Geld. j i Maandag 14 September a.s. IOROOT in Hotel „[Eemland Professor J. v. d. LAAN Op 600 caramboles - 450 voorgift Soesterberg. Rechtzaken. Ingezonden. Advertentiën Jorsgsers Adverteert in dit Blad sur Restanten Damesgoederen „HET HANDELSHUIS" Wagen voor 7 personen. Klein Engendaalweg 94. J. DROST, VERGROOTINGS-FOTOGRAAF »r De winnaar ontvangt een fraaie Queue. Zeldzame amorti enz. - A. VAN KESTEREN len Mej. Emma, Maria, Cornelia van Laer, ter aarde besteld. Zeer velen y/aren op de begraafplaats saamgekomen, o.a. bestuur en leden der Theosof. Ver. en der dierenbe scherming met den Inspect. e.d. Toen de kist langzaam in de groeve was neergelaten en de 10 bloemstukken daaromheen waren gelegd, trad allereerst Mw. Vermeulen naar voren, om Emma te danken voor alles wat zij gedaan heeft voor het gebrokene. Steeds heeft zij met volle sympathie zich aan haar taak gegeven. Sober en zonder vertoon ging zij haars weegs. Zij beminde de mensch, het dier en de bloemen zonder onderscheid. De heer A. C. Rochat (Utrecht) voorzitter der afd. Utrecht en lid van het H.B. der Dierenbescherming dankt de ontslapene voor wat zij deed voor het dier; In Utrecht heeft zij een eere-zuil opgericht in het asyl dat mede door haar arbeid tot stand kwam. De achtergeblevene zullen trachten in haar voetspoor door te gaan. Gij zult nooit worden vergeten. Rust in vrede. Dr. Miedema uit A'foort dankt God voor wat Hij in de hoogstaande vrouw heeft geschon ken; door de groote liefde des harten was zij een lichtend voorbeeld. Spr. gaat voor in dankgebed,. Mw. J. C. Droste-Wilmans (Amersfoort) sprak namens de Theos. Ver. De afgestorvene, aldus spreekster, was de ware theosofe. Met groote liefde heeft zij die waarheid beleden en beleefd. Spreekster neemt met een zegenbede afscheid van haar. Daarmede was de plechtigheid beëindigd. De aanspreker dankte namens de familie voor de overgroote belangstelling. AANBESTEDING Vrijdagavond 4 Sept. om 7 uurd werd door den heer P. Beekman, architect, voor rekening van den heer H. van Kooy aan de Birktstraat 3, aanbesteed: Het bouwen van een garage met bovenwo,. ning. Inschrijvers de H.H.: Bruinsma f 5445 Jorma f 6127 Nijborg f 6666 W. Broek f 6705 Kareisen f 6990 van de Lugt f 7365 Metz f 7490 Hilhorst f 7640 Gunning a.s. Woensdag 9 Sept. POST EN TELEFOON NIEUWE AANSLUITINGEN. Beek Zr. A. van, Rustoord Pension Zonnehof, Kerkpad 25 Z.Z. (Lage Vuursche) Water, G. F. de, Loodgieter, Dorpstraat 19. Berends R., Visch, Fruit en Comest., Torenstraat la. Herselman en Oldenziel, Dames, Dal- weg 190. Ruyter Pzn. Jan de, Heerenmode en Hoedenmag. Laanstraat 41b. Voss, W. M., Pastoor, Steenhofstraat Soest. Centr. Womngbur., v. Weedestr. 11b. Kesteren, A. H. V., Hotel Eemland, Soest. Govaarts, G. J., Vosseveldlaan 28. Soest- Brouwer, A., Architect, Middelwijk straat. Eerste Twentsche Rund-, Kalfs- en Varkensslagerij de „Concurrent", 2092 10 2353 190 570 2059 2379 2022 2073 2176 382 2324 Sparrelaan 41. Bogaart, Th. v. jelaan 3, Soest. Renes, J. J. P.. d., Koopman, Oran- Wanneer naar verhouding elke gemeente in ons vaderland op dezelfde wijze feest zou vieren op Koninginne's jaardag, dan zou men zich nergens over gebrek aan feestzin te beklagen hebben en zou bijna gansch Nederland één jubelend feestterrein zijn. Wan het Oranjefeest, dat hier elk jaar gehouden wordt, mag er wezen En men moet den moed en de volharding bewonde ren van hen, die elk jaar opnieuw den stoot eraan geven en weten door te zetten. Ook het feest van dit jaar kan in alle opzicht geslaagd heeten. Zoo was de keuze van het terrein zeer gelukkig. Gemakkelijk toegankelijk en liefelijk gelegen aan den grpoten straatweg, vlak bij de kom van 't dorp, is dit terrein voortreffelijk te noemen. Jammer, dat het wat ongelijk is, alhoewel er reeds werkzaamheden verricht zijn om de grootste kuilen en gaten te stoppen. Wat het feest zelf betreft, waren er veel aardige momenten, waarvan jong en oud genieten konden. Zoo deed de goochelaar zijn werk behendig en correct en al werd hij in letterlijken zin danig op de handen gekeken, men zal toch meestal niet in staat zijn geweest om zijn kunststukjes ie snap pen. De kinderen begrijpen niets van die geheimzinnige handelingen, wat intusschen juist de kleur eraan geeft. Evenals in vorige eeuwen, behooren zij nog altijd thuis bij een open luchtfeest. De ballonnetjeswedstrijd werd door allen interessant gevonden. Het was werkelijk een mooi gezicht om al die luchtige voorwerpen als een zwerm kleine vogels de wolken te gemoet te zien ijlen. Evenals in de men- chenmaatschappij waren ook daar verschei dene achterblijvers, maar ook voortrekkers, die voor de anderen den weg schenen aan te geven, 's Avonds mochten we vernemen, dat er reeds een bij Culemborg was opge vangen. En er zullen er nog wel verder ge komen zijn. Het was een dag vol aangename afwisse ling, die aan velen verzet gegeven heefr. Ook heeft de medewerking van de A.G.A.V. niet weinig tot het slagen van het feest bij gedragen. Niet alleen, wat de demonstratie dier vereeniging op zichzelf betreft, maar ook ten opzichte van de leiding der atle tiekwedstrijden, die daardoor niets te wenschen over liet. Het geheele feest zat trouwens goed in elkaar en zou zelfs voor een aanmerkelijk grooter plaats dan de on- geen slecht figuur gemaakt hebben. Daarom verdienen allen hulde, die aan de bevordering daarvan hebben medegewerkt. Als sluitsteen van den vacantie- en kom kommertijd vormt dit feest tegelijk het be gin eener nieuwe school- en werkperiode. In de eeuwige rhytmiek der dingen, vraagt het leven bij tusschenpoozen ook om vermakelijkheden, waarbij de vermoeide geest zich voor een wijle ontspannen kan. En er zijn vermakelijkheden, die juist dat gene en zooveel geven, dat zij den mensch werkelijk verkwikken kunnen, zoodat hij weer in staat gesteld wordt om met fris- chen moed zijn arbeid op te vatten, zonder door hen in den ban gehouden te worden, Want zelfs vermakelijkheden van de goede soort mogen niet altijd beslag op ons leg gen. Wat ook niet noodig is, daar we tenslot te kunnen aanleeren om genot te winnen van veel, wat het leven ons brengt en dat niet slecht of onvruchtbaar is. „TOESCHOUWER." TERAARDEBESTELLING J, DALDEROP. 606 Renes, J. J. P., Eemnesserweg 101. 2289 Kapteijn, Ir. G. J., Steenhofstraat 75, Soest. GEVONDEN VOORWERPEN Een oorbel Een heerenring Een damesportcmonnaie Een kerkboek met rozenkrans Een zeildoek regenjas Damestaschje met inhoud. AANRIJDING Zondag had een aanrijding plaats in de Burg. Grothestraat tusschen een vierwielig motorrijtuig en een racefiets. De berijder van dit vehikel keek achterom en raakte daardoor zijn stuur kwijt met het gevolg, dat hij door een juist passeerende auto werd aangereden. De fiets werd geheel vernield, terwijl de berijder eenige schaafwonden be kwam. De automobilist treft geen schuld. OPGESPOORD. De huzaar, die verdacht werd van ver schillende rijwieldiefstallen enz. en die des tijds door de politie uit Soest was opge spoord, doch uit het militair hospitaal te Amersfoort was ontvlucht, is thans te Am sterdam aangehouden. Hij zal ter beschik king worden gesteld van den Commissaris van Politie te Amersfoort, van den Burge meester van Soest, van den Commissaris van Politie te Baarn en van den Hoofdcom missaris van Politie te Utrecht. In al deze plaatsen wordt hij verdacht van rijwiel diefstallen, ontvreemdingen van belasting plaatjes, insluipingen, diefstallen enz. Voor loopig zal hij dus wel worden vastgehouden, VAN DEN HEUVEL. Het Oranjefeest stond hier bij velen weer in het middelpunt der belangstelling. Reeds weken van te voren legde het voor een grooter of kleiner deel beslag op hen, die aan de degelijke voorbereiding ervan heb ben meegewerkt en tijd noch moeite ge spaard hebben om alles tot een goed einde te brengen. Van de vele beslommeringen nemen enkelen gewoonlijk een hoofdportie voor hun rekening, hierbij echter gesteund door een staf van specialisten op verschil lend gebied, wier hulp men nu eenmaal niet ontberen kan en die meestal ook bereid gevonden worden, zoodra en zoo dikwijl.' er een krachtig beroep op hun gewaardeer de medewerking gedaan wordt. Het zou misschien verwondering kunnen wekken, dat dit meestal dezelfde menschen zijn. Zulks kan echter in een zeer kleine plaats, als de onze is, haast niet anders en men moet het nog gelukkig vinden, dat er nog zooveel differentie is in de geschikt heid der bewoners, die met zijn allen een compleetheid vormen, waaraan eigenlijk haast niets ontbreekt. Die veelsoortigheid sluit vanzelf een veelvuldigheid van bepaal de exemplaren uit. Zoo was dan dit betrekkelijk groote feest voor deze kleine gemeenschap van nog geen twee duizend'menschen een ware prestatie. Spiegel en achterruit. H. V. had met zijn wagen in Soest gere den zonder spiegel. Maar vlak achter zijn rug was een groote ruit. Nu was het een vrij onnoozele vraag van den heer Ambte naar of hij zonder achterwaarts kijken, het linkerachter weggedeelte kon overzien, Neen, zonder omkijken ging dat niet, maar dat omkijken ging vrij gemakkelijk. Daar dezelfde wagen heden voor stond, kon een kijkje genomen worden. Toga en bef werden op de drie stoelen gedeponeerd en het tribunaal ging op straat een onder zoek instellen. Spoedig waren de drie edelachtbaren te ug en tooiden zich weer met de ambts- kleeding. Wel schuldig, maar aangezien het spiegel- gebrek voortkwam uit spiegelafbreken, werd genoegen genomen met een enkelen pop. Rijbewijs. Even na middernacht was de Amersfoort- che chauffeur P. H. in de van Weedestraat te Soest geverbaliseerd wegens gemis van rijbewijs. Algemeene papierencontröle? vroeg de Kantonrechter. Neen, maar men had hem staande gehou den wegens lichtgedender, en toen was en passant naar het rijbewijs geinformeerd. Verd. was plotseling belast gewordep naar Bussum te rijden in verband met een andere auto; het echte konden we niet ver staan. En toen was hals over kop ingestapt zonder te letten of het rijbewijs wel in den zak zat. Ja, die bullen steeds bij zich dragen, dat geeft veel omslag. H. kwam er eveneens met een enkele gulden af. Al het andere was eveneens van weinig beteekenis op deze korte zitting. Toch dient een waar woord te worden gereleveerd. ,Een Amersfoorter was pensiongast *e Utrecht, 14 daag pension wegens aron- kenschaprecidivist. Hij mocht heden voor een zelfde geval overkomen. Ja, hij was zwak, maar hij zou zich aan- luiten, dus a.u.bl. voorwaardelijk. Met dat aansluiten had u allang moeten aanvangen, wreef O.M. hem onder den neus. Weer veertien daag. En de Kantonrechter ging er reeds mee accoord. Hij heeft later de hand over zijn hart ge- treken, want verd. uitte de droeve klacht: t Is zoo'n tijd, en 't valt niet mee! En zoo werd het een enkele week. Het was een droeve plechtigheid, toen in den morgen van den 3den September jrl het stoffelijk overschot van den sergeant- vliegtuigmaker J. Dalderop, die tengevolge van een bekomen ongeval bij een noodlan ding onder de gemeente Berg-Ambacht, overleed, op de R.K. Begraafplaats alhier werd ter aarde besteld. Na voorafgeganen kerkdienst werd de kist door collega's naar het kerkhof gedragen. Vele bloemstukken dekten de baar. Van het Vliegkamp was een groot deel van de offi cieren, onderofficieren en burgerpersoneel aanwezig. Ook waren aanwezig de comman dant, majoor van Santen met zijn adjudant kapitein van den Abeele, de compagnies commandant 1ste luit. vliegenier van de Werf, de vliegtuig-groepscomm. kapt. vlieger van Hecking Colenbrander, alsmede een deputatie, bestaande uit den adjudant onderofficier Klaui en sergeant-vliegtuig- maker Los, terwijl de marineluchtvaart dienst vertegenwoordigd was door den luit ter zee 2de klasse Eikerbout. Maj. van Santen schetste den overledene als een plichtsgetrouw militair en een goed kameraad, erop wijzende, dat kleine oorza ken vaak groote, tragische gevolgen kun nen hebben. Dan werd nog gesproken door den adj. ond. offic. Klaui en den serg. vlieg tuigmaker Los namens den bond van mili taire vliegtuigmakers. Ontroerd verlieten de aanwezigen de be graafplaats. DETACHEERING. De reserve- fficier van gezondheid 2de klasse M. H. G. E. Pinckers wordt van 9 tot en met 13 September a.s. gedetacheerd in het geniekamp te Soesterberg, teneinde op te treden als chef van den militairen ge neeskundigen dienst aldaar. BENOEMINGEN. Benoemd bij het reserve-personeel der landmacht, bij het wapen der artillerie, bij de luchtvaartaf deeling tot reserve-tweede luitenant-waarnemer de reserve-sergeanten waarnemers ir. H. A. Bunge, mr. W. Lind ner, K. W. Taconis, H. C. Zeeveen, A, Schoolwcrth, W. de Graaff, D. Kuiper, K Akkerman, P. A. de Booy en Jhr. H. van Panhuys. POLITIEDIPLOMA Bij het, dezer dagen gehouden examen vanwege den Algemeenen Nederlandschen Politiebond werd het diploma o.m. behaald door den heer J. Buitenhuis van Soester berg. KANTONGERECHT TE AMERSFOORT De eerste samenkomst op Donderdag. E werd nog niet een druk gebruik gemaakt alles moet wennen. Ook werd mr. van Dam gemist als grif fier. Zijn zetel werd ingenomen door mr Klein uit Zeist, en deze mocht al dadelijk mee „schouwen". ONWAARDIGE JOURNALISTIEK In het Roomsch-Katholiek Weekblad voor Soest, „De Bode", van Zaterdag 5 Sep tember j.1. (uitgave Gebra. Alders) komt een opwekking voor van den heer Nieveen aan de R.K. arbeiders om het Internationale Congres van Katholieke Arbeiders te bezoe ken, dat thans te Utrecht wordt gehouden. Nu zal niemand het den heer Nieveen kwalijk nemen, dat hij tot het bezoek daar van opwekt. Integendeel. Niemand zal er ook aanstoot aan nemen als de opwekking daarvoor in wat sterke propagandistische bewoordingen is gesteld. Doch het wil ons voorkomen, dat de grove woorden en tendensieuze voorstellingen in genoemde opwekking, waarbij andere .denkrichtingen" grof worden beleedigd en naar omlaag getrapt door minderwaardige insinuaties, in strijd met waarheid en wer kelijkheid, al heel slecht geschikt zijn, om een sfeer van waardeering en vertrouwen te scheppen tusschen de verschillende groepen, waarin nu eenmaal ons volk is verdeeld. Voor hen, die „De Bode" niet lezen, volgt hier een bloemlezing uit de opwekking: Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Geachte Redactie. Den Heer A. E(ndendijk) schrijft in het Christelijk Soester Nieuwsblad, een en an der over de wethoudersverkiezing. Deze Heer laat het voorkomen alsof de A.R. en R.K. een faire en de overigen een unfaire xaart hebben gespeeld. Hij drukt dit n.m. uit in dien zin: „Men kan alleen maar ver- oaasd staan over de machinatie's, die heb- oen plaats gehad om dit doel te bereiken en doelt verder op het verdringen van zijn persoon als wethouder. Ik zou deze geheele affaire hebben gela ten voor datgene wat het was, n.m. een minderwaardig gedoe, doch door dit arti keltje ben ik genoopt de sluier even op te lichten van het inderdaad vieze gekuip, doch juist en uitsluitend door A.R. zijde en met in 't minst door den schrijver, den Heer A. Endendijk. Gaan we eerst even terug tot bij de ver kiezingen en zien wij naar de uitspraak der kiezers, dan ontwaren we dat de oppositie amenwerkend in Algemeen Gemeentebe- ang met 4 zetels uit de verkiezing kwam. Dus de tweede fractie van den Raad. Stond dus het waarachtig Gemeentebelang voor op bij alle partijen in den Raad, dan moest dit tot resultaat leiden, dat één wethouder der R.K. (met 5 zetels) en één wethouder van Algemeen Gemeentebelang zouden wor den aangewezen om het dagelijksch bestuur der Gemeente te vormen. Hier nu was bij de vcrchristelijkte en verpolitiekte Heeren geen prake van. Men ging naar de gezindheid der leden spreken van 6 linkschen en negen rechtschen, dus rechts de meerderheid, dan ook twee rechtsche wethouders. Nou kon men evenwel niet te veel op zijn eigen men- .chen vertrouwen, waardoor de kans zou oestaan dat den Heer Endendijk er naast icwam. En om nu zijn persoonlijke positie te verzekeren, ik herhaal uitsluitend zijn persoonlijk belang, goldt hier, en niet dat der Gemeente, ontzag den Heer Endendijk zich niet (de gewijzigde Gemeentewet bood niertoe gelegenheid) en stelde zich in ver binding met de zoo tot in den treure her haalde en volgens hen, A.R., zoo godde- looze en revolutionnaire S.D.A.P. en noo- digde hen uit als derde wethouder in het College zitting te nemen, waarvoor zij in uil dan verplicht werden op den Heer En dendijk te stemmen. Toen deze ballon niet opging, stelde de rechtsche Heeren, waaron der zich helaas ook den heer Hornsveld bevond (als den heer den Bliek nog in leven was geweest had dit nooit gebeurd) en be proefden zij denzelfden truc bij Algemeen Gemeentebelang. Deze vier echter die liever ieder ander als wethouder zagen, dan den Hr. Endendijk, bedankten daarvoor, doch stel den voor de wethouders-aangelegenheid met de 15 gekozen raadsleden openhartig te be spreken. Hierop gingen de heeren evenwel niet in en betreurden in een volgend schrijven de afwijzing der toegestoken broederhand. De goede God (niet die der A.R.) bewaart je voor dergelijke broeders. Waar er ons voor de Gemeente te veel aan was gelegen, het van het grootste belang werd geacht om den partij fanatieken heer E. uit het dagelijksch bestuur der Gemeente te houden, stemden wij met het bekende gevolg. Aan den Heer E., om te beweren dat een en ander niet waar is en dan over machinatie's gesproken. De houding van de Heeren Lod^ en en Mi neur laat ik aan hen zelf over om die te realiseeren. Voorloopig laat ik het hierbij, doch mocht den Heer E. uit gekwetst ijdelheidsgevoel hier verder op in gaan, en op een zoo onjuiste wijze, als hij het in zijn artikel deed, dan vindt hij mij bereid uit sluitend ter wille der eerlijke voorlichting van repliek te dienen. Dan komen zij uit de liberaal beschermde grauwe groezelige sloppen en stegen, de vechters met het leven, de kruis dragers Op naar Utrecht gaan zij, de waarachtige bloem der natie, ontsnapt aan de mestvaalt, waarop het liberale heidendom hen had willen doen vegeteeren, om roem loos onder te gaan Het modernisme, de heidenen van Holland en de roode vaanprofeten bal len de vuist in machtelooze woede van puinhoopen van het stuip trekkende kapitalisme naar de waardeering van productiviteit Wij weigeren te gelooven, dat redactie en lezers van „De Bode" dergelijke taal onder schrijven, en vermoeden, dat de heer Nie veen zelf, bij nader inzien, ook wel zal ge- .voelen, dat hij te ver is gegaan in de be woordingen zijner opwekking. Doch dan ware beter geweest termen te kiezen, meer in overeenstemming met een journalistiek, zooals men die in een fatsoen lijk blad van een welgemanierd journalist mag verwachten. C. H. Door den E.A. Heer Rechter-Commissaris in het faillissement van de N.V. Neder- landsch Belgische Automobiel Maatschap pij (Nedbel), gevestigd en kantoor houden de te Soest, is bepaald: le. dat de termijn binnen welke de schuldvorderingen moeten zijn ingediend, zal eindigen 12 October 1931. e. dat de verificatie-vergadering gehou den zal worden op Maandag 26 October 1931 des namiddags te 2 uur 10, in het Pa leis van Justitie te Utrecht, Hamburger straat 28. Amersfoort, 4 September 1931. Bergstraat 30. De Curator: Mr. S. KNOPPERS. Dame, die huis bewoont op netten stand, wil een gedeelte hiervan verhuren, gemeubileerd of ongemeubileerd, naar verkiezing. Brieven onder No. 140 aan het bur. van dit blad. Bouwterrein te koop te Soest, groot 2035 M 2, breed 83 M., ge schikt voor 4 a 5 dubbele burger woningen, op netten stand, waar reeds veel is gebouwd en bewoond; gas, waterleiding en electrisch licht; ook bij gedeelten te koop. Zeer ge schikt voor bouwondernemer. Te bevragen bij P. SELDERBEEK, NIEUWEWEG 118 SOEST. GEVRAAGD voor licht tuinwerk. Vrede hofstraat 9. GEVRAAGD in een kl. gez. z.k. een net Meisje voor de morgenuren. Zondags vrij. Mevr. van Heelsum, Lindenlaan 8, Soestdijk. Te Koop door vertrek 1 jarige kippen W.L., W.W., R. Ysl. Jonge Hennen en Kippen-inventaris. Hoenderpark „Zonnehuis", Hellingweg. Jonqe Dame van g.h. door tijdsomstandigheden genood zaakt in haar eigen onderhoud te voorzien, zoekt betrekking als hulp in de huishouding bij beschaafde familie. Hoog loon geen ver- eischte. Brieven onder No. 141 aan het bur. van dit blad. Sier pompoenen TE KOOP, klein van vorm en prachtig van kleur, een sieraad voor den geheelen win ter en tevens een nieuwe cultuur in Uw tuin T. L. Blok Schilder Talmalaan 10. VERLOREN: 29 Augustus 1931, een gouden Cigarettenko- ker, omgeving Station Soestduinen, tegen hoogr belooning terug te bezorgen bij The Excess Insurance Co., Heerengracht 514, Amsterdam-C. Dameskousen58 cent prachtkwaliteit zijde-Hor punt-hiel. Tricot Combinations (hemdbroeken) 59 cent GABARDINE MANTELS, speciaal voor zware dames. Regenmantels Koopjes 11 Soest, Soesterbergschestraat 51. Tel. 2200 LUXE AUTO Verhuur-lnrichting BILLIJKE CONDITIËN (bij de Bosstraat) Soest Solide financieele instelling, biedt aan soli- de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blad. Iemand in bezit van overhemden, maat 18 die hem te klein geworden zijn en het zonde vindend deze te verscheuren, wenscht deze hetzij om niet, hetzij tegen geringe vergoeding over te doen aan iemand die deze maat past. Brieven onder No. 142 aan het bur. van dit blad. Tuinman-Chauffeur gezocht op buitenplaats in de omgeving van Baarn, bekwaam tuinman-chauffeur, voor zien van goede getuigen. Buiten loon genot van vrij wonen, vuur en licht. Brieven met volledige inlichtingen en referentiën onder motto „Auto" aan het bur. van dit Dlad. Hoogachtend, W. F. H. BUSCH. VOSSEVELDLAAN 3S SOEST Vergrootingen naar elk portret Bericht U mij s.v.p. even per briefkaart, dat ik U (zonder eenige verplichting uwerzijds) met mijn Vergrootings-monster alsook groote sorteering hoogst moderne en töch goedkoope Lijsten voor Foto's, Plaatwerk, enz., bezoeken mag. Biljard-Concours te geven door

De Soester | 1931 | | pagina 2