Zweedsche Belevenissen Bezoekt Zaterdag 10ctober Athletiek-Wedstrijden een grootesoiteenng,iHi©ipiiM Pluimveeteelt. ©4 Voor de Vrouw EXTRA RECLAME de groote Provinciale Start en finish van den Loop door Soest op 't terrein LEERLINGEN L' HIRONDELLE" Ingezonden _^0 ophetJ1E.S.V.A.C."-Terreip,BurgemeesterDekethpark, uitgaande van „DE SOESTER TURNCLUB" Aanvang 3 uur. Aanvang 3 uur. Vrijdag 23 en Zaterdag 24 Sept. Ziet onze Etalage 18 LANG EST RAMERSFOORT Ontvangen yNIJAARS- EN WINTER- SPECIAAL ATELIER VOOR HETVERMAKEN konijn gesteld, tg verband met het wielrij- verbod op sommige uren in de Langestraat te Amersfoort. Dat verbod der gemeente lijke verordening is gefundeerd op Art. 8 van nèf'Motor- en Rijwielreglement, luiden de o.a.De wegen kunnen, in het belang van de vrijheid en veiligheid van het ver keer daarover geheel of gedeeltelijk wor den gesloten verklaard voor het berijden in eene of in beide richtingen, enz. Dus het recht oversteken kan volgens dit artikel niet verboden worden. Zoo dacht onze persbroeder, en hij kruiste van Nieuw- straat naar de Zevenhuizen rechthoekig de Langestraat tijdens de verboden uren, zien de een agent daar geposteerd). Zoo ontstond het verbaal en de berechting van heden. Openb. Min. voegde aan artikel 8 toe het eerste lid van art. 11 luidende: Het is den bestuurder van een motorrij tuig of van een rijwiel verboden daarmee een weg (volgens artikel 8 en met inachtne ming van artikel 10 over vereischte kennis geving) in beide richtingen is gesloten te berijdjen. Dat beslechtte het pleit. Verbod in beide richtingen verbiedt het berijden, dus ook het oversteken. Mlogelijk kan een rechtsgeleerde uit de wet nog weer iets putten over wat onder „berijden" wordt verstaan). Want de wetten zijn vol voetangels en klemmen. Principieel dus 50 cent boete. CTITSPRAKEN KANTONGERECHT. Te Soest venten zonder vergunning: R. B. Amersfoort f 2 of 1 dag: F. JT. V. A'foort 50 cent of 1 dag. Strooperij: Lj. van E. Soest f 3 of 1 dag. Een dier arbeid doen verrichten, waar het niet toe geschikt is: W. K. Soest f 3 of 1 dag). Rijden op verboden weg: G. V. Soest f 3 of 1 dag, A. Hi. H. K. idem. Wiel rijden onder invloed van alcohol: N. M. Soest f 25 of 10 dagen; J'. H. D. idem. Geen rij- en nummerbewijs: J. van H. Soest f 5 of 2 dagen; A. F. Soest f 3 of 1 d. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie HET NATUURBAD. Wij staan heden aan den vooravond van een groot te nemen besluit in de Gem. Soest en wel het al of niet stichten van het Na tuurbad aan de Soesterbergschestraat;. Wat zal de beslissing zijn in de a.s. Gem.- raadszitting? Ja, dat schijnt momentcel nog een groot raadsel. WeLnu, Heeren Raadsleden, wij, inwoners van Soest, zien met spanning uit wat onze Gemeenteraad zal doen, is het de richting van deni heer X (de man dile ingezonden stukken durft te schrijven, maar niet over den moed beschikt om zijn naam er on der te plaatsen) of zal er een frisschen wind door den raad waaien. Laat ons hopen dat de raad een open oog heeft voor de belangen van Soest en énbloe stemt voor het stichten van het Natuurbad. Juist in dezen tijd dat wij allen gedrukt gaan onder de slechten tijdsomstandigheden, geeft het moed dat er mannen zijn die ini tiatief en durf genoeg hebben om te ko men tot het stichten van dit Natuurbad, en dan te bedenken dat er tegenover een mijn heer X een stuk schrijft met al zijn piete peuterige bezwaren, het is bedroevend. Laten wij liever denken aan de groote voordeden, voor de ingezetenen van Soest, die uit het stichten van het Natuurbad zul len voortspruiten, Van heinde en verre zul len de automobilisten en fietsers komen om 't grootste kunstmatige Natuurbad van Ne derland te bezoeken,. En zij zullen niet al leen ons Natuurbad zien, maar ook de prach tige omgeving van Soest met als gevolg dat zij er over zullen denken hun vacamtie in on ze Gemeente door te brengen. Zij zullen er over spreken met hun vrienden en beken den, een reclame voor Soest die ons geen cent kost. En dan degene die er over zullen denken zich voor goed in Soest te vestigen. Wat al perspectieven als: 'n groote Bouw nijverheid, met als gevolg een werkverrui ming, meer handel in vaste goederen en bouwterreinen, èèn vooruitgang van onzen winkelstand, een grooter aantal pensiongas ten, want het inconvinient dat Soest geen gelegenheid tot baden geeft, is dan opge heven. Nu kunnien we wel weer zeggen, die pen siongasten moeten zich maar die paar va- cantieweken behelpen met zwemmen in een naburige Gemeente, die wel zoo rijk is om zich een Zwembad te kunnen permitee- ren, maar daar denkt een pensiongast niet aan, als hij met vacantie gaat, zoekt hij niet «alleen een plaats waar een mooie natuur is, maar ook waar een goede accomodatie is|. En mogen we nu al deze voordeden laten voorbij gaan, omdat er X-menschen zijn die doodsbenauwd zijn voor verwildering", en willen trachten de klok des tijds achteruit te draaien. Kom mijnheer X.. kijk een iets verder dan Uw bekrompen cirkeltje, waarin U schijnt te leven, heusch, wc leven thans in de 20ste eeuw. En nog iets, bent U wel eens aan de Eem geweest, waar ondanks het meer dan onzuivere water gemengd wordt gezwommen, en dat nog wel terwijl men zich in, bloos niet, de open lucht moet verkleeden, en dat nog wel zonder ecnig toeziicht, hoe is het mogelijk, en nog staat Soest overeindl. En nu heeren raadsleden, is het laatste woord aan U. Wij hopen dat U zich niet zal laten beïnvloeden door al de nevelige dachten van X menschen, menschen die niet durven tj onderteekenen met hun vollen naam, maar wel den treurigen moed bezitten om duizenden menschen vooraf te betich ten dat zij dingen zuillen denken en doen in de toekomst, waar mijnheer X. zijn ge dachten nu reeds mede besmet zijn U Mijnheer de Redacteur, beleefd dan kend voor de plaatsruimte, verblijft Hoogachtend P, W. DUIN Jr. Soesterberg, 19 Sept. 1932 DE HUISBRAND AAN DEN AMERS- FOORTSCHEN STRAATWEG. doorverbinding met den Commandant te Soesterberg niet bleek te functioneeren. Nu wilden ondergeteekenden er op wij zen dat bij dit brandgeval twee ernstige fouten zijn gemaakt en wel deze: le. Ieder in de omgeving weet dat een hulppost der Soesterbergsche brandweer is gevestigd aan den Protestantenbond. Indien men daar had gewaarschuwd, inplaats van Utrecht op te bellen, dan was men zeker geweest dat in oen minimum van tijd de brandweer ter plaatse was geweest, omdat de Protestantenbond altijd na de sluitings uren van het telefoonkantoor met den Commandant in verbinding staat. 2e. Toen van in punt 1 geboden gelegen heid, om welken redenen dan ook, geen ge bruik is gemaakt, waarom is toen de agent van politie, welke, volgens het verslag, met een motorrijwiel aanwezig was, niet direct naar den Commandant van Soesterberg ge gaan, om dezen met het geval in kennis te tellen? Afgezien of Soesterberg bij dezen brand water had gegeven, of dat dit niet gebeurd zou zijn, is e)en vraag waarop alleen, de Commandant het antwoord behoeft te geven, maar het ernstige van het geval was, dat het verbrande perceel op de grens on zer gemeente stond en er dus altijd gevaar bestaat dat het over kan slaan. In verband met art. 3 der Statuten onzer Vcrcemiging, heeft ons bestuur gemeend dit ter kennis van het publiek te moeten bren gen. Met dank voor de plaatsing. Hoogachtend. J. NOODER, Voorzitter. T. M. HOUBAER, Secretaris. Met buitengewone belangstelling heeft ons bestuur kennis genomen van het ver slag van bovengenoemden brand. Zoo«als 't den goed correspondent betaamd is, deze ook tot een conclusie gekomen. Daar spreekt hij in uit dat het buitenge woon te betreuren is dat de telefonische VERVOLG. Ik denk eerder tégen de muizen). Maar dit mag geen rol spelen, ik wil hier wel wo nen". Cail keek vergenoegd, dat ik mij door het gedierte niet liet afschrikken en stelde voor, het hoofdkwartier op te bellen voor een de finitieve regeling. Alzoo geschiedde. Ik hoorde Carl allerlei gunstige informatie's over mij verstrekken met een zekerheid, alsof hij mij jaren gekend had. Zoodat ik de flat krijgen kon, evenwel op twee voor waarden: ik moest een kat houden en er mocht geen muziek gemaakt worden des ivonds na 10 uurv Van die muziek, die er niet wezen mocht, vond ik dadelijk goed. Vooral tegen 10 uur 's avonds houd ik er neer van anderen voor mij te laten spelen, ian zelf produceerend op te treden in die ichting. Afgezien nog van het feit, dat mijn heele practische muzikale opleiding bestaat uiit drie mandoline-lessen (behalve mijn kennis van koffergramophoons). Die drie leasen heb ik mij in mijn prille jeugd laten aanmeten, lang voor de jaren des oor- ieels en onderscheids, toen ik op een bal dadig óogewblik op een cursus ingeteekend ïad. Op het vierde lesuur bleek evenwel mijn leeraar met de noorderzon vertrokken. Behalve met de noorderzon, was hij ook nog met mijn instrument en het vooruitbe taalde cursusgeld voor 10 lessen vertrok ken. Ik denk, dat de man berouw gekregen heeft en besloten had, mij aestetisch niet verder te. ontwrichtten. Maar de kat, de kat! De eisch samen te gaan wonen met zoo'n oude-vrijsters attri buut en lief en leed er mede te deel en, scheen mij niet onverdeeld aantrekkelijk. Fr zijn nu eenmaal dieren, waar ik geen ^3'inpathie voor kan gevoelen. Het zal aan mij liggen, ik ben bereid, het als een voor oordeel te erkennen, mits men mij niet ti acht tegen te spreken. Zoo bijvoorbeeld ■en kabeljauw. Dat hij sufferig uit zijn oogen kijkt, wil ik hem nog vergevën. Maar wiet, dat hij zijn lever afstaat, om er zoo iets onsmakelijks als levertraan van te la- cn maken. Dat is onvergeeflijk. En dan kippen! Deze dieren,, die de gepersonifieer de (of geanimaliseerde, als u dat taalkundig juister oordeelt) redelooze, stompzinnige, eigenwijze paniekerigheid zijn, haat ik be- na«i1d. Tenminste zoolang ze geen degelijke kuur in de keuken ondergaan hebben. En bij de rubriek der on.^ympathiekelingen moet ik de katten ook indeelen, deze ego .•entrische, onaandoenllijkc, voorjaarsnacht ^bejammerende gluipers. Maar ik overwoog, dat de door mij ver plicht te houden kat ten eerste nog komen moest, ten tweede misschien weer spoedig Weg zou loopen, al dan niet met medewer king mijnerzijds, en nam ook deze voor waarde aan, waarmede ik dus huurder was van de conciërgewoning van „Vartan-Res taurangien", toebehoorende aan het Leger des Heils. Hoe zit het met de huur?" vroeg ik Carl. Het hoofdkwartier zei: honderd kro nen per maand, de eerste twee maanden, .en als de muizen weg zijn, tachtig kronen per maand." Dit was voor Stockholm, zelfs voor een voorstad, een fabelachtig laag bedrag, maar ik antwoordde Kaufmannisch (een Staat, waarin ik maar zelden verkeer): Dat is onzin! Een kamer zonder mui zen is meer waard dan een met muizen. Ik begin tachtig kronen te betalen, en zal er honderd geven, als het gedierte verjaagd Hierover moest opnieuw getelefoneerd worden. Carl voerde liet woord voor mij en hij verdedigde met vuur mijn theorie. Aan de andere zijde van de draad waren ze nog maar niet zoo dadelijk berelid, toe te ge ven. De te verminderen huur beschouwden ze als een premie op de muizenjacht, ter wijl mijn voorstel feitelijk een premie op hun voortbestaan stelde. Maar tenslotte werden wij het eens. Carl kondigde aan, dat hij bovén een mid dagslaapje ging doen. ,,Er is ™aar éten Maandag in de heele week", zei hij", en dat was moeilijk te weerleggen. Toen ik zijn sloffende passen 'over het grint had hooren versterven, zeide ik „Enfin Seul", waarmede ik niet te kennen wilde geven, dat Carls' gezelschap mij onaangenaam was, maar ik vond het prettig, mij alleenheerscher in mijn nieuw veroverde vesting te voelen. Een brutale sarcastische muis maakte met een uitdagend geritsel een demonstratief einde aan mijn enfin-Stul-verzuchting. Maar ik had reeds besloten, niet dadelijk offensief op te treden: dat leek mij niet-paedagogisch en mijn stemmiing was te rooskleurig om van mijn kamer een tafereel te maken als „AJexanders tocht tusschen de lijken" of hoe de antieke vechtersbaas heette, die aan leiding geweest is tot deze ^ombere schil derij. Tk trof hem. (de muis, wel te verstaan) du- uitsluitend met mijn souivereine ver achting, waar het beest gezond bij kon blij ven en keek verder met welbehagen in het rond. En aldus kijkende en ziende, hetgeen om-mij was, kwam ik tot de ontdekking, dat mijn verblijf een opschrift moest hebben. Allernoodzakelijkst moest het een passend en fraai, bij voorkeur klassiek en niet af gezaagd opschrift hebben. Voor de zooveelste maal betreurde ik het, dat ik geen klassieke opleiding genoten had dat ik mijn geestesstemming niet vrijelijk in de elegante kleedij van een Grieksche of Latijnsche spreuk kon steken, maar in deze aangewezen was op de kleine voorraad gevleugelde woorden der doode talen, die ik mij (en niet zonder moeite al- lerdings) uit de Collins' eigen gemaakte heb „Rus in urbeT, overwoog ik eerst. Maar ik bedacht mij ter rechter tijd, dat mijn nieuwe verblijf geen landgoed was, in de stad gelegen, maar dat juist het omgekeer de het geval was: een huis met het comfort van een stadswoning op het platteland of bijna althans Toch dorst ik het, uit vrees voor ta«-ilkundiige blunders, niet aan om het eenvoudig in „Urbe in rus" te wijzigen, dus moest ik iets anders bedenken. .Domus et placens uxor" klonk heel goed. maar het was niet toepasselijk vanwege de ontstentenis van de goede huisvrouw, af gezien nog van het feit, dat Horatius mij persoonlijk wel wat optimistisch voorkomt op dit punt. Ik heb altijd het gevoelen ge had, dat dit woord meer geciteerd is als een sarcastische verzuchting, dan als het gelukzalige geknor van een tevreden huis vader. Toen viel „Dulce demum" mij in de geest. Het bleef dulce domum, hoewel ik er niet ten volle tevreden mee was. Ik zette mij naarstiglijk aan het wegkappen van de wingerd boven de deur, totdat ik een vol doende groote rechthoek vrij had, waarop ik de letters aanbracht. Het schrift viel wat kinderlijk uit maar dat berustte meer op mijn wat wankele staanplaats, een fauteuil boven op een theetafel, dan op tot uiting ko mende karaktertrekken. Toen alles klaar wiasl, ging ik vanaf de straat het effect bewonderen. Behalve ik zelf, was er nog iemand, die het beivonder- de. Hij bewonderde al vanaf de „U" van dulce en hij was er nog niet mee klaar. Hij zat op de rand van een handkarretje, dat hij dwars op den weg geplaatst had en keek, met wat waterige oogjes, naar mijn gevelschrift, terwijl hij op een-zelf gerolde cigarette wel gerold met de bedoeling, op- cigarett ewel gerold met de bedoeling, op gerookt te worden, maar de gelukkige eige naar had bedacht, dat hij er meer genoegen van kon belevert, indien hij het ding toch maar tot pruimtabak bestemde. En omdat ik daar nu stond, warm en uit mijn verband gerekt, na in het zweets mijn aanschijns mijn huis versierd te hebben, ter wijl de man lui op zijn wagentje zat te nik- en. vroeg ik licht ontstemd: Druk?" Bar", zei de man. Mijn ironie ging langs hem heen en hij knabbelde verder. De misbruikte cigaret schoof langzaam van zijn linker mondhoek naar de rechter en vice versa. Uit zelfbehoud, niet uit vriendelijk heid, maakte ik met een cigaar een einde aan deze onsmakelijke vertooning. Wordt vervolgd. WAARAAN MOET MEN DENKEN BIJ 'T BEWAREN DER EIEREN. dat het frisch-droog is, maar niet vochtig. Waar eieren voor markten of veilingen bewaard moeten worden, daar mag men er wel aan denken, dat het na den verkoop dik wijls nog weken duurt, alvorens ze op de tafel van den consument komen. Als er in 't begin ook maar het minste aan de eieren gemankeerd heeft, merkt men het later direct en zoekt men vanzelf een nieuwen leverancier. Vooral zij, die voor den export leveren, mogen bovenstaande wel ernstig overwe gen, want er mag letterlijk niets op ons ei zijn af te dingen, of we verliezen den ex port en daarmede wis en zeker alle be staanszekerheid der kippenhouderij. (Klein Veeteelt). EEN WARM JAPONNETJE. Het zijn thans eigenaardige dagen, als de eerste blaadjes vallen. Miorgens is het be paald koud en om twaalf uur lijkt het wel hartje zomer. Daar moeten wij ons dus op kleeden. En met het oog hierop wordt er aangeraden om een van die luchtige en toch warme, wollen stofjes te nemen. Het voor deel hiervan is, dat ze warm zitten op koe- knoopt, waardoor nog meer het idee van een jasje gegeven wordt. Dg garneering is alleraardigst mej die twee rijen vierkante knoopen? Het sjaalkraagje geeft iefs jeug digs. De rok is van achteren glad met een lichte klok De mouwen zijn erg leuk en modern met een punt van onderen. En weet U wat er op zulke japonnetjes dit najaar voor mantels gedragen worden op koude dagen. Een korte, wijde jas, die niet veel verder reikt dan tot de knieën en die er niet %oo. echts wintersch uitziek Van de nieuwe kleuren bruin verklaart men in ingewijde kringen, dat liet bruin met veel zwart er in één van de beste tinten zal blijken te zijn. Verder vinden wij onder de mode-stoffen veel rood, maar dan in het wijnrood. Verder veel flesschengroen en marineblauw, en massa's zwart In tegen stelling tot deze donkere tinten dient men ook oog te hebben voor de warme kleuren als roestrood, geelrood, heldergroen gi hel derblauw. Er is heel veel keus, zöodat iedereen zeker iets van zijn gading zal kun nen vinden. L O F. S Bestelling van patronen. Van dit model zijn knippatronen verkrijg baar ad 4U cent in de maten 42,,44 en 40r Ziij zijn uitsluitend over de post te bestellen bij DE BEURS, Daniël Willinkplein 45, Am- sterdam-Z. Postwissel of postgiro zenden aan: De Beurs, Daniël Willinkplein 45, Amsterdam- Zuid)- Op het strookje van postwissel of giro biljet nauwkeurig vermelden: a) Naam en adres van afzender, waar heen dus het patroon gezonden moet wor den. b) Nummer van het gewenschte patroon. c) Maat (bij klnderkleeding: leeftijd van het kind)|. Patronen worden niet geruild. Evenmin kan er over worden gecorrespondeerd. Bestellingen worden alleen uitgevoerd in dien zij vergezeld gaan van betaling. (Geen postzegels);. Patronenbestellingen die voor of op Woensdag zijn ontvangen, worden nog in dezelfde week uitgevoerd. le ochtenden en luchtig op warme middagen en al dien tijd werkelijk fijn staan. Het plaatje geeft een aardig model voor zoo'n japonnetje weer. Het lijTje geeft den indruk van een kort jasje te zijn, doch het zit aan den rok vast. Het rechter voorpand wordt vanaf het midden los op het linker pand gc- NUTTIGE WENKEN. Peau de suèdc schoenen kan men heel gc ed reinigen met een schoon, opgevouwen lapje van flanel,, dat men in een weinig fijn gemalen havermeel heeft gedoopt, Men moet in een ronddraaiende beweging wrij ven. Het aantrekken van nieuwe schoenen gaat soms wat moeilijk. Ten einde het leer beter buigzaam te maken, zet men ze van te vo ren eerst een poosje op een warme plaats. Het kraken van nieuwe schoenen kan erg onaangenaam zijn. Men kan het verhelpen door de schoenen (zoodra het zwarte was- laagje van de zolen is afgesleten) op een bord te zétten, waarin men een weinig cas- tor-olic heeft gegoten. De zolen zuigen dit op en het gekraak is afgeloopen. I. Eieren, die niet spoedig worden opge geten, mogen niet worden gewasschen. Moeder de vrouw dient haar man dus op gemaakte fouten te wijzen, wanneer uitwen- dig-bevuilde eieren worden binnengebracht. Want het ligt meestal aan den verzorger, die niet voldoende gezorgd heeft voor versch en voldoende strooisel in de leg- nesten, of voor zuiver bodemmateriaal, of voor zindelijke mestzolders. Moeder de vrouw kan er dus véél aan doen, door telkens op 't aambeeld te hame ren. Een gewasschen ei is niet lang houdbaar. Daarom beware men de uitwendig bevuilde eieren uitsluitend voor eigen gebruik. II. De eieren mogen tijdens het trans port niet nat regenen, want ook daardoor gaat de houdbaarheid achteruit. De korf of de ben moet dus hij regenachtig weer wor den afgedekt. III. Om dezelfde reden mogen de eieren op de bewaarplaats niet zweeten. En dat doen ze vaak, als ze in een kist worden op- gestapeld|. Men spreide de eieren dus naast elkaar uit, zonder ze daarna af te dekken door doek of papier. IV. Nooit bewaren in kisten met karton- lagen, zooals niet zelden gebeurt, omdat 't „zoo gemakkelijk" is wanneer straks de eieren naar den verzamelaar of naar de markt vervoerd moeten worden. V. De bewaarplaats moet een koel, luch tig, frisch vertrek wezen,. Hoe minder schommeling in temperatuur er is, hoe be ter. Ook mogen er geen sterkriekende stoffen in de nabijheid wezen, want 'n ei neemt di rect de „lucht" der omgeving op. Probeer voor de aardigheid maar eens 'n ei, dat een poos in de nabijheid van look, haring, anijs heeft gelegen. Je proeft als 't ware die ster ke lucht in het ei! Vele kelders zijn niet geschikt als be waarplaats voor eieren. Daar worden im mers sterkriekende stoffen bewaard, zooals aardappelen, visch, appels, kortom: levens middelen, die „lucht" afgeven. V. lederen dag moeten de eieren binnen gebracht worden. Is het heet weer, dan dierrt de baas 2 maal daags de eieren uit de legnesten te halen,, en tegen den avond moe ten ze 't hok uit. Soms ziet men de eieren wel 3 of 4 dagen boven de legnesten in een afgesloten afdeeling liggen,, maar dat is gansch verkeerd. De kwaliteit gaat er sterk door achteruit. Moeder de vrouw zij op dit punt niet toegevend. VTL Eieren mogen ook niet op den tocht bewaard worden. Want de luchtkamers worden daardoor eerder groot en dus ge ven die eieren dan aan den consument het idee. van oud te zijn geworden, al zou dat inderdaad niet zoo erg het geval wezen. We stellen aan het vertrek wel den eisch van H. B. S.. M. H. S., Lyceum en M.U.L.O.-Scholen, die nog wenschen deel te nemen aan een DANSCURSUS te houden in HOTEL-PENSION „DENNENHOF", Soesterbergschestraat 107, leeraar de We'ed. Heer Klaassen te Amersfoort, dienen zich spoedig op te geven aan het Hotel. 3 pond GEHAKT en A pond REUZEL voor f 1- 1 pond POULET en 1 pond GEHAKT en 15 cent Beentjes f 0.70 21/> pond CARBONADE j f- 2% pond Magere RUNDERLAPPEN 3 pond ROLLADE VA pond FRICANDEAU \Z5 2'/> pond Dikke RIB f 3 pond Doorregen RUNDERLAPPEN en A pond GESM. VET t 1 VA pond BRAADVLEESCH f X~ Alleen le kwaliteit. Iedere kooper van f 1.ontvangt 1ons BOTERHAMWORST CADEAU. Beleefd aanbevelend, O. VAN MUNSTER Telef. 2306 SOESTERBERGSCHESTRAAT 26 Tel. 2306 W. K. VAN ROHSITIW i Uil 'I™ ui»

De Soester | 1932 | | pagina 6