0mia3)wg'tm^ipia met (mvmfyttme (htni- mdlum punt MODESHOW BRANDPUNTEN GESLOTEN G. G. VEENENDAAL 30 ct p. pak enige employé's Paviljoen „Berghotel" AM ERSFOORT 19.90 22.90 21.90 25.90 23.90 25.90 25.90 25.90 UTRECHT 6 Maandag 13 October 1952 In verband met het 50-JARIG JUBILEUM is de zaak Dinsdag: 14 October Gelegenheid tot geluk wensen van 46 uur BOEK- EN KANTOOR BOEKHANDEL LANGESTRAAT 33 Telefoon 3232 Dames! Herfstnvandelingen maken en van elke stap genieten! Inderdaad betere schoenen zijn gezondheidsschoenen en goedkoper Raadpleegt LANGESTRAAT 73 t/o de Nieuwstr. VERTEGENWOORDIGERS voor 3 landbouwbladen Mooie bijverdienste voor Landarbeiders, Melkcontroleurs enz. Postbus 22 Sneek Ook mot Het volmaakte voer voor kat en hond N.V. KONINKLIJKE PAKETVAART-MAATSCHAPPIJ vraagt voor haar Algemene Dienst die t.z.t. naar Indonesië zullen worden uitgezonden. Vereisten: tenminste diploma H.B.S. 5-j.c. of gelijkwaardige opleiding; één of meer praktijkdiploma's; enige jaren kantoor-ervaring, bij voorkeur op scheepvaartgebied; leeftijd tot 26 jaar; bij voorkeur ongehuwd. Eigenhandig geschreven sollicitaties onder bij voeging van een recente pasfoto ie richten aan de afdeling Personeel van de K.P.M. „Het Scheepvaarthuis"Amsterdam-C. Maison Zwiers en Maison de Bonneterie Paulus Buijslaan 27 Zuidsingel 10 tonen in NAJAARS- en WINTERMODELLEN Donderdag 16 October 1952 's middags 2.30 uur 's avonds 8 uur. Thé-Complet f 3.50. Reserveringen Telef 6406. Te koop gevraagd I Naaimachines. Het juiste adres voor 1ste klas naai machines en reparaties is en blijft Hekkers. Kromme- straat 28. A'foort, Tel. 3351. Aquarium Ver. ..Avera" heeft voor haar werkzaam heden nodig een i g st. zijn de schrijfmachine, wagen breedte min 38 cm. Brie ven no. 5144 bur. v d blad. Wees zuinig op Uw ogen. Ga voor eèn goede bril naar Stots. Arn hemsestraat 26, vlakbij de Kei. Te koop aangeb. Gloednieuwe rijwielen, reeds vanaf 98beta ling vanaf ƒ2— per week. Gebr. van de Ploeg. Tele foon 5276, Arnhemseweg 44 en Soesterweg 96. Haarden, haardkachels grote sortering in de beste merken. Showroom en Sme derij G. L. van Bekkum en Zn., L. Vrouwestraat 1214 bij de Langestraat, Tele foon 5925, Amersfoort. Te huur aangeb. Fa. L. van Achterbergh, Brandstoffenhandel, Koe- steeg 5. Amersfoort. Sinds 1890. Alle soorten anthra- ciet voorradig. Bruidskleding te huur Rouw-. Trouw- en Avond: kleding voor dames en he: ren. Maison Steenis. Stein- laan 58 Zeist Tel 2784 Steeds voorradig: Nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkijzer bij Firma B Zwaaf en Zonen. Amersfoort tel 5226. Lessen Engels, spoedcursus han delscorrespondentie 3 maan den: opleiding L.O. Spoed cursus emigranten club- en privé-lessen. Billijke condi ties. A. R. Elzinga, leraar Engels MO, beedigd trans- lateur. Galvanistraat 13. Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf 1 136.- Gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis Krommestraat 9. Tele foon 5772. Diversen A.B.C. Bromfietsers, be zoekt U a s. Woensdagavond de oprichtingsvergadering in Hotel Kampoord, Hoge- weg 47 Aanvang 8 uur. Grote collectie fototoe stellen. Rolfilms v.af f 1.35 Het adres voor afwerking van Uw rolfilms Foto Muös Langestraat 20. Soesterkwartierbewoncrs! U kunt al Uw schoenrepa raties afgeven en weer af halen aan onze nieuwe schoenenzaak Noordewier- weg 10. Vandaag gebracht, morgen klaar. Willemse, vooraan de Leusderweg en Noordewierweg 10. Emigranten. Voor verpak ken en verzenden Uwer goederen Meubeltransport- onderneming H Bunk Zoon Tel 5462 Puntenbur gerlaan 16 A'foort Erkend verpakkingsbedrijf. Inlich tingen vrijblijvend. rionderdduizenden mannen zijn op en top tevreden met hun Swift-schoenen. Ze vinden de Swift-schoen best een hoera-tje waard. Men schrijft ons dikwijls: Nu heb ik mijn merk gevonden. Voorgoed! Enorm, die buigzaamheid en die fantastische pasvorm. Dit is het succes van het spijkerloze Super-Swift-systeem. Ook U moet vandaag beslist eens zo n paar Swift passen, Mijnheer. Houdt U van een tikje fantasie of voelt U voor een echte sport-schoen Er zijn heel wat voortreffelijke Swift-modellen, waaruit U kunt kiezen. De prijzen? In geen jaren hebt U zulke vorstelijke schoenen voor zulke lage prijzen kunnen aanschaffen. Stevige berenschoen, In zwart, bruin en oxblood. Diverse brede modellen. Dezelfde modellen zacht kalfsleer. In Super Swift Spijkerloos, buigzaam als Uw eigen voet. Amerikaans model met vierkante neus. Een forse schoen, waar U jaren plezier van zult hebben. Stoere sport-schoen met dubbele zool. Sportief en extra gemakkelijk. Super Swift Spijkerloos. Voorblad uit één stuk, dus geen naden op Uw tenen. Dubbele leren zool. 'n Model zonder veters! Echt iets voor Heren Doktoren en trouwens voor iedereen, die vlug in zijn schoenen wil schieten. Super Swift Spijkerloos. Gemakkelijk model, speciaal voor brede voeten. Dubbele leren zool. Super Swift Spijkerloos Goede schoenreparatie voordeliger bij Van Maanen's leder- en lederwarenhandel. Soesterweg 214. Tel. 6093, Amersfoort. Ogen willen Uding brillen. Leusderweg 10, Tel. 4519. Voor zeiljoppers naar The Sport Shop, Utrechtsestr 39. Tel. 5325. Te koop aevraacjd Orgel of plano gevr. contant Br. met merk. prijs en bijz aan Sommer. N Hoven. Gor- kum Tel 2868 K 1830 Joop de Lor. betaalt de hoog ste waarde voor antiek inboe dels (ook van emigranten). De koopman op alle gebied. Ha- verstraat 40. telefoon 25627. Oud goud, zilver en Juwelen. Hoogste waarde. G- F Huis man, Juwelier, Vredcnburg 33 Utrecht. Expert der Nederland se Spoorwegen. Te koop aangeb. Hypotheekgeldcn beschikbaar. Rente vanaf 4%. tevens belcg- gingshuizen te koop en te koop gevraagd. M. Ultee, beëdigd taxateur. Regentesselaan 21. Tuindorp. Utrecht. Telef. 17810 Hand-schoudertas, in alle mo de-tinten t 5.95 „Jeka". Lante Jansstraat 7 Telefoon 12416 Xmeahft 2060. Van de reis naar Clum-City valt gelukkig niets bijzonders te melden: Bolle Boos was een ervaren sleerijder en na een paar uur suisde hij op zijn snelle voertuig de laatste helling of en het stadje binnen, dat natuurlijk ook onder een dikke sneeuwlaag lag. Uit de schoorstenen kringelde rook en de meeste be woners zaten thuis en zonder werk op hun zomer- voorraad te teren. Bolle Boos stuurde regelrecht naar het plein, stalde zijn slede en stapte het bankgebouw van Clum-City binnen. Hij moest over bergen vuil heenstappen en spinnewebben uit de deuropening -*gen, want er was hier in twee jaar geen klant ge weest om iets te wisselen. De mensen hadden niets meer om te wisselen. De baas van het kantoor zat bij z'n kacheltje te slapen en hij werd met een gil wakker, toen Bolle Boos dreunend „volk!" riep. „H-Hallo," zei de ambténaar schorrig-. „Wat wenst U?" „Wisse len," zei Bolle Boos en hij opende zijn rugzak: „Ik heb een stuk goud!" Meteen stak hij de zware klomp naar voren en ik kan je eerlijk vertellen, dat de bank- baas bijna uit zijn vel viel van verbazing! Met puil- ogen keek hij noar de goudstoof en hij kon geen woord over zijn ontstelde lippen krijgen. Zoiets had h»j nog nooit gezien! ELUK.KÏG is ieder, die mooie, gezonde tanden heeft! Poets daarom na elke maaltijd met Medinos, want deze su perieure tandcream bevat ver schillende stoffen, die het tandglazuur versterken en tandbederf actief bestrijden. Ga bovendien tweemaal per jaar voor controle naar de tandarts. Dan blijven Uw randen ge zond en mooi. is Uw glimlach altijd even stralend! Uitsluitend verkrijg baar bij apothekers, drogis'.tn. kapptts en de spe ;ioolororiche Zeer grote tube 85 ct. - Normale tube 53 ct. aimrifr n' |t

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 6