Openbare Verkoop ng Verkeerslessen M T« VENEMA van F. v.d. Wissel Inboedel J. L. HOKSBERGEN van den A.N.W.B. Meylink's Fotohandel De Kweekerij „OBRIN A" Landbouw Zomerprijzen Anthracièt Wales-Anthracièt, 3laatselijk Nieuws Voor 'n Overhemd en Das Kleine Advertenties Tuinman Chauffeur Kraamverzorgster Luxe Auto's te Huur tret reproducties laten maken, welke door de firma Enschedé te Haarlem zullen worden vervaardigd. Deze reproducties worden in den handel gebracht, en de opbrengst zal waarschijnlijk voor de eene helft ten goede komen aan het Crisis-comité, voor de an dere helft aan het Ned. Kunstverbond. KAMER VAN KOOPHANDEL FA BRIEKEN VOOR DE GELDERSCHE VALLEI. LEESTAFEL KAMER VAN KOOP HANDEL. Als nieuwe nummers in de boekerij der Kamer van Koophandel zijn genoteerd: Rapport der Commissie De Vries over Spoorwegt .rieven. sDeciaal t.a.v. vervoer van land- en1 tuinbouwproducten. Deel I Rapport Raadscommissie Harlingen over „Het kanalenplan Groningen-Zuiderzee en Harlingen". VeUigheidsmuseum Amsterdam, jaarver slag 1931. Internat. K, van K„. Verslag 1929-1931. Ver. van alcoholbestrijding in snelver keer, jaarverslag 19311 Referendum Ned. K. van K. van België over tolunie NederlandBelgië. Raad van Beheer EconL Instituut v. d. Middenstand, verslag 1930-1931. Econ. Inst. v. d. Midd. „Inkoopcombi naties van handeldrijvende en industrieele middenstanders,." Ned. Volkskunde „N. »rd-HolIand en U_ trecht", en „Gelderland Ned. Jaarbeurs UtrechtL finant. verslag 1931. Rotterdamsche Bankvereen., verslag 1931. Incassobank, verslag 1931. Utr. Hypotheekbank, verslag 1931. 1931.ed Hypotheekhank' Veendam, verslag Na tl. Levensverzek. bank, verslag 1931. Eerste Ned. verzek. Mij. op leven en in- valid., verslag 1931. Ned. Ver. v. vertegenw. van Handelaren Hermes, verslag 1931. Ned. Ver. van Electrotechn. werkgevers, verslag 1931. Gegevens over Ned. Broederschap van Accountants. V.V-V. Amersfoort, verslag 1931. Ned.-Z. Afr. Vereeniging, verslag 1931. Centraal Bureau van de veilingen in Ned. verslag 1931. ^Verslag de Nationaal Veiligheidscongres E. Müller Middenstander, hoe verschaft ge u bedrijfskapitaal?" Prof. Mr. W. C. M/EES R. A.z. „Art. 1793 B W. Veranderingen in de waarde van het geld." Uitg. Ver. v. Handelsrecht. Zuiderzee-album (drooglegging), banden 3 en 4. Wij herinneren er nog eens aan, dat voor- loopig als proef elke Woensdagavond van 8 tot 10 uur de leeszaal van de Kamer voor inzage van tijdschriften en boeken toegan kelijk is gesteld. NOODTOESTAND IN HET VOLVET TE KAASGEBIED. Het Utrechtsch Landbouw Genootschap heeft in verband met den noodtoestand in het volvette kaasgebied onderstaand schrij ven gericht aan Z.E. den Minister van Staat, Minister van Buitenlandsche Zaken en Landbouw. Het bestuur van het Utrechtsch Land bouw Genootschap neemt de vrijheid voor het volgende de aandacht van Uwe Excel lentie te vragen. In het grootste gedeelte van deze provin cie is het hoofdproduct van het veehouders- bedrijf de volvette boerenkaas. De uitkom sten van de kaasbereiding zijn van door slaggevende beteekenis voor de bedrijfs resultaten. De daling van de kaasprijzen heeft thans dusdanige afmetingen aangenomen; dat voor alle bedrijven in het gebied van de zelf- kazende boeren van een noodtoestand kan worden gesproken. Het prijsniveau is ver beneden het peil van vóór den oorlog aan geland. Daar tegenover blijven de bedrijfs- onkosten zeer hoog. Het gevolg is, dat het aantal executies van financieel minder sterk staande veehouders hand over hand toe neemt. Snel en krachtig ingrijpen zal nood zakelijk zijn om een debacle over de ge- heele linie te voorkomen. Met voldoening (voorheen R. FRESE, Hofleverancier» BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. namen wij kennis van de in de pers ge publiceerde berichten betreffende voorstel len tot het verleenen van steun aan het vee- houdersbedrijf in het algemee Wij vertrouwen, dat de meest mogelijke spoed zal worden betracht om algemeenc steunmaatregelen in werking te doen treden. Daarnaast zal echter voor de zelfkazende hoeren noodzakelijk blijken om door maat regelen den afzet van de volvette kaas in het buitenland te bevorderen. Wij herin neren hierbij aan de on onze Algeineend ledenvergadering van 29 December 1931 te Utrecht aangenomen motie, welke ter ken nis van Uwe Excellentie is gebracht en waarin werd verzocht om bij het treffen van steunmaatregelen voor de veehouders re kening te willen houden met d»1 bijzondere positie van het kaasbedrijf op de boerderij en de daaruit voortvloeiende speciale ei- schen welke dit bedrijf stelt. Gezien de bestaande toestanden kan mei zekerheid worden voorspeld:, dat zonder in grijpen van Regeeringswege in zake den uitvoer, bij de sterk stijgende productie van de komende maanden de boerenkaas prac- tsch onverkoopbaar zal worden. Wij sluiten ons dan ook tenvolle aan bij het omtrent de ze aangelegenheid door den Bond van Kaas- producenten te Gouda tot Uwe Excellentie gericht adres. Het is van het grootste be lang, dat in de eerste plaats aan de kunst matige bemoeilijking van den kaasuitvoer naar Duitschland, het belangrijkste afzet gebied Vjyi onze volvette kaas, zooveel mogelijk'een einde wordt gemaakt. Verder dienen ernstige pogingen in het werk te worden gesteld om ook elders de bezwaren, welke de uitvoer ondervindt te verminde ren Afschrft van dit schrijven is gezonden aan de Ministers van Buitenlandsche Zaken en van Arbeid, Handel en Nijverheid. Uwe Excellentie gelieve de verzekering onzer bijzondere hoogachting te aanvaar den. GRASLANDKEURING TE LINSCHOTEN. Onder leiding van den heer H. van Mau- rik werd bij den heer Baars te Linschoten eene vergadering gehouden ter bespreking van den aldaar te houden graslandkeuring, uitgaande van de afdeeling Linschoten van het Utrechtsch Landbouw Genootschap in samenwerking met den vereeniging van Oud-leerlingen van den landbouwwinter- cursus aldaar. Mede tegenwoordig waren de heeren, Irs. Bottema en van Rijswijk, benevens de heer Cnossen. De heer Bottema zette het doel van de graslandkeuri'ng uiteen en deed uitkomen, dat daarbij vooral gelet zal worden op ont watering, de verpleging van het grasland, de onkruidbestrijding, de molshoopen, de bemesting, de geaardheid der zode, bene vens de stand. De keuring duurt 2 jaren. In het le jaar worden 2 keuringen gehou den n.1. in AprilM^i en in Augustus September. In het 2e jaar wordt nagegaan of de aanwijzingen in het le jaar gegeven opgevolgd /.ijn. De heer van Mourik dankte de heer Bottema voor diens gegeven uit eenzetting. Als keurmeesters zullen optre den de heeren G. vtfn Dalen, C. de Haan afm. JU—20 per H.L. f 0.95—f 1.— afm. 20—30 per H.L. f 1.75—f 2.40 afm. 3050 per H.L. f 2.00f 2.40 afm. 50—NO per H.L. f 1.00—f 1.80 De goedkoopste brandstof afm. 20—30 en 30—50 f 2.70—f 3.75 J. van de W ij n g a a r t Kerkpad 17a N.Z. Tel. 2133 en F. van Schaik, als plaatsverv. de heeren H. van M au rik,, E. van de Heuvel en A. G. van Riett Een 1 U-tal deelnemers meldde zich voor de keuring aan. Ter bestrijding van de onkosten zal 5 cent per H.A. wor den geheven,. Als voorzitter zal optreden de heer C. de Haan, terwijl de heeren G. van Dalen en F. van Schaik als secretaris en als lid zullen fungeeren. Het voorstel van de G O. Mij. van Land bouw tot het instellen van eene Nationale Landbouw-Studie-Uommissie werd aanbe velenswaard geacht. Ten aanzien van het voorstel door de Nederl. Pluimvee-federatie gedaan tot steun aan de pluimveehouderij was men van mee ning dat hiertoe ten npoedigste toe overge gaan dient te worden. Met belangstelling werd kennis genomen van het rapport-onderzoek naar de moge lijkheid van regeeringsmaatregelen, ten be hoeve van de schapenhouderij, uitgebracht door den Secretaris van de Nederl. Federa tie tot Verbetering van den Wol-handel. Aangezien de invoer van wollen stoffen ge^ contingeerd is, hetgeen ten voordeele komt van de fabrikanten, achtte men het niet meer dan billijk, dat de schapenhouderij hiervan mede dient te profiteeren. Ten einde zoo spoedig mogelijk een wel tot stand te laten komen tot voorkoming van dadelijke uitwinning naar aanleiding van geldelijke moeilijkheden tengevolge van de heerschende Crisis werd nogmaals gewezen op het noodzakelijke van de tot standkoming van eenzelfde wet als die van 4 September 1914. Ten aanzien van den ingetreden noodtoe stand in het volvette kaasgebied, werd een uitvoerig schrijven gericht aan Z.E. den Minister van Staat, Minister van Binnen- landsche Zaken en Landbouw met een af schrift aan Z.E. de Ministers van Buiten landsche Zaken en van Arbeid, Handel en Nijverheid, bij welk schrijven tevens in stemming werd betuigd met den brief van den Bond van Kaasproducenten, te meer is hiertoe aanleiding daar het wetsontwerp tot tijdelijken maatregel tot hulpverleening aan de melkveehouderij geen perspectieven openen voor de volvette boerenkaas. van de auto had vastgehouden, ^ou hij ook in gevaar zijn, want het is gemakke lijk le begrijpen, wat er gebeuren zou, als den auto dan scherp rechts zou houden op een weg, waar hoornen langs staan, of wanneer andere auto's worden ingehaald. In beide gevallen komt de fietser in de klem en er i> nog een derde kans op een ongeluk, wanneer de auto plotseling moet remmen, want dan vliegt de wielrijder er met een vaartje tegenop en zoo'n botsing valt heusch niet meel Op het rechter plaatje is aangegeven, hoe het verkeer behoort te zijn. Die jongen trapt flink door en laat zich niet meetrek ken, hoe verleidelijk dat touwtje ook achter die gioote vrachtauto hem als 't ware toe wenkt. Maar Jan denkt: „liever een beetje harder trappen en veilig rijden, dan me la ten meetrekken, met groote kans op een ongeluk. De gemakzuchtige fietser, die zich laat voorttrekken, is in levensgevaar; de jon gen, die zich liever wat inspanning getroost en zijn fiets gebruikt zooa.'s het behoort, rijdt veilig. Hou je dus nooit vast aan een of ander yoertuig! DAMES MISSIE NAAISCHOOL. Voor genoemd comité, dat zich steeds beijvert voor de missie, werd Dinsdag avond om 8 uur in de zaal der St. Joseph Vereeniging een missielezing gehouden met lichtbeelden uit den C'ongo door Mgr. Wan tenaar. De vergadering, welke zeer goed oezocht was, mede door Pastoor Vos en kapelaan Bouwmeester, werd door de p.esidente met den Chr. groet geopend, waarna zij allen het welkom toeriep, in het bijzi. de missionairs. Verder deelt zij me de, dat 's middags een voorstelling was ge geven voor de jeugd, die ook in groote getale was opgekomen en na afloop getrac- teerd. Vervolgens dat op 22 Mei a.s. na de Hoogmis en het Lof een tentoonstelling wordt gehouden in de Philomene stich ting van kleedingstukken voor de missie van Mgr. Wantenaar. Na het gezamenlijk zingen van het missielied gaf zij het woord aan den missionaris, die 12 jaar in de Bel gische Congo heeft doorgebracht en die be stempeld als de beste zijns levens. De be volking biedt veel aantrekkelijkheid, maar is zeer zorgeloos, voor hun ontbrak elke zielszorg, thans is zij de best ingerichte der geheele wereld. De bevolking telt 7y> millioen zielen, is niet onmatig en gebruikt nooit geen alcohol daar alle verkoop wordt gestraft. De mooie zeereis vanuit België wordt-gevolgd door de eentonige spoor- en bootreis langs en op de Congorivier naar de plaats van bestemming. Het land is laag met hoogvlakten, veel bosch en moe rassen, zoodat de missie zelf een terrein moet verkennen, waar zij zich wil vesti gen. Is dit in de nabijheid van veel inwo ners vastgesteld, dan geeft de Belgische re geering de grond kosteloos af. Met rooien van boomen wordt dan begonnen, de grond bouwrijp gemaakt, maar dit gaat uiterst langzaam; de neger is liever lui dan moe. De vrouw doet het tuinwerk, de man zorgt voor het huiswerk, de vischvangst en de jacht. De veel wijverij is er nog in zwang. Voor 1000 a 1500 frs. kan men de vrouw die men liefheeft koopen, niet betaalde vrouwen loopen weg. Na daarop het werk der missie nader te hebben belicht, werd deze interessante voordracht gesloten, toegelicht door een serie fraaie lichtbeelden en een enthousiasten spreker?. die meermalen de gezonde humor er doorheen vlocht. Het was een mooie en leerzame avond. 17e LES. ANWB TOERISTENBOND VOOR NEDERLAND LAAT JE NOOIT DOOR VOERTUI GEN MEETREKKEN Het is inderdaad wel verleidelijk, om je op de fiets te laten meetrekken door een auto, een kar, of een tram, maar het is héél erg gevaarlijk en haast eiken dag ge- BOND VAN STAATSPENSION- NEERING AFD. SOEST, Naar aanleiding van den gehouden propa- gandaavond op 4 Mei j.1., had Woensdag avond ten huize van den heer S. Agter, Sophialaan 13 een samenkomst van belang stellenden plaats om een afdeeling op te richten. Na een kort woord van den heer S- Agter kwam deze tot stand. Het voor'.oopig bestuur is als volgt saamgesteld: de H.H. S. Agter voorzitter, Sophialaan 13; Wi Spaarenberg Nieuwe weg 15D, Secretaris en P. M. En-ering Beetslaan ÏOB, Penning meester. Daarop deelt de voorzitter een en ander mede over de vergadering gehouden te Utrecht op 9 Mei van het Provinciaal verband, waarin wordt aangedrongen op meerdere propaganda in de groote steden, daar het platteland een veel beter figuur slaat. Naar de algemeene vergadering op 17 M,ei a.s. in het Old Fellouwhu s te Amster dam wordt gekozen den heer J. Wetheim Salomonson. Niets meer aan de orde zijnde wordt de vergadering gesloten. De vereeni ging is door een verpleegde f 0.50 gelega teerd, daar zij veel voor het werk voelde, maar geen lid kon worden. OVERZICHT GEM. KEURINGSDIENST OVER DE MAAND APRIL 1932, Op de N.V. Centrale-Slachtplaats werden geslacht: 36 Runderen 14 vette kalveren 3 nuch tere kalveren 2 paarden en 130 varkens, i Huisslachtingen: 31 varkens. I Ingevoerd werd: 6381 kilogram vleesch. Uit nood ged( od werden: 2 runderen, i Gestorven: 4 runderen 1 varken 7 nuchtere kalveren en 2 geiten) Goedgekeurd werd onder voorwaarde van verkoop in 't klein onder toezicht: 1 f rund. Tuberculose kwam voor bij: 3 runderen |en 14 varkens. Afgekeurd werden: 5 runderen 1 var ken 7 nuchtere kalveren en 2 geiten. Aan organen werden afgekeurd: Van Runderen: 7 longen 3 harten 13 levers 2 maag en darmen 4 nieren 3 lymphklieren en 2 Iv.G. ongesmolten vet. Van Varkens: 38 longen 12 harten 9 levers 4 maag en darmen 6 nieren 5 borstvliezen 1 buikvlies 14 lymph klieren en, 21 K.G. ongesmolten vet. EXAMEN E. H. B. O. beuren daar ongelukken door. aarfijf plaatje. Hoe gevaanijk het is, toont het linker Als du."Ttransport-auto, waardoor de roe- kelooze fietser zich laat meetrekken, door een snellere auto wordt ingehaald, is er alle kans, dat de onvoorzichtige jongen wordt overreden. Wanneer hij zich aan den rechter kant Bij het dezer dagen gehouden Examen ter verkrijging van het diploma van de Ned. Vereen. Eerste Hulp bij Ongelukken, slaag de voor het eerste jaar de Dames: Butter Plomp Portenge van Wissel Koe. Ie wijn Geitenbeek Rebergen Sal- verda Smits Derks Boerhave de Lange Berg Stolp en van Herwaarden, en de Herren: Heupers Hornsveld de naar F. C. Kuijperslraat 10 - Telef. 2169 Tennisshirts Tennissokken RIBANA Badcostuums voor Dames en Heeren Raadt Dorjé Ebingvan Vuren Rebergen de Ruyter en Wiersma. Voor verlenging van 't Diploma slaagden de Dames: Van Doornik van Westen van dl- Pla- Hartog Wouters en van de Hoogt en de Heeren: Zwiep Spies var de Wetering en van 't Riet. DIERENBESCHERMING. Uittreksel Maandrapport Inspecteur Ned. Ver tot bescherming van Dieren. Afdeeling Baarn-Soest en omstreken. Onze bemiddeling werd gevraagd voor een hond. lijdende aan zeer ernstige huid ziekte; pijnloos afgemaakt. Onderzocht zijn twee klachten over on voldoende verzorging van honden, waar bleek dat deze klachten niet ongegrond wa ren; is gezorgd dat verbeteringen zijn aan gebracht; eigenaren zijn gewezen op de wettelijke verplichtingen ten opzichte van hun dieren, men loopt anders de kans, in anraking te komen met den strafrechter. Een paard', waarvan werd geconstateerd dat het zLh niet regelmatig voortbewoog, en mogelijk hierdoor pijn had, is na overleg met eigenaar, door Veearts onderzocht, waarna maatregelen zijn getroffen, waar door hierin geheele verbetering tot stand kwam. Geconstateerd werd dat 2 paarden, die hard moeten werken, door te geringe inkom, sten van eigenaar onvoldoende voer krij gen,. De magere dieren werden aangetroffen bij een akker, waar lnin baas graan zaaide, in loondienst voor een ander. Zeer treffend was liet te zien, hoe de hongerige dieren met hun hoofden hun haas nakeken, die met een volle emmer graan liep te zaaien. Voor deze dieren kon er niets op overschie ten. Komaan Dierenvrienden, als U allen een kleine bijdrage wilt zenden, de Inspec teur zal deze paarden dan zelf bijvoeren met haver; helpt a'.lenleen klein handje mee Benige ziek zijnde zwervende katten zijn pijnloos afgemaakt. -1 honden zonder tehuis zijn op kosten der Vereeniging liefderijk opgenomen en ver zorgd, waarvan één hond was overreden, deze was eerst door een familie opgeno men, verzorgd en verbonden, waarbij aan deze dierenvrienden namens het Bestuur NACHTEGAALSTRAAT 9, UTRECHT TELEFOON 10341 Camera's - Fotografie- en Projectie-artikelen AFWERKEN VOOR AMATEURS Groote sorteering ALBUMS hiervoor dank wordt gebracht, daarna is deze hond op kosten der Vereeniging ver der door dierenarts behandeld. Voor eenige dieren, is, tegen matige ver goeding, onkosten, verzorging, tehuis ge vonden, liefhebbers voor een hond, zij 't ook voor latere gelegenheid, kunnen zich opgeven bij den Inspecteur. Een tweetal paarden van zeer onbemid delde eigenaren, zijn op kosten der Ver eeniging van nieuwe ijz.ers voorzien. Bij de controle p de wegen is mede ge constateerd. dat jong vee, los loopend, naar de weide wordt gebracht. Aangezien bij het toenemende drukke verkeer, dergelijk veevervoer beschouwd moet worden als niet zonder gevaar voor mensch en dier, worden bij deze landbouwers en veedrijvers hierbij gewaarschuwd in zoo'n geval de dieren te geleiden aan ,,,bij voorkeur hal sters" daar koptouwen dikwijls verwon dingen veroorzaken, en anders het vervoer per as te doen geschieden. Wegens vertrek naar het buitenland van eigenaard is een op jaren zijnde kat pijnloos afgemaakt. Op 7 Mei j.1. werd de film: „Wat de die ren ons zeggen)"* vertoont te Bunschoten. Spakenburg, eerst voor de jeugd, daarna voor de grootere. Er was enorme belang stel,ling, vooral bij de jeugd, zoodat wij hopen, dat deze propaganda, die weer hoo- ge kosten met zich meebracht,, goede vruch ten moge dragen. Wij gaan steeds „vooruit" met het aantal ledent maar er is nog plaats voor velen, komaan') mededorpbewoners,, geeft U nog heden op als lid, steunt ons mooie, doch moeilijk werk, 't adres van den Inspecteur is Kolonieweg 13, Soest. ZITDAGEN RIJKSONTVANGER OPGEHEVEN. Nu de betaling der Rijksbelastingen kan geschieden ten( postkantore zijn met ingang van 1 Mei 1932 de zitdagen van den Rijksontvanger te Soest en Soesterberg op geheven* FOTOGRAFISCH ATELIER. Het nieuw opgerichte Atelier van Foto graaf Drost aan de Steenhofstraat 56, heb ben wij met veel genoegen bezocht. Het geheel maakt een zeer netten indruk. Voor aan de straat bevindt zich een groote foto-toonkast, die 's avonds verlicht wordt Door de gezellige wachtkamer komen we in het ruime Atelier, waar reeds dadelijk de hoogst moderne clectrische Opname- licht-installatie van c.a. tienduizend kaars onze aandacht trekt; hiermede kunnen geheel afhankelijk van het daglicht, ook 's avonds laat, opnam éngedaan worden, met zelfs kortere belichtings-tijden, dan in een daglicht-Atelier. Ook zagen wij nog even de bovenverdieping, en wierpen een blik in het groote werk-laboratorium, hetgeen met de modernste instrumenten, voor het ver vaardigen der Foto's is uitgerust. Wij twijfelen er niet aan. of de heer Drost die gedurende c.a. twintig jaren in Hannovcr (Duitschland) een eigen foto grafisch Atelier gedreven heeft, zal ook hier in Soest succes met zijn werk hebben, vooral daar vele Soestenaren hem reeds kennen door zijne mooie fotogr. Vergroo tingen. van 15 regels f 0.75. Elke regel meer f 0.15 Bij vooruitbetaling te voldoen. Voor bewijsnummer moet 5 cent in rekening worden gebracht. gevraagd. Hoog loon voor degene die eigen belang aan belang van patroon weet te paren. Brieven franco onder No 112 aan het bureau van dit blad Te huur HALb LANDHUISJE, Ferd. Huycklaan 4, bev. ben.: 2 kam., keuken, en kelder; boven: 3 slaapkam., voor- en achtertuin. Huurprijs f 25 p. maand. Te bevr Ferd. Huycklaan 6. PENSION aangeboden voor Dame of Heer in Villa met gr. tuin; mooiste gedeelte van Soest. Brieven onder No. 113 aan het bureau van dit blad. 50 GULDEN Voor Uw oude stofzuiger, bij aankoop van een NIEUWE SUCTOR Met certificaat der ver. v. Huisvrouwen. Alleen vertegenwoordiging G. KOEK. PRAAMGRACHT 13. Soestdijk Demonstratie zonder verplichting! Gevraagd, te Huur omgeving Soesterberg, twee groote onge meubelde kamers (een tegen het Zuiden) soms met pension voor alleenwonend Heer, veel buitenlands zijnde. Brieven onder No 114 aan het bureau van dit blad. Een bij uitstek dankbare kamerplant is wel de Pelargonium Black Vesuvius, blijft laag gedrongen, bijna het geheele jaar volop in bloei, prachtkieur, allepn bij mij verkrijg baar. Nog een partij teruggehouden 1ste kwa liteit stamrozen. Mignon, decoratieve, Cac itusi, Amerikaansche en rosette Dahlia's," Gladiolus in vele prachtsoorten. Vaste plan ten en rotsplanten in schoone verscheiden heid, en de overheerlijke kippenmest met turfstrooisel bij iedere hoeveelheid lever baar. Eigendomsweg 38 Soest, - Tslef. 2129 Afnemer gezocht voor plm. 1000 eieren per week. Brieven onder No. 116 aan het bureau van dit blad. BAARN 1932 (wegens sterfgeval). Notaris F. P. E. van Ditzhuyzen te Baarn zal op WOENSDAG 18 MEI des voor- middags 10.30 uur PUBLIEK VERKOOPEN: aan het perceel Laanstraat 25 te Baarn een gedeelte van een goed onderhouden waarbij voorkomen: orgel buffet ta fels stoelen kasten glaswerk le dikanten met toebehooren en hetgeen ver der te voorschijn zal worden gebracht. Te bezichtigen 's morgens voor den ver koop. Nadere inlichtingen te bekomen bij bo- vengenoemden notaris en bij den Heer H. Beuken, Laanstraat, Baarn. Gevraagd een flinke Werkster Huize „De Birkt". Birktstraat 76, Soest. Biedt zich aan een beschaafde Hulp in de huishouding in klein gezin of bij dame of heer. Hoog saralis geen vereischte. Brieven onder No. 110 aan het bureau van dit blad. Biedt zich aan gedipl. genegen, huish. bezigheden te verrichten. Zr. A. van der Linden. Koninginnelaan 63. 67 persoons. Zoo goed als nieuwe wagens met en zonder chauffeur. J. v. Kooy Stationsweg 13, Tel. 2358. Kamers Door tijdsomstandigheden gedwongen ziet bewoner van ruime Villa zich genoodzaakt een gedeelte te verhuren. Uitsluitend aan dame of heer uit betere standen. Desver- langd met volledig pension; prijs bij over eenkomst. Brieven franco onder No. 111 aan het bureau van dit blad. SCHOONMAAKTIJD is KARPETTEN-TIJD „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Afdeeling: Karpetten, Tafel- en Divankleeden. Soesterb.straat 51 Soest TeL 2200 Net Dagmeisje gevraagd. Steenhofstraat 5, Soestdijk.

De Soester | 1932 | | pagina 2