Eivol Sportfondsenbad viert derde lustrum op feestelijke wijze VROOM rimiTSMAW Patiënten brengen hulde aan dokter J. Plomp BRANDPUNTEN SPORTJAARBOEK Marinier Versloot (Doorn) heeft de langste adem SPERWER PROEFPARADE 40 ct. cent DONDERDAG en VRIJDAG 50 veis Schrijfblok AM ERSFOORT 1951 -1952 PRIJS f2.90 4 V, oeni In een eivol Sportfondsenbad hebben gisteravond de vele genodigden, waaronder diverse burgerlijke en militaire autoriteiten, kunnen genieten van een prachtig zwemfeest ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van genoemde inrichting. Het geheel was uitstekend georganiseerd door de militaire sportinstructeurs van het Garnizoen Amersfoort en omgeving met medewerking van de bedrijfsleider der Overdekte, de heer H. J. Fremouw. De „grote vijf" van het Sport fondsenhad viert zijn vijftien jarig jubileum. V.l.n.r. H. J. Fremonn (bedrijfsleider), Th. de Graaf (le zweminstructeur), J. Bast (chefmachinist), A. J. v. Groenenstein (le zweminstruc teur) en J. A. C. Spoel (voor zitter van het Sportfondsenbad). Kunstzwemshow van Bathing Beauties Met grote eerbied, waarbij de mi litairen stram in de houding ston den, werd het aloude Wilhelmus beluisterd dat ten gehore werd ge bracht door de kundig spelende kleine-kapel van de Huzaren van Boreel o.lv. serg-maj. F. J. van der Neut. Hierna heette de heer J. A. C. Spoel, sinds 15 jaar geheel belangeloos voorzitter van de Stich ting Sportfondsenbad Amersfoort, de talrijke aanwezigen hartelijk wel kom. Spreker zette uiteen, dat het bestaansrecht van het Sportfondsen bad in die 15 jaar ten volle was bewezen. Vanaf 1937 tot heden lig.o het aantal betalende bezoekers op van 1200 tot ruim 6000 per week. Dit kwam tot stand door de steeds groeiende interesse van de burge rij. het toegepaste school- en mili taire zwemmen. Gezien de sterk ge stegen na-oorlogse onderhoudskos ten. sociale lasten etc., blijft toch voor een lonende exploitatie grote waakzaamheid geboden. Willen de zwembaden in het algemeen hun taak op het gebied van de volks- hygiëne en volksveiligheid naar be horen blijven vervullen, dan zal de overheid de helpende hand moeten bieden door een soepeler toepassing van de belastingwetgeving. Wethouder C van Zwol compli menteerde namens het Gemeente bestuur met het 15-jarig bestaan van het Sportfondsenbad en over handigde als voorzitter van Neptu- nus voor de geboden gastvrijheid in al die jaren een ets van de to ren de Lange Jan. De heer Ab. Klasser. voorzitter van de AZ en PC huldigde de 15-jarige door het schenken van een prachtige mand met bloemen. Vervolgens werd ln een vlot tem po de zeskamp verzwommen tus sen de zwemmers van de onderdelen van het Garnizoen Amersfoort. Sportief, fel en luidkeels aange moedigd door vele supporters be streden de onderdelen elkander. De Amersfoorter Nico Keizer, huzaar van het Regiment Huzaren van Bo reel. toonde zich een goed Neptu- ïiiaan en legde beslag op de eerste plaats bij de 100 m. borstcrawl in de goede tijd van 1 min. 05.—. Grote hilariteit verwekte het nummer 25 meter hinderniszwem- men gekleed, waarbij tot slot een ballon opgeblazen moest worden, totdat hij klapte Marinier Versloot van de Afd Doorn bleek de groot meester in het opblazen te zijn. Als aardig intermezzo gaf Wmr 3ste klasse Leusink van de Huzaren van Boreel met een aantal leerlin gen een demonstratie, hoe volgens de natuurlijke methode van Kurt Wiessner de militairen het zwem men wordt geleerd. Hierna gingen de spelers van het Nedèrl. Militair zevental en de ploeg van de Kring Utrecht te water. In een fikse polo- partij, waarbij veel en snel werd gezwommen, bekampton de burgers de militairen Het duel eindigde in een gelijk spel 44, zodat we met belangstelling een revanche partij legemoet kunnen zien. Bathing Beauties Tot waardig slot gaven de welbe kende ..Bathing Beauties'' van de Amsterdamse zwemvereniging ..De Meeuwen", o.l.v. de oud-wereldre- cordhoudster mevr. I. Koster-Van Feggelen, een kunstzwemshow met feeëriek aandoende onder- en bo- venwaterverlichting ten beste, die de algemene bewondering en waar dering afdwong. Deze meisjes staan voor niets. Hun gratie, behendig heid en muzikaal gevoel traden vooral op de voorgrond in de mees terlijk uitgevoerde nummers: Blue Tango, Dance-Time, Poëm en Or pheus. De uitslagen Hieronder volgen de uitslagen: 100 m. schoolslag: 1. Marinier Godding van de Afd. Doorn. 1 mm 22.1; 2. Huzaar Laan van het Reg. H.P A., 1 min. 23.8- 3. sold Van Spronsen van het Reg. Gnk. Tr., 1 min. 27.8. 100 m. rugslag: 1. sold. De Vries van de LSK. 1 min. 29; 2 huzaar Boeree van het Reg. HPA. 1 min. 32.7; 3. Wmr Wijnoldy Daniels van het Reg. HvB. 1 min. 34.5. 100 m. vrije slag: 1. Huzaar Kei zer van het Reg. HvB 1 min. 05: 2. Marinier Borger van de Afd. Doorn, 1 min. 0 7 9 3. sold Kamer beek. Reg. HPA. 1 min. 09. 25 m. hinderniszwemmen gekleed (met ballon blazen): 1. Marinier Versloot van Afd. Doorn. 3 x 50 m. wisselslagestafette: 1. Afd Mariniers uit Doorn met de zwemmers: de mariniers Borger. Tijssen, de Wijn, in de tijd van 1 min. 44.5. 5 x 50 m. estafette vrije slag: 1. Afdeling Mariniers te Doorn met de zwemmers: de mariniers Borger, De Wijn. Rijken. Fris en Zuidam, in de tijd van 2 min. 41.5. Nederl. Militair zeventalDis- tricts-zevental 44. Benoeming bestuurslid Nutsspaarbank B. en W. delen de Raad mede. dat het bestuur van de Nutsspaarbank. in verband met de vacature, welke per 1 Januari 1953 door het perio diek aftreden van het bestuurslid de heer J. van der Schalk zal ont staan, de volgende aanbeveling heeft opgemaakt: 1. J. van der Schalk, van Hou tenlaan 11; 2. ir. A. Groothoff, Daam Fockemalaan 90. AANGEHOUDEN Op verzoek van de politie uit Putten werd alhier aangehouden een zekere F Hij wordt gezocht wegens oplichting. 25 JAAR ARTS Jubileumviering in intieme kring (Van een onzer verslaggevers) In intieme kring is dokter J. Plomp gistermiddag gehuldigd ter gelegenheid van zjjn 25-jarig ju bileum als arts. Talrijke bloemen en fruitmanden sierden de kamer, waarin het damescomité van par ticuliere patiënten als eerste dc jubilerende arts kwam geluk wensen. Mevrouw Wijk. die namens de particuliere patiënten in en bui ten Amersfoort het woord voerde, uitte haar dankbaarheid over het feit, dat de heer Plomp niet al leen een goed huisdokter was, maar ook een goed vriend, die menigmaal in niet-medische aan gelegenheden met goede raad klaar stond. Aangezien dokter Plomps grote liefhebberij, de jacht, bij zijn patiënten genoegzaam be kend was. had men gedacht geen beter cadeau te kunnen geven dan een jachtgeweer. Mevrouw Plomp ontving een zeer fraai radiotoestel. Beiden werd voorts nog een ge heel met de hand vervaardigd al bum aangeboden. De heer F. J, Herman, die in gezelschap van dr J. W. Schmel- ling het maatschappij Ziekenfonds vertegenwoordigde. overhandigde dokter Plomp een kist sigaren. Een bureaustoel en een smyrnakleed getuigden voorts van de waarde ring die de leden van het Zieken fonds voor het werk van de jubi lerende medicus gevoelen. Het Zieken- en Ondersteunings fonds van de Ned. Spoorwegen werd gerepresenteerd door de heer J. H. H. Hilbert, die na een geestige speech een soliede stalen correspondentiekast aanbood. Te vens hadden de „spoormensen" voor de nodige bloemen gezorgd. Misschien minder imponerend, maar minstens zo goed gemeend Morgen begint strijd om kampioenschap derde klas libre Donderdagavond wordt in café „Metropole" op De Hof een aanvang gemaakt met de finale voor het kampioenschap derde klasse libre van het district „Eemland" der Ko ninklijke Nederlandse Biljart Bond. Aan deze finale nemen deel de biljarters B. Beitler (Vergulde Wa gen), W. Scheerder en G. Klok (Me tropole), R. van der Linden en Van Kuivenhove (Centraal, Soestdijk), Hartog en K. de Graaf (Ruimzicht Spakenburg) en Van de Boogerd Leusderk wartier) Het zal voor de eerste maal zijn dat deze finale in drie dagen wordt afgewerkt, aangezien besloten is dit maal geen wedstrijden op Zondag vast te stellen. De leiding van deze finale zal trachten zowel op Donderdag-, als op Vrijdagavond twee ronden te draaien en zelfs wordt de mogelijk heid onder ogen gezien dit nog te verhogen, teneinde op Zaterdag zo weinig mogelijk wedstrijden te hou den. De prijsuitreiking zal in elk ge val nog Zaterdagavond plaats vin den. Wij zijn van oordeel dat het uitschakelen van de Zondag voor wedstrijden in de derde klasse nog net mogelijk zal zijn. Komt men ech ter in hogere klassen, dan zal dit niet meer mogelijk zijn, omdat in de partijen een steeds groter aantal caramboles moeten worden gemaakt, die meer tijd zullen gaan vergen. DOKTER J. PLOMP was de map met mooie tekenin gen "die de jongens en meisjes van „Zandbergen" voor „hun" dokter hadden gemaakt. In zijn dankwoord verklaarde dokter Plomp, dat als hij zijn le ven nog eens zou moeten leven, hij beslist weer huisarts zou wor den, hoe zwaar de eisen ook mo gen ziin die dit beroep aan lichaam en ziel stelt. Tenslotte zei hij verheugd te zijn, dat men bij deze huldiging zijn echtgenote zo goed had be dacht. Want zij heeft in de loop der jaren een groot aandeel in de >ractijk gehad. A.C.D. I wint van A.V.E.N.O. Maandagavond speelde ACD 1 tegen AVENO uit Spakenburg dat al bij voorbaat als kampioen gedoodverfd was. doordat deze club verschillende sterke spelers naar zich toe getrok ken heeft bij de fusie tussen Spaken burg en Bunschoten Zoals te verwach ten was is het een zware strijd gewor den voor beide tientallen, welke om streeks kwart over elf nog onbeslist was Op dit moment maakte de AVENO speler Klarenbeck een fout. waarop Brandsen op geraffineerde wijze de winst voor zich opvroeg. Werkelijk een 1 juweeltje De twee nog niet uitge speelde partijen eindigden in remise. I zodat omstreeks kwart voor twaalf ACD een keurige overwinning bevoch ten had De borden 1 en 3 waren de enige ver liezers. De persoonlijke uitslagen waren- ACD 1—AVENO 1 W v Aant—D. van Halteren 02. 2 G v d ScheerJ. Korlaar 20. 3 H WoertelA. v d. Groep 02. 4 F. Brandsen—P Klarenbeek 2—0 5 H Duits—J v d Groep 1—1. 6 E. Eb- bers—W. v d. Pol 1—1, 7 Th Dasselaar W. Heinen 1—1. 8 A W. Vetkamp— J. v. d Goot 1—1. 9 W J Hubregtse IV Muys 1—7, 10 J Duist—G. Beek huis 2—0 Uitslag 11—9 Hedenavond trekt ACD naar Utrecht om UDG 4 te ontmoeten. Maandag 27 October speelt ACD 2 thuis tegen Tuindorp 2 (Utrecht) STUDENTEN-CABARET In de tweede helft van Novem ber brengt de V.P.R O het Utrecht se Studenten cabaret in Amers foort. Het optreden vindt plaats in „Amicitia". Verdacht van oplichting Alhier werd aangehouden een zekere Z. uit Enschede, verdacht van oplichting en verduistering HANDLANGER VEROORDEELD Tot een gevangenisstraf van tien maanden met aftrek van voorarrest ver oordeelde de Utrechtse Rechtbank Dins dag een 34-jarige handlanger alhier. Hij was ervan beschuldigd meermalen geld te hebben ontvreemd, dat zich bevond in een zakje in de linnenkast van dc familie, waar hij gedurende do maan den Mei/Juni J 1. in pension was. De Officier van Justitie had dezelfde straf geëist. Magazijnmeester verduis tert auto-onderdelen Eén jaar gevangenisstraf met aftrek, eiste de Officier van Jus titie Dinsdag tegen een 34-jarige magazijnmeester alhier, die wegens verduistering in dienstbetrekking voor de Utrechtse Rechtbank was gedagvaard. De verdachte zou op diverse tijdstippen in dienst van een automobielbedrijf hier ter stede een groot aantal auto-onderdelen aan zekere P. te Rotterdam hebben verkocht, waarvoor hij ca. f 500 had ontvangen. Het over de magazijnbediende uitgebrachte rapport luidde niet erg gunstig en het psychiatrisch rapport noemde hem enigszins ver minderd toerekenbaar. Gezien de twee veroordelingen, welke de verdachte achter de rug heeft, per sisteerde de Officier van Justitie bij zijn reeds eerder gestelde eis. Op 4 November a.s. volgt de uitspraak. Kleine Kunstkring Het vocaal en instrumentaal en semble. dat Vrijdag 24 dezer voor de Kleine Kunstkring zou optreden, heeft van plaats geruild met de zanger Gërard de Beer. Deze komt dus Vrijdag 24 dezer in het Gebouw van de Vrijz. Her vormden aan de Zuidsingel. Zijn begeleider is Joop Grubben, de pia nist, die reeds met veel succes in Amersfoort is opgetreden Gerard de Beer, die onlangs in Amsterdam en Den Haag zeer goede kritieken verwierf, zal liederen van Schu mann. R. Mengelberg, Samt-Saens en Ravel voordragen. ..Spook" joeg minnaar op de vlucht In de omgeving van het afgele gen Veluwse dorpje Kootwijk doen de laatste dagen de wildste geruch ten de ronde over „het spook van Hoog Buurlo". Wielrijders, die in cle late avond het eenzame pad van Kootwijk naar Apeldoorn zijn ge volgd. beweren dat zij in de buurt van Hoog Buurlo een witte gedaan te met grote vurige ogen hebben gezien, die zich onhoorbaar en won derlijk snel veiplaatste. Ook auto mobilisten schijnen deze spookge stalte te hebben opgemerkt. Hij danste vlak voor hun auto's over de weg heen en weer en men be weert zelfs dat het spook op ge heimzinnige wijze de auto's tot stil stand wist te brengen Hoe die geruchten zijn ontstaan? Wel, een jonge man, die een meisje uit de buurt van Hoog Buur lo het hof maakte, wilde hij zijn uitverkorene een goede indruk ma ken en vertelde daarom aan een ieder, die het maar horen wilde, dat hij nergens maar dan ook nergens bang voor was. Dit begon zijn ka meraden op de duur te vervelen en daarom besloten zij, eens de proef op de som te nemen. Eén van hen hulde zich in een groot wit laken en posteerde zich in de don- kedere bossen van Hoog Buurlo op het pad, waarlangs het verliefde jongmens moest gaan om bij zijn meisje te komen. De proef slaagde uit stekend,-want toen de jongeman het „spook" zag schrok hij zo hevig, dat hij direct rechtsomkeert maak te en zo snel maar enigszins moge lijk xvas weer naar huis terug keer de, waar hij lijkbleek en bevende over al zijn ledematen aankwam. De politie tracht thans de identi teit van het „spook" vast te stellen om te voorkomen, da hij nog meer slachtoffers maakt SOEST Soester aannemers vergaderen Ter gelegenheid van de 7e jaar vergadering van de Bond van Soes ter aannemers, werd aan dit feit een feestelijk tintje gegeven, door het aanbieden van een diner in de „Bosvijver". Bij de talrijke toespraken werd o.m. gesproken over de onderhandse aanbestedingen die het gemeentebe stuur van Soest de laatste tijd houdt met betrekking tot de wo ningbouw. Van bestuurszijde zou worden geprotesteerd zowel bij het gemeen tebestuur als bij het Ministerie van Wederopbouw. Daarna werd een feestprogramma afgewerkt, verzorgd door de „3 J's" uit Spakenburg, Harry Barna en een strijkje, zodat het een geslaagde avond is geworden Vermiste dame met kinderen terecht Maandagavond om 8 uur werd op verzoek van de Hoofdinspecteur van Politic te Soest, per radio om geroepen. dat in Soest een dame werd vermist, die sinds Maandag nacht met haar twee zoontjes van resp. 11 jaar en 3 maanden, spoor loos was. Bedoelde mevrouw had de woning aan de Stadhouderslaan, waar' zij bij een familie inwoonde, verlaten in nachtgewaad en bloots voets. Kort na het radiobericht werd de politie telefonisch op de hoogte gebracht van de verblijfplaats van het drietal, n.l. aan het Oude Grachtje alhier. Mevr. v. E. heeft in een zenuwtoestand gehandeld. OPBRENGST COLLECTE De vorige week alhier gehouden collecte voor de Stichting Christelij ke Blindenhulp, heeft de som van 472.20 opgebracht. GESLAAGD De heer J. H van Breukelen te Soest slaagde dezer dagen voor het vakdiploma aannemer. SOESTERBERG Bridge-nieuws De bridgeclub „Soesterberg" neemt met 4 teams deel aan de 3de klasse van de viertallen-com petitie van de Nederlandse Brid gebond. Uitslagen van de eerste wedstrijden: Soesterberg 1A.B.C.. Hilversum 7: 6119; Soesterberg 3—Drieber gen 1: 24—33; Soesterberg 4 Zeist 4: 3050. LEZING VOOR K.A.B. Vrijdag 24 October a.s. 's avonds 8 uur. spreekt de heer A. J. Vu- link. districtsbestuurder van de Utr. Diocesane Bond. in „Huis ten Halve" voor de afd. Soesterberg van de K.A.B. over het onderwerp ..Sociale verzekering". HOOGLAND Burgerlijke Stand Geboren: Jacoba E. G. d. v. J. Burgers en H. J. Kreijne; Johanna M F. B„ d. v. C. T. Th. Krijnen en F W. van Hees; Jan Rz. v. A Hardeman en J van Dijkhuizen; Trijntje, d v. J. Stvaakenbroek en E Doornekamp; Richarda W., d. v. E. Botterblom en A. C. van Val kengoed. Gehuwd: Jan Hols en F. Meinten. Overleden: Alberta H. Westhof, 77 j.. wed van L. A. Munster. VANAVOND van 7—10.30 uur m.m.v. AART BOENDER van het A.V.R.O. SOUVERNIRORKEST met zijn Waïlana Hawaiians en Suid-Afrikaners ENTRÊE met gratis 1 zak toffees DONDERDAGMIDDAG van 2—5.30 uur GEOPEND. VELE GRATIS VERRASSINGEN EN MANDEN LEVENSMIDDELEN. PROEFPARADE SLUIT ZATERDAGAVOND. Gezellige muziek - Demonstratie glasblazen - Televisie - Gratis proeven Ons gebouw ln de UTRECHTSESTRAAT „Het Warenhuis van Amersfoort" KOFFIEFILTER Vuurvast, in Rood, Tur quoise. Geel, 7Q Bleu en Zwart helder wit, met 25 witte enveloppen Zuiver wollen fantasie FANTASIE en EFFEN WOLLEN SOKKEN en ANKLETS met nylon versterkt (ook dessin voor 05 meisjes) I*7 JAPONSTOF in 7 mode-tinten. 130 cm. br. C 95 per meter O» I DONDERDAG en VRIJDAG Een prachtige herenzakdoek, groot formaat. GRATIS bö aan koop van 4 dubbele stukken Condor-huishoudzeep. Er la keus uit tal van fleurige doorgeweven dessins. Geef Uw man zo'n zakdoek enUw was een verjongingskuur. Condor-zeep Is heerlUk zacht en met een overvloedig vet sop. Rijk schuim en toch zuinig. Koop nog heden 4 dubbele stukken Condor-huls- houdzeep met de mooie hcrenzakdoek GRATIS. /T?/rv O Te koop oangeb. Prima rode klei aardap pelen uit de beste streek van Nederland 9.25 per mud franco thuis. Fa. L. v. d. Brink, Woestijgerweg 19, Tel. 3015 en Wester straat 78. Te huur aangeb. Bruidskleding te huur. Rouw-. Trouw- en Avond kleding voor dames en he ren. Maison Steenis. Stein- laan 58 Zeist Tel 2784 Personeel qevr. Nette huishoudster gevr. in eenvoudig arbeidersgezin met 3 kinderen. J. Masten broek. Domstraat 9, Holker- veen. Nijkerk. Personeel aangeb. Verpleegster, diploma B. zoekt een haar passende be trekking, particulier of iets dergelijks. Brieven no. 5182 bur. van dit blad. Lessen Engels: opleiding „Univer sity of Cambridge Profi ciency Exam" (afgenomen in Nederland; internatio naal erkend) A. P. Elzinga, leraar Engels M O., beëdigd tolk-vertaler. Galvanistr. 13. Verloren Verloren, Zaterdagavond 18 Oct. tussen ViG en 6 uur. gaande van Stationsstraat naar station een biljet van 25.Gaarne inlichtingen onder No. 5183 bureau van dit blad. Diversen Brandstoffen J. Greef- horst. Uw adres voor alle soorten brandstoffen. Val kestraat 37, tel. 3727. Sleutelkoning. Met sloten, sleutels, weegschalen naar de vakman. Spreekt met Kroon en 't komt in orde. Kleine Koppel 5, A'foort. Bliksemsnelle fotoreportages Uw adres, Archifoto. (Spe cialisten in Bruids- en Kin- derreportages). Rubens straat 79 Tel. 3070, A'foort. Voor alle reparaties en verven van lederen kleding naar Bebo's Sport- en Werk kleding v/h Joga's Leder- huis. Leusderweg 7, Telef. 5870. Amersfoort. Ieder kan in het bezit ko men van een muziekinstru ment. Wij leveren accor deons voor 2.50 en gui taren voor 1.per week. Cor v. d. Weert. Havik 30. Een gereinigd vormvast costuum behoudt U voor 3.50 bij de Chém Wasserij „De Lelie" Kamp 96. Tel. 3223. Uw pantalon als nieuw, chemisch gereinigd en op geperst voor 1.50 Chem. Wasserij „Dc Lelie" Kamp 96 Tel. 3223. Uw costuum model opge perst. binnen enkele uren terug voor 1.50. Chem. Wasserij „De Lelie" Kamp 96 Telef 3223. Kleurecht gereinigde top per en vormvast opgeperst voor 2.— bij de Chemische Wasserij ..De Lelie" Kamp 96 Tel 3223. Een kleurecht gereinigde mantel en vormvast opge perst voor 3.50 bij de Chem Wasserij „De Lelie" Kamp 96. Tel 3223. Voor het veranderen van Uw wintermantel Ruiten berg Uw kleermaker. Utrechtsestraat 26, tel. 3325. onder redactie van Klaas Peereboom. Verkrijgbaar bij: agenten en bezorgers van dit blad en aan ons kantoor. Voor de A'eehouder. Wij leveren en slijpen alle ma chines en onderdelen om Uw koeien en paarden te knippen. Electrische slij perij, Krommestraat 22, Amersfoort. Emigranten. Voor verpak ken en verzenden Uwer goederen. Meubeltransport- onderneming H Bunk Zoon. Tel. 5462 Puntenbur- nerlaan 16 A'foort. Erkend verpakkingsbedrijf. Inlich tingen vrijblijvend Helderziende, psycliome- triste. Mevr. Franken uit Utrecht, Vleutenseweg 279bis houdt Donderdag 23 Oct '52 van 28 uur spreekuur in het Volksgebouw Snouck- aertlaan 11 te Amersfoort. Aangesloten bij de Neder landse Werkgroep voor pa ranormale begaafdheid. Radio Dressclaerts Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf f 136- Gemakkelijke betalingsvoorwaarden Ook inruil Demonstratie aan huis Krommestraat 9 Tele foon 5772 Steeds voorradig: nieuw en gebruikt hoek-, beton-, staaf- Dlaat- en balkijzcr bil Firma B Zwaaf en Zonen Amersfoort, tel. 5226

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 4