Het Behaiperfc van 40 woningen Electr. Timmerbedrijf INBOEDEL, iouw-enTimiMWëfh Inboedelveiling S. DE ZOETE Dr. RUPERT 0. Kraaijenhagen A.J.HEINS-Soest JORNA Afbraak te koop Nerveus en Overspannen Onrustig en Slapeloos Mijnhardt's Zenuwtabletten Tentoonstelling van Villa-Ontwerpen te Baarn. Arbeidsbeurs. Meisje, Gevraagd Nette Bakkersjongen Zitkamer met open Serre en een Slaapkamer, Pension aangeboden Aangeboden Kosthuis, aan F150.- helpen, Groote TAFEL te koop PpIHIo ^milMIEGIS Ramen, Deuren, Kozijnen, Trappen enz. enz. Een zoo goed als nieuwen Nette Loopjongen. Gemeubileerde Zit- en Slaapkamer te huur Ter overname aangeboden 4-Lamps Radiotoestel DAMES DRIEWIELER, Een Steriliseer-ketel Tevens 10 Witte Leghorns Eenige goede Heeren en Dames rijwielen, Kerkstraat 51 - Soest. DINSDAG 22 JUNI 1926 De Boerenhofstede gen. „NETELENBURG" Laat Bloemen Uw tolk zijn ÜIL@i!NIDSTril^DJ) In kwaliteit het beste Inprijs het goedkoopste Firma GEBRs. STAAL Lange Brinkweg 23 H. Wolfsen, Veldweg 19. Gebruik hiertegen de Zenuwstillende en Zenuwsterkende Glazen Buisje 75 cent Bij Apoth en Drogisten. Burgerlijke Stand GEBORENPieter Johannes, z. v. P. Papenburg en A. Roethof Mar- garetha, d. v. G. v. Klooster en G. Papenburg Margaret, d. v. G. A. Dijkstra en M. Krik Mac Donald Antonius Albertus, z. v. H. v. d. Heuvel en J. Onwezen Helena Catharina, d. v. D. B. Burgma en E. M. Meijer WilhelminaSusanna, d. v. W. Hamer en W. S. v. d. Linden Margretha, d. v. H. La- gemaat en L. A. J. Stanneveld Jacob Hendrik, z. v. Th. Bijsterbosch en M. E. v. d. Kaa Cornelis, z. v. H. v. de Werken en M. Teekens Petertje, d. v. E. v. Oostenbrugge en G. H. Vonk Hendrik, z. v. A. v. Veen en N. v. der Veer (ohanna Wilhelmina, d. v. J. van Slegtenhorst en A. W. Hazeleger. ONDERTROUWD: J. Reiman en H. Ebing. OVERLEDEN Johannes Wilhelmus Hil- horst, 15 mnd Gerarda Johanna Koppen, 11 mnd Hendrikus Dorresteijn, 9 mnd Bernardus van den Deijssel, 10 mnd Elisabeth Maria Brokke, 45 jaar, ongehuwd. VESTIGING VAN 6 MEI TOT EN MET 26 MEI 1926. P. Sissingh, Julianastr. 17, v. R'dam G. J. v. d. Kaay m, gez., B. Grothestr. 49, v. Utrecht R. Kreuer, de Beauf.l. 32, v. Utrecht J. M. Schoneveld m. gezin, Julianastr. 6c, v. Hillegersberg Wed. H. J. Romijn, Bakkersweg 2, van A'dam W. A. J. Koops. Birkstr. 34, v. A'dam C. Pino m. gez., de Gene- stetl. 8, v. A'dam L. G. Hebbenaar m. gezin, Nieuweweg 117, v. A'dam J. Floor m. gez. Dorrest.weg 5b, van Utrecht W. Recourt, Koloniew. 6a, v. den Haag P. Nagel m. gez., Schoolw. 2a, v. Eemnes W. Drenth m. gezin, Bosstraat 23, v. Utrecht J. Reiman, Parkl. 12b, v. Utrecht L. de Haan m. gez. A. Paul.I. 36. v. Indië S. Jonge- rius m. gez. Amersf.weg 115, v. Utrecht G. Altena, Middelw.straat 20, van Zeist A. N. v. d. Walt, Beukeel. 18, v. Bloemendaal E. Koop, Julianastr. 69, v. Osnabruck J. Adema, Rade- makerstr. 21, v. A'foort K. J. Rade- macher, Casino L. V. A. v. Utrecht C. K. v. Lutterveld, Amersf.str. 87, van Lienden W. Brons, Krommeweg 24, v. Baarn M. A. Roodvoets, Banningstr. 26, v. Houten J. v. d. Heuvel m. gez. Molensto. O.Z. 85, v. A'dam E. Visch m. gez. Amersf.str. 72, v. A'foort S. Hamming m. gez. Soesterb.str. 25c, van den Haag H. Colijn m. gezin idem idem Wed G. de Bruijn geb. Michel .Yfcfl-ehötfciv °h.. 'fec/PWv&iiran. Go,1 viïïi Utrecht J. Coljeé m. gez, Sinnemapl. 7, v. Werkhoven Wed. K. F. Goelst, Utr.weg 12, v. Doorn Veenendaal, Dorrest.weg 19, v. A'foort H. G. de Levie, Birkstr. 34, v. Utrecht G. Put- tenstein, Dorrest.weg 1, v. Olst de Wal geb. v. Zutphen m. gez. Vinkenweg 27, v. Baarn J. Lambrechts m. gez, Dorrest.weg 21, v. Meppel J. Rodrigo, Eigendomweg 4m, v. Winterswijk A. M. Willems, Steenh.str. 12, v. Posterholt J. de Maar, Talmal. 1, v. A'dam F. E. J. de Kreek, Parkl. 16, v. den Haag J. H. Kappé m. gez. Torenstraat 6; v. Nijmegen K. Kromkamp m. gez., Soesterb.straat 52, v. Zeist N. J. On- derdelinden Soesterb.straat 72, v. A'foort A. J. Mulders m. gez. F. Huijkcl. 1, v. Hamburg A. J. Luitjes, Zoom 7, v. de Bildt J. M. A. Sluis, Spoorstr. 44, v. Roemenië Dirk de Jong met gez. Noorderweg lg, v. Utrecht G. v. Manen, Wilhelm.Iaan 14, v. Hilversum J. v. der Kleij, m. gez Molenstr. O.Z. 95 v. Reeuwijk Wed. A. T. Addink m. gez. KI. Engendaalw. 7. v. Utrecht H. J. Schaefer, Steenh.straat 79, v. A'dam E. Simons, idem, idem B. E. Hen- driksen, Steenh.straat 46, v. Vianen H. Oldenziel, Casino L. V. A. v. Zeist G. Ruske, Amersf.str. 3, v. Zeist J. Th. Kleij, Molenstr. O.Z. 95 T. G. Meerding O.Z. 7, v. A'dam A. P. Cornet, Soesterb.straat 14a, v. Heilo A. S. Russer m. gez. Dijkhuisstr. 2, v. A'foort P. J. v. d. Bergh, Pr. Hen- drikl. 18, v. Barneveld D. J. Spruijt, Kerkpad N.Z. 9, v. België J. G. v. Nimwegen, O. Grachtje 17, v. Baarn G. de Jong m. gez. Beethovenl. 18, v. Schoterland Wed. C. L. B. J. Feitz m. gez, Vredehofstr. 2, v. Apeldoorn P. de Jong, Casino, v. den Haag G. H. v. Raalten, Julianaplein 6, v. A'dam C. v. d. Kaa, Utr.weg 4, van Ede A. A. Loekemeijer-Verhoef, v. Lennepl. 4, v. R'dam D. v. Sloten m. gezin, Ossendamw. 24, v. Groningen J. Lodder, Heuvelweg 8, v. den Haag H. de Haan, Kolonieweg 5, v. Hilversum J. G. Remmert, Birkstraat 34, van A'dam C. G. v. Heelsum m. gezin, Amersf.str. 45, v. Wageningen C. F. v. Duyl, Laanstr. 8f, v. A'dam A. G. J. Roest m. gezin, Korteweg 13, v. Hil versum. v. d. Horst, adres W. v. d. Horst, Bun- nik A. W. Westerhoven met gezin, Amstelstr. 45, n. A'dam A. Blauwen- draat, Egelshoek 7, n. Hilversum 1. Brokaar, Dolderscheweg 29, n. Zeist F. O. Hucse m. gez. v. Coothplein 37a, n. Breda G. v. d. Broek, W. A. hoeve den Dolder, n. Zeist W. A. 1. Lies hout, Baarnscheweh 56, den Dolder, n. Zeist P. de Bruijn m. gez, Zusterstr. 50, n. den Haag N. Veldhuizen, Arn- hemsche straat 26a, n. A'foort M. C. Pape, Marislaan 2d, n. Bilthoven J. Th. v. Slunteren m. gez. Utr.weg 237a, n. Masrtensdijk W. I. Snoek, v. Bem- melstr. 99, n. A'foort J. C. Fischer, n. N.O. Indië A. J. W. Essers-Brug- mans m. kind, Steenstr. 43, n. Oldenzaal J. H. Gundelach, L.Nicasiusslr. 4, n. Amersfoort. Plaatselijk Nieuws, RAADSVERGADERING. De Raad der gemeente Soest kwam gisteravond in openbare vergadering bijeen ter behandeling van de navolgende AGENDA 1. Vaststelling van de notulen van de vorige vergadering. 2. Mededeeling van Burgemeester en Wethouders in zake onderzoek naar de wijze van verharding der Nieuwe Steeg. 3. Adres van H. Geubbels en W. J. van Ee, verzoekende ontheffing der Bouwverordening en aanbieding van strooken grond ter verbreeding van de Van Weedestraat en aanleg van een nieu wen weg. 4. Adres van J. van der Flier e.a. verzoekende het vrijkomende terrein aan de Torenstraat niet te bebouwen met voorstel met Burgemeester en Wethou ders. 5. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot benoeming eener commissie ter voorbereiding van een contract, rege lende de watervoorziening der Gemeente. 6. Behandeling van het voorstel van Burgemeester en Wethouder inzake de Gasvoorziening der Gemeente. 7. Voorstel van Burgemeester en Wet houders tot het aanvaarden van eene garantie aan de Gemeente Zeist in ver band met de Gasvoorziening van een deel van Soesterberg. VERTREK VAN 6 TOT EN MET 26 MEI 1926. H. Hilhorst, Soestdijkerstr.weg 14, n. Zeist J. v. Scheijen m, gez, Kanaalw. 36, n. Helder A. Koning geb. Froger, Adelheidstr. 81, n. den Haag H. de Man, Z.-Afrika A. M. V. Bakker, R. Hartstr. 64, n. A'dam H. v. Laarm. gezin, Ripolinstr. 34, n. Hilversum J. A. de Bruijn, de Zille, Noordwijkerhout W. S. Lans m. gez. de Mient 146, n. den Haag L. P. Roest m. gezin, Ds. Nahuijsl. 7, n. Zeist J. Galama, R. K. pastorie, Dalfsen H. J. J. Blom m. gez. Molenbelt 35, n. Deventer A. 't Lam, de Genestel. 18, n. Bilthoven J. H. v. Gelderen, W. A. Hoeve, den Dolder J. M. Koppen, gest. de goede Herder, n. Rheden A. Radstok, Wet- zeedijk 15, v. R'dam G. P. v. d. Zwan, Loolaan 75, n. Apeldoorn M. H. M. I GEVONDEN VOORWERPEN Op werkdagen, des voorm. tusschen 9—12 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen Een penning, pakje met inhoud, bos sleutels, zweep, horloge, ijzeren hamer, een etui met schrijfbehoeften en een rijwiel bel. Te Soesterberg gevonden Kerkboekje, twee Rozenkransen, portemonnaie met inhoud. SOESTER SCHAAK- EN DAMCLUB. Donderdag bracht de Soester Schaak club eeu bezoek aan de Utrechtsche Schaakvereeniging, waar tegen het 3de tiental werd gespeeld. Utrecht won met 74 als volgt KuperisX 1 0. MilinesDe Ruiter 01. Faberv. Boxtel 1 —0. BlokzijlJ. Timmer Sr. 1—0. NilijJ. Timmer Jr. Va-Va- v. Steenisde Boer 1— PionRoorda Vs-7«- Gerr etsenV oigt 1 WesdorpBos 0—1. VellingaMeinen 01. Butselaarv. Hengstum 1 —0. Gezien de sterkte van het 3e tiental van de Utrechtsche met haar 110 leden is dit geen slecht resultaat. Laat ons hopen, dat het kleine clubje met haar 10 4 11 leden flink mogen groeien, Nog een ander verliespost had zij heden echter te boeken, de Heer de Ruiter speelde n.m. zijn laatsten wedstrijd voor dezen club. Hij vertrekt eerdaags uit deze gemeente. Zij die weten welk een trouw bezoeker en sterke speler hij zal dit verlies goed kunnen begrijpen. ONBESTELBARE STUKKEN terugontvaneen te Soest in de le helft der maamd Mei 1926. 1. Mevr. Schneuder, 2. J. J. Goedhart, 3. I. K. de Gee, A. v. d. Boogaard, W. Schild, Amsterdam. Haag Noorden Velzen. NIEUWE ZAKEN. Het lag in ons voornemen dezer dagen een bezoek te brengen aan enkele nieu we zaken. Door de groote drukte konden wij echter hieraan niet voldoen. Volgende week zullen wij een kijkje gaan nemen. Ingezonden Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Naar aanleiding van een vraag v. d. Heer Koning betreffende een gestorven rund, dat 27 April ter keuring zou zijn aangeboden en pas 29 April zou zijn gekeurd, lijkt het mij niet overbodig de keuring van Noodslaclitingen en gestor ven dieren eenigzins toe te lichten. Zeer zelden zal een gestorven dier goed gekeurd worden, het moet dan al een bijzonder accuut geval zijn, terwijl het dier direct na de dood van inge wanden moet zijn ontdaan, hetgeen toe gestaan is, mits deze aanwezig blijven. Het rund in casu had eenige uren doodgelegen. Direct na aankomst slachtplaats wor den de noodslachtingen enz. gekeurd. Verschillende cultuurs worden dan even wel aangelegd, b.v. van het vleesch, de lichaamsklieren enz. dit was 27 April ook geschied. Deze cultuurs moeten minstens 16 tot 24 uur in de broedstoof staan bij 37° C. voor de keuring voort gang kan vinden. Blijkt 't nu, dat de cultuurs voor een deel opkomen, dan wordt 't onderzoek voortgezet, dit kan door mij na de eerste 24 uur 2 X 24 uur worden gedaan, dus totaal 3 dagen. Twee dagen komt veel vuldig voor hetgeen voor goed vleesch, bohoorlijke hanggelegenheid geen bezwaar is. Is 't vleesch steriel, dan moet dit nog aan de eischen voldoen aan vleesch ge steld wat betreft reuk en smaak, waarom braad- en kookproef worden ingesteld. Onlangs was aan enkele stukjes vleesch van een rund, dat aan alle eischen had voldaan een bijsmaak, vermoedelijk is toen bij 't vervoer contact geweest met benzinebus, zooiets is natuurlijk steeds denkbaar en is daarom door mij alles 't werk gesteld om herhaling te voor komen. Ujt een en ander blijkt voldoende, dat voor de keuring van Noodslachtingen een zeer uitgebreid onderzoek noodig is. Vleesch- en Worst-vergiftigingen komen af en toe voor en maken vele slacht offers, het zou daarom zeer onverant woordelijk zijn, wanneer niet de noodige tijd aan dit onderzoek besteed werd. In het geval bovengenoemd, werden 2 uur van de slachting cultuurs aange legd, 24 uur later gekeurd en onderzocht en 18 uur later wederom onderzochten afgekeurd. Herkeuring is mogelijk, waarom be langhebbende direct kennis wordt ge geven van de afkeuring. Voor de landbouwers zou ik deze mededeeling willen doen. Heeft U een rund dat plotseling sterft en U vermoed geen Miltvuur, maak dan de buikholte open en verwijder maag en darmen, deze moeten bewaard blij ven. Hierna geeft men terstond kennis aan de Gem. Keuringsdienst, ook al is dit op Zon- en Feestdagen of in de nacht, waarna terstond door bedoelde dienst maatregelen worden genomen, waardoor door te lang dood liggen van het dier afkeuringen kunnen worden voorkomen. Direct na de dood treden verschil lende verschijnselen en bach.-infecties op, welke aldus kunnen worden voor komen. Beleefd dank voor de plaatsruimte in Uw geëerd blad. Directeur Keuringsdienst Vee en Vleesch te Soest, A. WINTER. In het Lyceum te Baarn is tot 7 Juni a.s. een tentoonstelling te zien van Villa- ontwerpen ter bebouwing van het voor malige Pekingbosch. Ze is m.i. niet alleen voor Baarn van belang, maar is ook zeer leerzaam voor onze Soester bouwonder nemers, reden waarom ik hier de aan dacht op deze belangrijke tentoonstelling wil vestigen en zelfs niet alleen van Heeren bouwers, maar ook van anderen, die eens willen kennis maken met het geen Architecten uit andere plaatsen op dit gebied weten te scheppen. elk een gekleurde perspectiefschets, waardoor ze ook voor den leek begrijpe lijk en aanlokkelijk zijn. Men verzuime dus niet er heen te gaan. De opdracht omvatte het maken van een verkavelingsplan binnen de vast gestelde wegen en het leveren van ont werpen voor enkele of gekoppelde Villa's, die in dit terrein passen. Wat de ver kaveling betreft heeft men zich gedacht terreinen van ongeveer 500 vierkante meters oppervlakteklein dus, maar toch altijd nog 2 maal zoo groot als de Soester gemeente-terreinen van 10X25 meter in ons Villapark! Wat de Villa's betreft mochten de bouwkosten per woning niet hooger gaan dan f 6000 zonder den grond. De prijsvraag heeft zeer velen aange lokt, zoodat 127 ontwerpen werden in gezonden de taak van de Jury, beslaande uit de H. H. Architecten S. de Clereq uit den Haag, C. de Graaf uit Utrecht en H. van der Kloot Meyburg uit Voor burg, was dus zeer omvangrijk en verre van gemakkelijk. Na schifting zijn van de 127 ontwer pen er ongeveer 70 uitverkoren om tentoongesteld te worden. Eenigen moes ten worden afgewezen omdat de bouw kosten de f6000 te ver zouden over schrijden. Tenslotte zijn er 15 ontwerpen bekroond. Of deze alle zullen worden uitgevoerd is afhankelijk van de gega digden, dus bouwers of toekomsfge be woners. In elk geval is het niet te ver wachten, dat het geheele terrein zal worden volgebouwd volgens één enkel ontwerp, wat misschien ook tot te veel eentonigheid zou voeren. In zoover heb ben m.i. de verkavelingsontwerpen wei nig practische waarde en zijn ze slechts van zoodanige beteekenis, dat men er uit kan zien hoe de ontworpen Villa's zich, naar de meening der ontwerpers, aan de ligging aanpassen. Zooals vrij wel alt'jd het geval is bij prijsvragen, zal menigeen der kijkers zich niet in allen deele met het oordeel der Jury kunnen vereenigen Pers)onlijke voorkeur voor bouwstijlen en eigen smaak zullen licht enkele andere ontwerpei dan de bekroonden mooier en doelma tiger achten. Zoo gaat het ook mij. Het is moeilijk om na een betrekkelijk vluchtige beschouwing al het tentoon gestelde te bespreken, hetgeen trouwens ook te veel plaats ep te veel van het geduld van den lezer zou vergen. Mijn algemeene indruk is, dat er veel goeds op deze tentoonstelling is en dat wij. Soesternaren, ons zouden mogen ver heugen als ook hier menig ontwerp daarvan werd uitgevoerd. Van de bekroonde ontwerpen troffen mij voornamelijk de navolgende, waarbij ik mij houd aan de volgorde, waarin men de tentoonstelling voorbij schrijdt. (Hoewel de waarde der ontwerpen na tuurlijk in zeer hooge mate ligt in de inwendige verdeeling, heb ik hier nage noeg alleen het oog op de buiten-archi- tektuur) Nr. 32, Motto S, Ontwerper D. Brou wer. Dc Villa maakt een goeden indruk, hoewel de voorgevel recht van voren gezien door den trapezium-vorm mij niet fraai voorkomt. Nr. 40, Motto B, Ontwerpers G. W. Baas en A. J. M. Buys, geeft moderne vormen met plat dak en rechte lijnen. M.i. is het te strak van vorm. Het balkon, met de vlakke plaat als zijmuur, vind ik een niet-gelukkig aanhangsel en ook de aanbouw met toegang lijkt mij slechts matig. Nr. 48, 2 inzendingen onder Motto's M en N, Ontwerper J. Dummen. Zeer goede ontwerpen, hoewel het dak van M wat zeer steil omhoog gaat, waardoor nog al eenige nuttelooze ruimte ontstaat. De schoorsteen, hier opgaand buiten de muur en in verband met het hooge dak zelf ook zeer hoog opgebouwd, doet fabrieks-achtig aan. Nr. 53, Motto 11-5-11, Ontw. H. Sut- terland acht ik zeer goed. Van denzelf den ontwerper zijn er nog 2 inzendingen, die m.i ver achterstaan bij dat, waarbij „bekroond" staat. Vooral dat met de al te mooie deur-versieringen kan mij niet bekoren. Nr. 69, Motto Moed, Ontw. J. C. van Epen geeft een aardigen vorm van het rieten dak, al zou het m.i. mooier zijn geweest zoo de schoorsteen niet in het midden had gestaan. Zij geeft nu te veel den indruk van het handvat van een deksel. Zouden verder de benedenka mers niet te veel iicht missen door hei laaghangende dak Nr. 79, Motto „Groepeering", Ontw. J. Boterenbrood, trekt de aandacht door de groepeering, dus door het verkave lingsplan. Het ontworpen huizenblok van meerdere woningen in het midden doet aangenaam aan, hoewel ik dit evenals de andere groote blokken meer op zijn plaats zou achten in een tuindorp als onderdeel van een Stad. Voor een Villa-oord als Baarn (ook voor Soest) vind ik het een te groot aaneengesloten massa. Wij moeten ons beperken, doch willen nog even wijzen op een paar niet-be- kroonde ontwerpen. Zoo trok mijn aan dacht de hoek-oplossing van 3 woningen, in T-vorm vereenigd, van No. 10 Trio, welke veel beter is als de scheeve vor men in de nrs. 11 en 15. Van de moderne, plat-dakige huizen trokken vooral mijn aandacht de nrs. 7, Mei en 66 Rythme. Tot slot vermeld ik nog de ontwerpen onder de nrs. 67, drje plannen van den zelfden inzender, die m.i. bijzonder goed geslaagd zijn en wel vooral dat onder het Motto „Torens". In „Week-end" geeft de driemaal herhaalde topgevel wat „te veel" als men het huis van die zijde beziet. De piatte grond is zeer eigen aardig 1 Jammer is het m.i. dat geen dezer ontwerpen een bekroning mooht ver werven. (Bij nadere kennismaking met het Jury-rapport zie ik, dat de te hooge kosten vooral een bekroning in den weg hebben gestaan). Ik moet mij tot deze korte bespreking beperken, doch acht het in ons „plaatse lijk belang", dat men deze tentoonstel ling niet onopgemerkt voorbij laat gaan het zou zeker „Soest vooruit" brengen zoo men er zijn licht opsteekt, om dit ook hier te laten schijnen. D. v. d. E. Kerkberichten. SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Zondag j.1. Soest II—N.I.O. II 2—0. B.F.C. IISoest I niet doorgegaan. Maandag j.1. Soest I—U.F.C. I 0—2. Soest II—U.F.C. II 3—0. Woensdag j.1. Soest I—Touringclub 2—4. Zondag a.s. terrein Soest Soest IU.V.V. 5 (res. 1 e klas U.P.V.B.) aanvang 3 uur. ES.V.A.C. Serie-wedstrijden, lste dag 23 Mei j.1. 2de afd. Soest II—N.I.O. II 2-0. lste afd. Duivenelft. I—Blaricum I 31. lste afd. Soest I—B.F.C. II (B.F.C. II niet opgekomen. Eere afd. Ares I—Utrecht II 3—0. lste afd. Soesterberg IN.I.O. 12. 2de dag 30 Mei a.s. 2de afd. Esvac IIEsvac III 121 uur. lste afd. Saestum I—Ares II 1.15—2.15 lste Esvac I—N.I.O. I 2.30—3.30 uur. Eere afd. Baarn II—B.F.C. I 3.45—4.45 lsle afd. Duivenelft. Iwinnaar Saestum IAres II 5—6 uur Zooals men ziet, ook voor a.s. Zondag aan spanning geen gebrek, dies verwach ten wij een nog grootere toeloop van publiek, als Zondag j.1. Donderdag 27 Mei j.1. heeft den Heer Walsmit, de weinig talrijke aanwezigen doen genieten van zijn causeur talent en ons een en ander verteld omtrent de Athletiek, haar voorbereiding en toepas sing. Aangezien spreker op het laatste moment geen lantaarn platen ter zijner beschikking had, miste hij zijn deel van volledigheid en hij hoopt nog eensspoedig terug te komen. Wij hopen dan tevens op een grootere toeloop van leden en publiek, temeer daar spreker duidelijk demonstreerde dat de Athletiek goed en actief beoefend een n 0 0 d z a k e 1 ij ke voorbereiding kan zijn voor iederen sport man, onverschillig' welke lichamelijk door hem beoefend wordt. De fraaie prijzen door verschillende ingezetenen dezer gemeente voor de Serie-wedstrijden van Esvac ter beschik king gesteld zijn deze week te bezichtigen in de etalage van den heer J. Th. Vos kuilen Juwelier te Soestdijk. Zondag 30 Mei SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10.30 uur Ds. D. P, Brans Nam. 2.30 uur Ds. D. P. Brans, (Doopsbediening). SOESTDIJK Rembrandtzaal Voorm. 10.30 uur Ds. W. A hoek van Amsterdam 's Avonds 6 uur Ds. R. Bartlema van Zeist. HEES. Chr. School Oeen dienst. Door het College van Notabelen der Ned. Herv. Kerk is herkozen tot President-Kerkvoogd de heer L. den Bliek, en gekozen de heer H. van Herwaarden, Notabel, waardoor in dat College een vacature is ontstaan. Oeref. Kerk Jutianastraat Voorm. 10 uur Ds. B. Alkema. 's Avonds 6 uur Dr. J Hoek. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Dr. J. Hoek. Nam. 6 uur geen dienst. C h r i s t e 1 O e r e f. Kerk. Voorm. 10 uur en namidd. half zes Ds. A. Zwiep van Hillegom Vrijz. Qodsdienstigen. Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Geen dienst. Aanbieding werkzoekenden: 2 Grondarbeiders. 9 Losse arbeiders 4 Opperlieden. 5 Landarbeiders 2 Incasseerders 2 Timmerlieden 1 Uniformwerker 1 Kantoorbediende. 1 Schilder 1 Metselaar ADVERTENTIËN Gevraagd in gezin van twee personen een eenigszins met koken op de hoogte. Adres MEVROUW SPRUIJT, Kerkpad 9, Soest. of HALFWAS, in de BAARNSCHE BAKKERIJ, Burg. Grothestr. 57 Soest Te huur op mooi gelegen punt, een met of zonder pension. Ook geschikt voor twee personen. Adres Julianastraat 19. f3.50 per d. en p. p. Kamers zonder pens. f 65.— per maand. Direct te aanv. Brieven onder Letter K. bur. van „De Soester". Adres te bevragen bureau voor net persoon van „De Soester' Welke Dame of Heer wil een net persoon rente en aflossing nader overeen te komen. Brieven onder No. 475 bur. van „De Soester" aangeboden, (lengte 3 M., breedte 1.20 M., hoogte 0.75 M.,) zeer gesch. voor hotel of bureau. Prijs 35.—. Adres te bevragen bur. van „De Soester". 0e Bouwvereen. „GOED WONEN" te Soest zal op ZATER0AG 5 JUNI n.m. 3 uur aanbesteden Omschrijving en inlichtingen verstrekt W. VAN ECK, Beetzlaan 96, te Soest. Wenscht U een GOEDKOOP ADRES voor VRAAGT DAN PRIJSOPGAVE AAN KLAARWATERWEG 13 SOEST Wegens vertrek naar het Buitenland Nots. A. O. DAMMERS te Soest zal op DONDERDAG 3 JUNI 1926, 's. v.m. 9 uur, in het perceel Korte Bergstraat 5 te Soest, publiek om contant geld verkoopen best. uitschitt. coll. smyrna-tapijten (mod. en Oost. Dessins) pr. klankv. gebeeldh. notenh. piano (ook electr. besp. 22 rollen) buifet spie gels, kasten, tafels, schrijfbureau, Westm. pendule, Jaarsma- en Nimbushaarden, div. kachels, gang- en traploopers, lampekappen, serre- en terrasameubl., serviezen, klokken, gordijnen, zeilen, stofz. (Electro Lux) pathé foon m. pl. muz. kasten en standaard, naaimach. draadl. Telegraphietoest., kinderspeelgoed, kwikbarometer, kapstokken, eikenh. slaapkam. ameubl., tuinslangen en een partij Bordeaux wijn, enz. Kijkd. Dinsd, 1 Juni en Woensd. 2 Juni 1926 van 10—4 uur. De villa is inm. uit de hand te koop. Bez. eiken werkd. van 10—4 uur. Direct gevraagd OKilUVOCN, O. Qrotliesll. 32 met of zonder pension, bij twee eenige men- schen. Adres Nieuwe Steeg 33. Een Stofzuiger, zoo goed als nieuwEen Pathéfoon, nieuw met 20 plateR; Te koop gevr. een KINDERWAGEN Adres Eigendomsweg 22, Soest. Ter overname aangeboden, wegens vertrek (Salonkast) compleet met toebehooren zooals Luidspreker (groot), Telefoon, Accu, Zeef- kring. Te bezichtigen en te hooren tusschen 8 en 10 uur n.m., Soesterbergschestraat lc ZONDAG 30 MEI IS AANWEZIG AANGEBODEN prima staat. Adres Torenstraat 2b. (Baden-Duplex) compleet met 12 Liter en 12 half Liter glazen. (groot soort) methaan. Adres Julianastraat 56 TE KOOP tegen zeer lage prijzen. BAARN 1926. Notaris F. P. E. VAN DITZHUYZEN te Baarn, zal op voormiddags 11 uur, in Hotel „de Pauw" aan den Eemnesserweg te Baarn PUBLIEK VERKOOPEN bestaande uit Huis met Achterhuis en div. stallen, waarin stalling voor 37 stuks hoorn vee, weelderig Wei- en Hooland in den polder Eemland langs Zeld. wetering onder Baarn, pl. genummerd Zuidereind 13, ter grootte van 13.69.80 H.A. Te aanvaarden 1 November 1926. Inlichtingen en kaarten verkrijgbaar ten kantore van genoemden Notaris. Wendt U daarom tot „Kweeklust" Steenhofstraat 1 Soestdijk Telef. 178 Groote sorteering Perkplanten, als: Geraniums, Begonia's, Salvia's enz. Ook losse Bloemen, Kamerplanten en alle voorkomende Bloemwerken. Aanleg en onderhoud van Tuinen Beleefd aanbevelend Handel in Kunstmeststoffen, - Turfstrooisel en Granen - MIDDELWIJKSTRAAT 18 - TEL. 141 Heuvelweg 8 Soestdijk MEUBELMAKERIJ - STOFFEERDERIJ Ledikanten, Bedden, Matrassen, Complete Vleubilecring van hulzen, villa's en kantoren, Karpetten, Matten, Qordijnen Prijsopgaaf zond. eenige verbinding TIMMERMAN - AANNEMER Beveelt zich beleefd aan voor Groote partij Deuren en Raamkozijden, Balken, Planken, Kraalschroten, Pannen, Pompen, Palen enz. ONTVANGEN NIEUWE EN OUDE Handel in Binnen- en Buitenlandsch Fruit,. Aardappelen en Groenten. BURG. GROTHESTR. 4t - Tel. 140

De Soester | 1926 | | pagina 2