Aardbeien-Cultuur Akar-Babar Benden 6. KRAAL - DROGIST G. van der Meer li. Vrijwilljgejferkooping Hendrik van Nes Houtverkooping !D©S¥ ©M® Van PELTERIJEN Wed. G. KAAYK NACHTWAKER Bouwterrein, Een dubbele Villa met Erf en Tuin Zaterdag 13 October 1928 Wie heeft er gelijk net Dagmeisje Gevraagd een Meisje V\O^.ST- Werkster biedt zich aan Zit- en Slaapkamer Naaister en nette Werkster Vrijdag 19 October Werkhuizen INCASSO Persoon gevraagd. ONDERWIJZER GIJSBERT MARIS Bijverdienste Dienstbode Kost en Inwoning STENO-TYPIST(E) Te koop halve Villa KANJkRBE Eigendomweg 22 Soest A. J. S. KUIJPERS Meubelmakerij, Stoffeer- derij - Meubelmagazijn Door eigen import tegen billijken prijs VIOOL- EN MANDOLINESNAREN „ONS BOEKENHUIS" Nette Jongen AARDAPPELENHANDEL Noteert heden voor prima WINTERAARDAPPELEN Bontwerker Op Maandag 22 Oct. 1928, VILLA TE SOEST Onze naam waarborgt kwaliteit H.H. R00KERS! Speciale Pijpenweek bij lO pCt. korting In een klein gedeelte onzer oplage werd abusievelijk aan den kop van dii blad als datum ver meld Zaterdag 31 October 1928, dit moet natuurlijk zijn RECHIBANK TE UTRECHT Zitting van 3 October De arbeider G. van B. uit Soest, had E. F. mishandeld. Verdachte zat in voorarrest. Te Amersfoort had verdachte F. met een soort sikkel geslagen, zoodat de punt van het werktuig in een der schouders drong en een wond veroor zaakte waardoor levensgevaar ontstond. Ook de vader van verdachte, de 70 jarige R. van B. uit Soest, stond wegens mishandeling van F. terecht. Dr. Agina uit Amersfoort, deelde als getuige-deskundige mede, dat de ge troffene, een 70-jarig man, de kans had geloopen te sterven. De patiënt, hoewel beterende, had het ziekenhuis nog niet kunnen verlaten. De oude F. was met de korte zeis aan het grassnijden toen de beide ver dachten op hem af kwamen. Volgens verklaringen van F. had de jonge van B. hem een vuistslag in den nek ge geven. De beide van B.'s betwistten F. het recht daar gras te snijden. F/s zeis viel op den grond en de jonge van B. raapte het ding op, waarop hij er F. mee sloeg. De oude van B. zou F. geschopt hebben, doch dit werd door verdachte ontkend. De jonge van B. ontkende eveneens de bedoeling te hebben gehad om F. met het scherp van de zeis te slaan. Verdachte verzekerde integendeel, dat F. hem had willen slaan, waarop hij, verdachte, F. van zich had afgeduwd. Getuige van B. had gezien, hoe de drie mannen met elkander in gevecht waren. De jonge van B. had geslagen, zoo kon getuige verklaren. Hij had toen iets in zijn handen, doch getuige be vond zich op te grooten afstand om te zien wat dat precies was. Getuige had ook den ouden van B. zien mee doen. Toen getuige dichterbij kwam, zag hij, hoe F. uit den mond bloedde en ook bloedende wonden aan zijn schouder had. Getuige schrok er van. In de handen van F. zag hijgde zeis met bebloede punt. Mr. Fabius herinnerde aan de ver klaring van den getuige-deskundige: waaruit blijkt, dat getuige F. niet ter zitting kon verschijnen, door de gevolgen van de verwonding, hem door verdachte toegebracht. Met het oog op den ernst van de mishandeling eischte spr. voor G. van B. 1 jaar gevangenis straf, met aftrek van het voorarrest. Tegen den ouden R. van B. eischte spr. f 50.— boete of 25 dagen hechtenis. Mr. dr. Gerlings verdedigde den jongen van B., erkennend, dat verdachte zijn eigen rechter was geweest in een zaak, die zeker niet de zoo ernstige gevolgen waard was, als die, welke het optreden van verdachten, om een indringer te verwijderen, had. Pleiter verzekerde dat de jonge van B. slechts de bedoeling had, F. van den grond van zijn vader af te slaan doch verdachte is nog verder gegaan, omdat hij meende, dat F. met zijn zeis zijn vader bedreigde. De jonge van B kwam tusschen beiden en verdedigde zijn vader, zichzelf en zijn bezit. Den eisch van den officier achtte spr. zeer hoog, en spr. drong ook op clementie aan. Uitspraak 16 Oct. UITSPRAKEN KANTONGERECHT AMERSFOORT. Te Soest venten zonder vergunning Z. de G., Spakenburg, f 1.of 1 d Wielrijden zonder lichtG. D., Soest, f5 of 2 d. Meteen moterrijtuig geen rood linker- achterlicht loerenL. L. v. B., Soest, f3 of 2 d. Met een motot rijtuig niet de rech terzijde van den weg houden-. M. V. Soest, f3 of 2 d. Te Amersfoort op verboden tijd in de Langestraat wielrijdenJ. H., Soest, f3 of 2 d. In Soest met auto te snel rijden A. J. v. d. W., Baarn, f 15 of 10 d. W. D. A. v. d. H., Hilversum, f 10 of 5 d. Kamers van Koophandel is |komen vast te staan, dat de gezinnen der middenst. l/7 deel der bevolking vormen en dat deze groep moet zijn de kweek plaats van saamhoorigheid. De wetten nu zijn geen afspiegeling van wat de middenstand bedoelt, maar datgene wat haar door anderen wordt opgedrongen. Overheidsbemoeiing is voor den mid denstand uit den booze, vooral daar waar de gemeente winkeltje gaat spelen en de r i s i c o komt ten laste der gemeenschap; de winkelier wordt hierdoor gedupeerd. Daartegen moet zij vierkant stelling nemen. Ook komt de vraag naar voren: zijn er niet te veel winkeliers: maar dat komt doordat het zoo gemakkelijk gemaakt wordt winkelier te worden, daar voor elk ander vak acte wordt geëischt. Spreker zag gaarne dat via de Kamers van Koophandel eene commissie van advies werd ingesteld, die de a.s. zakenman zou inlichten. Dat het publiek gekant is tegen den Middenstand is haar schuld. Zij moet met haar arbeid naar buiten treden, daar zij voor een groot deel de maat schappij in stand houdt. Ook het credietvragen is een urgente zaak, en zeer zeker eene behoefte voor den Middenstand, zoodat zij deze dient te steunen, men is dat aan zijn eigen :aak verplicht. Verder is noodig contact tusschen consument en winkelier, opdat het woord „te duur" zal verdwijnen. De administratie behoort correct te zijn. Dat is zeer noodig, opdat men weet hoe de zaak er voor staat. Ook de statistiek moet bijgehouden worden, terwijl ten slotte het vraagstuk der opvoeding onder het oog moet worden gezien. applaus komt de heer Martens, directeur der Middenstandsbank te Amersfoort, met kracht op tegen het winkelen door de gemeente, en raadt aan mannen in den Raad te krijgen die de Middenst.belangen behartigen. De voorzitter raadt krachtige aan sluiting aan bij de Kamer v. Koophandel. Nadat nog enkele vragen waren steld en beantwoord, werd de verga dering gesloten. zakte bij Soesterberg de auto der Ba- taafsche Benzine Mij. in het mulle zand weg. Met veel moeite werd de wagen op het goede pad gebracht. De autobus Amersfoort—Utrecht moest daardoor omrijden. LUCHTVAART-AFDEELING Gedurende de ziekte van Overste Hardenberg, de Commandant van de Luchtvaartafdeeling te Soesterberg, is tijdelijk met de waarneming v.h. com mando belast de Majoor J. J. van Santen. DE TOLLEN VERDWIJNEN Gedeputeerde Staten van Utrecht heb ben een voorstel aanhangig gemaakt strekkende om de tollen op d n weg van Soesfdijk naar de Bilt en op den weg van Amersfoort naar Hoogland over te nemen en daarna op te heffen. Hotel „De Viersprong" Soestdijk, vraagt een SPORT van 9 tot 7 of tot 5 uur. Adres te bevragen Bureau dezer Courant. VaVeVVe^- VERSLAGGEVER. Tot verslaggever aan dit blad, Is met ingang van 3 October j.1. benoemd den heer W. Spaarenberg, (evens verslagge ver van het Utrechtsch Nieuwsblad. VERKEERSREGELING Teneinde het verkeer in betere ba nen te leiden, wordt een dereikeboo men aan de Van Weedestraat hoek Korte Brinkweg geveld, teneinde voor het verkeer voor het vervolg de scherpe bocht te ontwijken. PROCES-VERBAAL Op verzoek van den heer J. Klaassen caféhouder te Soestdijk, is Dinsdag avond j.1. om 11 uur proces-verbaal opgemaakt inzake het gelegenheid geven tot het maken van muziek. Van hoo- gerhand verwacht hij voldoening, daar hem meerdere vergunningen zijn weigerd. MIDDENSTANDS-BESTUURDERS- BOND Voor genoemden Bond trad Woens dagavond in het Hotei „Eemland" als spreker op de heer M. Kropveld uit Voorburg met „een praatje". De voor zitter, den heer P. H. Hesp, opent de vergadering met een woord van wel kom en constateerde eene opleving. Daarop werd het woord verleend aan den spreker, welke voorop stelde, dat de middenstandIfzelClniet weet hoe sterk zij is. Door reorganisatie der VERLOTING V.V. „SOEST". De trekking van de verloting van de voetbalvereeniging „Soest" zal in het openbaar plaats hebben op Maan dag 15 Oct. a.s., des avonds half 8 in Hotel „Bosch en Duin" aan den Koud- hoornweg. FEESTAVOND Op Dinsdag 23 Oct. a.s. hoopt de V.V. „Soest" voor hare leden en dona- teurs(trices) een feestavond te geven in Hotel „De Gouden Ploeg". Meerdere bijzonderheden volgende week. NED. CHR. VROUWENBOND De afdeeling Soest van dezen bond hoopt op Woensdag 17 Oct. a.s. een lezing te houden in de Rembrandtzaal, Als spreker zal optreden de Wei- Eerwaarde Heer Ds. Vunderink van Zeist, met als onderwerp „De vier temperamenten". Voor meer bijzonder heden leze men de advertentie. DANSLES Zij, die de nieuwste dansen willen leeren, raden wij aan eens een kijkje te gaan nemen in Hotel „Bosch"en Duin", waar de heer Johny Hopman den scepter zwaait. Reeds velen gaven zich als lid op; het is daar 'savonds zeer gezellig. Voor nadere bijzonderheden verwij zen wij naar de annonce in dit blad SOESTERBERG SCHOOLREISJE Een 300 tal leerlingen der 4e 3-jarige H.B.S. te Amsterdam maakten Vrijdag 5 October over Utrecht naar Soestduinen een herfstuitstapje. Van daar werd ge wandeld over Soesterberg naar Amer: foort van waar men wederom per trein naar Amsterdam ging. In Hotel Het Zwaantje te Soesterberg werd het koffie uurtje genuttigd. BEROEP ONGEGROND VERKLAARD Bij Koninklijk Besluit zijn ongegrond verklaard de beroepen ingesteld onder scheidenlijk door de Directie der Ned. Spoorwegen en den Ned. Buurtspoor weg Maatschappij te Utrecht tegen de beschikking van Gedeputeerde Staten van Utrecht, waarbij aan J. Leguit te Soesterberg tot 1 Maart 1932, behoudens vroegere intrekking, vergunning is ver leend tot het in werking houden van een autobusdienst tusschen Utrecht en Amersfoort. BETONNEERING RIJKSSTRAATWEG. Noch voor de inwoners van Soester berg noch voor de vele passanten is het aangenaam zich langs den ten halve opengebroken straatweg te moeten wrin gen ten einde met een slakkengang eenige honderden meters verder te sukkelen. Maar wie eens een kijkje gaat nemen wat het resultaat is van die opbrekerij en al dien last, en daartoe het gedeelte bij Amersfoort dat reeds klaar is in oogenschouw neemt, zal toch van oordeel moeten zijn dat men dat alles er best voor kan over hebben. De nieuwe straatweg belooft glad als een spiegel te worden, en ongetwijfeld zullen wanneer het zoover is, de Soesterbergers een hooge borst op mogen zetten tegen de Soesters, die het nog maar met bedenkelijke klinkerwegen moeten doen Dat de opbrekerij nog al eens onaan genaamheden geeft, laat zich denken. Niet ieder rijdt kalm en voorzichtig langs de opgebroken helft, maar denkt, roekeloos, zijn zelfden gang te kunnen houden. Een inwoner onzer gemeente moest tot zijn nadeel het gevolg van dergelijke roekeloosheid ondervinden en deed een geblesseerde hand en een beschadigde Ford op. Wij vernamen dat de politie zich met het geval be moeide. Het zij een waarschuwing voor ieder, toch vooral kalm te passeeren, en gebruik te maken van de daartoe aangebrachte wisselplaatsen. ONGEVAL Op den straatweg Amersfoort—Zeist In het bekende doovenblad „Naar het volle Leven" komt onderstaand inge zonden stuk van het hoofdbestuur voor antwoord op de beschuldiging van het oud-bestuurslid Mevrouw Grimeyer- Krijger, waarvan wij in ons blad den lsten Sept. 1.1. melding maakten. Wij achten ons verplicht dit in zijn geheel te plaatsen, opdat ieder de weerlegging kan beoordeelen. Het luidt als volgt: „Wij laten de min of meer verholen verdachtmakingen in dat stuk voorkomen de, als onwaar en onwaardig liggen voor wat ze waard zijn. Als wij die nog ernstig zouden moeten nemen en niet wisten uit welken hoek van jaloezie en concurrentievrees de wind waait, dan zouden wij zeggenwat bedoelt men eigenlijk Laat men ronduit zeggen wie men beschuldigt en waarvan en op welke gronden I Laat men man (of vrouw) en paard noemen, en niet insi- nueeren. Maar in de laatste Alg. Verg. van onze Vereeniging op 2 Juni j.1. gehouden, onzerzijds reeds afgerekend met de deloyale bestrijding die ons Centr. Maga zijn van enkele zijden ondervindt. In een motie, door die druk bezochte vergadering na bespreking met algemeene stemmen aangenomen, is o.m. groote waardeering uitgesproken over den arbeid, welke door middel van het Centr. Magazijn en het Instrumentenfonds ten behoeve van de slechthoorenden is en wordt verrichtdank gebracht aan en vertrouwen uitgesproken in die leiding In de toespraak waarmede eerstonder- geteekende genoemde vergadering heeft geopend is reeds met ernst geprotesteerd o.m. tegen de wijze waarop het levens werk van een hoogstaande vrouw als Tine Marcus, de leidster van ons Cen traal Magazijn is gediskwalificeerd op grond van het feit, dat deze „stok en stokdoof is". Een afdruk van motie zoo wel als van toespraak sluiten wij hierbij in ter kennisneming desverlangd voor Uwe redactie en verdere belangstellen den. Wij constateeren hier verder dat het Centr. Mag. bedoelt, niet alleen - en minvermogenden maar alle S. H. leden der Vereeniging en niet-leden, rijk of arm, oud of jong, zwaar of licht- slechthoorend op de gemakkelijkste en voordeeligste wijze passende hoorin- strumenten te verschaffen en met raad en daad in de keuze daarvan bij staan. Volgens artikel 6 van het reglement op het Centraal Magazijn en het Instrumen tenfonds voor on- en minvermogenden wordt een zeker deel vaneen even lueel batig saldo van het Centraal Ma gazijn in genoemd fonds gestortdit percentage telkens te bepalen door de Propaganda Commissie onder wiens leiding het Centraal Magazijn staat. In 1927 is dit bedrag geweest f 1500. Hoe de gelden worden besteed wijst de rekening en verantwoording aan, die met uitvoerige toelichting in ons orgaan Naar het volle Leven" No. 9 van 2 Mei 1928 op blz. 123, 124, 125, 128 en 129 is opgenomen. Ieder jaar worden de rekeningen zoowel van de Vereeni ging zelf als van haar instellingen in extenso met toelichtingen in dat orgaan openbaar gemaakt. Wij hebben niets te verbergen en verbergen niets. Een com missie van drie leden, door de Alg. Verg. van het vorig jaar gekozen, ziet telkens de rekeningen en bescheiden na. Haar rapport wordt vóór de behan deling van de rekeningen in de volgende Alg. Verg. in het orgaan medegedeeld. Het goedkeurend en den betrokken pen ningmeester lovend rapport over de rekening 1927 gaat in uitknipsel uit ons orgaan, eveneens ter nadere kennisne ming hiernevens, met de reglementen onzer instellingen en datgene, dat over het beheer van de Propagandakas (in clusief dus Centraal Mag. en Instrumen tenfonds) in bovengenoemd nummer van ons orgaan te lezen staat. Om te laten zien wat het simplistisch rekensommetje waard is, dat in het gewraakte stuk aan het bedrag van f 16848.wordt vast geknoopt, nemen wij uit de toelichting van het kasoverzicht van de Propaganda Commissie het volgende over. „De grootste post is als van ouds de „instrumentenrekening" welke aan uitgaven een bedrag van f 17965.43 aanwijst, tegenover aan ontvangsten een dito van 1 16848.53. Het nadeelig saldo op deze rekening ontstond door ver meerdering der proefkisten en aanvulling of vernieuwing der bestaande kisten" Ja juist I die proefkisten, die in steeds ruimer kring door afd. hier te lande en in Indië worden aangevraagd er zijn er nu reeds 34 en 5 in Indië daarin zit voor een bedrag van ruim f 11.000. (balanswaarde 31/12 '27) uit de inkomsten der Propagandakas aangeschafte instru menten een stuk kapitaal dat zijn rente niet in geld opbrengt, maar wel in hulp en tegemoetkoming aan tal van slecht hoorenden over het geheele land ver spreid, die aldus ter plaatse of dicht in de buurt hoorinstrumenten kunnen be proeven en desgewenscht aanschaffen. En tegenover de zoo maar klakkeloos aan het slot van het stuk neergeschreven bewering dat de dooven de laatste jaren al bijster weinig genoegen van hun Centraal Magazijn hebben gehad, stellen wij o.m. het met cijfers te staven feit, dat van jaar tot jaar het aantal bezoekers van het Centraal Magazijn toeneemt dat vele honderden slechthoorenden reeds met rustige, belangelooze, liefde rijke hulp en voorlichting aldaar zijn geholpen en met een dankbaar gemoed het vriendelijke huis aan den Rijksstraat weg te Soest hebben verlaten. Wij zouden zeggen, dat vele S. H. dan toch maar wat graag in dat Centraal Magazijn met zich laten sollen". VOETBAL E. S. V. A. C. Het 2e elftal had Zondag 1.1. 's Gra- veland 111 op bezoek. Erg gastvrij hebben de Esvaccers de voetballers uit 's Gra- veland niet ontvangen, want zij zonden hen met een 14—0 nederlaag huiswaarts. Een ongekend groote overwinning, maar nu niet denken we kunnen het wel, ook de volgende wedstrijden moeten gewon nen worden, dus met hetzelfde élan in den strijd. Het le elftal was naar Schalkwijk om de vereeniging van dien naam te be kampen en een 80 overwinning was het resultaat. Op deze overwinning is ook geen peil te trekken, daar Schalkwijk zeer slecht tegenstand bood. De overwinning had zelfs nog grooter kunnen zijn, maar de enorme slechte toestand van het speelveld, maakte goed voetbalspel onmogelijk. Dus voor de le elftalspelers geldt hetzelfde parool, volgende wedstrijd aanpakken, van het begin tot 't einde. Het le elftal is Zondag a.s. vrij. Het 2e elftal krijgt in het Burgem. Dekethpark bezoek van Allen Weerbaar IV uit Bussum, hetgeen een interessante wedstrijd beloofd te worden. Aanvang 2 uur. Leden, die den Holland Belglë-wed- strijd willen bijwonen, kunnen zich op geven bij den Secretaris, Vosseveldlaan 16 Soest. dagen per week. Br. no. 371 Bureau van dit Blad. In Beschaafd milieu of Zit-Slaapkamer voor 1 of 2 pers. m. of z. huiselijk verkeer en uitstekend pension f 12.50 p. w. Br. no. 372 Bureau van dit Blad. CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Het 2e elftal wist met een 41 over winning de meerdere te blijven van Laren III. Tracht op dezen weg te blijven voortgaan, heeren, want het wordt tijd dat je een klas hooger komt. Het Ie elftal ging per trein naar de Domstad om En Avant I te ontmoeten. In een spannenden wedstrijd bleef Soest I winnaar. Er werd keurig samengespeeld en flink aangepakt, twee factoren die veel tot een overwinning kunnen bij dragen. Zondag a.s. 2 uur n.m. terrein Koud- hoomweg Soest IElinckwijk 1. Een van de sterkste tegenstanders komt a.s. Zondag te Soest, zoodat het er wel spannen zal. Als Soest met hetzelfde élan speelt als verleden week en het spel open houdt, dan zal het Elinckwijk aan den Koudhoornweg niet meevallen. Het 2e elftal is vrij. Kes-kberichten. Zondag 14 October SOEST Ned. Herv Kerk Voorm. 10 uur Ds. P. J. Roscam Abbing van Amsterdam. 's Avonds 6 uur Ds. Kruishoop. SOESTDIJK Rembrandtzaal Voorm. 10 uur Ds. Kruishoop. GEREFORMEERDE KERK Julianastraat Voorm. 10 uur Ds. v. d. Meulen Nam. 5.30 uur Ds. B. Alkema Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. B. Alkema. Nam. half 6 Ds. v, d. Meulen. CHRISTELIJK OEREF. KERK Julianastraat Voorm. 10 uur en nam. 6 uur Lees- dienst. Donderdag 18 Oct. nam. 7 uur Ds Bijleveld van Haarlem. R.K. KERK Parochie St. Petrus en Paulus Voorm. 7 en 9 uur H. Mis. Voorm. 10.30 uur Hoogmis. Parochie Maria Onbevl. Ontv. Voorm. 7.30 uur H. Mis. Voorm. 10 uur Hoogmis. VRIJZ. GODSDIENSTIGEN Oebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Voorm. half 11 Ds. P. Brakman Jr. van Hilversum SOESTERBERG Ned. Herv. Kerk Chr. School Postweg 6 uur Ds. Reeser van Hoog- BIEDT ZICH AAN Adres Heideweg 2. s avonds 8 uur in de Rembrandtzaal Ned. Herv. Zondagsscholen onder leiding van Ds. VAN SCHAICK Net Meisje zoekt eenige nette Br. onder no. 370 Bureau van dit Blad. Voor het I x per maand incasseeren van kleine bedragen vertrouwd Brieven franco onder letter B Bureau van De Soester. Op groote Buitenplaats Nachtwaker gevraagd. Brieven franco onder molto „Nachtwaker" aan het Bureau van De Soester. h. tijd beschikb. voor bijwerken vón en les geven aan feerl. v. L.S., U.L.0H.B.S. enz. Br. onder no. 373 Bureau van dit Blad. Wat is goed voor Uwe oogen? VRAAGT DAT BIJ Assistent-Apotheker - Gediplomeerd Opticien Drogisterij DE SOESTER VIJZEL TORENSTRAAT lB - TELEF. 2127 VERTROUWD PERSOON ZOEKT innen gelden of dergelijke. Brieven onder no. 374 bureau van dit blad. Eenvoudig Meisje zag zich gaarne geplaatst in klein gezin. Goede getuigen. Brieven onder letter C L aan het bureau van dit blad. gezocht door bejaard echtpaar. Gebruik van vrije Zit- en Slaapkamer vereischt. Liefst met huiselijk verkeer. Brieven met prijsopgaaf en verdere bijzonderheden onder no. 12 aan het bureau van dit blad. Gemeente Soest Bij den Dienst van Openbare Werken Spoed AMEUBLEMENTEN Spoed Wegens eindiging van onze winkel, belang rijke uitverkoop. Alle zeer soliede goederen onder garantie. Geheel complete royale slaap kamer met uitneembare groote kast nu flJ5 Twee pracht Engelsche moderne Crapeaux met 4 pracht stoelen f85.—. Twee pracht fauteuils, 4 stoelen, tafel en dressoir f 100.— Twee pracht zeer soliede crapeaux, 4 stoelen tafel en rijk modern buffet van f225,— nu 150.—. Zeldzame aanbieding complete kamers 325.—, best. uit 2 crapeaux, 4 stoelen, tafel, dressoir, twee fauteuils, 4 stoelen, tafel, thee- kast, spiegel en geheel completen slaapkamers, zeldzaam koopje te zamen f325.—. Verders te veel om te omschrijven. Absoluut bijzon- deren koopjes. Ook Queen Anne waajer ches terfield en begeren ameublementen, kasten, buffetten, dressoirs, theemeubels, theekasten, ledikanten, leeren ameublementen, matrassen, enz. enz. WEERDSINGEL W.Z. 33 Vijf huizen voorbij de Singelstr., 3 minuten vanaf het Station, tram lijn 1 wordt gevraagd in tijdel ijken ervaren bekend met administratie, spoed, indienst treding gewenscht. Sal. f1200.— met 6jaarl. verhoog, van f50.—. Sollicitatie's te richten aan den Directeur vóór 20 October 1928. Geen persoonlijk bezoek. 800 M2 grond, schuur. Voorzien van gas, waterleiding en electrisch licht, niet ver van het centrum. Prijs f5500.—. Hypotheek 3000 gulden, kan worden overgenomen. Brieven franco onder motlo Huis aan het bureau van dit blad. Een prachtige goud-gele kanarie te koop, extra zanger, ook in ruil voor kippen. Heideweg 2a. Nog af te geven eenige duizenden pracht-stekken en 1-jarige planten SPOORSTRAAT 22 - SOESTDIJK COMPLETE MEUBILEERING Nam. land. Huis ter Heide V.m. 10 uur ds. B. Tuinstra. Nam 6 uur Ds. B. Tuinstra. ADVERTENTIËN Hartelijke dankbetuiging aan Dr. RUPERT en Zuster DE BOER, voor de zorgvolle toe wijding aan- en verpleging van wijlen onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mevr. Janna Corneiia Beekink geb. Hofland Uit aller naam, K. F. BEEKJNK Sr. Bekend als geneesmiddel voor RHEUMATIEK VAN WEEDESTRAAT 20 ZIJN TE VERKRIJGEN IN VAN WEEDESTRAAT Ol Voor de deelneming ons betoond bij het overlijden van onzen lieven Man, Vader en Behuwdvader, FREDERIK HERMAN SANDV00RT, betuigen wij U onzen hartelijken dank. Amsterdam F. M. G. SANDVOORT-Bakker F. E. SANDVOORT Soerabaja E. J. VERGROESEN—Sandvoort A. J. J. VERGROESEN Amsterdam W. H. SANDVOORT October 1928. gevraagd, by JAN EK, Kerkstraat 33 Soest. Blauwe Drielingen per mud f3.25 f3.50 f3.90 f4.25 f4.50 f4.90 f5.00 f5.75 f5.90 Oudkerkhof 43 - Telef. 11285 UTRECHT Specialiteit in Groote keuze in alle soorten Vossen, hetgeen nu de mode is Geen confectie Ie klas Reparatie-inrichting Alle bontwerken worden op eigen atelier gemaakt BAARN 1928 Nots. F. P. E. VAN DITZHUYZEN te Baarn zal op WOENSDAG 24 OCTOBER a.s. (inzet) en op WOENSDAG 31 OCTOBER a s. (afslag) telkens des namiddags 2 uur in Hotel Central te Baarn, in veiling brengen rim. 20.000 Ni- geschikt voor villabouw en middenstands woningen, gelegen te Baarn aan de Torenlaan nabij Stations van spoor en autobus en in de onmiddellijke nabijheid van het Baarnsche Bosch. De veiling zal plaats hebben in 6t perceelen (waarvan inmiddels eenige uit de hand ver kocht) welke alle gelegen zijn aan wegen door en voor rekening van de verkoopster aan te leggen, binnen korten termijn, op dag van veiling aan te kondigen. Te veilen in diverse combinatiën en massa. Breeder bij billetten. De perceelen zijn inmiddels uit de hand te koop. Veilingboekjes en kaarten verkrijgbaar bij de makelaars J. D. F. van der Veen, Th. P. Vethake, N.V. R. Wöhrmann Co., Hartog en Co. te Baarn, alsmede ten kantore van genoemden Notaris. SOEST 1928 Notaris F. P. E. VAN DITZHUYZEN te Baarn zal op WOENSDAG 31 OCTOBER 1928 des avonds 7V2 uur in het Koffiehuis van den Heer H. Butzelaar aan de Nieuwe Steeg te Soest, krachtens art. 1233 B. W. PUBLIEK VERKOOPEN gunstig gelegen in het centrum van Soest aan de Talmalaan 14 en 14a, groot 11.45 aren Te veilen in 2 perc. en combinaties. Het. huis genummerd 14 is verhuurd voor f624.— per jaar. Het huis genummerd 14a onverhuurd. Bezichtiging Dinsd. en Donderd. van 2-4 uur Meerdere inlichtingen ten kantore van ge noemden Notaris. des middags 12 uur, zal in „Frascati", te Amsterdam, door Notaris J. M. A. HOOG VLIET, in veiling worden gebracht De modern ingerichte en goed gebouwde aan de TORENSTRAAT 2D, groot 5 Aren, 93 Centiaren. Na betaling te betrekken. Dagelijks te bezichtigen. Inmiddels uit de hand te koop. Inlichtingen verstrekt de Deskundige J. J. KARSKENS, Witte de Withstraat 151, Tel. 23891, A'dam (W). Bonte Drielingen extra Gele Drielingen Eigenheimers Zeeuwsche Borgers Zeeuwsche Geeltjes Zeeuwsche Blauwe Zeeuwsche Blauwpitten Zeeuwsche Bonten Voor U besluit Uw winterprovisie op te doen, neemt U eens proef van een dezer soorten en U zal besluiten hij ons Uw Winteraard appelen te bestellen Soesterbergschestraat le, Tel. 2228 Veenhuizerstraat 5 ZIE ONZE ETALAGE 1 Nots. F. P. E. v. DITZHUYZEN te Baarn, zal op DINSDAG 16 OCT. 1928, voorm. 10 uur, op de Houtwerf van den Heer A. BUT- SELAAR, Burg. Grothestraat 23 te Soest, om contant geld publiek verkoopen Circa 260 perc. planken, brugdeelen ribhout, hekschroten, schalen, latten eiken en dennenpalen, vredingspar- ren en steigerhout, koestaken, eiken bergroeden, brandhout, enz. 's Middags 1 uur precies, circa 250 perc. wagenmakers en meubel- hout, acaciaplaten, lepenschalen, wagenbuikdeelen, enz. 2 dagen voor den verkoop uit- genummerd te bezichtigen.

De Soester | 1928 | | pagina 4