INBRMK Geld-Belepging 20 tot 25°|0 Korting &aEEom rassEMs, emz. Soesterberg. Ingezonden. Rechtzaken. Advertentiën Industrie-, Architectuur- en Thuis-opnamen op Baby-goed, Pullovers, Vesten en Rokjes. W©m iroySEIM, GMIMOSCIHlOEIMEfiC Handwerkmagazijn „De Toren'' Piet Wink Herdershond gj e? rs s w r» 8 f0 k Y& huur* H DEKENS WÊÊBk Vraag inbraakverzekering Zendingscomité „Soest" Fotograaf DROST, Vosseveïdlaan 38, Soest. Geen Atelier lO pCt. op alle courante Artikelen, als tot 1 Februari a.s. PILOBIM1WEE°?E[MIT©©[^SÏECLUB Pj!Ci Bezoekt de Tentoonstelling vergadering in 1932 met een hartelijk woord van welkom en hoopt dat aan het einde, van dit jaar gesproken kan worden van loonend werk in de kippenfokkerij. Verder wijdt hij enkele waardeerende woorden aan de ijve rige secretaresse die door een ongeval aan haar legerstede is gebonden, en wenscht haar een spoedig herstel namens de ver- eeniging. Daarop had door de H.H. Graau- man^ en Plomp de 2e tafelkeuring plaats van kippen en konijnen voor de a.s. ten toonstelling op 16—1.7 Jan. a.s. in dezelfde zaal. Van de konijnen werden getoond Chincilla's VI. reus konijnen en Havanna, van de kippen N.H. BI. Mechelsche koe koek, roodbont sabe poolkrul, zilv. Duck- win, wit Java krul, Japansche zijde hoen, Hamb. zilv. laken, Friezers, Holl, patrijs- krul en Barnevelders, waarvan de verschil lende goede of slechte eigenschappen wer den getoond. Daarop werd medegedeeld dat de heer de Boer bereid was de zendingen naar een van de tentoonstellingen te expe- diëeren. Vervolgens kwam aan de orde een schrijven van de V.P.N. Amersfoort om te verzoeken een bedrijf-keuring op pluimvee- gebied te bewerkstelligen voor raszuiver heid. huisvesting en ei-opbrengst. In A'foort was de poging mislukt, hier gaven zich te veel fokkers op, de overigen worden door het bestuur bezocht. De heer van Wijk uit Apeldoorn verrichtte gratis de keuring. Daar deze zaak urgent was werden er prij zen voor- beschikbaar gesteld. Na een lang debat kwam de U.P.B. in 't gesprek, voor al wat de hooge aansluitingskosten betreft. Het voorstel op de volgende vergadering zal zijn om f 0.10 per lid te betalen, bij af scheiding kan elkeen afzonderlijk lid wor den voor f 1.met dezelfde rechten. Niets meer aan de orde zijnde sluit de praeses de vergadering. De tentoonstelling zal ±200 dieren omvatten. JEUGDHERBERG ,£>E HEIDEBLOEM" Ofschoon de zomersche dagen van 1931 reeds lang tot het verleden behooren, en het nog lang zal duren voor het zomersei zoen 1032 begint, trekt onze Soester Jeugd herberg nog steeds gasten. Over December toont het register 110 overnachtingen. Voor al tijdens de Kerstdagen hebben veel trek kers uit Amsterdam, Den Haag. Rotterdam, Utrecht, en zelfs uit Groningen, Oud- Beierland, enz. om nachtverblijf verzocht. Het spreekt vanzelf, dat de avonden in de „Tagesraum' (wie bedenkt daar toch eens een goed Hollandsch woord voor?) zeer gezellig waren, en de vriendschaps banden tusschen de verschillende bezoekers nog eens sterk hebben aangehaald. Er is voorgedragen, gezongen, gelezen, gepraat en den volgenden dag ging ieder weer zijns weegs. Veel natuurliefhebbers hebben van de Soester bosschen en duinen genoten, om verfrischt naar lichaam en geest weer naar kantoor of werkplaats te gaan. Het is pret tig dat (lénige Soester jongelui zoo vrien delijk zijn geweest om het groote huishou den tijdens de Kerstdagen en .Nieuwjaar te helpen besturen. JEUGDKERKAVOND. Onder leiding van Ds. J. I. van Schaick, had in het Jeugdhuis de 2e ontspannings avond plaats, welke aardig bezocht was. Na opening door den praeses met gebed en het zingen van een lied uit den Sionsbun- del, deelde Z.Eerw. mede, dat de volgende bijeenkomst zal gehouden worden op 21 Januari a.s., waarbij de heer W. B. Stoof een lezing met film zal houden over IJs land. den 5en Februari d.a.v. zal spreker een lezing houden over Vogels met lan taarnplaatje Verder werd medegedeeld dat spoedig het Jeugdhuis wederom zal worden opengesteld, daar zendeling Frans van Hasselt, welke van N. Guinca zal re- patrieeren en de leiding op zich nemen. Na dit officieele gedeelte las den heer A. v. d. Plas een gedeelte voor uit de werken van wijlen Ds. J. J. Larillard, waarna de heer Mulder enkele fragmenten voorlas uit Droomkoninkje van wijlen H. Hcyermans. Vervolgens werd de pauze ingeluid en th'ee met biscuit geserveerd, waarna het 2e deel eveneens zeer goed van stapel liep. Het geheel werd opgeluisterd door gramafoon- muziek, o.a. door Handels Missies en de vioolsolo door L. Zimmerman. Het was een intieme gezellige avond, die voorzeker de band met de jeugdkerkbezoekers zal versterken VOETBAL UITSLAGEN. Esvac IAmersf.Boys I 12 Soestdijk IVios I 42 -Amersf. Boys IIEsvac II 11 Rood-Wit IIEsvac Z 22. BENOEMD. Tot conciërge van het Wijkhuis is met ingang van 1 Februari a.s. benoemd den lh*r Cn Van ^cst' Veldweg No. 2, TWEE VLIEGERS GEHULDIGD. Donderdagmiddag vond in het Officiers Casino van de Luchtvaartafdeeling <ie u;t_ reiking plaats van de gouden medailles door het hoofdbestuur der Kon. Ned. Ver. voor Luchtvaart verleend aan de kapiteins vlie ger F. A. van Heyst en W. C. J. Versteegh voor hun 20-jarige vliegerloopbaan. Het hoofdbestuur der Verecniging was verte genwoordigd door den voorzitter ir. De Vogel, den algemeen-secretaris Walaardt Sacré, vice-voorzitter jhr. Van der Bcrch van Heemstede en dr. Cannegieter, lkl van dat bestuur.. Ook generaal Snijders kwam even na aankomst van het hoofdbestuur te Soesterberg. Luit.kol. Van Santen, commandant der luchtvaartafdeeling, heette den generaal en de heeren van het hoofdbestuur welkom kaf daarna het woord aan den heer De vogel. Dc voorzitter achtte het een voor recht, om in dit milieu de uitreiking te kunnen doen en vond het een groote eer dat generaal Snijders, zooals spr. zei, „Neer- lands grootste aviateur" hierbij tegenwoor dig Spr. memoreerde dc zoo belang wekkende vliev i>opbaan van beide vlie gers, die reeds in 1911 0p eigen kosten het legen leerden, dat zoo kundig deden en e er aan anderen bijbrachten, zoodat naar 'rvm^en,rb vel het grootste gedeelte van 1 Cderlandsche vliegers, waar Nederland zoo trotsrh l j °P i-. het van die beide pioniers ,'c" geleerd cn de kunst op hun beurt 1 i aan jongeren bijbrengen, trin.!! plnf''K^c Hjn rede met de beide kapi- »pcC8C" "«—-me.aal op de borst te Daarna werd het woord gevoerd door ge- tjeraal Snijders, die naar vorep bracht, dat Wet contact met beide vliegers voor spr. zoo'n sterk persoonlijk karakter had ge had,. In 1911 toch kreeg spr., als toenma lige chef van den generalen staf, het verzoek van beide heeren um vliegen te kunnen lee ren, doch het departement van Oorlog zag toen nog niet zoo het belang van den vlieg dienst in, zoodat zij het op eigen kosten moesten Keren. Eerst in 1913 bij de oprich ting van de Luchtvaartafdeeling onder de kundige en tactvolle leiding van den toen maligen kapitein Walaardt Sacré kwamen bieden in den militairen vliegdienst. Spr. memoreerde de moeilijkheden van de ont wikkeling van de luchtvaartafdeeling in de mobilisatiejaren, toen het materieel moest worden verkregen uit toevallige baten van vliegtuigen, die in Nederland een noodlan ding moesten maken. Al dien tijd, zoo ver volgde spr., hebben de kapiteins Van Heyst en Versteegh in nauwe samenwerking met hun commandant en ook weer met spr. aan de ontwikkeling van de militaire luchtvaart gearbeid. Kr zal een tijd komen, aldus spr. dat gij het hooge plan zult moeten verlaten naar lagere vlakken, doch gij kunt er van verzekerd zijn, dat in lengte van dagen beide namen zullen blijven in de gedachten van het Nederlandsche leger en spr. eindig de met den wensch dat zij nog lange jaren als sieraad voor dat leger in hun werk mochten blijven. De heer Walaardt Sacré, alg. secr. der verecniging, voerde daarna het woord als oud-commandant van de Luchtvaartafdee ling en ten slotte bedankte overste Van Santen voor de eer aan de Luchtvaartafdee ling bewezen, dat en generaal Snijders en het hoofdbestuur hier wel hadden willen komen. Daarna wenschte spr. de beide ka piteins geluk met hun onderscheiding na mens de geheele L.V.A. Spreker vervolgde zijn rede, door er op te wijzen, dat het toe kennen van de onderscheiding aan deze bei de kapiteinsvlieger, niet alleen een per soonlijke erkennning was. doch dat deze ook afstraalde op de militaire luchtvaart. (Telegraaf). ONDERLINGE WEDSTRIJDEN A.G.A.V.S. Maandag- en Vrijdagavond van de vorige week werden in het gymnastieklokaal aan den Schoolvveg, alhier, de aangekondigde onderlinge wedstrijden der Algemeene Gymnastiek- en Athletiekvereeniging „Soes terberg" alsnog gehouden. Door bijna alle afdeelingen der verecniging werd aan deze wedstrijden deel genomen. Den eersten avond kwamen de meisjes en dames uit on der leiding van Mcj. Vierdag, die tevens 'met Mej. de Geus de jury vormde. Den tweeden avond zagen we de jongens en hee ren optreden onder leiding van den heer D. C. Mantel, terwijl twee heeren uit Utr. als juryleden fungeerden. Daar de uitslagen der wedstrijden pas a.s. Vrijdag, bij gelegen heid van de eerste uitvoering, worden be kend gemaakt en wij niet willen vooruit loopen op het deskundig oordeel der jury, zoo zullen wij hier volstaan met het weer geven van een algemeenen indruk, zonder hierbij in bizonderheden af te dalen. Het moet dan gezegd worden, dat de AGAVS, sedert de demonstratie van het vorige jaar, aanmerkelijk vorderingen ge maakt heeft. Dit geldt vooral voor de afd. der Dames en de hoofdafd. der Heeren, die beiden, zoowel bij de vrijen orde-oefenin gen als bij de toesteloefeningen dikwijls een knap figuur maakten. Onder de dames aren er, die excellent van houding en be weging waren. Jammer, dat deze afd.. om redenen buiten de verecniging staande, van twaalf tot vijf geslonken is. Deze afd, is het overwaard om door een flinke toetre ding versterkt te worden. Ook de spring en standoefeningen op het Tremplin-paard door de Dames, mochten gezien worden, niettegenstaande men pas vier keer met dit toestel gewerkt had. Van de Heeren zagen we een vrije orde oefening, die in één woorc^, schitterend was. In tegenstelling met vroeger, toen deze oefeningen betrekkelijk vrij eenvoudig, maar door hun vele herhalingen, soms een tonig waren, zijn zij nu veel samengestel- der. en meer effectief, zoodat in betrekke lijk kort tempo;, bij verschillende standen, achtereenvolgens alle spieren in beweging komen. Intusschen worden hierbij groote eischen gesteld aan het uithoudingsvermo gen. De tocsteloefeningen der heeren, verdeeld in verplichte en naar keuze, gaven bewon derenswaardige staaltjes te zien op het ge bied van turnen. Het was voor menigeen een genot om hiernaar te kijken. De Hoofdafd. telt flinke pittige kerels, die hun vereeni- ging groot kunnen maken. Er werd in kor ten tijd verbazend veel van de krachten ge vergd cn het ware misschien beter geweest, zoo de wedstrijden der Heeren over twee avonden zouden verdeeld geweest zijn. De deelnemers maakten allen een goed figuur in hun sober, maar niettemin smaak volle tenue. En er was tamelijk veel belang stelling, vooral op den tweeden avond. Om tien uur van dien avond, sloot de voorzitter der vereeniging. de heer G. Grootewal, met een kort woord, de onderlinge wedstrijden, die er zeker toe zullen bijdragen om AGA VS een nog grootcr bekendheid en aanzien op deze plaats te geven. REPETITIE. De AGAVS zal a.s Donderdag 14 Ja nuari. aanvang 's avonds zeven uur, voor de eerste a.s. Uitvoering, een generale re- lutitic houden in Huis ten Halve, alhier. Alle deelnemers, cn ook de overige leden, zoowel Dames, Heeren cn kinderen, wor den hierbij dringend uitgenoodigd om te Vl |-ehijnen in tenue, wijl van het geheel een kiek genomen worden zal. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. CRISIS COMITé. Mijnheer de Red. Mag ik eens cenigc regelen plaatsen in Uw veel gelezen blad omtrent bovenge noemd Comité. Mogelijk wordt dit schrijven beantwoord en voor mij de zaak wat helder der. Ik las in een van onze dagbladen, dat ir. ons goede dorp zou worden g -coiiecteerd, cn tevens dat de gelegenh i l zou bestaan nog draagbare kleeding te offeren ten einde de armoede te lenigen, 'n heerlijk werk, dat nooit genoeg kan gedaan worden tot leni ging van den nood welke heerscht onder de arbeidersbevolking. Dankbaar zijn wij dan ook dat door gegoede ingezetenen kerken en andere liefdadigheidsinstellingen steeds hard wordt gewerkt om de in den onmiddel- lijken ftoid te voorzien. Echter-'komt het i^ij voor dat net Crisis- Comité toch nog eVii andere strekking heeft, n.1. om ook te helpen en bij te staan bijzonder daar, waar de nood niet van bui tenaf wordt gezien, maar waar binnenshuis toch zooveel bitteren armoede wordt gele den, en dan denk ik bijzonder aan de kleine renteniers, die door het zoo goed als waar deloos raken van hun stukken, totaal tot armoede gedoemd zijn, juist deze menschen zijn het en ook zakenmenschen die in de pijnlijkste nood verkeeren, en juist deze menschen meenden een straaltje licht te ontdekken door het Crisis-ComitéA doch wat geschiedt? Men benoemd hier een Co mité uit zeer hooggeachte en zeer gewaar deerde mannen, mannen waarvoor wij alle eerbied moeten hebben (ook voor de Da me). Maar zijn dit nu de menschen, die het innerlijke innerlijk van 't volk kennen, zoo als b.v. een middenstander 'n zakenman die kent, die bijne eiken dag brieven ontvangen met redenen omschreven, waardoor de men schen hoe gaarne ook, zich onmogelijk van hun schuldenlast kunnen ontdoen, en dit zijn geen brieven van arbeiders, maar van -Blievende, maar totaal geplunderde mid denstanders, ja zelfs Villabewoners. Met alle eerbied en hoogachting voor de Dame en Heeren van het C.-C., meen ik te mogen vreezen van niet. Deze vrees wordt bij mij steeds meer wakker door de aankondiging der Collecte enz. Ik herhaal 'n heerlijk idee, maar de menschen die ik hier op het oog heb, hebben toch zeker niets aan een gedragen kleedingstuk hoe goed bedoeld, neen, deze menschen moeten met raad en zoo mogelijk met daad geholpen worden, lang nog niet altijd in de eerste plaats met geld, maar b.v. met uitstel van betalingen, schikkingen, desnoods een tijde lijke leening, daar waar de schuldeischer onmiddellijk dreigt in te grijpen, en ten slotte M. de R., daar zijn menschen voor noodig, die dagelijks in de gezinnen komen, zaken doen (zooals ook onze, zeer ge achte Notaris). Ten slitte M. de R., meen ik te mogen beweren, dat het Crisis-Comité een bijzonderen arbeid heeft. En om reden het C.C. heeft te zorgen niet alleen voor de armoede die van buitenaf ge zien wordt, maar ook voor den nood die niet van buiten gezien wordt, maar binnens huis in stilte smartelijk geleden worlt, komt het mij voor, dat in het C.-C. ook hadden moeten zijn niet enkel mannen die boven de bevolking staan, maar ook en vcoral mannen die steeds te midden van al le standen verkeeren. Dwaal ik in deze M. de R., het zal mij zeer aangenaam zijn van mijn dwaalspoor te worden afgebracht, en op het goede pad terug geholpen te wor den. Weet Graag. KANTONGERECHT IE AMERSFOORT Het was weer een behoorlijke dag met flinken rol en een paar ferme zaken. Tusschen licht en donker was op den rijksweg onder Soesterberg N. de H. aldaar gereden tegen een wagen aan van den Amersfoortschen Reinigingsdienst, die mest had weggebracht. De paarden sloegen op hol en werden bij Zon en Schild tot staan gebracht. De voerman liep een hoofdwonde op, die in den Lichtenberg werd verbonden en N. de H. liep heden ook wat op, n.1. f 20 omdat hij niet had uitgekeken. Al was het vuil weer, mist was er niet. Daar krijgen ze nooit genoeg van. Voor de vierde maal het geval te Soest nabij Nieuwerhoelc, 's nachts kwart over eenen. Men kent het nog: twee heeren in de olie en makende ruzie. De Soester B. moest met helpende haijd worden opgeborgen. De ander zou meeloopen met de fiets aan de hand. Hij deed het een wijle, maar sprong toen op zijn kar en foetsie! Het zou de Barenaar van de H. zijn ge weest. Heden, bij het vierde deel van dezen vervolgfilm^ was de vader uit Baarn voor gevoerd. Werkelijk was zijn hier betrokken zoon reeds rond half elf thuis gekomen. Vader had alles van zijn legerstede af waar geno men. De zoon had zich aan de tafel op een Meter afstands van vaders bed gezet en was in fatsoenlijken toestand zijn klaar staande boterhammen gaan eten, om daar na langs de stikke trap naar boven te ver dwijnen. De buitendeur stond altijd los, en vader wist weergaarsch goed zijn zonen uit elkaar te houden en te zien of het Jan, Piet, Dirk of Klaas was. Werkelijk rond half 11 thuis gekomen. Aldus een alibi. Het vijfde filmdeel zal nu nogmaals B. voorvoeren. Vorige maal wist deze zich niets te herinneren. Dien bewusten avond dronken als pap geweest. Agent van Wijngaarden trok dat wel wat in twijfel, dat zich niets kunnen herinneren. Want toen hij werd opgeborgen in 't kabinet der politie, had B. er van verwittigd, dat in zijn portemonnaie f 128 zat. Zoo van niets meer afweten, zou dus mogelijk ook wel anders kunnen uitval len. En zoo wordt B. nogmaals aan dc tong gevoeld. Filiaalhouder. Ook in Soest heeft de cxportslagerij Jac. Vos te Amersfoort zijn filiaal of filialen voor zijn artikelen, die vallen buiten den uitvoer. In deze filialen hebben de bezet ters de verantwoordelijkheid aanvaard, be treffende de naleving der Arbeidswet, en zoo was W. geverbaliseerd. Zijn knecht of knechtje bevond zich nog om kwart na negen uur in de zaak. Dat zou wel zijn boven den arbeidstijd uitstekende. Hier van kon de politie zich niet vergewissen, want dc arb.lijst was op dit oogenblik niet voorhanden. Die had Jac. Vos meegeno men naar Amersfoort. En dit kon dc poli ticchef van Leeuwen zeer goed aannemen. De twee tekortkomingen werden als een enkel verbaal ingediend en thans bestraft met f 5 boete. Pesten. Excuseer dit rouwe woord, maar het om schrijft het best de handeling van den ge- verbalisecrdcn, thans niet verschenen, maar toch met f 5 bcstaften orgelman. E. M. van E. die op den Verlengde Postweg te Soes terberg even een autorijder had genomen, dokter O. uit Zeist. Dc orgelman had zijn instrument op een wagen staan achter een ander voertuig. Het paard ging naar links en de orgclwagcn naar rechts, afsnijdende dc passage. Zeer goed de hinder gezien, maar ge antwoord met: Ga je gang maar. Het werd alzoo weigeren de passage vrij te laten... Gezicht niet mee. Een Baarnsche schilder, tevens muziek- man, werkt Zaterdagavond en Zondagavond Soest af, niet met schilderen .maar met mu ziek en volgens zijn gezicht zou men zeg gen ook met pimpelen. Nu stond hij terecht voor dronken wiel- rijden, voor slingeren her en der. Het was echter tevens stormweer en on ze cliënt bracht de begrijpelijke vraag naar voren, waarom men hem zoo maar heeft laten weggaan, als hij hardstikken dronken was. Van politiezijde kwam de mededeeling, dat door de betrokkene dien avond nog was voorgesteld om te „katten." Werkelijk was het voor het eerst dat ons deze uitdrukking werd gezegd. Of het alleen Soester taal is kunnen wij dus niet uitmaken. Zes gulden kreeg de Baarnsche schilder- muzikant B. te betalen. UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Te Soest venten zonder vergunning: Ph. B. Amsterdam f 2 of 2 dagen. Rijden zonder rijbewijs: A. de V. Soes terberg f 5 of 3 dagen. Rijden zonder rood achterlicht: J. van L. Soest f 5 of 2 dagen. „HET HANDELSHUIS" Soesterbergschestr. 51 - Soest - Tel. 2200 OPRUIMING WINTERJASSEN 15—25 KORTING. Heeren! Profiteert! Heden ontvingen wij telegrafisch be richt van het overlijden van onzen besten Schoonzoon en Zwager Controleur .BB. te Karang-Asem (Bali). Namens de familie T. L. BLOK. Soest, 7 Januari 1932. Talmalaan 10. Jonge rasechte gevraagd (Reu). Brieven onder No. 15 aan het bureau van dit blad. zoo goed als nieuwe Gashaard aangebo den. Brieven onder No. 16 aan het bureau van dit blad. „HET HANDELSHUIS" Soesterbergschestr. 51- Soest - Tel. 2200 AFD. DAMES JUMPERS en -VESTEN Dames! Wij ruimen op Van f 3.50 voor f 1.40. Van f 4.50 voor f 1.95 „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Solide financieele instelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blad. GEVRAAGD: Flink huis. Brieven met op gave, waar gelegen, huurprijs en hoeveel heid kamers onder No. 18 aan het bur. van dit blad. Y®> Sigarenzaak, mooie stand, verdienste f 20 a f 25 per week. Brieven onder No. 19 aan het bureau van dit blad. „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Biedt zich aan Nette juffrouw als Hulp in de Huishouding. Brieven onder No. 17 aan het bureau van dit blad. Hypotheek. Gevraagd voor dadelijk van particulier 4000 gulden, eerste hypotheek 5op huis met bijgebouwen en grond, groot 11 A. 65 c.A., waarin bedrijf gevestigd is en bouw terrein groot 11 A. en 60 c.A., gelegen aan een der hoofdwegen in Soest, ruime over waarde. Br. onder No.5 ah. bur. van dit bl; bro d^ieren Vanaf heden goed bevr. broedeieren gevr., 3 4 cent boven Amersf. markt, doch daar voor kuikens te leveren, tegen nader over een te komen prijs en tijd van ontvangst. Hoenderpark „De Boschrand". Koningin- nelaan 158. „HET HANDELSHUIS" Soesterbergschestr. 51 - Soest - Tel. 2200 Af deeling: WOLLEN- EN GESTIKTE DEKENS 15 KORTING Dames! Profiteert van onze lage prijzen „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soester Coöp. Zuivelfabriek en Melk-lnrichting Middelwijkstraat 26 - Telef. 2102 SOEST - Prijsnoteering vanaf 4 Januari 1932 Volle Melk per Liter ...11 cent Gep. fl. Melk per flesch 13 cent Karnemelk per L. of 11. 7 cent Kookroom per L. 35 cent Slagroom per ]/i L. 45 cent Goriepap per flesch 12 cent Roomboter met Rijksmerk (marktprijs) Ongezouten Boter steeds voorradig. bij het Algemoen Assurantie- en Admini stratiekantoor van J. A. SMEDES Burgem. Grothestraat 34h - Soestdijk LANDHUIS te koop aan Hoofdstraat, 6 kamers, keuken, bijkeuken, kelder, tuin, gas, waterfleiding, el. licht, voor f 5000. VRIJ OP NAAM. Hyp. f 3500 VA zonder aflossing aanwezig. VERHUURD VOOR f 360.'s JAARS. Brieven onder No. 15 aan het bureau van dit blad. (Herplaatsing wegens misstelling). Zendingsbijeenkomst op Woensdag 20 Januari a.s. 's avonds 8 uur, in de Chr. U.L.O., Spoorstraat. Oud-Zondsling v, d. Roest uit Utrecht zal, aan de hand van voorwerpen uit de Zendingskist, die betrekking hebben op het leven der Papoea's op N. Guinea, een vertelavond houden. Toegang vrij. Collecte voor de Zending VERGROOTINGEN naar eik portret. Moderne Lijsten voor Foto's, Plaatwerk, enz. Torenstraat 8 - H. WIERSMA BRENNER - Telefoon 2086 GESLOTEN VAN 12 30—1.30 UUR. van Pluimvee, Konijnen en Duiven, in de groote zaal van Hotel „Eemland" te Soestdijk Geopend Vrijdag 15 Jan., 's avonds van 6—10 uur. Zaterdag 16 Jan. van 10—10 uur. Zondag 17 Januari van 11.30 uur vm tot 10 uur 's avonds. Entree i 0.25 Kinderen f 0.10 Komt inwoners van Soest, toont uwe belangstelling en bezoekt allen onze tentoonstelling.

De Soester | 1932 | | pagina 3