ODOL MGNOSPOEL- ELAS CADEAU ®i« sproeten Transport-Driewieler WitteLeghomkuikens! Meubilaire Goederen P. v. d. BURG EINI mimi SPRÜTOL DR DE VOS LOOPJONGEN Woning te huur, RACE-RIJWIEL, J. GEIJTENBEEK ALGEM. MUZIEKLEER R. A. Goedhuys W. KLUFT JET BAKKER net Dagmeisje, Meisje, Aankomend Timmer man gevraagd. Te huur Huis met Tuin, Meisjesrijwiel te koop, Indian P.P. Motor '21 G. M. J. BEUKEN, BAARN Uittrektafel, 2-daags kuikens a 40 cent per stuk. Broedeieren a 12 ct. p. stuk Broedsche kippen 5 gulden Levert alle soorten Bloem werken van kunst en smaak Publieke Verkooping Donderdag 29 April 1926 CHR. J. LEBBE Brand-, Inbraak-, Levens- en Stormschade Verzeke ringen Drogisterij ,,'t Oranje Kruis" MELK BOTER KAAS ENZ. Brinkweg 39 H. de Vries, v. Gro ningen, Soesterb.str. 41 J. A. Zijder- veld, v. Geldermalsen, Veenh.straat 90 U. Kroonsberg, v. Ulrecht, Bosslr. 17 A. L. Hagedoorn, v. Leusden, Amers- foortscheslr. 108 J. A. v. Lambalgen v. Hilversum, Beetzlaan 39 K. Kramer, v. Brummen, Rembrandtl. 4 Wed. A. Muller, v. Workum F. C. Kuiper straat 1 J. L. Janssen v. Raaij,v. Austra lië, Spoorstr. 23 J. M. Krijnen, van Baarn, Kolonieweg 5 J. P. Buschman, v. Baarn, Talmalaan 1 F. J. Klaassen v. Hoogland, G. Pelsweg 5 G. van Schaik, v. Utrecht, Amersf.str. 27 H. M. Boers Wiepkes, v. Zuilen, Sophia- laan 15 H. F. W. Bloemendaal, v. Gendringen, Vinkenweg 27 Wed. C. Craandijk, v. Baarn, Nieuweweg 121 F. J. ten Raa, v. Huizen, Bosstr. 12 M. F. Middelkoop, v. R'dam, Banning- straat 17 W. F. Klaasen, v. A'dam, Beethovenlaan 12 K. Kroon, van Alkmaar, Nieuweweg 2a A. de Kruijf v. Schalkwijk, Schoolweg 2b A. H. Kamerbeek, v. Blaricum, Kerkp. ZZ. 51 J. de Rooij, v. Zeist, Soesterb.str. 11 J. C. Stam, v. Leiden, Oranjelaan 2 H. J. Willer, v. A'dam, B. Grothestr. 59. VERTREK VAN 15 TOT 21 APRIL L. Westerveld, n. A'dam, Emmastraat 4boven J. H. Verwordt, naar Baarn, Stationsweg 16 H. E. Roelse-v.d. Jagt, n. Hilversum, Alexanderl. 19 A. J. Mol, n. Zwolle, Lindenstr. 58 T. E. J. de Kreek, n. Den Haag, Vaillantlaan 579 M. Beaux, n. Haarlem, Stuverstr. 18 Th. Noorlander, n. Hillegom, de Zilt. R. Mikulincer, Sfeenwijk, Molenstraat W. C. Abbing, n. Gendringen, Ulft 511 B. J. de Vries, n. A'dam, Leidsche kade 74 H. Werkhoven, n. Vleuten, Hof t. wei (2e et.) P. Knol, n. A'dam, Adm. d. Ruijterweg 50 C. J. Spijker, A'foort, Ranonkelstraat 57 C. Traas, naar Serooskerke, Noord weg A 36a W. v. Drie, n. A'dam, Heerengracht 526 M. v. d. Schagt, n. Baarn, A'damstraat- weg H. J. Krab, naar Zeist, J. v. d. Vondellaan 39. Plaatselijk Nieuws. GULDENS COLLECTE. De Georganiseerende Guldens collec te ten bate der Nederlandsche Zendings corporaties wordt in onze gemeente in deze en de volgende maand weder gehouden. Mevr. Budding is zoo wel willend zich met de leiding te belasten. Het vorig jaar was de opbrengst in ons dorp f81.—, en in Soesterberg f 231. en in de prov. Utrecht f 8300. BRANDWEER. Naar wij vernemen zal de Vereeniging „Vrijwillige Brandweer van Soest" op Maandag 26 April a.s. des avonds acht uur in Hotel „Eemland" haar tweede Jaarvergadering houden. MEIFEEST Door de S.D.A.P. en de moderne organisaties te Soest, zal op Zondag 2 Mei aanstaande, een Meifeest gehouden worden, in het gebouw „Religie en Kunst", alhier. Aanvang 8 uur. Als fecolrodonaar cal opticdcu R. v. Gaasbeek, Lid van de Prov. Staten van Utrecht. Medewerking verleenen de Arbeiders- Zangvereeniging „Kunsten Vriendschap" en de Tooneel-Vereeniging „Streven naar Beter". Entrée 25 cent. WAARSCHUWING De Commissaris van Politie der Ge meente Nijmegen, waarschuwt geen handelsrelaties aan te gaan met „Merkur, Handel en Commissie in Ongeregelde goederen", gevestigd Javastraat te Nij megen en voorheen in de Slichtenhorst- straat in die Gemeente, alvorens inlich tingen te hebben ingewonnen bij de afd. Recherche, hoofdbureau van politie te Nijmegen. GEVONDEN VOORWERPEN Op werkdagen, des voorm. tusschen 9—12 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen I pakje met veeren, ledige kinderpor- tcmonnaie, huissleutel, ijzeren hamer, zilveren collier, lederen halsband, rozen krans in zilveren etui, damesportemon- naie met inhoud, buiten model spoor, zwartlederen fietskap, teekening van een gebouw, bruine jas. Te Soesterberg gevondenzwarte portemonnaie met inhoud. NEDERLANDSCHE VEREENIGING TOT BESCHERMING VAN DIEREN Afd. Baarn en Omstreken. Maandrapport inspecteur April 1926. Op verzoek van ecnige dames te Soest is er onderzoek gedaan naar een zieke trekhond. De eigenaar werd ver boden de hond werk te laten verrichten. Tevens werd de hond verbonden. Eenigc dagen laten terugkeerende ter inspectie werd er vernomen, dat de dames de hond gekocht hadden en dat de eige naar een nieuwe aangeschaft had. Deze bleek te klein als trekhond en werd de eigenaar verboden deze hond te gebrui ken. Hij beloofde hem aan zijn vorige eigenaar terug Ie brengen en een steviger hond aan te schaffen. De dames werd intusschen gewezen op het onbegonnen werk van het opkoopen van zieke die ren. Een 28-jarige poes laten afmaken. In de Torenlaan te Baarn een kar met steenen gedeeltelijk laten afladen. In het woonwagenkamp de nieuw aangekomen paarden, welke zeer ver vuild waren, doen reinigen en van nieuw hoefbeslag laten voorzien. Enkele hondenkarren aangehouden, bij welke de buikriem bij de hond te veel naar achteren zat, hetgeen voor het dier zeer pijnlijk is, daar de riem dan in de zachte deelen van de buik drukt. Een hond te Soest op verzoek afge maakt. Adres inspecteur Schrikslaan 51 Soest. FEESTAVOND Ter herdenking van de geboortedag van H. K. H. Prinses |uliana, geeft de Christelijke Oranje-Vereeniging „Juliana van Stolberg", op Vrijdag 30 April 's avonds 7.30 een feestavond, in de Rem- brandtzaal. PLAATSELIJK BELANG. Wij verwijzen naar een advertentie in dit blad, betreffende de te houden algemeene vergadering, door de vereen. „Plaatselijk Belang", op Woensdag 28 April a.s. 's avonds half acht in Hotel „Eemland". De Secretaresse van bovengenoemde vereeniging zal een beschouwing hou den over„Soest nu en in de toekomst". Wij wekken alle Soestenaren op, om deze belangrijke vergadering bij te wo nen. SCHAAKNIEUWS. Amersfoort bezit een sterke schaak club met circa 35 leden, Nijkerk heeft een meer bescheiden aantal plm. 12, Baarn 14 en Soest 9 plus een paar DamspelersAmersfoort wilde een Massa-kamp,diesnoodigdezij genoemde drie clubs uit gezamenlijk tegen haar te komen spelen. En gelijk de Ainersfoort- sche voorzitter in zijn openingsrede memoreerde, was dit een unicum in de schaakwereld, een betrekkelijk kleine Gemeente als Amersfoort, bekampt door drie omliggende kleinere plaatsen. Nij kerk is voor ons geen vreemde, reeds meermalen hebben wij ook prettige ontmoetingen gehad. Met Soest mochten wij tot heden twee wedstrijden spelen, en tweemaal werd ons een kool ge stoofd door die heeren, door ons beide keeren een nederlaag toe te brengen. De tijd van kool is over, en wij hopen dus ook het koolstoven. Baarn hebben wij tot heden nog niet ontmoet, de heeren zijn ons echter even welkom. We hopen dan ook dat op dezen vriend schappelijken wedstrijd, vriendschap pelijk gespeeld zal worden. Nijkerk kwam met 1 Dame en*8 heeren, Baarn met 7 en Soest, enthousiast als altijd, kwam met 10 leden uit. De heeren van Boxtel en Sukkel waren verhinderd, de een door ongesteldheid en de andere door drukke werkzaamheden. Er werd vriendschappelijk gespeeld, het geheel gaf een grootsch aanzien aan 26 bor den, door 52 personen, werd inspannend gestreden, tegen 9.30 uur werd het eerste winstpuntje voor Soest behaald, daarna een voor Amersfoort, toen een voor Nijkerk en nu was het inmiddels 10.30 uur geworden, waren nog maar enkele spelers bezig. De uitslag was Amersfoort—Nijkerk 5—4. Amersfoort—Baarn 5—2. Amersfoort—Soest 2—8. Dr. v. d. Hoeve-A. H. v. Zwijndrecht 0—1 Baarschers-J. de Ruiter 1/al/s Storm-J. Timmer Sr. 01 de Groot-J. Timmer 01 Kruisink-W. Meijnen Vs—Va v. Raait Sr.-K. de Boer 0—1 Tulp-Joh. Roorda 0—1 de Wit-D. F. Voigt 0—1 Boele-H. J. v. Hengstum 10 Erkelens-S. de Zoete 01 totaal 2—8 totaal generaal Amersfoort 12 en de drie verbondenen 14, waarvan Soest 8 punten behaalde. Het Bestuur der Amcrafc/ui lochc v*luü dreigde dan UUK glimlachend, binnenkort Soest met haar sterkste tiental te komen bezoeken. TOANIELJOUN In de tooneelzaal van Hotel „Eemland" gaf Dinsdagavond 20 April j.1., de Tooneelvereeniging van het „Selskip Fryslan" uit Utrecht, eene prachtig ge slaagde opvoering van „Pake", (Groot vader), Blijspel in vier bedrijven van O. Veenstra. Doel van dezen feestavond was de samenbrenging en aaneensluiting van Friezen in deze omgeving om ook in Soest te komen tot de oprichting van een „Frysk Selskip". In zijn openingswoord besprak de Voorzitter van het voorloopig Bestuur, de Heer Johs. J. Roorda, dit doel, n.1. het in eere houden van de Friesche taal, door voordrachten, lezingen, tooneel- uitvoeringen, enz. Ook de Heer Winkelman, uit Amster dam, Voorzitter van den Bond van Fryske Selskippen buiten Friesland, wees er in zijne rede op, hoe er in bijna elke provincie van ons land vereenigin- gen waren om de Friesche taal, letter kunde en muziek te beoefenen en hoog te houden. Een uitstekend dilettante strijkje, be staande uit celliste, violist en pianist, dat bij de tooneelvereeniging behoorde, zette daarna het Friesche volkslied in, dat door allen staande werd gezongen. Toen ging het scherm op. Zelde ziet men een zóó goed dilettantengezelschap. Niettegenstaande ik de Friesche taal niet machtig ben, was de inhoud en de loop van het stuk zeer goed te volgen, door het uitstekende spel, de juiste mimiek en de fijne nuanceering. Allen vertolkten hunne rol op voor treffelijke wijze. Lys wks de beminnelijke, lieve klein dochter, Teatske de altijd kijvende huis houdster, wier stille spel, vooral in het laatste bedrijf, als zij met Bartling op de pijnbank zit, bewonderingswaardig was. Ook Bartling speelde zijn dikwijls moeielijke rol zeer goed. Jan Dykema wüs de beschaafde, zich vrij bewegende student en Bet eene sympathieke, be- scheidene dienstbode. Sibe maakte van zijne rol een mooi type van trouwe en vertrouwde knecht en Pake Brandsma, die zich steeds als een oude, rumatische brombeer voor wil doen, maar wiens zachte, nobele inborst telkens te voor schijn komt, speelde zijn rol tot het laatst toe schitterend. Op de regie en het samenspel zijn geen aanmerkingen te maken, jyiisschien had het tempo in enkele tooneelen, het is een blijspel, iets vlugger kunnen zijn. Een stoornis in het elcctrisch licht bracht geene stoornis in de bijval van het publiek. In het donker werden de artisten daverend toegejuigd. De pauzen werden aangevuld door het gezamenlijk zingen van de mooie Friesche liederen, waartoe tekstboekjes waren uitgereikt. Vóór men tot het dansen overging, hield de Heer J. Boersma, Voorzitter van het „Selskip Fryslan" te Utrecht nog eene geestdriftige en luid toege- juichde rede. Het was eene recht gezellige en uit stekend geslaagde avond. J. S. „HET GROENE KRUIS" Afd. Soesterberg Op 19 April j.1. had in Hotel „Het Zwaantje" te Soesterberg de eerste ver gadering plaats van de Afd. Soesterberg van de vereeniging „Het Groene Kruis". De gezellig ingerichte zaal was goed bezet, daar een 50-tal leden aan den oproep hadden gehoor gegeven. Tot definitief bestuur werden gekozen de dames van Dam—Moolhuizen, Desta- de Keizer, Janssen—Beelen cn Seven- huyzenv. der Sloot en de Heeren v. den Berg, Janssen en Lub. Het dagelijksch Bestuur zal zijn als volgt: de heer Janssen, Voorzitter, Mevr. Desta, Secretaresse en de heer v. den Berg, penningmeester. Tot leden der Kascommissie werden gekozen de H.H. van Doorn en Nooder, terwijl de doktoren Brouwer en Reynders zich beschikbaar stelden voor de Com missie van Advies. Bezoeksters zijn de damesWijk I, Mevr. van DamWijk II, Mevr. Desta en Wijk 111, Mevr. Janssen. Na de afhandeling dezer agenda, werd het woord verleend aan den WelEd. Gestr. Heer Ad. ter Cock, Voorz. v. d. Prov. Utr. Vereen. „Het Groene Kruis", tot het houden eener lezing over het doel en werken van „Het Groene Kruis". Op overtuigende wijze wist de Heer Ter Cock zijn toehoorders het streven van „Het Groene Kruis" te vertellen; hij verzocht den leden het bestuur zoo veel mogelijk te steunen in haar moeie lijke taak, propaganda te maken onder hunne vrienden en bekenden en sprak de hoop uit, dat, wanneer hij een vol gende maal weer eens een lezing te Soesterberg zou houden, te mogen ver nemen, dat het ledental van 200, minstens verdubbeld was. De Voorzitter vertolkte den dank der vergadering, toen hij den geachten spreker dank zei voor zijn leerzame lezing. De afwezigen hebben veel gemist PLAATSELIJKE AFDEELING VAN DEN NAT. BOND „HETMOBILISATIEKRUIS" Ingevolge ontvangen bericht, zal de uitreiking der - Mobiiisatiekruizen in de provincie Utrecht, plaats hebben op Zaterdag 29 Mei a.s., des namiddags 27b uur op het terrein van de voetbal vereniging „Hercules", aan den Amster- damschenstraatweg te Utrecht. De kruizen zullen door den Oud- Opperbevelhebber van Land- en Zee macht, den Generaal C. J. Snijders, op plechtige wijze uitgereikt worden. Nadere bijzonderheden zullen a.s. Zaterdag (1 Mei) ter kennis worden gebracht. EMMABLOEMPJES Zaterdag 24 April zullen de Emma- bloempjes verkocht worden te Soest en Soesterberg, waarvan de opbrengst is ten bate der Vereeniging tot Bestrijding der Tuberculose. Door de groote uitbreiding onzer gemeente heeft de T.B.C. Vereenimne dit jaar zeer groote uitgaven gehad, zoodat wij een dringend verzoek doen op de goedgeefschheid der Soester in woners en hopen op een flinke opbrengst te mogen rekenen. Het Comité der Emmabloem. Wij lezen het volgende in de „Baarnsche Courant". DE JUSTITIE DOET ONDERZOEK. De vorige week melden wij, dat wij terug zouden komen op de treurige Politiezaak, treurig, omdat vooral het eene een gevolg kan zijn van het andere. Wij hebben ons de vorige week onthouden van gevolgtrekkingen en zullen dat blij ven doen zoolang er geen licht is in deze zaak, hoewel er dingen in voor komen, die onze belangstelling waard zijn, ook al heeft de Justitie de zaak in handen. Nu hebben wij veel op het hart wat er af moet, want nietwaar, zoo U het hart tot spreken dwingt, zoo spreekt. Wij willen dus een paar zaken bespre ken, die ons, inwoners ter harte gaan al weten wij heel goed, dat de tijdsom standigheden niet meer zoo zijn als 10 jaar geleden. Beginnen we daarom eens over ons politiecorps, (schrik niet lezer, het is mijn plan volstrekt niet, ons corps ook maar iets lastig te vallen). Als wij vroeger een agent zagen loopen, och dan was dat heel gewoon, dan maakten we dikwijls een praatje enbeiden voelden zich inwoners van Baarn. 't Was gemoedelijk, er was geen jacht naar be keuringen en moest dit, nood gedwongen, dan kon men dikwijls nog hooren, nu ik heb je gewaarschuwd, pas op voor een volgende keer. Dat is veranderd, onze brave ordebewaarders zijn gewor den een zeker soort van boemannen. Kortom, er heerscht een zekere terug houding tusschen ons allen en wij vragen: hoe komt dat? Spookachtig vreemd- doend, rijden of loopen de agenten ons voorbij, de amicaliteit is weg ende agent wordt niet meer beschouwd als eigen volk maar als iemand die het kwade zou willen. Neen er kan niet meer gezongen worden, „dat vrije, vrije volk zijn wij". Onze brave Burgervader d'Aul- nis hield van zijn corps en regeerde als goed kapitein, maar noemde de agenten, zijn jongens, dus vader. Burgemeester Rutgers was en is nooit geen soldaat geweest, 't was waar, het corps ver zwakte, er heerschte een zekere voldane rust, die niet schadelijk was. En nu burge meester Van Reenen, dezen bleek bijna die stoet agenten te groot, Z.Ed.Achtb. had genoeg aan de Ioopende zaken, er moest hulp komen, het corps was groot genoeg voor een hoofd, toegerust met alles, vooral op rechtskundig gebied en goed onderlegd met de wet en met rechtsplegingen. Onze nieuwe Commissaris werd be noemd en deze zou het zaakje, wat niet behoorlijk in orde was, in rechte banen leiden. ZEd. pakte dit eerst wat te forsch aan, en dit kon niet anders. Onze Com missaris kende de menschen hier niet; alleen wist deze, dat er een geheel nieuwe bezem moest zijn om de boel eens goed op te redderen. Maar ZEd. begreep niet direct, dat ook de kalme Baarnsche in woners behooren tot dat volkje van boter, zooals onze groote Admir. de Ruyter eens zeide. ZEd. heeft dit volgens onze bescheiden meening nog net bijtijds in gezien het overstrenge werd ietwat veranderd in een meer gematigde regee- ring, en wij weten dit niet van hooren zeggen, maar hebben dit bij ondervin ding en durven gerust zeggen dat, hoe meer wij hem leeren kennen, onze sym pathie toeneemt. Toch deed ZEd. een daad, die volgens onze meening niet goed was. De heer Gerlings, de thans ge schorste Inspecteur, was eenigen tijd bij den Commissaris op het kantoor, zeker om zich te bekwamen, tot er plotseling nog meer hulp moest komen. De hulp werd Adj.-Inspecteureen vroolijke, aardige jongen bij kennismaking, maar de sprong was blijkbaar voor het jonge mensch te groot, de macht hem gegeven te machtig. Hij was te ijverig, en alles waar (te) voorkomt is niet in orde. Een wilde jacht door Baarnsch dreven ver oorzaakte bekeuringen, en onze wakkere jonge man, die hier op het terrein veel wild vond had aardig vangsten. Doch eindelijk, daar barst de kruik. De ge schiedenis die voorgaande week hier plaats vond, heeft heel wat be.oering niet alleen in onze Baarnsche-, maar ook in de hoofdbladdn, gebrachten ook wij schreven in ons blad wat wij wisten, zonder ook maar een conclusie te trek ken. Wij hebben geplaatst en doen dit nog eens voor de zaak voor de recht bank zal komen. Wij deelden mede, wat het slachtoffer Bon ons mededeelde, wij hebben de sporen van geweld gezien, wij hebben onderzocht bij den Inspecteur, bij den Commissaris (die trouwens ge heel buiten deze zaak staat) bij den loco-burgemeester, bij Dr. Muysken, kortom, wij zijn als oud-persman aan het snuffelen geweest, wij hebben over alles nagedacht enkomen hier voor raad sels te staan die onbegrijpelijk zijn. Wij doen weer vragen. Waarom hebben enkele bladen hun eerste schrijven her roepen en zeggen thans dat Bon zijn register niet schoon is? Zeker, Bon is een kwajongen geweest, wij 'allen niet waar Bon zegt ons, dat er twee agenten bij waren, die moesten gezien en gehoord hebben, 't Wordt beweerd van niet De bloedsporen, zegt Bon, kwamen van de wond geslagen op het hoofd. De Inspec teur zeide ons, dat het kwam van een bloedneus en van een wondje aan het oor. Wij hebben aan het oor geen wond gezien, wel op het hoofd. De Inspecteur zeide ons, er waren slechts een paar druppels bloeddan moeten dit heele groote druppels geweest zijn, misschien in bevroren toestand, want van twee druppels is geen overhemd, das en boord besmeurd. Bon vertelde ons dat hij ge last werd niets te mogen zeggen van hetgeen geschied was. De inspecteur zegt, dat is gelogen. Bon zegt, dat dit ook door de beide agenten Huisman en Van der Goot gezegd is geworden. Niet Waar, zoo vragen wij, moet het heen In elk geval de rechtbank zal dit moe ten uitmaken, hier zal de hoogste troef uitgespeeld worden, die wij den eed noemen en nietwaar, dat zullen onze agenten nooit of nimmer doen. Wij gric- zolon als wij daoraan denken. Ik wil een millioen stelen (schrik niet lezer, ik heb er geen kans voor), maar voor geen honderd millioen zou ik een valschen eed willen doen en God beware ons daar allen voor. Het jonge mensch, is nu geschorst en jammer genoeg voor de te ijverige jonge man, met wie wij persoonlijk sym- pathiseeren kunnen, zal zijn terugkeer hier niet meer mogelijk zijn. Er is een kalme verademing gekomen, de onrust die hem in hoofdzaak zat in een goed passende uniform, een degen en gummi stok, is niet meer. Van harte hopen wij, dat een en ander een kalm verloop zal hebben. Ons werd gezegd, dat wij waren bevooroordeeld, nietwaar zeg ik. Onze meening is, we willen dit in het open baar zeggen, het voortdurende onder houd met Bon, en de eene keer met den Inspecteur, slaat ten gunste van Bon. Het geheel heeft wel iets van de jaren geleden Papendrechtsche rechtzaak. verdwijnen spoedig dooreen pot Bij Alle Drogisten SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Zondag j.1. Soest I—Hilvert I 5—1. Soest II—U.V.V. IV 2—4. Ares IV—Soest III niet doorgegaan. Zaterdag 24 April de Schaffelaar ISoest I aanvang 5 uur. Zaterdag gaat het 1ste elftal een bezoek brengen aan Barneveld teneinde aldaar een vriendschappelijken wedstrijd te spelen tegen de V.V. de Schaffelaar ter gelegenheid van het te openen nieuwe speelterrein. Gezien de zeer goede verstandhouding tusschen beide vereenigingen verwachten wij een ge- zelligen wedstrijd (naar wij vernemen zal een muziekcorps medewerking ver leenen), zoodat wij vertrouwen dat een groot aantal supporter ons 1ste elftal zal vergezellen. Vertrek per auto van ons terrein 3.30. Zondag a.s. waarschijnlijk Soest comb.—U.F.C. I aanvang 2 uur. Elinkwijk III—Soest 111 aanvang 12. Vertrek per Auto van ons terrein 10.30. Districtwedstrijden terrein E.S.V.A.C. Door het U.P.V.B. bestuur zijn uit- genoodigd om mede te spelen in de Districtwedstrijden 2 spelers en 4 als reserve uit het 1ste elftal. E.S.V.A.C. Zondag 18 April speelde het 2de elftal een vriendschappelijken wedstrijd tegen R.K.S.V. „Saestum" uit Zeistop Esvac's terrein. De gasten verloren met 5—1. Zondag a.s. 25 April hebben de district-wedstrijden op het terrein van Esvac, waaraan ook 2 speleis zullen deelnemen van onze Vereeniging. Voor voetballiefhebbers kunnen deze wed strijden belangrijk zijn. A. 12.30 uur District Utrecht—District Hilversum. B. 1.45 uur District Amersfoort District Zeist. C. 3 uur Verliezer A—Verliezer B. D. 4.15 uur Winner A—Winner B. P.S. Nader vernemen wij, dat er ook 2 spelers van de V.V. Soest in zullen medespelen. KerKberichten. Zondag 25 April SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 30 uur Ds. D. P. Brans. 's Avonds 6 uur Ds. A F. P. Pop van Vaassen. SOESTDJJK Rembrandtzaal Voorm 10 30 uur Ds. P. J. de Jong van Amsterdam. 's Avonds 6 30 uur Ds D v. Meer van Wageningen. HEES. C h r. Schooi Voorm. 10 uur Ds A. F. P. Pop van Vaassen. Geref. Kerk Julianastraat Voorm. 10 uur Dr J. Hoek. Nam. 6 uur Dr. J. Hoek. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds B. Alkema. 's Avonds 6 uur Ds B. Alkema. Christel. Geref. Kerk Voorm 10 uur en 's avonds half 6 Godsdiensoefening. Dinsdag 27 April 's avonds half 8 Ds. Salomons van Amarsfoort V r ij z. O o d s d i e n s t i g e n. Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Geen dienst. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden: 1 Timmerlieden 5 Grondarbeiders 13 Losse arbeiders 3 Opperlieden. 1 Kantoorbediende 5 Landarbeider 2 Metselaars 1 Incasseerder 1 Betonwerkers 1 Slager ZONDAG 25 APRIL IS AANWEZIG ADVERTENTIËN Solfège Uitspraak (Nederl. en vreemde talen), Cursus voor Dames en Heeren f20.— p. jaar, voor leden van Zangkoren f 15.- per jaar. Clubjes f30.— p. j. resp. f25.— p. j. GEDIPL. LEERARES Mij.t.b.cfl. Toonkunst GED/PL. LEERARES in spreken EMMALAAN 1 SOESTDIJK FAILLISSEMENT VAN P. REERINGH SOESTERENGWEG No. 58 - SOEST Bij beschikking van den E.A. Heer Rechter commissaris is bepaald le dat de termijn voor het indienen der schuldvorderingen eindigt op 22 Mei 1926; 2e dat de verificatie-vergadering zal wor den gehouden op Maandag 7 Juni 1926 des n.m. te 2.20 uur in het Gerechts gebouw aan de Hamburgerstraat te Utrecht. De Curator Mr. H. J. G. JANSSEN VAN RAAY. Baarn, 22 April 1926. ONDERTROUWD EN AMSTERDAM Roelofhartstraat 64. SOEST Julianastraat 58. GEVRAAGD niet beneden 16 jaar, van 's morgens 8 tot 's middags 4 uur. Zondags vrij. Adres te bevragen Bureau van dit Blad. Mevr. VAN DOORNE, Lange Bergstraat 5 Soestdijk, vraagt voor heele dagen, tegen hoog loon. Gevraagd om zoo spoedig mogelijk in dienst te treden, een nette LOOPJONGEN, bij J. VERHOEFF, Kruidenier, Laanstraat Soest. J. VAN 0EST, Krommeweg 18. voor klein gezin, tegen half Mei. Adres Steenhofstraat 1. te Soest, Ossendamweg No. 24, 4 Kamers, Keuken, Kelder en Schuur; huur p. week f7.— Brieven onder no. 400 Bureau van dit Blad. prijs f 12.—. Adres Korte Bergstraat 2. TE KOOP met groote laadbak als nieuw f 200. f ISO.-, is prima. TURFSTRAAT 34 - TELEF. 451 Te koop een pracht notenhouten met 8 losse bladen, voor den spotprijs van f22.50. Adres Hartweg 2a. TE KOOP AANGEBODEN ook genegen te ruilen voor luxe rijwiel. Adres Vosseveldlaan 40. Woensdag 28 April verkrijgbaar Afkomstig van hennen die meer dan 250 eieren leggen. Adres Schoutenkampweg 16, Soest. Bloemist Burg. Grothestraat 4 - Telef. 113. Ook losse Bloemen en alle soorten Potplanten. Alle Bloem- en Tuinzaden ontvangen van de Koninkl. Zaadhandel J. B. Wijs Zn. Amsterdam. Aanleg en onderhoud van Tuinen, BAARN Notaris Mr. Dr. A. E. Schouten te Baarn, zal op des morgens 10 uur in het Hotel „de la Pro menade" aan de Amalialaan 1 te Baarn PUBLIEK a CONTANT VERK00PEN DIVERSE alstafels, stoelen, buffet, kasten, spiegels, vazen, pendule, antieke mah. commode, mah. waschcommode, ledikanten, nachtkasjes, spie gelkast, waschtafel, antieke porc. borden, bordenrek, kristal, glaswerk, gordijnen, klee- den, zeilen, fornuis, gascomfoor, potten, pan nen en verder keukengereedschap, voorts eenig linnengoed en Zilveren vorken en lepels en hetgeen verder te voorschijn zal worden ge bracht. Te bezichtigen WOENSDAG 28 APRIL 1926, van 10-3 uur. Bij deze veiling kunnen nette goederen worden ingebracht. Zich te vervoegen bij den Makelaar H. J. VAN LEEUWEN, Sophialaan 10 te Baarn Telefoon 166. HOOFDVERTEGENWOORDIGER WEERDSINGEL O.Z. 53a Bis - UTRECHT TELEF. 2345 sluit bij prima Maatschappijen Billijke premiën Coulante regeling. AGENTEN GEVRAAGD - Hooge provisie aan een ieder die bij mij voer een bedrag van f 1.50 besteed, zoolang de voorraad strekt. Veenhuizerstraat 2 - Tel. 241 TEL. 221 HARTWEG 25

De Soester | 1926 | | pagina 2