SIMT ALLE WUttN STUHf COSTUUMS 39.50 HEEL UTRECHT OP ZIJN KOP, HOUTZAGER humt or FRANS VAN DEN BOS 69.5o 59.50 49.50 Wij scheuren de prijzen kapot!1.! wij ruimen onze gehele voorraad op BRANDPUNTEN '«.Cwtó 14 Woensdag 31 December 1952 KLUmPERS A Dames, partij restanten, halve prijzen, Corsetten, bustehouders. Bekende pret tige pasvorm Vakkundige bediening. Straatsma's Cor- setspeciaalhuis. Plantsoen West 11, nabij Politiebureau. Ieder kan in het bezit ko men van een muziekinstru ment. Wij leveren accor deons voor f 2.50 en gui taren voor f 1.per week. Cor v. d. Weert. Havik 30. Voor het veranderen van Uw wintermantel. Ruiten berg Uw kleermaker. Utrechtsestraat 26. Tel. 3325 Rink Springer voor al Uw Dames- en Herenkleding. Prima coupe en afwerking. Reparaties vlug en billijk. Valkestraat 42 Tel. 6603. OPRUMING AMERSFOORT Arnli.mKli.ilr.al 7. Tel. 3196 AMERSFOORT Voorts eon fantastisch# col- lectio regenjassen, pantalons, ulsters en sporteolberts tegen sterk verdaagde prijxaa! Al onze pakhuizen moeten leeg en wij gooien daar om alle goederen voor minder dan de helft eruit Hier zijn enige prijzen: Old-finish SALONTAFELS 19,50 COCOSKARPETTEN 2 x 3 mtr ƒ19,50 Grote old-finish DRESSOIRS 79,— HAARDFAUTEUILS enkele stuks 9,50 TAFELKLEDEN 1,90 pers. LEDIKANTEN met fijnspiraal 29,— Originele SCHILDERSTUKKEN 1,90 Old-finish THEEMEUBELS 35, En ZO nog DUIZENDEN andère koopjes Zorg dat U erbij bent. Onze opruiming begint: 1 JANUARI 's MORGENS OM 10 UUR Bezichtigt onze etalages enU staat ver stomd van onze krankzinnig lage prijzen Hamburgerstraat 18 - ti ia. m Bu' 8. Halte Smeestr. Schalkwijkstraat 4 v. Koetsveldstraat 14(Bu'4t"^™e Alle goederen franco huis, met elfen wagens. 120 woorden 1. 3x achtereenvolgens f 2.50 Elk woord meer f 0.10 per plaatsing Telefonische opgaven: K. 34906235. Te huur aangeb. Slaapk. m. v. wast. en centr. verw. voor Jan., Fe bruari. Ev. m. ontb. en/of warme maaltijd. Tel. aan wezig Brieven onder No. 5490 bur. van dit blad. Bruidskleding te hunr Rouw-. Trouw- en Avond kleding voor dames en he ren. Maison Steenis. Stein- laan 58 Zeist Tel 2784 Luxe auto's te huur, per dag vanaf f 15.— en f 20.—. Per week en per maand speciale tarieven. Lensink, Celsiusstraat 1. Tel. 3121 en Langegracht 3. Tel 6512 Te huur gevraagd Wie helpt vrouw (mid- delb. leeft.» met kind aan een paar kamers, eventueel met overname meubilair? Br. no. 5493 bur. v. d. blad. Te koop aangeb. Te koop: Philips hoogte- zon. statief model, 500 watt, in prima staat. Brieven on der no. 5492 bur. v. d. blad. Te koop: grote partij he ren- en jongenswinterjassen en costuums, Kinder-, meis jes- en damesmantels, jur ken, japonnen, deux-pièces, cocktailjaponnen, rokjes en blouses, regenjassen en man tels voor de halve waarde! Nog enkele occasions in bontmantels! Wacht niet tot we uitverkocht zijn! EM- ZED. Vijverlaan 7, Zeist, Telefoon 2779. esl Mevr. Eenhorst, Utrecht- seweg 108. A'foort,. vraagt voor zo spoedig mogelijk: een net meisje voor d. en n. Aanm. 's avonds 7—8 uur. Diversen Op oudejaarsdag haalt U de oliebollen, appelbeignets, slagroomwafels. slagroom oublies, vleescroquetten, sa lades bij Cafetaria, Jtamper- binnenpoort, Langestr. 118. Tel. 6853. Brandstoffen. J. Greef- horst, Uw adres voor alle soorten brandstoffen. Valke straat 37. Tel. 3727. v 6oor> Haarden haardkachels gTOte sortering in de beste merken Showroom en Sme derij G L van Bekkum en Zn.. L Vronwestraat 12—14 bü de Langestraat. Tele foon 5925 Amersfoort. Voor de Veehouder. Wij leveren en slijpen alle ma chines en onderdelen om Uw koeien en paarden te knippen Electr slijperij, Krommestr 22. Amersfoort. Bliksemsnelle fotoreportages Uw adres, Archifoto (Spe cialisten in Bruids- en Kin derreportages) Rubens straat 79 Tel 3070. A'foort. Bij reparaties van hakken worden Uw zolen gratis on dergezet tegen kostprijs ma teriaal Zolen resp 0.95, 2.10, 2.65 Van Maanen, Soesterweo 214 Fa L. van Achterbergh, Brandstoffenhandel. Koe- stoeg 5, Amersfoort. Sinds 1890 Brechcokes en Indus trienootjes 4. Voor Uw cen trale verwarming. Sleutelkoning. Met sloten, sleutels, weegschalen naai de vakman. Spreekt met Kroon en 't komt in orde. Kleine Koppel 5, A'foort. Radio van Geet, Arnhem sestraat 29 Tel. 6383. De Ra dio-Specialist. Tevens alle merken stofzuigers. Hoektax. bel op Tel. 6004. Dag en nacht geopend. Nieu we wagens. St. Radboucfstr. 10. Aanbevelend H. N. v. d. Hoek. Voor speelkaarten, schaak stukken e.a. gezelschapspe- len naar The Sport Shop, Utrechtsestraat 39 Tel. 5325 Radio Dressclaerts Nieuw ste Philips radiotoestellen vanaf f 136.- Gemakkelijke betalingsvoorwaarden. Ook inruil. Demonstratie aan huis. Krommestraat 9. Tele foon 5772. Steeds voorradig: Nieuw 2D gebruikt hoek-, beton-, staaf-, plaat- en balkyzei bij Firma B. Zwaaf en Zonen, Amersfoort, teL 5226. Emigranten. Voor verpak ken en verzenden Uwer goederen Meubeltransport- onderneming H. Bunk Zoon. Tel 5462 Puntenbur gerlaan 16 A'foort Erkend verpakkingsbedrijf. Inlich tingen vrijblijvend. H.H. Zelfreparatcursü Wjj leveren U alles wat U no dig hebt voor Uw schoen reparatie. Heus, bij Faliner hebt U keus. Arnhemse straat 18. Overhemdenreparatie, boor den vernieuwen 1.lad ders ophalen vanaf 5 et; kledingrcparatie. kunststop- page. Vlotte aflevering. Meeuws, Utrechtsestraat 5 a, Tel. 6368. Leesbibliotheek W Lamme, Noordewierweg 97. zorgt voor gezellige avonden. Het aangewezen adres voor triplex, hout. beits, lijm. board, stoffeerders- fournituren, zeegras, enz. enz. Kuil's Huisvlijtwinkel, Grote Haag 37. Kathagen verkoopt alle soorten leger- en regenkle ding, ook militaire schoe nen. Speciaal adres voor de werkman, Krommestraat 59, Amersfoort. Ogen willen Uding bril len. Leusderweg 10. Tel. 4519 Wees zuinig op Uw ogen. Ga voor een goede bril naar Stots, Arnhemsestraat 26, -lakbij de Kei. 2126. Na een lange speurtocht per vrachtauto en te voet waren we er dan toch eindelijk in geslaagd de verdwenen circusklanten op te sporen. Koko en Kale- hasie stonden middenin dat dorp toespraken te hou den en omdat ik wist dat er met die twee toch niet te praten viel zocht ik nog even verder en vond de circustent kant en klaar opgezet naast het stadhuis. „Kom mee, mannen", zei ik tegen mijn vrienden: „Nu zullen we eens poolshoogte gaan nemen. Nu zullen we te weten komen, waarom ze ons zo lelijk in de steek lieten en met de Noorderzon vertrokken! We hebben recht op een verklaring." Als echte ingewijden stapten we regelrecht het circus binnen en daar ston de we gelijk tegenover Mietzi, die erg vreemd op keek. „Zo, jongedame!", sprak ik nijdig: „Mooie ma nieren hebben jullie! Aardig werk, hoor. Dat moet ik zeggen!" „Wat bedoel je", vroeg Mietzi: „|s er iets!" „Een schandaal!", riep ik: „Mijn vrienden en ik doen alles om jullie te helpèn, we studeren kunsten in om dat rare circus te helpen, we zorgen dat er mensen komen en dan vluchten jullie hals-over-kop met circus en al een heel eind weg!" „Ja maar!", zei Mietzi: „Je weet toch dat dit een circus is. Wij kunnen er niets aan doen een circus reist toch altijd, dat hoort zo! Wij moeten altijd verder trekken, zo is het circusleven!" Ik viel bijna achterover van schrik en ergernis! Reparatie-inrichting kunst gebitten C. v. d. Burg, Rei gerstraat 38, Telefoon 5255. Spoedreparaties binnen en kele uren gereed. Billijke prijzen. Voor Soesterkwar- tier Opticien Slager, Noor dewierweg 39. Naaimachines. Het juiste adres voor 1ste klas naai machines en reparaties is en blijft Hekkers, Kromme straat 28, Amersfoort. Tel. 3351. Antiek als meubelen. Ko per, Tin, Porselein. Goud, Zilver enz. Antiekhandel ..Ornata", J. Boode. Kamper binnenpoort 2. Telef. 6683. Steeds antiek te koop ge- vrcagd.

Dagblad voor Amersfoort | 1952 | | pagina 14