Zomerprijzen Anthraciet VENEMA Meylink's Fotohandel Betere kleeding Lagere prijzen J. van de Wijngaart Soestdijk Burgerlijke Stand Predikbeurten. Sport. Artikel 7. Burgemeester en Wethouders zijn be voegd van het in artikel 6 bedoelde verbod vrijstelling te geven: a. gedurende de maanden Mei, Juni, Ju li, Augustus en September aan in hun be sluit met name te noemen personen ten be hoeve van met name te noemen vergun- nings- of verlofslocaliteiten en bij omstan digheden van overmatige warmte of andere omstandigheden van bijzonderen aard ook ten behoeve van den, verkoop aan andere in gezetenen, zulks vóór den tijd van 9 uur voormiddags. b. ten behoeve van zieken, zuigelingen en zwakken. Artikel 8. Onder „Winkels" verstaat deze verorde ning alle open of besloten ruimten, waar of waaruit voorwerpen of stoffen aan het pu bliek in het klein plegen te worden ver kocht of afgeleverd, of waar pleegt gewerkt te worden in een barbiers- of kapperswin kel, met dien verstande evenwel, dat deze verordening niet van toepassing is op de inrichtingen, gtnoemd in artikel 3 der win kelsluitingswet. Artikel 9. Deze verordening treedt in werking op het tijdstip van inwerktreding der winkel sluitingswet 1930, stbly No. 460. Punt 14 van de Agenda. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: In uwe vergadering van 7 April j.1. werd naar aanleiding van de daarin gehouden besprekingen voor nader onderzoek in onze handen gesteld ons voorstel dd. 29 Maart j.1. no. 1959 tot verkoop aan 't Rgk van eenige perceelen gronds voor verbreeding van den Rijksstraatweg te Soesterberg. Onder dezen verkoop was begrepen een gedeelte van het térréin, waarop thans de ambtswoning van het hoofd der openbare school staat. Voorts werd door ons College een crediet van f 550.- gevraagd voor het aanbrengen van een nieuwe gevel vóór het gymnas tieklokaal, terwijl levens werd medege deeld, dat wij voornemens waren in de volgende vergadering met voorstellen te komen inzake den bouw van een nieuwe ambtswoning op het terrein der openbare school. Naar aanleiding van de gevoerde be>- sprekingen moeten de navolgende vra gen door ons College worden beantwoord 1. Is de door het Rijk geboden koop som voldoende te achten en is deze toe reikend om daaruit te bestrijden de bouw kosten van een nieuwe ambtswoning e. de kosten van een nieuwen gevel vóór het gymnastieklokaal? 2. Mag de koopsom worden aangewena voor den bouw van een nieuwe ambts woning en voor het aanbrengen van een nieuwen gevel? 3. Heeft de heer Lub recht op eer ambtswoning en zoo zulks niet het geval mocht zijn, kan hem dan van gemeente wege een toeslag in de huur worden ver leend 4. Zal Idoor den voorgenomen bouw van een ambtswoning op het terrein der school, het aspect dier school verloren gaan? ad. 1. Het wil ons voorkomen, dat de geboden som, gelet op den staat der ambtswoning, alleszins voldoende is te achten, terwijl voorts niet uit het oog wor de verloren, dat door den afstand van eenige verspreid liggende strooken gronds. hoofdzakelijk gelegen in de uitmonding van eenige wegen, de toestand ter plaatse zal worden verbeterd. Zooals voorts uit het rapport dd. 26 April j.1. no>. .418 moge blijken, zal uit de verkoopsom zoo wel een nieuwe woning kunnen worden gebouwd als een nieuwe gevel kunnen wor den opgetrokken). ad. 2. Bij informatie is ons gebleken, dat bij nood zake lij ken bouw van een ambtswoning de verkoopsom daarvoor mag worden aangewend, terwijl voorts deze mag worden gebruikt voor het in orde brengen van den door den afbraak der woning vrijkomenden gevel van het gym nastieklokaal. Voorts worde hier nog me degedeeld, dat de schuld, welke op de ambtswoning geacht wordt te rusten, wordt afgelost, zoodat ook uit dien hoofde geen bezwaar bestaat tot den bouw eener ambtswoping over te gaan. De schuld, rustende op de ambtswo ning en het gymnastieklokaal (oude school) tezamen, en welke is opgenojmen in de leening dd. 2 Mei 1919, groot f 120.632 bedraagt per 1 Januari 1932 f 900. Indertijd zijn de uitgaven voor de ver bouwing van ambtswoning en school niet gescheiden gehouden. Aangenomen wordt, dat van deze schuld in geen geval meer dan de helft of f450. - ten laste van de ambtswoning komt. Dit bedrag wordt voor buitengewone aflossing beschikbaar ge houden. ad. 3. Ten aanzien van deze vraag wor- fl» -opgemerkt, dat indertijd in de oproe ping van sollicitanten voor hoofd der school te Soesterberg niet vermeld stond, dat een ambtswoning beschikbaar was. Intusschen houdt zulks allerminst in, dat de heer Lub niet naar billijkheid op een amgbtswoning aanspraak zou kunnen ma ken. Immers tijdens diens benoeming in 1923 was een verbreeding van den Rijksstraatweg met een daaraanverbonder afbraak der ambtswoning niet te voorzien en is geen motief aanwezig, waarom al leen de heer Lub van eene in 1923 niet te voorziene daad de dupe zou moeten worden. Bovendien is het, zooals U mog< blijken uit h$t ter inzage liggend adres dd 10 Mei 1932 van de afd. Soesterberg der Vereeniging Volksonderwijs, mede uit een oogpunt van toezicht op de overblijvende kinderen, een onder wij sbelang, dat bij de school een ambtswoning aanwezig is Voorts doet het voordeel van de aanwe zigheid van een ambtswoning zich ge voelen bij een vacature, aangezien zich alsdan meer sollicitanten plegen aan tt melden. Voorts worde nog opgemerkt, dat het niet mogelijk is gebleken in de onmiddellijke nabijheid der school een wo ning te huren, welke tot ambtswoning zou kunnen worden bestemd, terwijl het te vens niet mogelyk is den heer Lub van gemeentewege een toelage té vérléénèn in de huur van een door hem gehuurde woning. ad. 4. Uit het rapport van den techni- schen ambtenaar van Openbare Werken moge U blijken, dat de voorgenomen bouw van een ambtswoning op het terrein van de openbare school het aspect dier school niet verloren zal doen gaan, doch dat juist bedoeld aspect door dien bouw zal worden bevorderd. Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor: le. over te gaan tot vaststelling van het reeds bij ons voorstel van 29 Maari j.1. aangeboden besluit tot verkoop van grond 2e. een crediet van f 550. toe te staan voor het aanbrengen van een gevel voor het gymnastieklokaal; 3e. over te gaan tot de stichting van een ambtswoning op het terrein der school volgens het plan platbouw en daarvoor een bedrag van I 650. toe te staan; 4e. de credieten sub 2e en 3e te be strijden uit de opbrengst van verkoop van grond aan het Rijk; 5e. een bedrag van f450.— beschik baar te houden voor buitengewone aflos sing der op de thans bestaande woning rustende schuld 6e. de nevensgevoegde begrotingswij ziging daarb# vast te stellen. In zijdelingsch verband met deze aange legenheid deelen wij U mede, dat door den technisch ambtenaar van Openbare Wer ken een plan en een begrooting is ontwor pen aangaande de verbouwing en de in richting van de bestaande gymnastiek lo kalen te Soesterberg en in de Kerkebuurt. De verbouvvingskosten van beide lokalen word^p daarbjj geraamd op f4000.— en de inrichtingskosten op f 3000.dus in totaal op f 7000.Aangezien bedoelde uitgaven voor het eerste jaar zouden neer komen op een bedrag aan rente en aflos sing ad f 850.komt het ons in de hui dige omstandigheden niet verantwoord voor tot bedoelde uitgaven over te gaan en ach ten wij het juister een en ander uit te stellen tot betere tijden. Nader voorstel. Ten vervolge op ons schrijven van 13 dezer, le afd. no. 1955, hebben wij dt eer U te berichten, dat wij ons kunnen vereenigen met het advies van de Com missie van Openbare Werken dd. 18 Mei j.1. om vóór 't gymnastieklokaal te Soester berg een gevel aan te brengen volgens eéi. nader ontwerp, waarvan de kosten worden begroot op f 650.Zooals U uit het schrijven d.d. 18 Mei 1932 no. 418 moge blijken, kunnen de meerdere kosten ad. r 100.uit de opbrengst der afbraak van de woning worden bestreden. Wij stellen U voor tot bedoelde wijzi ging, welke in de ontwerp.begrootingswij- ziging reeds is verwerkt, wel te besluiten. Punt 15 van de Agenda. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad Ter uitvoering van de in Uwe vergade ring dd. 7 April j.1. genomen besluiten in zake verbetering der Soesterbergschestr. en den Nieuweweg- Beukenlaan heeft op 29 April j.1. een openbare aanbesteding plaats gehad omtrent het aanbrengen van de navolgende soorten van verharding: a. teerslakken b. asphaltbeton c. klinkers op een fundeering; d. beton. Onder overlegging van de bij bedoel de aanbesteding ingeleverde inschrijvings biljetten, en de te dezer zake door ons in gewonnen adviezen, deelen wij U mede var. oordeel te zijn dat tot vernieuwing van de Soesterbergschestraat moet worden overgegaan met toepassing van een ce- ment-betonconstructie. Voor de vernieu wing van den Nieuweweg en de Beetzlaar zouden wij willen toegepast zien een dek laag van teerslakken, aangezien deze we gen zich naar onze meening minder eige nen voor een beton-constructie, terwijl ons voorts wenschelijk voorkomt, dat met het oog op de toekomst eens een proef wordt genomen met beide soorten van wegconstructies. Op grond van het bovenstaande stellen wij U dus voor te besluiten: 1. de Soesterbergschestraat vanaf de Eikenlaan tot den spoorwegovergang te vernieuwen met toepassing van een ce- ment-betonconstructie 2. den Nieuweweg en de Beukenlaan te vernieuwen met toepassing van een teer- slakkenconstructie 3. ons College te machtigen: a. de werkzaamheden sub 1 te gunnen aan de N.V. „De Geruischlooze weg", vestigd te Heemstede, voor de door haar ingeschreven som van f50.600. b. de werkzaamheden sub 2 te gunnen aan de N.V. Wegenbouw-Mij. „Teermaca- dam", gevestigd te 's-Gravenhage, voor dc door haar ingeschreven som van f34.571. een en ander nadat van Gedeputeerde Staten bericht zal1 zijn ontvangen, dat te gen deze uitgaven bij hun College geen be zwaren bestaan, en de plannen tot verbe tering der Soesterbergschestraat door Gedeputeerde Staten zullen zijn goedge- Reurd 4. vast te stellen de hierbij gevoegde besluiten tot begrootingswijziging. waarin bovenbedoelde uitgaven zijn geregeld. Nader voorstel. Ten vervolge op ons voorstel dd. 11 Mei j.1., le afdeeling no. 1649-1786 deelen wij Uwen Raad mede, dat de meerderheid van ons College zich kan vereenigen met het advies der Commissie Openbare Werken dd. 18 Mei d.a.v. no. 97 óm ook op den Nieuweweg en de Beukenlaan een cement- betonwegdek aan te brengen, aangezien de ze constructie de meest voordeetige is te achten ten aanzien van den levensduur en het jaarlijksch onderhoud. Voorts deelen wij U nog mede, dat blij kens schrijven van den Technisch Amb tenaar belast met de leiding van den Dienst Openbare Werken d.d. 13 Mei j.1. no. 420 de kosten van verbetering der Soesterbergschestr. en die van den Nieu weweg en de Beukenlaan zullen moeten worden verhoogd met f 595..voor de Soesterbergschestraat en f 4070.voor den "Nieuweweg en de Beukenlaan, als voor toezicht, grondoverdracht, verplaat sing hekwerken, dienstleidingen, enz. In verband met het bovenstaande stellen wij U dus nader voor te besluiten: 1. de Soesterbergschestraat vanaf de Eikenlaan tot den Spoorwegovergang te Soestduinen, en den Nieuweweg en de Beukenlaan te vernieuwen met toepassing van een cement.betonconstructie. 2. ons College te machtigen de werk zaamheden sub 1 te gunnen aan de N.V. „De Geruischlooze weg", gevestigd te Heemstede voor de door haar ingeschre ven som van f 95.300.en dit crediet, zijnde f 50.600. voor de Soesterberg schestraat, en f44.700.voor den Nieu weweg en de Beukenlaan, toe te staan, be nevens een crediet van f595.— voor bij komende kosten ten behoeve der Soes terbergschestraat en f4070.- voor bijko mende kosten ten behoeve van den Nieu weweg en de Beukenlaan, zullende boven bedoelde gunning geschieden nadat van Gedeputeerde Staten bericht zal zijn ont vangen, dat tegen deze uitgaven bij dat achter de buitenste blokken worden ge plaatst. i c. de uiterste blokken moeten tenminste 14 M. uit het hart van denBraamweg worden geplaatst. d. de totale diepte van het te bebou wen terrein moet 30 k 40 M. bedragen. Ten aanzien van voorwaarde sub d. ver wijzen wij U naar het rapport van den Technisch Ambtenaar belast met de lei ding van Bouw- en Woningtoezicht dd. 25 Mei 1932, waaruit U moge blijken, dat de eigenares van den achter het bovenge noemd perceel sectie D. no. 1465 liggen- den grond bereid is dien grond voor nor malen prijs te verkoopen. Punt 24 van de Agenda B. en \V. schrijven hieromtrent aan den Raad Blijkens het hierbij voor uwe vergade ring ter inzage liggend desbetreffend schrijven van G. H. A. Simon te Soest dd. 20 Mei 1932, wordt door hem in huur gevraagd een perceel gronds gelegen aar. de Bosstraat of Soesterbergschestraat na bij het woonwagenkamp of de fabriek „Photax". Wij stellen uwen raad overeenkomstig het advies van de Commissie Grondbe drijf voor, afwijzend op het verzoek te beschikken. f 0.95^'en f 1.— per H.L. f 1.75 tot f 2.40 per H.L. de goedkoopste brandstof f 2.70jot fr3.75 per H.L. Afmeting 10/20 20/30 Wales-Anthraciet Afmeting 20/30 30/50 Tijdelijke aanbieding Wales Anihraciet „W"f 2 40 per H L TUINGRINTf 5.- per M» I II voorheen F. BREURE TELEFOON 2133 KERKPAD 17a N.Z College geen bezwaren bestaan, en de plan nen tot verbetering der Soesterbergsche straat door Ged. Staten zullen zijn goedge- Keurd. 3. vast te stellen de hierbijgevoegde besluiten tot begrootingswijziging, waar in bovenbedoelde uitgaven zijn geregeld. Adres van arbeiders-organisaties. Bij uw College is ingekomen het hierbij- overgelegde adres van de arbeidersorga nisaties te dezer plaatse, verzoekende -de verbetering van de Soesterbergschestraat, Nieuweweg en Beukenlaan in eigen beheer te doen uitvoeren, om redenen, genoeimd in de bij dit adres gevoegde toelichting. Naar aanleiding van dit adres deelen wij U mede, dat om* College van oordeel is, dat op uwe dd. 7 April j.1. genomen besluiten tot uitvoering van de hierbe- doelde werken niet moet worden terug gekomen, nu de openbare aanbesteding reeds heeft plaats gehad, aangezien bij wijziging van uw besluit een groot aantal inschrijvers getroffen zou worden in ver band met de door hen gemaakte kosten. Ons College meent voorts, dat de ge meente dan tegenover bedoelde inschrij vers een niet correct standpunt zou in nemen. Wij brengen nog onder uwe aandacht, dat blijkens mededeeling van den tech nisch ambtenaar, belast met de leiding van Openbare Werken gemiddeld 55 ge schoolde arbeiders uit deze gemeente ge durende 18 weken bij deze werken kunner, worden geplaatst, welk aantal niet veel grnoter zouden kunnen zijn. wanneer b.v. een gedeelte in eigen beheér wérd uit gevoerd, n.1. de Nieuweweg. Het maken van een betonweg is naar ons oordeel vol komen voor uitvoering in eigen beheer uitgesloten. In verband met het bovenstaande stel len wij U voor AFWIJZEND, op het ver zoek van de adresseerende organisaties te beschikken. NACHTEGAALSTRAAT 9, UTRECHT TELEFOON 10341 Camera's - Fotografie- en Projectie-artikelen AFWERKEN VOOR AMATEURS Groote sorteering ALBUMS Punt 20 van de Agenda. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Volgens het hierbij overgelegde adres van P. W. Duin Jr.. wonende Spoorstraat 31 alhier, dd. 1 April j.1 wordt onthef fing gevraagd van het bepaalde in artikel 15 der Bouwverordening voor deze ge meente in verband met den door hem voorgenomen bouw van 2 blokken van 4 en 1 blok van 6 woningen onder één kap. op een terrein, gelegen aan den Braam- weg, kadastraal bekend, gemeente Soest, in sectie D. no. 1465. Wij hebben omtrent deze aanvrage ad vies ingewonnen van den Technisch Amb tenaar belast met de leiding van Bouw en Woningtoezicht en van de Commissie Openbare Werken, welke adviezen wij hierbij overleggen. Naar aanleiding dezer adviezen en in verband met een nadei dqor Duin voornoemd, ingezonden plan var, bebouwing, stellen wij U voor aan adres sant ontheffing van art. 15 der Bouwver ordening te verleenen ten behoeve van den bouw van woningen on^er één kap op het terrein, kad. bekend in sectie 1). no. 1465 onder de navolgende voorwaarden: a. tusschen de te bouwen blokken moe een open ruimte blijven van 7 M. en to de zijerfafscheidingen 2.5 M. b. het. middelste blok moet 1.5 a 2 M. van 19—25 Mei 1932 GEBOREN: Walburga Theresia Maria dochter van R. J. D, van Dort en W. Wij man Verl. Postweg 34; Jacob zoon van J. Meijer en J. N. de Haan Verl. Postweg 28; Elisabeth Bernardina dochter van C. Hui gen en C. J. Mets Kerkpad ZZ 33; Elisa beth M,aria^dochter van C. J. van Hengstum en A. M'. Gresnigt Middel wijkstraat 1; Ma ria Johanna Theresia dochter van A. van der Zalm en C. J. Siemerink Kerkpad NZ 33a; Rijkje dochter van J. van IJzendoorn en B.. van Brienen Nieuweweg 34; Adrianus Jacobus zoon van C. Blankestijn en M. P. van |Ee Kolonieweg lc; Johanna Alida Bar- bara dochter van C. Kok en J. M. Meiman Klaarwaterweg 55; Margaretha Aleida doch ter van G. Floor en G. Boom Soesterb. straat 70. ONDERTROUWD: M. Peekema en D. Booy, A. H. Brouwer en, H. Bosman, GEHUWD: Th. Hilhorst en M. J. Hagen; W. J. A. Kitselaar en M. R. Hilhorst; J. van Burgsteden en C. Hilhorst; D. H. van den Berg en H. van de Vlist. OVERLEDEN: geen. Vestiging van 19—25 Mei 1932. P. van de Kamp met vrouw <yan Amster dam naar Dijkhuisstraat 22; C. A. Meus- kens van Oldenzaal naar Julianastraat lb J. v. d. Schoot met vrouw van Amersfoort naar Birktstraat 92; G. B. Verstegen van Zevenaar naar Steenhofstraat 39; M. J. W. van Egmond van Warmond naar Schouten- kampweg 7b; P. H. Marsman met gezin van Amsterdam naar van Lenneplaan 34; A. van Ree met vrouw van Zuilen naar Pieter de Hooghlaan 1; G. van de Dool van Brand wijk naar Bosstraat 80; M. J. van Eeden van Hilversum naar Steenhofstraat 5; E. E. Keizers van Cassel (Dld.) naar KI. Engen. daalweg 52; J. E. van Goor van den Haag naar Amersfoortschestraat 119; H. P. Ma joor van den Haag naar Kon.laan 131; P. W. van Velzen van Zeist naar 2e Heeser laantje 2; G. H. Ploem van Delft naar Luchtvaaitafdeeling; H. Driezes met gezin van Amersfoort naar Schoutenkampweg 28; A. Malestein van Hilversum naar Molen straat WZ 42; J. C. F. v. d. Ahé met gezin van Amsterdam naar Klaarwaterweg 47; H. Lemstra van N. Amstel naar Laanstraat 24; T. Assen. van Dalen naar Molenstraat WZ 23; R. E. Petersen van Doorn naar Vcenpad 4; J. L. van Zadelhoff van Renkum naar Verlengde Postweg 125; L. Touwen van Amsterdam naar Kolonieweg 5; G. J. Calavon met gezin van Amsterdam naar Sinnemaplein 1; N. M. Schippers van Vlaar- dingen naar Parklaan 10; H. W. Kist van Amsterdam naar Birktstraat 21; H. S. Gold- chmidt van Amerika naar Kerkpad NZ 57a; M. Kistemaker met vrouw van N. Indië naar Kampweg 78; H. C. Dorlas met ge zin van Renkum naar L. Koppenlaan 19. Vertrek van 1925 Mei 1932. N\ C. Reijn van Amersf.straat 20 naai Hilversum Prof. Kochstraat 49. J van Dier- men Lagemaat van Eikenlaan 4 naar Amersfoort Residastraat 12; H. F. van Haarlem van v. Lenneplaan 5 naar IJssel- stein Kronenburg; G. Bakker van Wieksl. weg OZ naar Loosdrecht (Plantsoen 1); H. Houwert van Radeinakerstraat 29 naar Er- melo gest. Veldwijk; E. Kerkhove v. Wiek sl.weg WZ 5a naar Maartensdijk Ruigh.dijk D76; M. Lenz van Amersfoortschestraat 89 naar Dalweg p/a Moo$; G. M. Quak van Amersfoortschestraat 2 naar Renkum We verstraat 9; H. Pieterse van Oranjelaan 5 naar Baarn Praamgracht 7; J. Vermaat van Kon.laan 37 naar Apeldoorn Bas Backer laan 1B; C. M. Schatorjé van Beetzlaan 65 naar Baarn Amalialaan 11; B. C. Leven dag van Julianastraat lb naar Hilversum Potgieterlaan 4; T. S. Elce van Kampweg 30 naar Amersfoort Brederodelaan 22. Verhuizingen in de gemeente van 1925 Mei 1932. M Kremcr-Raaymakers van Dorrestein- weg 1 naar Beukenlaan 29a; Wed. Th. A Smit van Vredehofstraat ld naar Juliana straat 20; J. P. Smit idem; A. H. van Brum- melen van Kerkstraat 15 naar Soesterberg schestraat 184; J. Drost van Vosseveldlaan 38 naar Steenhofstraat 56; G. Th. Sukkel Dames- en Heeren Kleermakerij F. C. Kuijperslraat 10 - Telef. 2169 van Wilhelminalaan 14 naar Vredehofstraat 3; W. F. Hekhuysen van Nieuwerhoekstr. 2 naar Anna Paulownalaan 6; J. A. Jorna van Lange Brinkweg 23 naar Schouten kampweg 7b; J. Vuurmans van Torenstraat 8 naar Lange Bergstraat 14; G. v. d. Wilt van Nieuweweg 24 naar "34; J. van IJzen- drorn van Driehoeksweg 1 naar Nieuwe weg 34; H. T. B. A. ten Brink van Sophia- laan 1 naar Heuvel weg 2a; E. Simon van Birktstraat la naar Nieuweg 102; H. J. Schaefer idem; F. Visscher van Molenstraat WZ 21 naar 23; C". Belt van Birktstraat 84 naar van Lenneplaan 12; Wed. H. Krijt van Eikenlaan 2 naar 4; P. J. F. Galjart van Sinnemaplein 1 naar Banningstraat 46; Jhr. O. A. E. E. L. Wittert van Hoogland van Luchtvaartafdeeling naar Paltz 4; Jhr. H. J. M. Asch van Wijck idem; J. Dijksma van Kerkpad NZ 41 naar F. Huycklaan 30; W. H. Flick idem; H. de Bree van Bos straat 33 naar Eikenlaan 2; G. H. Verwoerd van Bekkersweg 3 naar le Weteringpad 5 NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 29 Mei 1932 kerk 10 uur: Ds. van Schaick, Kerk 6 uur: Ds. Groeneveld. Emmakerk 10 uur: Ds. Torenbeek. Emmakerk 6 uur: Dsi v^n Schaick. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE SOESTDIJK Zondag 29 Mei 1932 voorm. 10 uur, nam. 6 uur: Ds. H, Woudstra, van Woerden. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 29 Mei 1932 's morgens 10 uur: Ds. Wolters, van Putten. 's Avonds 6 uur: Ds. Westra-Hoekzema, van Mijnsheerenlandv VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIEN STIGEN. Zondag 29 Mei 1932 voormiddag^ 10.30 uur: Ds. F. W. J. v. d. Poel, van den Helder. KORFBAL. t Is tegenwoordig werkelijk een genot om verslagen te maken van Korfbalwed strijden van de Stormers, want de baro meter staat nog steeds op „prachtig weer, euzertween Behalve met de twee 2e prijzen (van de O.T.O. seriewedstrijden en dc schoolwedstrijden) zijn ze in de zelfde week nog thuis gekomen met een eerste prijs!!' Deze medaille werd in LUrecht gewonnen op de Samos-Seriewcdstrijden. O.J.D.Stormers I 11 Samos BStormers I 13 Voilé! Nog al een émotioneele geschie denis. Twee wedstrijden vlak na elkaar een twaalftal met 3 invallers een tempe ratuur om te bezwijmen, en daar komen ze ijskoud naar huisj toe met 'n le prijs en alle maal nog springlevend ook. Buitengewoon!! Zondag gaat Stormers I naar Vogel in Utrecht. 3—2 4-4 3—4 V.V. „SOESTDIJK". Winnersronde: Soesterberg IISperwer II Minerva ISoest II Minerva na loting gewonnen. Soesterberg ISperwer I ln het begin leek het, dat Sperwer II de overwinning zou behalen, maar de Soester- berg^rs kwamen 10 min. voor het einde zoo geweldig opzetten, dat zij een 2—0 achter- i and in een gelijk spel omzette, na Z x (J5 minuut verlenging, wisten zij zelfs nog. één maal te doelpuillen. Minerva stond met rust met 4—1 achter, ook zij wisten in de 2e helft gelijk te ma ken, na 2 x 7M minuut verlenging, \yist geen der partijen te do_elpunten. Na loting was Minerva de gelukkige. De hoofdwedstrijd Soesterberg ISper wer I is een overwinning geworden voor Sperwer. Maar even moet gezegd worden, dat Sperwer I een tegenstander had, die reeds een wedstrijd gespeeld had, dus tegen over een vermoeid elftal stond. Niettegen staande dit feit, onze bewondering voor het volhouden in dezen wedstrijd van het Soes- terberger team, dat van begin tot eind flink partij gaf in dezen zwaren wedstrijd. Indien Soesterberg frisch in het veld gekomen was, dan was m.i. de uitslag anders geweest. Zondag a.s. speelt Soestdijk I en II op eigen terrein tegen D.O.K. I en II; het 2e elftal speelt om één uur en het eerste om 3 uur. Soestdijk IID.O.K. II 1 uur. - Soestdijk I—D.O,K. I 3 uur.

De Soester | 1932 | | pagina 2