Te Huur en le Koop Kantoorboeken I. Pi Z@HTi Pluimveeteelt. Ontvangen verschillende Huizen. J. L. HOKSBERGEN Landbouw Burgerlijke Stand Predikbeurten. T. VAN VLIET ■i Moctelslagerij Sport. Kleine Advertenties Dienstbode, Bootje Gevraagd Te koop Pension Net dagmeisje Werkmeisje Loopjongen I. Geijtenbeek, Bloemisterij Violen pensionhouders alles doen wat in hun ver mogen is om het hoofd te bieden aan de minder gunstige tijden. Wanneer gij lezer, straks uwe jtlannen maakt voor de a.s. vacantie, denkt er dan aan, dat het steeds één van de goede ei genschappen van ons volk is geweest dat men elkaar in tgden van nood bijstond. Voor het pensionbedrijf zijn de voortee kenen wel zeer ongunstig, hier kunt gij medehelpen aan het bevorderen van den algemeenen welstand door uw vacantie in eigen land door te brengen. Bezoekt onze mooie badplaatsen, de schoone Veluwe, ons schitterende Neder- landsche duin, de Friesche meren, onze groote steden.' lederen gulden, dien gij in eigen land verteert, draagt er toe bij de veiligheid van den gulden te verzekeren. Blijf niet thuis in de vacantie, trek er op uit, maar bljjf dit jaar binnen de eigen grenzen, omdat het hotel- en pensionbe drijf U noodig heeft. REISGIDS EN RONDRIT Door de A.N.W.B. is een reisgids sa mengesteld voor Maastricht en ZuiJ-Lim- burg, met beschrijving tevens van Aken en Luik, ten ^üenste van automobilisten, wiel rijders en wandelaars. Tevens vermeldt de „Kampioen" een: RONDRIT PER RIJWIEL DOOR WEST-DUITSCHLAND. waaraan alle leden van den A.N.W.B. kun nen deelnemen. De Rondrit per rijwiel door West- Duitschland, die vanaf Pinksteren open gesteld is, loopt van Hengelo over Burg- steinfurt-Tecklenburg-Bad Kothefelde naar het oude stadje Detmold en van daar door mooi en voor wielrijders niet te zwaar bergterrein, over Lemgo en Vlotho naar de Porta Westfalica, vanwaar uit men desgewenscht per tram een bezoek kan brengen aan de stad Minden, waarin o.a. de sluiswerken en het aquaduct, dat het reeds gereed zijnde deel van het toe komstige Ems-Elbekanaal over den Weser voert, zeer bezienswaardig zijn. De terugreis van de Porta gaat aan vankelijk langs den noordrand van het Wiehengebergte, kruist dit dan bij Berg- kirchen en loopt verder langs den .zuid rand van dat gebergte tot bij het kruis punt Schwenningsdorf, vanwaar men via Bad-Essen of via Buer naar Osnabrück kan rijden. Van Osnabrück loopt de tocht dan ver der over Rheine naar Hengelo terug. Men kan daarvoor kiezen den weg over Bent- heim of.dien over Gronau. De eerste is rijker aan afwisseling dan de tweede, doch minder prettig te berij den, daar een gedeelte met keien gépla- veid is. Wij bevelen het maken van dezen tocht aan hen, die zonder groote inspanning een interessant stukje Duitschland, dat niet door toeristenverkeer zijn karakter verloren heeft; willen zien, aan. Onder dit stukje valt, zooals men begrijpen zal, niet de Porta Westfalica met naaste om geving, doch dit gedeelte is weder waard bezocht te worden wegens natuurschoon. Voor bizonderheden over de op den rondrit te bezoeken streken en plaatsen verwijzen wij naar onze gidsjes „Rijwiel- tocht Harz" en „Teutoburgerwoud". De inschrijving voor den tocht staat open aan de beide Bondsbureaux, de kos ten bedragen met inbegrip van den spe ciaal voor dezen tocht vervaardigden wim pel f 1.60; f0.15 porto. In de omschrijving van den Rondrit vindt men tevens het bewijs van deelne ming. BAARN MUZIEK-CONCOURS. Op het concours le Schoonhoven behaal de de Eendracht I, directeur de heer A. G. G. Duurland, in den marsihwedstrijd een 2den prijs en in den concert-wedstrijd in de eerste afdeeling een lsten prijs. Ook ver kreeg de vereeniging den Hohner-beker en een geldprijs voor het hoogste aantal pun ten van al de mond-accordeonsvereenigin- gen en bovendien den directeursprijs 'n zil veren draagmedaille. INLICHTINGEN VAN DEN PLANTEïI- ZIEKTEKUNDIGEN DIENST OVER DE BESTRIJDING DER RUPS VAN DE BESSENBLADWESP. De eerste larven van de bessenbladwesp zijn waargenomen en wordt den kweekers van kruisbessen en aalbessen aangeraden hun struiken goed na te zien en bij hei aantreffen der bastaardrupsen tot een bestrijding over te gaan. Voor zoover de bloei der bessenstruiken nog niet geheel is afgeloopen, dient men met het oog op de bijen gebruik te ma ken van een bestrijdingsmiddel, dat voor de bijen niet doodelijk is. Hiervoor voldoet het best Bariumchloride, dat in een oplos sing ter sterkte van 1.5 pCt. op de plan ten gespoten wordt. Arsenicum.praepara- ten mogen alleen gebruikt worden, nadat de bloei is afgeloopen. In een groot deel van ons land is dit nu wel reeds het ge val. Men kan de bastaardrupsen dan af doende bestrijden door bespuiting met Pa- rijsch groen of Uraniagroen. in een op lossing van 1 deel op 1000 deelen water, of Loodarsenaat, in een oplossing van 0.5 pCt. voor het pastavormige product, of van 0.3 pCt. voor het poedervormige product. Ook kan gebruikt worden: een sterke zeepspiritus-oplossing, nicotine ter sterkte van 1 1000, Nosprasit, Fusicarkrimp enz. alsmede het stuiven met Nicotinestuifpoe- der, Gralit e.a. De teler dient zich ech ter wel rekenschap te geven dat deze mid- jjelen duurder zijn dan de eerstgenoemde. Tevens wordt de aandacht gevestigd op Bourgondische pap, of nog liever Bor- deauxsehe oao. waarmee men gelijktij dig de bastaardrupsen en de bladvalziekte, door Gloeosporium veroorzaakt, bestraat. Een bespuiting dadelijk na den pluk kan ook nog goede resultaten opleveren. VEERENPIKKEN. (Jos. Boshouwers). Onze abonné P. D. uit Maasland vraagt, wat hij moet doen om renkippen, die best leggen het mekaar kaal plukken ai te leeren. Zijn dieren krijgen ochtendvoer en voldoende groen. Hij was van plan ze te r ingen, maar vreest, dat de eierproduc- tie er door geschaad kan worden. Laat ons eerst een mededeelen, welke de oorzaken zijn, dan ligt de gevolgtrek king immers voor de hand. Het veerenplukken is géén ziekte, doch slechts een verkeerde gewoonte. Wan neer er één kip mee begint, dan zullen de andere vooral wanneer ze weinig te doen hebben en zich dus vervelen die onhebbelijke gewoonte spoedig overnemen Hoe nauwer het contact is, m.a.w. hoe kleiner de ruimte, hoe eerder. In de meeste pluimveewerken wordt als lste oorzaak opgegeven: gebrek aan ei witstoffen vooral dierlijk eiwit. Ik ge loof, dat de meeste auteurs van pluim veewerken dat mekaar maar naschreven, want deze oorzaak mag beslist niet als no 1 beschouwd worden. De practijk is daar, om dit te logenstraffen. Nu is het best mogelijk, dat genoemde oorzaak tegenwoordig meer in 't spel is, dan voorheen, want er zijn thans kip penhouders die zelf gaan mengen en dan liefst „zoo goedkoop" mogelijk. Dit gaat nu eenmaal niet met veel vleesch- ol vischmeel. Daarom zullen vele vastzittende kippen op 't oogenblik wel dierlijk eiwit te kort komen. Een tweede oorzaak die genoemd wordt; voorbeen R. FRESK, Hofleverancier* BAARN /lceschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 3ESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. is de aanwezigheid van huidparasieten. Maar... een kip plukt zich zelf niet, dat doen de andere, die cr om heen loopen. En zouden die zoo galant zijn, om de door pa rasieten geplaagde buurvrouw eens even tjes te ontluizen of te ontvlooien? Ik ge loof dat hier nog meer naschrijverij in het spel is. De oorzaak, die meestal op de 3e plaats wordt aangegeven: de verveling, tengevol ge van enge behuizing, die beschouw ik als de hoofdoorzaak. Wanneer men een ren heeft, die maar voldoende ruimte heeft voor b.v. 10 kippen, en men plaatst er 15 of 20 in, dan begint het spel. Midden in den winter hoort men er niet zooveel van. Dan zitten de veeren nog zóó vast, dat ze er bijna niet uit te trekken zijn. Maar in het voorjaar komen ze losser, te meer naarmate men dieper in het seizoen komt. Ook worden de dagen veel langer en als men dan niets te doen heeft, vervalt men tot kattekwaad. Ledigheid is des dui vels oorkussen, zou men hier gepast kun nen zeggen. Bestrijdin' is niet gemakkelijk, vooral niet als de dieren mekaar reeds lang geplukt hebben; gewoonte wordt immers tot een tweede natuur! |Eén advies geeft echter altijd baat, ten minste, wanneer het opgevolgd kan wor den: los laten loopen. Maar aan zulk 'n advies hebben de men- schen, die er om vragen, niet veel, want de gelegenheid om de dieren de volle vrij heid te geven, is daar gewoonlijk niet. We moeten dus op een andere manier te werk gaan. Er bestaan snavelringen, die den hoen ders het veerenplukken onmogelijk maken, doch over de waarde daarvan wordt zeer verschillend geoordeeld. Ik zelf ben ei^-niet voor: ten le is het een geweldige plagerij voor de beesten en ten 2e „ze schaven in" door het voortdurend schuren van het me taal over het snavelbeen. De \ep wordt door het veerenplukken niet noemenswaard benaoeeld. Men hoort im mers altijd, dat de dieren even goed blijven leggen. Óf zulks voor 100 waar is, zou ik niet durven onderschrijven, wel, dat de leg er in elk geval niet erg door be- invloed wordt. Men kan dus de dieren haar gang laten gaan, om ze op te ruimen tegen den ruitijd, en 't volgende jaar angstvallig voor over bevolking te waken. Laat echter nooit jonge dieren tusschen plukkers loopen, ook niet al zijn er, na afslachting der anderen, ook slechts enkelen overgebleven, want in dat geval leeren het de jongen weer aan! Wanneer het slechts enkele kippen be treft, dan kan men aldus te werk gaan: Men neemt de dieren één voor één in de hand (dus ook degenen, die niet kaal ge plukt zijn, want daaronder schuilen meest de hoofdschuldige"). Met een vlijmscherp mesje 't kan niet te scherp wezen! snijdt men nu voorzichtig het knorzelig puntie van den bovensnavel weg, zoodat de punten der snavels mekaar niet meer ge heel en al raken. Dan zullen ze ook geen véér meer kunnen vasthouden. En daar is 't om te doen» Het knorzelig puntje van den bovensna vel (aan 't voor-einde)' groeit van liverlede weer aan, dus na een maand of zoo, soms eerder, soms later, begint de onhebbelijk heid weer, als men ten minsteweer niet tijdig ingrijpt. Natuurlijk moet men bij het wegsnijden elke bloeding trachten te voorkomen. En dat kan, want in den aangroei zit geen „le ven." Verder zou ik meteen de dieren zooveel mogelijk afleiding bezorgen; de ren om spitten, na ze eerst bezaaid te hebben ihet haver, om de dieren zoodoende tot zoeken aan te sporen; het groenvoer ophangen, vrij hoog, opdat ze er naar toe moeten springen, verder wat meer visch- of dier meel onder 't weekvoer mengen, als men weet, dat er te weinig inzit. Het begint gewoonlijk met ééne boos doenster. Wie dat tijdig in de gaten heeft, kan haar behandelen, als boven aangegeven en zich dan misschien voor verder leed sparen. Minder dan 1 vierkanten Meter uitloop mag per kip nooit gegeven worden., 1 M 2 is alleen voldoende bij koppeltjes tot 6 7 stuks. Hoe meer kippen bij mekaar, hoe meer uitloop per kip. Dat zien de meesten maar over het hoofd. Voor alle mogelijke afleiding zoTgen, is het beste voorbehoedmiddel. Laat ons dat steeds herinneren: ondeugden zijn heel, heel moeilijk te bestrijden, denk b.v. maar eens aan het overvliegen, het eiervreten, het verloren leggen, enz. enz. Alg. Holl. Landbouwblad. van 12—18 Mei 1932. GEBORENAldegonda Maria Margar retha, d. v. W. van Boeijen en A. M. J. Hodde Rademakerstr. 7a; Pieternella, d. v.^ F. P. Verweij en P. Kramer, Ericaweg 16; Antonius Petrus, z. v. Th. P. v. Ful pen en A. M. v. Hamersveld, Ossendamw. 12Herman, z. v. G. Hardeman en M. Muis, Schoolstraat 31Maria Gjjsberta, d. v. H. Gorissen en A. H. Kamerbeek, Kerk- pad Z.Z. 54Benjamin, z. v. P. Appeldoorn en A. J. F. v. d. Kuit, Beukenlaan 15; Machiel Albertus, z. v. A. Jekel en T. Puyk, Staalwijklaan 2; Jacobus Johannes, z. v. J. P. J. de Wildt en A. C. Rossewij, Verl. Postw. 27; Clasina Johanna, d. v. C. J. Knop en A. J. Meenen; Willem Corr nelis en Mattheus, zs. v. J. P. Smit en M. P. A. M. Kuijpers, Julianastraat 20; Anna Christina, d. v. W. J. Hogervorst en J. v. Breukelen, Nieuwstr. 28; Magdalena Everarda, d. v. H. v. d. Baan en A. Ver meer, Kerkstraat 45. ONDERTROUWDJ. v. Burgsteden en C. Hilhorst; H. Th. Horvers en H. A. F. J. Schattenburg. GEHUWD: R. A. Petersen en G. Wil- lemse; G. Bakker en A. v. d. Broek; A. H. v. Brummelen en H. v. Oest. OVERLEDEN: geen. Vestiging van 1218 Mei 1932. M. Schipper-Ver vat van Doorn naar Krommeweg 29; H. Slagt van Doorn naar Krommeweg 29; R. de Jager m. gez. van Bergen N.H. naar Kerkpad N.Z. 94; J. vV. Ledeboer van Baarn naar Amersf.str. 121M. N. Wintem- van Naaldwijk naar Middelwijkstr. 5; F. G. Hazewindus van A'dam naar Korte Brinkweg 22; J. J. M. Hooijman van Bussum naar Steenhofstraat 16; E. v. d. Velde van Naarden n. Soes- oerb.str. 125; C. Hofman van Haarlem n. Heideweg 44; A. J. F. v. Vliet m. vr. van Rotterdam naar Torenstraat 10a; P. Hars kamp m. d. van A'dam naar Nieuwstr. 36; J. Braam m. vr. van A'dam naar Hartman- laan 44; M. G. v. Stokkum van Utrecht n. naar Lindenlaan 3b; C. J. v. Binsbergen van den Haag naar Nassaulaan 14; D. J. Hilbrands van Hilversum naar Van Wee- destraat 35; J. Braam van Muiden naar Jssendamweg 49; A. E. de Vries van Utrecht naar Burg. Grothestraat 12; M. B. van Es van R'aam naar Wald. Pyrmont- laan 65; A. v. Es van Poortugaal n. Wald. Pyrmontl. 65; W. J. v. Voorst m. gez. v. R'dam naar v. Lijndenlaan 8; D. Postu- mus van Schoterland naar Rademaker- straat 13; J. M. v. d. Voorst van A'dam naar Heideweg 33; C. J. Boerssen van A'foort naar Vosseveldlaan 26; C. P. de vVit van H'sum naar Krommeweg 22; M. Breeman van Middel harnis naar Vosse- laan 1A. C. W. Walraven-Kok van Am sterdam naar Kampweg 76; A. de Paauw ran Köln naar Ferd. Huyckl. 6a. Vertrek van 1218 Mei 1932. J. C. v. Houten m. vr. van Eigendoms- weg 80 naar Zandvoort, B. Engelbertstr. 13; Wed. G. van Enst van Beukenlaan 1 naar den Haag, L. v. Meerdervoort 528; 1. Brouwer m. vr. van Laanstraat 34 naar Blasweg 33; E. A. Frielink van Beetzlaan 10b naar Loosdrecht, Nieuwendijk 201 A. G. Korver van Birktstraat 31a naai i'foort. Achterstr. 17; Jhr. G. Sandberg /an O. Tempellaan 6 naar Zeist, Hotel Fi ji; H. Bosch m. gez. van Verl. Postweg L25 naar A'foort, Schimmelp.str. 74; A. Jriessen v. Birkstr. 34 naar den Haag. Zeggelenlaan 435hs; A. Wallet v.Laan- itraat 78 naar Baarn, Rozenstraat 15; W. 'le Goede, van Nieuweweg 60a naar Leus- len, Zwarteland 12e; W. J. v. Diermen v. Eikenlaan 4 naar A'foort, Residastr. 12 ,V. v. d. Hoef van Korte Hartweg 1 naar Iilversum, Lage Naarderw. 42a; A. J. H. ietcke m. gez. van Torenstraat 10a naar Hilversum, Leeuwenstraat 44; H. Wiers- na van Koninginnelaan 44 naar Grijps- .jerk A 179; A. Hendriks van Eemstr. 14 ïaar Alphen a.d. Rijn, Steekterw. 78; M. j. Wijnbeek van Taimalaan 288 naar Utr. Vnt. Mattheusl. 31bisH. Tegeler van 3irktstraat 43 naar Bochum, Dld; J. Wal- ,et van Laanstraat 78 naar Baarn, Rozen straat 15; W. F. Berg van Burg. Grothe straat 25 naar Helmond Binderstr. 21 J. de Groot m. gez. van v. Weedestr. 5 ïaar Bussum, J. v. 't Hoffw. 20; G. van Biltten van v. Weedestr. 5 naar Bussum, 1. v. 't Hoffw. 20; A. Siedlaczck van Amersf.str. 119 naar Gladbeck, Dld; J. A. Burgersdijk van Middelwijkstr. 28 naar Hilversum, Jacobus Penweg 12a; A. Jan sen m. vr. van Koninginnelaan 159 naar A'dam, Columbusplein 62; B. H. Reeders- v. d. Wal van Korte Bergstr. 5 naar Hil<- versum, O. Loosdrechtschew. 32; G. M. Emmer van Amersf.str. 119 naar Leiden, Rijnsburgerweg 10; J. v. d. Broek van Kampweg 44 naar A'foort, Korte Bergstr. 18; Wed. A. Varenbrink van L. Bergstr. 5 naar Nijmegen, Javaplein 17. Verhuizingen in de Gemeente van 12—18 Mei 1932. J. J. E. Klarenbeek m. gez. van Lange Brinkweg 35b naar Nieuws.r. 11; M. Kla- rouhn van L. Brinkw. 35b naar Nieuwstr. 11; A. Rijksen m. gez. van Molenstr. W.Z. 69 naar Beetzl. 76; J. Velihuizen m. g. van Utrechtschew. 16 naar Krommew. 2; J. v. Biljouw m. gez. van Kerkpad Z.Z. 24 naar 55; Wed. J. F. P. Richter van Nieu- werhoekstr. 15 naar Burg. Grothestr. 75; A. v. d. Brink van St. Josephstr. 4 naar Banningstraat 62; H. C. Klarenbeek van Nieuw.-11 naar L. Brinkweg 13a; J. G. \V. C. Arlar m. gez. van L. Brink weg 48 naar H. Blaekweg 2a-; A. de Nies m. gez. van Kerkpad N.Z. 50 naar Eiken laan 17; D. Seegers m. gez. van Banning- str. 46 naar Postweg 79; H. E. Brinkman van Birktstraat 23 naar Óssendamweg 49; J. H. Verzaa/ van Burg. Grothestraat 57 naar Nachtegaalweg 8; M. J. Geijtenbeek van Burg. Grothestraat 4 naar Nachtegaal- weg 88J. C. v. d. Heuvel van O. Gracht je 3 naar Vosseveldlaan 36; J. G. Wester- veld m. gez. van Beetzlaan 76 naar Drie- hoeksweg 1P. B. J. v. d. Hemel m. gez. van Verl. Postweg 30 naar Postweg 67 Jan Dijk van Wald. Pyrmontl. 10 naar Ei- kenhorstweg 4; C. Boeve van Wald. Pyr- montlaan 10 naar Eikenhorstweg 4; C. W. M. Mols van Kerkpad Z.Z. 4'? naar den Bliektaan 3; H. J. v. d. Hoff van A. Pau- lownaliaan 6 naar Van Weedestr. 4; G. P. M. Smits van Van Weedestr. 4 naar 5; A. v. Offenbeek ra. vr. van Van Lennep- laan 12 naar Braamweg 13. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 22 Mei v.m. 10 uur, Kerk: Ds. Groenevell. n.m. 6 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk, v.m. 10 uur: Ds. v. Schaick Emmakerk n.m. 6 uur: Ds. Groeneveld HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 22 Mei v.m. 10 uur: Ds. J. C. v. d. Graaf van Nijkerk. n.m. 6 uur: Ds. G. v. Montfrans van Barneveld. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE SOESTDIJK Zondag 22 Mei v.m. 10 en n.m. 6 uur: Godsdiens .oefening. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIENSTIGEN; Zondag 22 Mei v.m. 10.30 uur: Ds. H. H. Dorgelo, Naarden. OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN I TELEF. 330 POSTGIRO 146487 KORFBAL,. Natuurlijk hebben de Stomers de laat ste weken niet stil gezeten, zoodat he!\l tijo wordt weer eens een overzicht te geven van hetgeen onze Soester korfballers in dien tijd hebben uitgevoerd. Na één ge>- wonnen wedstrijd tegen Actief (Utrecht) en twee verloren partijen tegen Olympia IJ (Bussum) waren ze in de Bokaalwedstrij den uitgespeeld, zonder kans op een prijs. Een weostryd tegen een Baerne III1L combinatie werd grieselig verloren en roept om herziening. Maar daarna liep dt Barometer hard vooruit en staat thans op „mooi weer, zeer schoon". In de eerste plaats wisten de Stormelin- gen de tweede prijs te behalen op de Se riewedstrijden van O.T.O. in het Sport park te Hilversum. Het debuut van onze Korfbal-baby van vier maanden was niet slecht. O.J.D.Stormers: 11 T.H.O.RStormers 10 O.T.O. IIIStormers 13 Er is hard geploeterd voor de zilveren medaille, die ze mochten meenemen, maar de ploeg was na drie wedstrijden desnoods nog fit genoeg voor een vierden wedstrijd Boven het Sportpark wapperde lustig de gloednieuwe Stormers vlag. Ook een ge slaagd debuut. In de tweede plaats heb ben negen Stormeniers, die in het Amers- foortsche H.B.S.team zitten, kans ge zien om op de wedstrijden van de Utr.- Schoolkorfbalcommissie in Utrecht de 2de plaats te bezetten. De medaille die ze hier voor kregen was van brons. Zaterdag a.s gaat het eerste Stormersteam naar de Se riewedstrijden van S.A.M.O,S. Op Athletiekgebied kwam W. Duin uit In de 50 en 70 K.M. 'wandeltocht van A.V.A.C. te Amsterdam en bracht van beide een blikje mee. Aan de Utrechtsche Singelloop 28—5 wordt deel genomen, als ook aan de wandeltochten van de TT.P.B, te Utrecht. Hup, Stormers. Zondagmiddag allen op het terrein voor een oefenwedstrijd. Het derde team gaat spoedig in de maak. van 15 regels f 0.75. Elke regel meer f 0.15. Bij vooruitbetaling te voldoen. Voor bewijsnummer moet 5 cent in rekening worden gebracht. TE KOOP Hen Invalide Wagen, ook geschikt om Ijs te venten, of ander transport. Ook heb ik nog op te ruimen tegen elk aannemelijk bod: Een van Berkel Weegschaal. Jantje van Alles. Nieuwstraat lts, alhier. TE HUUR Bovenhuis, 2 kamers, zolder, bijkeuken. Rijksstraatweg nabij Station. Huurprijs f 4 per week. Brieven onder No. 133 aan het bureau van dit blad. Tegen 15 Juli nette gevraagd, niet beneden 18 jaar, v.g.g.v. Brieven onder No. 130 aan het bureau van dit blad. SCHOONMAAKTIJD is KARPETTEN-TIJD „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Afdeeling: Karpetten, Tafel- en Divankleeden. Soesterb.straat 51 Soest TeL 2200 Te koop gevraagd met aanhangmotor. Brieven met volledige inlichtingen en prijs onder No. 131 aan het bureau van dit blad. MEISJE voor halve dagen. Mevr. Klop. Parklaan 5. Aanmelden Zaterdagavond. 20 hennen en twee vaarskalven. Te bevragen Ouae Grachtje 16. Aangeboden pension, vrije slaapkamer, ge zamenlijke Zit- en Eetkamer, f 50 per maand. Soestdijk. Brieven onder lett. A aan het bureau van dit blad. gevraagd, niet jonger dan 16 jaar, bij W v. d. Velden, Kmmalaan 13. GEVRAAGD EEN FLINK voor halve dagen of 3 dagen per week. Adres Taimalaan 10. GEVRAAGD. Adres B. J. BUXTORFF Sr. Waldeck Pyrmontlaan No. 12. Naar da Zuiderzeewerken per AUTOBUS en TOURINGCAR op DINSDAG 24 MEI a.s. Vertrek vanaf Garage 7 uur. Heen via Amsterdam, Haarlem, Alkmaar. Terug via Hoorn, Purmerend, Amsterdam. Prijs f 3.50 per persoon Deelnemers worden verzocht zich spoedig aan te melden aan Garage v. Geerestein. Telefoon 2219. en Bloemenmagazijn Telefoon 2113 Levert Bloemwerken voor alle gelegenhe den. Alle soorten kamerplanten, Azalia's, Clivia's, palmen. Aangesloten bij bloemex- pres. Bemest Uw planten met Pokon. Alle bloem- en tuinzaden ontvangen Aanleg en onderhoud van tuinen. Prachtige bakjes en potten varens. Zie de etalage. Beleefd aanbevelend KOOPT UW KLEEDING GEMAAKT!! COLBERT-COS!UUMS Groote voorraad Nieuwste stoffen Uw keuze is niet moeilijk: ,HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 61 Soest Telef. 22§k Nieuwe Maltha-aardappelen per kilo 22 cent Winter Maltha-aardappelen per kilo 13 cent Surgem. Grothestraat 41. Tel. 2140 Inlichtingen bij den Makelaar l. COLIJN, Soesterbergschestr. No. 9, Soest. Reuxenbloemige Violen in vele prachtkleu- ren 2 cent, per honderd f 1.75. Madelieven 2 cent Muurbloemen en Duizenschuon 3 cent. Vele soorten vaste planten, waaronder prachtcollectie rotsplan- ten v-an 5 tot 20 cent. Prijscourant tp aanvraag. E. v. OEST - OUDE GRACHTJE 17. SOEST. N V. Eerste Soester Electr. Drukkerij

De Soester | 1932 | | pagina 2