Nieuws- en Advertentieblad Verschijnt Woensdag en Zaterdag Als GIJ niet aan politiek doet No. 22 Negentiende Jaargang Woensdag 18 Maart 1931 Bekendmakingen. Officieel. Plus en min menschen. FE U 1 I, LETON De strijd van een vrouw. Gemeenteraad. BUREAU VOOR ADMINISTRATIE: VAN WEEDESTRAAT 7 SOESTDIJK AOVERTENTIÊN EN INGEZONDEN STUKKEN WORDEN INGEWACHT TOT UITERLIJK DINSDAGS- EN VRIJDAGSMORGENS 10 UUR AAN HET BUREAU UITGAVE: N.V. EERSTE SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ v.h. G. v. d. BOVEKKAMP HET AUTEURSRECHT VAN DIT BLAD WORDT UITDRUKKELIJK VOORBEHOUDEN OVEREENKOMSTIG ARTIKEL 15 VAN DE AUTEURSWEI 1912 - (STAATSBLAD) N'UMMEK 380 ADVERTENT1ÈNVAN 1 TOT 5 REGELS 75 CTS., ELKE REGEL MEER 15 CTS. GROOTE LETTERS NAAR PLAATSRUIMTE, BIJ ABONNEM. GROOTE KORTING ABONNEMENTSPRIJS I 1— PER DRIE MAANDEN, ERANCO PER POST REDACTIE- EN ADM.-ADRESVAN WEEDESTR. 7 - TEL. 2062 - SOESTDIJK HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soes', maken bekend, dat het verzoek van de N.V. O. B. I. M. te Soest om in-op per ceel. kadastraal bekend in sectie II, no 3184, gelegen aan den Veldweg, haar be staande ondergrondsche benzinebewaar plaats te mogen uitbreiden, door bijplaat sing twee ondergrondsche reservoirs, met een inhoud van 15000 L. elk. met elec- trische aftapinrichting door hen is inge willigd. Soest, 10 Maart 1931. Burgem. en Weih. voornoemd De Burgemeester G. Deketh De Secretaris, J. Batenburg De beste bedoelingen zijn geen duit waard voordat de uitvoering ervan ze gerechtvaardigd heeft. GEORGE ELIOT. Welke filosoof het nu precies geweest is, wil mij niet in de gedachten komen, maar in ieder geval was het een goede algemeene karakteristiek die hij van de menschen in het algemeen gaf, toen hij ze verdeelde in plus- en min-menschen, of wel in positieve en negatieve menschen. Want kijk eens hier, de meesten van ons zijn wel brave zie len en niet bepaald slecht. Ze stelen niet en doen ook geen andere zeer on-sociale en deksels leelijke daden. Maar hun verdienste bestaat niet zoozeer uit hetgeen ze wel doen, dan uit dat wat ze niet doen, wat ze nalaten. Een vrij negatieve verdienste dus. Het is natuurlijk al een goed ding, dat het gevoel voor goed en kwaad zóó sterk ont- wikkkeld is en de eerbied voor den mede- mensch en de zin voor orde en gemeen schapsbelang zóó sterk beseft wordt, dat men zich van daarmee strijdige daden ont houdt. Doch niettemin is dit nog steeds een negatief iets. Terwijl we positieve men schen moeten zijn. Want al zijn we nog zul ke beste min-menschen en overtreden we nooit eenige wet of gebod, dan nog kunnen we bar onaangename creaturen zijn in ons inperljjkst wezen wellicht even slecht als de mensch diè alle verboden dingen ook in werkelijkheid doet. Omdat de begeerte naar die verschillende verkeerde dingen niet overwonnen is en we slechts in het rechte spoor gehouden worden uit vrees voor straf of onaangename gevolgen. Anselm zegt het heel juist: Verwerp niet alleen slechte ge dachten of neigingen van den menschelij- ken wil. maar breng U-zelf ertoe U bezig te houden met een goede gedachte of een goed doel, totdat die verkeerde gedach ten verdwijnen. En dit is een heel goede, praktische raad. (Naar het Engetsch) 22) En hg scheen niets te geven om het fortuin, dat hem ontgaan was. Hij stelde immers oneindig veel meer prijs op het geen hij zelf voor haar verdiende. Met November kwam hij terug. In het begin van die maand moest zij dus naar haai eigen woning gaan en dan moest ze hem dus opbiechten, waar haar liefde en haar bezorgdheid voor hem haar toe gedreven hadden. Had ze goed nieuws voor hem, dan zou het haar een genoegen zijn hem dit mee tedeelen; maar het was slecht nieuws ze moest er evenzeer mee voor den dag komen. Na een tijd zou ze dus met hem naar Wal ton gaan en de weinigen die haar zouden ge kend hebben als de gezelschapsdame van miss Cameron, zouden zeggen dat hij verre beneden zijn stand getrouwd was. Maar als zij het geheim van het testament wilde uit vinden, dan had zij ntt niet veel tijd meer te verliezen. Over den brief van miss Cameron naar Canada, die natuurlijk niet terechtgekomen was. werd niet veel gesproken. Lord Ryle stone schreef nog eens naar Walton en in- form erde waarom zij hem geen antwoord gegeven had op zijn vragen cn Adelaida las dien brief aan haar gezelschapsdame voor, terwijl zij besloot met de opmerking: De brief moet dus zoek geraakt zijn. Maar dat is haast iets ondenkbaars. Och, e'cn enkelen keer komen zulke din gen wel voor, antwoordde Margarita zoo kalm mogelijk. Maar mrs. Grane, die juist in dat vertrek met de een of andere huiselijke schikking bezig was, en die deze laatste opmerking Want het is duidelijk, dat we maar aan één ding tegelijk kunnen denken, en wanneer onze gedachten voortdurend in beslag wor den genomen door goede, opbouwende din gen, dan kan er geen plaats zijn in ons be wustzijn voor iets anders. Stop het goede erin, zei onlangs B. Brooks Shake, en dan zal het kwade eruit gehouden worden. We dienen dit toe te passen op ons denken, op de verkeerde gedachten die zich aan ons willen opdringen van binnen-uit en van bui ten-af. De beste bescherming is, ons ge moed met het goede, het ware en het schoo ne te vervullen, zoodat het kwade er geen plaats meer in kan vinden. Ons leven'is als een schilderijengalerij. Indien we de muren bedekken met nobele, schoone, reine din gen, zullen de gemeene, grof-materieele dingen slechts stuitend schijnen. Daarom., laat de muren behangen zijn met de mooie en inspireerende dingen.... de inspiraties van goéde en groote mannen, de herinnerin gen van gulden daden .Dus: laten we positieve menschen zijn plus-menschenWant min-menschen hebben maar een heel betrekkelijke, dubieuse waar de, die zoo heel weinig zegt en nog min der beteekent. Want, nietwaar, ,,de beste bedoelingen zijn geen cent waard, voordat de uitvoeiing er.van ze gerechtvaardigd heeft." Er moet iets positief goeds in ons denken en doen zijn, een voortdurend stre ven naar beter en hooger, een voortdurend streven „om in te gaan", in plaats van een vaag blijven treuzelen op den drempel, op de grens van goed en kwaad. Deze onzekere houding is buitendien erg gevaarlijk. Het is als het balanceeren op het dunne koord; er is slechts een klein stootje noodig om ons uit het evenwicht te gooien en te doen vallen. Terwijl de plus-mensch, die voort durend actief op den goeden, vasten bega- nen grond staat, niet zoo makkelijk komt te vallen, als hij een stootje krijgt in den vorm van verleiding of beproeving van welken aard ook. FLORIS C. Kort geleden heeft de Vrijheids-Bond zijn leden hier ter plaatse ter vergadering opgeroepen. Dat de opkomst gering was, viel mij niet bijzonder tegen; men gaat in het algemeen niet gaarne naar zulke ver gaderingen en dit nog te minder, wanneer er bestuursleden gekozen moeten worden Men doet niet veel aan politiek, men zal wel stemmen als de tijd daarvoor ge komen is, maar in het Bestuur van een kiesvereeniging zitting te moeten nemen.... neen, hoor; ik zou je danken; ik kwam niet in Soest om me nog ergens mee te bemoeien. Zeg het maai* eerlijk; is zoo niet uw gedachtengang Vermoedelijk is het zoo ook bij velen, die tot andere partijen behooren. Maar ik geloof, dat de ,,linkschen" in deze zich meer te verwgten hebben dan ,,rechtsch". Van enkelen, wie ik vroeg lid te worden van den V, B.. kreeg ik soortgelijke ant woorden. Lid worden en.... nog contribu tie betalen? Maar wat wilt ge dan? Wilt ge dat Soest het „oude Soest" ook had gehoord, keek Margarita eens aan met een blik die deze het bloed naar de wangen joeg. Na afloop van haar werk begaf de huis houdster zich onmiddellijk naar Gregson. Heb je mij niet eens verteld, dat een tijdje geleden al in het half-duister miss Avenel je achterna geloopen is om nog een brief in den postzak te sluiten? Ja. dit geval herinnerde Gregson zich. Juist, zei de oude vrouw. En toen vond ik dit al vreemd, maar nu vind ik het nog veel vreemder! Wat denkt u er dan van? Dat gaat je niet aan, Gregson! Gedachten zijn tolvrij, man! Maar in zichzelve sprak de oude vrouw die gedachte uit in dc duidelijke bewoordin gen. Als jij niet een spionne bent, miss Ave nel, dan is mijn naam niet Martha Grane! Tot Margarita's groote verlichting werd er niet meer gesproken van den brief, die verloren was gegaan, en zij meende al dat het geval vergeten was. Nog één maand en dan zou haar lot be slist worden, had miss Cameron immers ge zegd. Margarita zag hoe zenuwachtig haar die spanning maakte: bij buien was zij heel opgewekt en vroolijk; dan weer gedrukt en terneer geslagen. Meer dan eens droeg haar gelaat zelfs de sporen van tranen. Ik wilde wel, dat u mij een beetje meer van uw geschiedenis vertelde, begon Mar garita eens; ik krijg zoo de gewaarwording >f ik in een atmosfeer van geheimzinnig heid verkeer. Geheimzinnigheid? Neen, maar geheimen. Och, ieder huis, ieder hart heeft zijn ge heimen, nietwaar? Jij zult mij toch ook niet alles vertellen, Margarita? Misschien kom; cr nog wel eens een tijd dat wij van weers kanten volkomen openhartig zullen wiezen. Maar zet nu voor het oogenblik alle gedach ten aan geheimen uit het hoofd en maakt een verovering wat betreft mr. Bcale! Ik zou niet deugen voor notarisvrouw, luidde het antwoord. blijft? Of moet er, nu er gaandeweg veel nieuw bloed in deze gemeente kwam, ook eindelijk eens een andere koers gekozen worden Door den thans zittenden Raad waait toch eindelijk een wat' krachtiger wind. Er wordt tenminste gewezen op fouten in het bestaande en de bezem wordt nu en dan ter hand genomes. Men moge soms vinden, dat er te veel, of te fel wordt gesprokenmeestal zijn de verwijten niet zonder eenigen grond. Wilt ge, dat op dien weg, die tot ver betering voert, wordt voortgegaan, spreekt U dan uit. Vindt ge, dat er onnoodig ruw wordt opgetreden, welnu, zegt het! Zoowel het een, als het ander zal ons, zittende Raadsleden, aangenaam zijn. Doen wij toch ons werk niet naar uw zin, dan is het beter, dat wij ons niet herkiesbaar stellen. Maar hebt ge eenige waardeering voor dat werk, dan ook zal het ons aan genaam zijn, dat eens te mogen hooren. Wij zitten heusch niet voor ons genoe gen in den Raad, waar wij niet slechts ,10 of 12 Raadsvergaderingen per jaar bijwo nen, maar waar vooral de vele somtijds zeer vele commissie-vergaderingen, waarvan het publiek echter niets merkt, onzen tijd vragen. Wilt ge, dat wij op den ingeslagen weg voortwerken, dan vragen wij niet in een gesprek onder vier oogen Uw instemming, maar dan moet dit openlijk gezegd worden. Zulks niet om ons pleizier te doen, maar om de algemeene aandacht te vragen, met andere woorden voor de propaganda. Voor die propaganda, die straks, over enkele maanden, aan de orde komt, is ten slotte geld noodig. Ook om uw geld is het dus te doen. Voelt ge dus iets voor verandering der toestanden in onze gemeente, werkt dan voor versterking der linksche partgen. (Met opzet noem ik niet alleen V.B.!) Voelt ge iets voor de beginselen van den Vrijheids-Bond, wordt dan lid van dien Bond. Ik zette reeds uiteen, waarom wij U noodig hebben. Maar ook op het volgende zij gewezen Alleen als lid eener politieke partij al thans alleen door aaneensluiting kunt ge nog eenigen invloed op de verkiezingen uitoefenen- De kiesvereeniging maakt de candidaten- lijst op en alleen door lid te worden, kunt ge daaraan meewerken. Is éénmaal die lijst samengesteld, dan houdt prac- tisch gesproken Uw invloed op, want dan kan men gerust aannemen, dat aan wijzing voor de verkregen zetels naar volg orde van de lijst geschiedt. En laat gelde samenstelling van de ear.- didatenlijst aan slechts enkelen over, wie waarborgt U dan, dat niet een persoonlijk- voorkeur, dat niet kliek-geest die lijs' beïnvloedt? Nogmaals dus, zet alle lauwheid van U af, wordt lid van den V.B.! Wacht niet me gevolg te geven aan deze roepstem! Van uitstel komt afstel. Dat weet ge zelf. Doe het nu!! Want weet wel. zoo ge het niet doet. zoo gij niet aan politiek wilt meedoen, dat er zeer velen wel aan meedoen. Rood en zwart zullen niet stil zitten. Daar weet men zijn menschen wel bijeen te houden. Onze nieuwe Raad zal 2 leden meer tel- Waarom niet? Wel, ik zou mij veel te veel verdiepen in zijn zaken en ik zou overal een romance achter zoeken. HOOFDSTUK XXXVI. De maand Juni zette in met een prachti- gen dag, geheel zonneschijn en bloemen geur. Margarita stond op het ruime witte terras dat het uitzicht gaf op den tuin. Maar de blik van haar oogen was droevig. Steeds meer voelde ze zich gekweld door de ge dachte hoe boos misschien haar echtgenoot zou wezen als hij op de hoogte gebracht werd van haar ondernemen. Maar op het oogenblik voelde ze zich nog meer ongeluk- kip door het gesprek, dat zij dien vorigen avond had gehad met Adclaide. Ze hadden heiden denzelfden roman gele zen en bespraken nu den held. Adclaide was het geheel met hem eens. Hij gaf de vrouw, die hij liefhad op, omdat hij vond dat zij schuldig was aan een oneervolle daad, die zij toch alleen had ondernomen ter wille van haar liefde voor hem. Hrj had 't haar niet vergeven en Adelaide meende dat hij ermee in zijn recht was, want dat het een oneervolle daad bleef, die door niets te ver goelijken vtel ook niet door het doel, dat zij zich voor oogen stelde. Adelaide wond zich zelfs zoo zeer op dat zij in haar verontwaardiging over al wat oneervol was, riep: Als ik nu iets van je weten wilde dat mij, voor het een of ander doel van veel waarde was, mocht ik dan daarom aan je deur staan luisteren? Als tk geld noodig had om armoede te lenigen of om een leven te redden, zou ik dan gerech tigd zijn om het van je te nemen? Neen; er is maar één beschouwing mogelijk in de oogen van menschen van eer; en die held uit onzen roman kon die vrouw dan ook onmogelijk haar oneervol ondernemen ver geven. De eer gaat boven alles! En waar cr gekozen moet worden tusschen eer en liefde, daar mag niet geaarzeld worden! len, zal 15 zetels bieden- Laat ons zorgen minstens onze 3 plaatsen te behouden. Maar daartoe ook moet tijdig gewaar schuwd worden tegen alle mogelijke split sing. Aanhangers van „Kerk en Vrede" scheiden zich af van den V.B., die niet als zij voor eenzijdige ontwapening is. Voor hun overtuiging moet men eerbied hebben, en wanneer zij bij een verkiezing voor de Tweede Kamer eigen candidaten stellen, is dit te begrijpen. Maar met gemeente-belangen heeft dat niets uit te staan. Wie dus voorheen lid was van den V.B., scheid© zich als „ont- wapenaar" niet af van onze candidaten- lijst, ter vervulling van de zetels in den Gemeenteraad. Daarentegen; laten ook zij met ons meewerken tot het opstellen van één candidatenlijstBlijft dus lid van den V.B., of zoo ge bedankte wordt het opnieuw! Waarom zouden wjj op het ter rein van Gemeente-beheer (ik wil niei spreken van gemeente-politiek) niet kun nen samengaan? Men bedenke goed, dat splitsing gelijk staaat met.... stemmenver lies! Waar ik U hierboven opwekte lid ,te worden van den V.B., mag ik niet nalaten U op te geven, hoe het Bestuur thans is samengesteld. Dit is als volgt: Voorzitter: J. v. Oldenborgh, Burgem. Grothestraat 67. Secretaris: C. Haver, Julianastrat 44. Penningmeester: H. J. Gasille, Wald Pyrmontlaan 8. J. C. Swager, Vosseveldlaan 47. J. N. Plemper v. Balen, Steenhofstr. 35 Geeft U dus op bij één hunner. En nogmaals... „doe't zonder uitstel!' W. H. C. DOORMAN. Onderschrift. Wij plaatsen het bovenstaande nogmaals met het oog op de a.s. algemeene leden vergadering van de Afd. Soest van „De Vrijheidsbond", op Vrijdag 20 Maart e.k. des avonds om|'8 uur in de bovenzaal vaT Hotel Okhuijsen. Op die vergadering wor den behandeld: de a.s. verkiezingen vooi de Prov. Staten, het gepleegde overleg met andere partijen en groepen, ten aan zien van de a.s. verkiezingen voor *den Gemeenteraad (vorming van éón gecom bineerde lijst); aanwijzing der candidater van de afdeeling en de verkiezingscam pagne voor den Gemeenteraad. Opkoms* van allen is nu zeer gewenscht en nood zakelijk. De Raad der Gemeente Soest wordt hierbij in openbare vergadering bijeenge roepen tegen Maandag 23 Maart 1931, des namiddags 2 uur ter behandeling van dt navolgende AGENDA: 1. Mededeeling van ingekomen stukken. 2. Vaststelling van besluiten tot wijzi- «rin? der gemeente- en gasbedrijfbegrooting 1931. 3. Voorstel van B. en W. met ontwerp besluit houdende vaststelling van de rente percentages voor opgenomen en gestorte gelden in rekening-courant tusschen ge- En deze beschouwing nu had heel de toe komst van Margarita verduisterd. Als Allan Rylestone er ook eens zoo over dacht? Als hij net als de held in die geschiedenis haar van zich stootte.haar niet langer kon liefhebben Vol energie hief zij echter het hoofd op. Als zij dan zoo bang was dat hij boos op haar zou zijn, moest zij des te meer haar best doen, dat hij goed nieuws zou tc hoo ren krijgen; dit zou <zijn toorn matigen: daarom moest zij toch het testament onder de oogen krijgen; en met haar vrouwelijke pitsvondigheid zinnen op een middel om het bedreven onrecht jegens hem te doen herstellen. Het was nu Juni en Adelaide verkeerde in steeds grooter spanning. Ze kon het niet helpen, maar ze had eenige hoop dat lord Rylestone zich soms bedacht zou hebben, sinds hij in het buitenland was; dat hij meer voor haar was gaan voelen. Ze wist dat dc laatste dag van de maand haar het nieuws' zou brengen waarop heel de rest van haar leven berustte. Den negen-en-twintigsten kwam mr. Bea- le uit Londen en sir William Morton uit Tatham met squire Legood. De heeren brachten den avond met de da mes door cn eerst nadat Margarita zich te ruggetrokken had, werd er een begin ge maakt met het bespreken van de zaken. Mr. Beale wenschtc miss Cameron geluk met haar beheer van Walton Court en sprak vol waardeering, hoe schitterend hij alles in orde had gevonden cn hoe zonde cn jam mer hij het achtte als zij ooit het goed zou moeten verlaten. Adelaide glimlachte droevig Ik ben bereid om te gaan als lord Rylesto ne weerkeert, zei ze, waarop de notaris zoo iets prevelde van de mogelijkheid van ge lukkiger omstandigheden. Morgenochtend zullen wij een brief heb ben van lord Rylestone, meende lord Wil liam. meente-ontvanger en gasbedrijf gedurende het jaar 1930. 4. Crediet-aanvrage van B. en W. ten behoeve van de verlenging van een trot toirband aan den Koudhoornweg. 5. Opnieuw behandeling van een adres van C. van Logtenstein inzake omlegging van den Spijkerweg. 6. Behandeling van de voorstellen der Raadscommissie inzake reorganisatie brandweer. 7. Voorstel van B. en W. om hun Col lege machtiging te verleenen tot het aan gaan van overeenkomsten jnet de ge meenten Amersfoort, Baarn, de Bilt, Bun schoten en Leusden omtrent hulpverlee ning bij brand. 8. Benoeming van een onderwijzer aan de O. L. School aan de Beetzlaan. 9. Benoeming van leden der stembu- reaux ter voorziening in ontstane vaca tures. 10. Vaststelling van: a. een besluit tot verkoop van grond. b. een besluit tot verhuur van grond. c. een besluit tot in schenking aanvaar den van grond. 11. Voorstel van B. en W. inzake be stemming van een rijwielpad aan de oost zijde der Soesterbergschestraat tot wan delpad. 12. Vaststelling van een suppletoir-ko hier Hondenbelasting. 13. Behandeling van eenige 'belasting reclames. Soest, 16 Maart 1931. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris J. Batenburg. Punt 4 der Agenda: Wegen. B. en W. schrijven hieromtrent: Onder dagteekening van 19 December 1930 bereikte Uw College een schrijven van M. A. G. van Blerk, wonende Koud hoornweg 4, alhier, namens andere bewo ners van perceelen aan dien weg, ver zoekende eene verlenging van een trot toirband aan den Koudhoornweg tot stand te brengen. Naar aanleiding van dit adres hebben wij den Directeur vaji Openbare Werken verzocht ons een opgaaf te verstrekken van de kosten van bovenbedoelde door trekking. Bij rapport dd. 30 Januari j.1. no. 23-17-6 deelt gemelde Directeur ons mede, dat de kosten van doortrekking der trottoirbanden over een lengte van 310 Meter worden begroot op f712. De Commissie van Openbare Werken deelt ons bij schrijven dd. 20 Februari j.1. no. 47 mede, dat zij het doen van een uitgave van f712.voor bovenomschre ven doel wel verantwoord acht, aange zien op genoemden weg vooral in den zo mer een groot verkeer plaats vindt. Bo vendien acht zij het onbillijk, dat thans enkel de heer Van de Kuilen profiteert van het aanbrengen van een trottoir ter wijl de overige aan den Koudhoornweg wonende pensionhouders van dit voordeel verstoken zullen zijn. Aangezien wtj' ons met het advies der Daar twijfel ik niet aan, antwoordde de n taris. Lord Rylestone zorgt altijd precies op tijd te zijn. Miss Cameron stelde zich geen oogenblik voor, dat zij dien avond rust zou vinden. Op haar eigen kamer gekomen, legde zij haar sieraden af, nam de bloemen uit het blonde haar, sloeg een shawltje om en deed het ven ster open. Boomen en bloemen schitterden in het fantastisch-zilverwitte maanlicht. Als de maan nu andermaal haar stralen uitgoot over het landschap, dan was haar lot be slist!. Of hij haar zou vragen, zijn vrouw te worden, of hij zou haar een formeele.acte van afstand sturen.O, dat de hemel haar toch dien zegen van zijn liefde wilde schen ken Het zou zoo heerlijk zijn prevelde zij. Ik zou geen aardsche afgod van hem maken; mijn geluk zou slechts nader tot den he mel voeren. Uit de volheid van haar geluk zou zij blijdschap willen brengen voor een Ader, waarmee zij in aanraking kwam; zou zij willen mcedeelen aan allen, die daaraan behoefte hadden. Kwam dit geluk echter niet voor haar, dan zou zij nooit meer aan een ander haar liefde kunnen schenken; maar haar fortuin en haar leven zou zij wij den aan het welzijn van hen, die te kort choten en leed droegen. Zoo zat zij te denken en te peinzen tot de dauwdroppelen op de leliën prijkten en dc rozen haar zachten geur begonnen tc ver- preiden alom in het ronde. HOOFDSTUK XXXVII. Het leek wel of er weer gen herhaling zou plaats hebben van het plechtig voorlezen van het testament. Maar nu waren de gordij nen niet gezakt; integendeel: de vensters stonden wijd open en lielen zonneschijn en bloemengeur binnen. Lord Rylestone was in persoon ook niet tegenwoordig, maar ieder der aanwezigen was van hem vervuld. (Wordt vervolgd)

De Soester | 1931 | | pagina 1