeren een van de overleven den van de treinramp bij Lon den. De man had, nadat hij zelf het ongeluk had meegemaakt, naar gewonden helpen zoeken, tot zijn zenuwen het begaven Achteraf blijkt nu. dat zelfs bij dit I afgrijselijke ongeluk de ramp nog groter had kunnen zijn. De beide locomotieven van de uit Euston (Londen) komende ochtendtrein naar Manchester, die immers binnen j een minuut na de eerste botsing van 1 de andere kant in de ravage reed. werden, zoals men weet, over perron 2 en 3 op de electrische sporen van de hier boven de grond lopende Ba- kerloo-„tube" geslingerd. Een Baker- loo-treinstel naderde juist uit Noordelijke richting het station. De seinwachter in het seinhuis-Noord, dat de Bakerloo-lijn controleert, zag Politie kon de rust pas heTStellen na een ware veldslag (Van onze correspondent) ROERMOND. Dinsdagavond en gisteravond hebben zich op de kermis te Echt ernstige ongeregeldheden voorgedaan, waarbtf de politie, om de situatie meester te worden, charges met de gummistok meest uitvoeren. Bij al deze vechtpartijen waren Keiezen betrokken uit een kamp in Echt. Zeven Keiezen werden na liet gevecht van Woensdagavond geboeid naar de rijkspolitiekazerne overgebracht. Een aantal andere Keiezen werd even eens gearresteerd. Dinsdagavond schijnt het voorspel van de vechtpartij van Woensdag te hebben plaats gehad. Tussen enige jongemannen uit Susteren ontstond herrie over een meisje. De Keiezen uit het kamp mengden zich in deze zaak. maar de rijkspolitic wist dc ge moederen te kalmeren. Woensdag avond ontbrandde de strijd opnieuw en heviger. ..Bent u van Echt of van Suste- ren?" vroegen de Keiezen aan ieder- een. die aan hét dansen was Een onschuldige werd daarvan het afgespeeld Voor de kampbewoners was de naam Susteren voldoende. Zij sloegen er op los In zijn angst rende de jongeman een café binnen, waar hij zich verborg. De samen- gegroepte Kciez.en maakten echter amok en vernielden een stijl van de deur. Tenslotte werd de kastelein zo bang, dat hij de verstekeling op straat stuurde, waar de Keiezen hem met een vreugdedans ontvingen en geducht aftuigden. Inmiddels arriveerde de politie. Het resultaat was een ware veld- slachtoffer Hij kwam inderdaad van slag Toen enige charges waren ver Susteren. doch was niet op de hoog- richt cn arrestaties waren gevolgd, te van wat zich Dinsdagavond had werd liet weer rustig in Echt. Maar op een andere plaats in het dorp I snoeide zich nog een onverkwikke- lijk tafereel af. Bij een frituurkraam ontstond tus sen twee personen onenigheid. Een van hen, een man uit Susteren, trok een mes en bracht een zekere Ber- kers een steek in de schouder toe, zodat hij naar het ziekenhuis te Sit- SEOEL. Vanmorgen even voor 1 tard moest worden overgebracht, zotysopgang is ecu groot aantal verse 1 Ook in deze vechtpartij mengden Chinese troepen ingezet in de strijd zich de Kmez.en. Maar de politie wist om de heuvel het „Witte paard". Na de zaak te sussen, een verbitterd gevecht op dc hellin gen slaagden de communisten er in de geallieerde hcuvclstciling to be zetten. De stelling is een van de ge allieerde sleutelposities, die do toe gang naar Tsjorwon beheersen en beschouwd worden als ccn invals poort naar het Zuiden. Na meer dan zestig uur van voortdurende en verbitterde strijd, móesten de Zuid-Korcanen hergroe peren maar daarna bestormden zjj opnieuw de heuvel. Om 12 *iur van middag hadden zij reeds weer twee derde van de weg naar de top af gelegd. De Zuidkoreaanse comman dant verklaarde, dat zij ten koste van alles de stelling zouden be houden Ook op andere punten van het front wordt vrij zwaar gevochten en sneuvelen vele soldaten. Op Ar rowhead, Ridge, vlak bij de heuvel het Witte Paard, deden de Chipezen vanmorgen eveneens nieuwe aanval len De Franse troepen die deze stelling bezet houden, hebben reeds met succes verschillende vijandelijke aanvallen afgeslagen. de eerste phase van het ongeluk ge beuren en wist. dat van de andere zijde ieder ogenblik de sneltrein naar Manchester kon komen Hij trok onmiddellijk al zijn signalen op onveilig (waardoor de stroom, die hier van een derde geleider-rail wordt opgenomen, automatisch werd uitgeschakeld) en rende het Baker- lootreinstel, dat inmiddels was ge stopt. tegemoet. Als hu niet zo prompt was opgetreden had het heel goed kunnen zijn. dat de tubetrein net het station zou zijn binnengeko men. toen de locomotieven van de Manchester-sneltrein over het perron op het electrische spoor werden ge slingerd. Bij het verder lospeuteren van al die ontelbare oorzaken-reeksen, die in de juiste dosering tot het toeval van een ongeluk leiden, stuit men, gelijk helaas meestal het geval is. op meer ongelukkige dan op ge lukkige coïncidenties. Als de snel trein naar Manchester op tijd uit Euston was vertrokken (zij was vijf minuten te laat door een vastzittend remblok). zou zij om 8.19 uur het station al zijn gepasseerd en zou de tweede phase van de botsing dus niet zijn ingetreden. Zie vtrder pag. 4 Gen. Naguib belooft verkiezingen in Februari CAIRO. In Februari zullen ver kiezingen worden gehouden indien de partijen en alle grote organisaties voor die tijd gereorganiseerd zullen zijn en een solide basis voor samen werking hebben geschapen, aldus heeft generaal Naguib verklaard. Nahas. de afgetreden leider van de Wafdistische partij, heeft de bewe ging van de generaal „een levendige afspiegeling van het bewustzijn van het volk en zijn revolutie tegen on derdrukking" "genoemd. Hij zei voorts ernstig verontrust te zijn over de talrijke uittredingen uit de partij na zijn aftreden en na het besluit om een registratieverzoek in te dienen als vereist volgens de nieuwe wet Volgende week zal de wafd een opvolger van Nahas kiezen. Algemeen gelooft men. dat Gomaa, lid van de „oude garde" en voorzit ter van de ontbonden Kamer van Afgevaardigden, zal worden aange wezen. eerst alle Perzische voorwaarden moet aanvaarden. Een van deze voorwaarden is, dat de AIOC zich verbindt af te zien van al haar rechten op schadevergoeding bui ten de waarden van haar eigen dommen en installaties. Verder moet Groot-Brittannië zich ver binden Perzie schadevergoeding te geven voor de verliezen, die het geleden heeft als gevolg van het embargo van de AIOC op de ver koop van Perzische olie, dat sinds het midden van 1951 van kracht is. Onder hen bevonden zich 24.995 DUW-arbelders (vorige maand 28.012). De daling der werkloosheid moet worden toegeschreven aan de voort zetting en de uitbreiding van de seizoenwerkzaamheden in verschil lende bedrijfstakken. Daarnaast gaven enkele bedrijfstakken een op leving te zien, met name de bouwnij verheid en de textiel-, de schoen- en de confectie-mdustrie. Spion Krantz staat 14 October terecht (Eigen bericht) DEN HAAG. Voor de Haagse rechtbank zal Dinsdag 14 October terechtstaan de 34-Jarige planoloog dr D. E. Krantz. hoofdverdachte in de spionnagezaak ten behoeve van TsjcchoslowakUe. welke enige tijd geleden zoveel stof deed opwaaien. Aan dr Krantz wordt onder meer ten laste gelegd, dat hij inlichtingen aan Tsjechoslowakjje heeft verstrekt onver zaken, waarvan de geheim houding in hot belang der staat was geboden Onder deze berichten was een informatie, afkomstig uit een vertrouwelijk ambtsbericht van de Nederlandse ambassadeur te Moskou en een mededeling over het feit. dat een bepaald persoon werkzaamheden verrichtte ten behoeve van de in lichtingendienst van de Nederlandse regering. Deze inlichtingen speelde dr Krantz zijn opdrachtgever in han den, door briefjes te deponeren op verschillende plaatsen in Den Haag Er zijn twee getuigen a charge ge dagvaard. Vijftig geleerden in 1977 naar de maan NEW YORK. Dr von Braun, technisch directeur van de onder- zoekafdeling voor radiografisch ge leide projectielen van het Ameri kaanse leger en uitvinder van de V-2. heeft in een artikel in het Amerikaanse tijdschrift „Colliers" verklaard, dat in 1977 vijftig geleer den en technici de maan zullen be reiken en onderzoeken. Heftige disputen over teksten van motie leidden tot geen enkel resultaat (Van een onzer verslaggevers) De protestvergadering van het comité „Nationaal protest gratieverlening Willy Lages", gisteravond In de Haagse Dierentuin door ca. vierhonderd mensen bijgewoond, is ontaard in een communistische rel. Na heftige dis puten over motie-teksten, die men In de vergadering als veel te slap be titelde, besloot de voorzitter het dan maar zonder uitspraak van de ver gadering te doen en op 29 October nog eens te proberen of men het eens kan worden. Tussentijds had 't comltc herhaaldelijk met aftreden gedreigd. De eerste spreker, mr A. J. Fokker, Jongetje gedood onder vrachtauto APELDOORN. Tijdens het speelkwartiertje van de Koningin Wilhelm inaschool aan de Schut- tersweg verliet Woensdagochtend een vrachtauto waarmee een la ding kolen aan de school was be zorgd, de speelplaats. Een der jon gens. de zevenjarige Renze Peter- zon. ging aan de zijkant hangen, doch kwam toen hij even later los liet onder een achterwiel te recht, waardoor hij op slag werd gedood. PARIJS BEVESTIGT OFFICIEEL: (Van onze correspondent) PARIJS. Voor het eerst zijn gistermiddag op de wekelijkse persconfe rentie op de Quai d'Orsay officiële mededelingen gedaan over de Frans Duitse onderhandelingen betreffende het Saargcbied. De woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken bevestigde de berichten, dat kanselier Adenauer de voorlopige „Europeanisering" voor vijf jaar van de Op 1 Sept 10 308 232 Saar had yoorgMteld' van de pro-Duitse partijen en uitstel v: Nederlanders DEN HAAG. Blijkens cijfers van het Centraal Bureau van de Statistiek telde ons land op 1 Sep tember 10,398,232 inwoners. Deel van dam in Helderse haven weggeslagen (Van onze correspondent) DEN HELDER. Woensdag is een gedeelte van de strekdam aan de overzijde van de buitenhaven weggeslagen, waarschijnlijk ten ge volge van te sterke waterdruk. Een groot deel van de nieuwe eerste havenbouwput geraakte hierdoor on der water. De werkzaamheden gaan echter normaal voort. De woordvoerder bevestigde even eens, dat minister Schuman tegen over deze voorstellen een afwijzen de houding had aangenomen, en de mededeling van Duitse zijde, dat er bij dc Franse minister van Buiten landse Zaken een misverstand be staat omtrent de inhoud van de Duitse voorstellen. becommenta rieerde hij slechts met de woorden: des te beter als er een misverstand is Wat dat is. zullen wij afwachten. De geruchten over Engels-Ameri kaanse bemiddeling inzake de Saar- kwestie noemde de Franse woord voerder absoluut ongegrond. Frank rijk is tevreden met het statuut be treffende de Saar. zo luidde de ex plicatie van de Franse afwijzing der Duitse voorstellen. Het heeft voor Frankrijk geen zin. dit statuut, dat in ieder geval geldt tot een vredes verdrag met Duitsland is gesloten, te veranderen in een tijdelijke sta tus van het gebied. Te meer niet, aldus nog de woordvoerder van het Franse ministerie vin Buitenlandse Zaken, daar hieraan verbonden zou zijn vijf jaar lange propaganda der pro-Duitse partijen. Op de Quai d'Orsay was ditmaal geen enkele mededeling en geen enkel commentaar te verkrijgen over de Tunesische of de Marok kaanse kwestie Hoe ernstig de za ken staan, blijkt wel uit een com muniqué, dat gistermiddag in het paleis te Rabat is vrijgegeven en waarin de sultan van Marokko of ficieel het échec constateert van de onderhandelingen met Frankrijk. Het ziet er niet naar uit, dat dit échec in Noord-Afrika van Franse zijde zal worden opgeheven. Even min dat Frankrijk zich in het ver band van de Verenigde Naties door internationale bemiddeling zou laten leiden. Bij het constateren van het échec zal het voorlopig moeten blij ven. ONGEVEER 150 grote en kleine klokken, die door de Duitsers werden geroofd cn vernield of wel door oorlogsgeweld werden beschadigd. worden in twee „klinieken", namelijk bij de Rot terdamse Droogdokmaatschappij en bij de faZimmer te Amster dam met bronzen electroden ge last. Een uniek werkje. Men ziet de zwaar beschadigde kerkklok van de Ned. Herv. kerk te Tiel, die 385 kg weegt Vóór het las sen wordt de scheur uitgehakt. Amerikaans Superfort in de lucht ontploft: elf doden PORTLAND Een Amerikaans Superfort met een bemanning van elf leden aan boord is Woensdag dertig km ten Zuiden van Portland (Oregon) in de lucht ontploft. Het toestel, dat op een proefvlucht was, spatte in honderden stukken uiteen. begon met er op te wijzen, dat de huidige minister van Justitie niet anders heeft kunnen handelen dan hij heeft gedaan De gratieverlening die hij diep betreurde weet hij aan besluiteloosheid en gebrek aan voortvarendheid van de ambtsvoor ganger van mr Donker Hij bracht een motie ter tafel, waarin dit tot uitdrukking werd gebracht en waar in de wens werd uitgesproken, de levenslange gevangenisstraf in volle zwaarte toe te passen. Dr J. H. Renken uit Scherpenzeel hield vervolgens een breed betoog, waarin hij stelde, dat de niet-com- munistische wereld geregeerd wordt door het „Amerikaanse monopolie kapitaal". Hij zei: „Lages is niet het belangrijkste. Donker en Drces zijn ook maar Amerikaanse pionnen." Hij wenste onder meer een verdrag tus sen de grote mogendheden na „vrije verkiezingen in Duitsland, Frankrijk en Engeland", wijziging van het ver drag met Bonn. een anti trust-wet geving in Duitsland, een vredes- politiemacht van de Ver. Naties, die o a. moeten toezien op de pers. Want de Nederlandse pers, aldus dr Ren ken, is geheel in handen van Ame rika. de Unilever, A.K.U., Philips en dergelijke kapitalistische concerns. Vervolgens kreeg de heer Kicken, voorzitter van de LO.O.I.S. toestem, ming om de vergadering toe te spre ken. Twee maal verscheen hij op het podium, d? eerste maal om te eisen dat de huidige minister van Justitie moet aftreden, de tweede maal om te vertellen, dat hij de bewijzen op zak heeft dat Nieuw-Guinea wordt verkwanseld. Steeds meer sprekers kwamen op het toneel en steeds verwarder werd de discussie. Het communistische element begon zich in de zaal heftig te roeren. De voorgestelde motie kreeg geen voet aan dc grond. „Af treden van minister Donker!" werd (Voor vervolg pag 3) ET trekt de aandacht, dat de Belgische bladen rustiger wor den, naarmate de Benelux-mi- nistersconferentie te Knokke aan de Vlaamse Noordzeekust dichterbij koml. De fanfares van enige weken geleden zijn verstomd, de verwijten aan Nederland zijn veranderd in ver togen. De bezinning is onmiskenbaar, er bestaat alleen reden om aan te nemen, dat deze niet enkel het gevolg is van besef, Nederland onrecht te hebben aangedaan. Terdege is ook van invloed geweest de overweging, dat Nederland thans in een positie verkeert welke het mogelijk maakt, maatregelen met tegenmaatregelen te beantwoorden. Nu een einde is geko men aan de toestand dat België alles wat het produceerde wel kwijt kon, nu de markten veelal zijn verzadigd, nu hebben onze Zuiderburen Nederland meer dan ooit nodig. Vertogen in plaats van verwijten: wat houden deze vertogen in? Dit: België is Nederland meer dan eens tegemoet gekomen, laat het nu eens andersom zijn. Ook wordt gezegd: Nederland zal toch zijn lonen moeten optrekken. Maar er is geen neiging meer, Nederland voor voldongen fei ten te stellen. Wat nu wordt geschre ven in de kranten en in rapporten van onderscheidene organisaties van werkgevers en arbeiders, is enerzij'ds een appèl aan de Nederlandse vriend schap en redelijkheid, anderzijds een leidraad voor de Belgische ministers. Het gaat er om concessies van Ne derland te verkrijgen, zonder dat Bel gië zelf schade lijdt. De positie van de Belgische zowel als van de Nederlandse ministers zal niet gemakkelijk zijn te Knokke. Ne derland heeft na de oorlogsjaren zeer doelbewust een soberheidspolitiek ge voerd teneinde te zijner tijd econo misch weer te kunnen meedoen. Prijzen en lonen zijn in de hand ge houden. Grote winsten zijn afge roomd; hoge bedragen zijn geïnves teerd. Op het ogenblik, dat deze poli tiek vruchten begint te dragen, willen de Belgen een stokje steken voor de Nederlandse import. Hun standpunt is ook wel begrijpelijk. Voor een aan tal sectoren van hun bedrijfsleven (niet voor alle) zijn de florissante dagen voorbij. De hoge prijzen ver kleinen de exportmogelijkheid. De werkloosheid is in verhouding hoog. De Belgen zeggen; ook al zou onze economische politiek niet foutloos zijn geweest, dan nog zijn voor het ogenblik maatregelen ter bescher ming van sommige onzer bedrijfstak ken tegen de Nederlandse concurren tie nodig. HOE het zij, de sfeer, waarin do conferentie zal worden gehou den zal heel wat minder gela den zijn dan het zich aanvankelijk liet aanzien. De teneur is nu; wij moeten eens praten, maar de Benelux is nuttig. Wel, dan praten! Zal Ne derland er genoegen mee nemen, dat voor de export naaT België ten op zichte van sommige voortbrengselen van zijn industrie soortgelijke rege lingen worden getroffen als voor do landbouwproducten? Zullen de Ne derlandse ministers beloven, een po ging te doen, het loonpeil wat op to voeren? De Benelux is nuttig, maar zij was tot dusver nuttiger voor België dan voor Nederland. Pas de allerlaatste tijd komt Nederland een beetje in het voordeel. Nu zou men de vraag kun nen stellen, waarom de bordjes ook niet eens verhangen mogen worden. Men dient echter tc bedenken, dat hier gelijk zo vaak de ontwikkeling van de dingen meer dan de toestand van het ogenblik bepalend is voor het oordeel. Nederland, aanvankelijk ver in de achterhoede, is nu het even wichtspunt gepasseerd. België, oor spronkelijk de grote zakenman, die alles leverde, koopt thans onze goed kope waren en blijft met zijn eigen dure artikelen zitten. Dat wijst in de verkeerde richting. Hoger lonen in Nederland? Ver moedelijk zal een aanpassing plaats hebben hij de in uitzicht gestelde tweede huurverhoging; maar daar mee is het verschil bij lange na niet overbrugd. Nederland kan echter de resultaten van zijn soberheidspolitiek onmogelijk prijs geven. De lonen lig gen hier inderdaad lager dan in Bel gië, maar dc prijzen evenzeer. Waar het op aan komt, is de koopkracht van het loon; en die verschilt in de beide landen heus niet zoveel. Van Donderdagavond tot Vrijdagavond: Aanvankelijk zwaar bewolkt met op de meeste plaatsen eni ge regen of motre gen Later wisselende bewolking met plaat selijk enkele buien. Krachtige tot matige wind ruimend van Zuid-West naar Nrd- West Weinig veran dering in tempera tuur. 10 Oct Zon op 6 u 56 m onder 17 u 57 m, Maan op 22 u 20 m on der 14 u 5J m. Enkele buien HF.T WEER VAN VANMORGEN 7 UUR Max.temp Ncersl Station Weer Wind m/a Gisteren in 24 u, Oslo Licht bew Z.W. 3 4 C 7 mm 1 Stockholm Regen Z 4 3 Kopenhagen Regen Z.W. 12 10 1 Londen Half bew. W Z W 2 8 0 Amsterdam Zw bew W. 10 l 0.2 Brussel Licht bew. 7. W 3 6 0.1 Parijs Onbew. Windstil 2 0 Bordeaux Zw bew N.N.O. 1 5 0 Nice Half bew N.N.W. 2 12 Warschau Zw bew W Z W. 5 6 1 Berlijn Licht bew W.Z.W.5 6 0.5 Frankfurt Mist W Z W. 3 1 0 München Onbew Z.Z.W. 2 1 3 Zürich Mist Windstil 1 0 Wenen Onbew. W. 3 5 0

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 1