T Bijverdienste Openbare jerkoopiiij. Publieke Moopiug. I J. TH. Voskuilen j* Ringen en Brochetten in Goud Dr. Van Dongen BESTE KEUEN. Inboedelveiling DIENSTMEISJE een net MEISJE, NETTE MEISJES Actief PERSOON, heeft overgedaan C. Kraaijenhagen Adverteert in dit blad VERLOVINGSRINGEN BELASTINGEN G. <J. Landweer DONDERDAG 3 JUNI 1926, Een zoo goed als nieuwen AdresTORENSTRAAT 2D. I. Een Villa met Erf, Tuin en Schuur, II. Vijf perc. Bouwter. III. Een Huis m. schuur en Bouwland, IV. Een perc. Bouwland V. Een Villa met Erf, Tuin en Schuurtje, Stoomwasscherij Fa. Wed. DE WEYER Huishoudster gevraagd Een perc. Boomgaard, Weiland en Eikenwal, aan den Heer KAPPÉ. zaak van J. v. KOOIJ heeft overgenomen Tuin- en Bloemzaden H L E MUSTEK IIJI D. F. VOIGT - OPTICIEN Burg. Grothestraat 11a - Soestdijk WIJ ONTVINGEN EEN PRACHTCOLLECTIE Dt Zoowel eenvoudige als meest fijn uitvoering. BILLIJKE PRIJSNOTEERING. FEESTAVOND E.S.V.A.C. Het Feestcomité, dat zich gevormd had, om de leden van E.S.V.A.C. met hunne Dames eene gezelligen feestavond te bezorgen, heelt alle eer van zijn werk gehad. Het was Maandag 26 April j.1. in Hotel „De Gouden Ploeg", een in alle deelen uitstekend geslaagde en recht gezellige leestavond. Het begon reeds goed. In zijne openingsrede deelde de Voorzitter, de Heer P. Clements, mede, dat onze Bur gemeester, Mr. G. Deketh, het Bescherm heerschap van de Club aanvaard had, wat met luid gejuich begroet werd. Verder bracht Spreker hulde aan de Feestcommissie, aan de Jasz-Band „The Flying Dutchman", onder leiding van den Heer Willy Picard, die zijne wel willende medewerking verleende et aan den Heer J. Stalenhoef, die zijne zaal gratis ter beschikking had gesteld en door de met kleedjes en bloemen versierde tafeltjes het zoo gezellig had ingericht. Na een paar uitstekende muzieknum mers, voerde de uit leden van E.S.V.A.C. nieuw opgerichte Tooneelvereeniging het blijspel „Ze krijgen elkaar" op. Op de schikking van het tooneel, de grime en regie was niets aan te merken. Er werd vlot gespeeld en goed gezegd en in aanmerking genomen, dat, op eene enkele uitzondering na, nog geen der medespelers, plankenland betreden had, was het geheel bewonderenswaar dig. De hoofdrollen waren in goede handen, maar ook de kleinere rollen werden hier goed weergegeven, wat steeds zooveel tot het succes van het stuk bijdraagt. Na het laatste bedrijf werden de beiden medespelende dames bloemen aangeboden. Eene welverdiende hulde. De beide voordrachten na de pauze door den Heer A. van Weert ten gehoore gebracht en door Mej. E. Wiersma be geleid met pianomuziek, oogstte enorme bijval. Het eerste stuk „Paljas" werd onder ernstige stilte aangehoord, het werd dan ook gevoelvol voorgedragen. Het tweede stukje: „Janus Mus", ver wekte luide lachsalvo's. Jammer, dat bij die voordrachten het voetlicht niet brandde, zoo dat van de gelaatsuitdruk king niels te zien was. Als bewijs hoezeer de leden het werk en de leiding van hunnen Voorzitter, den Heer P. Clements, op prijs stellen, weru riem inci ccuc iiaiiciijKcwcspraaK een fraaie bloemenmand aangeboden. Na afloop der voorstelling werd eene tombola gehouden ten bate van het Clubgebouwfonds. En toen ging men onder de bekwame leiding van den Heer J. Hopman, dansen tot het onherroepelijk uur van sluiting, dat allen te vroeg kwam. Dit moet gezegdE.S.V.A.C. kan be halve voetballen ook feestvieren. J. S. Wegens het groote succes door Esvac behaald, met het gegeven blijspel, op Maandagavond j.1. heeft men besloten op Maandagavond 10 Mei a.s. een open bare uitvoering te geven. Nadere bijzonderheden zullen worden bekend gemaakt. PROFESS1EFEEST. Naar ons ter oore kwam hoopt onze zoo bekende Zuster Maria Reinalda van „Nieuw-Mariënburgh" op Vrijdag 7 Mei a.s. haar zilveren professiefeest te vieren. Waar de jubilaris reeds vele jaren hare zorgen aan de zieken hier ter plaatse heeft gewijd, zullen nog velen dankbaar de verleende hulp indachtig zijn. We twijfelen er dan ook niet aan, of het zal „Nieuw-Mariënburg" op boven- genoemden datum niet aan belangstelling ontbreken. VRIJWILLIGE BRANDWEER van Soest. Bovengenoemde ver. hield Maandag j.1. haar jaarvergadering in Hotel „Eem- land" alhier. In een volgend nummer zullen wij een uitgebreid verslag opnemen. AANGEHOUDEN. Door den Rijksveldwachter te Baarn, in samenwerking met de politie alhier, zijn alhier aangehouden ter zake diefstal van eenden ten nadeele van v. R. uit Baarn, G. O. en A. v. A. beiden alhier woonachtig. Beide personen zijn ter beschikking van den heer Officier van Justitie te Utrecht gesteld. ONGELUK. Op het baanvak Baarn—Amersfoort der Ned Spoorwegen is een koe, toebe- hoorende aan den landbouwer J. v. d. Breemer, wonende in de Birkt alhier, onder een passeerende trein geraakt en totaal vermorzeld. Wij vernamen, dat het beest uit een in de nabijheid der spoor baan gelegen weiland is ontsnapt. BRAND. Dinsdagavond te ruim 8 uur kondigde de sirene van het raadhuis aan dat er in onze gemeente wederom een brand was uitgebroken. Wij togen op onderzoek uit cn ver namen alras, dat het'huisperceel van H. v. Velzen aan de Schoolstraat in lichte laaie stond. De Vrijwillige brandweer was spoedig met de motorspuit ter plaatse, doch kon hier niets verrichten, aangezien het perceel reeds geheel was uitgebrand. Zij bepaalde zich dan ook alleen maar tot het dooven van het vuur, met een slang, welke was gelegd in een der Veenslooten. Omtrent de oorzaak van den brand meldde men ons, dat deze moet zijn ontstaan, doordat een nog jeudig kind ten huize v. v. Velzen voornoemd, het welk ontoerekenbaar is, een petroleum lamp heeft laten vallen. De inboedel werd gedeeltelijk gered. laire, waarin de regeling van het vervoer op 29 Mei 1926, de plaats van vertrek op dien dag en verdere bijzonderheden zullen worden medegedeeld 2e. Ter voorkoming van onnoodige uitgaven door de plaatselijke afdeeling wordt voor of op 10 Mei a.s. mededeeling verzocht van hen, die verhinderd zijn op 29 Met d. a. v. mede te reizen naar Utrecht, om bij de uitreiking tegenwoor dig te zijn. Deze mededeeling kan schriftelijk of mondeling worden ingedienddoor rechthebbenden wonende te Soesterberg aan het adres van den heer H. Sar Amersfoortsche slraat 29 en door de overigen aan het anres van J. B. Uiterwijk Steenhofstraat 45a. WAARSCHUWING. De Commissaris van Politie te Leiden geeft in overweging bij hem inlichtingen in te winnen alvorens in handelsrelatie te treden met: GerardusFranciscus Kruit hooft geboren te Leiden 12 Febr 1883, Sigarenwinkelier wonende Diefsteeg No. 11a te Leiden. een goed voorbeeld doet goed volgen. C. J. BALJÉ. Weekblad voor Dierenvrienden. SPORT VOETBAL POST-AGENTSCHAP SOEST—ZUID. Op Maandag 3 Mei a.s. wordt geopend het Postagentschap Soest-Zuid ten huize van den Heer Nilsson Soesterb. straat 13 Soest. Het kantoor is geopend op werkda- dagen Voor de verkoop van frankeer-, plak- en rentezegels van 8 v.m. tot 7.30 n.m. Voor de aanneming van aangeteekende en expresse stukken en binnenlandsche waardebrieven van 8 v.m. tot 7.30 n.m. Voor deaanneming van binnenlandsche postpaketten van 8 v.m. tot 7.30 n.m. Voor de aanneming van binnenlandsche postwissels en borderellen met quitantiën en de uitbetaling van alle postwissels beneden f 20.voor zoover de kas dit toelaatvan 8.30 v.m. tot 3 n.m. Op Zon en feestdagen gesloten. Voorts is het kantoor geopend voor het verzenden van alle telegrammen, voor het voeren van locale en interlocale telefoon-gesprekken en het verzenden van telefoonoproepberichlen. Alleen op werkdagen voor de tele graafdienst van 8 v.m. tot 7.30 n.m. voor de telefoondienst van 8 v.m tot 9 n.m. ONBESTELBARE STUKKEN. Onbestelbare stukken terugontvangen te Soest in de 1ste helft der maand April 1926. 1. J. Wiegmans, Amsterdam. 2. T. de Levie Hilversum. VERGADERING. Dinsdagavond a.s. hoopt de R. K. Kiesvereeniging een vergadering te hou den in het St. Joseph gebouw. Aanvang 7 uur. „PLAATSELIJK BELANG" Woensdagavond 28 April j.1. hield de Vereeniging „Plaatselijk Belang" eene algemeene vergadering in de groote zaal van Hotel „Eemland". De Vice-Voorzitter de Heer de Lange, opende de vergadering met de mede- deelini?. dat dft Vnnr7ÏftPr Hr P.rnonmon plotseling verhinderd was, de vergadering bij te wonen. Spreker heette de talrijk opgekomen Dames en Heeren welkom en stelde de tegenwoordigheid van Bur gemeester Mr. G. Deketh en de beiden Wethouders zeer op prijs. De notulen der vorige vergadering werden zonder aanmerkingen onder dankzegging aan de Secretaresse goed gekeurd. Daarop las de Secretaresse eenige punten voor, die de Voorzitter in zijn openingswoord naar voren had willen brengen, o.a. dat de bemoeiïngen inzake gasaanleg in deze gemeente nog geen resultaten hadden opgeleverd dat het Dep. Waterstaat nog geen antwoord had gezonden, op het verzoek van rioleering van de rijksstraatweg dat de commissie uit het Bestuur, die ter zake van de benoeming van eenen Burgemeester ter audiëntie was geweest, zeer vriendelijk door den Minister ontvangen was ge worden en dat door de welwillende medewerking van onzen Postdirecteur verschillende verbeteringen zijn tot stand gekomen ten bate van het publiek. Daarna hield de Secretaresse, Mevr. E. C. v. d. Mandele eene interessante beschouwing over „Soest nu en in de toekomst". Spreekster schetste het natuurschoon van vroeger met zijne weide- en koren velden en hoe, door de enorme toename der bevolking, dat schoon gaandeweg moest verdwijnen en het boerendorp eene moderne woonplaats werd. Om die woonplaats aantrekkelijk en geriefelijk te maken is nog zeer veel noodig, zooals eene betere verbinding met de hoofd spoorlijnen, een liefst electrisch personen vervoer tusschen Baarn, Soest, Soester berg, Amersfoort, verzorging en verbete ring van wegenaanleg van gaseene bad- en zweminrichtingverlichting van de wegen, des nachts ten minste met eenige lichtpunten een goed, modern hotel, met tooneel-bioscoopzaal, dat een centraalpunt, een sociëteit voor Dames en Heeren zou worden. Allen verlangens, die misschien in de toekomst verwezenlijkt zullen worden. Na de pauze vernamen wij dat „Soest Vooruit" zijne medewerking voor eene Bad- en Zweminrichting had toegezegd. Het Huishoudelijk Reglement werd na eenige discussie goedgekeurd. Bij de rondvraag kwam o.a. ter sprake de kleine verkavelingen van bouwter reinen, de instelling van eene schoon heidscommissie, het leelijke wachthuisje op Nieuwerhoek, en een uurwerk in de toren van de nieuwe R.K. Kerk, waarvoor eene commissie reeds aan het werk is. Onder dankzegging voor de talrijke opkomst sloot de Voorzitter de vergade ring. J- S. PLAATSELIJKE AFDEELING VAN DEN NATIONALEN BOND „HET MOBILISATIEKRUIS' Als vervolg op de mededeeling in de plaatselijke bladen van j.1. Zaterdag, wordt thans onderstaande ter kennis van belanghebbenden gebracht. Ie. In de loop dezer maand (waar schijnlijk tusschen 10 en 20 Mei a.s.) ontvangen de aan het plaatselijk bestuur opgegeven rechthebbenden, een circu- GEVONDEN VOORWERPEN Op werkdagen, des voorm. tusschen 912 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen Een Knipmesje, Tasch met regemas, Twee geldstukken, Belastingplaatje, Hor logekast, Stalenboek van zeilen en twee dameshorlogekettingen en een Engelsch leesboek. Te Soesterberg: Tienrittenboekje O. S. M., Glacé handschoenen en een Duimstok. Aangevlogen een paar postduiven. Christel. O eref. Kerk. Voorm 10 uur en 's avonds half 6 de Heer de Knijff van Reuwijk. V r ij z. Godsdie n stigen. Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Dienst 9 Mei (Dr. Hooykaas) ver valt. lnplaats daarvan Zondag 2 Mei voorm. half 11 Ds. G. van Duyl van H,lversum. Dinsdag 4 Mei, half 8, Historische Kring. Spaart de Vogels. Wat een strengen winter hebben wij al gehad, hoe zullen onze gevederde vrienden geleden hebben, en zeker is dat lijden nog niet uit. Wat zullen de gelederen van onze vogelschaar, door gebrek aan voedsel gedund zijn. Hoe uitgebreid is de vin kenvangst, om maar iets te noemen, niet geweest? Het getal van deze ge vangen dieren is legio, maar ook, hoe veel andere vogels werden verschalkt? Van hoevele van deze gevangenen, die in zéér ondoelmatige kooien zijn opgesloten, hoort men de angstige ge luiden, en zien hen schuw heen en weer springen in hun cellulaire gevan genschap, waarin zij door allerlei ont beringen en belust op eenig uitgestrooid voer, vastraakten. Onze vogelstand is er in den loop der jaren al niet beter op geworden. Het was de cultuur die ingreep en de broedplaatsen en plaatsen van verkeer verkleinde en waarbij meer de gelegen heden zich voordeden, door de verschil lende bewerkingen op zulke terreinen, om ontdekt te worden. Door de opruiming van zooveel hout, oud hout vooral, verdwenen de plaatsen geschikt om te kunnen nestelen. Het in onbezonnenheid op ruwe wijze huishouden in de vogelenwereld, is een groot kwaad, dat zich od den duur van- zeu zal siratfen. En wat eischt de verschrikkelijke modezucht niet een ontzettende rij slachtoffers op. Honderdduizenden vogels worden jaarlijks gedood, en vooral dan. wanneer zij het mooist gevederd zijn* in den broedtijd. Is het geen ernstige aanklacht tegen de beschaving en het Christendom, dat hiervoor wetten geschreven moeten worden Moeten wij ons niet diep schamen als Christenmenschen, wanneer wij de getallen lezen van de prachtige vogels, die jaarlijks worden gedood terwille van de vreeselijke mode-infectie. Er moet op dat punt verbetering worden aangebracht, en dit kan geschie den langs verschillende wegen. In de eerste plaats door de vogels, en meer bepaald de nuttige te sparen en in de tweede plaats door hun broed- gelegenheden zoo gunstig mogelijk te maken, en voorts door het maken, van een wet, waarin strafbepalingen zijn opgenomen tegen het dragen van veeren als hoedversiering en het ten verkoop in voorraad van deze. In Amerika is deze wet er en in Engeland in voorbe reiding. Nederland volge in deze het goede voorbeeld en verbiede eveneens de veerenhandel in zijn geheel. De school en het huisgezin zouden daarin ook veel kunnen helpen. Het nieuwe geslacht moet tot andere en betere inzichten worden geleid. Thans is het voorjaar en gaat de bloem open, bekleeden de boomen zich met loof, dekt het groene kleed opnieuw den bodem en de natuur lacht en de vogels zingen het uit, het loflied hun Schepper ter eere I Menschen en kinderen kunnen hun hart ophalen in bosch en veld, dan jubelt er in de harten iets van de heerlijke levensvreugde: „hoe heerlijk is het te leven 1" Ziet, dat alles heeft de mensch als een geschenk van boven te beschouwen, dat hij met blijden dank heeft te ont vangen en te vereeren. Nu wordt onze ziel met het oneindige in betrekking gesteld door tusschenkomst van dc natuur. Daarin zien wij de beginselen van orde, schoonheid en goedheid. Nu is het gemoed week om het goeds zaad te zaaien, door ouders, opvocdere en onderwijzers, nu leeft er in de harten iets van die kinderlijke blijdschap, het gevoel van vernieuwing des levens. Nu is het zeker wel van invloed op de jeugd, wanneer bij dit aanschouwelijk onderwijs in de natuur een goed woordje wordt gedaan voor de vogelenwereld in het bijzonder en voor al wat leeft om ons heen. Wij zien als in een visioen, overal opgericht borden, waarop met gouden letteren„Behandelt de dieren met zachtheid, spaart de vogels 1" staande in een aureool van gouden stralen, waarnaar een engel met de hand henen wijst. Oefenen wij ons om met een goede gezindheid menschen te willen worden van goeden wille, tegenover hen, van wie wij het wel en wee in handen hebben, het hulpeloos dier, om zoo ongerept, de voorjaarszon met blijdschap tegemoet te treden. Bedenken wij toch CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" De Schaffelaar I—Soest I 15. Deze wedstrijd gespeeld op het nieuw geopende terrein van de V.V. Schaffelaar op Zaterdag 24 April is geëindigd in een 51 overwinning voor Soest. Als om even half vijf Soest in Barneveld arriveert wordt ze ontvangen door het Bestuur genoemde vereeniging, waarna voorafge gaan door muziek naar het terrein ge wandeld wordt. Het nieuwe terrein afgezet aan twee zijden door een houten schut ting, maakt een gezelligen indruk. Na een inleidend woord van den voorzitter van de Schaffelaar sprak de Burgemeester die door zijn tegenwoordigheid blijken gaf van medeleven, de hoop uit, dat de V.V. Schaffelaar op dit nieuwe terrein vele overwinningen zal mogen behalen maar verwachtte tevens, dat, wanneer er verloren zou worden, men steeds sportief zou blijven. Nadat de voorzitter van Soest enkele woorden gesproken heeft, reikte de aanvoerder van Soest een krans over aan de aanvoerder der gastheeren, waarna om ongeveer half zes beide elftallen zich opstellen. Als door de zoon van den burgemeester de bal aan het rollen gebracht is neemt Soest het leder over en weet tweemaal het net te vinden. Na rust komt de Schaffelaar flink opzetten en verkleint met een mooi schot den stand tot 2—1. Doch Soest zit ook niet stil en voert den stand op tot 51, waarmede het einde komt van dezen onder zeer vriendschappelijke verstandhouding gespeelden wedstrijd. Zondag j.1. Elinkwijk III—Soest III 13—0. Zondag a.s. Soest IScherpenzeel I aanvang 2 uur. Scherpenzeel IISoest II aanvang 2 uur Vertrek per auto van ons terrein 12.30 E.S.V.A.C. Zondag is een dag geweest van on gekend voetbalgenot voor Soest. Het weer dat 's morgens voor voetbal niet zeer gunstig was, klaarde in den middag op en de aanwezigen op 't terrein konden zich koesteren in 't zonnetje. Het is zeer jammer, dat er nog zoo weinig in Soest gevoelt wordt voor de voetbalsport, gezien het gering aantal menschen uit bovengenoemde plaats die de wedstrijden kwamen bezoeken en die zich nu toch niet behoefde laten weerhouden door het •Mfcr nm rlp. wnnrfplinfr naar de Bosstraat te maken. Het geheel is voor de sport en voor Esvac een succes geworden. Wij hopen nu, dat bij de a.s. Seriewedstrijden van Esvac welke zullen gehouden worden op 23, 30 Mei en 6 Juni wat meer publiek uit Soest zal komen om eens kennis te maken met de voetbalsport en hun plaatselijke vereeniging, te meer daar aan die wedstrijden een Eere- afdeeling verbonden is voor propaganda, bestaande uit N.V.B. elftallen. Uitslagen der Districtwedstrijden. District UtrechtDistrict Hilversum 1-2 Een heel aardig gespeelde wedstrijd met Hilversum in de meerderheid die een beter geheel vormde. District AmersfoortDistrict Zeist 8-0 Amersfoort was overwegend sterker wat den uitslag duidelijk weer geeft. Daarna verliezer ronde. District UtrechtDistrict Zeist 2-1. In dezen wedstrijd geeft Zeist beter partij. Beide ploegen wegen tegen el kander op. De voorhoede van Utrecht is echter beterzij beschikken over een behoorlijk schot. Bij Zeist werd steeds te zacht ingeschoten. De winnende goal kwam echter uit een strafschop. In de finale kwamen District Amers foortDistrict Hilversum 2-2. Dit was een wedstrijd waar pit in zat en voor propaganda zeker geschikt. Technisch zeker hoogste van de geheele middag. Beide geven elkander niets toe en de uitslag geeft ook heel goed de verhouding weer. Bij loting was Hilversum de gelukkige. Zondag a.s. Esvac I en IIBarneveld I Vertrek per fiets 11 uur van Stalenhoef. Waarschijnlijk Esvac IIISoest III terrein Esvac van 24 uur. Spelers van het 3e begeeft U dus om 1.30 uur n.m. naar 't terrein. Zij die naar Amsterdam trekken voor de HollandBelgië wedstrijd een plei- zirigen dag en dat ze veel van die wedstrijd mogen leeren. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden 7 Grondarbeiders 12 Losse arbeiders 3 Opperlieden. 1 Kantoorbediende 4 Landarbeiders 1 Metselaar 2 Incasseerders 1 Betonwerker 1 Slager ZONDAG 2 MEI IS AANWEZIG ADVERTENTIËN Te koop Adres Wed. T. Vierkant, Kostverlorenweg 7. Invulling van aangiftbiljetten Adviezen en Bezwaarschriften De Oud-Inspecteur der Gemeentebelastingen van Amsterdam NIEUWERHOEKSTRAAT 10 ONDERTROUWD Lodewijk Wessel EN Mathilde Henriëtte Dorathéa Wit fffi "uize ■A"kil!''28 April 1926 Muiderberg, Huize „Kroonslot Wegens vertrek naar het Buitenland Nots. A. O. DAMMERS te Soest, zal op 's vm. 9 uur, in het perceel Korte Bergstr. 5 te Soest, publiek om contant geld verkoopen waaronder: smyrna tapijten (mod. en Oost. dessins), pr. nofenh. piano, (ook electr. besp. 22 rollen), buffet, schrijfbureau, haarden, stof zuiger, pathéfoon, draadloos telegraphietoestel, enz., enz. Kijkd. Dinsd. 1 en Woensd. 2 Juni 1926. De Villa is inm. uit de hand te koop. Bez. eiken werkd. van 10—4 uur. Heden overleed onze innig geliefde Echtgenoote, Moeder en Behuwdmoeder JOHANNA CORNELIA DE J0NG- De Wilde, eerder Weduwe van C. van der Heijden, in den ouderdom van 62 jaar. Soestdijk, T. G. DE JONG. Weltevreden, J. W. VAN DER HEIJDEN. E. M. VAN DER HEIJDEN— Chevalier. 's Gravenhage, J. G. DE JONG. ALEX DE JONG. J. A. M. DE JONG- DOMMERS. Soestdijk, 23 April 1926. Wilhelminalaan 30. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht gevraagd. GEVRAAGD P.G., om met de vrouw des huizes alle voorkomende bezigheden te verrichten en zoo noodig in de winkel te helpen. Adres Mej. VERDUIJN, Slotlaan 35, Zeist. De Notaris A. O. DAMMERS Ie Soest, zat op DINSDAG 18 MEI 1926, voorm. 11 uur In het Koffiehuis „De Gouden Ploeg" te Soest PUBLIEK VERKOOPEN staande en gel. a. d. Soesterb straat te Soest, plaatselijk gemerkt 13b, groot 5 Aren 79 c.A. gelegen a. d. Beaufortlaan en de Van Lyndenl. te Soestdijnen.gr. 41 A. 60 c.A. Te veilen in 5 perc., comb. en massa. De perc. zijn door schitterende ligging, bij bosch, duin en heide en direct bij stafion Soestduinen zeer geschikt voor Villa of Landhuizenbouw. staande en gel. a. d. Nieuwstraat te Soest, pl. gem. 24c, gr. 4 A. 1 c.A. gelegen op de Eng te Soest, aan de Engenbergsteeg, gr. 30 A. 40 c.A. staande en gelegen a. d. Nieuwenweg te Soest, plaatselijk gemerkt 99, groot 7 Aren 70 c.A. Bezichtiging perc. I, II, III en IV dagelijks en perc. V. Dinsd. en Donderd. van 2—4 uur Aanv. b. d. bet. der koopp. voor of op 18 Juni 1926. Breeder bij biljetten. Nadere inl. ten kant. v. geH. Notaris. gevraagd. Laanstr. 86, Baarn stil gezin, zonder kinderen. Br. onder no. 405 Bureau van dit Blad. SOEST. Kerkberichten. Zondag 2 Mei SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur Ds. K. J. v.d. Berg van Amersfoort. Nam. 2 30 uur Ds. D. P. Brans (Doopbediening). SOESTDIJK Rembrandtzaal Voorm 10.30 uur Ds. L. den Bliek van Soest. 's Avonds 6 uur Ds B. N. B. Bout hoorn van Zeist. HEES. Chr. School Geen dienst. Geref. Kerk Julianastraat Voorm. 10 uur Ds. B. Alkema. Nam. 6 uur Dr. J. Hoek. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. Tenkink. 's Avonds 6 uur Ds. B. Alkema. Door oude gevestigde Levensverzeke ring-Maatschappij, waaraan annex Brand verzekering-Maatschappij, wordt voor een bestaand agentschap te Soest ge- zoecht een voldoende vrijen tijd hebbende voor incasso en om met hulp van den Inspec teur op zeer gunstige voorwaarden voor uitbreiding werkzaam te zijn. Brieven met opgave van referentiën onder lett. D 75, Alg. Adv. Bur. ROUMA Co., Amsterdam. Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn, zal op DINSDAG 11 MEI 1926, des voormid dags 11, in het Hotel „Eemland" Van Wee- destraat 32a te Soest, PUBLIEK VERKOOPEN gelegen te Soest nabij den Ringweg en Klaar- waterweg achter het hoenderpark „Eldorado" met recht van uitweg naar den Ringweg, ter grootte van 1.92.48 H.A. Te aanvaarden vrij van huur bij de beta ling der kooppenningen, welke betaling uiter lijk 15 Juni 1926, moet plaats hebben. Te bezichtigen dagelijks. Nadere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris, Eemnesserweg 17, te Baarn. Ondergeteekende bericht hiermede, dat hij zijn zaak Dankende voor het vertrouwen, door hem zoo ruimschoots genoten, beveelt hij zijn opvolger beleefd aan. Hoogachtend, J. VAN KOOIJ. v.h. Stationskoffiehuis, Soest. In aansluiting op bovenstaande kennis geving, bericht ondergeteekende, dat hij de Hopende door nette, vlugge en vakkundige bediening, het vertrouwen waardig te worden, cn zich beleefd aanbevelend. Hoogachtend, KAPPÉ Stationskoffiehuis, Soest, v.h. J. v. KOOIJ Heden ontvangen alle nieuwe Het adres is bij „Kweeklusl" Steenhofstraat 1 Soestdijk Telef. 178 Ook alle vookomende Bloemwerken, Losse Bloemen en Kamerplanten Aanleg en onderhoud van Tuinen Beleefd aanbevelend BUROEM. OROTHESTR. 28 - SOESTDIJK

De Soester | 1926 | | pagina 2