i wyyjRWEe», WEI^yillïINKSEIM autotapissière. is C. DROST - Schoutenkampweg 2 - Soest Schitterend geslaagd. T. VAN VLI IET Modelslagerij Rechtzaken yO Advertentiën Nette Jongen Bouwler rein TE KOOP Vischkroos Luster Colbert f3.75 Piepkuikens Sporlkoeken! 3 STUKS 5 CENT G. J. v. d. Loo Het goedkoopst en soliedst adres voor Verhuizingen in de gemeente vanaf f 5.- weer gunstiger was geweest. Ds. I. J- van Schaick opende met een woord van welkom, en is verblijd in dit stukje ongerepte natuur tesaarn te zijn. Daarop verleent hij het woord aan Ds. D. Stam uit Rotterdam, welke allereerst een paar nummers laat zingen uit de Van Woensel Kooybundel, daarop belijdenis des geloofs aflegt, in gebed voor gaat en daar- na spreekt over een woord uit den Bijbel. Dient den tijd". Voor Velen is dit een woord dat hen niet past. men- wil niet die nen en vooral nu niet. Maar Gods eisch is: dient elkander, ofschoon ieder denkt zijn eigen weegs te gaan. Maar ons streven moet niet zijn dat wij het beter willen weten, en daarom zijn wij mede schuldig aan dezen tijd. Wij hebben niet te oordeclen of dezen tijd slecht is._ God oordeelt den. tijd* en de ernst er van is, dat wij staan onder het ge richt van God. Daarom moeten wij vra gende luisteren. Wij moeten den moed heb ben tegen den stroom te d rven oproeien en nuchter te leven, en daarvoor alle krach ten inspannen. In dezen tijd komt Gods bedoeling tot ons en leert ons gehoorzaam heid. Het Evangelie dat is voor alle tijden, gaat er ook dwars doorheen. De zaak der wereld ligt geheel kapo't, maar God heeft ons in dezen tijd geplaatst, omdat hij daar mede een bedoeling had. Wij moeten God dienen in den naaste, in den tijd staat het kruis, door Hem overwonnen, Die in den tijd was. Nadat Z.Eerw. het Onze Vader had gebeden, zong het Jeugdkoor uit Utrecht: ..Lof zij de Heere", waarna enkele Reidan sen werden uitgevoerd. Vervolgens decla meerde met duid lijken stem de heer C. A. Schilp* tooneelverslaggever U.D. uit Ütr. enkele verzen van M. Nijhoff, W. de Méro- de, J. v. d. Waals e.a., welke insloegen. Nadat nogmaals het Jeugdkoor was opge treden, werd het geheel besloten met gebed. UITSLAG VETERANEN WEDSTRIJD. De uitslag van de gehouden Veteranen voetbalwedstrijd op Zondagavond 7.30 uur, tusschen Baarn en Esvac gaf als resultaat 1 voor Baarn. Ei is danig gelachent om dat leuke spel, dier oude spelers DIERENBESCHERMING. Uittreksel uit het rapport van den Inspec teur van de Afdeeling BaarnSoest en om streken der Ned. Vereeniging tot Bescher ming van Dieren over de maand Juni 1932. Twee jonge aangekomen katten een te huis bezorgd. Onderzoek gedaan naar zwervende zieke kat. Op verzoek een tehuis gevonden voor jc nge hond. Woonwagenkamp Soestduinen bezocht, idem Baarn. Een vermiste hond kon aan eigenaar wor den teruggegeven. Twee oude ziek zijnde honden op verzoek van eigenaar pijnloos af laten maken. Een zwervende zieke poes pijnloos af la ten maken. Surveillance op de wegen en in de pol ders werd op verschillende uren en dagen gehouden. iEr worden dames gevraagd leden en niet-leden, welke zich beschikbaar stellen om volgende maand te collecteeren. S.v.p. opgeven bij Mtej. Vor der Hake Penning- meesteresse, Talmalaan 8, Soestdijk, of bij den Inspecteur Kolonieweg 13, Soest. V.V.V. „SOEST VOORUIT". Het bes'uur der V.V.V. „Soest Voor uit", verzoekt ons de aandacht van het pu bliek erop te vestigen dat aan haar Ver- keershuis ei^ het plaatselijk postkantoor vanaf Juni tot en met September 1932 ver krijgbaar zijn speciale postzegels tegen ver hoogden priis, waarvan de meerdere op.- brengst ten goede komt aan de Algemeene Nederlandsche Vereeniging voor Vreemde lingen Verkeer. Gaarne willen wij allen, welke het goed meenen met deze vereeniging opwekken, deze postzegels bij voorkeur te koopen en ook anderen daartoe op te wekken. Men steunt daardoor het vele werk, het welk in het belang van het Vreemdelingen Verkeer wordt gedaan. NED. NATUUR HIS'1. VER. ding M der af den da 'ijle de Ut afdeeling Soest der Ned. Natuur Hist ereeniging hield Zondag een' goed ge slaagden fietstocht naar Ee brugge, Bun schoten en Spakenburg Het weer hield zich u S*en4, 4e v°gels waren net zoo blij ah wij. De tjytjaf, groenling, tuinfluiter, vink merel en winterkoning zongen een fleurig ied. In de weilanden zaten groote groepen grutto s, die z.ch „a den broedtijd aaneen hadden gesloten. Tureluurs, vischdiefjes meeuwen en kemphanen wiekten boven hun De bereklauvv hief haar witte scherm bloc. men naar de zon die telkens om de hoek kwam gluren. Tal van wilde planten bloei den^ In Bunschoten en Spakenburg waren op dezen Zondagmorgen de luiken der hui- zen gesloten, sommige hadden ze brutaal op een kiertje gezet. Jn alle bochtige straat jes sprak een radio-dminé, zijn luide stem Overal kwamen wij de kleurige kin deren tegen, miniatuur vrouwtjes, die een gelijk gekleede pop in den arm droegen. Wij hielden boven bij de steenen zeewering nog een praatje met een p »ar vissche-s; laakten de Zuiderzeedemping, wat moest c nu van hun zoons worden? Mannen, vrou wen en kinderen, aren ondanks den Zon dagmorgen vriendelijk en voorkomend te gen ons. Zij wezen ons een anderen weg naar Eembrugge waar wij met schoenen vol klei aankwamen. Daar gebruikten wij in een landelijk cafétje onzen mondvoorraad. Ieder ïrt!g,"n SebIoemde kop koffie voor dubbeltje de persoon; wij waren goedkoo- per uit dan de twee stamgasten, waarvan de een voor ongeveer een gulden oude klare ophad en de ander voor hetzelfde bedrag aan Amstel Lager. Heerlijk verfrischt door de koele zeewind kwamen wij in Soest te rug, en riepen elkaar een welgemeend tot weerziens toe. PROPAGANDA VERGADERING R.K. VOLKSPARTIJ. Maandagavond om half acht werd in de zaal Verschoor een druk bezochte verga dering gehouden. De w.n. voorzitter opent haar met de Chr. groet, roept allen het welkom toe, en spreekt zijn waardeering uit over het werk der Hilversumsche afd. en aan enkelen, Soesters voor de voorberei- Daarop geeft spreker het woord aan Pius. Arts te Tilburg, welke de idee R.K. Volkspartij nader uiteenzet. Voor. zegt hij dat het moed geeft wanneer een propaganda-vergadering door 100 perso nen wordt bezocht, dat geeft ruggesteun, daar deze partij reeds zeer veel moeilijkhe- in den weg zijn gelegd. Spreker gaat na de R.K. Staatspartij), opgericht door !en Dr. Schaepman, daar organisatie >r de Rerum Novarem geboden was, maar waarin voor de democraten dus zeer r voor de arbeiders geen plaats was. groote doel waarvoor zij werd opge richt verloor men uit het oog, zij is daarom niet democratisch maar oer conservatief, funest voor de arbeidersklasse. Het eerste groote gebod: hebt U naasten lief als zelf., wordt door de R.K. Staatspartij •rboord gegooid; nooit heeft zij iets voor arbeiders gedaan. De Volkspartij heeft haar program nationale ontwapening; 100 millioen daarvoor uitgegeven kun- beter besteed worden voor de werke- loozen en het onderwijs. De R.K. S.P. houdt de burgerwacht in stand, deze wordt gepro clameerd door pastoors en kapelaans. De Volkspartij is ook tegen dienstdwang, reeds voor de SDAP kwam zij met nationale ont wapening. Besprekende het rapport Weiter die millioenen wil bezuinigen, gaat dit alles direct ten koste der arbeiders. Wat wijlen Talma voor Kath. Nederland heeft gedaan, wordt nu te niet gedaan. Het rapport spreekt oyer 15 minder steunverleening, tegenwerken van de werkverschaffing, en de gemeenten door dwangmaatregelen pres sen mede te doen. Ook is de R.K. Staats- partij voor 't instellen van fabrieksraden; maar wat hebben nu de R.K. vrijgestelden voor de arb. gedaan? De R.Ki Volkspartij is de democratiesch Katholiek gekleurde partij voor de R.K. arbeiders. Daarom be hoeven, zij hun heil niet meer te zoeken bij de SDAP, die steeds een groote steunkracht voor de democratie is geweest. Het is dus 'n het belang der arbeiders zich aan te slui- en bij de R.K. Volkspartij, waartoe spreker met klem oproept. Nadat nog enkele vra gen zijn gesteld werd de afdeeling Soest opgericht met 70 leden. AANBESTEDING Dinsdagmorgen te 11 uur werd door B. en W. bij openbare inschrijving), aanbesteed: iet bouwen van een onderwijzerswoning met schuur, op een terrein gelegen aan den Verl. Schoolweg te Soesterberg, kad. be kend als Gemeente Soest. Sectie E No. 2037. Inschrijvers de H.H.: G. Epma Zeist f 7350 Van Lek Blaricum f 7300 Pot Soesterberg f 6790 Geilen Vleuten f 6730 Hilhorst Soest f 6605 Boer Krimpen a.d. IJssel f 6521 Stam Amersfoort f 6500 de Boer Alkmaar f 6489 de Geer Zeist f 6476 Hol Soesterberg f 6450 Geijtenbeek Soest f 6295 Bosboom Soest f 6285 Metz Soest f 6185 an Wijk Soest f6100 Becker Soest f 5999 In 't Hout Soesterberg f 5974 Mulder Soesterberg f 5790 Moester Soest f 5763.51 van Asch Soest f 6770 Smit Soest f 5688 van Denderen Zeist f 5590 Hoek f 5587 v. d. Berg Soest f 5543 Jorna Soest f 5200 Rams Soest f 5025.50 1 billet ongeldig, niet gezegeld. 4e ZOMERCONCERT te geven door de Soester Harmonie P.V.O. Dir. H. Kok Sr., op Vrijdag 22 Juli a.s. PROGRAMMA: 1. Stedfast and Tren, Marsch C. Teike 2. Le Barbier de Seville. Ouverture G. Rossini 3. Les Roses du Midi, Grande Wals J. Strauss 4. Divertissement Champetres, Suite Rousseau PAUZE. 5. Le Premier Jour de Bonheur, Ouv. Auber 6. Donau Sagen, Grande Wals J. Fucik 7. Fant. sur 1'Opera Zigeuner Baron J. Strauss 8. On The quarter Deck. Marsch. K. J. Alford. GEVONDEN VOORWERPEN. Eenige foto's Een bruine regenjas 2 portemonnaie's met inhoud Een blik biscuits een vulpenhouder een vulpotlood Een band van een mantel, OP EEN HOND GESCHOTEN. Maandagavond omstreeks 11 uur verzocht de heer W., wonende aan den Duinweg, po- litieassistentiej, aangezien men op zijn hond had geschoten. Bij onderzoek bleek, dat de hond, een her dershond, met een schot hagel in de voor- pooten was geschoten. Terstond werd naar den vermoedelijken dader een onderzoek ingesteld, dat direct echter nog geen resul taat had. Er schijnen echter wel eenige aan wijzingen te bestaan., die er toe kunnen lei den, dat de bewuste schutter binnenkort bekend zal worden. BRAND. Door onbekende oorzaak ontstond gister middag omstreeks 1 uur brand in een stee nen met riet gedekte schuur van A. v. d. B. aan de Buntweg 13. Omwonenden ontdekten de brand en wis ten een zestal varkens tijdig hun vrijheid te geven. De bewoners bleken om de etens- tafel in vasten slaap te zijn gevallen, waar uit zij door het levenl, dat de toesnellende buren maakten, \yerden gewekt. Voor de brandweer, die spoedig ter plaat se was, restte slechts de taak de smeulende massa te doven. Wij geloven dat pijpleider van R. die het in zijn vak nooit zoo bijster ver heeft kunnen brengen, als pijpleider, meer dan op zijn plaats is en de brandweer bij dergelijke brandjes nog vele en belang rijke diensten zal kunnen bewijzen. De politie stelt een onderzoek in. Dreigde het weder den geheelen Zater- lag naar regen, ten slotte is het toch droog gebleven, zoodat des avonds de omstandig- ïeden voor het vuurwerk,-dat door de Ad- ninistratie van de Nieuwsbladen „De Soes- er" en „de Soesterberger" aan de abonné's Dp en vaste adverteeders in die beide bladen gratis werd aangeboden, gunstig waren. Het was jammer, dat het tegen het einde an het vurwerk wat begon te motregenen, ioch gelukkig was dit niet erg en slechts en klein Zomersch regentje. Te ongeveer half 11 werd met het afste gen een aanvang gemaakt, doch nog steeds ïield de stroom van bezoekers, die via den Heuvelweg den toegang naar het terrein vonden, aan. Omstreeks 10 uur was het op len Rijksstraatweg een ware landverhui zing van alle kanten af naar den Heuvel- .veg toe. Verschillende nummers ontlokten tan het zeer talrijk opgekomen publiek, .vaarvan het aantal op ongeveer 3500 wordt geschat, een krachtig applaus. De fraaie verlichting van het terrein door en groote roode magneziumzon zette de ■ïeheele omgeving in het zonnetje. Men zag oen de duizenden op de weide van het land goed Braatnhage tusschen, de mooie, hooge »n bladerrijke omgeving aldaar, een omge ving, die zich zoo bij uitstek leent voor iet afsteken van een vuurwerk. Het groote drievoudige magnezium won de rfront wierp duizenden schel witte vonken en stralen uit. Het groote vuurfront met de woorden: DE SOESTER DE GROOTSTE OPLAAG in blokletters van rood diamantvuur, werd met applaus begroet. Twee dubbele fluitende pyrotechnische te- legraven werkten uitstekend. Het groote mechanisch nummer van den olifant, die zijn staart en slurf bewoog*. J iel in den smaak, eni flink werd er gelachen, toen het groote beest op een gegeven oogen- blik het oirbaar oordeelde zijn natuurlijke behoeften te doen. Ook de vuurpijlen en bommen waren niet gespaard en vele mooie en nieuwe soorten werden opgemerkt. Hieronder valt zeker de bom, die hoog in de lucht uiteen sprong in enlkele lchtjes van diverse kleuren die rt ti OPGERICHT 1899 ÏOSCHSTRAAT 9 - BAARN ULEEN EERSTE KWALITEITEN! TELEF. 330 POSTGIRO 146487 langzaam en* statig naar beneden daalden, blijkbaar opgehouden door een soort van parachutte, die zich boven in de lucht ont vouwd had. Van de verdere bijzondere stukken ver melden wij het groote Japansche schitter- front met het draaiende vuurrad, de groote contra-batterijen van Romeinsche kaarsen, de groote zonnencombinatie van 5 draaien de zonnen in diverse kleuren* de diamant waterval en meer. Buitengewoon interessant was de stijgen de kroon, die als horizontaal vuurrad aan ving, en zich daarop 'onder het uitwerpen van schitterende vuurmassa's langzaam, sta tig en draaiende omhoog in de lucht verhief, al maar gekleurd vuur van zich af werpen de. Een buitengewoon aardig nummer. De groote slotdecoratie,, bestaande uit de woorden: KOOPT IN SOEST in blokletters van diamantvuur en omgeven door een groot brillant decoratief vuurwerk van palmtakken en zonnen, kogels en bloe men, viel erg in den smaak en lokte weder om, evenals alle andere groote stukken, een langdurig en krachtig applaus uit. Hoogst voldaan gingen de duizenden weg, via de houten noodbrug, die van de weide naar de boomgaard van Braamhage was aangelegd ten behoeve van deze bezoekers en die heel wat breeder was gemaakt, dan verleden jaar. Natuurlijk duurde het een heele tijd eer allen weer den Heuvelweg hadden bereikt, doch alls ging goed en ordelijk. ,Een woord van dank onzerzijds aan de politie, voor de hulp en medewerking ons op dien avond op het terrein en op de toe gangswegen daarheen, welwillend verleend., mag zeker niet achterwege blijven* Laten wij hopen, dat dit vuurwerk nog lang in aangename herinnering mag blij ven van al diegenen, die het hebben bezocht, en er van hebben genoten. Vleeschwaren inspectie. Deze inspectie in comestibleszaken en kruidenierswinkels, daar toog de hulpkeur meester Drost 15 Juni op uit en keurmeester Winter beoordeelde de in beslag genomen waren. Drie winkeliers bleken zondaar. J. van O. had in zijn magazijn-kelder bus jes leverworst, goed geconserveerd en ge soldeerd indertijd, maar thans na een jaar met gezwollen buik. Dan weet men wel, hoe laat het is. Niemand zou die waar dan ook bij koopen hebben geaccepteerd. Of mocht dit het geval zijn, dan was ze linea recta naar den winkel teruggegaan. Neen, gevaar voor consumeeren was er in geenen deele. Maar een winkelier mag geen bedorven artikelen in zijn huis hebben. Ze stonden ^r, om aan den leverancier bij komen terug te geven, evenals vorig jaar was geschied, zoo zei J. van O. Geen pardon, 20 gulden boete. Zulk moois moet direct weg. Nummer twee was W. J. van S. en het relaas was wonderbaarlijk. Hier stond 1 1/4 Kilo leverworst, dus niet in bus, op een bordje in een glazen kast in den winkel, zooals in een goede zaak gebruikelijk is. Volgens verd. was die 1 1/4 Kilo bestemd voor kippenvoer. En dat netjes te pronk, op bordje in glazen kast, wonderbaarlijk. Maar even wonderbaarlijk de verklaring van keurmeester Winter, dat die geëtaleerde worst 1 centimeter dik in den schimmel zat. Een c.M. dik, 't is curieus. Nmmer drie, de filiaalhouder C. S. had het stuk spek van 2% Kilo niet durven weg doen zonder bewilliging van zijn patroon, anders kon hij zelf voor dien spekprijs op draaien. Nu, al zou het dan z.g. procureurspek zijn geweest, dan had dat nog den kop niet kunnen kosten, in geen geval 25 pop boete van heden. Hij kwam nu pas te weten, dat men in zoo'n geval een afkeuringsbewijs kan erlan gen bij den Soester Keuringsdienst, om zich zoo bij zijn baas te dekken. Dat is dus iets voor een volgenden keer. Maar het spek was alleen maar aan de kanten wat geel; bij warm weer gaat het gauw „zweetën". Van binnen was het nog heel blank. Door en door ranzig w„s de verklaring van den keurmeester. De boete van f 25 staat reeds boven ver meld. Nu komt de geschiedenis van den 6-ja- rigen. We zetten', als hoofdje: Juffrouw, pas op uw hondje want zij* als huishoudster,, trok steeds met het dier op en het stond onder haar hoede, verweerde zich de mannelijke verd. J. D.. heer des huizes en aansprakelijk heer des honds, al bemoeide hij zich persoonlijk niet met het dier volgens zijn zeggen. In allen geval, heer, huishoudster en hond hadden 26 Juni gewandeld in de Becke- ringhstraat (volgens verbaal en verbalisant), toen agent Jansen daar fietste. Het beest scheen wonder veel lust te heb ben in Jansen's broekspijp. En al zou dat maar spcelschheid zijn geweest ondanks den zesjarigen leeftijd, te vertrouwen is zoo'n hondenprestatie nooit. En Jansen schopte dan ook met het eene been naar het lieve dier, dat volgens getuigenis van mej. de huishoudster wel meer den menschen op de ze manier lastig viel, maar bijten, neen hoor! Op het bureau bleken wel eens klachten te zijn ingediend, maar tot muilkorfbevel was het nog niet gekomen. Jansen had al trappende en naar het dier schoppende goed geluisterd of de hond door mijnheer zou worden teruggeroepen. Dit was niet het geval en Jansen zette daarvoor den eigenaar op de bon. Den volgenden dag was deze op het bu reau verschenen om een klacht in te dienen over het optreden van Jansen, den agent zelf. We mogen aannemën, dat het niet-terug- roepend verbaal daags vooraf aan de klacht was beteckend. Dan kunnen we het indie nen van de klacht ons zeer goed indenken. Verd. liefhebbert klaarblijkelijk veel in wetsstudie. Al meer is hier opgemerkt, dat dit in Soest tot een soort sport is gegroeid. In dit geval dus 'n tegenklacht om het gewicht KANTONGERECHT TE AMERSFOORT Soest voorop! en echt tutti frutti, van al les en nog wat. Van Laberwurst en van den 6-jarigen hond, die om dien leeftijd volgens den Kantonrechter niet meer „speulsch" was. Van het grintpad langs de hoofdstraat, dat geen rijwielpad is in den zin der wet en van de drie week leege arbeidslijst. Van half een, dat niet geschreven dient te wor den als 1XA. Men ziet het, er was te kust en te keur Bovenstaand programma wordt nu afgewerkt. van het verbaal te verlichten. Deze wetstu- die kwam sterk naar voren. Eerst ging het over het loco, de plaats van het delict. Onzes inziens zal hier verd. gelijk hebben, 't Was niet de Beckeringh- traat maar de Eiktnihorst-'eg. Hoewel flin ke meening durven we niet te wagen, want de stratennamerij cum annexis in Soest is voor ons vaak een puzzle geweest. Verd. hield voet bij stuk. Eerst moest de plaats der overtreding worden vastge steld. Openb. Min. liep echter over dat ge wichtige heen; hoofdzaak was dat verd. eigenaar was van den geincrimineerderi hond. Wat eerst moest geschieden, wou O.M. zeker zelf bepalen. Te voren had verd. reeds de justitiëele quaestie gesteld: Wat is aanvallen? En aan het eind van de behandeling voor heden (want uitspraak over 8 dagen) gaf hij nog volgende ontboezeming: Die bepaling in de wet is wel een vreem de bepaling. Men is schuldig als men een hond, die aanvalt, niet terughoudt. Maar als men zoo'n dier terughoudt, dan kan er toch van aanvallen geen sprake zijn? Hoofdverweer was geweest: Ik had dien hond niet terug te roepen, want in werke lijkheid stond hij niet onder mijn hoede. Openb. Ministerie had den eisch gesteld van f 3 boete. We hopen verd. nog meermalen voor het Kantongerecht te zien verschijnen. Wij heb ben door hem onze rechtskennis weer ver rijkt. De wegberm Rijksstraatweg. Die wordt als fietspad gebruikt:, maar het is niet in wettelijke werkelijkheid. En dit kwam A. van H). van elders ten voor- deele, anders was hij niet vrijuit gegaan wegens gebrek aan bewijs, beschuldigd van de veiligheid van verkeer in gevaar bren gen. Hij had een 13-jarigen jongen aangere den, die onder den auto was terecht geko men en bewusteloos geraakt en ook be zeerd. Daar was in het St. Josephgesticht aan de Steenhofstraat wat te doen en veel kinderen bevonden zich daaromtrent. Verd. had moeten uitwijken voor twee hem tegemoet komende veeauto's; men weet dat die niet smal zijn. Zoo was hij naar rechts uitgezwenkt met zeer kalme vaart dien begrinten wegberm op. De heele zaak heeft eigenlijk niet het recht om zoo in den breede te worden ver teld, wanneer het niet was om ons compli ment te maken aan W. H., een der getuigen, de man die alles ten volle had waargeno men en den jongen onder den wagen had uitgehaald. Hij kon dus volledig verslag ge. ven. En waarom we hem ons compliment ma ken, moet de lezer hem zelf maar eens vra- gen- De leege arbeidslijst. Reeds drie weken had J. P. M. het be trokken personeel* maar de arbeidslijst was nog blank. Men had hem ook kunnen dippen voor te laat laten werken. Dit had de Ambtenaar achterwege gelaten. Ja, als de arbeidslijst ontbreekt, heeft dat ook weer zijn moei lijkheid van bewijs. Het werd f 10 boete. Wat beteekent om 1 uur? De slager A. J. S. te Soest had z'n knecht je 's middags kwart voor 2 aan het werk, en dat was diens rusttijd volgens de ar beidslijst, die daarvoor aangaf 1 tot 2j^ uur. M'aar dat is zoo niet bedoeld, zei verd. Bedoeld was half een tot half twee. De gek ke becijfering kost hem f 7.50. Hoek F. C. Kuyperstraat. Voor op dien beruchten hoek niet tijdig tceken voor afslaan geven, liep J. A. M. f 3 boete op. UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Te snel rijden in Soest: G. van A. Amers foort f 7.50 of 3 dagen; P. G. S. Rotterdam f 15 of 6 dagen; J. K. Zegwaart idem; A. H. M. Hilversum idem; W. J. R. Leusden f 25 of 10 dagen. G. Q. Maasland idem; F. W. O. R. Den Haag idem; G. Q. Sch. Alkmaar f 20 of 8dagen; N. D. J. van W. Den Haag idem; J. van L. Den Haag f 8 of 4 dagen; P. T. Soest f 20 of 8 dagen. In de bocht niet rechts houden: B. H. Soest 50 cent of 1 dag. gevraagd bij F. H. Euwö, VischhandeL Koninginnelaan 2. Soestdijk. Te koop gevraagd aan Rijksstraatweg, bouwterrein), breedte minstens 20 M. Brie ven met juiste aanduiding en uiterste prijs onder No. 190 aan het bureau van dit blad. 44* BAD-COSTUUMS 444 o.a. „Tweka" Kwal. prima Kleurechtheid gegarandeerd „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest Telef. 2200 Havenstraat 97 Hilversum Tel. 2607 250 Roeden Rog, 350 Roeden Haver Beukenlaan 9. Wagenvracht Versch Vischkroos te koop gevraagd. Aanbiedingen Braamhage. JULI—VACANTIEMAAND Wij zijn ruim voorzien van >ft ZOMER-ONDERGOEDEREN 14 o.a. van Jansen en Tilanus Ook voor Uw Jongens Solide financieele instelling, biedt aan soli- de personen met vaste positie, GELD TER I LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen I beneden f 200.— zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu- eau van dit blad. „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest Telef. 2200 Havenstraat 97 Hilversum Tel. 2607 NERGENS ZOO GOEDKOOP EN ZOO GOED ,HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterbergschestraat 51 - Soest - Tel. 2200 Havenstraat 97 Hilversum Tel. 2602 fokken is nog steeds rendabel. Wekelijks snel groeiende N.H. BLAUWE KUIKENS af te geven van zeer zware ouderdieren. Hoenderpark „WOUDHOF, Nieuweweg 49. JULI—VACANTIEMAAND Nu is 't tijd U een ftft LINNEN ZOMERCOSTUUM ftft aan te schaffen De prijs valt U meel! Ook voor Uw Jongens „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest Telef. 2200 Havenstraat 97 Hilversum Tel. 2607 (niet te verwarren met Sportbeschuit) BANKETBAKKER IJ Soeslerbergschestr. 28, Tel 2009, Soest

De Soester | 1932 | | pagina 3