Dancing „BIIIHOF" IHIo iEyecii LINOLA MEUBILEER- INRICHTING Verhuizingen en Transporten Soesterberg. Burgerlijke Stand Predikbeurten. m §n m in i im nn m s_ Sport. Advertentiën HET KAASHUIS „(KHEir w©UHiyi]S" J. C. van Haarlem Geen Woekerrente. Geen kosten vooruit. Geen Borgen. BAARNSCHE FIJNHOUTHANDEL OKOUME TRIPLEX De verplichte Winkel sluiting. i H H 11 H m §1 1 ÜH Hü ÜH ÜP 11 bp 'm* m SI 'H ÉS 1 SP B Ut B "m n jp lËL illL_ li!HH Volvette Kees iOOK9iOïER G. v. GUNSTER „ONDERLINGE VOORZORG" CHEMISCH WASSCHEN BIJ U THUIS MET AASSEN - 1 H. FAASSEN - Drogisterij „DE GAPER" BAARN LAANSTRAAT 14 - TELEF. 301 en C de grootste kans als eerste te eindigen,. Zij hebben hun beide wedstrijden gewonnen en behoeven slechts remise te behalen in de laatste ronde om verzekerd te zijn van een prijs. De uitslagen luiden als volgt: Wit Zwart Groep A. D. Staal—H. Bakker 0—2 S. de ZoeteH. Bakker Jr. 02 Groep B. J. de BoerD. Waal 02 Chr. BakkerP. Floor 20 Groep C. G. J. ter HaarM. A. Bakker 20 H. de GraafP. Reeringh 11 De Soester Damkampioen heeft een niet moeilijke taak gehad. Staal scheen niet op dreef te zijn, althans zijn spel was niet het geen men van hem gewend is. Reeds spoe dig in het middenspel geraakte Staal een schijf achter en maakte bovendien een blun der, zoodat H. Bakker op gemakkelijke wij ze won. S. de Zoete maakte tegen H. Bakker Jr. een misrekening, hetgeen hem noodlottig werd. Bakker Jr. maakte geen fouten en won deze partij dan ook vrij spoedig. Het mocht P. Floor niet gelukken om zijn overwinning der vorige week met een te vermeerderen. Hen ongunstige afruil was voor hem oorzaak van schijfverlies. Wel trachtte Floor nog remise te forceeren, doch Chr. Bakker behandelde het eindspel cor rect en boekte hiermede zijn tweede over winning. In een spannenden en fraaien wedstrijd is het D. Waal gelukt J. den Boer te verslaan. Aanvankelijk ruilen beide spelers veel schij ven af en was van een middenspel in deze partij weinig te bespeuren. Reeds zeer spoe dig hadden beiden nog slechts 8 schijven te hunner beschikking. Het eindspel was vol verrassingen en had de Boer de sterkste voortzetting gekozen, zoo ware dit voor Waal noodlottig geweest. Wel trachtte de Boer remise te forceeren, doch tevergeefs! Een ongeregelde partij was de wedstrijd tusschen G. J. ter Haar en M. A. Bakker. Van centrumspel was geen sprake. Reeds spoedig kon ter Haar schijfwinst boeken, doch overzag dit. Echter later verkreeg hij dit toch door een eenvoudigen afruil. Het spel van A. M. Bakker viel tegen. Laatstgenoemde, welke het vorige jaar een prijs verwierf, schijnt thans niet op volle kracht te spelen. Door een blunder in het eindspel maakte hij de overwinning voor G. J. ter Haar als een voldongen feit. De partij H. de GraafP. Reeringh was de eenigste remise-partij. De spelers ont weken in den beginne zooveel mogelijk el- ken aanval en werd het eindspel zeer inge wikkeld. Echter wist geen der beide spe lers veruit winst te behalen en werd in verband met het late uur door beiden tot re mise besloten. De laatste ronde, welke a.s. Dinsdag wordt gespeeld, is als volgt: Groep A. H. Bakker Jr.D. Staal H. BakkerS. de Zoete Groep B. Chr. BakkerD. Waal T. de BoerP. Floor Groep C. M. A. BakkerH. de Graaf G. J. ter HaarP. Reeringh. POST EN TELEFOON. Onbestelbare stukken waarvan de afzen ders onbekend zijn terugontvangen te Soest Yi pond fondant borstplaat f Ö.25 Brieven Binnenland: Maconnieke Bibliotheek, Den Haag. Mej. F. de Boer, Harlingen. Mej. T. den Haan. Huizen of Assendelft. H. E. Oosterveld, Nijmegen. Jonkvr. A. de Ranitz, Den Haag. Briefkaarten Binnenland: Leo van Bergen, Epe. Mej. G. Brinks, Leiden. J. Land, Bennebroek. D. Kat, Amsterdam. Mej. H. Lenten, Soest. M. Petersen, Ruurlo. Mevr. C. Rodenburgvan de Veen, zon der plaatsnaam. Twee briefkaarten zonder adres. POLITIEDIPLOMA. Te Amsterdam zijn deze week voor het examen politiediploma van den Alg. Ned. Politiebond o.m. geslaagd de heeren G. Huiskamp en H. J. van Velthoven, beiden van Soesterberg. BEVORDERING Door den commandant van het korps luchtdoel-artillerie te Utrecht is de dienst plichtige korporaal G. J. Grootewal met in gang van 1 Oct. jl. bevorderd tot dienstpl. sergeant. NOODLANDING. Het militaire vliegtuig 524, op weg van Soesterberg naar Vlissingen op 29 Septem ber, was genoodzaakt onder Hooge Zwalu wen een noodlanding te maken wegens een defect aan den motor. Bij het uitloopen kwam het toestel in een sloot terecht, waar door het landingsgestel en een schroef wer den vernield. De bestuurder, korporaal Souffre en de waarnemer reserve-officier Hartong ble ven ongedeerd. VLOOTSCHOUW. Bij de gehouden luchtvlootschouw op 29 September j.1. te Schiphol was bij de ont vangst van H.M. de Koninging ook aanwe zig majoor T. van Santen van de luchtvaart- afdeeling te Soesterberg. In den loop van den dag was ook aan gekomen een escadrille vliegtuigen van Soesterberg onder bevel van kapitein W. C. J. /ersteegh, dat ook deel nam aan de de monstratie en de opstelling ,,en parade." Zooals bekend is onlangs tot stand geko men de nieuwe Winkelsluitingswet. Deze Wet is bereids in het Staatsblad geplaatst, doch nog steeds niet in werking getreden. Omtrent den datum van inwerkingtre ding, hoort men heel verschillend praten. Eensdeels spreekt men van Maart 1932, an- dersdeels meent men dat de Minister van Arbeid, Handel en Nijverheid de Wet wel ■spoedig zal willen doen invoeren. Hoe dit ook zij, krachtens artikel 6 dier Wet kan de Gemeenteraad onder goedkeu ring van de Kroon bij plaatselijke verorde ning bepalen, dat alle of bepaalde groepei van winkels gedurende een zekeren och tend dan wel gedurende een zekeren middag per week gesloten zullen moeten zijn. Deze ochtenden en middagen kunnen verschillend zijn voor verschillende gedeelten der ge meente en voor verschillende groepen van winkels. Ook kan de gemeenteraad, doch alleen in .bijzondere omstandigheden, afwijken van de bepalingen der Winkelsluitingswet, ook al weer onder goedkeuring van de Kroon. De organisaties van winkelpersoneel ne men nu deze gelegenheid te baat om zoo doende een vrijen ochtend of middag voor hun leden te verkrijgen. Daarbij komt dan nog het argument, dat de controle ter na leving van de Arbeidswet dan ook veel ge makkelijker zal zijn. Deze wet toch verplicht aan ieder winkelier zijn personeel per week een vrijen ochtend of middag te geven. Vol gens de Arbeidswet, kan de winkelier dien ochtend of middag ztrlf bepalen en behoeft dat tijdstip niet gelijk te zijn voor al zijn personeel. Hij kan üus aan de Arbeidswet voldoen door zijn personeel bij tourbeurt een ochtend of middag vrij te geven, waar door dus zijn taak geenszins behoeft te worden gesloten. Ook is deze bepaling niet van toepassing voor winkels, waar men geen personeel heeft en waar dus de eigenaar zelf hoofd of bestuurder der winkel is. Ter uitvoering van de Arbeidswet is het dus geenszins noodzakelijk, dat de gemeen- teraau van haar bevoegdheid ingevolge de Winkelsluitingswet gebruik maakt om een verplichte sluitingsochtend of sluitingsmld- da" voor bepaalde soorten winkels voor te schrijven. Toch pogen de organisaties van winkel personeel nog steeds met meergenoemde argumenten op die verplichte sluiting aan te dringen, doch het aaneenkoppelen van winkelsluitingswet en Arbeidswet is niet alleen noou de bedoeling geweest, maar is zelfs in strijd met den opzet en bedoeling van de Winkelsluitingswet. Minister Verschuur heeft bij de behande ling van 't Wetsontwerp in de Tweede Ka mer nog eens uitdrukkelijk gezegd: „Inderdaad is het de bedoeling de fixatie van dien bepaalden ochtend of middag als een bedrijfsbelang te beschouwen en indien er al geen referendum onder de winkeliers gehouden kan worden, zooa^s in het ont werp van de Staatscommissie voorkomt, is het toch de bedoeling om de Gemeentera den het Bedrijf te doen raadplegen. Het is dus geheel overeenkomstig den geest van de bepalingen, dat de Gemeenteraden van hun bevoegdheid geen gebruik zullen maken, dan na een zekere raadpleging van het bedrijf." In de Memorie van Antwoord merkt voorts de Minister op, dat het aan de Kroon toegedacht goedkeuringsrecht er voor zal waken, dat geen Gemeentelijke verordenin gen tot stand komen, welke met het be lang der bedrijven geen of niet voldoende rekening houden. Op grond van het vorenstaande kan dus worden geconcludeerd, dat de aanwending van artikel 6 der Winkelsluitingswet ten dienste van andere belangen dan die van 't bedrijf (zooals b.v. die van het winkelper soneel) ontoelaatbaar en in strijd met strek king en geest van genoemd artikel is. Een verordening in artikel 6 tot stand gekomen, waarbij geen rekening is gehouden met het bedrijfsbelang van den plaatselijken winkel stand, zal dan ook wel geen Koninklijke goedkeuring erlangen. Bij de mondelinge behandeling in de 2de Kamer heeft de Minister ten aanzien van een vrijen middag voor het winkelpersoneel nog opgemerkt, dat, als men dat bereiken wilde, dat niet moest door handteering van artikel 6 der Winkelsluitingswet, doch dat men dan dat moest doen langs den Konin klijken weg: door middel van een wijziging van de Arbeidswet, welke wijziging echter thans niet aan de orde was en door den Mi nister ook niet werd voorgesteld. In de Memorie van Antwoord aan de Eerste Kamer drukte de Minister zich nog sterker uit: „de voorstanders van het wets ontwerp, die aan de vrije keuze van den dag, waarop zij hun personeel een ochtend of een middag vrij moeten geven, zouden willen "zien ontzegd, zien daarbij over het hoofd, dat de voorgestelde regeling in de eerste plaats de belangen van de zelfstandi ge winkeliers op het oog heeft." Uit dit alles volgt dus wel overtuigend, dat de Gemeenteraad eerst dan artikel 6 der Winkelsluitingswet kan handteeren. als be hoorlijk is geuleken, dat een verplichte och tend- of middagsluiting in het belang van het bedrijf is. In de Raadsvergadering van Maandag avond a.s. komen aan de orde een 2-tal oorstellen van B. en W. om verplichte slui tingen in te voeren ten behoeve van slagers winkels en de melkbedrijven. Een gemeenteraad mag van deze bevoegd heden geen gebruik maken, om eén partieel belang te dienen. Dit spreekt trouwens van zelf, waar een gemeenteraad de bevolking eener gemeente in haar geheel vertegen woordigt en niet een bepaald deel daarvan. De belangen van andere groepen van inwo ners behooren dus zeer zeker wel onder het oog te worden gezien en men moet er zorg vuldig voor waken, dat geen verordeningen worden gemaakt, uitsluitend in het belang van een zekefe kleine groep, waarvan vele anderen last en nadeel hebben. Slechts het Algemeen Gemeentebelang moge hier gel den. De verbruikers, de huismoeders, zijn omtrent de voorgestelde regelingen niet ge hoord en dat is toch ongetwijfeld wel van veel belang daar zij de overgroote meerder heid vormen van de belanghebbenden. Nu zal het wel niet zoo gemakkelijk zijn omde meening van deze huismoeders te leeren kennen, maar B. en W. hadden toch op zijn minst kunnen probeeren om de meening van die huismoeders te leeren kennen. En dit was niet zoo heel moeilijk geweest in Soest. Er bestaat toch een afdeeling Baarn en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni- ging van Huisvrouwen, welke afdeeling ook Soest omvat en waarvan vele huisvrouwen in Soest lid zijn. Eerste Secretaresse van die afdeeling is Mevrouw G. KorstenWa felbakker, Sophialaan 43 te Baarn, terwijl meerdere dames uit Soest van die afdee ling 'bestuurslid zijn. Had het niet op den weg gelegen van B. en W. om in gevallen als deze ook advies te vragen bij die af deeling, welke geacht kan worden te verte genwoordigen de zeer groote categorie van verbruikers, die in gevallen als deze toch ook nog wel iets te zeggen hebben. Wellicht ware het gewenscht de betrokken verorde ningen niet vast te stellen alvorens aan die afdeeling advies was gevraagd. H. van 2430 September 1931. GEBORENCornelia Johanna, d. v. 0. 't Lam en G. C. Leeuwenkamp, Dorre- steinw. 22; Johannes, z. van J. Schouten en L. G. Grondelach, Sinnemaplein 4; Gijs- bertje, d. v. J. Verwoerd en A. de Jong, Lange Brinkweg 43; Amelia, d. v. J. van Holland en J. Bruining, Hartweg 13; Cor nelia, d. v. J. Schalk en M. E. v. Zan ten, Verlengde Postweg 48; Bernardus Wilhelm, z. v. W. H. Daselaar en WL S. Kaats, Nieuwstraat 40; Christiaan Ma- nuel Maria, z. v. G. v. d. Dijssel en A. \V. M. v. d. Lugt, Molenstraat WZ. 72; Wilhelmina Libbina, d. v. G. J. H. v. d. Hoeven en L. H. Betlem, Dorresteinweg 8. ONDERTROUWD: P. J. de Vries en C. N. B. den Boer; H. A. G. Jongkamp en A. v. Dijk; A. Willemse en C. E. Hilhorst; GETROUWD: J. v. Duinkerken en J. G. Berends. OVERLEDENJohan Marie Gerard Mol- le, 14 jaar, Amersfoortschestr. 20; Ma ria Cornelia van der Grint, 61 jaar, wed. v. A. J. v. Achthoven, Vredehofstr. 3; Theunis Roest, 76 jaar, geh. m. H. v. d. Grift, Oude Grachtje 12. NED. HJERV. GEM. TE SOEiT Begin Wintertijd. Zondag 4 October 1931 oude kerk 10 uur: Ds. Groeneveld. Oude kerk 6 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk uur: Ds. Groeneveld. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat. Zonadg 4 October 1931 's morgens 10 ure: de eerw. heer J. Rebel, van Huizen, 's Avonds 6 uur: Ds. v. d. Graaf van Ede. VEREEN. VAN VRIJZ. GOD8DI1N- STIGEN, SOEST Zondag 4 October 1931 Ds. A. Buurma, em. doopsg. pred. te Hilversum. Redactie: H. BAKKER Jr. en D. WAAL. Correspondentie-adres: Laanstr. 32 te Soest PROBLEEM No. 3 A. de Graag. Zwart: 9 1 2 3 4 5 m m M Q 15 25 35 45 46 47 48 49 50 Wit: 9 (Uit „Het Damspel"). De stand in cijfers luidt: Zwart 7, 14, 17/19, 23, 24, 28, 36. Wit 25, 30, 32, 34, 35, 38, 42, 47, 50. Wit speelt en wint. Oplossing van probleem No. 1. De stand in cijfers was: Zwart; 3, 12, 13, 15/20. Wit: 27/30, 32, 33, 35, 37, 43. Wit speelt als volgt: 2923, (18 X 49), 28—22 (17 x 28), 32 x 25 (49 x 21) 25—20 (15 x 24) 30 x 26 en wint. Een niet moeilijk, doch leerzaam pro bleem. De stand is zeer natuurlijk en be wijst dat in eenvoudige stellingen nog fraaie slagzetten verborgen kunnen liggen. Goede oplossingen ontvangen van: B. van Woudenberg te Eefde; J. C. de Boer, P. Floor, D. Staal en S. de Z„ allen te Soest. Het ligt in de bedoeling van de Redactie, in het volgend nummer een aanvang te ma ken met het bespreken van openingen, slag- zetten, speltypen enz. CLUBNIEUWS „V.V. SOESTDIJK." D. E. V. I—Soestdijk I Soestdijk IIZeist 4 2—3 4—1 Soestdijk I, is na een zeer spannenden en mooien wedstrijd als overwinnaar uit 't veld gekomen. Over den wedstrijd het volgende: Als om 2 uur scheidsrechter Lieffering beginnen laat, trapt Soestdijk af. Een aan val op het DEV doel volgt maar de r.back retourneert den bal en zet zijn voorhoede aan het werk. Zeer gevaarlijk komen zij op zetten, maar de achterhoede staat pal. We derom een aanval op DEV veste. Zeer mooi wordt door de 1. buiten voorgezet en het is re r. binnen die ooestdijk de leiding geeft. 10. Dan een kleine inzinking in de DEV gelederen, waarvan Soestdijk geen gebruik maakt. Wederom een aanval van DEV. De 1. uiterst van DEV lost een kalm schot op 't Soestdijkdoel en door een groot misver stand der beide backs, rolt de bal kalm in het doel 11. Er komt voor rust geen ver andering, zoodat als de scheidsrechter rus ten fluit de stand 11 is. Met frisschen moed wordt met de tweede helft begon nen, welke geen 5 min. oud is of de midvoor van DEV kogelt op onhoudbare wijze den bal achter den Soestdijkkeeper. 21 voor DEV. Niet ontmoedigt trapt Soestdijk we derom af, menige gevaarlijke aanval wordt door Soestdijk ondernomen, maar de achter hoede van DEV is voor haar taak berekend. Onze voorhoede, goed gesteund door de half-linie komt wederom ten aanval, en uit een zeer lastige positie lost den midvoor een schot en de stand is 32 voor Soest dijk. Nog volgen zeer gevaarlijke uitvallen van DEV maar de achterhoede grijpt steeds op het juiste moment in. Als de scheidsrech ter einde fluit, heeft Soestdijk wederom twee punten in de wacht gesleept. Het geheele elftal heeft aan deze zwaar bevochten over winning mede geholpen. De achterhoede, na een weifelend begin, herstelde zich spoedig, en was wederom het lastige achter-trio. De iniddenluiie, met vooral de links-half, die, hoewel klein van stuk, toch een lastige te genstander is. De mid-half zooals altijd. De r.-half minder trapvast, maar zijn kop- werk is uitstekend. De voorhoede begint hoe langer hoe meer elkaar te verstaan. Het overgeven was in dezen wedstrijd we derom uitstekend en menige verwarring werd door hen in de DEV achterhoede ge bracht. De grootste fout van DEV was dat zij toen Soestdijk gelijk maakte, al de spe lers naar achteren haalde en het op verdedi gen ging aanleggen. In dit geval was de beste verdediging geweest, open spel te hou den, dat houdt de tegenpartij beter in be dwang. Ook 't tweede elftal is zoo waar als over winnaar uit den strijd getreden; met 41 werd Zeist 4 verslagen. Proficiat jongens. Jelui hebben laten zien, dat je het wèl kunt, en dat nog wel met 16 man. Denkt voortaan aan het spreekwoord: Als één schaap over den dam is, komen er meer. Wat was de rede, dat de elfde man zonder afschrijven weg bleef? Dat is toch geen sportieve daad van je Jo, om zoo je medespelers in den steek te laten. Maar de gevolgen moet je zelf maar dragen hoor, die komen op jouw schouders en niet op die van het Bestuur. Je valt me erg tegen. Je Secretaris woont ook zoover van je af hè om hem even te be richten, maar enfin. Zondag a.s. trekt ons eerste naar Drie bergen om met DES den strijd aan te bin den. Ook Driebergen is een zeer lastige te genstander, maar als jelui spelen zooals Zondag j.1. geef ik je weer een mooie kans. Vertrek per bus om kwart voor één. Het 2de speelt uit tegen Baarn 4 te Baarn. Vertrek per fiets om elf uur vanaf terrein. Allen present hoor, en je best doen. E. S. V. A C. Van de vijf vastgestelde wedstrijden ein digden er vier van in een overwinning; slechts een ontmoeting werd een flinke ne derlaag en wel door de schuld van enkele wegblijvers, zoodat met slechts 9 spelers partij kon worden gegeven. Esvac ZBloem enk wartier II 52 't Gooi adsp.Esvac adsp. 012 't Gooi B jun.Esvac jun. 80 Veneta IIEsvac III 07 Esvac IB.V.C. I 21 Het debuut van het derde elftal heelt al- zoo de verwachtingen verre overtroffen, terwijl het eerste elftal door deze overwin ning op BVC zich na de inzinking van de laatste weken weder volkomen heeft her steld. Indien echter met hetzelfde élan in de volgende wedstrijden wordt gespeeld zullen ook wel meerdere successen volgen. A.s. Zondag tenminste in de ontmoeting te gen de Amersf. Boys 1 zullen 96 minuten op volle kracht moeten worden gespeeld. In de twee wedstrijden der Amersfoorters is hun verdediging geen enkele keer gepas seerd, zoodat de Esvac aanval er verzekerd van kan zijn, dat zij op ernstige tegenstand zal stuiten. Aan een voorspelling durven we ons niet te wagen; wij kunnen niet anders zeggen: „Esvaccers uoe je best." De reserve elftallen van beide vereenigin- gen ontmoeten elkaar in het Burgem. De- kethpark alhier en wanneer de spelers van Esvac II op hun plaats blijven kan zeker gewonnen worden. Het derde elftal is vrij. De Zaterdagmiddag elftallen komen alle drie in het veld. Esvac Z gaat naar Huizen om Zuidvogels II te bekampen, terwijl de junioren en de adspiranten in het Burgem. Dekethpark in het strijdperk treden tegen een dito elftal van het Gooi en Baarn. Het pragramma luidt: z-aterdag: 3.66 uur Zuidvogels IIEsvac Z. te Huizen 2.36 uur Esvac jun.'t Gooi jun. 3.36 uur Esvac adsp.Baarn adsp. Burgem. Dekethpark Zondag 2.66 uur Esvac 11A'foortsche Boys II te Soest 2.00 uur Amersf. Boys IEsvac I te Amersfoort. Te ttoop ongeveer 2 mud be>te GOUDKBl- NETTEN. Te bevr. Klatrwaterweg 41 R. M. 49 CENT PER POND R. M. 69 CENT PER POND Burgem. Grothestr. 45-47 - Tel. 2040 Van Weedestraat 49 Groote sorteering Handwerken, Wol, Kousen, Sokken, Handschoe nen, Wollen Ondergoederen Vesten, Pull-Overs, Truien, Jongenspakjes, MeisjesjurKen, enz. enz. Vraagt de bekende zijden Leo- Kous, ijzersterk en zeer elastisch Speculaas Paul Kaiser per Yt pond f 0.25 per blik 3 pond f 1.25 Prima Edammer kaas 40 plu9 van f l.öO nu f 1.40 Groote blikken Tafelkoeken f 0.25 Heele potten Pinda kaas f 0.50 Luxe presenteertrommel met 1 pnd. fijne boterkoekjes f 0.75 Yi pond boterkoekjes f 0.25 Yt pond fondant borstplaat f 0.25 Beleefd aanbevelend Van Weadestraat 45 Talet. 2159 IPiante>n. Groote sorteering vaste planten voor border en rotstuin van 5 tot 20 cent. Violen en Madelieven 2 cent, f 1.75 per honderd. Muurbloemen en Duizend schoonen 3 cent. Prijscourant op aanvraag. E. v. OEST - OUDE GRACHTJE 17. SOEST. WEET U WEL DAT BIJ Soesterbergschestraat 21 Het beste adres is voor prima Rund-, Var- kensvleesch en fijne Vleeschwaren? Neemt U eens proef van ons prima Gehakt half om half p. 2 pond voor f 1.— Rund. rollade per pond f 0.50 Rund. lappen per pond f 0.45 Varkens rollade per pond f 0.55 Prima gesmolten vet 3 pond f 1. Bladreuzel 3 pond f 1. Enz. enz. alles 1ste kwaliteit Neemt U eens proef en U blijft klant. Beleefd aanbevelend. TEL. 2306 TEL. 2306 Dansen zonder Wederga.... Bij C. Belt Club „Palowa"!! Voorschotten op pensioenen en op salaris sen van Rijks- en Gemeenteambtenaren worden verstrekt door de N.\7. Spaarbank UTRECHTSCHEWEG 13 TE A'FOORT Geschikt voor alle stoffen. BOSCHSTRAAT 2 BIJ DEN BRINK - BAARN Hel resultaat is prachtig- TELEFOON 173 II EEMSTRAAT 12A - BAARN n GEFINEERD MET COROMANDEL ZEBRANO SAPELA MAHONIE HONDURAS MAHONIE - FRANSCH NOTEN EIKEN TEAK

De Soester | 1931 | | pagina 6