.hltanenll.). v.Ouursen in Dijk legrafenjs-Ondememing i. FliGERS, Kerkstraat 3. I 1 I belmagazijn OPENLUCHTMEETING i Karpetten TELDIENST opste adres. ands Credietbank itorente. S o e s t, e r C o ii r a 111 voor Soest en Omgeving Nieuws- en Advertentieblad. iaieronji. i ■c het Wel N-BATENBURG iddelwijkstraat 18 nis-Ondern, Soest Woningbureau f3 naar Kerksfr. 31 A. L. Faingnaert Centrale Crediet- en Landbouwbank Rentevergoeding voor Deposito's Electrischs Strijkijzers Magazijn „De Vlijt" Zomerdienst Paardentram LA PORTE Co. - Stoffeerderij ïlmskeri j 120 DEPOTS destraat 7a. V. J. VAN EE. pCt. igging 4'2 pCt. 3'jz pCt pCt. anhoffstraat 58, Tel. 97 IftS; b Tel-2-37 i-R'JWIELEH Linstmèststoffen artikelen steeds tegen concur- s prijzen bij Uitgever O. v. d. BÖVENKAMP Soestdijk en 5 Wij leveren steeds 't BESTE tegen de LAAGSTE prijzen! Publicatie. VERKOOPHUIS A. BENNING verpEaafs! Soest - Van Weedestraat 37 1 jaar fixe 5 pCt., 6 maanden 41I|^ pCt. 3 maanden 4 pCt Dadelijk opvorderb. 31 j3 pCt. S.D.A. P. AFDEELING SOEST OP ZONDAG 28 MEI A.S. SPREKERS Ds. A. H. v d. HOEVE, en Mevr. H B. BAKHUIS-Wolters, :<s ie :c ie ie ie 'n S BAARN BUSSUM LAREN SOEST Koopen en Verkoopen SAFE DEPOSIT ide VILLA'S en LANDHUIZEN, BOUW- ir zijnde Villa's en Optrekjes op aan het BIJ 'T STATION SOESTDIJK. KERINGEN HYPOTHEKEN :n vertrouwbaarste adres voor i, Stroo- en Spiraalmatrassen is bij No. 11 TIENDE jAAKUANti Zaterdag 27 Mei 1922 hter de R. K. Kerk, Soest. i Woning-Bureau T 2o, Telefoon 16. ken van Bouwplannen, Bestekken, adviezen, Aanvrage Bouwver- Hinderwet tegen billijke tarieven, ten, Verhuren en Taxatiën van zekeringen enz. TEL. 64 - SOEST ruime sorteering in Beleefd Aanbevelend. Kwaliteit eenig. 's Wijnhandel, A'dam f 1,30 per flesch f 1,40 f 1,40 ge (bloedwijn) f 1,25 eiwijn f 0.80 ar in de Depots raat 10a, Soest. t. Utrecht, r, Jutfaas. Aanbevelend, ORT EX OM STREK EX. soliap Koest RDIGER VOOR SOEST rden aangenomen bij den koster L. RA- voorUeen bronvanp'aluk FOON 141. RDEN en J. Arend WIERSMA. traat 8, Tel. 86, Soest ;eheei Nederland per trein en per auto, natie enz. Adres voor Administratie en Redactie Vftu Weedeotriiat 7. Advertentiën worden ingewacht tot Vrijdags voormiddags 9 uur, bij den Ditgovor. .ngezondon stukken tot Dinsdagavond 8 uur. DE 4 li VEKTEVA IEX Van 1 —5 rogels 76 ct. Elke regel meer 16 ct Groote letters naar plaatsruimte. Rij abonnement groote korting. Abonnementsprijs 40 cent per kwartaal F. C. Kuyperstraat 3 - Soestdijk Groote keuze in Galanteriën, Speelgoederen, Luxe- en Huishoudel. Artikelen, Matten, Karpetten, kleine Meubelen, Kinderwagens, Rieten Stoelen enz. enz. Aanbevelend S. A. OL1JVE. Buitenland. OVERZICHT. Uit Ierland wordt gemeld, dat Col- lins na herhaalde besprekingen het met de Valera in zooverre eens is ge worden, dat beiden zouden trachten t aan de wandaden van een gedeelte van het republiekeinsche leger een eind te J maken, de goede gang van de aan- staande verkiezingen zouden bevorderen I en daarna eene coulitie regeering vormen, uit de republiekeinsche par- L tij en de voorstanders van de Iersche Vrijstaat. De regeering van Noord-lerland vreest, dat deze toenadering van Col- lins en de Valera niet bevorderlijk zal zijn voor de goede verstandhouding tusschen Noord en Zuid. Zij heeft voorloopig elke grenswijziging gewei- I gerd en treedt streng op tegen de misdaden der republiekeinen, die den laatsten tijd weder verschrikkelijk wa- I ren. Niet minder dan 115 aanhangers l van de Valera zijn in hechtenis geno men en Engeland zend weer verster king om Ulster tegen mogelijke inval len te beschermen. In tegenstelling met het woelige Ierland is het te verwachten, dat het in Midden- en Oost-Europa, ten minste de eerste vier a vijf maanden rustig zal zijn. Alvorens te Genua uit elkander te gaan, hebben de daar bijeen zijnde Staten eene overeenkomst geteekend en bezworen, dat zij gedurende de conferentie in den Haag elkander niet zullen aanvallen en de tegenwoordige grenzen zullen eerbiedigen. Over het algemeen zijn de afgevaar digden van de conferentie te Genua tevreden over de aldaar gehouden be- i sprekingen. Lloyd George. die bij zijne thuis- I komst door vele ministers en eene I groote volksmenigte enthousiast ont- I vangen is, zal een dezer dagen in het Lagerhuis zijne meening zeggen over I de in Genua behaalde resultaten voor I de passificatie van Europa. De groote bankier Pierpont Morgan I is in Parijs aangekomen om met eenige Europeesche bankiers te bespreken, I hoe Duitschland aan eene internationale leening te helpen. De besprekingen van den Duitschen I minister Hermes met de commissie van [herstel te Parijs zijn opgeschort, tot [dat het resultaat van de bankierscon- Iferentie bekend zal zijn. van F. BREURE en J. H. THOLE MAKELAARS Veenhuizerweg 9 - Soestdijk Kostelooze inschrijving van Villa's, Landhuizen, Bouwterreinen enz. Ook te huur zijnde Villa's, Land huizen, Optrekjes en Pensions Telef. No. 77 UIT ONZE VROEDSCHAP, Vrijdag 12 Mei zagen zich de Vroede I Vaderen weder geschaard om een welvour- I ziene disch. Niet minder dan 23, zegge drie I en twintig gangen. B. en W. van Soest I schijnen 't devies te huldigen „beter misse- I lijk dan niet genoeg". Niet erg parlementair, 1 maar wie 't duidelijker kan zeggen mag 't I doen. Bij de tweede gang stelden B. en W. voor lom de verordening regelende de heffing van J de zoogenaamde Verlichtingsbelasting in te I trekken, wat 'in goed Hollandsch zeggen 1 wilde „Wij noodigen U uit Uw doodgeboren 1 kindje te begraven, we hadden dat al eerder moeten doen, al een maand of zes geleden, J maar we kunnen er nu niet langer mee I wachten, want dan |krijgen we er last mee. I De Raad verspilde er geen woord meer aan. Misschien heeft deze plechtigheid sommigen zelfs een glimlach op het vroede gezicht I getooverd Ook wij zullen er maar niets meer aan toe I voegen, 't was niet een der beste producten I der laatste jaren. Het ruste in vrede Over de samenstelling der stembureaux j bleek de heer vau den Broek beter te spreken dan de heer Foeken, alhoewel de eerste blijk baar het bezwaar van den tweede deelde. Het schijnt dat de Chr. Historischen bij B. en W. al bijzonder weinig in tel zijn. Natuurlijk kent men zijn eigen mannetjes 't beste, maar dat men twee partijen die elk een Raadslid hebben afgevaardigd, de eene met 9, zegge negen vertegenwoor digers in de stembureaux plaatst, en de andere met een, dat is toch wel wat al te bar, vooral als men daarbij in acht neemt, dat de Voorzitter van het college dat de voordracht opmaakt één dier negen is. Door B. en VV. werd voorgesteld een ter rein nabij Station Soest voor opslagplaats te huren, doch reeds na een eerste opmerking van den heer Scheffer werd 't voor nader onderzoek aangehouden, ergo teruggewezen naar de keuken, 't gerecht bleek lang niet gaar en klaar te zijn. Zooiets geeft toch geen indruk van een serieuse voorbereiding, en 't blijkt door deze doodeenvoudige kwestie juist te meer dat 't voor de leden van den Raad noodig is om geen regel ongelezen te laten van al de voor stellen die ter tafel komen. Een dei voornaamste agendapunten was de Vleeschkeuring. We zijn in ons goede Land nu gezegend met een Rijkswet, die ten opzichte van het stukje vleesch, dat we wekelijkse/? of dagelijksch krijgen, de weg afbakent van het levend dier tot den consu ment. Het valt niet te ontkennen dat hieraan een gezond principe ten grondslag ligt, n.1. zorg voor de Volksgezondheid, maar men kan toch van het goede ook te veel krijgen. Uit de discussie over dit onderwerp bleek overduidelijk dat de oppositie 't al zeer ge makkelijk had, want als 't er op aankwam, aldus Weth. Endendijk, was de heele ge meente inclusiet Raad en B. en W. opposant. En toch werd met klem aangedrongen op aanneming der voorstellen, want, „de stok achter de deur" zou de Gemeentelijke broek anders bewerken dat het een lust was, zoo erg dat de flarden er bij zouden hangen. Wat gij wilt, aldus Weth. Endendijk tegen den heer Foeken is Revolutie. Den Haag decreteert, en als ge daartegen een andere meening durft te stellen dan zijt ge Revolu tionair. Over gezond verstand werd niet gesproken, over de finantieele bezwaren evenmin, de oppositie was revolutionair en daarmede basta. Straks zullen alle huisslachtingen aan keuring onderworpen rijn, alsof men in die kringen niet zorgt 't beste beestje in de kuip te krijgen. Straks zal van het gestorven of uit nood gedoodde dier het cadaver moeten vervoerd worden naar een keuringslokaal, (lekker, vooral bij een tropische hitte) in plaats dat 't zooals nu ter plaatse gekeurd wordt, en bij de minste twijfel kan worden ingegrepen. En dat kost de goegemeente weer enkele duizenden guldentjes meer per jaar. Wat weer door de consumenten moet worden betaalt, of het ontbrekende uit de Gemeentekas. Is dat nu bezuinigen? vroeg de heer Hil- horst. Inplaats van bezuiniging worden er kostbare maatregelen genomen en Weth. Endendijk die toch zeker den dag te voren ook de driestar in de Standaard wel gelezen had, waarin bezuiniging werd g e i s c h t, en uit de lengte en uit de breedte en uit de diepte, wist niet anders te antwoorden dan „het moet" Welnu, de meerderheid heeft zich gewon nen gegeven, maar vier van de tien Raadsleden bleken toch dragers van revo lutiebacillen te zijn, waaronder, o waarschu wend teeken des tijds, een antirevolutionair. Bij het voorstel van B. en W. om een cre- diet toe te staan voor den bouw van nog 40 arbeiderswoningen werd door den heer Foeken nog eens weer aangedrongen op meer over zichtelijke gegevens, en zullen deze volgens den Voorzitter binnen afzienbaren tijd aan den Raad verstrekt worden. Het in de vorige vergadering aangehouden voorstel van B.. en W. om te Soesterberg een hulpsecretarie te vestigen werd in deze vergadering aangenomen. Het uitstel heeft nog een financieel voordeel gebracht. Eerst werd een crediet van f 1000 gevraagd, en nu van f 725 per jaar. Zoo blijkt al weer dat „haastige spoed zelden goed is", en dat de gewoonte van een Zuid-Afrikaansche stam, nooit een vraag te beantwoorden op den dag waarop ze gedaan wordt, nog zoo dom niet is. Een zeer belangrijk punt was hét voorstel van grondruiling en aanleg van wegen op het landgoed „het Vosseveld". Wij hebben echter den indruk dat hierbij voorstellen werden gedaan waarvan de consequenties absoluut niet zijn overdacht. Uit dc vragen van .de heeren Hilhorst en Foeken blijkt, dat ten opzichte van waterafvoer, verlichting en waterleiding zelfs geen voorstellen aanwezig waren. Inmiddels ging de Raad met de voor stellen mede en hebben B. en W. de verant woordelijkheid aanvaard voor de resultaten der onvoldoende voorbereiding, tenzij mocht blijken dat zij voor verrassende feiten komen te staan. Alsdan komen de voorstellen nog eens weer bij den Raad. Bij dc aanvragen om ontheffing der Bouw verordening was al een zeer zonderlinge van de heeren F. Onrust en J. Floor. De Lezers kennen allen liet smalle pad dat van de Julianaweg loopt naar de Lazarusberg even boven de Korte Bergstraat. Welnu, de eigenaren bovengenoemd van een klein stukje grond aan dat pad, willen genoemd wegje aan de gemeente cadeau doen, mits de ge meente ten eerste natuurlijk de onderhouds- lasten voor haar rekening neemt, plus vanzelf rioleering, verlichting, watertoevoer en alles wat de toekomst brengen kan, en ten tweede, dat wordt toegestaan om op gemeld stukje grond te bouwen. Natuurlijk, dat pad moet eerst een Open bare weg worden, anders is 't lieelemaal verkeken, maar we zouden willen vragen wordt daarmede nu het algemeen belang gediend? Practisch zijn bijvoorbeeld de Bakkersweg en de Korenweg al sinds men- sehenheugenis openbaar, maar bouwvergun ning wordt sinds jaren geweigerd. Waarom dan nu een smal voetpad in eens totopenb. weg te proclameeren om een paarfgrond-en bouwspeculaten ter wille te zijn? Hier is onzes inziens geen enkel Gemeentebelang te dienen, en dc eigenaars wisten toen ze 't perceel kochten dat 't geen bouwterrein was, en zullen er dus wel een zacht prijsje voor betaald hebben. De stemmen staakten over dit voorstel, zoodat de volgende vergadering ja of neen heeft te zeggen. C. BEKENDMAKING. De Burgemeester van Soest brengt in herinnering dat de aanwezigheid van bosschen in deze omgeving in het droge jaargetijde brandgevaar op levert, waarom hij een ieder tot waak zaamheid en voorzichtigheid aan spoort met betrekking tot het voor komen en blusschen vanboschbranden, en bij het plaats hebben van bosch- brand, daarvan zoo spoedig mogelijk aan hem kennis te geven met opgave van de oorzaak en verdere bijzonder heden. Soest, 24 Mei 1922. De Burgemeester, DE BEAUFORT. Vrijstelling Broederdienst Lichting 1923. Ik breng nogmaals ter kennis van de dienstplichtigen van opgemelde lichting, dat vrijstelling wegens broe derdienst vóór 31 Mei a.s. moet wor den aangevraagd aan de afdeeling Militaire Zaken te gemeente-secretarie. Nadere inlichtingen zijn vermeld in de bekendmakingen aan de aanplak borden. Soest, 26 Mei 1922' De Burgemeester van Soest, DE BEAUFORT. VUURWAPENWET. Het Hoofd van Politie der gemeente Soest beveelt aan ieder, die vuurwa pens of munitie voorhanden heeft, zonder daartoe bevoegd te zijn, deze vóór 3 Juni a.s. in bewaring te geven en daartoe in te leveren aan het Bureau van de gemeentepolitie ten Raadhuize van des voormiddags 9—12 uur. Niet naleving van dit bevel is straf baar met hechtenis van ten hoogste twee maanden of geldboete van ten hoogste twee duizend gulden, terwijl de betrokken voorwerpen kunnen worden verbeurd verklaard. Soest, 27 Mei 1922, DE BEAUFORT. BEKENDMAKING. Burgemeester en Wethouders maken bekend, dat zij maatregelen zullen nemen om zooveel mogelijk aan het gebrek aan drinkwater tegemoet te komen. Teneinde een overzicht te kunnen verkrijgen op welke plaatsen in de gemeente gebrek aan drinkwater be staat, verzoeken Burgemeester en Wethouders aan alle ingezetenen (ook aan hen die door middel van den sproeiwagen reeds van water voor zien worden), die van water verstoken zijn, hiervan schriftelijk op het ge meentehuis kennis te geven. Burgem. en Weth. van Soest, De Secretaris, De Burgemeester, J. BATENBURG. DE BEAUFORT. Plaatselijk Nieuws. F. C. Kuijperstraat 4. - Tel- 56. voor Vliegenvangers, Vliegenklappers, Vliegenkasten, Vliegenglazen en Vliegendekken. Groote sorteering van alle zomerartikelen zooalsboschstoelen, rieten I stoelen, hangmatten, kruiwagens, emmertjes, schepjes, harkjes enz. enz Het meest gesorteerde adres voor porcelein-, glas-, aardewerk, luxe I huishoudelijke artikelen, speelgoederen, emaille-, blik- en ijzerwaren. Soester Brandstoffen- spaarkas. 18 Mei 1.1. hield het besiuur van bovengenoemden Spaar kas in Hotel „Bellevue" eene openbare vergadering, om te komen tot het op richten van eene Coöperatieve Inkoop Verceniging van Verbruiksartikelen. De Voorzitter deelde, na een wel komstgroet aan de niet zeer talrijke vergadering mede, dat de S.D.A.P. afdeeling Soest vóór den oorlog een spaarkas had opgericht, waarvan de leden wekelijksch eene vastgestelde bijdrage betaalde om voor gezamen lijke rekening brandstoffen te koopen. De minimum jaarlijksche bijdrage was f 17 50 wie meer betaalde kreeg naar evenredigheid meer brandstoffen. Door de distributie tijdens den oor log is deze Spaarkas te niet gegaan. Doel dezer vergadering was haar we der op te richten en haar dan tevens uit te breiden tot andere vérbruiks- artikelen b.v. winteraardappelen. Een der aanwezige heeren meende uit de advertentie in „De Soester" op e maken, dat het doel dezer ver gadering was, om eene coöperatieve verfeniging op te richten voor alle verbruiksartikelen. Het wordt tijd, dat aan de overdre ven hooge prijzen van de eerste le vensbehoeften in Soest paal en perk wordt gesteld. Spreker gunde iedere handelaar een fatsoenlijke winst, maar waar de boeren hun melk aan de fa briek verkoopen voor acht cent per liter, noemt spreker het woekerwinst, dat de melkslijters de consumenten veertien cent per fiter laten betalen In Baarn kost de melk 12 cent, wat ook nog te duur is, Verder deelde Spreker mede, en verzocht uitdrukke lijk dit in het verslag op te nemen, dat de directeur van de N.V. Eerste Baai nsche Luxebrood- en Banketbak kerij, die zich pas in Soest gevestigd had, bij de Soester bakkers had aan- gediongen om het brood met 1 cent op te slaan. Indien zij hier geen ge volg aan geven, zou hij het brood zoo goedkoop leveren, dat geen der andere bakkers meer iets te doen zou den hebben. Vele bakkers hadden ge- Naar wij vernemen is alhier door de Slagers opgericht het „Algemeen Soester Veefonds", hetwelk ten doel heeft de leden te vrijwaren voor schade, ontstaan door eventueele afkeuringen van slachtvee Zij die lid wenschen te worden, kunnen zich wenden tot de Secretaris den Heer H. v. d. Berg, Steenhofstraat, die ook alle inlichtingen zal verstrek ken. Bij de gehouden aanbesteding voor de electrische lichtinstallatie van de R.K. school te Soest, de Chr. school te Soesterberg en de R.K. school te Soesterberg, was de heer v. d. Berg alhier de laagste inschrijver voor de somma van f449. - voor de drie scholen. Eveneens was de heer v. d. Berg de laagste inschrijver voor de electr. lichtinstallatie van de Onderwijzers woningen te Soesterberg, voor de somma van f71.50. Postduiven Vereeniging „De Zwaluw" Zondag 21 Mei gehouden wedvlucht van Noyon (Frankrijk), afstand 326,6 K M. Duiven los 7 ij. 10 min. met O. Wind. Eerste aankomende duif li u. 26 min. 21 sec., laatste 12 u. 29 min. 35 sec. J. de Bree 1, 12 en 13. P. Onwezen 2. G. Rademaker 3 en 6. G. Sukel 4 en 9. H. Borgts 5, 8 en 11. H. v. Sitter 7. W. Onwezen 10. Mej. B. Schuuring is geslaagd voor 't 2e ged. theor. tandheelkunde. i'ija Kleerntakerszsak is nabij hei Station Soest. Beleefd aanbevelend, weigerd hieraan te voldoen. Een be wijs dat aan het brood voldoende verdiend wordt. Aan dergelijke prac- tijken moest een eind gemaakt wor den. Andere sprekers deelden mede, dat een wagon beste Engelsche an- thraciet, voor gezamenlijke rekening gekocht, de deelnemers slechts op f 3,— per kwam. Een wagon anthra ciet in Utrecht gekocht kostte de deel nemers afgemeten en thuisbezorgd f 3,40. Het was dus hoog noodig om eene coöperatieve vereeniging op te richten, ook voor andere levensbe hoeften. De Voorzitter deelde echter mede, dat het doel dezer vergadering was om eene spaarkas op te richten, en hoewel de S D.A.P. hiertoe het initia tief had genomen, kon ieder inwoner van Soest, onverschillig van welke partij, daar lid van worden. Nadat 22 leden zich hiervoor had den opgegeven, werd een voorloopig bestuur van drie leden gekozen, dat een reglement zou opstellen, dat zoo spoedig mogelijk in een volgende vergadering behandeld zal worden. J S. Een dezer dagen was de onbezol digd Rijkveldwachter van Soesterberg, de Heer T. Kamerbeek met zijne echt- genoote op reis naar Ede. Te Veenendaal deden zij even een Café aan, teneinde aldaar iets te ge bruiken In dit Café, genaamd „De Klomp", zaten nog een 3 tal heeren, die met elkander druk aan het onderhandelen waren hoe zij op de voordeeligste manier een rijwiel konden verpatsen De kastelein, dit ter oore komende, vond een en ander zeer verdacht en sprak hierover met den Heer K. en zeide voornemens te zijn een politie te waarschuwen. Kamerbeek maakte zich daarop be kend aan den kastelein. Thans nam hij een afwachtende houding aan en liet het 3 tal verdachten stil hun gang gaan, hen echter niet uit het oog ver liezende Intusschen was hij het 3 tal gevolgd tot bij een rijwielhandelaar ter plaatse alwaar de fiets verkocht werd, waarna alle 3 op den goeden afloop een glaasje gingen drinken in het Café „De Klomp" voornoemd. Kamerbeek stapte onmiddelijk bij den rijwielhandelaar binnen en nam het rijwiel toen onmiddelijk in beslag. Het 3 tal werd daarna ingerekend, terwijl dezen, onder een gezelligen kout een snapje zaten te drinken en plannen beraamden, zoo spoedig Rente gaat in den dag na storting. op het terrein van den Heer Kruseman aan de Nieuwstraat Wethouder te Utrecht. Lid der Provinciale Staten van Utrecht. AANVANG 3 UUR. TOEGANGSPRIJS 10 CENT. NAAM100ZE VENNOOTSCHAP Provinciale Utrechtsche Electriciteits Maatschappij AFDEELING SOEST De Naaml. Venn. stelt beschikbaar met één jaar schriftelijke garantie tegen de prijzen van f 7.25 en 5.50 of tegen maandelijksche afbetaling gedurende één jaar van 65 en 50 cent. Te bekomen voor Soest aan het Kantoor Soesterbergschestraat- weg N.Z. 15c en Molenstraat Z.Z. 11, voor Soesterberg adres Schoolweg 6. Laanstraat 109 BAARN Telef. 208 Melkkokers 1,752,25 Lepelrekken compl. 3.50 Waschbakken 1,25 Vergieten 1.75 Gegalvan. Emmers 0.90 Pannen in diverse soorten en prijzen Emaille Emmers 1,35 6 stuks alluminium pannen 8,50 Gieters 50, 75, 1,00, 2,25, 2,50, 3,—. THUISBEZORGING ZONDER PRIJSVERH00GING. Soest - Soestdijk - Baarn Tram nummers a 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 23 25 Vertrek Soest 7.45 8.- 9.06 10- 11- 12.20 1.20 1.56 2.48 4 07 4.48 605 8.13 940 Halte Soestdijk 7.52 8.07 9.13 10.07 11.07 12 27 1.27 2.03 2.55 4 14 4.55 6 12 8.20 9.47 Tricr 8.02 8.17 9.23 10.17 11.17 12.37 1.37 2.13 305 4.24 5 05 622 S.30 957 Oranjeboom l 808 8.23 9.29 10 23 11.23 12.43 1.43 2.19 3.11 4.30 5.11 6 28 8 36' 10.03 Aankomst Baarn 8.15 8.30 10.30 11.30 12.50 1.50 2.26 3.18 437 5.18 6.35 8.43 10.10 r Amersfoort 8.34 8.23 f 8 35 9.38 10.43 - 11.- 11.43 12.56 - 2.35 3.27 4.47 5.26 6.40 8.51 10-35 2.36 328 4.49 5.32 7.28 8.53 10.17 Tramnurainers 0 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 Vertrek Baarn 8 8.36 8.36 9.50 11.05 11.45 1 20 2.02 2.35 3.35 4.52 535 7.35 8.55 10.37 Oranjeboom o 8.43 N 8.43 9.57 11.12 11.52 1.27 2.09 2.42 3.42 4.59 5 42 7.42 902 10.44 Trter 8.53 8.53 10.03 11.22 12.02 1.37 2.19 2.52 3.52 509 5.52 7.52 9.12 1054 Halte Soestdijk 8.59 -n 8.59 10 13 11.28 12.08 1.43 2.25 2.58 3.58 5.15 5.5S 7.58 918 11.— Aankomst Soest 3 9.06 S. 9.06 10 20 11.35 12.15 1.50 2.32 3.05 4.05 5.22 6.05 8.05 9.25 11.07 TREINTEEKENS Niet op Zon- en Feestdagen. T Alleen op Zon- en Feestdagen. Deze dienst treedt in gelijk met de Zomerdienst op de Spoorwegen, ver moedelijk 1 Juni 1922. KANTOOR SOEST: VAN WEEDESTRAAT 5, TEL. S 54 Cheque's op het Binnen- en Buitenland, Vreemd Bankpapier en Muntspeciën. Uitvoering van effectenorders op de Binnen- en Buitenlandsche Beurzen.

De Soester | 1922 | | pagina 3