DEPOSITO s LOOPJONGEN Openbarejferkoopiiig LUjXE AUTO-VERHUI Lof op juiste Adres e OpeÉii Verkoopt Een Landhuis van ües Geiegenl Tentoons Zfterdag 29 Mei a.s. OPENI ufogarage iën - Metaaldraal CtELUKKH &b.wrvar RywiclbaiKkl ^lêwi geneestenvenftuaii NAT10N1 „voii Vcenhüizcrstraat Piano ieerares La Porte Co. Mej. W. PONTIER Dr. Van Dongen Dr. Groenman NETTE MEISJES EEN VILLA met liiyui ugu jj> middel wi|kstr. tor groeitere Gezelsch verkrijgbaar voor Soest Stationskof H4idelhiAutomobielën,Mi lentee&iap Ze kobben bu o Hi nder en rywfej by Eenige goede Heeren en Damesrijwielen, 'NO. 6 10 eert per stuk. ten bate vg TELEFOON No. 145 - IE. van liay^s, CHtQUE REKENINGEN MET RENTEVERGOEDING ALLE BANKZAKEN Kerkberichlen. gevraagd, bij H. EBING, Een flinke Leerjongen, PilMlSB®lNl LANDHUIS TE HUUR. EEN DAMESRIJWIEL, Kerkstraat 51 - Soest Kloeken met Kuikens 1600 roede Hooigras. TweeSchaaplammeren een VOLONTAIR Schuur, Erf en Tuin, LikdocrnsJji Eeltgezwellen B. KRAf[ Drogist, Tel. 121 BAARN, Nu jTBLEFOi OAO SEN NACHT f STALKNHOI publiek gorden verkocht 3 voor 25 cent. M lisjes 1ROL „VRÜHEIE Zondagmiddag en Zondagavond en M van WOENSDAI 2 s>: e e s>: s>: l* Vakkundige Reparatie-lnricf - Motoren, Rijwielen en B STATIG doen kan mei eere zonder haar beslaand te kort (en dat is niet gering) weer te moeten vergrooten. De gelegenheid wordt zoo ruim geboden. Door het heele land, zal a.s. week gecollecteerd worden. Voor Soest is dat bepaald op Zaterdag 29 Mei. Op dien dag zullen op onze ge meentewegen bloempjes te koop worden aangeboden in allerlei kleuren, die, samengevloeid, de prachtige heldere tint geven van het licht waarin onze Openbare School staat, dat ze nog jarenlang naar alle zijden hoopt uit te stralen. Geelt dan allen naar Uw vermogen, uit liefde lot Uw onvermogenden mede- mensch. Het stempelt U tot ware Chris tenen. PLAATSELIJKE AFDEEL1NG VAN DEN NAT. BOND HET „MOBILISATIE KRUIS". Aan alle rechthebbenden op het Mo- bilisatiekr uis wordt onderstaand circulaire gezonden Op Zaterdag 29 Mei 1926 zal de uitreiking plaats hebben van het Mobi lisatie kruis voor de provincie Utrecht, op het terrein Hercules aan den Am- sterdamschen straatweg te Utrecht des namiddags om 2.30 uur. De uitreiking zal op plechtige wijze geschieden door den Oud-Opperbevel hebber van Land en Zeemacht Z. E. Gen. Snijders. Het vervoer van de rechthebbenden is als volgt geregeld Voor personen wonende te Soest en Soestdijk is het uur van vertrek van station Soestdijk, 12.44 n.m. aankomst te Utrecht 1.16 n.m.: Voor personen wonende teSoesterberg en omstreken heeft het vervoer plaats per Ooster Stoomtram, uur van vertrek uit Soesterberg, met de tram die om 11.35 v.m. uit Amersfoort vertrekt, aan komst te Utrecht ongeveer 1 uur n.m. Aan het centraal station te Utrecht zijn gemeentetramwagens aanwezig, voor het vervoer naar het terrein en terug. Op het terrein zal bekend gemaakt worden het uur van terugkeer (waar schijnlijk tusschen 5 en 6 uur). Het vervoer zoowel per spoor als per tram geschiedt gratis. De gelegenheid blijft open gesteld om het vervoer zelf te betalen, teneinde de onkosten van het comité te verminderen. Er wordt verzocht tijdig op de plaatsen van vertrek aanwezig te zijn. In elk geval moet men uiterlijk om 1.45 n.m. op het terrein van Hercules tegenwoordig zijn. GASVOORZIENING. De behandeling van het voorstel in zake Gasvoorziening, zal door den raad plaats hebben in een te houden ver gadering op Vrijdag 28 Mei a.s. des avonds half acht uur. GEMEiEHTEH^AD VERSLAG van het verhandelde in de openbare vergadering van den Gemeenteraad op Dinsdag 11 Mei 1926, 's namiddags 2 uur. (Vervolg) 7. Credietaanvrage van B. en W. ter bestrijding van de kosten verbonden aan de voorbereiding der gasvoorziening Soest en Soesterberg. De heer De Koning vraagt waarom het toegestaan crediet f500.— zoover werd overschreden. Wethouder v. d. Berg antwoordt dat het bedrag op de nota van den heer Lefèbro f 1900.werkelijk noodig was. Goedgekeurd. 8. Vaststelling van een ontwerp-ver- oidening tot wijziging der bouwveror dening. Dit betreft een regeling voor eenige straten, waar winkels aaneen gebouwd kunnen worden. Goedgekeurd. 9. Benoeming van een financieele Commissie en vaststelling van een ont werpverordening, regelende den werk kring dier commissie. Dit punt kostte wel den grootsten tijd van de zitting. Wij zullen de lezers niet vermoeien met de gevoerde debat ten. 't Betrof in hoofdzaak de vragen, of de accountant desverlangd of ver plicht is de vergadering van de finan- tieele commissie bij te wonen en of deze commissie een commissie van bijstand of van voorbereiding is. Aan getoond werd, dat deze commissie eene van bijstand is en besloten dat de accountant verplicht is de vergadering bij te wonen, indien hem dat verzocht wordt. (Men herinnert zich misschien, dat na het ongelukkige tegenvallertje van het aangekondigde meevallertje de accountant voortaan belast zou worden met eene algeheele controle van het rekenplichtigbeheer en hij deel uit zou maken van een in het leven te roepen finantieele commissie). Tot leden werden benoemd de heeren Foeken, De Koning en Rietveld, met den Burgemeester als Voorzitter. 10 Voorstel van B. en W. tot in schenking aanvaarden van grond a. aan den Gallenkamppelsweg en b. aan den Heeten Akkerweg, met vaststelling van ontwerp-besluiten. Betreft een aanbod van den heer J. Buwalda, die een stuk grond aan eerst- genoemden weg aanbiedt, mits de ge meente de kosten van opmeting en overdracht voor haar rekening neemt, en een aanbod van de N.V. „Engrand" betreffende een strook grond aan den Heeten Akkerweg. B. en W. stellen tot aanvaarden voor. Zonder discussie goedgekeurd. Begeleiding Muzii k-theorie, Compositie, Muziekgeschiedenis Spreekuur: 's Zaterdags van 1-2 NIEUWERHOEKSTRAAT 2. 11. Aanvrage van een crediet voor aankoop van leermiddelen en school banken a. voor openbare scholen en b. voor bijzondere scholen, een en ander in verband met de uitbreiding van het aantal leerlingen. Zonder discussie wordt dit crediet (f 650.verleend het onder b betreft het aanschaffen van 16 schoolbanken voor de R.&. School te Soesterberg. De heer Endendijk, die naar het schijnt op reis moet, verlaat de ver gadering. 12. Behandeling van verzoeken tot verkoop, verhuur en in erfpacht geven van gemeentegronden. De lieer De Koning zou willen vragen let op de prijzen. Spr. acht die wat laag gesteld. De bedoelde grond aan de Schrikslaan zou hij in plaats van op f0.60 op fl.bepaalen; de grond in koop gevraagd door den heer v. d. Heuvel op fl.25 per M2 inplaats van fl.en de huur door het houtbedrijf aan den Langen Brinkweg verschuldigd opf 104.inplaats van f25.te brengen Verder informeert Spr. naar grond in erfpacht aan het R.K. Armbestuur, of hiermede het zoogenaamde Seminarium wordt bedoeld. Wethouder v. Elten toelichtend, ant woordt, dat het z.g. Seminarium, niet voor erfpacht is bestemd. Wat aan gaat de prijs van f0.60, grond Schrikslaan, acht Spr. deze hoog genoeg. Door de kosten van verharding welke de kooper te dragen krijgt en welke op f0.50 per M~' komen, stijgt de prijs tot f 1.10. De heer v. Eek wenscht ook hooger prijs voor den aan v. d. Heuvel te verkoopen grond dan fl.per M2 en wijst er op wat anderen daar in de omgeving te betalen hadden. Voorzich tigheidshalve, informeert Spr. toch waar deze grond eigenlijk ligt. Wethouder v. Elten antwoordtin den kuil. De heer Besselsen dit vernemende acht de bepaalde prijs zat genoeg voor die plek. De heer v. Eek is thans ook milder gestemd. De heer Rietveld vestigt in het bij zonder de aandacht op een aanvraag van den heer Endendijk, Burgem. Grothe- straat, die de grond waarop zijn huis staat, koopen wil voor den prijs van f 300.een som destijds van gemeen tewege er voor gevraagd nu de erfpacht dit jaar eindigt. Deze aanvraag is in de commissie geweest en daar werd een prijs genoemd van f 5.per M2, maar, zegt Spr., het zal dezen leden niet bekend zijn geweest, dat eens genoemde som werd gevraagd. Spr. doet een goed woord voor dezen m^p, die destijds om gegronde redenen niet op dit aanbod kon ingaan en stelt voor dit aanbod gestand te doen. Men ver- gete niet, dat de man thans gedwongen kan worden te geven wat men vraagt, maar, of de raad zich daartoe mag leenen, betwijfelt Spr. De man staat nu voor het feitkoopen of zijn huis afbreken en elders heen tijgen. Wethouder v. d. Berg merkt op, dat deze zaak van alle kanten bekeken is. In 1923 toen aanvrager zijn winkelpui U/s M. naar voren schoof, werd hem er op gewezen, dat de erfpacht binnen een paar jaar afliep. Maar men stoorde zich er niet aan. Wat nu aangaat ge noemd aanbod, merkt Spr. op, dat dit in 1904 was, dus 22 jaar geleden, toen Soest nog niet aan die hoogheidswaan zin leed, en de grond niet die waarde had van thanszou het nu billijk zijn dit stuk op de waarde van dien tijd te houden, vraagt Spr. De heer Rietveld wijst erop, dat de winkelpui op grond kwam, voor de rooilijn dien hij toch niet in eigendom kon krijgen. Wethouder v. d. Berg, meent, dat dit hem juist tot voorzichtigheid had moeten manen, thans wil hij den grond dien hij wel koopen kan voor een zacht prijsje. Eenige leden meenen dat de grond toch meerdere waarde heeft dan 22 jaar geleden en zouden het onbillijk vinden den ouden prijs te handhaven. De heer v. Eek wenscht verdere bespreking in een geheime zitting zit iets achter. De lieer Hilhorst zal voor de voor stellen van B. en W. stemmen, de prijs is niet laag, gelet op de veilingen. De Voorzitter brengt alvorens tot geheime zitting te besluiten ter behan deling zaak Endendijk, de overige ver zoeken in stemming. De voorstellen van B. en W. worden aangenomen. Tegen stemden Mevr. Droste en de heeren De Koning, en v. Doorne. Na tamelijk lange geheime zitting werd op het verzoek van den heer Endendijk besloten de gevraagde grond achter de rooilijn hem te verkoopen voor f 5.— per M2 en het stuk gelegen voor de rooilijn hem te verhuren voor 5% van de koopsom a f5.per M2. 13. Vaststelling van een besluit tot verhuur van gemeentegronden. Zonder discussie vastgesteld betreft loopende huren. 14. Vaststelling van suppletoir-kohie ren Straatbelasting en Hondenbelasting. De heer v. Eek pleit ten gunste van een armen en ongelukkigen jongen, die aangeslagen werd voor een hond, dien hij uit hoofde van zijn invaliditeit, noodig heeft. De Voorzitter merkt op, dat er ont heffing kan aangevraagd worden en B. en W. die zeker wel zullen verleenen. Vastgesteld. 15. Aanbieding van het gemeentever slag over 1925. Voor onderzoek aangenomen. 16. Behandeling van een adres van J. L. Teljer e.a., verzoekende verbetering van den Heuvelweg met voorstel van B. en W. B. en W. stellen voor te berichten dat aan het verzoek is voldaan. Aldus besloten. De heer Besselsen zegt dat verschil lende menschen daar nog klagen over de modderzooi, door het weggraven en vraagt of de berm nog verhard wordt. Wethouder v. Elten dacht dat men daar erg tevreden was. 't Komt wel in orde. 17. Aanbieding van een adres van Julius Hartman alhier, inhoudende eenige klachten met voorstel van B. en W. Dit adres houdt in eenige klachten over bedelaars enz. Mr. van Doorne wees in verband hiermede op het onhebbelijk optreden van ventende fotografen, die de inwoners haast dwingen kieken te laten maken en dan exorbitante prijzen in rekening brengen vooral als moeder de vrouw alleen thuis is, voor bijna waardeloos werk. Bedankt men dan voor zoo'n afzetterij, dan worden die heeren ruig. Spr. noemt dit een ergelijk verkapte bedelarij en zou vele staaltjes kunnen noemen, die hem nog driftig maken. De heer De Koning acht de veiligheid niet voldoende verzekerd te Soest, 's Nachts is er geen toezicht, verschillende sociale wetten worden niet nageleefd. Bedelarij en het brutale venten neemt toedeze luidjes schijnen elkaar te vertellen waar het zwak is, d.w.z. waar gelegenheid is door ruw optreden wat los te krijgen. Spr. bedoelt niet hiervoor het politiekorps aansprakelijk te stellen, zeer zeker neen. Ons korps is actief genoeg, maar het is veel te klein voor een uitgestrekte gemeente als Soest. Nu er jgeld is uitgetrokken voor ver betering van de Nieuwe Steeg, acht Spr. het zeer noodig dat B. en W. thans zullen komen met voorstellen tot verbetering van de publieke veiligheid. De Voorzitter zal bet gehoorde in overweging nemen. 18. Aanbieding van een adres van P. Broek e.a., houdende verzoek om tusschenkomst inzake boedelscheiding met voorstel van B. en W. Voor kennisgeving aangenomen. Hem zal worden medegedeeld, dat hij in dit geval bij het gemeentebestuur aan het verkeerde kantoor is, om zijn recht te zoeken. 19. Behandeling van het adres der Ned. Spoorwegen, verzoekende onthef fing van bepalingen der bouwverordening De Ned. Spoorwegen willen niet aan de door den raad in een vorige zitting geëischte afrastering. B. en W blijven echter op het ingenomen stand punt staan en wenschen geen ontheffing te verleenen. Eenige leden juichen het voorstel van B. en W. toe, andere zijn wat bevreesd, meenende dat Soest de Mij. te veel noodig heeft, maar Mevr. Droste acht dit argument niet klemmend, daar de Mij. ook Soest noodig heeft. 20. Mededeeling van ingekomen stukken. B. en W. stellen voor de wals toch maar niet te verkoopen. De heer De Koning is voor verkoopen BANKIERS BAARN - SOFST - 8USSUM Nu de raad besloot tot het aanleggen van klinkerwegen worden de slappe wegen hoe langer hoe minder en is er daarom geen voldoende dienst voor dat ding. Ook is ze te zwaar, 16 ton; om die reden wilde Raarn haar ook niet hebben en kocht een lichtere. Moet men al eens een wals gebruiken dan maar huren. Wethouder v. Elten had eerst den zelfden gedachtengang, maar bij nadere overweging vindt hij het verstandiger het ding niet te verkoopen. Wij hebben nog een reuze oppervlakte van slappe wegen en daarvoor is de wals noodig. Moesten wij een wals aanschaffen, dan was 't iets anders en kon een lichter type voldoen. Wij hebben nu eenmaal de wals. Verkoopen wij haar nu en wij krijgen er bijv. f 4000.—voor, dan geeft dit a 5% f200.— 's jaars rente. Spr. vraagt of wij voor dit bedrag huren kunnen De heer v. d. Breemer stelt ruilen voor een lichter soort voor. De heer Foeken wil het voorstel de Koning tot verkoopen amendeeren met de bepaling: als de gelegenheid geschikt is. Het voorstel van B. en W. tot niet- verkoop wordt daarop aangenomen. De heer De Koning was tegen. 21. Behandeling reclames Straatbe lasting en Hondenbelasting. Werden in geheime zitting afgedaan. Rondvraag Wethouder v. Elten deelt mede dat een verzoek is ingekomen van zekere L. J. Th. Bekkers om een verplaatsbare Kiosk (een bierton, een „Klein Heidel- berg" noemen eenige leden haar) in de onmiddellijke nabijheid van het vliegterrein op gemeentegrond te mogen plaatsen. B. en W. stellen goedgunstig voor. Huur f50.— 's jaars. De heer Foeken wil de toestemming terecht, niet zoo voetstoots geven. En wel wijl er aan zulk een ding nu juist geen behoefte is, omdat er voldoende zaken, waar men zich verfrisschen kan, in de omgeving zijn, ën wier eigenaren bovendien in die lasten hebben bij te dragen, waarvan een kioskhouder vrij blijft. Spr. acht toestemming onbillijk tegenover deze zakeninenschen. Het voorstel van B. en W. wordt echter met 9 tegen 3 aangenomen. Tegen stemden Mr. v. Doorne, v. Eek en Foeken. Mevr. Droste informeert, of B. en W. geneigd zijn te overwegen om hier een zwem- en badinrichting in het leven te roepen, nu Baarn geen gratis zwemmen meer aan de inwoners van Soest toestaat. De heer v. Eek wijst op een plan van een badinrichting destijds door „Goed Wonen" ontworpen. De Voorzitter neemt nota van een en ander. De heer v. Eek vraagt verder hoe 't toch is met de regeling der rechts positie der ambtenaren. Destijds werd de zaak naar B. en W. verwezen. De Voorzitter antwoordt, dat deze juffer, dit Doornroosje, nog slapende is, maar gewekt zal worden. Er zijn nog meer slapende juffrouwen in por tefeuille. De heer v. Eek wijst dan op het puin en vuil dat te lang, bijv. op de Waldeck Pyrmontlaan, liggen blijft en waarover men bij duisternis struikelen kan. De heer Besselsen klaagt er over, dat bij bouwwerken oogluikend) naar het schijnt, wordt toegestaan, dat de berm van den weg tot opslagplaats van materiaal wordt ingericht. De Voorzitter belooft onderzoek. De heer De Koning vraagt inlichtingen over een gestorven koe, die 27 April naar het keuringsgebouw werd vervoerd en eerst op 29 April gekeurd. Dat zulk een vleesch dan moet afgekeurd worden begrijpt Spr., maar indien in het belang van den landbouwer, die nu dupe wordt eerder gekeurd was, dan was misschien het resultaat anders geweest. De Voorzitter zegt dat hem de klacht bekend is. Spr. heeft direct een onder zoek doen instellen. Het geval heeft zich wat anders voorgedragen dan voorgesteld wordt. Direct bij aankomst is het beest ingespoten, zooals te doen gebruikelijk is. Doch daar het beest ook den volgenden dag er niet op reageerde, is de inspuiting herhaald, en kon toen eerst geconstateerd worden dat het vleesch niet deugdelijk was, dus afgekeurd moest worden. De heer De Koning stelt zich tevreden met deze opheldering. Spr. daarop nog eens het woord vragende, brengt hulde aan den Rijksambtenaar, aan wien wij het te danken hebben, dat in Soest- Zuid een hulppostkantoor kwam, een voorrecht dat maar weinig plaatsen als deze gemeente krijgen. Over't algemeen, voegt Spr. eraan toe, die bij zijn be togen steeds la note gaie weet in te lasschen, brengt men den ambtenaren niet zooveel hulde en dank, maar thans past het ons toch hier aan dezen amb tenaar, ik bedoel den postdirecteur den heer du Saar een woord van dank te brengen voor de totstand koming van dit postagentschap, waardoor hij een groot gemeentebelang gediend heeft, (Applaus). De openbare zitting wordt daarop gesloten. De zitting kenmerkte zich door groote huiselijkheid, natuurlijk in den inooien zin van het woord. Meermalen zat de humor als veertiende lid aan tafel. Schaduwzijde ervan was, dat de leden nog al ,'eens met elkander spraken of lachten, onderwijl een hunner zijn mecning lanceerde over een of ander punt, aan de orde zijnde. Zoodoende werd het voor den niet ingewijde wel eens moeilijk de debatten te volgen, te meer daar de agenda hem ook niet wegwijs maakt en welke meer op een rebus gelijkt, waarvan men de oplossing maar uit de gevoerde besprekingen moet vinden. Men leze de agenda even na om te begrijpen wat wij bedoelen. Nu zou dit niet zoo erg zijn, als de Voorzitter in den raad steeds mededeelde waarover het gaan zal, hoe bijv. de voorstellen van B. en W. luiden, de reden ervan, wat eventueele verzoeken behelzen enz. enz.maar daar aange nomen schijnt te worden, dat de leden dit weten, blijft te vaak preciseering der punten achterwege. Dergelijke vaagheid verdient afkeuring Als een zitting openbaar is, mag het publiek wel iets meer weten dan een vage aanduiding van 't geen ter tafel zal komen. In Baarn dachten destijds de leden van den raad er ook zoo over en drongen zij er bij B. en W. op aan de agenda's zoo duidelijk mogelijk te stellen, opdat ook het publiek weten kon, waarover de besprekingen gaan zouden. En nu vergelijke men eens een agenda voor 'n Baarnsche zitting met die voor een Soester ver gadering, welk verschilBij de eerste de grootst mogelijke openhartigheid en duidelijkheid, bij de laatste nu dat weet ge zelf wel. zou graag nog eenige PRIVAATLESSEN ge ven voor L.O. en U.L.O. en ook een paar Leerlingen plaatsen in haar FRöBELKLASJE. 19 SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Zondag j.1. Soest IIEsvac II 32. Als scheidsrechter Kool, onder wien correcte leiding beide wedstrijden zoo goed zijn verloopen, om 2 uur beginnen blaast, speelt Soest tegen den zeer sterken wind in en moeten zij alle zeilen bijzetten om hun doel vrij te handen, waar de Bree zich op schitterende wijze weert. Door hard werken weten zij het spel te verplaatsen, zoodat ook de Esvac keeper met een bezoek vereert wordt. Bij een aanval der gasten moet de keeper echter zwichten (01). Niet ontmoedigd wordt verder gespeeld. Uit een voorzet maakt v. d. Wouden er 11 van. Even voor rust hernemen de gasten met een onhoudbaar schot de leiding 12. Na de thee is Soest veel sterker en v. d. Wouden weet nog tweemaal te doelpunten zoodat het einde komt met een 32 overwinning. Soest IEsvac I 63. Weer is het scheidsrechier Kool, die om plm. 4 uur bovengenoemde elftallen den strijd laat aanbinden. En weer speelt Soest tegen wind in. Bij den aftrap geeft de midvoor den bal aan den rechtsbinnen die speelt door naar rechtsbuiten en minder dan geen tijd is het 1—0. Hierna onderneemt Esvac een goed opgezelten aanval, die door de achterhoede gekeerd wordt. Na eenige wederzijdsche aanvallen komt met een onverwachts schot de gelijkmaker 11. Soest, dat zeer mooi samenspeelt, neemt door den linksbinnen voor de 2e maal de leiding 21 waar mede de rust aanbreek. Na de thee krijgt Soest den wind mee doch de eerste aanvallen komen van Esvac, die op niets ontloopen. De gast- heeren voeren res. den stand op tot 31, 41 en 51, waarna bij een doorbraak de gasten de stand veranderd wordt in 5—B. Een penalty, genomen op Soest doel wegens hands, wordt on houdbaar ingekogeld. Even later krijgt de midvoor van Soest deii bal op zijn slof en het is 63, waarmede liet einde van dezen prettig gespeelden wedstrijd daar was. Zondag a.s. terrein Esvac Soest II—N.I.O. 11 aanvang 12 uur. Soest I—B.F.C. II aanvang 2.30 uur. Maandag 2e Pinksterdag terrein Soest Soest II—U.F.C. II aanvang 1 uur. Soest IU.F.C. I aanvang 3 uur Woensdag as. 26 Mei terrein Soest Soest ITouringclub aanvang 7.15. ES.V.A.C. Zondag 16 Mei j.1. Soest 11Esvac II 3—2 Soest I—Esvac I 63 Zaterdag 15 Mei, heeft den Heer Bleucl (Esvac) deelgenomen aan den loop dwars door Zeist (4,5 K.M.) In volkomen ongelrainden toestand heeft hij het parcour afgelegd en was steeds bij den midden groep aangesloten, zoodat bij een goede voorbereiding nog veel verwacht kan worden. Programma Serie-wedstrijden op het terrein van Esvac. 1ste dag a.s. Zondag 23 Mei 2e afd Soest II—N.I.O. II, 12—1 uur. Ie afd Duivenelft. I-Blaricum 1,1 u. Ie afd. B.F.C. USoest I 27a37a u Eere afd Ares 1- Utrecht 11 3s/a-4s/a u- le afd. Soesterberg IN.I.O. I 56 u. Er wordt gespeeld in een Eere-afd en een 1ste en 2de afd. Voor eiken afdeeling wordt als hoofdprijs een zilve ren beker beschikbaar gesteld. (Zie etalage Wiersma Torenstraat 8.) Donderdag 27 Mei a.s. zal den heer Walsmit een lezing houden over de atletiekbeoefening en een ander toelich ten met lantaarnplaten. De lezing is ook toegankelijk vooroud-leden van „Simson" en andere belangstellenden. Aanvang 77? uur Hotel „de Gouden Ploeg". Entree vrij. Zondag 23 Mei SOEST e d. H e i v. Kerk le Pinksterdag voorm 10.30 uur Ds. E. van Meer van Wageniiigen. 's Avonds 6 uur Ds. K W. Vethake van Utrecht 2e Pinksterdag voorm 10 uur Ds. B. Batelaan van Utrecht SOESTDIJK Rembrandtzaal le Pinksterdag voorm. 10 uur Ds. K. W. Vethake van Utrecht. 2e Pinksterdag voorm. 10.30 uur Ds. K. den Hollander van Amersfoort Donderdag 27 Mei 's avonds 7 uur Ds. Roelofsen van Zeist. HEES. Chr. School le Pinksterdag voorm 10 uur Ds. D P. Brans. G e r e f. Kerk Julianastraat Voorm 10 uur Dr. J. Hoek. Nam. 6 uur Ds B. Alkema. 2e Pinksterdag voorm. 10 uur Ds. Meijnen van Baarn. Soesterbergschestraat Vooim. 10 uur Ds. B. Alkem3. 's Avonds 6 uur Dr. J Hoek. Christel. G e r e f. Kerk Voorm. 10 uur en namidd. half zes Godsdienstoefening. Vrijz. Godsdienst! gen. Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Voorm 10.30 uur Ds. W. Macken- zie van Amsterdam. Viool-solo. Col lecte voor Godsdienstonderwijs. ZONDAG 23 MES IS AANWEZIG 2e PINKSTERDAG IS AANWEZIG dDVERTEKTIËN gevraagd. Leeftijd 14 tot 17 jaar. Baarnsche Steomwasscherij SC. KRAAYENHOF, Eemstraat 18, Baarn. Besteller Nederl. Spoorwegen, Soes terts, straat 4. Gevraagd bij J. LASEUR, Slagerij, Middetwijkstraat 81 tegen f 14.— per week, met vrije Slaapkamer, aan Dame of Heer. Br. onder no. 454 Bureau van dit Blad. Huurprijs f 450,—, gel. Middenlaan 2 Soest- duinen. Te bevragen Van Lijndenlaan 11, Soestduinen. voor spotprijs f 10.—. Te zien 's avonds na 6 uur. Adres Krommeweg 29, Soestdijk. TE KOOP tegen zeer lage prijzen. te koop, tegen elk aannemelijk bod. Adres Veenhuizerstraat 33. Te bevragen bij H. DORRESTEIJN, „Huize Staalwijk", Soest. (Ooien), bij Arie Kamerbeek, Kerkpad Z.Z. Soest. Op het Bureau van den Gemeente-Architect kan geplaatst worden. Brieven in te zenden vAór 1 juni 1926. Dc Nots. A. O. DAMMERS te Soest, zal op DINSDAG 15 JUNI 1926. des voorm. 11 uur in het Koffiehuis „DE GOUDEN PLOEG" te Soest publiek verkoopen st. en gel. a d. Rembrandtlaan te Soest, pi. gcm. 13, groot 9 Aren 30 c.A. De VILLA bevat ben. 2 kamers, gang. kcukkcld keldk., closet en boven Overl., badk bergk., en 3 slaapk. en is voorz. v. wateil. en elcctr. licht. Verhuurd v. f625.— per jaar tot 15 Oct. '26 Bezicht. Dinsd. en Donderd. van 2-4 uur. Bet. koopp. voor of op 15 juli 1926. Nad. inl. t. kant. v. gen. Notaris. verdwijnen b£*en 3 a 4 dagen door hel van een fleschje Prijs per ||»SQ(,je met penceel en 9e1>ruiksaïjtwjjzing 45 cent.] ii Op WOENSDAG 26 MEI 1926, voormid. 11 uur, zal krachlens Art. 1223 B. W. in het Koffiehui! „DE GOUDEN PLOEG", aan de Rijksstraatweg te Soest met Voor-en Achtertuin, Schuur enz te SOEST a.d. Rembrandtlaan No. 8, nabij het Station N.C.S, groot 3 65 Aren. Het perceel is a!li> werkdagen te bezichtigen Nadere inlichiirten zijn te bekomen ten kantore van de Nots. FORTUYN DROOG LEVER <S ONN0N, Lucas Bolwerk 10 te Utrecht Tel. No. 13895 en van den Heer P. MAN. Woningbureau te Soestdijk, Steen- hofstraat 5, Tel^ A5. S cent per stuk J Soesterberipchestr. Ie, Soest Telefion No. 228 Er is midde krijgei :en deugdelijker voor het ver en behouden fraaie Huid van en Gelaat, dan J-60-90 ct. Koopt in grooten getale aangeboden bloempjes. Gij helpt door Uw b Geeft U op ais Lid dei (Zie aankond in dit Blad Pr-sj: PRIMA CONSUMPTIE Zaal voor Door* Molenstraat 0.Z. 23 5>. t>: CV' SP V. K f* i>. 9 9 9 f>: 9 9 9

De Soester | 1926 | | pagina 2