STEMPELS Woningbureau Waltmann Co. J. WOLFF SCHOOLKWESTIE HEES. Mendelssohnlaan 5 - Telefoon 2055 s Rechtzaken. Ingezonden. Kleine Advertenties Huishoudster Geldbelegging Te koop Te Huur Tuinbanken Onduleeren IJ. A. WI E R S M A Stamrozen op Bottelstam. Struikrozen op Canina Garantie Hergroei Fotograaf DROST, Vosseveldlaan 38, Soest. Koop, Verkoop, Huur en Verhuur van Villa's, Landhuizen, Bouwgrond etc. Verzekeringen op elk gebied, ook op Beurspolis. Particuliere- en Handels Informaties In Binnen- en Buitenland Kantoor Soestdijk fgeu en zing on Ie indivi- ie reni '- een tijd in staat >n vrijer •eenkom- en ver- r op 'i iter. die vidualis- die zich dryven, in hun heim- ;enschatf) de een afwen- om on- nemen, aan hun Zij ver- de toe- Als zij jn, dan ?n hun in een ztuiglójk- ligheden >e waren, md van meer in daatsen. i hierbij moeten leen in hun le- tenanrs Ier hen, wat zij ok op i*n beel- i Uitge- »n „Jan mde een werken, de ,1a- mod er- stijl te nrjlijken zoeken eid mag enoemd id kun- lutie te licht in in zich invloe- rrjpwor- .vachten t al te op een it leven erachii- aHengs inen in litho's, erkunst ;in dien les een c kelit. reel ge- •werpen oral de ht trok- hillende n daar- ?eft hg wellicht iets zeer bizonders gegeven, dat heel moeilijk met Iets van dienzelfden aard te vergelijken is. In zijn groote die renkunst zit monumentaliteit. Zoo heeft hij niet succes de opdracht volvoerd om Querido'a „Misleide Majesteit' illustratief te bewerken. Elk hoofdstuk van dit wijs gerig symbolische dierverhaal wordt op geluisterd door een teekening in houtsne de. Hij he^ft getracht en niet zonder suc ces om hierbij meer dan een geïllustreerde copy te geven, zoodat bet werk tenslotte in zijn beide kunstgenre's een eenheid werd, die zonder een assimilatie van den tekst niet mogelijk was. Verschillende figuren van kleinere die ren worden ook plastisch uitgebeeld en in den handel gebracht. Op het gebied der zwart-witkunst wordt deze artist door ver schillende beoordeelaars, ook in het bui tenland, „een meester" genoemd Over dezen veelzijdige» beeldenden kun stenaar, hopen we een volgende keer nog meer mede te deelen. „TOESCHOUWER". EERSTüi CRISIS-UITVOERING. Voor een goed gevulde zaal in „Huis ten Halve" werd op 1 April, aanvang 's avonds 8 uur, de aangekondigde Concert en Tooneelavond gehouden, waarvan de opbrengst geheelten bate komt van het Plaatselijk Crisiscomité. Bij 't binnenko men werd men door jonge Dames uitge nood igd tot het koopen van een bloem pje, van welke gelegenheid bijna allen ge bruik maakten en waardoor de zaal een fleurig aanzien kreeg. Na aankondiging door den Heer Lub, nam daarop de Burge- .ineestei het woord ter inleiding van de en avond. Diens ernstige toespraak luid de als volgt: Dames en Heeren! Het is mij een groot voorrecht om dezen avond, welke georganiseerd is door het Plaatse lijk Crisiscomité, met de bedoeling om leed te verzachten, voor U te mogen ope nen. Ik roep allen een harteliijk welkom toe en dank voor uw aanwezigheid. Ook dank aan de Comitéleden en aan allen, die aan dezen avond op eenigerlei wijze mede werken. Deze uitvoering staat in een eenigszins ernstigen toon. Het is geen ei- genlyk feestprogramma. Er is geen ge klater van veel stemmen, maar men viert toch ook feest, wanneer we bezield zijn door een groote gedachte. Het wordt dan een verstild uur. Uw aanwezigheid is tevens een bewijs, dat ge meevoelt met het leed, dat hier ge leden wordt. Over de heele wereld waart het rond en nog is er haast geen uit komst. Hooge tariefmuren en contingen- teeringen zonder einde. Werkeloosheid oyer de geheele wereld en niet alléén dé arbeiders, maar ook andere menschen zijn diep getroffen „Elke morgen heeft zijn nieuwe zorgen". Wij weten het uit ons Comité! Daarom ben ik verheugd, dat gij hier zijt gekomen en ook uw gave het leed kan verzachten. Door die dienst en vrijwillige medewerking worden uw har ten gebonden aan de harten van hen, die lijden. Mochten wij meer kunnen doen'. Is er dan geen uitkomst? Eenige dagen ge leden vierden wij het Opstandingsfeest, het feest van Geloof, Hoop en Vertrou- ,wen. He. vertrouwen is onmisbaar in ons jeven. .Met die diepe ontroering in 't hart, zult ge eeren. al wat de gevers zullen ge- en. Nogmaals hartelijk welkom en hier mee verklaar ik dezen avond voor geo pend. De heer Lub acht zich de tolk der aan wezigen, wanneer hy den Burgemeester dank zegi voor diens ernstig woord, dat ,\ve m deze dagen niet zullen vergeten. Dan wi.rden de nummers van 't pro gramma, behoudens een kleine wijziging, regelmatig afgewerkt. Allen, die we na afloop spraken, vonden het een heel ge zellige» avond. De drie medewerkende ver enigingen: Soesterbergsch Gemengd Koor met onderafd. Kinderkoor, het faufarege- /.elschap „Avia". en de Tooneelvereen. „De Bergspelers", raken hier al eenigs zins ingeburgerd. Het zijn goede bekenden, h'w men altijd graag weer ziet en hoort. En nu zij op één avond optraden, gaven 'dj de noodige afwisseling, die er altijd bij publiek in wil. Hoe opgewekt klonk niet d*' K.L.M. marsch als inzet en wat luis terde men met aandacht naar de succes- liederen van S. G. K., en van het Kinder- L „Lentenacht werd weer een waar dig slot. Um de éénacter „Ren huis met 1 "in mensaals'', opgevoerd door de Berg meiers, werd gul gelachen. De hoofdrol len waren in goede handen. Het was al daar een merkwaardig huis, waar veel gebeurde, waarover men zich vroolyk ma ken kon, al was het enkel maar om het onverstoorbaar phlegma van den heer Kar mijn, wiens goed gegrimeerde kop op zich zelf reeds suggestief werkte. De aard van deze uitvoering laat niet toe om alles by name te gaan noemen. Eén uitzondering echter moeten wij ma ken voor Mevrouw de Vries, die door ve len voor de eerste maal gehoord werd. Haar meesterlijk pianospel, dat in alle op zichten af is, boeide de kenners. De uit voering der stemmige Nocturne van Cho- pi.i werd zeer hoog geroemd. Subliem, be schaafd spel. In de pauze werd nog een verloting ge arrangeerd. die algemeen aftrek had. Een geslaagde uitvoering. Aan 't slot bracht de Burgemeester zijn dank uit aan de medewerkende vereeni- gingen, de pianiste, de comitéleden en ver der aan allen, die aan de totstandkoming van dezen stijlvollen avond hadden mede gewerkt. Opbrengst Crisisavond. Wij zijn reeds in staat om te kunnen mededeelen. dat de netto-opbrengst der Crisisuitvoering van 1 April j.1. f 143.62 bedraagt, waaronder begrepen is een gift van f 10. geschonken door iemand, die dien avond niet aanwezig kon zijn. Schermwed8',rijden. Vrijdag en Zaterdag 1 en 2 April wer den te Ele alsnog de scherm wedstrijden gehouden, welke de afdeeling van de Koq. Ond.Off. Schermbond jaarlijks organiseert Onder de vermelde uitslag paraiseeren de volgende namen van Soesterberg: Personeel sabel, afd. 1Sergt. Roest, L.V.A. met Nr. 4; Sergt. Lambermont, id. met 6. Personeel sabel afd. II: Serg. Maj. Brandwijk. L.V.A. met No. 4; Sergt. Vos id. 5. Personeel Degen, afd. II: Sergt. Hom- mersiui, L.V.A. No. 1; Sergt. Maj. Brand wijk, id. met 2. Korps Floret: Luchtvaartafd. Soester berg (Warnaar, Lamberomnt, Hoinmerson) met Nr. 5. KANTONGERECHT TE AMERSFOORT Een straat vergeten. H. M. kwam van den kant van Christof- fel Pulmann at', richting Soest. En op dat smalle stuk weg zou hij twee auto's passeeren, zonder zich overtuigd te heb ben, dat de baan vrij was. En dat was niet zoo, want van de Nieuwerhoekstraat was een chauffeur komen afrijden, die op Baarn aanging. Zoo kwam er een aanrij ding. Nu had de Barenaar wel een voet- rem gehad, die bij 40 K.M. vaart wel 40 M. doorliep, maar onze H.M. van Soest- dijk was toch de schuldige; met 40 a f>0 K.M. vaart, waarvan het verbaal sprak, op smallen weg passeeren, terwijl volgens eigen verklaring het uitzicht op de Nieu werhoekstraat hem belet werd door die twee andere wagens. Verd. moest er voor uitkomen; het bestaan der Nieuwerhoök- straat was hem eigenlijk door het hoofd gegaan. Die straat is dan ook niet van ja ren her. Het .werd f10 boete. Julianaplein te Amersfoort De burgemeester uit Den Haag heeft gezorgd, dat de verkeersregeling voor dat plein ondersteboven is geworpen. Tot dusver gold dit plein met vlucht heuvel in het midden en versierd met vele verkeerslijnen als „enkele" straat. Zoo dachten er over de Politie, CJpenb. Ministerie en Kantonrechter. Wie dus niet den vluchtheuvel omcirkelde, was beest, zoo een agent hem betrapte. Men kent het soortgelijk geval van den burgemeester van den Haag. Het hooger beroep van zijn veroordeelend vonnis van 10 stuivers boete werd hij door de Utr. Rechtbank vrijgesproken, die het Julia naplein te Amersfoort beziet als „sa- menstelsel" van wegen. Een zondares in deze zag heden haar verbaal ingetrokken door Openb. Ministe- Veevervoer. Daar schijnt algemeen aan te haperen. Een in anderer oog eigenlijk geval van op kwellende wijze dieren vervoeren, gecon stateerd te Amersfoort op Zaterdag 19 Febr., 's avonds 11 uur, leek den betrok kene heel gewoon. En dat was het echte ergelijke voor Openbaar Ministerie. Want de man maakte een zeer gunstigen indruk, wat persoon en spreken aangaat. Hij zelf vond het dan ook verschrikkelijk, dat hem dierenkwelling werd aangewreven. Ook1 zijn eigen belang als veehandelaar gebood hem te zorgen, dat zijn dieren in de beste conditie bleven. Maar als men voor vervoer van run deren een ruimte zou eischen vanaf van achteren tot voor aan den kop, ja, dan voldeed zelfs geen enkele spoorwagen. Volgens onze man hadden de dieren dus voor hun hals en kop maar te zien, hoe ze daar ruimte voor vonden. Veearts Winter, welke in het geval op 19 Febr. was gemoeid, verklaarde, dat vaak wordt geklaagd over de wijze van veevervoer. En dikwijls komt het voor, dat bij het slachten blijkt, dat heil onder- huidsche bindweefsel in de bilstreek is gekneusd. Alles wijst dus op een algemeen euvel bij veevervoer. In dit geva! was het bloot toeval, dat het werd ontdekt. 's Middags 12 uur had de man te Leeu warden ingeladen. Nabij Steenwijk was de middenas gebroken, wat vier uur op onthoud gaf, 's Avonds elf uur breekt de achteras in de Utr.schestraat te Amers foort, nabij het politiebureau. GevolgJ komen kijken der politie, proces verbaal, veearts roepen, foto's nemen. Volgens verd. was er ruimte genoeg. Veearts Winter meende 40 pCt. ruimte te kort. Oordeel, wie gelyk heeft. In den wagen was op 1.25 M. een stel lage aangebracht, van voren rustende op een richel. Die stellage was 2.03 bij 1..94 M. Daarop stonden elf schapen: elk dier beschikte dus over even een derde M2. Na den' schok te Amersfoort werd een de- z^r schapen doodgedrukt of gestikt aan- aangetroffen. Onder de stellage stonden vijf kalve ren dat ging. Maar verder. Open ruimte naast de stellage, had de afmetingen 1.82 bij 1.94 M. En daarin moesten twee volwassen runderen en twee pinkstieren, zich maar zien te redden, beesten waarvan er een (met den kop er- by) een lengte had van 2.20, een ander zelfs van 2,25 M. Dat de dieren spacie zochten ook on der de stellage is te begrijen. Ze werden er heen geperst. En zoo waren ze met hun achterwerk tegen en onder den richel gedrongen, die 1.25 of 1.24 M. boven den vloer was, terwyl het achterlijf van een der dieren zelfs kwam tot 1.41 M. Allie vier waren daar dan ook verwond. De een had zelfs een wonde een centimeter diep in het vleesch. Ert toch meende onze man, dat het vervoer in den haak was geweest en alle slechts gevolg van de ruwe schok ken. Zie, dat is het benauwende. De eiseh van f 100 boete bracht de Kantonrech ter terug tot een vonnis van f GO. Wij bevelen ons beleefd aan, voor de levering van ALLE MOGELIJKE tegen zeer lage prijzen. Aanbevelend, N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij v. Weedestraat 7, Soestdljk. Tel. 2062 UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Yleeschkeuringswet: W. B. Baarn, f25 of 10 d; J. L. Soest idem. Invaliditeitswet: G. v. L. Soestdijk f5 of 2 dagen. Te Soest in plantsoen wielrijden: H. J D. aldaar f 2 of 1 dag. Geen nummer-rijbewijs: H. A. de R. Soesterberg, f5 of 2 d., II. W. R. Soest f 1 of 1 dag. Zonder rood achterlicht: G. v. d. W. Soest f 2 of 1 dL). C. v. V. Soest idem. Te snel rijden in Soest: .1. W. Den Haag f 21) of 8 d.J. B. F. Wormerveer ideim A. W. ten H. Utrecht id.B. v. E. Amers foort id.; J. W. W. Zeist f25 of 10 d. F. E. J. A. K. Den Haag id.B. A, B, Amersfoort f 12 of 5 d.T. D. Deventer i'15 of G d.Ph. v. S. Hilversum idem W. D. Ede id.J. C. v. Z. Soesterberg id G. M. v. V. Amsterdam f8 of 4 dagen. het Daderschap. „De Openbare School zit in het hoekje, waar de klappen vallen", zei Ds. West- mijse op den feestavond van V.O. op 2 Nov. j.L En inderdaad, wanneer we de positie van een bijzondere school verge lijken met die van de openbare, dan moet ons oogenblikkelijk opvallen, dat de open bare school in ongunstige omstandighe den verkeert. Zoo mist zij b.v. den mach tigen beschermer, den liefhebbenden, ijve- rigen vader, dien de bijzondere -school wel heeft: het schoolbestuur. Wanneer aan een bijzondere school eens iets gebeurt, dat eigenlijk niet door den beugel kan (conflicten tusschen ou ders en leerkrachten, ongeoorloofde straf- ,fen aan kinderen, enz.), dan treedt die vader (het schoolbestuur) direct tusschen- beide en tracht de zaak te sussen. Als ouders hun kinderen van de bijzondere school willen afnemen, dan spreekt vader een hartig woordje en de kinderen blij ven. Als er op de bijzondere school eens geld voor iets extra's noodig is, en vader zit goed bij kas, dan doet hij zijn school een schenking. Kortom de bijzondere school geniet de steun van een liefhebben den vader. De openb. school mist die vaderlijke be scherming; zij moet op eigen beenen staan. En dat is misschien de oorzaak, dat zij zoo flink is! Toch wanneer we goed zoeken zien we, dat de openbare school de vaderlijke bescherming niet geheel mist. In art. 19 der Wet op he.t L.O. staat n.1.„In elke gemeente wordt volHoend lager onderwijs gegeven in een genoeg zaam aantal scholen, welke voor alle kin deren zonder onderscheid van godsdien stige gezindheid toegankelijk zijn". Uit dit wetsartikel blijkt dus, daal het Gemeente-Bestuur de vader is, die de be langen van de Openbare School moet be hartigen. Maar als we nu bedenken, dat zoo dikwijls in vele gemeenten de liefde van het Gemeente-Bestuur voor haar kind, de openbare school, ver te zoeken is, dat er zelfs gemeentelijke overheden zijn, dië het kind een innerlijke haat toedragen, dan verwondert het ons niet, dat de open bare school soms het stiefkind der ge meente is. In de gemeente Soest is een school kwestie ontstaan. Den derden Maart j.1. hebben ouders van 50 60 kinderen uit de buurtschap Hees een verzoek aan den Raad gericht, om stappen te doen, die leiden tot stichting van een Openbare School aldaar. Deze ouders zijn princi- pieele voorstanders van het openbaar on derwijs, maar daar de beide bestaande! scholen voor openbaar onderwijs ver van hun woning liggen (ongeveer 4 K.M.doen zy hun kinderen noodgedwongen op de Christelijke school, die dicht bij hun huis is. Het Christelijk onderwijs, dat daar ge geven wordt, strookte echter niet meR! hun inzichten, vandaar dat zij het Gemeente- Bestuur om een eenvoudige openbare school (van, laat ons zeggen, f20.000. verzoeken. En hier treft ons dadelyk het verschil tusschen byzonder en openbaar. Want als die ouders van Hees zich vormden tot een schoolvereeniging, en een lijst van hand- teekeningen van ouders van 40 kinderen overlegden (soms is zelfs 30 of 25 vol doende!) en daarbij een verzoek aan de Gemeente richtten om medewerking tot de stichting van een bijzondere neutrale school van b.v. f50.000—, waarvan zjj 7.5 mille stortten als waarborg (en die 7.5 mille zijn wel te krijgen, vooral door dat zij 6 pCt. rente afwerpen!), dan zou de Gemeente hun die medewerking niet mogen onthouden. De ouders in Hees hebben zich echter niet tot een vereeniging govormd. Zij heb ben bet meeste vertrouwen in het Gemeen te-Bestuur. Zij zien in de gemeentelijke overheid een eerlijk vader, met open oog voor de belangen van elk zijner 'kinderen, dte zijn vaderplicht jegens het openbaar onderwijs zal nakomen. Dat het Gemeente-Bestuur dit vertrou wen niet beschamel V.O. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Geachte Redactie, Het zij mij vergund, en ik houd mij overtuigd, dat ik het voor zeer velen op neem U op te merken, dat de kwaliteit van het „ingezondene" vaak van dien aard is, dat wij met gemengde gevoelens de „Soester" gaan inzien. Gelet op de re cente pennevrucht van Sucrates. neen, S. is geenszins zondebok, we hebben er tevoren meer mogen genieten vraag ik als neutraal, vrij- en weldenkend, mits- gaders-willend Nederlander, U, volkomen objectief, af, welk nut U ziet in openbaar making van dergelijke gedachten, welk. belang L' meent te dienen, door beschou wingen van dat genre te nemen. Is het heusch al niet irriteerend en ontmoedigend genoeg, overal en steeds, ja zelfs in milieu's, waar men meer oor deel zou mogen verwachten, zin- en rede loos „gekanker" te moeten vernemen? Moet deze moderne, doch tevens afge zaagde schotel nu ook nog zwart op wit worden geserveerd? Inderdaad: de krant moet o.m. zijn een publiek spreekgestoelte, maar dit belee- kent allerminst, dat ieder, die wat op z'n hart heeft, los of vast, dat maar uitbral- len kan er is ook nog zoo iets als een auditorium, dat verwerken moet. Ik acht bet onnoodig, overtuigd, dat gij mij begrijpen zult, het „behandelde" te beoordeelen, door het op den voet te vol gen; het IS eenvoudig niet te volgen we gens het weergaloos gemis aan redelijk oordeel en evenwicht. De scribent had dit gemis niet beter kunnen demonstreeren de Redactie hadde hem deze demonstratie bespaard. Er moge grond rijn voor rijn verbittering, die de bespiegeling heelt ge baard, de uiting dier verbittering door der gelijke kritiek, is nimmer te rechtvaar digen wegens het niet slechts geheel on juiste, in geen enkel opzicht opbouwende, doch juist daardoor neerhalend en destruc tief karakter. Socrates bedoel ik geenszins hard te vallenwerkelijk geven de huidige om standigheden vaak aanleiding tot verbit tering, doch het is nu eenmaal niet ieder gegeven, de levensomstandigheden met verstand en naar waarheid te kunnen be- oordeelen: met een niet-beslagen briljü- leen, komt men er niet, hij moet ook goed afgestemd zijn. Met vriendelijken dank voor uwe at tentie, Hoogachtend, uw abonné J. A. v. Beek van 15 regels f0.7o. Elke regel moer f0.16. Bij vooruitbetaling te voldoen. Voor bewijsnummer moet 5 ct in rekening worden gebracht. Te koop een mahoniehouten linnenkast, penantkast jes, eiken buffet, 2 fauteuils, 4 stoelen, mo dern schrijfbureau, waschtafels, enz. enz. J. Eijkelboom, KI. Engendaalweg 2. Soest. GEVRAAGD of Dienstbode v. n. en d. bij Heer met kind, S jaar op landelijk bedrijf. P.G. Brieven L.D. 367, Visser's Boekh. Soest. Net Duitsch meisje, 20 jaar zoekt betrek king als Kokkin of keukenmeisje in zaak of privé. Inl. W. Hans, Hotel Ock- huysen.. Soestdijk. Te koop 2 DUBBELDE en 2 VRIJST. land huizen, SOLIED gebouwd en GOED ver huurd. Hyp. aanw. Inl. WALTMANN EN CO. MENDELSSOHNLAAN 5. SOEST DIJK. gevraagd 2 ongemeubileerde kamers met keuken voor twee personen. Brieven onder letter K aan het bureau van dit blad. Gebruikte Naaimachine te koop gevraagd. Brieven onder No. 05 aan het bureau van dit blad. Eenige witgelakte ter overname aangeboden wegens vertrek. Brieven onder No. Of» aan het bureau van dit blad. Laat U aan huis „onduleeren", per persoon 40 cent. Adres Klaarwaterweg 17. Wegens opheffing bedrijf te koop Kippenhokken voor 25 kippen, alsmede eenige voer- en drinkbakken. 1 origineele New-Town Ka chel Kunstmoeder enz. Adres: den Bliekl. 52 Timmerman Gevraagd solied persoon, welke in staat is den algeheelen bouw van 2 landhuisjes te Baarn op zich te nemen en zelf uit te voe ren. Zij die eenigszins kapitaal-krachtig zijn genieten de voorkeur. Goede referenties ver- eischte. Brieven onder No. 08 aan het bu reau van dit blad. Vraagt U ook eens onze Nieuwste Stalen-Collectie voor KLEEDING NAAR MAAT Uw keuze is niet moeilijk „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterbergschestr. 51 - Soeit - Tel. 2290 KOOPT UW KLEEDING GE MAAKT! 1 COLBERT-COSTUUMS - Groote voorraad Nieuwste stoffen Uw keuze is niet moeilijk: „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest Telef. 2200 Solide financieele instelling, biedt san soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen Kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aai het Bh. reau van dit blad. SCHOONMAAKTIJD is KARPETTEN-TIJD „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Afdeeling: Karpetten, Tafel- en Divankleeden. Soesterb.straat 51 Soest TeL 2200 Nette Duitsche Jongen leeftijd 16 jaar, biedt zich aan, half April, voor alle voorkomende werkzaamheden (in tern). Brieven onder No. 98 aan het bur. van dit blad. GEVESTIGD TE AMERSFOORT THORBECKEPLEIN 20 G. J. N. VLEUGELS SCHUTTER Huidarts. Spreekuren: dagelijks 12.30 nam. Maand., Woensd. en Vrijd. 78 nam. Bovendien Vrijd. 1112 voorm. Voorts bij afspraak. St. Elisabeths Ziekenhuis Ma., en Do., 8.30 tot 9.30 voorm. Hendr. van Viandenstraat 19 Di., en Vr. 8.309.30 v.m. Telefoon 1636: 1» Hypotheek GEVRAAGD f 4000.a 5 op huis met RUIME OVERWAARDE, liefst van par ticulier. Brieven onder No. 97 aan het bu reau van dit blad. GED. PEDICURE I TORENSTRAAT 8 - TEL. 2086 fi 3 2)1 DAMES- EN HEERENKAPPER 1(5 Stamrozen PRIMA kwaliteit p. st. f 1.00 f 1.25 Struikrozen PRIMA kw. p. 10 stuks f 1.50 Klimrozen groot en kleinbloemig 0.40 f0.50 Treurrozen idem f 1.50 Van bovenstaande rozen zijn de kleuren ro sé; d. rood; 1. rood; zalm; zalmrose; geel en wit, voorhanden. Ligustrum plm. 1 Meter hoog f 6.50 p. 100 Alles wordt ZONDER prijsverhooging ge plant. Boomkweeker. Den Ëlieklaan 29. Soest. f 22.50 p. maand. Benedenhuis in villa, 1ste stand te Soest dijk te huur v. 1 of 2 pers. Br. onder No. 100 aan het Bur. van dit blad. Opnamen op elk gebied. - Geen Atelier VERGROOTINGEN NAAR IEDER PORTRET Vanaf Mei: ATELIER Steenhofstr. 56 (tegenover Manufacturenmagazijn „De Vlijt") "W

De Soester | 1932 | | pagina 3