en veïïfiaail de futiel Sarras G. Kroon Co. „De Tien Geboden" I. NICOLAA! St. Nicolaas Cadeaux GEMEENTE-FILM G. KROON Co. Rund-, Kalfs- en Varkensvleesch ANT. BEEMER JET VAN DER ES H. VOSKUILEN S. DE ZOETE HOTEL„EEMLANDM KAARTCONCOURS Huisnaaister Kweekt zeif uw fruit FOTOGRAFIE-ATELIER „MODERN" Atelier dagelijks geopend. Voor boeken en voor blad, voor kaart en illustratie Heeft Vsser steeds veer vat, op elke generatie 1 tabletten bij Verkoudheden'en Koorts Te huur TOONEELCLUB J. WOLFF - KWEEKER ST. NICOLAASGESCHENK Drogisterij De Soester Vijzel Aanbevelend, GijsbertMaris REEDS VANAF F 1.20 DE MOOISTE Koloniale en Grutterswaren Comestibles en fijne Vleeschwaren een half pond koffie van 50 cent gratis Uw adres voor Ie kwaliteit tegen billijke prijzen is NIEUWERH0EK- TEL 2208 Dit moet U eens even goed lezen. Speculaas Cadeau St. Nicolaasgeschenk dan een mooi gevulde O) Gebouw „RELIGIE en KUNST" - Soest Vertooning van de beroemde film op VRIJDAG 7 DECEMBER e.k. des avonds 8 uur Café „De Windhond" Molenstraat 95 Maandagavond 3 December 's avonds half 8 UIT HET MANUFACTUREN - MODEMAGAZIJN ZIJN STEEDS WELKOM. Te koop aangeboden ST. INIDCOIL^S-IlTM^tglE «Gil^lEIP DS J. M. v. d. OORD, Kerkpad N.Z. 45, Telef. 2085 SOESTER SCHAAK- EN DAMCLUB Donderdag 22 Nov. speelde de afd. dammen, haar eersten wedstrijd tegen Baarn II, welken werd gewonnen met 86 als volgt D. F. VoigtA. A. Benning de Boer Stroo S. de ZoeteCeleins H. BakkerStapelvoort Waal—Kip R. Reeringh -D. v. Koutrik K. |anson—P. v. d. Laan Totaal 8—6 Dinsdag 27 N<>v. ontving de Soester club de Utreehtsche Vereeniging „S'uk ken en Schijven", deze wedstiijd werd door Soest met 14—0 gewonnen D. F. Voigt- W. de Bruyn 2—0 de Boer- J. v. d. Berg 2—0 S. de Zoete -A. Bosselaar 2—0 h. Bakker—P. G. J. Vredenduin 2- 0 D. Waal—P. Kallenbach 2—0 P. ReeringhH. Samson 20 K. Janson—P. S. Bakker 20 Totaal 14-0 Soest heeft nu 2 wedstrijden gespeeld en beide gewonnen. ARBEIDSBEURS. Aanvraag om werkkrachten buiten ioest Teekenaars, voor de afd. Stadsont- wikkelieg en stadsuitbreiding van pu blieke werken, ondervinding op gebied van stedebouw vereischt, gem. betrek king, goed salaris; Vrouwelijk ambtenaar, in den rang van adjuct-klerk voor een gemeentelijke aibetdsbeurs, goed salaris, uitsluitend zij, die ervaring bezitten op hel gebied der Arbeidsbemiddeling of zich met andreen socialen arbeid hebben beziggehouden en die zelfstandig kunnen optreden, komen in aanmerking; Commies of adjunct-Commies bij het Departement van Waterstaat, voor de behandeling van rechtskundige zaken van den Waterstaat; Smid (R.K.) voor dadelijk, kost en inwoning, voor vast; 3 Agentessen voor een mode-vakschool, vereischte beschaafd en welbespraakt, leeftijd 20-30 jaar, voor vast, goed loon Agenten voor den verkoop van alle soor ten drukwerken in alle gemeenten van ons land, provisie lOpCt.10 meubel makers (5 halfwas en 5 bekwame) vaste betrekking (voor bekwame krachten) 2 Leerlingen-Radioteiegrafisten-observa' tors, bij den berichtendienst, ten behoeve van het burgelijk luchtverkeer; 1 Winkel houder voor de afd. kruidenierwaren, voor vast, woning beschikbaar; Voor een aan de Technische Hoogeschool te Delft gediplomeerd electro-technisch In genieur, bestaat gelegenheid om te wor den uitgezonden naar N.-ldië, teneinde aldaar te worden tewerkgesteld als Inge nieur 3e klass« bij den dienst voor waterkracht en electriciteit (verbandtijd 5 jaar); Bij het openbaar middelbaar onderwijs in Ned.-lndië, w.o. opleidings scholen vuur inl.-ambtenaren begrepen kunnen-in 1929 worden geplaatst Leer aren (Leeraressen) klassieke talen, Neder- landsch-Duitsch, (Akte B) wiskunde (doc toren of doctorandi genieten de voorkeur) plant- en dierkunde. Alleen volledig be voegde leerkrachten (bij voorkeur man nelijk, komen in aanmerking). 4 Tegelzetters (metselaars, bekend met legelzetten, komen niet in aanmerking) loon in aangenomen werk3 Radio monteurs (bekw. of halfwas) voor vast 1 bekwame automonteur, liefst zoo spoe dig mogelijk2 Electriciens, voor vast I leeraar aan de R H.B.S. te Gorinchem (leeraar in de natuurkunde en cosmo- grafiej, I Werktuigkundig-lngenieur, bij den Octrooiraad. Aanbieding v.erkzcektnden: 7 metselaars, 2 stucadoors, 11 opper lieden, 17 grondarbeiders, 18 losse ar beiders, 2 machinale houtbewerkers, 5 schilders, 1 stratenmaken, 1 typiste, 5 timmerlieden, 1 waterb.opzichter, 1 buf- fet-winkelj., 1 werkster, 1 kleermaker, 1 kantoorbediende, 4 landarbeiders, 1 wissellooper-huisbew1 bode-huisbew.- incasseerder, 2 dagmeisjes, 1 bouwk.- opz.-teekenaar, 1 metaalslijper, 3 chauf feurs, 1 broodbakker, 1 kok, 1 pannen- dekker, 1 loopknecht, 1 magazijn-winkel bediende, 1 stoker, 1 carosseriemaker. men Utrecht-Vreeswgk. Utrecht, Wjjk Geldersche Vallei, dat leelijk werd aange vallen door de Konninklijke Vereeniging van Ingeneurs, ofschoon het ontwerp Went holt aan Wijk en Geldersche Vallei dezelf de rechten gaf. Waterstaat gaf er nog de voorkeur aan, maar in laatste instantie won de Geldersche Vallei het. Bij al deze plannen moet de kwestie goed gesteld worden, daar h et gaat om kanaal- en niet om rivierwater, voor Beurt- en Rijnvaart om een breed kanaal en om de kortste verbinding. Nu is de grootste maar, als het op de dubbeltjes aankomt voor het Rijk, ofschoon Amsterdam een aardig portie bijdraagt daarvoortaan een verbinding met het Zui den, Oosten en Westen van groot belang is en vele geïsoleerde streken bij het groote verkeer komen. Nu geeft het Gel dersche Vallei-kanaal boven het kanaal langs Utrecht 1 dag voordeel, wat zeker meetelt en het eerste daarom een groote voorsprong heeft. Daarbij behoeft geen stuwdam gemaakt te worden met al den aankleve van dien en zijn de kosten geringer. Het plan Geldersche Vallei is 27 mill. duurder, maar daar komt bjj dat het Merwede-kanaal verbreed moet worden, wat 17.5 millioen kost. De geheele kos ten zijn Wijk bij Duurstede 56, Vrees wijk 50 en Geld. Vallei 45.5 millioen, of het kanaal G. V. en verbreeding Mer- Ruwe Huid KERKDWARSSTRAAT 15 - SOEST Geschikt voor St. Nicolaas Cadeaux DE KANAALPLANNEN Dinsdagavond te 8 uur hielden de drie Uiddenstandsvereen. eene algemeene ver gadering in Hotel Okhuysen. onder pre sidium van der heer P. H. Hesp. De ver gadering, welke zeer druk bezocht was, o.a. door het voltallige college van B. W., elf leden van den gemeenteraad en zeer vele belangstellenden. Zij werd ge opend met een hartelijk woord van wel kom door den voorzitter, welke op de ge weldige actie van Utrecht wijst waar om wij niet stil mogen zitten. Het be toog van Utrecht was zwak. Gemeente belang wordt opgeofferd aan eigen be lang, terwql het toch een economische kwestie betreft. Daarop werd het woord verleend aan Mr. Joh. Scheurer, Secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Amersfoort, welke geen expert is. maar aan leken advies zal geven, daar het hier gaat om een nationaal belang en de 2e Kamer in deze beslist. Ww moeten daar om niet te veel zien wat anderen doen, maar zelf de feiten onder de loupe nemen en de zaak vooral niet gaan verpolitieken, maar rustig met koel hoofd over denken. Zeer veel is en zal nog geschreven wor den over het Amsterdam-Boven-Rjjnkanaal. daar het voor Amsterdam met zijn ont plooiend handelselement van het grootste belang is. Voor 50 jaar werd het kanaal plan door de 2e Kamer met 1 stm meer derheid verworpen, maar altijd bleef het geurende. ;In 1915 rapporteerde de Staatscom missie een kanaal over Vreeswijk, in '18 werd het kanaal door de Geldersche Vallei afgestemd. In 1921 kwam een gewijzigd plan en uit de 14 ontwerpen werd geno-, wedekanaal 63.5 millioen en kanaal Vreesvvjjk en Geldersche Vallei 100 mil lioen. Het graven duurt voor de G. V. 11, voor Wijk 10 jaar, gerekend dat de Zuiderzeedijk in 5 jaar klaar is. Maar daar komt bij, dat, als de Merwede wordt verbreed, de schipperij daarvan 5 jaar last ondervindt, wat boekdeelen spreekt. Daarbij is de stuw bij Wijk een zeer groot inconvenient. Nu is het bezwaar geopperd, dat de ledige Rijnaken van Amsterdam uit toch het kanaal over Vreeswijk zullen nemen om lading van Rotterdam in te nemen, maar wordt be toogd dat zou een klap zijn in het gelaat van Amsterdam, die daarvoor wel zal zorgen. Daarom gelooft spr. dat Utrecht de zaak te zwart ziet en dat het nationaal belang den doorslag moet geven en de Minister i n deze beslist. Daarom moet bij deze kwestie persoonlijk voor groeps belang wijken en men de zaak groot zien met koel hoofd en warm hart. Bij het vragen stellen gelooft de heer Hofslot, dat er voldoende scheepvaart voor Utrecht blijft en zij afgunstig is, ofschoon de boeren niet voor G. V. zijn daar veel grond verloren gaat, maar als internationaal belang zijn zij er voor. De heer Doorman betwijfelt den 1 dag korter vaart daar door afwatering van de Geldersche Vallei stroomverschil ontstaat en ook is hij niet voor de meevallers van het Zuiderzeewerk, daar de laatste loodjes het zwaarst wegen; evenmin is hij gerust omtrent de Zuiderzeepolders. De heer Veenstra vraagt of er ook opinie. De milliocnen zijn aan 't denken ge bracht, een nieuw rechtsbewustzijn is wordende, dat naar een nieuwe rechts orde en volkenordening moet stuwen. Het ontwaakte volk, de publieke opinie moet achter 't Volkenbondswerk staan, dat thans door de groote regeeringen gesaboteerd wordt. Want vergeten wij niet, de heerschende regeeringen ver tegenwoordigen niet 't heele Volk, doch slechts één klasse, de gegoede en ge- zetene, die 't in deze wereld zoo kwaad nog niet vindt. Toch zal de komende Oorlog ook hen treffen, en dit is de satanische gerechtigdheid, dat voor de 1000 thans bekende en geproduceerde gifgassen geen mensch veilig is, hoog noch laag, in kelders, noch op 'l topje van den Eifeltoren. Hoe komt de wereld dan uit de im passe, hoe komt zij tot die waarachtige vrede, die elk rechtgeaard Mensch wil? Door Broederschap en samenwerking zegt Van Warmelo, door dienen, 't eigen belang ondergeschikt maken aan 't groo- ter algemeen belang. Tot dusverre zegt de mensch: eerst ik, dan gij; hier ontwikkelt zich de strijd om 't bestaan met de moordende con currentie. Welnu, deze concurrentiestrijd, die op oorlog uitliep en weer uit zai loopen, is aan de grenzen van zijn macht gekomen. Practisch is 't niet meer mogelijk een nieuw artikel aan de markt te brengen door de geweldige geldelijk offers (ad vertentie^, lichtreclame, etc.) Dat maakt dat zoo'n artikel 5 X zooveel zal moeten kosten dan de reëele waarde bedraagt. Dan brengt die concurrentie mee corrup tie, zedelijk verval en onvrede voor elk individu. Een andere sam nleving, die in eiken mensch den mensch, het Gods kind ziet, zal ons van deze heillooze concurrentie en dus ook van den Oorlog kunnen verlossen. Maar dan moet die andere samenleving, die op samenwer king en Broederschap berust, door U en mij gewild worden, en dat moet zich uiten in onze houding tegenover Maat schappij, Kerk en Staat. Vergeten wij niet, dat de komende Oorlog geen Oorlog, doch een finale uitmoording wordt van open steden, industrie-centra, van burgerbevolkingen, vrouwen, kinderen en grijsaards. Komen wij dus niet tot samenwerking, dan dreigt de algeheele ondergang voor allen. Wij moeten komen tot een cul- tureele omvorming onzer wereld, en niet t wereldbestuur overlaten aan een groep misdadigers, gokkers en beursspeculan ten, die met hunne domme koppen niet inzien, dat ook zij de dupe van hun helsche plannen worden die alleen denken aan hooge dividenden en pare lende champagne, en nu ja, ook een krokodillentraan laten voorden onbe- klompen tegelijk. Want wie had nou ooit in 's werelds dagen kunnen denken, da onze reehtsche Raad zoo verlicht zou wor den, dat daartoe werd overgegaan. Ve geet niet, lezer, dat toen twee jaren om trent geleden het schendblad De Soester een serieus artikel opnam waarin me ernst werd aangedrongen op afschaffing van dat gebed, dit blad meteen in den ban werd gedaan door Ds. van der Meulen, En wat wonder! Laat ons wèl wezen: is niet het gebed het eenige waardoor je nog kunt merken, dat onze raad rechts is'.' Kijk dan naar andere gemeenten, waar links niets te vertellen heeft! Daar weren ze zich anders. Ons geliefd dorp had toch zeker allang moeten prijken met twee en twintig bijzondere scholen, de bewaarscho len niet meegerekend! Maar niets daar van. Slechts af en toe komt er een bij zonder schooltje bij, en ook overigens is „rechts" de bescheidenheid zelve. Zooals ik zei: alleen door het gebed in den Raad kon men zien, dat onze raad niet links was. En nou is zelfs dót kenteeken weg. Veeg teeken voor de toekomst. En nog veeger teeken is het als men ziet, dat rechts ook elders zfjn beginselen loslaat. Wat sprak Karei Lodeezen op de vergade ring van den Christelijken Bestuurderen bond, voorgezeten door broeder Zonne veld? „Bij de gemeentepolitiek komt het niet aan op het beginsel, daar gaat het slechts om den persoon". Aldus sprak broeder Carolus en wederom braken mij de klompen. Want wie herinnert zich niet den verkiezingsstrijd in Mei verleden jaar? En met welk een koeien van letters ver kondigden diezelfde broeders niet in hun ne couranten, dat het bij de verkiezingen niet aankwam op den persoon, maar al lereerst op het beginsel!! En toen ons ge liefde blad durfde verkondigen, dat met beginselen nog nooit een dwangbevel was betaald, en dat we behoefte hadden niet aan beginselen, maar aan flinke kerels in den raad, toen werden we uitgekreten als heidenen! O quae mutatio verum, zong reeds de psalmist, wat wil zeggen: zooals de wind waait waait m'n jassie. Vrienden, mijn gemoed loopt over, en een traan big gelt traag langs m'n neus. Gelijkerwijs ik vermoed dat sommige leden van onzen raad ook zal overkomen, als ze in d'r frac tie op d'rlui baatje krijgen omdat zij ge toond hebben eerlijke kerels te zijn en het werkelijk beginsel te willen hooghou den boven huichelarij en formeel gebeds- geprevel. BRANDNETEL. CORRESPONDENTIE Wegens overvloed van copy moesten verschillende berichten en enkele inge zonden stukken tot een volgend nummer blijven overstaan. een motie hiervan uitgaat. De heer de Bruin had gaarne de voor- deelen gehoord voor Soest. Spr. geeft allereerst de heer Hofslot overweging zich tot een expert te wenden en geeft hem het adres. Den heer Doorman wqst hij nog op enkele punten, en geeft in overweging de zaak niet per motie te bederven het groote voordeel voor Soest is, dat zij aan een hoofdverkeersweg komt. Na dankzegging door den voorzitter werd de vergadering gesloten. Nader vernemen wij, dat het vraagstuk thans in een eindstadium verkeert. De Minister van Waterstaat deelt de Memorie van Antwoord aan de Tweede Kamer over*de Waterstaatsbegrooting van 1929 mede. dat de Regeering met het nemen van een definitieve beslissing in zake de verbinding van Amsterdam met den Boven-Rijn niet lang meer zal wach ten. Zoodra die beslissing is genomen, zal terstond een wetsontwerp aanhangig wor den gemaakt, zoodat de oplossing binnen kort kan worden verwacht. VRE DES AVOND. Vrijdagavond 23 Nov. sprak in „Religie Kunst", voor een klein maar aan dachtig gehoor, de bekende pacifist en oud-artillerie Kapitein van Warmelo,over: Vrede door Broederschap". Spreker begon ermee, dat de groote Oorlog ingezet werd om de wereld van het Pruisische Militairisme te verlossen, om de democratie te redden en terwille van het zelfbeschikkingsrecht van elk volk. En nu na 10 jaar, na een titanische worsteling die onze menschel|ke bevat ting te boven gaat 26 millioen dooden, 20 millioen verminkten, 5 millioen vrou wen weduwe geworden, 9 millioen kin deren weezen. Na 10 jaar worsteling is het Pruische Militairisme inderdaad weg, doch dreigend zijn daar 't Fransche en Italiaansche, 't Russische en Engelsche Militairisme, om niet te spreken van 't Amerikaansche. En waar is de de mocratie, nu overal dictatuur is of dreigt? Alle landen zijn verarmd, overal wer keloosheid,drukkende belastingen, valuta- schade en de generatie. Is er dan geen winst te boeken, zijn dan al die millioenen voor een zinne- looze comedie in den dood gegaan De eenige winst ishet overgroot aan tal miliionairs in Amerika en Europa,; en, Goddank, de veranderde publieke kenden soldaat. ~Het doel van onze Vredesgroep de publieke opinie te beinvloeden door waarheid en kennis, opdat straks die pu blieke opinie als één man achter Genève staat; opdat Volkenbond, Locarno en Kellogpact geen belachelijke grootheden, doch reëele machten zijn in dienst van de wereldvrede. Namens alle aanwezigen dankte Mevr. Droste den Spreker, voor zijn verontrnstend, doch waar en gloed vol betoog. C. K. MIJNHARDT Lcttyooral op dtn naato Saoaptrta daar dcic fablctttn «tllig btackcrad ïljo l«fl*n xcv. In de afgeloopen week zijn mfj vele klompen gebroken. De Raadsvergadering van Woensdag was er de eerste aanleiding toe. Het menu was met buitengewone zorg samengesteld; alleen bleek de kost zwaar te kauwen. Stel U voor, lezer, vijf uren lang hebben onze vroede vaderen daar in het zweet huns aansehüns, slechts gelaafd met een slap kopje thee door Beuzel met zwierig gebaar geoffreerd, onze belangen behartigd. Dat ze 't niet allemaal zouden uithouden was te voorzien. Een uur voor het einde kreeg Oome Hendrik maag kramp, die hem er aan herinnerde, dat het tyd was voor z'n kruidenbittertje. lederen dag twee en een hallefie met een kop d'r op voor 't eten is dokter's voorschrift. Een kwartier voor het slot brak de hon gersnood op den linkervleugel uit; met gevolg, dat Mr. Jan cn de geachte afge vaardigde van over De Bult 'm smeerden. Maar toen was ook het belangrijkste afge werkt. Er kwamen nog wat konijnenhok ken aan de orde en Jhr. Busch begon nog eens te schudjassen met Oome Koen over die typiste flauwe kerels, gun die man nou óók is wat! en daarna slot. Had Oome Hendrik geweten wat na zijn vertrek nog te wachten gestaan had buiten het gewone menu om, hij ware gebleven, alle maagkrampjes ten spijt. Want niet al leen trachtte do R.K. fractie de politiever ordening beentje te lichten voorzoover het boerenwagens en hooischelven betrof, maar de helft van die fractie te weten Pe ter-Oom en Pronk schaften het gebed in den Raad af. Toen braken mijn beide KerkberlcHten. Zondag 2 December SOEST Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur de Heer Van Oin- kei uit Zeist, Cand. t. d. H. Dienst. 's Avonds 6 uur de Heer J van der Roest uit Utrecht, Oud-Zendeling. Collecte voor de Zending. SOESTDIJK Rembrandtzaal Voorm. 10 uur Ds. Van Schaick. Nam. 6 uur Ds. Kruishoop. OEREFORMEERDE KERK Julianastraat Voorm. 10 uur Ds. v. d. Meulen. Nam. half 6 Ds. B. Alkema. Soesterbergschestraat Vóorm. 10 uur Ds. B. Alkema. Nam. half 6 Ds. v. d. Meulen. CHRISTELIJK OEREF. KERK Julianastraat Voorm. 10 uur en nam. 6 uur lees- dienst. R.K. KERK Parochie St. Petrus en Paulus Voorm. 7 en 9 uur H. Mis. Voorm. 10.30 uur Hoogmis. Parochie Maria Onbevl. Ontv. Voorm. 7.30 uur H. Mis Voorm. 10 uur Hoogmis VR1JZ. QODSD1ENSTIQEN Qebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Voorm. half 11 Ds. O. Westmeijse van Drachten Solozang van Mej. A. Schippers. SOESTERBERO Ned. Herv. Kerk Chr. School Postweg Nam. 6 uur de heer H. van den Heuvel van Amersfoort. Huis ter Heide Voorm. 10 uur Ds. B. Tuinstra. Nam 6 uur Ds. B. Tuinstra. ADVERTENTIËN Heden overleed tot onze diepe droef heid, onze lieve Vrouw, Moeder, Doch ter, Zuster en Behuwdzuster, Cornelia Vrancina de Beurs, geboren van der Zalm, in den ouderdom van 51 jaar. Uit aller naam, C. DE BEURS Amsterdam, 29 November 1928. Adm. de Ruijterweg 132. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht De teraardebestelling zal plaats hebben Maandag 3 December te 1 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan den Amsteldijk. Vertrek van Adm. de Ruijterweg 132 te 12.15 uur. Algemeene kennisgeving biedt zich aan, bekend met Costuumnaaien en verstellen. Brieven onder letter H aan G. v. Rootselaar, Beukenlaan 14 Soest. Gem. Zit- en Slaapkamer m. gebr. v. keuken, bij bosch en heide te Soest. Brieven letter B bureau van dit blad. Voor dames en hceren die voor tooneelspel voe'en, is gelegenheid zich aan te sluiten bij bestaande club. Brieven letter B.S. bureau van dit blad. Vruchtboomen in prima kwaliteit, in alle soorten en vormen. Roode, witte, zwarte en kruisbessen, frambozen, coniferen, bloem- heesters. Vaste bloemplanten, rozen, klim planten, enz. tegen zeer concurreerende prijzen Wij planten zonder prijsverhooging en garan deeren den hergroei. BOSSTRAAT 23 Zware Kersenboomen SOEST ,f 2. Het meest gewaardeerde practlscheen mooiste is een nieuwe bril uit de ELECTRISCHE BRILLENSLIJPERIJ SOESTERBERGSCHESTRAAT 1, TEL. 2127 Ziet de St. Nicolaas-etalage. Voor ieder wat ASS. APOTHEKER - GED. OPTICIEN VEENHUIZERSTR. 9c - TEl. 2191 Tot en met Zaterdag 8 Dec. ontvangt iedere kooper van f2.50 gemengde boodschappen (suiker en roomboter uitgesloten) Voor het a.s. Sint Nicolaasfeest hebben wij voorradig Taai Taai Poppen van 65-35-17-14-8-6-2(4 ct. Borstplaat Verkades per ons 18 ct. prima per ons14 ct. Groote Borstplaat per ons9 ct. n met vruchten per ons 10 ct. Aardige Suikerfiguren van 38-4 ct. Droste Chocolade Letters 55-3 ct. AANBEVELEND KERKSTRAAT 20a - TEL. 2272 Modelboek wordt gaarne ter inzage gezonden BELEEFD AANBEVELEND KOLONIEWEG SPREEKUUR DINSDAGS 2- 11 Evenals vorige jaren is mijn St. Nicolaas- tafel gereed. Hierbij hebben wij dit Jaar een mooie reclame aangebracht. Een ieder, die voor f2.— aan St. Nlco- laas-artikelen besteedt, ontvangt san half pond Beleefd aanbevelend, MOLENSTRAAT GEEN DANKBAARDER BURG. GR0THESTR. 41 - Tel. 2140 Groenten, Fruit en Aardappelen, Binnen- en Buitenlandse!) Fruit ENTREE fl.— (plaatselijke bel. inbegrepen). Plaatsbespreking f0.10 op Donderdag 6 Dec., des namiddags 3 uur aan de Zaal. Kaarten verkrijgbaar Nieuwerhoekstraat 1 en 6; Kolonieweg 2; Burgem. Oroth^straat 69, Wal deck Pyrmontlaan 14 TELEFOON 2022 SOESTDIJK VAN WEEDESTRAAT 32 0P MAANDAG 3 DECEMBER a.s. in de groote Zaal. - Opgeluisterd door de Amersfoortsche Artlsten-Club D.O.G. PriisdansenVerrassingen I Inlroductie-Kaarten f 0.60 vanaf heden verkrijgbaar aan de Zaal van bovengenoemd Hotel. ZEOT HET VOORT 1 Aanbevelend, TH. J. v. d. Kleij. Voor Dames, Heeren en Kinderen een ruime keuze voor handen. - Voor de kinderen Luchtballonnen, enz. beschikbaar ZIET ONZE 3 ETALAGES VRAAGT ZICHTZENDINOEN 1 salonpatafoon met platen, zoo goed als nieuw. Prijs zeer billijk. Adres te bevragen bureau van dit blad. Met deze bericht ik U dat onze en noodigen U tot een bezoek uit Voorzien van een ruime sorteering Luxe Doozen, Choc. Letters, Borstplaat Fondant 16 ets. per ons Conserv. 12 ets. per ons Marsepain 25 ct. per ons Letterbanket 25 ct. per ons Reclame Speculaas 25 cent per half pond Botergpeculaas 45 cent per half pond Boterletters, met zuivere natuurboter bereid f 1.25 p. p. ZALMSTAART, HARTEN, HAM, WILD en OEVOOELTE Als bijzondere attractie kan iedereen raden naar het gewicht van de Chocoladeletters J. M. v. d. OORD, die gedurende 27 November tot 3 December in de Etalage liggen en waarvoor wij 10 aardige verrassingen hebben beschikbaar gesteld Beleefd aanbevelend

De Soester | 1928 | | pagina 2