Prijsvermindering in 't Manufacturen en Modemagazijn „DE VUJT" Groote partij coupons van fijne Wollen Stoffen, Mousseline, Crepon, Crep Marrocaine, Zephir enz. gaan thans voor de helft van de waarde. 4* P. C. W. Ft Rep Aut n m P. v. (1. BURG Damesjaponnen, Blouses en Mousseline, Stoffen, Crepon, f Kruip- en opknooppakjes, jongens- Kinderjurken J Chantung, Crep Marrocaine blouses Jongenspakjes, Dr.J.H.A. Rupi Dr.J.A.Groenm J. KOELMAN - STEENHOFSTAAT 59 - SOEST - TELEFOON 88 Sterk veriaagde prijken Onze geheeie voorraad VOOR EXTRA PRIJZEN. worden tegen sterk verlaagde prijzen verkocht Profiteert van onze extra lage prijzen de Etalages IE KAMERVERKIEZINGEN UITSLAG Verkiezingen der Gemeente Soest. KUNSTTANDEN - GEBITTEN Verkoop uitsluitend a contant PiaaiseliËk Mieuws. MANNEN PUROL MANUFAC' SOESTDI IN ALLE AFDEELING Auto Stalling >{lllll - VÓS? Vanaf heden gaan al onze Zephir er>z. enz. Komt eens kijken, ook voor U is er iets bij. RECHTS DE MEERDERHEID DE DEMOCRATEN WINNEN 6 ZETELS De Coalitie op 54 teruggeloopen. 1925 1922 R. Katholieken 30 R. Katholieken 32 Anti-Revolutionairen 13 Anti-Revolutionairen 16 Chr. Historischen 11 Chr. Historischen 11 Soc. Democraten 24 Soc.-Democraten 20 Libiralen (Vrijheidsbond) 9 Liberalen (Vrijheidsbond) 11 Vrijzinnig-Democraten 7 Vrijzinnig-Democraten. 5 Plattelanders 1 Plattelanders 2 Communisten 1 Communisten 2 Staatkundig Geref. Partij 2 Staatk. Geref. Partij 1 Herv. Geref. Partij 1 R. K. Volkspartij 1 Rechts 54 Links 40 Rechts 59 Links 36 Staatk. Ger. Partij 2 Communisten 1 Geref. Staatspartij 1 Plattelanders 2 Herv. Ger. Partij 1 Plattelanders 1 Communisten 2 R.K. Volkspartij 1 VERGELIJKING VAN DE OROOTE PARTIJEN 1901 1909 1918 1922 1925 R. Katholieken 25 25 30 32 30 Anti-Revolutionairen 23 25 13 16 13 Chr. Historischen 1 10 7 11 11 Vrijzinnig-Democraten 9 9 5 5 7 S. D. A. P 6 7 22 20 24 Liberalen 26 24 10 11 9 „De Telegraaf". Partijen Stemmen Lijst 1 Rev. Arb. Comité 14 2 Vrijdenkers 6 3 Ned. Middenst. Partij 10 4 Bezuinigingspartij 7 5 Herv. Ger. Partij 17 8 Chr. Dem. Feder. 11 9 Prot. Volkspartij 13 10 Socialistische Partij 7 11 Communist. Partij 23 12 S. D. A. P. 646 14 Chr. Hist. Unie 495 15 Platteland (de Boer) 7 Partijen Stemmen Lijst 16 Platteland (Braat) 20 17 Democratische Partij 13 19 Ned. Nat. Partij 4 20 Actualisten11 22 Vrijz.-Democraten 461 23 R. Katholieken .1619 24 R. K. Volkspartij 56 25 Ter Hall 105 26 Vrijheidsbond 491 27 Anti-Revolutionair 837 28 Vaderlandsch Verb. 35 29 Staatk. Geref. Partij 73 De smid heeft in het afgeloopen jaar, verlof en enkele ziektedagen in totaal 14 niet medegerekend, gewerkt 2300 uur. Dus was er toch werk genoeg en had hij zelfs om al het werk te kunnen doen nog 92 uur moeten overwerken. Dit alles was in den jaren 1924. Ik noem dit uitdrukkelijk omdat B. en W. beweerden, dat er werk genoeg was toen de tram nog reed. Maar deze was toen al verdwenen en heeft dus op deze berekening geen invloed gehad. Daarbij komt dan nog het stoken en onderhouden van de centrale verwarming, waar men ook niet te gering over moet denken. Indien dit zuinig en met kennis van zaken geschiedt geeft het belangrijke voordeelen. Het onderhoud der verlichting. In 1924 is dit komen te staan op f 0.50 per aan gebrachte lamp. In Soesterberg waar dit werk is uit besteed, kost dit ook f0.50 per aange brachte lamp en dan nog onder dit beding dat de defecte lampen maar een maal per week worden vervangen. Het kan dus voorkomen dat men daar 6 dagen in donker zit. Dus al bij gelijken prijs geeft eigen beheer nog voordeelen, afgescheiden nog van het feit dat Soest heel wat uitgestrek ter is dan Soesterberg. Het was de taak geweest van B. en W. deze gegevens te verzamelen. Waar zij dit niet hebben gedaan en het be trokken hoofd van dienst op ontactische wijze hebben gepasseerd sterkt mij in de meening dat de uitlating van Weth. van Elten in de vorige vergadering, dat de smid een onaangenaam persoon was een der drijfveeren is geweest tot het voorstel van B. en W. Tevens kwam men dan van het gehate eigen beweer af en werden 2 vliegen in een klap geslagen. Resumeerende kom ik tot het volgende: B. en W. hebben zonder instelling van een onderzoek waaruit de noodzaak bleek en met voorbijgaan van den amb tenaar welke daarover de gegevens kon verstrekken, den Raad voorgesteld het smidsbedrijf op te heffen. De Raad vertrouwende op B. en W. heeft dit voorstel aangenomen. Conclusie. De Raad is, de cijfers door mij gegeven wijzen het uit lichtelijk belatafeld. 't Spreekt van zelf dat dit niet scherp genoeg kan worden afgekeurd en dal er van vertrouwen in dit collega althans door mij geen sprake is. Ten slotte stel ik voor dat in het financieel belang der gemeente, de Raad op haar besluit van de vorige vergadering tot opheffing van het smidsbedrijf terug komt. Weth. Van Elten schijnt niet erg ge sticht over deze interpellatie. In heftige bewoordingen verklaart hij nooit om advies gevraagd te hebben. Bij het uit gebrachte rapport van den heer Van Vliet was wel een advies gevoegd, maar een advies is voor B. en W: geen bevel. Spr. verwijt interpellant dat hij zaken in geheime zitting behandelt, thans in het openbaar gaat bespreken. Spr. zal der halve in het openbaar niet ingaan op alles wat interpellant aanvoerde. Dit alleen wil hij constateeren dat B. en W. overtuigd zijn dat 't voor de Gemeente voordeeliger is, dat zij van de smederij af is. De heer Hilhorst is de zienswijze van interpellant toegedaan. Er is werk ge noeg voor den smid. Voorts acht hij den smid onbillijk behandeld. De man werd destijds als proef voor een jaar aangesteld, hij kon derhalve eerder op vaste aanstelling rekenen, nu hij tot groote tevredenheid 3'/2 jaar in functie was dan op een onverwacht ontslag. Spr. werkt ook verder uit dat een eigen smederij voordeeliger is dan de nu ge volgde uitbestedings-methode. De heer Van Eek, laat zich ook in dien geest uit en heeft er niets tegen dat deze kwestie in het publiek besproken wordt. Men kan anders denken dat er wat achter zit. Weth. v. d. Berg vraagt of het bedrag voor hoefbeslag der paarden in de be cijfering is verwerkt. Het antwoordt luidt ontkennend. De heer Van Elten noemt het vreemd dat er thans zooveel werk aan den winkel is. Wie regelt dit, vraagt Spr. Spr. wijst op het bazenloon, dat hier op Publ. werken drukt, noemt eenige staaltjes van arbeidsbemoeiing welke de smederij duur maakt, geeft te kennen dat hij toe- toenemende drukte in de smidse, publieke Werken uitbreiding van personeel zal vereischen een opzichter bijv. met een salaris van f3000.— en eindigt met te herhalen dat hij in het openbaar niet alles kan zeggen. Meerdere leden laten zich hooren. Men hoort spreken van sabotage van dit zaakje door ambtenaren. Geen der leden schijnt voor opheffing te zijn. 't Wordt wat roezemoezig bij het debat, zoodat de Voorzitter de openbare zitting schorst en deze kwestie in een geheime verder aan de orde stelt. Deze geheime zitting duurt een dik uur 't wil ons voorkomen, dat 't er warm toegegaan is en het ijzer door beide partijen gesmeed is geworden nu het heet was. MUURHUIZEN 29 - AMERSFOORT Dagelijks spreekuur 9'/s 12— 1 '/24 uur Zaterdags volgens afspraak VULLINGEN - PIJNLOOS TREKKEN Reparatiën spoedig en billijk Inlichtingen kosteloos Als de vergadering voor het publiek weder toegankelijk is, zitten wij op eens midden in den noodtoestand der gemeente en hooren wij dat de factor der Inkomsten belasting van 1.8 op 1.9 moet komen om tot een gezondene oplossing der moeilijkheden te geraken. De heer Foeken zegt het volgende M. de V. In de voorlaatste vergadering heb ik mijn stem gegeven aan het navorderings- voorstel onder voorwaarde dat de factor zou blijven 1,8 Thans sta ik voor de vraag of ik daarop terug zal komen en mijn stem geven voor de factor 1,9. Helaas ik moet, het is noodgedwongen, maar 't kan niet anders. Ik had verwacht dat B. en W. thans zouden gekomen zijn met het voorste! het inhalen van de bekende strop over enkele jaren te ver- deelen, de factor ietwat te verhoogen, maar daartegenover de navordering niet te laten doorgaan, maar ik ben hierin teleurgesteld. Dit spijt mij, temeer omdat ik niet de overtuiging heb dat bij H.H. Gedeputeerden het uiterste is beproefd in dezen geest medewerking te krijgen. In deze vergadering moet de eindbe slissing vallen en waar B. en W. geen ander voorstel doen daar heb ik mij neer te leggen bij het besluit in de voorlaatste vergadering genomen. Dat ik nu meega met het voorstel de factor op 1,9 te brengen, ik zeide het reeds is noodge dwongen, omdat ik er zeker van ben dat wij ook nu nog niet uit de misere komen. Ik hoop dat het beheer over 1925 de positie iets zal verbeteren, maar het financieel resultaat van het beheer 1924, dat drukken zal op 1926, zal naar ik verwacht zeer teleurstellen. De Voorzitter zegt dat het schrijven van Ged. Staten zeer positief is en ver wacht van een tijdelijke verhooging van den factor veel heil. De heer Rietveld ontwikkelt eenige plannen om op andere wijze aan geld te komen. Spr. wijst op waardevermeer dering van perceelen enz., in den loop der jaren wegenaanleg of verbetering van wegen waaraan door de gemeente zoo zachtjes aan een half millioen werd besteed. De Voorzitter verzet zich heftig tegen een dergelijke belasting, als zijnde on billijk voor de meeste eigenaren die deze waardevermeerdering in de aan koopsom al te betalen kregen. Slechts een paar profiteeren van deze waarde vermeerdering. Volgens Spr. had men over zulk een belasting een 30 jaar terug moeten denken. Misschien zou een der gelijke belasting voor bouwterreinen nog in exploitatie te brengen, in overweging kunnen genomen worden, maar Spr. heeft nog steeds niet het uitbreidings plan uit handen van de afdeeling kun nen krijgen. De heer Rietveld is niet zoo overtuigd van het onbillijke in zijn voorstel. In iedere belastingheffing ligt soms een onrechtvaardigheid voor een enkele. De heer Hilhorst vindt de Inkomsten belasting de eerlijkste. Na een gedelibereer wordt de factor op 1.9 gesteld. De Voorzittter deelt mede dat over gegaan moet worden tot het uitfoten van 5 aandeelen (leening van 1919, groot f 66000.getrokken werden nos. 76, 50, 62, 101 en 70. Rondvraag: De heer Rietveld protesteert dat de Burgemeester de S.D.A.P. toestond op Zondag 3 Mei de 1 Mei betooging te doen houden met muziek. Dit doet Spr. leed. Verder doet Spr. een goed woord voor een arme stakker, slachtoffer van den mobilisatietijd, en die in en door Militairen dienst geknakt werd en niet meer instaat is voor de zijnen te werken. Wel steunt de gemeente en krijgt hij ook onderstand van het Rijk, maar de onlangs hem door het Rijk toegelegde f 1000.werd door den Voorzitter voor het grootste gedeelte, f800.— ingehou den, en nu wekelijks in gedeelten uit betaald, waardoor de man echter niet in staat is zijn schulden af te betalen. De Voorzitter antwoordt dat dit niet iets van hem persoonlijk is, maar dat de uitbetaling in overleg met den Min. zoo geregeld werd, in het belang van het gezin. Spr. zal onderzoeken, hoe de man in dezen geholpen kan worden. De heer Rietveld denkende aan de rechtspositie van liet personeel, vraagt of de Chauffeur zijn overuren ook be taald krijgt. De Voorzitter zal met Weth. Van Elten de kwestie bespreken. De man krijgt in ieder geval een gratificatie. De heer Rietveld meent dat dit niet veel zegt, f5.is ook een gratificatie. De heer de Koning drukt zijne groote tevredenheid er over uit dat de beplan ting bij B. en W. zoo veilig is. In dich terlijke taal bezingt Spr. de schoonheid van boomen en rozen, waarvoor dank aan B. en W. wel het leitmotie is. Voorts informeert Spr. nog eens naar de beloofde lampen en of de verkoopkans van de gronden om het daar zoo troosteloos liggend Julianaplein nu ze in kleine terreintjeszijn versnipperd, is toegenomen. De Voorzitter antwoordt van ja. Twee terreinen zijn al verkocht. Over vier wordt onderhandeld. Wat de lampen betreft, deze zullen nog niet zoo spoedig komen, daar gebleken is, dat een soiide lamp f 50.moet kosten. Mevr. Droste heeft iemand bij haar gehad die in verzekering doet, maar nadeel ondervindt door een z.i. deloyale concurrentie van een ambtenaar der gemeente die ook in verzekeringen schijnt te doen of de opgaaf van zich hier gevestigden, waarvoor de man f 15 per jaar aan de gemeente betaald, aan anderen eerder verstrekt, zoodat hij achter het net vischt. Spr. vraagt een onderzoek dienaangaande. Deze Spr. informeert, hoe het met de gasvoorzie- ning staat en vestigt de aandacht op de wandelwegen in de buurt van Soestduinen welke door de vele bikkels lastig bereid- baar of te bewandelen worden. De Voorzitter zal een onderzoek in stellen naar aanleiding klacht verzeke ringsman, die hij billijken kan en maat regelen ten goede treffen. Het Gas is op komst en de lanen zullen een op knapping krijgen. De heer De Koning vraagt, of de waterleiding verder door getrokken zou kunnen worden aan de Veenh.straat. De Voorzitter merkt op dat er weinig belangstelling voor is. De heer Endendijkbelangstelling ge noeg, maar de kosten schrikken af. De heer v. d. Breemer is al even dank baar gestemd als de heer De Koning, hij vindt het prettig dat het fietspad bij den achterweg zoo mooi is gemaakt. Indien B. en W. nu nog de Stoomwals, welke bij den Kleinen Melm staat en de paarden schrik aanjaagt, een ander plaatsje wil geven, dan is deze spr. over te treden. De heer Scheffer heeft met genoegen gehoord dat er Gas komt op Soesterberg, maar Spr. zou gaarne den datum willen zeggen aan de mcnschen aldaar. De Voorzitter valt moeilijk, maar de zaak is op een oor na gevild. Weth. Van Elten deelt nog mede dat er in het plan Kraaijenbrink verandering is gekomen. Een en ander zal Spr. in volgende vergadering nader toelichten. Eenige leden informeeren nog eens naar het uitbreidingsplan. De Voorzitter sluit de vergadering. De heer Besselsen gaat dit te vlug, daar ook hij dankliederen te zingen heeft aan het adres van den burgemgester die er anders overdenkt dan de heer Rietveld, inzake de Meibetooging. Trouwens, zegt Spr. voor de muziek was geen vergun ning noodig, daar het besloten te besloten terrein was. De Voorzitter kalmeert bij de ophef fing der vergadering den heer Rietveld, die opnieuw boos wordt over deze Mei betooging op Zondag. De vergadering welke om 2 uur begon, eindigde half zeven. PLUIMVEEVEREENIGING „SOEST EN OMSTREKEN". Naar wij vernemen zullen in den vervolge de eieren van de kippen der leden van de Pluimveevereeniging „Soest en Omstreken" gratis aan huis worden opgehaald. NAAR BRUSSEL. Het R. K. Zangkoor St. Cecilia heeft besloten dit jaar een reisje te maken naar Brussel. „APOLLO". De Mannen-Zangvereen. „Apollo" had dit jaar aanvankelijk eerst inge schreven voor het concours te Apel doorn, maar waar dat nu uitgesteld is, heeft deze vereeniging thans besloten naar het te Overschie te houden con cours te gaan, te houden 12 Aug. a.s. Wij twijfelen niet of hun onvermoei- den en bekwamen Directeur, de heer Fred. Breekveldt, zal ook dan weer toonen, dat er met zijn koor nog wel wat te bereiken is. 2DE ZOMER-CONCERT. Begunstigd onder prachtig zomer weer en een talrijk muziekliefhebbend publiek gaf ons Fanfarecorps „Patiëntia Vincit Omnia" Donderdagavond haar tweede zomerconcert in de muziektent tegenover het Raadhuis. Het programma werd keurig afge werkt en het daverend applaus dat op ieder nummer volgde was dan ook welverdiend. STRIJKJE. Verleden week Zaterdag opende de heer Van Ee, Lunchroom „Zonneheu- vel", de Zomermaanden met een aan genaam strijkje, hetwelk gedurende dit seizoen iedere Zaterdagavond zal optreden. GOEDE TIJDING?? Met ingang van Maandag 6 Juli a.s. zal de melkprijs wederom verhoogd worden en gebracht op 16 cent. Voorwaar geen goede tijding voor de zuinige huisvrouwen. Indien bij het scheren Uw huid pijn doet of stuk gaat, kunt gij dit voorkomen door Uw huid vóór het inzeepen eerst in te wrijven met een weinig 30-60-90 cent. VRIJZ. DEMOCRATISCHE BOND Mr. Leo G. van Dam, uit Haarlem, die Maandag 29 Juni j.1. in het Hotel „De Gouden Ploeg" voor de Afdeeling Soest van bovengenoemde Bond als Spreker optrad, behandelde het onder werp „Democratie of Coalitie". Spreker wees op het weinige wat de tegenwoordige Christelijke coalitie in de zeven jaren, dat zij aan de re geering was, had tot stand gebracht, voornamelijk door het verschil van hare Christelijke meeningen, als daar zijn openbare kerkelijke processies, het Gezantschap bij den Paus, Zondagsrust, de doodstraf, de Staatsloterij, vaccinatie enz. Groote mannen als Schaapman, Kui per of Talma, mist men in de tegen woordige regeering. Colijn heeft wel het budget bijna sluitend gemaakt, door invoering van indirecte belastingen, die zwaar op den minderen man drukken: rijwielbelasting, tariefwet, weeldebelas ting, verlaging van ambtenaarssalaris sen, enz., maar niet door bezuiniging, door reorganisatie der Staatsdeparte- menten. De commissie Rink, die de reorganisatie moest voorbereiden werd naar huis gestuurd. Onze uitgaven staan op een veel te hoog peil, waarvan de vorige a.r. minister van financiën, S. de Vries voornamelijk de schuld draagt. Wat onze militaire verdediging betreft toont Mr. van Dam aan, dat die in den tegenwoordigen tijd onmogelijk is ge worden, waarmede vele militaire auto riteiten het eens zijn. Onze artillerie schiet niet ver genoeg, is verouderd, loopgraven kunnen wij in ons drassig land niet maken, over onze beroemde waterlinie schiet het nieuwerwetsch kanon heen enz. Indien wij oorlogsmateriaal, gelijk waardig aan dat, der groote mogend heden moesten aanschaffen zou ons geheeie nationale vermogen niet toerei kend zijn. Onze verdediging is onmoge lijk en het daaraan besteedde geld weggegooid. De Heer Veldhuizen (ant. rev.) kwam met Spreker in debat. Hij verdedigde minister Colijn en het behoud van ons leger, daar bij de brochure van Kapt. Maas aanhalende, voornamelijk wat be treft de gifgassen. Mr. Van Dam weerlegde zijne be tooging, door o.a. te zeggen, meer ver trouwen te hebben in het rapport van de, door den Volkenbond benoemde commissie, waarin Generaals en Profes soren uit verschillende landen zitting hadden, dan in de meening van een Hollandsch Kapitein. Na nog een paar vragen van den Heer Jaarsma beantwoord te hebben, wekte Spreker op om vooral democra tisch te stemmen. Een geestdriftig applaus beloonde Mr. Van Dam voor zijne belangrijke en glasheldere rede. J. S. SPORT VOETBAL E. S. V. A. C. Zondag 28 Juni gespeelde wedstrijden Esvac I—A.P.W.C. 1—1. Esvac III— B.S.C. (Baarn) 1—4. Woensdag 1 Juli Esvac 111—Soestduinen 4—0. Zondag 5 JuliEsvac I—A.V.C. I einde Bosstraat, van 4-6 uur. Esvac II A.V.C. II dito, van 2-4 uur. Esvac III S'bergsche Boys te Soesterberg? Ook wordt er bekend gemaakt, dat den wedstrijd comb. van Soest en Esvac spelers tegen Baarn I, voorloopig uit gesteld wordt en waarschijnlijk in den loop, tusschen 12 en 19 Juli gespeeld zal worden. Een en ander houdt verband met de Soester Fanfare die voor opluistering haar medewerking heeft toegezegd,doch door concours en repetitie omstandig heden, nog niet eerder vrij kan komen. KORFBAL CLUBNIEUWS „HELPT ELKANDER". Amersfoort—H.E.-comb. 1—1. Bilthoven-asp.H.E.-asp. 04. Vios—H.E.-comb. 5—3. Drie uitwedstrijden in 5 dagen. Daar zit weer fut in. En er is ook goed partij gègeven. Zondag 1.1. zou H.E. I eens even een lesje gaan geven aan Vios in Bussum, waarvan het 2e zoo ongenadig klop gekregen had. Het le kwam dus zeer sterk uit met3 spelers. 2 dames en 1 heer. De rest van het 12-tal bestond uit 2e en adspiranten. Dat ze slechts met 53 verloren hebben, kwam door hun fanatiek spel. Maar(en nu komt het ergste) die 2 dames hebben plechtig verzekerd, dat ze niet meer willen spelen, als het le op deze manier in 't veld komt. Waarin ze schoon gelijk hebben, want ofschoon ze het verschrik kelijk gezellig vinden om met het 2e mee te spelen (niet waar Dames zoo willen ze toch de eer van het le 12-tal ophouden of sterven. Als nieuwe leden mochten we noteerenMej. Broekman en den Heer Bos. Wie volgt Brengt allen 's Woensdagsavonds nieuwe leden naar het terrein, opdat we voor de a.s. competitie weer onoverwinnelijk zijn als van ouds. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden: 4 Metselaars 2 Timmerman 2 Opperlieden 2 Grondarbeiders. 9 Losse arbeiders 1 Schilder 1 Kantoorbediende 2 Incasseerders 1 Slager 1 Kellner. VAN WEEDESTRAAT 34 ZIE VOOR UITVERKOOPP EN BOVENDIEN BIJ ELKE een ÜÜBILEL Kerkberichten. SOEST Zondag 5 Juli 1925. Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. D. P. Brai Lokaal Spoorstraat (Chr. UL.O. School) Voorm. lOVs uur Dr. J. Weener Haarlem. Rembrandtzaal. Voorm. 10 uur Ds. C. Bouthc Em. Predikant te Zeist. 's Avonds 6 uur Ds. Gunning, de Lage Vuursche. Ned. Herv. Evangelisatie-V „De Nieuwer-Hoek" jSoesl Hotel „Eemland" ingang K. Brink fcVoorm. 10'/a urn Ds. J. J. Ku; van Amsterdam Geref Kerk Voormiddags 10 uur en 's av 6 uur Ds. J. Hoek. Christel. Geref. Kerk Voorm 10 uur en 'savonds 6 Godsdienstoefening. Dinsdag 7 Juli 'savonds half; Ds. Salomons, van Amersfoort. Vrijz. Godsdienstigei Gymn. zaal O.L.S Kerkebuu Voorm. half 11 Ds. A. D. W< van Amsterdam. SOESTERBERO Ned. Herv. Kerk. Geen opgave. BAARN Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur ds. Adriani. 'sAvonds 6 uur I. Kievit. In beide beurten collecte voor het Ti Gebouw „C a 1 v ij n" Tromplaan. Voorm. 10 uur Ds. 1. Kievit Geref. Kerk Voorm 10 uur en namiddag ds. Meijnen. Christelijke Oeref. Oeme Naussaulaa n Voorm. 10 uur Leesdienst en 6 uur Ds. Hoogendoorn van schoten. Neder 1. Protestantenbc Voorm. 107a uur Mr. J. N. 1. Zill Molenaar van Dordrecht. Doopsgezinde Gemeer Nutsgebouw Penstraat. Geen dienst. Ned. Lutersch Genootschap vc In- en Uitwendige Zending Afdeeling Baarn. Geen dienst. LAGE VUURSCHE Neder I. Herv. Kerk Voorm. half 10 Ds. Gunning. Nam. 6 uur Ds Gunning. BILTHOVEN (Biltsche Kapel) Voorm. half 11 Ds. J.G. W. hart, van Leiden. EVANGELISATIE HILVERSl Alb. Perkstraat. Voorm 107, uur ds. W A. van Amsterdam. ZONDAG 5 JULI IS AANWE

De Soester | 1925 | | pagina 2