2e BLAD if EN E~M Een tweede Overhemd voor den halven prijs KRAAL Amersfoort Langestraat 26 L. J. HOKSBERGEN Plaatselijk Nieuws Japonnen en Blouses Buntwerk Mantels Soesterberg. Burgerlijke Stand Predikbeurten. Sport. tth.traJ* hij „Dl JOI5TH- t«i Zaterdag H Nov. 1931, No. 92 OUDERAVOND. Woensdagavond 23 November geeft het Bestuur v. d. Van der >Huchtschool (v.h. Engendaalschool) een Ouderavond in de groote zaal van „Religie en Kunst". Als onderwerp zal besproken worden. „De lichamelijke opvoeding van het kind." Lezing met lichtbeelden door den heer H. W. B. stoof. Film: Een reis naar IJs land, Spitsbergen en Noorwegen. VRIJZINNIG HERVORMDEN. Ten voordeele van het orgelfonds in Re ligie en Kunst, werd Donderdagavond in het kerkgebouw een filmavond gegeven, welke zeer druk bezocht was. Allereerst liep éen humoristisch getinte film: „Verbroken Engagement", waarin een oude oom en een typische neef het zelfde meisje naloopen. Oom krijgt natuurlijk zijn congé, de neef zijn schat -f- 5000 dollar. „Wie doet je wat." Daarop liep het bekende tooneelproduct door Gerard Hauptmann voor de film klaar gemaakt, „Hannele's Hemelvaart", een sterk dramatisch gebeuren. Johanna, de dochter van een aannemer die op zwart zaad zit, is in stilte verloofd met de secretarie-klerk Berger. De meesterknecht die ook een oog je op Johanna heeft, wil de vader uit de put helpen als hij Johanna tot vrouw krijgt. Dit geschiedt maar tot haar ongeluk, de man is een eerste dronkenlap. De vader van Johan na pleegt inbraak in het raadhuis en vlucht. Berger vraagt overplaatsing. Johanna lijdt een hondenleven; haar dochter Hannele is zeer bevreesd voor haar vader, zoodat zij moet bedelen voor hem opdat hij jenever kan drinken. Na den dood harer moeder, wordt zij uit huis gejaagd, verdrinkt bijna, maar wordt gered door den godsdienstlee raar, die reeds 'n woordje heeft gedaan bij den burgemeester, de oud-gem.klerk. Deze voelt veel voor het kind, maar zijn vrouw, een eerste klas serpent, wijst haar de deur. Nu wordt zij ondergebracht in het vonde lingengesticht, maar ondanks de goede ver pleging sterft zij en ziet in een visioen haar ten hemel opnemen als belooning voor het vele leed door haar geleden. Het geheel maakte diepen indruk; de film werd zeer goed weergegeven door de operateur van Wijngaarden alhier. De recette zal wel be vredigend zijn geweest. HET HOLLANDSCH TOONEEL. Door dit tooneelgezelschap zal op Dins dag 24 November a.s. in Hotel „Bosch en Duin" alhier van den heer S. van de Kui len, eene voorstelling worden gegeven van: Sous les toits de Paris", (onder de daken van Parijs), gevolgd door een groot feest hal. Houdt dezen avond vrij,, om te kunnen ge nieten van dit feest. VEREEN. DIERENBESCHERMING. Uittreksel van het rapport van den Inspec teur der Vereeniging tot bescherming van Dieren. Op verschillende dagen en tijdstippen werd op de wegen controle uitgeoefend op de in gebruik zijnde dieren. In den Eempolder werd opgetreden tegen een geleider van een hondenkar, welke op deze kar zat en geen vergunning had; pro ces- verbaal is opgemaakt. Een inwoner dezer gemeente, die voor zijn bedrijf een paard gebruikt, welk dier bij langdurigen arbeid kreupel wordt, is na optreden van den Inspecteur er toe over gegaan een beter paard aan te schaffen. Een paard welke hoefkanker had en moest loopen van Hoogland narfr Bussum, is na optreden van den Inspecteur, verder per as vervoerd. Een zwervende hond, welke in viezen en ziekelijken toestand was, is pijnloos afge maakt. Aan hen die ons werk nog niet steunen, zij medegedeeld dat ingaande Janpari 1932 het lidmaatschap in kan gaan, terwijl men zich nu reeds kan opgeven bij Snop, Prin- senberg te Soest, Kolonieweg Nr. 13, waar tevens jonge katjes kunnen worden aange vraagd. Qo«d« verlichting, mooie wagen, Autobus wachthuis voor den regen Zijn er noodig in ,,So»st Zuid". Wordt dus lid, stelt nlot meer uit. Fl UITSLAG STEMMING KIESCOLLEGE Maandag j.1. had alhier de stemming plaats voor 5 gemachtigden in het kiescol lege der Ned. Herv. gemeente. De uitslag is als volgt: Totaal uitgebrachte stemmen 463; van on waarde 8; blanco 1. Uitgebracht op: P. H. Brans 325 B. J. Buxtorff 318 K. de Hartog 123 Jac. van Herwaarden 315 P. A J. Holst 124 M. Hornsveld 316 A. Spelt 112 C. W. Veenendaal 310 W. van der Velden 121 H. van de Werken 117 De aftredende leden zijn alle herkozen Van de candidaten van den Gèref. Bond is niemand gekozen. De Soester Winkelweek. Dinsdagavond om half 9 uur verg.vlerdi het comité der Soester Winkelweek in de zaal der St. Joseph gezellenvereeniging. onder praesidum van den heer Th. Wag- ner. De opkomst was bevredigend, onder de aanwezigen merkten wjj o..a. op, den W elEenv. Heer Kapelaan Bouwmeester, geestelijk adviseur R..K. Middenstands- Vereen.. De praeses opende de vergade ring en roept allen het welkom toe. Daar op releveert spr., dat het doel van het comité is, het daarstellen van een winkel week van 30 Nov. tot 5 Dec., ter gelegen heid van het St. Nicolaasfeest, en wel om moeder de vrouw to bewegen haar in- koopen hier te doen en niet in de ste den, daar de winkelier ook hier paraat is. De bedoeling is om den heer Burge meester te verzoeken de winkelweek op 30 Nov. 's avonds om plm. 7 uur te ope nen en dat daarna op een gegeven teeken alle etalages tegelijk verlicht zullen zijn om kijkers en koopers te ontvangen. Voor af rijdt Zaterdags en 's Maandags" een au to met muziek door het dorp om de win kelweek bekend te maken. Ook wordteen Winkelweek-courant uitgeven in elk ge zin, waarin verscaillende bijdragen wor den opgenomen, en waaraan tevens attrac ties zijn verbonden. In die week wordt de mngers ïLm uit Rotterdam en de Wad- diugsveensche Bedrijven gratis vertoond voor jong en oud. Spr. hoopt dat alle win keliers aan dezen etalage-wedstrijd zullen ueeinemen, alie winkeliers worden per soonlijk bezoent. De Cnr. Middenst. Ver. zegdo haar medewerking toe. Niets meer aan de orde zijnde, werd de vergadering gesloten. DECLAMATIEAVOND. De Ned. Chr. Vrouwenbond, in saamwer king met het Chr. comité voor winterlezin- gen, afdeeling Soest, hield haar le bijeen- Komst in dit seizoen, voor een uitverkochte zaal in hotel Kernland. De samenkomst werd door de presidente Mw. Landweer-de Visser, oud-gemeenteraadsfid, geopend met het lezen van Psl. 98 en gebed. Daarop roept /ij allen een hartelijk welkom toe, en is dankbaar voor de samenwerking daar beide vereenigingen hetzelfde doel nastre ven. Vervolgens roept zij den spreker voor dezen avond Ds. Le iioy uit Sloterdijk van Oamss- en Heerankiee.'makerij F. C. Kuijperstraat 10 - Tel sistentie te halen van het vliegkamp. Deze werd terstond gezonden, het defect was spoedig verholpen en ook het eerste vlieg tuig kon, na gerepareerd te zijn, weer spoe dig opstijgen. GEVONDEN VOORWERPEN. Een heerenhorloge. Een heerenrijwiel. Een zakmes. WAARSCHUWING. 2169 narte welkoru toe, welke geep onbekende in de vereeniging is, en van zijn groote mooie gave die God hein schonk wil uit- deelen op dezen avond. De spreker dankt voor de hartelijke woorden; hij is echter met hart en ziel predikant, maar heeft te vens een groote liefde voor de dichtkunst. Onder ademlooze stilte las hij daarop op de nem eigene wijze; met groote zeggings macht en daarbij aansluitende geste, ge- hchten van Jacqueline v. d. Waals, J. van ely en van Guido Gezelle, en deed de per?onen daar in levende lijve verschijnen. In alles ging het om Hem Die het leven geeft en neemt, en daarvoor te prijzen is. De ademlooze stilte zou spr. ook gaarne eiken Zondag opnieuw in practijk gebracht '-ten, in het bedehuis. ,Het was een avond van intens genot deze fijn besnaarde, en gevoelvolle persoonlijkheid te mogen be luisteren. Z.Eerw. eindigde-aan het slot met dankgebed. MEDEDEELINGEN VAN DE CENTRA LE WINKELIERS VEREENIGING. W ij zijn thans in staat nadere mededeelin- ?cn te doen over de plannen van bovenge noemde vereeniging om, bij wijze van recla me, zoo mogelijk alle kinderen te dezer plaatse in de week, volgende op St. Nico- 'aas een groot St. Nicilaasfeest aan te bie- ien. Zeer vermoedelijk zal dit feest, met het }Og op het groot getal kinderen, gesplitst noeten worden in drie deelen, en wel een n het Noorden der plaats, een in het Cen- rum, en een in het Zuidelijk deel. Ieder kind moet in het bezit zijn van een oegangskaart, die op de volgende wijze tan worden verkregen, anaf Alaandag 16 November tot en met Zaterdag 5 December organiseert de Cen trale Winkeliers-verceniging drie. Propa- gandaweken. Voor alle inkoopen van min stens één gulden wordt door de deelnemen de winkeliers een bon afgegeven. Vijftien van deze bons geven recht op een toegangs kaart voor het feest. Over de wijze, waarop lit zal worden gevierd, volgen de aanstaan de weken nadere bijzonderheden. Wij we ten, dat de organisatie in goede handen is. Een speciale commissie is daarmede belast geworden en zij heeft ons reeds hare nadere plannen bekend gemaakt, waaruit wij heb ben kunnen constateeren, dat het een pret tig feest belooft te worden en het bestuur der Winkeliersvereeniging vertrouwt niet te vergeefs een beroep te doen op Uw me iewerking om het feest te kunnen houden voor een zoo groot mogelijk getal der kin deren. De leeftijd der kinderen, die kunnen deelnemen, is van 614 jaar. Ieder kan medewerken, om dit sympathie ke plan zoo goed mogelijk te doen slagen door de St. Nicolaasinkoopen te doen bij de meer dan 150 leden der Centrale Winke liersvereeniging. Wij vestigen er nog even speciaal Uw aandacht op, dat enkel bij de leden dezer winkeliersvereeniging genoemde bonnen voorradig zijn. Ook, dat men slechts bon nen gelieve aan te nemen, voorzien van het stempel van den winkelier. Ongestempelde bonnen zijn ongeldig. Tenslotte een vriendelijk verzoek aan die ouders, wier kroost reeds de kinderschoe nen is ontwassen: U kunt meehelpen, om kinderen van ge- :inncn, die zich de weelde van bijzondere nkoopen voor St. Nicolaas moeten ontzeg gen, ook blij te maken, door Uw bonnen niet weg te doen, maar aan zulke gezinnen uit te reiken,, of, indien U deze niet kent of hang zijt Uw neus te stooten, dan gelieve U ze in handen t.e stellen van een der ze ven commissie-leden, op dc bonnen vermeld, die gaarne op discrete wijze er voor willen zorgen, dat aan Uw wensch wordt gevolg gegeven. Lezer! koopt niet alleen in de komende weken te dezer plaatse, maar doe het ook voortaan. Koopt te Soest! NOODLANDING. Donderdagmiddag moest een vliegtuig van de Luchtvaartafdeeling te Soesterberg een noodlanding maken op een weiland in de Lage Birkt, bij den Zwarte weg over het spoor. Een tweede vliegtuig, dat in dc buurt was. ging eens polshoogte nemen en lnad( de vlot in de buurt. Na de toestand te heb ben opgenomen steeg het tweede vliegtuig weer op en vloog naar Soesterberg om as- De Burgemeester van Hillegom, geeft be langhebbenden in overweging om alsvorens in relatie te treden met Petrus Straathof en Leonardus Straathof, bloembollenhandela ren, beiden wonende aan de Beekkade No. 7 te Hillegom, bij hem inlichtingen in te winnen. Genoemde personen drijven ook handel onder de namen „Blumenhof" en „La Rei ne." Soest, 12 November 1931. De Inspecteur van Politie: A. F. Schreuder. TOONEELU lTVOERING. I itgaande van Soesterberg's Bloei gaf Maandagavond 9 November „Het Zeister Tooneel" een uitvoering in de concertzaal van ,,'t Zwaantje" alhier. De zaal was reeds flink bezet, toen de Voorzitter van S.B. de heer J. Nooder, met een korte toespraak den avond open de, het welkom toeroepend aan de vele aan wezigen en verder memoreert, dat men met dankbaarheid kon terugzien op het werk van den afgeloopen zomer. Het bezoek aan Soesterberg,,vooral van kinderen, was ont zaglijk groot. Nu was het winterwerk ge komen, waaronder ook begrepen is, de be hartiging van het cultureele. Ondanks de diskwalificatie van de H.P. blijft deze streek er een voor vreemdelingen. De mu seale medewerking voor dezen avond was voor een groot deel vrijwillig. S.B. is een vereeniging, die waard is gesteund te wor den en nog meer leden te winnen, aldus be sloot de Voorzitter. Dan werden opgevoerd de één-acter „Haar laatste Wals" als voorgift, gevolgd door „een halsbrekend huwelijk", het aange kondigde blijspel in drie bedrijven. We zul len hiervan geen resumé geven. Genoeg zij het, te kunnen vermelden, dat alle spelers in hun rol waren en er vlot en natuurlijk gespeeld werd. Sinds het tijdstip, nu twee jaar gelden, toen we het Zeister Tooneel voor 't eerst zagen optreden, heeft deze vereeniging zeer groote vorderingen ge maakt. De lachspieren der aanwezigen kwa men voortdurend in beweging en het Be stuur van S.B. kan met voldoening op dezen avond terugzien. AUTO ONGELUK. Dinsdagmiddag had te Bussum op den Rijksweg tusschen de Gooische Boer en Crailoo een ernstig auto-ongeval plaats, waarbij de 25-jarige luitenant-vlieger Schot uit Soesterberg zeer ernstig gewond werd en dadelijk buiten kennis geraakte. In deer- niswekkenden toestand werd het slacht offer naar de Majella-stichting overge bracht. GROOT ZANGCONCOURS. Aangemoedigd door het succes met het eerste Zangconcours in den zomer van 1930, alsmede in verband met het 1ste lustrum, bereidt Soesterbergsch gemengd koor op nieuw een groot nationaal zangconcours voor, dat gehouden zal worden op Hemel vaartsdag en 2den Pinksterdag van het vol gende jaar op een terrein van het landgoed ,de Oude Tempel", voor dit doel weer wel willend beschikbaar gesteld door den eige naar, de H.W.G. Heer Jhr. van Holthe tot Echten. De K.L.M. heeft voor die gelegen heid weer toezegging gedaan voor het hou- len van passagiersvluchten, terwijl iedere ^erste prijs -winnende vereeniging door S. G. M. een gratis vlucht zal worden aangebo den. Ook heeft het bestuur een wisselwedstrijd van den bond van koordirigenten in Ne derland aangevraagd, waarvoor twee be schikbare bekers zullen verzongen worden. Het secretariaat van het concours is geves tigd ten huize van den heer J. Baars, Kamp weg 16 te Soesterberg. Van dezen wedstrijd, waarbij ook velen in Soesterberg belang hebben, zullen we na dit voorloopig bericht, successievelijk nog nadere bijzonderheden vermelden. GEVONDEN VOORWERPEN. 2 paar dameshandschoenen. 1 dameshandschoen. Inlichtingen Politiepost. van 511 November 1931. GEBORENgeen. ONDERTROUWD: C. van Leeuwen en W. Bosman. GETROUWD: geen. OVERLEDENSophia Maria Susana Muller, 73 jr., wed. v. J. H. Wreesman, Burg. Grothestraat 38; Hiltje van der Koooi, 62 jr. geh. m. G. H. v. d. Laa,n, Klaarwaterweg 11; Jantina Francisca v Raalten, 63 jr. geh. m. J. L. Bronchel. Julianaplein 6; Maas Maassen, 65 jr. geh m. H. Veldhuizen, Wiekslooterwcg 25 W.Z. Helena Johanna Klaas n, 85 jr. wed. v.. H. G. v. Hengel, Heideweg 52. Vestiging van 5—11 November 1931. J. A. v. d. Heuvel van A'foort naar Veenzoom 2; J, J. v. Baaren van Ermelo naar Klaarwaterweg 37L. Hamelink, m. vr. van Vierlingsbeek naar Dorrestein- weg 15; G. H. A. Simon m. gez. van Om men naar Birkt; J. Hulst m. gez. van Bo- chum naar Verl. Postw. 92; 1). Oldenburg van A'dam naar Burg. Grothestraat 17 F. M. C. LedeboerDe Boer van A'dam naar Burg. Grothestraat 25; II. .1. Schoen maker van Alkmaar naar Van Weedestr 24; O. v. Noggeren. van IJlst naar van Weedestraat 45; G. Westra, m. vr. van Zuilen naar Parklaan 12c; W. A. N. Klaas- Ben van Zeist naar Dijkhuisstr. 4. yoor een tweeda 0*erhamd dat U gilljk met het eerste uitzoekt en van denzelfden prijs Is, betaalt U slechts den HALVEN PRIJS. Als U een Overhemd van f 3.90 koopt, betaalt U voor het 2e hemd maar f 1.95. Koopt dus NU uw Overhemden en gaat allen naar Vertrek van 511 November 1931. M. K. Wientzek van Amersf.str. 121 n. Utrecht, la Croiestr. 44; B. Fijma m. gez. van Eigendomweg 104 naar A'dam, N.. Teertuinen 22; M. E. Gaastra van Kolo nieweg 5 naar Hilversum, Boombergiaan 19S. vd. Koojj, van Hellingweg 3 naar Maasland. Huize Rusthoi'f; A. J. Dijkstra van Nieuweweg 52 naar Utrecht, Wil hel- minapark 28a; H. v. Duinkerken v. Birkt- straat 63 naar Hoevelaken A37; A. D. v. Kooten van Paltz 10 n. Hoofddorp. Krui weg 1270; P. M.. Castelijns van Itader makerstraat 25a naar Zuilen, Joh. Uiten- bogaardstraat 40bis; W. F. de Laat m. gez. van A. Pauwlonalaan 30 naar Hilver sum, Geuzenweg 22; W. W. Butzelaar van B.. Grothestraat 25 naar Amsterdam, Plan tage Muidergracht 147; J. v. Haraersveld van Laanstraat 62a naar Eemnes, Wakke- rendijk 136. Verhuizingen in de Gemeente van 511 November 1931. Th.. M. A. Snijders m. gez. v. Kerk straat 23 naar Verl. Postweg 9; J. F. v. d. Ham, van Nieuweweg 120 naar Drie- hoeksweg 12; P. van Hofslot van Birkt- straat 5o naar Birktstraat 72; Y.. Jaarsma van Kerkstraat 1 naar Spoorstraat 18; 0.. Leijs, m. vr. van Klaarwaterweg 21 naar Talmalaan 11b; H.. Elschot van Eemstraat 8 naar Nieuweweg 42a; W. F., de Radder m. gez. van Dijkhuisstr. 24 naar Verl. Postweg 36; Wed. F. M. Weh- mann van Koninginnelaan 15 naar van Weedestraat 39; S. v. d. Schagt ra, gez. van Soesterb.straat 162 naar Kerkdwars- straat 4. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 15 November 1931 O. kerk 10 uur: Ds. Torenbeek van Amersfoort. O', kerk 6 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 10 uur: Prof. Dr. B. Geniser, van Pretoria. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat. Zondag 15 November 1931: 's morg. 10 uur: Ds. G. van Montfrans, van Barneveld. 's Avonds 6 uur: Ds. R. Bartlema, v. Zeist. VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- STIGEN, SOEST. Zondag 15 November 1931: geen dienst. CLUBNIEUWS V.V. „SOESTDIJK" Soestdijk II—D.U..C. II 3—1 Soestdijk IAmerongen I 63 Het was Zondag j.1. wel een zeer gun- stigen dag voor onze Vereeniging, alle twee elftallen zijn met een overwinning uit den strijd gekomen en nog wel op overtuigende wijze. Wat het tweede be treft, ja, dat begrijpen wij nu niet erg best, dat verliest met sprekende cijfers van de zwakste club, en van den sterkste winnen zij, en dat nog wel van een veiv eeniging, die in de zelfde klas kampoens ideeën heeft, want D.U.C. II stond nog ongeslagen bovenaan. Gefeliciteerd hoor, jongelui met deze mooie overwinning en ik spreek de hoop uit, dat in de volgen de wedstrijden met hetzelfde enthouisias- me zal gespeeld worden, en dan nog één ding, jullie moeten nog beter je mond hou den, alleen de aanvoerder heeft op- of aanmerkingen te maken. Jullie hebben al len zonder uitzondering je best gedaan,, vooral onze keeper Karl heeft prachtig werk laten zien. Nu over ons eerste. In den aanvang zag het er ai aardig triestig uit voor „Soest dijk", de wedstrijd was nog geen 15 mi nuten oud, of Amerongen had al een 2-0 voorsprong. De keeper van „Soestdijk" was niet bij machte, de goals te houden, maar indien de rechtshalf den bal vlug ger weggetrapt had. was het m.i.. in een kwartier tijd geen 2—0 geworden. „Soest dijk" komt hierna overrompelend opzet ten, en spoedig ligt de bal achter den Am. Keeper 21. Na aftrap hetzelfde spelletje, prachtig samenspelend gaat de voorhoede van „Soestdijk" er van door en wederom heeft de keeper van Amerongen geen kans 2. Aan het oorverdoovend hoera ge roep is het te merken, dat de angst eo nigszins uit de harten van spelers en pu bliek geweken is. Kort na den gelijkma ker fluit de scheidsrechter rusten. Na de rust ging het spel over en weer en toen de scheidsrechter einde floot, had „Soestdijkwelverdiend gewonnen met 6-3. Voor a.s. Zondag staat er weer wat op het programma, dan gaan we naar PuG ten om „Steeds Voorwaarts" te bekampen. Indien er gespeeld wordt zooals tegen Amerongen, dan geef ik jullie wederom een mooie kans. Vertrek per bus om half één vanaf terrein. Veel succes en behouden thuiskomst. E. S. V. A. C: De uitslagen der gespeelde wedstrijden zijn: A.V.V.adsp.Esvac adsp. uitgesteld Esvac jun.Amsvorde jun. 2—3 Esvac III—D.O.K. II 0—3 Esvac IIAmsvorde II 12 Veenendaal IEsvac I 41 Alzoo een zeer slecht resultaat; geen en kel elftal kon er in slagen zelfs maar één winstpunt te bemachtigen. A.s. Zaterdag en Zondag mag er dan ook wel beter gespeeld worden, want er zijn weder eenige belang rijke wedstrijden vastgesteld. Het programma luidt: Zaterdag. 2.30 uur HVC jun.Esvac jun. te Birkho- ven 2.30 uur Esvac ZCJVV III Burgem. De- kethpark 3.30 uur Hilversum adsp.Esvac adsp. te Hilversum Zondag. 2.00 uur Elinckwijk IVEsvac III te Utr. 2.00 uur Amsvorde IIEsvac II te A'foort 2.00 uur Esvac IScherpenzeel I Burg. Dekethpark. Het eerste elftal ontvangt Scherpenzeel, een elftal dat zeer vlug en enthousiast speelt. Scherpenzeel promoveerde gelijk met Esvac dit seizoen naar de eerste klasse en het zal ons benieuwen welk elftal het sterkste zal blijken. Dat het Zondag in het Burgem. Dekethpark geducht zal spannen, daar kunnen de toeschouwers van op aan. Wij hopen 'n sportieven wedstrijd te aan schouwen te krijgen, trouwens de leiding berust bij den uitstekenden scheidsrechter den heer E. Lieffering uit Utrecht, zoodat het daar Zondag niet aan zal mankeeren. Daar de weersomstandigheden momenteel slecht zijn maken wij hiermede het ouMiek nog eens attent op de regeling die liet Es- vacbestuur heeft getroffen met den lieer Tensen ondernemer van den autobusdienst BaarnAmersfoort. Gaat de wedstrijd door dan zijn de autobussen aan de voorzijde voorzien van een Bordje met de naam Esvac. Mocht het terrein worden afgekeurd dan gaat de wedstrijd niet door, en bevinden zich geen bordjes op de autobussen. Deze regeling is getroffen om het pu bliek een vergeefsche tocht naar het Burg. Dekethpark te besparen. CLUBNIEUWS V.V. SOEST Soest IIIVeneta II 12 Soest IIVeenendaal II 72 AP WC I—Soest I 2—2 Het 3e elftal kon j.1. Zondag Veneta II geen puntje afhandig maken, wat wel ge lukt zou zijn, als inplaats van 10 alle spelers opgekomen waren. Soest II deed het beter, en sloeg Veenen daal III liefst met 72. Met rust was de stand reeds 50. Nog steeds staat ons 2e elftal ongeslagen. No. 2 staat slechts één punt achter, zoadat er nog niets gemist kan worden. 2e elftalspelers tracht de eere plaats te behouden. Het le elftal had een moeilijke taak, de 22 uitslag bewijst dit. Het was een vlug- gespeelde wedstrijd, waarvoor zeer veel be langstelling bestond. Als er 20 minuten ge peeld zijn neemt APWC de leiding 10. Nog voor rust maakt van Asch uit een pe nalty gelijk 11. Na de thee als de bal even aan het rollen is, neemt Soest door een pracht-schot de leiding 12. Tien minuten voor het einde maakt APWC op fortuinlijke wijze gelijk 22, waarmede het einde komt. A.s. Zondag: Soest IKampong I, 2 uur aan den Koud- hoornweg Van Kampong heeft Soest nog niet kun nen winnen, maar a.s. Zondag zal gepro- beert worden met deze gewoonte te breken, zoodat we een spannenden wedstrijd tege moet zien, waarvoor we veel belangstelling verwachten. Door den Koninkl.. Ned. Voet balbond is een schrijven gericht aan ver- ecnigingsbesturen en scheidsrechters, waar in er op gewezen wordt, dat er voor ge zorgd moet worden, dat het publiek buiten de afzetting om het speelveld blijft, en zich niet ophoudt achter de doelen, bij overtre ding hiervan kan de wedstrijd door den scheidsrechter gestaakt worden. Reden waarom wij een dringend beroep doen op uw medewerking in deze, door niet binnen de afrastering of achter het doel te gaan staan. Het 3e elftal speelt om 12 uur eveneens aan den Koudhoornweg. Soest II is vrij. (voorheen R. FRESE, Hofleveraarimi BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen.

De Soester | 1931 | | pagina 5