De D.v.A.-kalender 1953 95 Bij Oorlog en Marine heerst een verkeerde geest Vanavond 8 uur opening van De Grote Sperwer-Proef parade in de Markthal Egypte publiceert plan ter oplossing Soedan-kwestie Op een mijn gelopen in een mijnen vrije vaargeul f25.- BELONING BRANDPUNTEN Duurste ministerie graaft eigen graf Bijverdienste1 boven „zaak" Auto's rijden door stoplichten Bezoek van Prins aan Mexico Republikeins senator loopt over naar Stevenson Kustvaarder „Noach behouden binnen in IJ muiden Raadsverkiezingen in België in cijfers Juweel Enamel Utrechtsestr. 33 AM ERSFOORT AMERSFOORT UTRECHT tfkJci'fV VOOR SLECHTS CENT BON 8 Maandag 20 October 1932 (Door onze militaire medewerker) DEN HAAG. Zoals be kend is heeft onze minister van Defensie zich met een spe ciale circulaire tot een aantal hoge ambtenaren en functio narissen van de ministeries van Oorlog en Marine gewend, waarin de minister tot uit drukking brengt, dat de me dewerking, die door afdelings hoofden, officieren en ambte naren van de ministeries van Oorlog en Marine aan het werk ten behoeve van de Europese Defensie Gemeen schap wordt verleend, nog niet altijd geheel van harte wordt verricht. Hoe ernstig dit gebrek aan mede werking blijkbaar wel is, wordt wel aangetoond door de passage in de ministeriële circulaire, waarin ge zegd wordt, dat als vele afdelings hoofden, officieren en- ambtenaren zich vreemd blijven voelen en daar door vreemd blijven staan tegenover deze nieuwe ontwikkeling, de mi nister dan verwacht, dat hieruit niet alleen nadelen van de Nederlandse belangen, zullen voortvloeien, doch evenzeer nadelen van de persoonlij ke belangen van al degenen, die thans op nationale basis op zo voor treffelijke wijze hun werk verrich ten. Het kwaad dat de minister consta teert is blijkbaar diep ingevreten, daar er al gesproken wordt van na delen voor de Nederlandse belangen en bovendien schijnt het ook niet van geringe omvang te zijn, daar er gesproken wordt van vele afde lingshoofden, officieren en ambtena ren. De ministeries van Oorlog en Marine zijn van oudsher burchten der reactie geweest en wij zijn er onze energieke minister van Oorlog en Marine dankbaar voor, dat hij de vinger nu op de wonde plek legt. Maar hoe kan dat ook anders. Bij liet ministerie van Marine is er practisch gesproken geen doorstro ming. Gepensionneerde vlag- en hoofdofficieren worden onmiddellijk na hun pensionnering als „arbeids- contractant" in dienst gehouden. Bij het gros dezer ouden viert de geest van de maritieme ,.wereld"-strate- gie nog hoogtij. Steunpunten op Nieuw-Guinea en in West-Indië. om vandaar uit via een nieuwe invasie ons land opnieuw te bevrijden! Daarom moe ten er kruisers zijn, vliegdekschepen, een eigen luchtmacht. En dat, ter wijl de luchtmachtstafschool van de luchtstrijdkrachten moet sluiten door gebrek aan officieren. Krui sers, die als ze van stapel lopen al verouderd zijn en vliegdeksche pen in plaats van duikbootjagers, mijnenleggers en mijnenvegers. Maar ja, admiraal over een vloot van duikbootjagers, ook al is dat het beste voor ons land en West-Euro pa. is in de ogen van de voorstan ders der maritieme wereldstrategie alsof wij nog in de 17e eeuw leefden een verschrikking. Maar bovendien komt de Nederlandse zeevaartkunde, de Maritieme erva ring bij een behoorlijke vloot van licht materieel veel beter tot zijn recht, dan op een altijd kleine vloot van enkele grotere schepen, waar dan het aantal lichte een heden tevens wordt opgeofferd. Kruisers en vliegdekschepen heb ben de Amerikaanse en de Engelse vloten genoeg. In plaats van enkele commandanten zullen bij een vloot van een zo groot mogelijk aantal lichte eenheden er dan zeer velen moeten zijn, ook al zal het aantal admiraals ietwat minder zijn. Daar enboven zal de promotiekans van de jongere officieren en de onder officieren stijgen, omdat er vooi hen meer plaatsen komen en deze hun kennen en kunnen veel meer tot hun recht kunnen laten komen. Op het ministerie van Oorlog is het van hetzelfde laken een pak. Ook daar wemelt het van gepen sionneerde generaals, kolonels en oversten. En voor de rest maken burgers, die nog nooit gediend heb ben. de dienst uit. Niet voor niets zegt men bij de troep, dat het leger er ten gerieve van de heren van het ministerie is. Het systeem van de gepension neerde generaal of kolonel arbeids- contractant is in vele opzichten fu nest. Men kan van deze oude heren niet verwachten, dat zij zich met heilig vuur op hun taak zullen stor ten. Zeker, zij hebben hun ervaring. Maar het is juist tegen deze erva ring. dat nu de minister te velde moet trekken. De goeden niet te na gesproken, het is voornamelijk de „bijverdienste" waar het om te doen is en niet de zaak. Daarnaast zijn deze heren zich zelf niet meer. Zij zijn „arbeidscontractant". Eén pen- nestreek van de secretaris-generaal en men is ontslagen en weg is de begeerde bijverdienste. Kan men on der dergelijke omstandigheden nog zelfstandig optreden en adviezen geven, die niet in de richting van de man zijn. die naar believen kan ontslaan en aannemen? Geen sprake van. Is het wonder, dat daarom een dorre en duffe geest is ontstaan, die niets van het nieuwe wil weten? Wie de goden willen verderven, slaan ze met blindheid. Deze spreuk is duizenden jaren oud, maar nog steeds waar. Het had er veel van, dat wij op ons duurste ministerie bezig waren ons eigen graf te gra ven. Daarom doet het des te ver heugender aan, dat Je n nister van Defensie blijkbaar die blindheid op de ministeries van Oorlog en Marine wil bestrijden. Wij hopen, dat het niet bij woorden zal blijven, maar ook zal komen tot ingrijpende da den, als het moet. Er sta.it te veel op het spel. Ern stige ziekten eisen krachtige ge neesmiddelen. En .de geest op het ministerie van landverdediging is ziek, getuige 's ministers circulaire. VOORTHUIZEN Tussen Nieuw- Millingen en Voorthuizen zijn Za terdag nabij de echoput twee per sonenauto's door de stoplichten ge reden en op elkaar gebotst. Zij werden zwaar beschadigd. Mevr Fortuyn-Horreman uit Apeldoorn, die met haar echtgenoot in de ene wagen zat. is zwaar gewond in het ziekenhuis opgenomen en daar Zon dag overleden. De heer Fortuyn en de vier inzittenden van de andere auto bleken bij onderzoek in het ziekenhuis slechts licht gewond. DEN HAAG Als de reis van Prins Bernhard naar Mexico vol gens program verloopt, arriveert hij Dinsdag 28 October om 12 uur in Monterry, waar verschillende indu strieën bezocht worden. De volgen de dag is de aankomst in Mexico City met de ontvangst door de pre sident. Donderdag woont de Prins de opening bij van de Nederlandse tentoonstelling. De opening wordt door de president verricht. Er staan voor volgende dagen nog verschil lende bezoeken op het programma. Enige dagen in Vera Cruz beslui ten het verblijf in Mexico Vandaar vertrekt de Prins op 4 November naar Columbia. Er win Pi scat or komt bij Haagse he Corned ie Shaw regisseren DEN HAAG Erwin Piscator heeft een uitnodiging aanvaard om bij de Haagsche Comedie te komen regisseren. Onder Zijn leiding zal dan Shaws „Androcles en de leeuw" worden opgevoerd; de première vindt 1 Januari 1953 plaats in de Koninklijke Schouwburg. Piscator. die vóór 1933 in Berlijn de aandacht trok door zijn toneel experimenten. vertrok na de komst van Hitier naar Amerika. In New York richtte hij een studio op en gaf er met zijn leerlingen voorstel lingen. Hij is thans verbonden aan de „Berliner Volksbühne", en het „Berliner Staatstheater". ..Door volk gekozen grondwetgevende vergadering moet status bepalen" CAIRO. Het Egyptische Waf- distische dagblad „Al Misri" heeft Zaterdag de voorstellen gepubliceerd, die de Egyptische regering aan de Soedanese socialistische republikein se partij heeft gedaan om tot een oplossing van het Soedanese vraag stuk te komen. Er werd overeen stemming bereikt over de punten dat Egypte en Groot-Brittanië een gemeenschappelijke verklaring zul len uitgeven, waarin de datum wordt medegedeeld waarop Soedan het zelfbeschikkingsrecht zal worden toegekend. Verder zal een commissie van vijf man worden ingesteld, samengesteld uit vertegenwoordigers van Groot-Brittanië. Egypte en Soe dan. Deze commissie zou tot taak moeten krijgen toezicht uit te oefe nen op het tot stand komen van ge wichtige beslissingen op het gebied der Soedanese politiek. De Soedanese grondwet zou vóór December in die zin moeten worden gewijzigd, dat alle bestuursmacht in Soedan in han den van Soedanezen zal komen. De toekomstige status van Soedan zal worden behaald door een door het volk te kiezen grondwetgevende ver gadering. Deze verkiezing zal als een volksstemming worden beschouwd. De nieuwe grondwet zal worden opgesteld aan de hand van de resul taten der verkiezing. Minister van Staat Radwan heeft Zaterdag officieel geruchten tegen gesproken. volgens welke binnen kort in Egypte en republiek zou wo dei uitgeroepen^ Over de moge lijkheid van een aanklacht tegen ex-konin_ Faroek verklaarde Rad- wan. dat de zaak m handen is van gerechtelijke autoriteiten, die hun onderzoek nog niet hebben voltooid. Een woordvoerder van het leger heeft Zaterdagavond bekend ge maakt dat Donderdagavond een aan tal personen wegens deelneming aan een spionnage-complot zijn gearres teerd. Vermoedelijk zijn 20 personen in arrest. WASHINGTON De Republi keinse senator Morse (Oregon) heeft Zaterdag verklaard, dat hij bij de presidentsverkiezingen op de De mocratische candidaat, Stevenson, zal stemmen. Morse, die dikwijls onenigheid met zijn partijgenoten heeft, verklaarde „nog nooit zo al geheel teleurgesteld te zijn als in Eisenhower". Aanvankelijk had Mor se verklaard, dat hij Eisenhower zou steunen. Later verklaarde hij, dat hij de Democratische candidaat niet actief zou helpen. (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. Met vijftien graden slagzij naar bakboord en twee bal len op. ten teken dat hij niet bestuurbaar was en werd gesleept Is de kustvaarder „Noaeh" Zondagmiddag om tien minuten over twaalf de middcnsluis alhier behouden binnengevaren. Om vijf voor een in dc nacht van Vrijdag op Zaterdag behalve de wacht was de gehele beman ning van twaalf koppen te kooi is het 499 ton metende schip bij Ter schelling op een mijn gelopen. De aanvaring met de helse ma chine geschiedde zeven mijl ten noorden van het eiland tussen de boeien ET 6 en ET 7. nota bene midden in de mijnenvrije vaar geul. De mijn trof de „Noach" midscheeps. De masten zijn ontzet en het achterschip is gescheurd en het schip maakt dientengevolge water in de machinekamer Men kwam in het donker te zitten, doordat de lichtmachine onklaar raakte, maar het was een groot geluk, dat de radio dank zij een hulpzender het contact met Sche- veningen-Radio kon behouden. Trouwens, deze explosie, die bij enigszins andere omstandigheden tot een ramp had kunnen worden, is voor de 49-jarige kapitein F. Fekkes en zijn bemanning heel gunstig afgelopen De lading hout uit Kottka, die het schip aan boord heeft, heeft de hele zaak drijvend gehouden. Toen bleek, dat ten gevolge van het water in de machinekamer, de hoofdmotor van de „Noach" niet meer kon worden gestopt. Na het aanvankelijk verzoek om hulp is de reddingboot „Brandaris" van Terschelling naar de plaats des onheils gevaren, evenals de sleepboot ..Holland" van Doeksen. De „Brandaris" is vrij spoedig weer naar zijn standplaats terug gekeerd en, nadat .de kapitein bij nadere overweging ook sleepboot hulp had geweigerd, is de „Hol land" bij de „Noach" gebleven tot deze de haven van IJmuiden bin nenvoer met behulp van de haven sleepboten ..Hector" en „Nestor" van de rederij Wijsmuller. De ver moeide gezichten en stoppelige baarden van de bemanning spra ken van een moeilijke, doorwaakte nacht, maar alles had veel en veel ernstiger kunnen zijn De „Noach" is een houtcoaster van de rederij „Holland" Het schip is in beheer bij Vinke en Co. De reis naar Kottka was pas de vijfde van het tamelijk nieuwe schip, dat in Februari van dit jaar te Kralingseveer te water werd gelaten. Op 17 Juli maakte de „Noach" zijn eerste reis. BRUSSEL. Volgens door het ministerie van Binnenlandse Zaken gepubliceerde cijfers behaalde de C.V.P. bij de op 12 October j.L ge houden gemeenteraadsverkiezingen in de gemeenten met meer dan 10.000 inwoners in totaal 895.798 stemmen (36,49 procent) tegenover 1.034.779 stemmen (43,08 procent) bij de gemeenteraadsverkiezingen in 1946. De socialisten verkregen 953,798 stemmen (38,85 procent) te genover 740.891 stemmen (30,84 pro cent) in 1946. De liberalen 392.286 stemmen (15,97 procent) tegenover 335.284 stemmen (13,95 procent), de communisten 118.124 stemmen (4,81 procent) tegenover 226.374 (9,46 procent) in 1946. Op varende vermist van Loenerkerk" SCHEVENINGEN RADIO Het Nederlandse s.s. „Loenerkerk" heeft in de nacht van Zaterdag op Zon dag alle schepen, die de rivier de Wezer op- of afvoeren verzocht om scherp uit te zien naar een man, die tussen Blumenthal en Farge overboord moet zijn geraakt. Nederlands schip „Eems" heeft motorschade SCHEVENINGEN RADIO Het motorschip „Eems" heeft wegens motorschade om sleepboothulp ge seind. Het geeft als positie 52,28 graden Noorderbreedte en 2.48 gra den Oosterlengte op, Westelijk van IJmuiden. ELKE 100e BEZOEKER EEN VERRASSING DINSDAGMIDDAG GEOPEND VAN 2—5.30 UUR Grote demonstraties Gezellige muziek m.m.v. AMUSEMENTSORKEST JAN VAN LOO ELKE 1000e BEZOEKER EEN MAND LEVENSMIDDELEN Televisie-uitzending Demonstratie glasblazen ENTREE 40 CENT MET GRATIS 1 ZAK TOFFEES Voorverkoop bij alle Sperwerwinkels De sfeer in Uw woning vindt zijn bekroning als hij verzorgd wordt door „ONZE WONING" \Hermm Srxibel I UU5DERWE616) AHERSfOORT TE1.63&9 Met een streek wordt het weer als nieuw De lak voor leder doel Rijwiel, tafel, kast en stoel J. A. WOERDMAN voor degene, die inlichtingen lean verstrekken. welke leiden tot het terugbezorgen van een vermiste Rose kaketoe. Inlichtingen aan het DIERENPARK BIRKHOVEN. ■■MM BRANDPUNTEN Te koop aangeb. Te koop: z.g.a.n. wandel wagentje. wieg, kinderwa gen, houten trekkarretje. emaille babybadje Prima z.g.a.n. haardkachel met voor- en achterplaat. Lange Beekstraat 37. Gloednieuwe rijwielen, reeds vanaf 98.Betaling v.a. 2.p. week. Gebr. v d. Ploeg. Tel. 5276. Arnhem- seweg 44 en Soesterweg 96 Te huur aangeb. Bruidskleding te huur. Rouw-. Trouw- en Avond kleding voor dames en he ren. Maison Steenis. Stein- laan 58. Zeist Tel 2784 Personeel qevr. Voor direct gevr.t flinke zelfst. dienstbode, v.g.g.v. Aanmelden tot 18 uur, Lan- gestraat 17. Lessen Engels. Opleiding L O., Tolkenexamen, Handelscor respondentie. Spoedcursus Emigranten, club- en privé- lessen. Billijke condities. A, P. Elzinga, leraar Engels M.O., beëdigd Tolk-Trans- lateur, Galvanistraat 13. Diversen Voor d£ Veehouder. Wij leveren en slijpen alle ma chines en onderdelen om Uw koeien en paarden te knippen Electr. slijperij, Krommestr. 22, Amersfoort. Voor het veranderen van Uw wintermantel Ruiten berg Uw kleermaker. Utrechtsestraat 26, tel. 3325. Ieder kan in het bezit ko men van een muziekinstru ment. Wij leveren accor deons voor 2.50 en gui taren voor ƒ1.per week. Cor v. d Weert. Havik 30. Brandstoffen J. Greef- horst. Uw adres voor alle soorten brandstoffen. Val kestraat 37. tel. 3737. Bridgedrive ten bate van Dierenbescherming, systeem wild. Zaterdag 25 October 19 45 uur, Hotel Monopole Inschr. 2.50 per paar. Me vrouw Wagenaar. tel. 4687. Uitnodiging. De Wereld Federalisten Beweging Ne derland. afd. Amersfoort, nodigt allen uit tot bijwo ning van de filmvoorstel ling in het Grand Théatre, op Vrijdag 24 October a.s. om 4.15 njn. Vertoond zal worden de film: „Vrede in de wereld". Toegang vrij. Steeds voorradig: nieuw en gebruikt hoek-, beton staal-, plaat- en balkijzer bii Firma B Zwaaf en Zonen Amersfoort, tel 5226 Cabaretavond TTV. EHMA. Bekend radiogezelschap. Zaterdag 25 October a s te 8 uur in de Oranjeboom Kaarten f 1.25 aan de zaal Zaal open 7.30 uur. Grote collectie fototoe stellen. Rolfilms v.af f 1 35 Het adres voor afwerking van Uw rolfilms Foto Muns Langestraat 20 Oud goud, zilver cd Juwelen. Hoogste waarde. G. F Huis man. Juwelier. Vredenburg 33. Utrecht, Expert der Neder landse Spoorwegen. Emigranten Voor verpak ken en vereenden Uwer goederen Meubeltransport onderneming H Bunk Zoon. Tel 5462 Puntenbur gerlaan 16 A'foort. Erkend verpakkingsbedrijf. Inlich tingen vrijblijvend. Radio Dresselaerts. Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf f 136.- Gemakkelijke betalingsvoorwaarden Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Tele foon 5772. Te koop qevraaqd Joop de Lor, betaalt de hoog ste waarde voor antiek inboe dels (ook van emigranten». De koopman op alle gebied Ha- verstraat 40, telefoon 25627 WIJ geven de hoogste prijs vooi oud goud eo zilver Juwelier C van Dl1k Steenweg 39 Boeken, platen, muziek, curio sa. klein antiek, schilderijen, alles wat verkoopbaar is. koopt „De Boekenbeurs". Vin- kenburgstraat 12. b.d. Neudc. ■V Prozee. Vleutenseweg 49 Als steeds dc hoogste in prijs Tel 10631 Lompen- en metaal- handel Te koop aangeb. koop in Zeist: Midden standswoning bev kam. en sui te. keuken gang. kelder, schuur aardige v.- cn a. tuin le verd. J slaapk en zolder. In goede st v. onderh. Spoedig leeg te aanv. Vest.verg gegnr Koops. si. 13.500.—. Hyp. aanw. Br No. N 9859 Adv. Bur. ALTA. Pausdam, Utrecht. Handnaaimacblncs v.a. 40. trapnaaimachines vanaf 75 - machines in moderne salonkast vanaf 185.— Merken Singer Pfaff, Lewenstein, enz. Beta ling in overleg- Tevens repa ratieinrichting G. A. Witjens. Herenweg 40 2x bellen, bij de Amsterdamsestr weg. Utrecht Telefoon 23968 Prima droge baggerblobken i 2.50 per 100 stuks franco huis, Grotere kwantums re ductie. Firma Gebr. Olij. Am- sterdamscstraatweg 214. tele foon 13355" Dc Lessepstraat 43: Damstraat 55, telefoon 16369. Zes gasradiatoren, verschillen de maten; 10 grote nieuwe fa- brlekskachels cn verschillende huishoudkachels. Uiterst lage prijzen. H v d. Krêcft. Haver- straat 22. Utrecht. Naalmacblnes: Singer Pfaff Lewenstein enz vanaf f 45.—. Speciaal adres voor goede re paraties Allen naar Utrecht- sche Naaimachinehandel. Am- sterdamsestr.wcg 162 Utrecht Viaduct Hand-schouderlas in 3lle mo de-tinten 1 5 95 „Jeka" Lanee Jansstraat 7 Telefoon 12416 I Te huur gevraagd Wie helpt beschaafde jonge- mensen. rijksambt. aan rede lijke woonruimte? Tot tegen prestatie bereid Brieven on der no Z 8260 bureau v. d. bl. Textiel Kledingmagazijn AssLnk biedt aan: Kamgaren costuum*. plus fours pakjes; dames en heren regenjassen: Tweedjassen; da mesmantels enz. Gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Adriaan Ostadelaan 113, telef. 21175 Permanent-wave Dames. Voor uw permanent- wave „De Permanent Centrale" Amsterdamsestraatweg 303. te lefoon 19767. Buslijn 3 halte Ondiep. Dames Helios stoompermanent reclameprijs 6.— en I 7.50 Indola Universal 10.—. Thuis permanenten 12.50 Met en zonder bespreken. Maison Bea trix. Amsterdamsestraatweg 163 telefoon 25031 Mei modieuze apprët perma nent wave, bruidskapscls. blon deren, verven. Gediplomeerd kapper Maison Jos van der Laan. Bemuurde Weerd 11 te lefoon 18032 Utrecht Verhuizingen Transporten VerbulziDgen. transporten van ouds bekend Fa Wed G. v. d. Brink en Zonen, Goedestruat 114—116 Telef. 12303. Utrecht Erkende meubeltransporteurs Vakkundig vertrouwd, billllk Chris de Boop. Verhuizingen Vervoer van piano's en brand kasten Korte Smeestraat 22a Utrecht Telefoon 17089 2066. „Luister", riep Unk tegen Bolle Boos toen die zijn slee tot stilstand had gebracht: „Je kunt niet te rugkeren naar je huisje. Hef is er niet meer! Er zijn wel duizend mannen gekomen en die riepen om goud en braken je huis af omdat ze dachten, dat die goud mijn eronaer was. Ze graven alles ondersteboven. Maar je hoeft niet te treuren, want ik heb nog acht goudstaven gemaakt en nu gaan we de hele aard bol rondreizen, want we zijn de rijkste mannen van deze aardbol. Ik heb mijn belofte gehouden. Kom mee!" Bolle Boos zette Unk voorop de slede en Mimi Poes op zijn rug. Toen liet hij zijn voertuig keren en ging op weg, weer terug naar de stad. Hij was schat rijk, maar je moet niet denken dat hij gelukkig was. Hij dacht de hele tijd aan zijn huisje in het woud, waar hij zoveel jaren stil en vredig geleefd had met zijn poes en zijn pannekoeken. Zelfs toen hij weer in de strqten van Clum City naar het station, liep en in de verte de trein hoorde naderen, waarmee zijn reis over de aardbol zou beginnen, voelde hij zich niet vrolijk wordenAan de andere kant van de aarde was ik ondertussen op weg naar Schiphol. Ik had mijn plan om op reis te gaan onmiddellijk in daden omgezet (ik had toch nog geld genoeg vanwege de Toerde- fraans). Toen ik de douane gepasseerd was en de vliegtuigen over mijn hoofd snorden voelde ik me kip lekker. „Ik ga op stap", mompelde ik: „En er zal er gens wel wat te beleven zijn!" m ■~sêf é$iï ajt m e r.' r if 4 j* iï :i i tr-:\ si.' fr Sr s i, id 5 ff :i t De speciaal voor onze lezers ontworpen tweekleurige kunstkalender 1953 bevat: Prachtige foto's, fraai tekenwerk, een duidelijk op terra gedrukt kalendarium, met vermelding van de verjaardagen van de leden van het Koninklijk Huis en de erkende feestdagen. Deze unieke kalender bevat nog tal van attracties. Op de achter zijde van de vier kalenderbladen vindt U blijheid voor Uw kinderen. Leuke knutselwerkjes, n.l. het maken van papieren hondjes. Voorts nuttige wenken voor de verzorging van huisdieren, tips voor de ver zorging van kamerplanten en recepten voor feestelijke dagen. Het geheel is bevestigd op een stevig schild. De werkelijke afmetingen zijn: 32 x 28 cm. Aan de afd. Kalender 1953 van hoi ..Dagblad v Amers foort", Snouckaci tlaan 7 Verzoeke mij le zenden ex. van de D. v A -kalender 1953 I 0,95 per stuk. - per postgiro no. 510330. De betaling geschiedt aan de D. v, A.-bezorger bij aflevering. (Gelieve met blokletlcrs in te vullen) NAAM STRAAT PLAATS:

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 8