T. VAN VLIET Z Modelslagerij i ST A D I f De Candidaatstelling rookt BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN I 99 in prijzen van 6 tot 12 cent. Sigarenfabr. „DE STER" Rozenstraat 12-14 - Bilt (U.> Soester berg. Rechtzaken. Advertentiën Hendrik van Druten •Jonge Dame Schoonmaaktijd Karpettentijd „HET HANDELSHUIS" KARPETTEN BM1N1IDSTOIFIF1E1M 8 Bestelt uw wintervoorraad bij Legemaat's Brandstoffenhandel MEISJE Net kosthuis Tuinmeubelen Wit tuinameublement Wecktoestel Gaat U trouwen - „HET HANDELSHUIS" „Qeorge Cindemarm" N Gods. Na het zingen van Gezang oo 12 leest Z.Eerwaarde het bevesu- gingsiurmuiiei-, waarop l>s. E. Groenevelu me». uuiuetijKe stem net „Ja ik van gan- scuer nar teuitspreekt, waarop nein Siaauue wordt toegezongen Esi. i24:3. Daarop spreekt ue oeVcSuger een persoon- JijK vvooixi tot hem, tiaar net ile 4e, maai is nat ZüjW. hem in net amot Devestigu, en net iuscneid uit zyn uiatste gemeente .Dan sen nein veel heelt gekost, jaar lang neut gjj oaar trouw gearneid en ook ue gemeente nad Li üarieiyk liet, weiKe be- langstelling steeds toenam. ZEw. hoopt, uat ny uezeude trouw en aannankelijK— heid ook hier zal vinuen en gy trouw zult blijven aan den Heer der Gemeente. Laat dan de roepstem van Hem die getrouw is, door ons, met de bede „Heer wat wilt; gy^ dat ik doen zal". Na het zingen van.''Gez. lzy en jgebed werd de zegenbeue uit gesproken. Des avonds te G uur had daar op in hetzedide gebouw De Intrede door L>s. E. Groeneveld plaats, wellke zeer druk bezocht was, o.a. door de nngpreai- kanten, den bevestiger, Ds. J. i. van Ecnaick, Aievr. l^anuweer Ue Visser en de heer de JBruijn,, raadslid, de heer burge meester, de heer Neumann, namens ue Christ. Hist. iviesvereen., de ecnigenoote van den oud-burgemeester Dr. J. H. Koëil, de ouders van den predikant, en een 27- tal inwoners uit Dansen, de vorige stand plaats van lis. E. Groeneveld. Unuer orgeh spel en het zingen van Fsl. Go 1 2 be trad de nieuwe predikant den kansel, be geleid door den geheelen kerkeraau. x\a net uitspreken van het votum en de Ge- loofsbeiyueins las ZEvv. 11 Cor. 4 'en ging voor in gebed. Daarop zong men van Psi. 138:12, onderwyl de gebruikelijke ouL- lecten werden gehouden en bepaalde ZEw. zyn gehoor by il Gor. 4 het 5e vers. ZEw. betoogt, dat Paulus in de eerste G verzen zijn goed recht betoogd om het Evangelie te verkondigen en dai de gemeente hei moet aanvaarden, omdat hec hem is opge dragen om. door te geven. Alaar allerlui be zwaren worden tegen hem ingebracht, maai hij betoogd dat het niet zijn verdienste is maar Jezus' wil. Het was voor hem geen willen, maar een heilig moeten. Allerlei wordt tegen zijn persoon ingebracht en staat tegen hem op, maar elke klacht wijsi hij af, Hij predikt alleen Jezus. Hij ziet Hem voor zich als de gekruisigde, die opgestaan is en leeft en verheerlijkt is. Hem belijden als de Heer moet ieder, die zelf Christen is, maar voor fde gemeente is hij de dienaar. Paulus komt op voor dt heerlijkheid van het ambt, want prediken is zeggen, Jezus Christus te bezitten. Zoo wil ZEw. geen Dienstknechtery, hij weet 't goed, niet om Paulus, 'maar ais de bode, die wat overbrengt, gaat het om Jezus. Zoodoende is er een nauw verband tus- schen Jezus en de gemeente. Hij is hei hoofd der gemeente. Die heerlijkheid is zeer groot. Christus is van alles het be gin en het eind. Hij, Paulus kan van Hem getuigen, omdat hij Hem ontvangen heeft Maar nu is het prettig slaaf te zijn, «wam dan wordt 't eigen IK uitgeschakeld, men heeft iets verloren, dat van ons was, maar men is geen machthebber als men predikt, maar een dienaar, en Jezus is daar om ons van die tlienstknechtgestalte te verlossen. Dit werk is veel te zwaai voor een mensch, maar men krijgt kracht uit de Bron. Velen kibbelen over het Evangelie, maar wie is bekwaam om over dat moeilijk werk van de verklaring te oordeelen? ZEw. be toogd, niemand wil graag slaaf zijn, wel heerscher, waar Jezus aanhangen, is ge hoorzaam willen zijn. Veel verscheidenheid is er in het Evangelie, maar het Evangelie van Jezus Christus wat is dat?.Dat is, dat d ondergrond yan alles. Jezus moet zijn naar de Schriften. ZEw. vraagt het recht van de persoonlijkheid, hij wil zich zelf ge lijk blijven ofschoon de gemeente tracht hem te vormen naar een origineel model. ZEw. wenscht zich zelf te blijven en geen knechtje te spelen-en alleen die Jezus Chris tus erkent, heeft recht op critiek, als hij niet doorgeeft wat God hem gaf. Hij is al leen aan Zijn zender gebonden en daardoor aan de gemeente. Hij brengt alleen de bood schap van het heil in Jezus voor arme zon daars, door een rijke Heiland, 't Gaat om al les, om God, de prediker en de gemeente moet één zijn, elkander dienende in broe derlijke liefde; het kindschap Gods moet ons deel zijn. Jezus Christus moet het een en het al zijn. Na het zingen van Gez. 3 vers 45 eindigde ZEw. met gebed. Daar na hield hij de gebruikelijke toespraken' Allereerst tot zijn bevestiger, welke hij dankt voor zijn heerlijk bemoedigend woord steeds stond Ds. Toornbeek achter hem, hij was z'n geestelijken vader, hij bidt hem nog vele jaren van rust toe, staande in de jeug dige krachten. Vervolgens dankt ZEw. Ds. van Schaick voor het afstaan der bevestigingsbeurt, en hoopt dat zij voor het vervolg niet naast, maar met elkander zullen gaan tot opbou wen der gemeente. Al is er verscheidenheid, ZEw. hoopt daarom eenheid te vinden. Het verheugt ZEw. dat de heer Burge meester aanwezig is daar men elkander dik wijls noodig heeft; hij belooft een rustig burger tc zijn en bidt hem Gods zegen toe op zijn arbeid. Zijn ouders dankt hij voor hun tegenwoor digheid voor het vele dat zij voor hun kind deden. God spare U nog vele jaren. De collega's uit den Ring dankt spr. voor al hun zorg gedurende de vacature', hij hoopt veel met hen in aanraking tc komen zoodat niet elk op eigen houtje zijn weg gaat. Hij verzoekt om hun vriendschap en bidt hun Gods zegen toe in hunne gemeente. De kerkeraad dankt ZEw. voor alles wat /ij deed, hij is echter erg verwend in Dalf sen. daar was men als een groot gezin bij een, hij hoopt dat het hier ook zoo zal zijn voor de ouderlingen en diakenen hoopt ZEw. dat zij getrouw zullen bevonden wor den in hun roeping. H.H. kerkvoogden dank spreker voor de buitengewone zorg en de vriendelijke wijze waarop hij is ontvangen Hij hoopt dat het beheer en bestuur goed zal gaan. De organist en de koster dankt hij voor hen welwillendheid. In 't bijzonder Dr. Roëll en de wijkzusters. Hij hoopt meer en meer contact tc krijgen met de medici, daar zeker bij ziek- en sterfbed voor medi ci en predikant plaats is. De groep uit Dalfsen dankt spreker zeer hartelijk voor hun aanwezigheid; hij zal Dalfsen en Dalf sen hem niet vergeten. Voor de gemeente hoopt spreker dat een zelfde band zal gelegd worden als te Dalf sen; hij is vol idealen, hij hoopt hier dezelf de hartelijkheid te ondervinden; hij heeft be hoefte aan gebed voor zijn werk, vraagt men daarom dan ontvangt men zelf zegen en bouwt men de kerk. Hij is voor plichten en daarnaast rechten, die voor hem bidt, mag mij ook critisecren. Hij hoopt dat allen één zullen zijn. Nadat daarop Dr. Panne bakker namens de Ring, den heer Stam, namens de kerkeraad en Ds. van Schaiik namens Kerkvoogden en gem. heeft ge sproken, wordt op zijn verzoek de leeraar toegezongen Gez. 91:3. Nadat ZEw. had dank gezegd zong men Psl. 72 :11 en werd de zegenbede uitgesproken. Het was een heerlijke gezegende ure. In de eindelooze stilte had men de prediking beluisterd. NIEUWE AANSLUITINGEN OVER MAART 1931. 2368 J. Kaats, handel in aard. groenten en fruit. Lange Bergstraat 2, Soest. 769 Joh. v. d. Meer, Heemskerklaan 6, Baarn. 77U S. van West, Vondellaan 55, Baarn. 2369 H. G. Ruhaak, Agentschap Stoomv. Mij. Rott. Lloyd voor Soest en Baarn, Birktstraat 41, Soest. 771 N.V. Prov. Utr. Electr. Mij., B. J. J. Weikamp, Veri. Dalweg 8, Baarn. 2266 Dames Burgersdijk, Middelwijkstraat 28. Soest. 237(J Hotel Pens. Theesch. Dennenhof. C. Lunstroo, Soesterb.straat 107, Soest. 772 W. van Leersum, Brink 14, Baarn. 773 M. v. d. Bor, handel in boter, kaas en eieren, Laandwarsstraat 5, Baarn. 676 G. v. d. Bor, Handel in eerste keur- boter. Veldheimweg 13, Baarn. NIEUWE AANSLUITINGEN OVER APRIL 1931. 2371 Aard.-, groenten- en fruitcentrale, A. Reehorst, Koninginnelaan 29, Soest. 2372 Mej. H. van Vriesendorp, Vosseveld- laan 13, Soest. 758 B. van Rijckevorsel, Dir. Robaver, kantoor Baarn, Kerkstraat 1, Baarn. 65 N.V. Aannemersbedrijf, H. W. Klos, Eemnesserweg 24, Baarn. 2373 W. Nagtegaal, Belastingconsulent. Koninginnelaan 5, Soest. 775 Mevrouw M. H. A. v. d. Bergh, Ce- lebesstraat 29, Baarn. 777 N.V. Stoomververij en Chem. Was- scherij, Gebr. Hoeksema, Laanstraat 109, Baarn. 778 Brood-, koek- en banketbakkerij, P. de Bruin, Eemnesserweg 57, Baarn. 2374 J. Reiman, de Soester glas- en verf handel, Soesterb.straat 52, Soest. 780 H. G. J. Eschauzier, Eemnesserweg 26, Baarn. 779 J. F. van de Garde, Kapper, Bosch straat 1B, Baarn. 782 P. L. Buitendijk. Steijnlaan 2, Baarn. 2367 L. J. Steenwijk, Mendelsohnlaan 15, Soest. 2107 J. Pot, Gallenkamp Pelsweg 4, Soest. 776 J. Willemse. Expediteur, Zantvoort- weg 71, Baarn. 774 Zr. E. C. Moos, verpleegster, Nas- saulaan 33, Rusthuis Baarn. 781 G. A. Beuders, Gen. K. van de Hei denlaan 10, Baarn. 2376 C. H. Houdijk, Rijwielhandel, Luxe Autoverhuurinrichting, Birktstraat 76 Soest. 2375 C. A. Zeeman, van Weedestraat 10. Soest. Brand. Zaterdagmiddag ontstond door onbe- cende oorzaak brand in een schuurtje itaande achter het woonhuis van den heer hilten, gelegen aan den Koudhoornweg Uhier. Aangewakkerd door den vrij krachtigen Noorden wind, was het geheele schuurtje spoedig een prooi der vlammen. De intusschen gealarmeerde brandweer iie spoedig ter plaatse was, behoefde geen water meer te geven, omdat het brand gevaar voor de in de nabijheid staande wo- ïing reeds geweken was. Met zand werd iet nog brandende gedeelte door de hraml- .veerlieden gedoofd. Het schuurtje diende tot stalling van aenig vee en tevens als verblijfplaats van Ie kippen. Doordal het vee en de kippen buiten liepen, bleef fde schade uitsRii- ;end beperkt tot het schuurtje, dat echter niet was verzekerd. BEVESTIGING Ds. S. WOUTERS. Zondagavond had in de Geref. kerk aan .ie juliariastraat de bevestiging plaats van Ds. S. Wouters, overgekomen van Dron- rijp, die het beroep naar hier aannam. Be vestiger was Ds. B. Alkema die voor deze gelegenheid het Woord bediende naar aan leiding van 1 Cor. 1 :2, 324. Na te heb ben stilgestaan bij de blijdschap der ge meente, nu zij wederom een nieuwe dienaar ontvangt, bepaalde Ds. Alkema zijn gehoor bij de toetssteen voor de ware prediking in dit Woord vervat, naar haar inhoud en de uitwerking voor de wereld, en na haar profijt voor Gods volk. De kerk was geheel bezet. HERV. (GER.) EVANG. TE SOEST SPOORSTRAAT Hemelvaartdag 's morgens 10 uur: Ds. W. J. Lokhorst van Hilversum. DRONKEN OP HET RIJWIEL. Zondagavond zijn wederom een 3-tal per sonen, afkomstig uit Baarn, bekeurd wegens het in staat van dronkenschap besturen van rijwielen. voor do a.s. Gemeenteraadsverkiezing Dinsdag 12 Mei was van 9 uur 's morgens tot 4 uur 's middags gelegenheid tot het in dienen van candidatenlijsten voor de ko mende Gemeenteraadsverkiezing, welke op Donderdag 18 Juni a.s. wordt gehouden. Tot aan 3 uur 's middags waren ingele verd de navolgend lijsten: „Algemeen Gemeentebelang" I H. J. Gasille G. J. Grootewal 3 W. F. H. Busch 4 Hillegonda Funke J.Stroband A. Mulder C. Haver 8 G. J. Roelofsen 9 J. Willig 10 A. A. Kerkkamp II N. C. van den Bout 12 J. E. Bloemen 13 H. G. Ruhaak 14 C. Kastelijn 15 J. A. van Beusekom 16 H. Pastunink 17 II W. Vellinga Anti Revolutionnaire Partij. 1 A. Endendijk 2 D. A. de Bruyn 3 H. Dippel l T. Dorresteyn 5 P. J. van den Burg 6 J. van der Flier \Y. van der Velden 8 J. Tak 9 K. Lam Wilde Anti Revolutionnaire Lijst 1 K. Lodeesen 2 A. G. den Besten 3 P. C. Zonneveld 4 G. Muts 5 W. van Mecrten Wilde Lijst 1 J. A. W. Iseger Roomsch Katholieke Staatspartij. 1 H. van Klooster 2 C. J. van Dam 3 P. van den Breemer 4 H. Th. van den Berg 5 G. Hilhorst H. J. Habes J. S. van Duren J. J. H. Mineur G. Pronk J. D. van den Berg H. Butzelaar A. J. C. Koenders J. R. Kok S.D.A.P. T. Bleeker Jb. Nooder A. de Nies K. F. Mud Jos. Meerding H. J. Wiegmans P. de Haan Christelijk Historische Unie M. Hornsveld J. de Ridder A. D. van Krieken A. Legemaat Mevr. A. Scheltema geb. v. Overeem J. J. van Amerom J. van der Lugt H. Bos P. J. Cromjongh Het HooTdstembureau heeft Dinsdagmid dag om 4 uur de ingeleverde candidatenlijs ten onderzocht. In openbare zitting van het Hoofdstem- bureau, te houden op Maandag 18 Mei des namiddags om 3 uur, zal over de geldigheid der ingeleverde lijsten worden beslist. Deze zitting is voor de kiezers toegankelijk. In de openbare zitting van het Hoofd- stembureau, die gehouden wordt op Don derdag 21. Mei des namiddags om 3 uur, zal de nummering van de lijsten plaats vin den. Ook bij deze nummering kunnen de kiezers tegenwoordig zijn. OPGERICHT 1899 TELEFOON No. 330 POSTGIRO No. 146487 9 9 Ongeëvenaard in kwaliteit echter niet meer in liet bezit van fle auto waren. Ze werden echter naar het bureau over gebracht en bij liet verdere onderzoek bleek, dat zij inderdaad de daders waren van den autodiefstal. Zij hadden zeker nog geen rijproef afgelegd, want reeds nabij de Vlasakkers hadden zij een boom afgereden, waardoor de auto zoo zwaar was beschadigd, dat verder ryden onmo gelijk bleek. Ze hebben toen dan ook de auto daar maar laten staan en zijn verder gaan wandelen in de richting Hilversum en op die wandeling zijn zij te ISoest (aan gehouden. Zij zijn door de politie uit Amersfoort hier afgehaald om ter beschikking te wor den gesteld van den Commissaris van Po litie te Amersfoort. Het bleken te zijn P. d. H. en F. T, uit Hilversum, die zich we gens autodiefstal zullen hebben te verant woorden. FAILLISSEMENT GEëINDIGD. De Arrondissements-rechtbank te Utrecht heeft op 6 Mei 1931 het faillissement van H. Slot, houtbewerker te Soesterberg, curator Mr. F. C. Terlingen te Soest doen eindigen door opheffing wegens gebrek aan actief. DE SCHERMWEDSTDIJDEN TE PARIJS. Van de équipe, welke door den Kon. On- derofficiers-Schermbond wordt afgevaar digd naar de te houden wedstrijden te Pa- riis van 29 Mei tot 5 Juni a.s., zal ook deel uitmaken de sergt.-majoor instr. bij de Luchtvaartafdeeling J. M. C. van Dieren. OPRICHTING MAANDBLAD Naar wij vernemen heeft de Algemeene Gymnastiekvereniging alhier besloten tot de oprichting van een maandblad ten dien ste dier vereeniging. GYMNASTIEKDEMONSTRATIE. De Algemeene Gymnastiekvereniging uit Soest, zal op 15 dezer een demonstratie-uit voering met afwisselend program geven in de nieuwe zaal van het theehuis „Soester- dal" te Soesterberg. KANTONGERECHT TE AMERSFOORT Niet welgevallige venters. De gemeente Soest heeft ventverbod: geen leuzen zonder permissie. Deze bepaling is in vel» plaatsen ge steld om verkapte, bedelarij te kunnen we ren. In Soest lijkt men er tevens van te profiteeren om den binnenlandschen han del te beschermen, want de venters zonder vergunning, die heden terechtstonden, be schikten over een auto vol manufacturen. En die hadden geen ventvergunning kuimun bekomen en hadden om deze beslissing te hooren van 9- 12 moeten wachten. En waarom aan ons geweigerd? was de vraag dezer kooplieden. Hier kunnen we natuurlijk niet treden inde mogelijke over wegingen, die tot dit weigerend besluit hebben geleid. Zoo ook sprak Ambtenaar en Rechter. Aan hen was het niet om 'te beoordeelen de rechtmatigheid der han delingen van Gemeentebesturen. En dat gold ook voor de Rechtspraak in hoogere instantie. Want beide kooplieden wilden het er niet^ bij laten, al bedroeg de opge legde boete slechts een enkelbn guklen. De kastanjes uit het vuur gehaald. Dat heeft voor ons en Voor bil van Amersfoorters gedaan dff" H55T G. R. uit Soest, reiziger van beroep. Buiten de St. Andriespoort te Amers foort op het korte gedeelte tusschen Gr. Nachtegaalstraat en manege Rijschool iigt naast en op gebjke weghoogte van de klinkerbestrating een tegelpad. Nu staan daar wel niet de borden Rijwielpad, maar ieder ziet die tegels aan voor rijwielge deelte en gebruikt ze als zoodanig. Ook schrijver dezes. Ontelbare malen Kad hij er voor op den bon kunnen komen, zooals thans was geschied met dezen Soesterman. Geen rij wielpad maar trottoir. De zaak was te curieus om niet eerst den verbalisant te hooren, hetgeen Woens dag a.s. zal geschieden. Van wegen de werkloosheid was de Soester banketbakker een motor gaan berijden zonder rijbewijs, t' Bracht hem thans f 2 debet aan. GEVONDEN VOORWERPEN Een portemonnaie. Een dameshoed. Een horloge. Een zonnebril. AANGEHOUDEN. Dinsdagochtend is door de politie alhier den zwerver T., zonder bekende woon- of verblijfplaats, aangehouden, die nog wat met de Justitie had tc vereffenen. Hij is ter beschikking gesteld van den heer Ambte naar van het Openbaar Ministerie te Utr. AUTO-ONGELUK. In den nacht van Maandag op Dinsdag heeft op de Burgemeester Grothestraat al hier een vrij ernstige auto-ongeval plaats gehad. Een automobiel, bestuurd door W. C. V. uit Barneveld reed met veel te groote snelheid links van den weg en botste daar door tegen een wagen, die van de andere zijde aankwam. Het gevolg was, dat de auto uit den koers raakte en dwars door het hek van den houthandelaar Butzelaar heenreed De auto's werden vrij ernstig beschadigd, doch persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Tegen den bestuurder W. C. V. uit Barneveld zal proces-verhaal worden opge maakt, daar hij dc schuld aan het ongeval droeg. EEN VALSCHE NAAM OPGEVEN. Een inwoner dezer gemeente werd dezer dageu des avonds bekeurd wegens het in staat van dronkenschap besturen van een rijwiel, waarbij hij echter aan een van de laatstgekomen agenten van politie een val schen naam opgaf. Het mocht hem echter niet heel veel ba ten, want enkele dagen later kwam den agent liern weder tegen en herkende hem Het gevolg is nu natuurlijk, dat hij ook nog een proces-verbaal krijgt wegens het opge ven van een valschen naam. EEN AUTO ONTVREEMD In den nacht van Zondag op Maandag werd aan de politie alhier door de Amers ïoortsche politie kennis gegeven, dat te Amersfoort een vrachtauto was ontvreemd, waarvan een paar personen werden ver dacht, afkomstig uit Amsterdam. De Soes ter politie begaf zich op onderzoek ei hield te Soestdijk twee personen aan, di droefheid onze beste Vader, Be- droefhetid onze beste Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader, Ned. Herv. Em. Predikant in den ouderdom van bijna 81 jaar. Namens de familie J. N. VAN DRUTEN Geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben Woensdag 16 Mei a.s. te 12 uur, op de begraafplaats der Ned. Herv. Gemeente. Soest, 10 Mei 1931. Molenstraat 3 OZ. FAILLISSEMENT van H. VAN DEN BOS, wonende te Soest, Kolonieweg No. 2d. Bij beschikking van de E.A. Heer Rech- ter-Commissaris is bepaald: le. dat de termijn voor het indienen der schuldvorderingen eindigt op 4 Juni 1931; 2e. dat de verificatievergadering zal wor den gehouden op Donderdag 18 Juni '31, des voormiddags om 10.20 uur in het Gerechts gebouw aan de Hamburgerstraat te Utrecht. De Curator Mr. H. J. G. JANSSEN VAN RAAY Baarn, Cantonlaan 5. zoekt plaatsing bij kinderen, ook genegen huishoudelijke bezigheden te verrichten. Brieven onde,r No. 662 aan het bureau van dit blad. is Soesterbergscheslraat 51 - Telef. 2200 Afdeeling Oivan-Tafelkleeden BV" Vraagt zichtzending Waldeck Pyrmontlaan 63 en Eikenlaan 19 Telef. 2069 VRAAGT PRIJSCOURANT Beleefd aanbevelend Terstond gevraagd net circa 15 jaar oud, voor machinestikwerk, bij geschiktheid hoog loon. Aanmelden 's avonds tusschen 7 en 9 uur. Beckeringh- straat 31, Soestdijk. gezocht door ambtenaar. Brieven onder No. 666 bureau van dit blad. te koop. Prijs (ongeschilderd) 4 fauteuils en tafel 28.Timmerman - Houthandel. Van der Meer Nieuwstraat 10. ter overname aangeboden. Bank, tafel, 2 armstoelen, 2 gewone stoelen en 4 voeten bankjes. Brieven onder No. 665 aan het bu reau van dit blad. met 100 diverse glazen ter overname aange boden. Prijs billijk. Brieven onder No. 660 aan het bureau van dit blad. Solide financieele instelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", s«o bet Bu reau van dit blad. Soesterbergschestraat 51 - Telef. 2200 Afdeeling: HEEREN-COSTUUMS In zwart en blauw Kamgaren Groole voorraad - Voor alle beurzen DE EERSTE SOESTER ELECTR. DRUKKER II is het meest betrouwbare adres voor Uw drukwerk. Met onze mo derne machines zijn wij in staat U het boste van het beste te leveren tegen zeer concurreerende prijzen BI Al UI UI 1,1 J-l INSTITUUT VOOR VIOOL- KN ENSEMIILESPEL Koekkoekslvaat 51 - Te Soesi wordl ook let aan huis gegeven - ttilVeVSUTTi

De Soester | 1931 | | pagina 2