„SIERKUNST ARTISTIEKE GESCHENKEN Cabaret Dancing „KEIZERSKROON" MUZIEK INSTITUUT ANDRIESSEN Zaterdag, Zondag en Woens- dagavond's DAMES-CONFECTIE. Meylink's Fotohandel H. E. DE HAAN Kunstnijverheid Amersfoort onder leiding van het bekende strijkje Piaatselijk Nieuws P. Groenhuizen -Schatorjé Vredes- en Volkenbonds tentoonstelling. Maison Hartel Amersfoort KORTEGRACHT 6 t/o POSTKANTOOR Glas en Aardewerk Tasschen en Sieraden Schemerlampen Kleedjes en Sjaals Weefwerk Wol Stoffen en Handwerken HOF 19 AMERSFOORT VAN 8 TOT 11 UUR Veer straat 30-32 HILVERSUM lijkheid, dat deze wegens het z.g. vrije be heer aan niemand verantwoording schuldig is, maar zou dan gaarne door de notabelen zijn vragen beantwoord zien. Overigens betreurt hij het, dat de besprekingen tus- schen den kerkeraad en het bestuur van de evangelisatie omtrent het beroepen van een rechtzinnigen predikant, niet tot een resul taat hebben geleid. /TTt_.,x (Hbld.) POSTERIJEN. Tengevolge van een veranderde werkwij ze op de postkantoren is het noodzakelijk dat de afzenders van binnenlandsche post wissels hun naam en adres, behalve op de aangehechte strook, ook vermelden op de postwissel zelf. In verband hiermede worden binnenkort nieuwe formulieren verkrijgbaar gesteld, waarop ruimte beschikbaar is voor het in vullen van de genoemde gegevens. Jn af wachting daarvan kunnen de oude formu lieren worden gebruikt. De gegevens om: trent naam en adres behooren duidelijk bo venaan op het lichaaam van den postwis sel te worden gesteld. PRINSES JULIANA'S VERLOVING AANSTAANDE? Volgens de Daily News zou spoedig de verloving bekend gemaakt worden van Prinses Juliana met een Duitschen Prins uit de familie Waldeck Pyrmont. BAARN. Het derde abonnements-concert der N.V. Internationale Concertdirectie Ernst Krauss zal heden in de Aula van het Lyceum ge geven worden. MISS EUROPA. Tot Miss Europa is gekozen de Griek sche schoonheidskoningin Mej. Alice Di plarakou, oud 18 jaar en dochter van een Grieksch advocaat. Miss Europa bedankte in vloeiend Fransch voor de eer haar bewezen. ONDER GOLVEN VAN DERTIG METER. Het s.s. „Veendam" met buitengewone stormschade te Halifax aangekomen. De Associated Press meldt uit Halifax dat het Nederlandsche stoomschip Veen- dam daar, na een buitengewoon stormach tige reis, met een vertraging van drie dagen is aangekomen. De kapitein deelde mede, dat golven van tot dertig Meter hoogte over het schip zijn geslagen, waardoor de hutten en de salons van de 3e klase overstroomd werden. De luiken werden door het geweld van de gol ven stukgeslagen. In de eetsalon stond het water vier voet hoog en alles wat niet geheel vast stond, dreef door de salon; ook de piano stond geheel onder water. Enkele reddingsbooten zijn stukgeslagen en veertig patrijspoorten vernield. Een der salons, die twintig meter boven den waterspiegel ligt, werd geheel verwoest. Onder de vrouwen en kinderen, die zich benedendeks bevonden, ontstond een onbeschrijfelijk paniek. Banketbakker - Kok Maison de Confiance - Et de Ier Ordre - 53 UTRECHTSCHEWEG 53 - Telefoon 336 - AMERSFOORT SPECIAAL ADRES VOOR KIJNERE PATISSERIE ZOMERTIJD. De Zomertijd zal dit jaar 15 Mei een aan- vang nemen. VRIJZINNIG HERVORMDEN. AMERSFOORT. Bij de Vrijzinnig Hervormden te Amers foort, wier aantal sterk is toegenomen, is tot predikant beroepen Ds. J. Witboom, van Witmarsum. Deze, die het beroep aannam, is Zondagavond j.1. door Ds. H. N. IJs- brande, van Groningen, bevestigd. DE EEM. Het Comité van Actie, inzake verbete ring van den onhoudbaren toestand van ,,de Eem", hield Dinsdag een bijeenkomst ter bespreking van wat in deze gedaan zou kunnen en moeten worden. Verschillende sprekers voerden het woord. Een bepaalt besluit werd niet genomen, of het zou dan moeten zijn, dat aan het einde van de vergadering werd besloten tot het oprichten van een afdeeling van de Ver- eeniging „Schuttevaer". TE 'S-GRAVENHAGE, in de daartoe door de Regeering beschik baar gestelde Grafelijke Zalen op het Binnenhof (Ingang tegenover het Ministerie van Waterstaat) van 7 Februari tot 6 Maart 1930. De tentoonstelling is geopend eiken werkdag van des morgens 10 tot des mid dags 6 uur en van des avonds 8 tot 10 uur; op Zon- en feestdagen van des middags 1 tot 5 uur Toegangsprijzen: overdag 50 cent, met uitzondering van Maandagmiddag van 2 tot 6 uur 1.des avonds en des Zondags 0.25. Inlichtingen omtrent de tentoonstelling zijn te verkrijgen aan het Secretariaat: Jan van Nassaustraat 93, 's-Gravenhage. De Tentoonstelling omvat vijf afdeelingen en wel: 1. Historische afdeeling, die een over zicht geeft van vrede en vredesvrcugden in vroeger dagen, en van de ontwerpen voor den Volkenbond, die in vroeger eeuwen werden openbaar gemaakt; in die afdeeling zal te zien zijn het borspronkelijk Tractaat van Munster van 1648 met desbetreffende stukken van de gemeente Munster in West- falen, terwijl medewerking wordt verleend door het Vredespaleis te 's-Gravenhage, het Rijksarchief, het Rijksprentenkabinet, het Rijkspenningkabinet, den Atlas van Stolk te Rotterdam, de Universiteitsbibliotheek te Koningsbergen, de Universiteit te Salaman- ca, de Albertina te Weenen e.a. 2. Afdeeling betreffende de georganiseer de vreedsbeweging vanaf haar grondvesting in 1815 te New-York tot op heden; deze af deeling bevat inzendingen van de Ameri can Peace Society; van verschillende der sedert ouden datum bestaande vredesver- eenigingen in verschillende landen, terwijl medewerking verleend wordt door het Mi nisterie van Buitenlandsche Zaken te 's Gra- venhage, het kantoor Genève, het Perma nente Hof van Arbitrage, de Carnegiestich- ting, de Academie voor Internationaal Recht, het Internationaal Comité van het Roode Kruis, de Liga der Roode Kruisver- eenigingen, het Nederlandsche Roode Kruis, de International Law Association, het In- stitut de Droit International, de Interpar lementaire Unie, het Internationaal Vredes bureau, en tal van vereenigingen van pa- cifistischen aard in binnen- en buitenland. 3. Afdeeling die, zoowel op economisch als op moreel en humanitair gebied, tracht te doen uitkomen hoezeer het toenemend internationaal karakter der wereld invloed heeft geoefend op de samenleving der vol ken; dit wordt geïllustreerd met inzendin gen, die verkregen zijn dank zij de mede werking van de Posterijen, Telegrafie en Telefonie, diverse scheepvaartmaatschappij en, groote internationale instellingen, en met grafieken, die werk zijn van het Museum te Weenen. 4. Afdeeling, die betrekking heeft op den oorlog in het algemeen en den grooten oor log in het bijzonder; dank zij de medewer king van het Fransche oorlogsmuseum te Parijs, de afdeeling oorlogsarchieven te Brussel en de groote Nederlandsche oor logsverzamelingen, in het bijzonder die van den heer M. Frankenhuis te Enschedé en den heer J. A. Wilton te Goes, zal hierin de sociale, economische en moreele ellende, die uit den oorlog is voortgesproten, dui delijk tot een ieder spreken. Vermelding verdienen nog de inzending van den vredes- arbeid van Paus Benedictus XV en van den Koning van Spanje. 5. Afdeeling, die de werkzaamheid van den Volkenbond toont op verschillend ge bied; hierin is aanwezig een belangrijke inzending van den Volkenbond zelf, voorts inzendingen uit de diverse mandaatlanden, uit het Saargebied en uit Dantzig, terwijl bijna elk onderdeel van den arbeid van den Volkenbond zoo duidelijk mogelijk wordt gekarakteriseerd. De verschillende belang rijke politieke gebeurtenissen als Protocol OPRUIMING -- van alle voorradige Nieuwste modellen van 1924, Locarno-tractaat, Kellogpact e.d. worden aan de hand van papieren en ge schriften getoond, terwijl de portretten van hen, die daarbij een belangrijke rol hebben gespeeld, aanwezig zijn. De tafel, waarop te Versailles het Grondverdrag van den Vol kenbond werd geteekend, zoowel als de klok en andere reliquiën uit de conferentie zaal te Locarno zijn aanweziig. EEN TENTOONSTELLING VOOR DEN VREDE EN DEN VOLKENBOND. organen dient te worden gegeven. Wie een Vreds- en Volkenbondstentoon stelling zou willen inrichten, die ten naas tenbij geheel volledig zou zijn, zou over aanmerkelijk meer plaatsruimte en vermoe delijk ook over aanmerkelijk meer geld dienen te beschikken dan het Uitvoe rend Comité dezer Vreds- en Volkenbonds tentoonstelling heeft en had. Want geheel de geschiedenis der menschheid, niet slechts de politieke, maar ook de cultu- reele, is van belang voor de ontwikkeling van de vredesgedachte, en geheel de tegen woordige internationale samenleving op bij kans elk gebied hangt, steeds meer en steeds nauwer, met den arbeid van den Volken bond samen. Van volledigheid kon hier geen sprake zijn; daarnaar is ook niet ge streefd, maar wel is getracht om door mid del van deze tentoonstelling een inzicht te geven in de voornaamste problemen, die Vrede en Volkenbond beheerschen. Van daar een verdeeling van de tentoonstelling in een vijftal afdeelingen, gedeeltelijk chro nologisch, gedeeltelijk systematisch, ten: einde den oningewijden bezoeker althans eenigszins den weg te wijzen door den dool hof. Wat er te zien is. De eerste of historische afdeeling bevat tweeërlei: aan den eenen kant een vrijwel volledige reeks van de belangrijke ontwer pen, aan Staten-organisatie en Volkenbond in den loop der eeuwen gewijd; aan den anderen kant prenten', herinneringen, tee- keningen, gewijd aan vredes, op Holland- schen bodem gesloten. Er zijn daarnevens portretten van Hollandsche vredesonder- handelaars te Munster in 1648 en te Nij megen in 1678; er is een copie uit het Rijksmuuseum van Terborgh's schilderij van de vredesluiting te Munster, en de stad Munster heeft bijkans geheel haar kostbaar archief uitgeput, teneinde belang rijke stukken naar Den Haag te zenden. Grotius en Kant nemen in deze afdeeling OUDEGRACHT 183 TELEF. 10341 Camera's - Fotografie- en Projectie-artikelen AFWERKEN VOOR AMATEURS G'oote sorteerirg ALBUMS Een tentoonstelling van eenigszins bijzon dere beteekenis zal op 7 Februari a.s. te 's-Gravenhage worden geopend. Het is ze ker niet vrij van symboliek, dat deze ten toonstelling wordt gehouden in het complex der Grafelijke Zalen. Want sedert in 1907 de tweede Vredsconferentie samenkwam in de voormalige residentie van de Holland sche Graven, heeft zich daar menige be langrijke internationale conferentie afge speeld. En de tentoonstelling, die er bin nenkort gehouden zal worden, is er zeker eene met bij uitstek internationaal onder werp, al is zij ook een tentoonstelling van nationalen aard. Het is de Vredes- en Volkenbondsten toonstelling, die uitgaat van de Vereeniging voor Volkenbond en Vrede, in 1919 opge richt uit den tegelijkertijd ontbonden Al- gemeenen Nederlandschen Bond „Vrede door Recht", die zijnerzijds weer voort kwam uit den in 1870 opgerichte Nederland schen Vredebond. Wat heeft deze tentoon stelling ten doel, wat betoogt zij, en waar om is zij belangrijk? Zij heeft ten doel om aan de groote menigte te doen zien de geschiedenis der vredesbeweging; te doen zien bovenal, dat ook in de verloopen eeuwen, die van krijgsrumoer dikwerf het meest vervuld waren, naar vrede werd ver langd en gesnakt. En dat dus ook in die tijden de vrede beschouwd werd als het normale bezit van de menschheid. Zij be oogt een ieder te doen kennen den thans tienjarigen arbeid van den Volkenbond op zoo menigvuldig gebied waartoe een belang rijke inzending, deels door den Volkenbond zeiven, deels van andere zijden is bijeen gebracht. En zij is belangrijk, omdat in de zen tijd, dat internationale samenwerking vereischt wordt de Haagsche Herstel conferenties hebben het zoo duidelijk ge leerd voor het welzijn van alle volke ren, ook door een ieder beseft wordt, dat vertrouwen dient te worden gesteld in de organen waaruit deze samenwerking voort spruit en zoodoende levenskracht aan deze bijzondere plaatsen in; Grotius is er, dank zij de medewerking van de bibliotheek van het Vredespaleis, met al zijn edities van zijn boek over het recht van oorlog en van vrede, en Kant is er met een handschrift en met belangrijke portretten. De overgang van de eerste naar de tweede afdeeling wordt gevormd door een vrij vol ledige reeks van proefschriften van aan staande juristen, die zich wierpen op een onderwerp van volkenrechtelijk of van an deren internationalen aard. Een serie heel wat grooter dan men zoo op het eerste oog zou denken; heel wat meer illüstre namen bevatten dan men dikwerf weet. Want is de eerste afdeeling de historische, de tweede is die der georganiseerde vredes beweging,4 welke in 1815 met de stichting der New-York Peace Society een aanvang nam. Van de ontwikkeling der vredesbewe ging sedert die dagen vindt men hier van allerlei aanwezig; portretten, prenten, boe ken, pamfletten en al dergelijke, die telken male opnieuw bewijzen hoe oud het stre ven naar vrede, naar arbitrage, naar ont wapening reeds is en hoe men geleidelijk, soms schijnbaar niet te zien, is voortge schreden op dezen weg. Bertha von Sutt- ner en Frédéric Passy ontbreken hier al evenmin als het Roode Kruis, nationaal en internationaal, en al de groote internatio nale pacifistische lichamen als daar zijn het Bureau International de la Paix, de Union Interparlementaire, het Institut de Droit International, de International Law Asso ciation, en de groote internationale vrou wenverenigingen met haar pacifistisch werk. In deze tweede afdeeling zijn de eer ste en tweede Vredesconferentie opgeno men; de Nederlandsche Regeering heeft hier een aantal der oorspronkelijke tracta- ten afgestaan. Het Permanente Hof van Arbitrage gaf een deel van zijn portretten en foto's; het Vredespaleis van zijn docu menten en teekeningen van bekroonde ont werpen; de Academie voor Internationaal Recht een overzichtelijke inzending. Maar vooral ontbreken niet, noch uit Nederland, noch uit het buitenland, de tal van, dik werf zeer uiteenloopende vredesstroomin- gen, die zich, vooral na den oorlog, hebben kenbaar gemaakt. Het is bijna ontstellend te zien hoe groot dit aantal vereenigingen is, maar de ontsteltenis wijkt, wanneer men Gedipl. Heilgymn. Masseuse KAPELWEG 16 - AMERSFOORT JJ Steven van der Hagenlaan (Hoek Utrechtsche Weg) N.V. Göbel's Steenkolenhandel Torenstraat 10 Telefoon 2090 SPECIAAL ANTHRACIETZAAK bedenkt, dat juist deze decentraliseerende arbeid intensief werkt en steeds meer allen gaat omvatten, die in het vraagstuk belang stellen. De derde en de vierde afdeeling zijn te genstellingen. De derde is die van het op bouwend internationalisme, op economisch en commercieel, op zedelijk en geestelijk en algemeen en van den grooten oorlog in het intellectueel gebied. De vierde daarentegen die van den oorlog, van den oorlog in het bijzonder. Toont de eerste hoe door spoor weg, post, telegrafie, telefonie, vliegwezen, automobilisme de afstanden steeds kleiner zijn geworden, de wereld een steeds inter- nationaler karakter heeft gekregen de tweede doet ons zien hoe gemakkelijk het is om dat alles in korten tijd te vernieti gen en er jammer en ellende voor in de plaats te stellen. Laat de eerste zien hoe er samengewerkt wordt op tal van geeste lijke en intellectueele terreinen, de tweede toont, dat men in oorlogstijd dit alles om verwerpt en slechts op wederzijdsche ver nietiging is bedacht. In deze vierde, dc oor logsafdecling dus, wordt niet de oorlog als zoodanig bestreden, en in zijn verschijn selen ook sociaal en economisch bloot gelegd. Inzendingen van het te Parijs, in het kasteel van Vincennes gevestigde Mu- sée de la Grande Guerre en van andere bui tenlandsche instellingen zoowel als van be kende Nederlandsche oorlogsverzamelingen hebben daartoe de mogelijkheid geopend. Verzachtend staan daar tegenover inzen dingen. die betreffen de vredesarbeid van Paus Benedictus XV en van de pogingen, die Spanje's koning Alfons XIII deed ten einde het lijden in den oorlog te verzachten. En zoo komen wij tot de vijfde, de laatste afdeeling der tentoonstelling, die den ar beid van den Volkenbond omvat. Die ar beid wordt getoond - het kan moeilijk an ders - met dikke boeken, met reeksen van foto.s, die ook voor een deel betrekking hebben op nevenverschijnselen als men mag noemen de Conferentie van Genua, de tractaten van Locarno en het Kellog pact. Er is een lichtgevende kaart, welke den bemiddelenden invloed van Genève in het licht stelt, aanwezig, en terwijl men op andere kaarten kan volgen hoe groot het deel der aarde is, dat tot den Volkeren bond behoort, of dat de facultatieve clau sule van het Permanente Hof heeft getee kend, of dat tot de algemeene acte van ar bitrage is toegetreden, kan men ook zien waar en hoe de minderheden gevestigd zijn. Van alle mandaatlanden is een kleine, re presentatieve zending aanwezig, die het karakterstieke van die landen zoo goed mo gelijk toelicht. Wat mogelijk was is ge daan om den arbeid van den Volkerbond in helder licht te stelen; niets is nagelaten om kleur en leven te geven aan deze in zending. Maar werk als dat van den Vol kenbond is grootendeels ideëel werk, en de man of vrouw moet nog gevonden wor den die dit ideëele werk, zonder dat het veel kosten mag, op voor den oningewijde aantrekkelijke wijze in het licht weet te stellen. Aan de vijfde afdeeling is een aan hangsel verbonden, gevende datgene wat door de Volkenbondsvereenigingen in de verschillende landen wordt gedaan. Een kleine, bescheiden Rue des Nations met vlaggen en nationale karakteristieken. Het meerendeel der landen, bij den Vol kenbond aangesloten, is er vertegenwoor digd, maar vooral Engeland en Frankrijk, de Scandinavische Staten en Japan, Bul garije en Servië, Tsjecho Slowakije en nalen klank hebben. En zij wordt ge schraagd door het vertrouwen van een Na tionaal Comité van Aanbeveling, waarin vertegenwoordigers van elke politieke kleur en richting, van bijkans elke groep der sa menleving zitting hebben, teneinde hunner zijds een bewijs te geven van de sympa thie, die zij aan het streven dezer tentoon stelling toedragen. Eiken dag, van tien uur s morgens tot zes uur 's middags en van acht uur tot tien uur 's avonds is de ten toonstelling geopend, terwijl zij Zondags om te voldoen aan degenen die slechts dien dag voor bezoek beschikbaar hebben, van een tot vijf uur 's middags geopend is. Tot 6 Maart is zij te bezichtigen; dan zal zij onherroepelijk gesloten dienen te worden, omdat spoedig daarna de groote Ridderzaal voor ander internationaal gebruik zal moe ten dienen. Een tentoonstelling als deze is en moet er een zijn van documenten, van platen, van schiderijen, van prenten, van curiosa, ge noeg om te zien en te bekijken, maar vooral dan belangwekkend, wanneer den oninge wijde deskundig geleide ter zijde wordt ge steld om het verband tusschen die schijn baar uiteenloopende zaken aan te wijzen. Dat deskundig geleide kan op geen enkele tentoonstelling aan eiken bezoeker afzon derlijk ter beschikking worden gesteld. Het tentoonstellingscomité heeft echter, voor zoover met zijn krachten in overeenstem ming was, maatregelen getroffen om des kundig geleide voor elk collectief bezoek ter beschikking te stellen. Elke groep per sonen, elke vereeniging of school, die zich tevoren daartoe aanmeldt, krijgt niet alleen reductie op den entréeprijs, maar krijgt ook het zoo noodige deskundige geleide. Moge een groot, zeer groot aantal be zoekers den organisators dezer tentoon stelling toonen, dat hun moeite niet ver- geefsch is geweest. - VAN „HUIS TEN HALVE" - ONDERRICHT PIANO - VIOOL - CELLO - ORGEL - ZANG - THEORIE Nederlandsche Toonkunstenaars-Vereeniging. Opleiding voor het examen der Koninklijke Spanje onderscheiden zich door een aan trekkelijke inzending. Het echte tractaat van Munster, dat aan het einde van den tachtig-jarigen oorlog de Nederlandsche vrijheid bevestigde, de grootste schat van ons Rijksarchief, wordt op deze tentoonstelling, ongeveer voor het eerst publiekelijk tentoongesteld. Het kan ton en de stad Genève alsmede de Univer siteitsbibliotheek aldaar hebben belangrijke stukken en herinneringen afgestaan, die be trekking hebben eenerzijds op het Roode Kruis, anderzijds op de zoo gewichtige Alabama-arbitrage tusschen Engeland en Amerika in 1873. Het Internationale Roode Kruis-Comité heeft een aantal belangwek kende brieven gezonden van Henri Dunant of door tijdgenooten, onder wie keizer Na poleon III, aan dezen gerichte epistels. De Fransche Regeering heeft de tentoon stelling in menig opzicht aandacht ge schonken en haar de beschikking gegeven over de beroemde tafel, op welke in de Glazen Zaal van Versailles het Grondver drag van den Volkenbond werd geteekend. Het Victor Hugo Museum heeft een kost baar handschrift van den meester, betrek king hebbende op de Vereenigde Staten van Europa, ingezonden, en de stad Lo carno heeft tijdelijk afgestaan de klok en belangrijke voorwerpen uit de zittingszaal van 1925. De leiding. Er zal wij behoeven er niet aan te twijfelen belangstelling voor deze ten toonstelling bestaan. Belangstelling naar wij hopen zoowel in als buiten Den Haag. De tentoonstelling wordt geleid door een Comité van Organisatie en een Uitvoerend Comité, waarvan resp. Prof. Mr. A. Anema, voorzitter en de heer H. Ch. G. J. van der Mandere, alg. secretaris van het Hoofdbe stuur van de Vereeniging voor Volkenbond cn Vrede, voorzitters zijn. Zij staat onder protectoraat van een Eere-Comité, waarin de Minister-President en niet minder dan vijf zijner ambtgenooten en oud-ambtgenoo- ten zitting hebben, nevens tal van vooraan staande autoriteiten, wier namen internatio- „Friesch Selskip, Frjoenskip en Ynfald", te Soest. Bovengenoemd gezelschap hield j.1. Woensdagavond een gezellige avond voor haar leden in „Hotel Eemland", alhier. Ongeveer 60 leden waren hiervoor op gekomen. Te ruim 8 uur opende de voorzitter, de heer J. Roorda, de bijeenkomst en heette allen hartelijk welkom. Daarna werd het een en ander, de vereeniging betreffende, medegedeeld, waarna verschillende leden met een voordracht voor den dag kwamen, waar smakelijk om werd gelachen. Mejuffr. Kamerbeek en de heer Stalen hoef Jz., zorgden voor het muzikale gedeel ten en menig dansje is uitgevoerd, waarbij ook de „skotze trije" niet is vergeten. Zij hebben onderling een zeer gezelligen avond gehad, hetgeen wij van deze vereeni ging gewend zijn. GOUDEN BRUILOFT. Naar wij vernemen, zullen de heer en me vrouw A. J. Ort, te Soestduinen, op Woens dag, 12 Februari a.s., den dag herdenken, waarop zij vóór 50 jaar in het huwelijk traden. Dat het de Jubilarissen niet aan belang stelling zal ontbreken, betwijfelen wij niet, temeer daar de heer Ort, de oprichter en directeur was van het in Rotterdam vele jaren bekende „Instituut Ort opleiding voor examens in den handel, dat later heette de vrije school, welke tenslotte opging in het „Rotterdamsch Lyceum." Zij zullen dien dag vrienden en bekenden die hun wenschen te feliciteeren, ontvangen in Pension „Bosch en Heide", van 3—b uur. (Vervolg Plaats. Nieuws 2e bi-, pag. 2)

De Soester | 1930 | | pagina 2