talen en schroten, Een Huis, Weiland Poofaardappeien Broedmachines Roomboter Koopjes Dekens Meubilaire Stederee Klei voor Moestuin Meubilaire Weren. ilairs Hoederen. publiek verkoopen nboedel Veiling. Prijsnoteering Eieren S. de Zoete Hz. Flinke Knecht, Dr. RUPERT. Staatsloterij van P. H. Hesp. IS 0 NET MEISJE WERK MEISJE WERKSTER JONGEN NET PENSION TE IJ UUR EEN HUIS TE HUUR EEN HUIS TE KOOP kleine VilBsa» Advertentiën. LANDHUIS TE KOOP IHIi&r^euslfcortcl, Kanaries dls*a.«s^iSss© Koe Bs-oesSeierers DIENSTBODE NET MEISJE, KrieSkspJes. EEN MEISJE, NETTE HULP, DIENSTBODE, gJi*r©g*se INBOEDEL, INBOEDEL, J. A. Wiersma A. L. Faingnaert, HET ADRES T. L. BLOK JE ADRES H. H. Bouwers! W. F. van Riet j. A. HORNIS Klokken De heer Besselsen bepleit aftrek •an belasting voor hen, die on- of ninvermogende uitwonende ouders lebben te ondersteunen, waartegen- >ver de heer Rietveld opmerkt, dat lit in de Commissie een punt van )espreking heeft uitgemaakt, maar niet s opgenomen, omdat er zooveel mis- jruik van te vreezen. Daarna wordt het voorstel der Com- nissie, als zijnde van de verste strek- ring, in stemming gebracht, en aan genomen met 6 tegen 4 stemmen 'tegen de heeren Endendijk, van den 3reemer, Scheffer en Hilhorst. Tevens wordt besloten het verme- ügvuldigingscijfer te bepalen op 2. 28. Onderwijs. Benoeming van een Hoofd der in lanbouw zijnde Openbare Lagere School aan de Beetzlaan, met voor dracht van- Burgemeester en Wethou ders. Wegens intrekking zijner collicitatie door no. 1 der voordracht van Bur gemeester en Wethouders, den heer Bierma te Eerbeek, wordt de be noeming aangehouden tot een vol gende vergadering. 29. Onderwijs. Vaststelling van een besluit tot het aan belanghebbende Schoolbesturen overdragen van a. de Mariaschool. b. de nieuwe lokalen der Chr. School aan de Spoorstraat. c. de Christelijke U L. O. School. Het ingediende ontwerp-besluit be treffende de eigendomsoverdracht van bovengenoemde Scholen, welke ge schiedt overeenkomstig de bepalingen der Lager Onderwijswet 1920, wordt zonder debat of hoofdelijke vastge steld. 30. Onderwijs. Vaststelling van een drietal beslui- :en tot het verleenen van vergoeding ngevolge art. 101 der Lager Onder wijswet aan bijzondere [schoolbesturen. Bij dit punt vraagt de heer Bessel- ;en de ouders, die kinderen op de khool aan de Lage Vuursche hebben, )p de te openen School aan de Beetz- aan te wijzen opdat die voortaan al- laar kunnen te School gaan. De ontwerp-besluiten worden daarna :onder hoofdelijke stemming vastge- iteld. 31. Eigendommen Wegen. Vaststelling van een besluit tot aan loop van strooken grond ter ver- ireeding van den Nieuwen Weg en !en Ppstweg. Het ingediende ontwerp-besluit tot ankoop van strooken grond van ver- chillende eigenaren voor. bovenge- loemd doeleinde wordt vastgelegd, lsmede een ontwerp-besluit tot ruiling an grond met J. Kinderdijk, waarbij 2vens besloten wordt dien grond aan en openbaren dienst te onttrekken. 32. Eigendommen Wegen. Vaststelling van een besluit tot aan aarding van schenkingen van stroo en grond ter verbreeding van wegen angeboden door het R. C. Kerkbe- uur te Soest, en de Heeren W. J. uijer, J. Vervat en L. Vervat. Onder dankzegging aan de welwil- nde Schenkers wordt een besluit istgesteld waarbij strooken grond Dor bovenomschreven doel ten ge- :henke worden aangeboden. 33. Makelaardij Behandeling van het adres van J. uwalda alhier, verzoekende benoemd worden tot Makelaar. Uitgebracht worden 10 stemmen, Ie op J. Buwalda, zoodat deze is ïnoemd. 34. Waterleiding Wegen. Behandeling van het adres van J. uwalda alhier, verzoekende bij te ragen in de garantiebetaling voor inleg van Waterleiding in den Gal- nkamp Pelsweg. Wij hebben de eer Uw College hierbij :!eefd aan te bieden een adres van den eer J. Buwalda e. a. alhier, strekkende tot :t verkrijgen van een tegemoetkoming in :t verschuldigde garantiebedrag inzake aan- g van Waterleiding in den Gallenkamppels- eg alhier. Het komt ons voor, dat, gezién het feit, it adressanten zich reeds een belangrijke tgave zullen getroosten, er voor de ge- eente op grond van het in het adres aan haalde motieven, wel termen bestaan, hun nigermate tegemoet te komen. Wij zouden U daarom willen voorstellen n adressanten te berichten, dat de gemeente negen is, de helft der verschuldigde garan- -bedragen, ad f66,00, of zooveel minder zal blijken noodig te zijn, na verrekening ii het waterverbruik voor hare rekening te nen. /erder verzoeken wij U ons te willen chtigen in de nieuw aan te leggen leiding irandkranen te doen plaatsen, iet lijkt ons overbodig U op het nut irvan te overtuigen. Nadat de heer Foeken gewezen 2ft op het scheppen vaneen moge- precedent, hoewel de gemeente ang heeft bij de plaaatsing der indkranen, en na zijne opmerking dergelijke adressen aan den Raad looren gezegeld te zijn, wordt het jrstel zonder hoofdelijke stemming igenomen. 15. Gemeente-personeel, behandeling van het adres van Mej. onen, verzoekende eervol ontslag Gemeente-Verloskundige Wegens benoeming elders wordt het ontslag met gingang van 1 Maart 1922, eervol verleend. 36. üezondheidswet- T uberculosebestrijding. Behandeling van het voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging van de verordening op het verleenen van bijdragen ter bestrijding van de tuberculose. Bij beschikking van den Minister van Ar beid van 1 Februari 1921 heeft de rijksrege ling omtrent het subsidieeren 'van vereeni- gingen ter bestrijding der tuberculose eene wijziging ondergaan, waarvan l) de omschrij ving aantreft in het hierbij overgelegde Provinciaal blad no. 136 van 1921. In verband daarmede is het noodzakelijk de hier bestaande plaatselijke verordening van 26 Maart 1920 te herzien. Gedeputeerde Staten geven in genoemd Prov. blad zelve aan, hoe artt. 2 en 3 dienen gelezen te wor den. Op grond van het bovenstaande geven wij U in overweging de hiernevens gevoegde concept-verordening, waarin de gewijzigde artt. 2 en 3 zijn opgenomen, te willén vast stellen. Zonder debat of hoofdelijk stemming wordt het voorstel aangenomen en de verordening vastgesteld. 37. Gezondheidswet- Tuberculosebestrijding Subsidie. Behandeling van het adres van het Plaatselijk Comité van de R. C. Ver eeniging tot bestrijding van deTuber culose, verzoekende subsidie uit de gemeentekas. Onder overlegging van een adres, d.d. 12 December 1921 van het plaatselijk comité der R. K. vereeniging tot bestrijding der tuberculose „Herwonnen Levenskracht", hou dende verzoek om subsidie, hebben wij de eer U te berichten, dat ingevolge art. 3 der plaatselijke verordening van 26 Maart 1920 en de beschikking van den Minister van Arbeid van 1 Februari 1921 als regel slechts vereeniging voor subsidie in aanmerking komt. Aangezien, zooals U bekend is, reeds eene vereeniging tot bestrijding der tuberculose, welke gesubsidieerd wordt, in deze gemeente bestaat, waarvan de Artsen K. van Dongen en P. G. de Vos respectievelijk Voorzitter en Secretaris zijn, stellen wij U voor op bovenaangegeven grond afwijzend op het adres te beschikken. Overeenkomstig dit voorstel wordt afwijzend op dit adres beschikt. 38. Brandweer. Aanbieding van een plan tot het bouwen van een brandspuithuis annex werkplaats. De heer Besselsen is niet overtuigd van de noodzakelijkheid van dezen bouw. Zijns inziens is de bestaande loods een goede berging voor het Brandweermateriaal. Mijheer de Voorz. De heer Foeken acht het over 't algemeen niet goed op praatjes of ge ruchten veel acht te slaan of daaraan zonder meer geloof te hechten. Er gaat echter thans met .groote hardnekkigheid het gerucht dat door Gedeputeerde Staten niet is goed gekeurd het overbrengen van de onderhoudslasten <jer bijzondere Scho len op de gemeente. Het zou Spreker aangenaam zijn wanneer Burgemeester en Wethouders dit gerucht konden tegenspreken, doch zoo niet, dan wenschte hij wel te we ten hoedanig deze beslissing van Gedep. Staten doorwerkt op de, op voorstel van B. en W. door den Raad genomen beslissingen inzake het voor vast aanstellen van een Timmerman, een Monteur en een Administrateur bij de afdeeling Publieke Werken. Spreker wil hier nog aan toevoegen dat 't hem zou spijten wanneer het gerucht waarheid bleek te zijn, omdat hij in de overdracht der onderhouds lasten, met B. en W. werkelijk een voordeel voor de gemeente zeg, maar dat neemt niet weg dat, is 't gerucht juist, en wordt de gemeente daardoor op hooge kosten gejaagd, dat dan ook alle gevolgen daarvan onder 't oog moeteil gezien worden, en is de vraag gewettigd of de gemeente dit brandspuithuisje met werk p I a a t s en voor Smid en Tim merman, moet bouwen. De Scheffer vraagt of het niet mogelijk is, dat de Scholen het onder houd aan de gemeente toch opdragen, op dezelfde manier als aan een par ticulier onderhoudswerken worden opgedragen. Volgens den heer Endendijk gaat dat niet omdat de gemeente geen be drijven heeft. Echter zekerheid om trent een weigering is er nog niet, daarbij komt dat de Inspecteur gemeente-onderhoud een ideaal vond, en dat Gedeputeerde Staten nog geen advies hebben gevraagd aan den In specteur, hetgeen overigens altijd gewoonte is. In ieder geval is onder houd, door de gemeente met over eenkomstig de wet. Spreker voelt wel het bezwaar, dat er in gelegen is wanneer buiten de bepaling der wet iedere gemeente ten opzichte van deze matérie een eigen dunkelijke regeling treft. Dit zal dan ook niet het motief van Ged. Staten zijn om het plan van gemeentelijk onderhoud der bijzondere en openbare scholen niet goed te keuren. De heer van den Broek deelt mee, dat de voorstellen inzake bouw werk plaats genomen zijn in de veronder- stelliig dat het onderhoud der Scholen bij de gemeente gebracht zou wor den. Spreker vraagt of er niet te hard van stal is geloopen, en weet niet of er voor den monteur nu werk ge- besturen zich reeds teruggetrokken hebben, waarop de heer Endendijk antwoordt, dat elk schoolbestuur het recht voorbehoud zich terug te trek ken, doch dit heeft nog niet plaats gehad. Voorts merkt de heer Van den Broek op, dat verschillende werk zaamheden nog worden uitbesteed Hij vindt, nu de gemeente een timmerman heeft, dat deze dan ook productief moet. Ook is door verschillenden de klacht geuit, dat voor het verrichten van diverse werkzaamheden aan niet-in- woners prijsopgave wordt gevraagd Spreker zou willen, dat ingezetenen niet gepasseerd zullen worden. De heer Endendijk heeft den Ge meente-architect de rekeningen ge vraagd van het smidswerk, en daaruit blijkt dat er voor den monteur meer dan voldoenee werk is. De heer Hilhorst zou dit punt wil len aanhouden tot positief bekend is hoe de zaak ten opzichte van de schoolbesturen staat. Spreker is het eens met den heer Van den Broek dat er voor den timmerman wel werk genoeg is. 't Is in hoofdzaak te doen om in eigen beheer zoo productief mogelijk te werken. De heer Rietveld vindt na het ge hoorde wel dat deze werklieden noo dig zijn. 't Werkt altijd economischer wanneer er een eigen bedrijf is Besloten wordt dit punt aan te houden, met een verzoek aan B. en W. een overzicht te geven van de te verrichten werkzaamheden voor mon teur en timmerman. 39. Comptabiliteit. Vastgesteld wordt een besluit tol het beleggen door aankoop van obli gaties van een bedrag van zoo na mogelijk f 2000. 40. Belastingen. Ook wordt nog behandeld naai aanleiding van een desbetreffend inge- Wethouders. Zonder debat of hoofdelijke stem ming wordt overeenkomstig dit voor stel besloten. 41. Arbeidsbemiddeling. Aangeboden wordt het beredeneerd verslag over den toestand en de ver wordt aangenomen. 42. Spooi wegen. De Heer H. Butselaar wijst op het voornemen der Ned. Spoorwegen om de vier wachtposten, liggenden aan den Spoorlijn Amersfoort - Baarn, op te heffen: Burgemeester en Wethou ders zeggen daarnaar een onderzoek te zullen instellen. Rondvraag. 43. Publieke Werken. De heer Besselsen spreekt zijn be vreemding er over uit, dat de nieuwe tafel van de Raadzaal niet is gemaakt door den gemeente-timmerman, en heeft vernomen, dat daarmede een bedrag van f 1000.is gemoeid ge weest. Van de zijde van Burgemeester en wethouders wordt de verzekering gegeven, dat de tafel dat bedrag niet heeft gevorderd, voor dien prijs zou de gemeente-architect er zeker niet toe overgegaan zijn. Voorts las de heer Besselsen in het plaatselijk "blad dE advertentie voor de aanbesteding van scholen en on derwijzerswoningen te Soesterberg. De plannen van die woningen zijn dus door het gemeente-personeel in dienst van particulieren gemaakt. Nu worden de kosten daarvan wel door het schoolbestuur terugbetaald, maar wie strijkt de rente op, de gemeente of het personeel. De heer Endendijk antwoordt, dat de schoolbesturen zulks aan het Gemeentebestuur hebben ver zocht, omdat de architect voor de scholen de teekeningen maakte, en het daardoor wenschelijk was de woningen in den zelfden stijl te hou den aangezien deze aan de scholen worden aangebouwd De heer Van den Broek acht der gelijke handelingen niet in den haak. De gemeelte-architect mag niet voor particulieren werken, en Burgemeester en Wethouders hebben niet het recht dispensatie te verleenen. Dit zou aan leiding kunnen geven tot meerdere complicaties, en protesteert tegen deze handelwijze. Als men ziet, hoe Bur gemeester en Wethouders aan de socialisten terrein weigeren voor het houden van samenkomsten, dan zegt Spreker dat zij misbruik maken van macht. De heer Endendijk dacht niet dat Burgemeester en Wethouders zooveel boosheid hadden gedaan. Zij voldoen aan wat de wet hen voorschrijft, en Spreker tart den heer Van den Broek hen van anrecht te overtuigen, waarop de heer Van den Broek antwoordt, dat in medestanders alles geduld wordt. De heer Bndendijk zegt daarop dat zulks absoluut gelogen is. De heer Foeken vindt het steeds gevaarlijk, wanneer een college een precedent schept. Hij ziet er wel niet zooveel kwaad in, maar vindt het toch onvoorzichtig. Dezelfde stijl kan door een particulieren architect ook ver kregen worden, en vond beter dat Burgemeester en Wethouders daar mede rekening hadden gehouden. De heer Rietveld acht het een ge woon verschijnsel, dat van de zijde der S. D. A. P. kwaad gezocht wordt wanneer het 't bijzonder onderwijs geldt. Het schoolbestuur heeft gezocht naar een eenvoudige en goedkoope manier. En waar het een klein werk geldt, dat geen cent kost, vindt hij de daartegenover aangenomen houding kortom kleinzielig. Burgemeester en Wethouders verdienen eerder waar deering, dat ze deze faciliteit aan het schoolbestuur hebben toegestaan Tenslotte wijst de heer Endendijk er nog op dat het nog wel degelijk van invloed is geweest op den prijs, omdat nu de bouw en bloc door éèn persoon wordt uitgevoerd. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de Voorzitter daarna de vergadering. Er biedt zich aan een als hulp in de huishouding, P.G. v Brieved onder no. 54 bur. van dit blad. Er biedt zich aan een flink met 20 Maart of later. Brieven onder no. 55 bur. van dit blad. Gevraagd een nette voor 2 dagen per week. Adres „Klein Zwit serland", Soest&rbergschestraat 46. Gevraagd door Coöp. Zuivelfabriek een om alle voorkomende werkzaamheden te helpen verrichten. Brieven of aanbiedingen met inlichtingen en gevraagd loon aan de Directie, Nieuwe weg 49. Gevraagd een flinke' om in het Behangers- en Stoffeerdersvak te worden opgeleid, bij J. A. v. Arkel, Juliana straat 24a, Soest. ZONDAG 5 MAART IS AANWEZIG aangeboden in klein gezin met huiselijk ver keer. Brieven onder no. 56 bur. van dit blad aangeboden 2 Slaapkamers en een Zitkamer met of zonder pension. Adres te bevragen bur. van dit blad. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden: 5 Metselaars. 12 Opperlieden. 13 Grondarbeiders. 5 Losse arbeiders. 5 Land- en Tuinbouwarbeiders. 6 Timmerlieden. 1 Meubelmaker. 1 Fitter. 2 Kantoorbedienden. 1 Transportarbeider. 1 Electriciën. Te huur gevraagd tegen Maart of gedeelte daarvan. Prijs niet hooger dan f800. Brieven onder no. 57 bur v. d, blad. een woning, staande aan de Burgem. Grothe- Straat '23, te aanvaarden 1 April 1922. Te bevragen Burgem. Grothestraat 21. Te huur gevraagd voor direct of ruim gedeelte van een huis, voorzien van water en electrische leiding. Brieven met voorwaarden onder no. 58 bur. van dit blad Kerkberichfeei. NED. HERV. KERK Zondag 5 Maart voorm. 10 uur Ds. E. D. G. van der Horst, ber. Pred. van Terheyden. 's Nam. half drie (Doop) Ds. D. P. Brans. GEREFORMEERDE KERK Zondag 5 Maart voorm. half 10 uur Ds. J. Hoek. Nam. half 6 uur dezelfde. een Arbeiderswoning met 3200 M2. grond, prijs f4000,—, vrij op naam. Adres te bevr. bur. van dit blad. Te koop of te huur omtrek halte Nieuwe weg een bevattende br. gang, 4 kamers keuken en kelder beneden, en 4 kamers met zolder bo ven. Brieven onder no. 59 bur. van dit blad FAILLISSEMENT. F. K. VISSER. Bij beschikking van den E. A. HeerRech- ter-Commissaris is bepaald: lo. dat de schuldvorderingen bij den cu rator moeten worden ingediend vóór den tienden Maart 1922; 2o. dat de vereficatievergadering zal ge houden worden op Vrijdag 24 Maart 1922, des voormiddags te half 12 uur in het Paleis van Justitie te Utrecht. De Curator, Mr. F. M. C. VAN WALSEM, Zeist, Huydecoperweg 17. Te koop te Soest, terstond te aanvaarden niet mooie tuin, billijke prijs. Brieven onder no. 60 bur. van dit blad. 6 Keukenstoelen en een Kachelplaatje f 9,—. Rembrandtlaan W.Z. 11. Te koop aangeboden Duitsche prachtdier, 10 mnd. oud, Kolonieweg lb. GEBOREN JANNETJE L0UISE MARIA, Dochter van H. v. SITTER Jr. en L. P. v. SITTER—Onderwater. Soestdijk, 25 Febr. 1922. Te koop twee span met broedkooi. Laanstraat 8. Te koop een uitgeteld 10 Maart, Postweg 3, Soesterberg Hiermede geven wij kennis van de geboorte van onzen Zoon JOHANNES WILLEM, in het St. Elisabeth Gasthuis te Amersfoort. S. A. OLIJVE. N. OLIJVE—Stichter. Soest, 24 Febr. '22. VERKRIJGBAAR van op den leg gecontr. prima ras kippen W. en patr. legh., Barnv., Kruising patr. legh. met Barnv., W. Wyand. 25 cent, van Boe- renkippen 20 ct. en v.d. record iegst. 45 ct. Vanaf 1 April 1 daagsche kuikens van dito kipen 65 ct. en van de record Iegst. 90 ct. p. st. Hoenderpark „Eikendal" Parklaan 2, Soest. Voor de vele bewijzen van belangstelling, ondervonden bij ons huwelijk, betuigen wij, mede namens familie, onzen oprechten dank. J. HUFFELS. J. M. M. HUFFELS— KUIJPER. Soest, Maart 1922. Door omstandigheden te koop nieuw He@r»enrijwi@l dubbele remmen, kettingkast enz. 1 jaar ge garandeerd, spotprijs f85,—. Adres Nooder, Noorderweg 22, Soest. JONGE DUITSCHE uit eerste stand zoekt plaatsing als Dame Huishoudster bij heer alleen, goede referen- ciën. Brieven onder no. 52 bur. van dit blad. te koop Extra mooie Friesche Poolers Star, Bravo's, Eigenheimers, Burgers, eerstelingen. Adres: H. tfan Os, Veenhuizerstraat 63. gevraagd kunnende koken en werken. Mevr. R. de Lange, Soestdijk. Gevraagd in een klein gezin zonder kinde- voor de morgenuren, Zondags vrij. Zich tc vervoegen Lindenlaan 8, Soestdijk. Te koop 1-3 Patrijs leghorn Inkoop van alle soorten Pluimvee en Konijnen Julianastraat 34. Gevraagd met 1 Mei te Bilthoven (bij Utrecht) in gezin van 2 pers., een flink KEUKEN- WERKMEKJE of EENVOUDIGE .JUFFROUW. Brieven onder letter S.R. aan Alg. Adv. Bur. D. Y. Alta te Utrecht. Uit voorraad leverbaarUitstekend werkende broedmachines, geheel nieuw systeem, eigen fabrikaat, steeds in werking te zien aan de fabriek van broedmachines Spoorstraat no. 26 Soestdijk. Onderricht gratis. A. F. ELZINGA. Mevrouw Stracké, van Weedestraat 35, vraagt wegens ziekte der tegenwoordige een NETTE WERKSTE R voor 2 dagen per week, dienstbode aanwezig Zich te vervoegen 's morgens van 9—12 of te koop A 85 cent per pond, en dagelijks vcTsclie eieren. Hoenderpark „Beukenhagen" Beukenlaan 36. Groote witte Moltondekens f 1.25, groote roodc halfwol f 1.50, cxlra groote wollen in verschillende kleuren f 2.50 h f 3.— H. Burgman, Nieuwe weg 66 Terstond gevraagd voor dag of dag en nacht. Adres Turfslr. 6a Gevraagd een flinke 's morgens van 9—11 of om de andere dag. Adres Julianastraat 50. Zeer billijk te koop een partij geschikt voor heiningwerk, steigermasten, kortelingen, palen. Tevens te koop een zware handwagen. Te bevragen Veldweg 1, Soest. Gevraagd tegen half Maart of 1 April fllinke P.G. in burger gezin met kinderen. Brieven onder no. 53 bur. van dit blad. VRIENDELIJK TEHUIS aangeboden voor tijdelijk of doorloopend, bij Gediplomeerd Verpleegster. Billijke con ditiën. Turfstraat 14. Wegens vertrek tegen eind Maart ter overname aangeboden waaronder1 persoons en kinderledikant, bedden compleet, opvouwbare kinderstoel, Kasten, Tafels, Stoelen enz. AdresKerkstraat 44, Soest of Gazon, f2,50 per voer, te bevragen Hart- weg 25 van de Coöp. Zuivelfabriek. Volle melk per Liter 18 cent Karnemelk per liter 8 cent Ondermelk voor leden 4 cent voor niet-leden 4'/2 cent Roomboter per K.G. f 2.30 Koffieroom per Liter f 2.30 Slagroom per Liter f 2.80 Dagelijks versche verkrijgbaar van eigen kippen. N. Legemaat, Achterweg 12. OPENBARE VERKOOPING van op Donderdag 23 MaaU 1922 des voorm. 10 uur in het Hotel „Bellevue" te Soestdijk. Nette goederen kunnen worden ingebracht. Zich te wenden tot den Heer W. J. v. EE van Weedestraat, Soestdijk. H. W. PRILLEVITZ, Notaris. OPENBARE VERKOOPING van BOUWTERREINEN, Nptaris H. VV. PRILLEVITZ te Soest zal op DINSDAG 21 MAART 1922, des voor middags 11 uur in het café van den Heer H. Butselaar a.d. Nieuwe Steeg te Soest publiek verkoopen: Voor den Heer A. I. Stalenhoef. 4.5480 H. A. Weiland (zeer geschikt voor bouwterrein) gelegen aan den Dorre- steinweg onder Soest. In 7 perc. div. comb. en massa. Voor den Heer C. v. d. Grift. Een Huis met schuur, erf en tuin a.d. Hartweg te Soest no. 26 en 26a, groot ong. 8 Aren. Ged. in eigen gebruik, ged. verh. aan L. Kriek voor f 2 per week. Voor den Heer P. v. d. Grift. 3 perc. Bouwterrein a.d. Hartweg te Soest, elk terrein breed ong. 16 M. en groot ong. 4.70 Aren. Voor de erven Hogedoorn. 1 perc. bouwterrein a.d. Beckeringh- straat te Soest groot ong. 24.30 Aren. Wegens vertrek naar het buitenland. Notaris H. W. PRILLEVITZ te Soest zal in het openbaar verkoopen om contant geld A. op Dinsdag 7 Maart 1922, 's voorm. 10 uur a.d. Kerkdwarsstraat 15 te Soest. Een zeer goed onderhouden waartoe o.ni. behoorenSalon-ameublement, notenh. piano, buffet, diverse kasten, tafels, stoelen, spiegels en schilderijen, bedden, ledikanten, keukenfornuis, keukengereedschap, gramafoon met ongev. 45 platen, heeren en damesfiets, Waschmachine,Waschfornuis, Mangel. Wringer, Engelscli Motorrijwiel enz. Kijkdag Maandag 6 Maart 1922 van 10—4 uur. B. op Donderdag 9 Maart 1922, 's voorm. 10 uur a. d. Nieuwen Weg 9 te Soest. Een zeer goed onderhouden waartoe o.in. behooren eikenli. buffet, tafels, stoelen, spiegels, pendule met coupes, twee persoons ledikant met toebehooren, waseh- tafels en nachtkastje, karpetten, looper, zeil, gordijnen, porte-nianteau, petroleumst. keu ken- en tuinger., regenton, kippenhok met 60 M. gaas enz. Kijkdag Woensdag 8 Maart 1922 van 10—4 uur. BAARN 1922. Notaris F. P. E. van Ditzhuyzen te Baarn, zal op Woensdag 15 Maart 1922 des avonds 8 uur in het Hotel Central te Baarn 1. Gunstig gelegen .bouwterrein te Baarn aan de Schoolstraat hoek EemstT. groot 28.86 Aren. Tc veilen in 4 perceelen. 2. Gunstig gelegen bouwterrein te Baarn aan de Penstraat uitkomende aan Hoofdstraat, groot 12.79 Aren. Te veilen in 4 perceelen. 3. Een perceel bouwterrein te Baarn aan de Dallaan hoek Zantvoortweg groot 10.93 aren. 4. Een perceel grond te Baarn aan de Oosterstraat bij Betlehem, groot 6.5 aren 5. Een huis met erf te Baarn aan Zand voortlaan no. 27 groot 1.32 aren. Meerdere inlichtingen te bekomen ten kan tore van genoemden notaris. BAARN Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn zal op Dinsdag 7 Maart 1922, des voormiddags 10 uur, in het Makelaarshuis, aan de Amalialaan no. 1 te Baarn, publiek contant verkoopen diverse Meubilaire en andere roerende goederen waaronder: prachtig Empire Salon-Ameuble ment, notenhouten porceleinkast, eet- en slaapkamer-ameublementen, tafels, stoelen, ledikanten, haarden en kachels, antieke wand borden, antiek zilveren galjoot, prachtig koperwerk en tafelzilver, twee bijenkasten met toebehooren, partij broeiramen en tuin gereedschap, partij wijn, sigaren en touw, etc. Te bezichtigen Maandag 6 Maart a.s. van 10—4 uur. Voorts zal worden verkocht, de in zeer goeden staat van onderhoud zijnde Friesche Eiken Tjotter „BLONDINE" met volledig toebehooren. Te bezichtigen dagelijks in de Werryloods aan de Eem, zich aan te melden bij den Heer J. de Jong, badmeester. Voor inbreng van nette goederen zich te vervoegen bij den Makelaar J. v. Arkel Jr. Makelaarshuis, Amalialaan no. 1 te Baarn. Het beste adres voor Heerenhoeden, Petten, Boerenpetten en Modeartikelen is bij il. Th. A. Smit, Birkstraat No. 24. briefjes spelende hierop, weder verkrijgbaar bij Torenstraat 8, Tel. 86. Vieeschouwerij en Varkensslachterij Wij leveren U alleen het beste wat j wij krijgen kunnen. Prijzen zijn weer verlaagd. Beleefd aanbevelend. Steenhofstraat 54a. Mr. Kleermaker. Levert HEERENCOSTUUMS naar maat vanaf f 45.—. IJzersterke Sportpakken. Fijnste Trouwkleeren enz. Handel in Groenten, Binnen- en Buitenlandsch Fruit. Burgem. Grotnestr. 41 - Soestdijk. Ontvangen prima prima Aardappelen Mainzer Zuurkool. Gezouten Snijboonen. Spercieboonen. Groenten in Blik. Maltha=Aardappelen. Gedroogde Selderij, zeer voordeelig Beleefd aanbevelend. VOOR UW SCHILDER- EN BEHANGWERKEN is VREDEHOFSTR. 3* Degelijke uitvoering Concurreerende prijzen Vraagt prijsopgaaf s.v.p. Nieuwste Behangselstalen 1922 Beleefd aanbevelend, voor alle soorten versche visch, die dagelijksch verkrijgbaar is in F. C. Kuijperstraat 7 Tel. 57 De prijzen zijn concurreerend Groote Schelvisch 45 en 50 ct. p.p. Kleine 20 en 25 ct. p p. Kabeljouw 40 Tong 125 Tarbot 70 Schol 45 Verder alle soorten Tafelzuur tegen lage prijzen. Beleefd aanbevelend. Vraagt prijsopgaaf van alle soorten Schilderwerken bij Huis-, Reclame- en Decoratieschilder, Boschstraat 35. NIEUWE WEG 81 Westminster Eiken en andere REGULATEURS Prima kwaliteit - Lage prijzen

De Soester | 1922 | | pagina 3