3Woonhuizen TOK - TOK Soesterberg. Advertentiën Te koop aangeboden 2-daagsche Autotocht 3-daagsche Autotocht Garage v. Geerestein Dagmeisje 2e hands Jongensfiets zware rogge Te Koop: Vacantie. Afbraak te koop. J. W. LANGENDORFF, Dame «Juli - Zomermaand Juli - Zomermaand „HET HANDELSHUIS" Luxe Auto Verhuur-Inrichting Wagen voor 7 personen Klein Engendaalwëg 94 «I. VAN DE WIJN GAART meest bezochte plaatsen in ons land, de voornaamste buitenlandsche gidsen, als mede hotelgidsen van de meest bezochte landen HEEFT TER INZAGE adresboeken der omliggende gemeenten alsmede de weke- lyksche officieele opgave van de personen die zich in Soest hebben gevestigd of die gemeente verlaten SLUIT goederen, reisbagage en reison- gevallenverzekeringen bij de N.V. Euro- peesche Goederen en Reisbagage Verze kering Maatschappij; GEEFT gelegenheid tot het voeren van locale en internationale telefoongesprek ken (de eerste tegen betaling van 2'A ets per aangevraagde aansluiting); IS GEOPEND alle werkdagen van 9 16.30 uur. „Soest Vooruit" heeft voor het Verkeers- huis een aparte commissie benoemd, die al le betreffende zaken regelt en beheert, be staande uit de heeren J. G. A. Batenburg, Joh. Kraayenbrink en Th. Wagner. Zooals men uit bovenstaand ziet, zijn de werkzaamheden van het Verkeershuis vele. Ook wat het bestellen .van reisbiljetten betreft voor binnen- en buitenland kan men thans in Soest zelf terecht, en behoeft dus niet meer naar andere plaatsen te gaan. De aanvragen voor pensions komen al len bij „Soest Vooruit" binnen. Momenteel zijn er weer zeer vele aanvragen en vele pensions zijn reeds geheel bezet. Zoo zijn de pensions te Soestduinen, Socsterberg- schestraat, een groot deel van de Bosstraat en een deel van den Nieuwe weg reeds ge heel vol. Onaangenaam echter is het voor „Soest Vooruit", dat niet steeds alle pensionhou ders mededeeling doen, als zij geen plaats meer hebben. Dit geeft maar noodeloos ge vraag en heen en weer geloop. Het is daar om dan ook, dat wij er op aandringen, dat de pensionhouders terstond aan het Ver keershuis opgeven als zij geen plaats meer hebben. Men weet dat daar dan ter stond en kan dan de binnenkomende aan vragen spoediger afwerken. Daarenboven kan men steeds aan't Ver keershuis opgeven, als men wat heeft te verhuren. Dat is in het welbegrepen eigen belang van de pensionhouders, want aan het Verkeershuis komen alle aanvragen om pensions in. Waar er-op het oogenblik nog veel aanvragen zijn, is het dus van het grootste belang voor de pensionhouders hun opgaven onverwijld aan het Verkeers huis te doen. Het Verkeershuis is open van 94.30 uur en elk een, die er belang in stelt, kan komen zien en hooren. Alle gewenschte inlichtin gen zullen hem of haar volgaarne worden verstrekt. Pensionhouders, reizigers en andere in woners van Soest, toont dus eens Uwe be langstelling. Loop eens-bij het Verkeershuis aan. Vraagt daar eens, wat U graag wilt weten. Op die wijze werkt ook U mede, het Verkeershuis tot bloei te brengen. KONINKLIJK BEZOEK. Naar wij vernemen zullen II. M. de Ko ningin met H. K. H. Prinses Juliana pp 31 Juli-a.s. te Soestdijk arriveeren en al daar gedurende eenige dagen vertoeven ten Paleize van H.M. de Koningin-Moeder te Soestdijk. De verjaardag van H.M. de Koningin Moeder op 2 Augustus a.s. zal dan in te genwoordigheid tier Koninklijke gasten worden gevierd. Zooals bekend, worden de openbar,^ feestelijkheden voor dien dag gehouden op Maandag 3 Augustus a.s. 2- en 3-daagsche Autotochten! Geerestein's Autobusdienst organiseert een 2-tal autotochten, n.1. 2 dagen naar Valkenburg (L.) op 26 en 27 Juli a.s. De tocht gaat over Arnhem naar Nij megen waar even de Ruïne Valkhof wordt bezichtigd om vervolgens over Venlo en Sittarcl te rijden naar Valkenburg. Schit terend is het natuurschoon dat men te zien krijgt op dezen tocht. Door de deel nemers zullen o.a worden bezocht, de Valkenburgsche Grot welke zich onder 5 gemeenten bevindt met zijn imposante gangen, meertjes enj 2 en 3 drup. Een on- deraardsche wereld vol eigenaardig schoon, mysteriën en raadsleden. Talrijke voor wereldlijke dieren zijn er in gebeeldhouwd. In den revolutietijd der Franschen dien den deze grot 21 maanden lang tot toe vlucht voor vele inwoners, die er veilig waren, daar de geweldenaars het niei waagden de grot binnen te gaan. Zoo vindt men nog uit dien tijd de Kapel, de- verblijfplaatsen der 2 Katli. geestelijken, tevens het in steen gebeiteld doopregister van personen die in die maanden in de grot geboren zijn, etc. Ook het bezoek aan de catacomben is zeer zeker merkwaardig. Deze Catacom ben zijn eene uiterst getrouwe nabootsing van die te Rome, waar de eerste Christe nen hunne bijeenkomsten hielden en vooi de dooden als begraafplaatsen dienden. Op de terugreis wordt nog een bezoek gebracht aan de St. Jans Kathedraal te 's-Hertogenbosch. Deze Kathedraal welke eene wereldvermaardheid bezit maakt een machtigen indruk op den bezoeker. Ook de bekende Raadskelder welke zich be vindt onder het stadhuis en in vroeger eeuwen diende als gruwel en folterplaats maar thans als een Taveerne is ingericht wordt niet vergeten om dan vervolgens over Utrecht wederom Soest te bereiken. De 3-daagsche tocht gaat over Aken, Jülicb, langs een der grootste open bruin koolgroeven naar Keulen. Bezoek aan den wereldberoemd en Go- thischen Dom, Rondrit door de stad, over de twee schitterende Rijnbruggen naar de Universiteitsstad Bonn, langs den roman- tischen Rijn over Godesberg naar Mehlem. Met de boot over den Rijn naar Könings- winter. (Gelegenheid om per tandradbaan of ezels de Drachenfeltz te bezoeken, van waar men een overweldigend gezicht heeft over den Rijn en het Zevengebergte. De terugreis gaat dan over Rheinbach (een deel door den Eifel), Euskirchen, Zül- pich, Duren naar Aken en verder wordt ook nog een bezoek gebracht aan Valken burg. Deze tocht, waarvoor reeds veel be langstelling bestaat, is vastgesteïi op 2, 3 en 4 Augustus. VER. VAN VREEMDELINGEN VER KEER „SOEST VOORUIT". Onder praesidium van den heer G. A- Feenstra, hield Maandagavond om 8 uur in hotel Ockhuijsen genoemde vereeni- ging haar jaarvergadering, die goed be zocht was. De voorzitter roept allen het welkom toe, inzonderheid de burgemeester beschermheer der vereeniging en wet houder Koenders en Stelt dit bezoek op zeer hoogen prijs en wil daarin zien, de goede verhouding der vereeniging tegen over het gemeentebestuur. Verder spreekt hij een woord van waardeering voor de goede opkomst, waarop den heer Theo Wagner, secretaris der vereeniging de notulen leest der laatst gehouden verga dering, welke onder dankzegging werden goedgekeurd. Daarop volgt de voorlezing van het keurig uitgebreid jaarverslag. Al lereerst wordt het verscheiden herdacht van den heer J. Stalenhoef, de gemeente dank gebracht voor de subsidie, verder, dat de vereeniging een wandelkaart voor Soest heeft uitgegeven in 1500 exempla ren en pensiongids. Veel moeite is gedaan om de molen ,(de Vlijt" te behouden, ook de opening van het Verkeershuis werd gereleveerd. Verder gaf de vereen, eene verg. zilver medaille voor de pkimveeten- toonstelling, en een fraaie barometer ter gelegenheid van het 35-jarig raadslidmaat schap van den heer P. v. d. Bremer. De vereeniging sloot zich aan bij den bond van V.V. en deed moeite, verbetering te krij gen in den treinenloop Utrecht-Baarn-Am sterdam; met de zusterver. Soest-Zuid- staat zij op goeden voet. De vereeniging telt 334 leden en heeft aan den heer Svvarts een uitstekende bode. Tenslotte hoopt het bestuur, dat velen als lid der vereeniging zullen toetreden. Dit jaarver slag werd onder applaus goedgekeurd. Uit het verslag van den penningmeester bleek dat het afgeloopen jaar belangrijk is ge weest. Ook door de daadwerkelijke mede werking van het gemeentebestuur. Er werd een gids van Soest uitgegeven aan onkosten plm. f2000.verder een pen siongids voor f 150.de contributiëni bedroegen plm. f64.550, verkoop f 169.50 zoodat inkomsten en uitgaven bedroegen plm. f4000.—, voor de ijsbaan f 396.70 247.75, zoodat het voordeelig saldo voor de vereeniging is f333.16, voor de ijsbaan f292.32. Door de commissie was de zaak accoord bevonden. Daarop had de verkiezing plaats voor de vacature van den heer J. Stalenhoef en werd gekozen den heer W. C. Tensen met 22 stemmen, verder werden de aftredende leden allen herkozen. Vervolgens verkreeg de voorzitter het woord en memoreerde dat door de gun stige samenkomsten met het college van B. en W. en den raad, in de laatste tij den het zoover is gekomen, dat een Ver keershuis kon worden geopend, waar Mej. J. P. Schuijlenburg de leiding heeft en tot volle tevredenheid werkzaam is. Het huis voldoet aan de lang gevoelde behoef te wat nu reeds blijkt. Soest staat meer en meer in de belangstelling van het uit gaand publiek. Verder deelt spr. mede, dat met mede werking van het Gem. bestuur is ge lukt, dat binnen korten tijd de telefoon ook des Zondags open. gesteld zal zijn, en clag en nacht, waarvoor het Rijk 25 pCt. bijdraagt, de Gem. denkelijk 50 piCt. en Soest Vooruit 2 5pCt., en als de raad dit voorstel verwerpt, betaalt Soest Voor uit 75 pCt. Het ligt in het voorne- men van het Staatsbedrijf van P.T.T,, om in het volgend jaar over le gaan tot geheel automatische inrichting van het telefoonkantoor Soest, waarvoor de bo venverdieping van het postkantoor wordt ingericht. Vervolgens werd medegedeeld, dat waar Je vereeniging 25 jaar bestaat met het oog op de tijden, geen feest wordt gege ven, maar dat de vereeniging niet ongevoe lig is voor een bewijs van waardeering. Het aantal leden bedraagt 343. Bij de rondvraag zegt de Burgemeester gevoelig te zijn voor het woord van waar deering tot hem gericht. Ook heeft spr. waardeering voor den arbeid der vereeni ging. Hij heeft de vruchtbare bespreking met aandacht gevolgd. Als beschermheer erkent hij het nuttige van de ver. en dankt hij Mej. Schuylenbuvg die als een parel in goud gevat deze vergadering bijwoonde, voor haar arbeid in 't Verkeershuis, met de grootste belangstelling zal hij steeds het werk der Ver. gadeslaan. De heer G. A. Schreuder is het een eer lid van de vereeniging te zijn. Hij vraagt langs de mooie hoofdweg van Trier naar Bilthoven een goed wandelpad met banken, benevens een goede klok, daar alle uurwer ken de juiste tijd nooit aangeven. De heer ter Raa had gaarne gezien dat alle leden bij de opening van het Verkeers huis waren geweest. De heer Batenburg besprak de verande ring van den Rijksstraatw. en deelde me de, dat de groote primaire weg van Am sterdam naar het Noorden en Oosten komt via Nijkerk, met een aftakking bij Hoeve- Laken naar Ede, Arnhem, enz. en dus uit Soest weggaat. De secretaris deelt daarop mede dat hij gaarne dan uit de vereen, hoorde, dat men prijs stelde op het behoud der secundaire weg, daar anders voor een groot deel het dorp ten doodc is opgeschreven. De ver gadering gaat hiermede accoord; de veree niging zal doen wat zij kan. Daarna sluiting. Vooraf had met het comité voor het Ver keershuis een persbespreking plaats, welke zoo nu en dan in de kolommen eens om den hoek zal komen kijken. Het Verkeers huis is bij velen nog onbekend, breng er daarom eens een bezoek. HET POSTKANTOOR. Met ingang van 1 October wordt wegens verbouwing het postkantoor' tijdelijk ver plaatst. FLORA THEATER BAARN. Zij die hun vacantie genoeglijk willen completeeren, vergeten vooral niet heden middag om half 3 het eerste vacantie-mati- née mede te maken in dit theater. Men zal zich voorzeker de gang naar Baarn niet beklagen. Allereerst loopt een belangwek kend journaal, o,a. weergevende de kloos- terbrand in Spanje, verder een oer leuke klucht „de man aan de ketting" met de ko miek Loetje in den titelrol. Daarop een kod dige Sound teekenfilm waarop de clou volgt: „Das lied ist aus" met in de hoofd rol de bekoorlijke Liane Haid en de gentle man artist Willy Torst. Regie en aanklee ding was vorstelijk verzorgd, het scenario aantrekkelijk. Komt in hoofdzaak hier op neer: De operette-ster Tilla Morland, heeft succes geoogst met haar liedjes van „de kleine garde officier" maar het toeval wil dat Ulrich Weidenau in de zaal is op wien het lied van toepassing is. Deze laatste ver laat de zaal onder het zingen wat beleedi- gend is. Tilla doet alle moeite om wraak te nemen. Haar drie getrouwen kunnen haar niet troosten. Een advertentie door haar geplaatst heeft succes de berooide garde officier is onder de sollicitanten en krijgt de betrekking. Maar al spoedig komt Tilla om de hoek zien en nu begint juist het intens mooie spel. Zij dol verliefd op Ul rich, hij immers op haar, maar zijn positie kan haar niet geven waar zij aan hangt. Ge volg is dat beiden van elkander gaan, en zij haar hand schent aan Tonli, de rijke bon vivant. Het slot van het lied is dat Ul rich zich in de vriendenclub wipt en tot slot roerend afscheid van haar neemt, met het lied „Vraag niet waarom ik weene, vraag niet waarom." Alles bijeen een prachtig ma- tiné. A,s. Vrijdag „Amor in de keuken", oer-komisch filmspel. Flora zorgt voor gepaste afwisseling. GEVONDEN VOORWERPEN Een bruine portemonnaie. Een knipmes. Een medaille. Een ringetje. AANRIJDING. Maandagmorgen had aan de Kerkstraat een kleine aanrijding plaats tusschen een wielrijder en een automobilist. De laatste reed den 14-jarigen L. S. H. uit Amersfoort aan met gevolg, dat het rijwiel in elkander gereden werd. De automobilist keek echter nergens naar om en reed door, doch de jongen had de tegenwoordigheid van geest om het nummer op te nemen. De politie stelt natuurlijk een onderzoek naar den on bekend gebleven automobilist in. POLITIE-ASSISTENTIE. Maandagmiddag werd politie-assistentie gevraagd door den aannemer v. d. B. bij een bouwwerk aan de Koninginnelaan. Hij had een geschil met enkele werklieden en deze maakten het hem danig lastig. De politie begaf zich naar het bouwwerk en waar de werklieden op herhaalde vorde ring het erf niet wilden verlaten,.werden zij daarvan verwijderd. Tegen den Hilversum mer W. van E. werd proces-verbaal opge maakt wegens erfvredebreuk. DRONKENSCHAP. In den nacht van Maandag op Dinsdag te ongeveer 12.30 uur werd door de familie B. aan de politie assistentie verzocht we gens het feit, dat een dronken persoon al door rond om hun huis liep aan de Burg. Grothestraat en zich maar niet verwijderde. Toen de politie arriveerde was de betrok kene reeds niet meer ter plaatse aanwezig, doch werd aangetroffen op den Bakkersweg. Waar hij in verregaande staat van dronken schap verkeerde, werd hij naar het politie bureau overgebracht en aldaar ter ontnuch tering ingesloten. Het bleek te zijn zekere J. N. uit Soest. ONDER DE SPOORBOOMEN. Zondag, op een oogenblik dat de spoor- boomen bij de halte Soestdijk zich reeds in dalende beweging bevonden, poogde een aankomen rijdenr automobilist er nog on derdoor te glippen, echter met gevolg, dat hij een der boomen op den kap van zijn auto kreeg. Hij meende niet beter te kunnen doen dan zich hierover ernstig te beklagen, doch waar de politie de toedracht van een en ander net had gezien, was het gevolg, dat proces-verbaal tegen hem werd opgemaakt. NOG EEN AANRIJDING. Zaterdagmiddag had op de Torenstraat een aanrijding plaats tusschen den be stuurder van een motorrijwiel G. van *t L. en den bestuurder D. van een rijwiel, doordat de laatste plotseling van richting veranderde zonder daarvoor te voren een teeken te geven. Hierbij werd 't L. bloe dend aan de handen verwond. Na door Dr. Donker te zijn verbonden kon hij huis waarts keeren. Tegen den wielrijder is proces-verbaal opgemaakt. EEN VERLOREN WEDDENSCHAP. Zaterdagmiddag waren 2 rijksveldwach- ters doende op de Birktstraat controle uit te oefenen over motorrijtuigen en rijwie- wielen ten aanzien van het behoorlijk in orde zijn van ry- en nummerbewijzen, van wegenkaart en van belastingplaatjes. Toen zij zeer snel rijdende op een racefiets iemand uit de richting Amers foort zagen naderen, wilden zij hem aan houden. De bestuurder van het rijwiel, de Is raëlitische Sammie uit Amersfoort voelde daar echter niet veel voor, waarbij ook wel zwaar zal hebben gewogen het feit, dat hij zich bewust was zonder rijwiel plaatje te rijden. Doch daarenboven was er nog iets veel belangrijkers en wel Sammies weddenschap met iemand uit Amersfoort, die per trein naar Amster dam was vertrokken. Deze per trein en 'Sammie per fiets naar Amsterda^n miet de weddenschap, dat Sammie eerder zou aankomen. Dat was natuurlijk ook de re den, dat Sammie zoo'n haast had en zich niet met pietluttige oponthoudjes kon op houden. De rijksveldwachters wilden zich echter niet in de luren laten leggen door Sammie en vondea overigens het geval erg vreemd, wellicht dachten zij aan rijwiel diefstal of iets dergelijks, in elk geval zij hielden een auto aan, een der veld wachters stapte in en in de Kerkebuurt achterhaalden zij onzen Sammie. Zij re den een eind door en toen stapte de veld wachter uit om den haastigen wielrijder tot stoppen te duingen. Sammie had het echter in de gaten, stapte af en verschool zich achter het gebouwtje van de Weeg brug aan de Torenstraat. Aanvankelyk was hij dus voor den veldwachter verdwe nen, maar een ingesteld onderzoek bracht al spoedig zijn schuilplaats aan het licht. Hij werd gearresteerd en naar het po litiebureau overgebracht, alwaar al het bovengenoemde fraais bleek. Zijn fiets werd in beslag genomen en tegen -hem zelf werd proces-verbaal opgemaakt we gens het rijden zonder belastingplaatje en wegens het niet voldoen aan een bevel der politie tot stoppen. Met f0.60 in zijn zak kon Sammie toen verder gaan. Waar hij „echter blijkbaar geen kans meer zag zijn weddenschap te winnen, ging hij maar te rug naar Amersfoort wandelen. Zijn fiets kan hij bij den ontvanger der Dir. belastingen te Baarn in bezit gaan ne men tegen de daarvoor vastgestelde boete. Of Sammie nog eens dergelijke wedden schappen aangaat? Doeltreffende reclame. Wij Soestenaren werden j.1. Donderdag en volgende dagen verrast, door de kake lende kip van Calvé, Delft, die luid ver kondigde, dat Tok-Tok's opfok- en och tendvoeder, van prima samenstelling is en verrassende resultaten geeft. En waar zij met muziek verscheen stroomden velen samen, om de lof, welke deze voeders toe komt te vernemen en begonnen zelfs de kippen luid te kakelen, blij met het vooruit zicht, dat deze voeders hen vanaf heden ook gevoederd zouden worden. Wij mogen deze gelegenheid niet voorbij faten gaan. om even deze schitterende re clame in de herinnering terug te roepen en kunnen niet nalaten desi heer J. vaji de ijngaart, die de alleenvertegenwoordiging van deze prachtige voeders heeft, geluk te wenschen. erder zij verwezen naar de desbetref fende advertentie op pag. 2 van dit blad. Examen. De heeren L. H. Brandt. A. J. W. Hage- doorn en J. Hartwigsen alhier, slaagden voor B voor het eindexamen van de R.H. B.S. te Amersfoort. Geslaagd. Voor de Hoofdacte zijn op 17 Juli j.1. 6 candidaten geëxamineerd. Onder de bei de geslaagden behoort ook de heer W. H. A. van Giesbergen te Soesterberg. Opleiding. De dienstplichtingen bestemd voor op leiding tot officier, met bestemming voor de bereden artillerie onberedenen voor opleiding voor den weerdienst, ko men bij de luchtvaartafdeeling voor eerste oefening onder de wapenen. FAILLISSEMENT van H. BOS, pluimveehouder, wonende te SOEST, De eenige door den Edelachtb. Heer Rechter-Commissaris goedgekeurde uitdee- lingslijst is nedergelegd ter griffie dei Arrondissement# Rechtbank te Utrecht en van het Kantongerecht te Amersfoort, waar zy gedurende 10 dagen kosteloos ter inzage ligt van de schuldeischers. Baarn, 20 Juli 1931. De Curator: Mr. II. J. G. Janssen van Raav. gevraagd, voor direct van half 9 tc^t 2 uur met hulp van Werkster. Bosstraat 30, Soest. ter overname gevraagd, voor jongen van 12 jaar. Normale lengte. Brieven met prijsopgave en merk onder No. 60 aan het Bureau van dit blad. 350 roeden TE KOOP. Beukenlaan 9, Soestdijk. Ledikanten, Uittrektafel, Waschtafels. Brieven onder No. 62 aan het Bur. van dit blad. Bij onderwijzersfamilie gedurende de vacantiemaanden zorgvol tehuis aangebo den voor 2 of 3 schoolgaande kinderen. Brieven onder No. 63 aan het Bureau van dit blad. Deuren en Kozijnen, een partij beste Balken, van 47 Meter lang, en 8 h 10 duizend beste steenen. Koninginnelaan 146, Soestdijk. Gelegen aan de TALMALAAN No. 11, 11a en 1 lb. Tegen elk aannemelijk bod Havenstraat 6, BUSSUM 50 jaar, biedt samenwoning aan, aan dito Dame, van beslist C'hr. beginselen. Brieven onder No. 61 aan het Bur. v. d. blad. naar Valkenburg (L.), op Zondag 26 en Maandag 27 Juli. Reissom met inbegrip hotelkosten en bezichtiging Grotten, etc. f12.50. op 2, 3 en 4 Augustus naar Köningswinter, Zevenge bergte, via Keulen en Bonn. Reissom alles inbegrepen f 25. p. persoon. Vraagt uitvoerige inlichtingen etc. Birktstraat 45 TELEFOON 2219 Aangiite zoo spoedig mogelijk Nu is 't tijd U een LINNEN ZOMERCOSTUUM aan te schaffen. !W De prijs valt U mee i I "*3 OOK VOOR UW JONGENS „Het Handelshuis" Soesterbergschestraat 51. Soest, Tel. 2200. Havenstraat 97 - Tel. 2602 - Hilversum. Solide financieele instelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blad. Wij zijn ruim voorzien van Zomer - Ondergoederen, o.a. van Jansen en Tilanus. OOK VOOR UW JONGENS Soesterbergschestraat 51. Soest, Tel. 2200. Havenstraat 97 - Tel. 2602 - Hilversum. BILLIJKE CONDITIËN Jbij de Bosstraat) Soest. Dit prachtige ochtend- en opfokvoer van Calvé-Delft KOST SLECHTS 4 CENT PER KIP PER WEEK. De uitstekende samenstelling doet Uw kippen snel groeien zoodat deze reeds na 4l/s maand aan den leg zijn. DOET UW VOORDEEL EN BESTELT NOG HEDEN, ZOO DAT U MORGEN MET 0E VOEDERING KUNT BEGINNEN. Verkrijgb. bij den alleenverlegenwoordiger voor Soest en Omstreken voorheen F. BREURE Handel In Brandstoffen en Grint - Kerkpad 17a N. Z.

De Soester | 1931 | | pagina 2