T. VAN VLIET I Modelslagerij z 9 L. J. HOKSBERGEN Pluimveeteelt. Wetenswaardigheden op Administratief en Fiscaal terrein. HILVERSUM HILVERSUM BOSCHSTRAAT 9 - BAARf Burgerlijke Stand het belang van de Pluimveeteelt in Ne derland en in het bijzonder in de provincie Utrecht. Nog zou mijn jaarverslag niet volledig zijn, wanneer ik hier niet namens ons ge- hecle voorloopig bestuur een hartelijk woord van dank breng aan onzen adviseur Mr. Sannes, die, ondanks zijn druk bezetten tijd, ons bij het moeilijke begin onzer pro vinciale organisatie met zijne adviezen heeft gesteund. Op deze jaarvergadering werden in het definitieve bestuur gekozen de heeren: A. D. VAN KRIEKEN te Soest, Voorz. E. Jl TEN RAA, Kerkstr. 10, Soest, Secr.- penningm. VV. POLDER, Jr* Zeist. J. BROERS, Hollandsche Rading. J. P. CLANT, Leersum. HOUTEN. De bestuurder van het vliegtuig 548 moest Woensdagmorgen wegens een defect in de benzineleidink een noodlanding maken. Na in de omgeveing van Schonauwen enkele malen rondgezweefd te hebben, liep deze noodlanding in het weiland van A. M. vlot van stapel. Beide inzittenden, de piloot Wv C. A. van H., en de mecanicien H. A. d. Z., bleven ongedeerd. Zij waren op weg van Gilze Rijen naar Soesterberg. De rijks- en ge meenteveldwachter van Houtep waren spoe dig ter plaatse. Op telefonisch bericht kwam uit Soester berg een montagewagen; het toestel werd gedemonteerd en naar Soesterberg ver voerd. AMERSFOORT. Het gemeentebestuur is er toe overgegaan om de Koppelpoort in haar ouden vorm te doen herstellen. Dat wil dus zegg®n, dat het groote wiel, waarmede de versperring te water werd op en neergelaten, weer in "t werk zal worden gesteld, zoodat vreemde lingen die bijzonderheid uit lang vervlogen dagen kunnen zien. Het binnenste van de Koppelpoort zal daartoe electrisch verlicht worden. In een vrijkomend kamertje, waar vroeger de belastingambtenaren zaten, wordt een handel in souvenirs gevestigd, GROENLO. Het gevaar van nachtlichtjes. Vermoedelijk doordat een nachtlichtje op de slaapkamer der kinderen is omgevallen, ontstond in den nacht van Donderdag op Vrijdag brand in de woning van den zadel maker S. aan den Borculoschen weg .te Groenlo. De ouders werden gewekt door het angstig geschrei der beide kinderen, die gelukkig nog bijtijds hun bedjes hadden kunnen verlaten vóór dat deze in brand ge raakten. De brand breidde zich zoo snel uit, dat van redding van den inboedel geen sprake was. De woning brandde geheel uit. Verzekering dekt de schade. BAARN BENOEMD. Tot leeraar in de Natuurkunde aan het Baarnsche Lyceum is benoemd de heer Ir. P. Telder te Zeist. Niet zelden staan de drinkbakken ook dicht bij de stofbadgelegenheid~ (als er die tenminste aanwezig is!), of zoo tpaar op het strooisel. Direct ligt er dan een vlies van stof en vuil overheen. Te begrijpen, dat er alleen aan gedronken wordt, als „de uiterste noodzaak zich voordoet- De dieren hieronder ook te verstaan de kuikens en half-was beesten hebben des winters meer graan noodig dan des zomers, en 's zomers bij heete dagen iets minder dan bij normaal weer. We zien het dan ook al gauw, aan de resten, die blijven liggen, wanneer hetzelfde rantsoen ge mengd" verstrekt wordt. Dit eten ze daags daarna wel op, maar daardoor zullen ze weer te weinig productie-voer nemen. Dus: bij heet weer iets minder graan. „Heet weer is Wiegenweer'\ zegt het preekwoord. Maar voor den kippenhouder mag het wel luiden. Heet weer is luizen en vlooienweer! Wij weten allemaal, hoe lastig het isy het ongedierte te bestrijden, als het eenmaal in grooten getale aanwezig is. Onze ongedierte-bestrijding moet daar om meer een voorbehoedend karakter heb ben. De spuit dus nu vooral gehanteerd en de hokken meteen flink reinigen. Warme hokken, ongedierte en bedorven drinkwater, schrijft de heer K. von Hen- ning te Wezep in zijne aardige brochure Oogsten", zijn wel de grootste beletsels van een goeden zomerleg. En zoo is het ook. Groenvoer bevordert de spijsvertering, daar het den darminhoud losser houdt. Bij heet weer nemen de kippen uiteraard min der beweging, die de spijsvertering anders zoo goed bevordert. Daarom is groenvoer bij heet weer nog meer onmisbaar dan bij gewoon weer. Het groenvoer moet echter versch en malsch zijn. Kleine kippenhouders hebben aan sla, spinazie- en raapstelenafval al 'n aardig groenvoer. Geef bij heet weer een blaadje meer. De mensch zelf krijgt dan ook meer behoefte aan sla en andere groenten, VERZORGING VAN ONZE KIPPEN. Bij heet Zomerweer. Heete dagen zullen er nog wel weer ko men. voordat de zomer voorbij is en daar om lijkt het ons niet ondienstig op enkele „kleine" dingen te wijzen, die voor den kip- penhouder eene groote schade kunnen wor den, als men niet tijdig z'n voorzorgsmaat regelen neemt. Bij zulk heet weer moeten de ramen en deuren den ganschen dag zoover mogelijk open staan, tot diep in den avond, want anders blijft het in 't hok des nachts veel te heet. Zie ze maar eens op de stokken zitten, de dieren met uitstaande vleugels en open bekken. Ze hebben het benauwd en als de deur dichtgemaakt wordt, voordat de nacht- koelte z'n weldadigen invloed daarbinnen heeft doen gelden, blijft het smoorheet, De kippen verzwakken er door, ze eten min der en de leg gaat achteruit. Daarom hangen sommigen op den dag wel een doek voor de ramen, of zetten er rietmatten tegen. Men trachte op zijn ma nier het hok zoo friscb en koel mogelijk te houden. We zagen tegen het voorfront wel stokken voor de ramen geplaatst en rietmatten er over, alles in den vorm van 'n geimproviseerde luifel! Waar de kippen in 'n boomgaard loo pen, daar zullen ze buiten van de straffe zomerzon geen last hebben, ze zoeken de beschaduwde plekjes op. Maar ongelukkige tobbers, wanneer ze opgesloten zitten in 'n kale ren, zónder „na tuurlijke" schaduw. Dan wordt de toestand onhoudbaar voor ze. Er moet dus schaduw aangebracht wor den. In een kleine ren kan zulks gemakkelijk door eenige baalzakken neer te hangen, die de stralen beletten,, den geheelen bodem te beschijnen. Het drinkwater moet men uit de zon hou den anders wordt het drinken totaal onge nietbaar. De zon draait wiskundig is dit niet juist, maar men begrijpt wel wat we bedoe len en daardoor kan de drinkbak, dien men zoo goed beschaduwd heeft, daarna wéér in de volle zon komen. Het water moet vóór den middag uit de zon staan, maar ook n a dien. 's Zomers zijn de dagen lang. en bij heet weer drinken de kippen méér, als 't wator frisch is. De bakken zullen dus eerder leeg of half-leeg zijn. Daarom dient er bij heet weer 3 maal daags versch water gegeven te worden Overigens is 2 maal daags voldoende. Om dezen tijd van het jaar hebben de kippen ook meer water noodig. omdat ze veel leggen. Zelfs 2/3 deel der eieren bestaat uit water. Drinken de dieren niet genoeg, dan worden ook daardoor de eieren kleiner. Ongelukkig de kippen, als de drinkbak ken soms ongezien lekken. Zeg ons niet, dat zulks nooit voorkomt. We durven ge rust zeggen: heel vaak zelfs! Wenken en Raadgevingen bij het invullen van het aangiftebiljet Inkomsten- en Vermogensbelasting. Wij zagen in ons vorig artikel hoe de waarde van een lijfrente wordt berekend De waarde van een lijfrente van f 100.- per jaar,, daalt van f2000.tot f200. Naarmate men ouder wordt, stijgt de sterftekans en daalt de waarde van de lijfrente. Het zoude ons te ver voeren, wanneer wij de berekening van de waarde vaneen lijfrente hier opnamen, wanneer een uit- keering in geld voor een bepaalden tijd is besproken. U weet lezers, dat er een vragenbus U moogt zooveel vragen, als U wilt. Wij vestigen er nog wel even de aan dacht op, dat: le. iedere lijfrente voor de vermogens belasting moet worden opgegeven, wan neer men toch reeds f16000.of meer vermogen bezit 2e. eveneens de lijfrenten moeten wor- ien aangegeven, wanneer zij gezamenlijk meer dan f 1.200.— opleveren per jaar. 3e. van de lijfrenten, die gezamenlijk niet meer dan f1200.— per jaar bedra den alleen voor de vermogensbelasting zijn ioor betaling van een gelijk blijvende pre mie gedurende ten minste 10 jaar. De Wet op de Vermogensbelasting zeg ïoe de waarde moet worden bepaald van: Onroerende zaken, hypothecaire vorderin gen, effecten, lijfrenten en zegt dan /erder, dat alle overige zaken (alles du; ,vat niet onroerend goed, hypotheek, ef Jecten en lijfrente is) naar haar gelds- .vaarde wordt geschat, 'in verband met \aar bestemming, voor zoover deze op dt .vaarde invloed heeft. Alle overige zaken wordei\ dus op haar geldswaarde geschat. Op welke wijze moet worden geschat? De Wet zegt alleen, dat de schatting iioet plaats hebben in verband met haai es temming, echter alleen dan, voor zqo- ver deze bestemming op de waarde invloec heeft. De wet is ten aanzien van dit pun' vel zeer ruim. De belastingadministratie neemt inzake le toepassing van de wet een ruim stand punt in. Verschillende systemen van waardeering worden geaccepteerd. Eén voorwaarde wordt steeds gesteld, leze namelijk, dat een systeem, dat eens oepassing vond, nu ook consequent moe: .vorden toegepast. Dus niet het eene aar dit systeem en het andere jaar weer »en ander, maar steeds hetzelfde sys teem. De practijk leerde ons, dat de wet op lit punt slechts zelden tot moeilijkheden 'eidt. Wij zullen dan ook niet verder op deze zaak ingaan. Bovenstaande betrof de waardeering van ille zaken, die in vollen eigendom worden bezeten. Wij komen thans tot de vraag hoe het geen in vruchtgebruik wordt bezeten, moet vorden gewaardeerd. Hierover in een volgend artikel. Vragenbus. Vragen inzake belastingkwesties te rich ten bij het ACCOUNTANTSKANTOOR NEDERLANDSCH BUREAU VOOR ADVIEZEN". Gevestigd te HAARLEM, Houtplein 17r onder leiding van R. DE VRIES, en dus niet meer bij het ACCOUNTANTSKANTOOR „NATIO NAAL BUREAU VOOR ADVIEZEN" gevestigd te LEEUWARDEN, Groote Kerkstraat 10, onder Directie van P. SIE BESMA R. DE VRIES. V.V. SOESTDIJK. Voor a.s. Zondag 5 Juli wederom 2 aar dige wedstrijden op het programma, n.1. om 1,30 uur Soestdijk IIEsvac II en om 3 uur n.m. Soestdijk IEsvac I. Deze wed- trijden, welke georganiseerd zijn door het Soester Sport-Comité zullen gespeeld wor den op het terrein der V. en Ath. Vereen. Soesterberg. Spelers van het eerste en tweede elftal nu is het uw beurt om den naam van Soest dijk hoog te houden. Speelt allen een open fair en sportief spel, laat u door niets be ïnvloeden en indien de scheidsrechter soms een abuis mocht maken, houdt dan uw mond dicht en toont allen in deze wedstrijden, wat gij waart zijt. oeter een eervolle ne derlaag, dan een oneervolle overwinning. Vanaf deze plaats veel succes toege zwaaid en u overige leden, donateurs en donatrices, komt allen naar het terrein der V.V. Soesterberg", om onze mannen aan te moedigen, maar doe dit dan op geoorloofde wijze. Het bestuur is natuurlijk wederom compleet op het terrein, niet alleen om het spel der spelers,, maar ook om de al te vurige supporter een beetje te kalmeeren. Dus allen naar Soesterberg op 5 Juli a.s. De Secretaris. DE SOESTER SPORT-COMITE- WED3TRIJDEN. De 3e Zondag der Soester Sport-Comité- vVedstrijden heeft wederom een fair en sportief verloop. Soesterberg wint van Soest. Het is opmerkelijk, dat de Soester Sport- Comité Wedstrijden eiken Zondag steeds meer belangstelling trekken. Zoo was het ook j.1. Zondag goed te zien, bij den wed strijd SoesterbergSoest, welke gespeeld werd op het terrein van de V. en Ath. Ver- Soesterberg. Het bestuur van laatstgenoem de vereeniging had dan ook geen moeite gespaard om het spelers en bezoekers aan genaam en prettig te maken. Het terrein was evenals *e Soestdijk, keurig getooid met vlaggen van Esvac, Soest, Soestdijk en Soesterberg, terwijl bij den entrée van het terrein de vier vereenigingsvlaggen in klein formaat prijkten. Heel hoog wapperde fier de nationale driekleur, die reeds van verre was waar te nemen. De inwoners van Soes terberg, welke tot dusver weinig of in het geheel geen kennis droegen van de „Soes ter Comité-wedstrijden, werden door de feestelijke aankleeding van het Soesterberg- terrein er op attent gemaakt, dat er iets bij zonders stond te gebeuren. Zoo kwam het, dat we op Zondag 28 Juni vele vreemde ge dichten mochten aanschouwen. De vereeni ging Soesterberg viel de eer te beurt o.a. op haar terrein aanwezig te zien de heer Jhr. vi d. Brandeler en Dr. Donker. Het mag trouwens voldoende bekend worden geacht, bij de sportmenschen te Soest en Soester berg, dat de voetbalsport door beide heeren met groote belangstelling wordt gevolgd. Het Soester Sport-Comité weet deze belang stelling hoogelijk te waardeeren. Het bij zondere dan van dezen Zondag was, dat de eertijds twee oudere concurrenten van den U.P.V.B., namelijk Soest en Soester berg, vriendschappelijk tegen elkaar zouden spelen. Het was geruimen tijd geleden, dat de beide clubs den strijd aanbonden. De wedstrijden SoesG-Soesterberg hebben zich altijd in een bijzonderen belangstelling van het voetbalminnend publiek mogen verheu gen, zoodat ook deze wedstrijd vele kijklus- tigen heeft getrokken. Ofschoon de tempe ratuur wel wat ongeschikt was voor voet bal, was dit geenszins te zien bij de spe lers van beide teams. Allereerst werd gespeeld Soesterberg II Soest II. De wedstrijd stond onder leiding van scheidsrechter J. M. Verwoerd. Het reserve-elftalf van Soest toonde zich technisch en tactisch de meerdere van Soes terberg. Er werd vooral door de Soest- voorhoede vaak vlot samenspel gegeven, 't We-d een gedecideerde nederlaag van Soes terberg II. De uitslag 4—0 in het voordeel van Soest II weergeeft volkomen de ver houding. De verstandhouding tusschen de spelers was zeer goed. Te plm. 3.15 uur laat scheidsrechter v. d. Arend, onder aanwezigheid van een talrijk publiek, den wedstrijd Soesterberg ISoest I aanvangen. Er wordt van beide zijden flink aangepakt. Het spel is snel en van goede kwalitiet. Beide doelen worden beur telings met een bezoek vereerd, doch de keepers dc Bree en de Koning blijken uit het goede hout te zijn gesneden. De Soest- voorhoedc is uiterst snel en gevaarlijk en van Daal en Tak blijken goede schutters- capaciteiten te bezitten. Toch is het Soester berg, die het eerst succes heeft. Pübben plaatst bij het nemen van ten corner, den bal keurig voor het doel, v. Giesen bedenkt zich niet cn doelpunt voor keeper de Bree op onhoudbare wijze. Soesteroerg speelt thans goed samen. We derom volgt een voorzet van Pubben. Van Giesen loopt toe en een der Soester backs trapt in eigen doel. Soest komt nu flink opzetten. De handige midvoor krijgt den bal te pakken en schiet keihard op het doel.. De Soesterberg-kee- per verrast, ziet het schot middels zijn han den in het doel verdwijnen. Als de rust intreedt is de stand 2l voor Soesterberg. Na de thee pakken beiden teams energiek aan. Kort na den aanvang constateert scheidsrechter v. d. Arend een overtreding in het strafschopgebied van Soesterberg. J. de Rijk plaatst zich achter den bal en het volgend oogenblik is de stand 2—2. De spanning wordt grooter. Beide doelen ver- keeren beurtelings in gevaar. Jochems weet met een mooi schot Soesterberg wederom de leiding te bezorgen. Kort hierna wil keeper de Bree den bal vallende stoppen, de bal springt voor de voeten van Pubben, die Soesterberg het vierde doelpunt bezorgt. Dan ontkomt het Soesterberger doel een maal op vrij gelukkige wijze aan een door boring. Bij het inzenden van een hard schot springt de bal van den goalpaal weder het veld in. Tenslotte maakt Jochems met een fraai schot er 52 van, zoodat bij **t einde den stand 5—2 luidt in 't voordeel van Soes terberg. Het was een fraaie wedstrijd, die het aanzien volkomen waard was. Scheidsrech ter v. d. Arend leidde deze wedstrijd op uitmuntende wijze en heeft zeer veel bijge dragen de goede verstandhouding tusschen beide vereenigingen te bevorderen. Wij twijfelen er niet aan,, dat de komende wedstrijden eveneens op een hoog sportief pijl zullen staan. Voor a.s. Zondag 5 Juli zullen de Sport- Comité-Wedstrijden worden voortgezet op het terrein van Soesterberg. Aanvang 1.30 uur n.m. Esvac IISoestdijk II. Aanvang 3 uur n.m. Esvac ISoestdijk I. Toont ook voor dezen wedstrijd uw zeer gewaardeerde belangstelling en helpt mede den voetbal sport te Soest en Soesterberg op hooger plan te brengen,. Allen dus op 5 Juli a.s. naar het terrein van de Voetbal- en Ath. Ver. Soesterberg. Namens het Soester Sport-Comité: W. J. M. Klauwers, Secr. OPGERICHT 1899 ALLEEN EERSTE KWALITEITEN! TELEFOON No. 330 POSTGIRO No. 146487 Het laatste "rijm in Smitjes Krantje, Was al weer erg dun en laf; Want ditmaal gaf d'unfaire rijmlaar. Op zekeren heer v. Duren af. Nu wordt in zijne privé-zaken, Deez' keer eens weer de zondebok; Hij mag zijn biertje niet meer drinken Noch wel een flink bourgogne-slok! Zijn hééle doen wordt er besproken, 't Is toch waarlijk: al te gek! Wat zou hij op z'n boterham eter^ Ham, rookvleesch, ei of jam of spek? Zijn Sociteits-uur wordt besproken, De plaats waar hij wil zitten gaan; En wat hij wèl of niet wil drinken; Wat gaat dat toch een ander aan? Maar luister! 't gaat nog erger worden: van Duren's huidskleur is niet goed! Zijn oogen zelfs zijn niet als 't volgens Des rijm'laars wenschen wezen moet Wordt waarachtig ook besproken. Wie wèl of niet in auto gaan! Als de huisjuffrouw er mee wil rijden Wat gaat dat weer een ander aan? En verder: als men „heer"' wil wezen. En zulks ook, inderdaad, kan doen, Door een leven toch van zéér hard werken. Blijft men een man toch van fatsoen! Door eigen kracht, door eigen werken Gegroeid tot degelijk middenstander. Rustend op eigen ik en vlerken, Winkelier en voorbeeld voor een ander. En wil hij óók voornaam" zich wanen. Met groote heeren medegaan, Nu laat hem dat genoegen hebben; Wat kom^, per saldo, 't er op aan? Want hij, die zich van een klcin-baasje, Opwerkte tot gezeten-winkelier, Die mag met recht, daarop toch trotsch zijn, Dat schaadt een ander, heuscl^ geen zier. Mij is hij wat meer dan parasieten Als een verloopen advocaat; Of „gapper" bij „Publieke Werken". Of wel een „dief-lid* van den Raad! Heer rijm'laar, staak Uw malle kuren. Eens anders doen gaat U niets aan; Gij maakt U-zelve slechts belach'lijk, Eens anders huis: blijf daar vandaan! L V- Wij meenen zeker te weten, dat de dichter van deze aardige coupletten zich vergist, ook reeds daarom, omdat de heer van Du ren behoort tot de enkele Katholieken, die de Katholieke Soester Post^ annex Soester Courant en het Christelijk Soester Nieuws blad financieren en het derhalve als uitge- loten kan worden beschouwd, dat zijn naam in zijn eigen orgaan op zoo lage wij ze door het slijk zou worden gesleurd Wij vragen ons integendeel af in hoever re de heer van Duren voor den inhoud van genoemde Courant verantwoordelijk is te tellen. Gezien de vaagheid van het stukje en de verschillende punten van overeenkomst kunnen wij ons voorstellen, dat de schrijver tot de slotsom is gekomen, dat alleen de heer van Duren kan zijn bedoeld. Daar de schrijver niets dan goeds van den heer van Duren naar voren brengt, hebben wij er geen bezwaar tegen de proe ven van zijn rijmkunst op te nemen. De Redactie. van 25 Juni1 Juli 1931. GEBOREN: Cornelis Wilhelmus, z. v W. van Burgsteden en H. v. Laar, Zwar- teweg 5; Jacoba, d. v. J. Walet en J. v d. Kieft, Wiekslootenveg NZ 37d; Wil helmus Franciscus Gerardus, z. van T. M. A. Snijders en J. W. G. Berkers, Kerk straat 23; Siemen, z. v. T. de Bruin e A. v. d. Horst, Verlengde Postweg 87; Ju- hannes Bernardus Antonius, z. v. J. H Schalkwijk en C. J. Rademaker, Steen hofstraat 55. ONDERTROUWDJ. van Geijtenbeek en J. J. A. Spelt. GEHUWDJ. W. H.' Sukkel en G. J W. Wehman; J. Koning en H. Brink; D van Reenen en J. Verkerk. OVERLEDENAnthonia van Rooyen 66 jr., ongeh. Amersf.straat 1; Henderin. Fontijne, 65 jaafy ongeh., Heideweg 36. Vestiging van 25 Juni1 Juli 1931. P. van Klaveren van Heemstede naai van Lijndenlaan 10; A. Kühne van Bussun naar Steenhofstraat 46; W. H. van Zan ten van Zeist naar Schoolweg 20; A. V van Dijk met gez. van Utrecht n. Schriks laan 57L. G. J- van Arem met gez. vai A'dam naar Gr. Melmweg 3; W. A. Moehi van Doorn naar Koninginnelaan 9; J. Wal lenburg m. gez. van Zeist naar Andries- sestraat 7; J. Faber van Leeuwarden n B. Grothestraat 32; M. E. Rieff van Breu- kelen-Njjenrode naar Amersf.str. 1; G Koene van R'dam naar Parklaan 2b; P Gravemaker m. gez. van Velsen naar Vre dehofstraat 4; K. Sommer van Hummelo Keppel naar Banningstraat 76; M. A. Hus saarts van A'dam naar Verl. Postweg 5 J. J. A. Spelt van Baarn naar Nachtegaal weg 6; H. W. Gh. Thiry van Hilversum n. xleuvelweg 32; W. v. d. Bedum van Baarn .ïaar Molenstraat WZ 86; G. Sakkers van Hilversum naar Molenstraat WZ 63. Vertrek van 25 Juni1 Juli 1931. M. Herber van Rademakerstraat 3a n. Utrecht, Kersstraat 27W. Rijksen van Heideweg 36 naar Delft, Joh. Paulinalaan 50; J. M. Rollingswier-van Dam, v. Schriks- aan 57 naar Haarlem, v. Egmonüsiraat ,.0rood; N. van Oosten van v. Wreedestr. 37 naar Zutphen, Deventerstr. 121; W. J. H. Nijs van Kerkpad NZ 29 naar Am sterdam, Keizersgracht 763; G. J. Slag /an Luchtv.afd. naar A'dam, naar Nieu- .veweg 25; G. J. Peelen van Bartolottil. 19 naar Leerdam, Lingedijk 23; J. Roos an Luchtv.afd. naar Zeist,, Burg. Patjjn- ■aan 107; B. Kuijt, van Luchtv.afd. naar Abcoude—Proosdij, Kerkplein 3a; Joh. v. voorheen R. FRESE, Hofleveranciers. BAARN. /leeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. len Berg van Nieuweweg 99 naar Putten* A'ijk G 24; H. Hartkoren van Luchtv.afd. raar Zeist, Amersf.str.weg lOg; Ba. A. 3ettonwiel van Batenburglaan 15 naar Utrecht, 's-Gravenzandestraat 6. Verhuizingen in de gemeente van 25 Juni1 Juli 1931, J. Schuijf-Penning van v. Weedestraat 39a naar Pr. Hendrikl. 4; C. Blankestijn »-an Kerkstraat 19 naar Kolonieweg lc; G... Klok van Bosstraat 71 naar Bosstraat 37M. de Bree van Bosstraat 37 naar Bos straatstraat 71Th. H. Mac Gillavry^ van Heideweg 18 naar Heideweg 46; W. J. 3eijer van Beetzlaan 9 naar Beetzlaan 16; A. J. Rijkse van Birkstraat 88 naar Nieu weweg 50; K. L. Bokma van Birktstraat 88 naar Nieuweweg 50; Z Verbruggen van Birktstraat 88 naar Nieuweweg 50; L. Kinderdijk van Birktstraat 10 naar Soesterbergschestraat 65. L. A. METTROP UTRECHT Tandheelkundige Stationsplein 10 Spreekuren dagelijks van 9 tot 9 ü.m. 's Maandags en Vrijdags speciaal ta rief Kliniekprijzen Specialiat in herstellen van fouten of hinderlijke gebittan

De Soester | 1931 | | pagina 2