Damestasschen WllfeSEIM^ WILLY VEENENDAAL S s>. JK AÏOUR-INRICHTING J. L. HOKSBERGEN Bewaar dit adres G. VAN DUIN Predikbeurten K Burgerlijke StandpO Het adres voor 36 36 36 16 36 36 36 15 ct. p- Meter T. VAN VLIET ■i Modelslagerij ver. kken van f 301.25 en verzoeken U het erudiet te willen verleenen met vast stelling tevens van een ontwerp-besluit tot wijziging, der gemeente-begrooting 1933. Punt 10 van de Agenda. Subsidie aan het Plaatselijk Crisis-Comité. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Zooals U bekend is, werd in Uiwe ver gadering van 27 October j.1, besloten aan het plaatselijk Crisis-Comité een bedrag van f 1250.beschikbaar te stellen, tenein de dit dezen winter in de gelegen/heid te stellen kleeding te verstrekken aan school gaande kinderen, wier ouders als gevolg van de langdurige werkloosheid of anders zins in omstandigheden zijn geraakt, waar door het hun niet goed mogelijk is in de kleeding hunner kinderen naar behooren te voorzien. Bedoeld raadsbesluit heeft niet de goedkeuring van Gedeputeerde Staten kunnen verkrijgen, daar dezen de verstrek king van kleeding aan schoolgaande kinde ren geregeld wenschen te zien met inacht neming van de bepalingen, der Leerplicht wet. Aangezien evenwel dezerzijds tegen het treffen van een regeling als bedoeld in de Leerplichtwet, als blijvend instituut, prin- cipieelc bezwaren bestaan, stellen wij U voor bovengenoemd raadsbesluit van 27 October j.1. in te trekken. Punt 12 van de Agenda. Burgerlijk Armbestuur. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Reeds meermalen werd door Uw raad de wenschelijkheid naar voren gebracht, den naam van het in deze gemeente gevestigde Burgerlijk Armbestuur te wijzigen in dien van Maatschappelijk Hulpbetoon. Wij mee- nen U dus, alhoewel ons de noodzakelijk heid van deze naamsverandering niet direct blijkt, te moeten voorstellen het reglement voor het Burgerlijk Armbestuur aldus te wijzigen, dat overal waar daarin gesproken wordt van „Burgerlijk Armbestuur", woict gelezen Maatschappelijk Hulpbetoon." Voorts stellen wij U voor het aantal leden van het Burgerlijk Armbestuur met twee uit te breiden en tevens de mogelijkheid te openen tot het benoemen- van vrouwen tot lid en secretaris van dit bestuur, zulks over eenkomstig het eveneens door Uwe verga dering reeds meermalen kenbaar gemaakt verlangen. £en ontwerp-besluit tot wijziging van het reglement voor het Burgerlijk Armbestuur overeenkomstig het vorenstaande, bieden wij U hierbij ter vaststelling aan. Punt 14 van de Agenda. Ie Afdeeling No. 2663. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: De Raad der gemeente Soest, Gezien de aanvrage dd. 23 November 1932 van het bestuur der Vereeniging voor Chr. L. en U.L.O. te Soesterberg om voor zijn school aan den Postweg de noodige gelden beschikbaar te stellen voor: le. het verleggen van de aansluiting op de hoofdbuis der waterleiding van Banning- straat naar Postweg; 2e. het verharden van de entrée dei- school tusschen hek en, stoep en van een klein gedeelte der speelplaats; 3e. het aanbrengen van een kraan met af --^rbuis in twee lokalen der school. rwegende, dat door inu de aanvrage de normale eischen aan het gev m van lager onderwijs te stellen niet zullen worden overschreden: Gelet op de artt. 72 en vlg. der Lager Onderwijswet 1920; BESLUIT: ten aanzien van de aanvrage de wettelijk voorgeschreven medewerking te verleenen. Punt 15 van de Agenda. Onderwijs. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Zooals U bekend,, werd in Uwe vergade ring van 30 November j.1. het verzoekr schrift van het Bestuur van de Afd. Baarn Soest van den Bond van Nederlandsche Onderwijzers tot toekenning van een be looning aan de plaatsvervangers van hoof den van scholen, behoudens een kleine wij ziging, in gunstige overweging genomen Door Uwe vergadering zal thans nog een verordening, regelende dit onderwerp moe ten worden vastgesteld. Nevensgevoegd- ontwerp-verordening, waarin de door den heer Endendijk in de vergadering van 30 N-ovember voorgestelde restrictie in art. 2 is opgenomen, bieden wij U ter vaststelling aan. De voor zich zelf sprekende bepaling van art. 3 is ontleend aan de verordening van Veendanv welke verordening door den adresseerenden bond in zijn toelichting is aangehaald. Aangezien de onderwerpelijke verordening nog door Gedeputeerde Staten moet worden goedgekeurd, stellen wij U voor haar eerst met ingang van het nieuwe jaar in werking te doen treden. Punt 16 van de Agenda. Ingebruikgeving schoollokalen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Het komt ons gewensebt voor algemeene tarieven te doen. vaststellen voor verhuring van gewone leslokalen en gymnastieklo kalen der openbare scholen. Als huurbe dragen waren o.i. in aanmerking te nemen de geraamde kosten der ingebruikgeving. In verband daarmede stellen wij U voor d< navolgende huurbedragen vast te stellen voor een gewoon leslokaal der school te Soesterberg f 0.75 per avond voor een gewoon leslokaal der school aan de Beetzlaan f 0.75 Der avond voor een gewoon leslokaal der school in de Kerkebuurt f 1.per avond voor het gymnastieklokaal te Soesterberg f 1.per avond voor het gymnastieklokaal te Soesterberg f 0.75 per middag voor het gymnastieklokaal Kerkebuurt f 1.25 per avond voor het gymnastieklokaal Kcrkebuur; f 1.per middag. Wij stellen U voor deze regeling 1 Jan 1933 te doen ingaan en. ons te machtigen aan de daarvoor in aanmerking komende vcreendgingen in voorkomende gevallen een lokaal te verhuren. Punt 17 van de Agenda. Onderwijs. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad In Uwe vergadering van 28 September j.1. werd om prae-advies in handen van ons College gesteld een adres van P. J. Bartels te Soesterberg^ inhoudende het verzoek hem een bijdrage te verleenen in de kosten van huisonderwijs van zijn zoontje. Om trent dit verzoek is door ons College een onderzoek ingesteld en met belanghebbende correspondentie gevoerd. Naar aanleiding van een en ander stellen wij U voor te be sluiten aan adressant tot wederopzeggens toe een nader vast te stellen bijdrage in het vooruitzicht te stellen, wanneer aan het kind onderwijs wordt gegeven door een of meer onderwijzers (onderwijzeressen) van den der scholen te Soesterberg of door al daar wonende, tot het geven van onderwijs bevoegde personen als gepensionneerde on derwijzers. Daarbij ware tevens te bepalen, dat door adressant aan ons College vooraf opgave zal moeten worden verstrekt van de kosten van bovenbedoeld onderwijs. Punt 18 van de Agenda. Werkverschaffing,. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Door den Minister van Staat, Minister van Binnenlandsche Zaken werd bij missive van 19 December 1932 No. 23407 afd. W. en S. medegedeeld dat hij het wenschelijk acht in, het reglement voor de gemeentelijke werkverschaffing eenige wijzigingen aan te brengen. In de eerste plaats zal het onderscheid dat in de artikelen 2 en 7 tusschen wel en niet-verzekerdie arbeiders wordt gemaakt dienen te vervallen en zal de uitkeering we gens loonderving over algmeen erkende Christelijke feestdagen in overeenstemming moeten worden gebracht met de regeling welke voor dergelijke dagen bij de werk verschaffing met rijkssubsidie is getroffen. Onder bijvoeging van de hiervorenge- noemde missive en een reglement waarin de noodige wijzigingen zijn aangebracht, stellen wij U voor tot vaststelling daarvan over te gaan. De werkverschaffingscommissie kan zich met deze wijzigingen vereenigen. Wat de laatste zinsnede van de hiervoorgenoemde missive betreft stellen wij ons voor den Mlinister te berichten dat de instelling van een werkverschaffing zonder rijkssubsidie wenschelijk wordt geacht omdat te ver wachten is, dat bij de werkverschaffing met rijkssubsidie niet alle werklooze arbeiders zullen kunnen worden tewerkgesteld. Door plaatsing dezer arbeiders bij de gemeente lijke werkverschaffing wordt voorkomen,, dat de betrokkenen in de steunregeling zul len vallen, welke maatregel naar onze rhee- ning de voorkeur verdient. Punt 19 van de Agenda. Commissiën. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Tengevolge van de ontslagname door den heer J. J. H. Mineur als lid van den Raad zal door Uwen Raad moeten worden voor zien in de vacatures van lid der Belasting- commissie en der Salariscommissie. Wij stellen U voor den heer H. Th. van den Berg als lid dezer commissies te be noemen. Punt 20 van de Agenda. Waterleiding. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Blijkens hierbij overgelegde brieven van de Gezondheidscommissie voor Baarn c.a. dd. 15 Maart 1932 en 26 September d.a.v. komt het drinkwater bij de perceelen Braamweg 12 en 14 uit verontreinigden bo dem, zoodat dit ongeschikt is voor drink water en gevaar oplevert voor de gezond heid der gebruikers. Aangezien in bedoeld weggedeelte geen hoofdbuis der waterleiding aanwezig is hebben wij de Waterleiding Maatschappij prijsopgaaf gevraagd voor het leggen van een hoofdhuis der waterleiding in genoem den, weg vanaf den Oude Utrechtscheweg tot aan de perceelen Braamweg No. 10 en 12. De kosten dezer uitbreiding worden vol gens opgave dei Maatschappij begroot op f 496.—. Volgens de bestaande overeenkomst met de Waterleidng Maatschappij zal gegaran deerd moeten worden, dat door die uit breiding gedurende tenminste vijf achter eenvolgenide jaren zooveel water zal wor den afgenomen,, dat de jaarlijksche bruto- opbrengst daarvan tenminste overeenkomt met 15 der aanlegkosten dier uitbreiding, makende alzoo f 74.40 jjer jaar. Aangezien deze kosten niet hoog zijn en het belang der volksgezondheid bij de tot standkoming van deze uitbreiding is ge baat, terwijl te verwachten is d.at binnen afzienbaren tijd meerdere aansluitingen op bedoelde uitbreiding tot stand zullen ko men stellen wij voor te besluiten: 1. de waterleiding in den Braamweg vanaf de bestaande leiding in den Oude Utrechtscheweg tot aan de perceelen Nos. 10 en 12 te doen aanleggen en te garandee ren. dat door die uitbreiding gedurende tenminste vijf achtereenvolgende jaren zoo veel water zal worden afgenomen, dat de jaarlijksche bruto-opbrengst daarvan ten minste overeenkomt met 15 der aanleg kosten dier uitbreiding, welke garantie f 74.40 per jaar zal.bedragen. 2. de eventueel uit sub 1 bedoelde ga rantie voortvloeiende kosten te bestrijden uit den desbetreffenden post der gemeen- tebegrooting. Punt 21 van de Agenda. Huur van ruimten in» de Centrale Slacht plaats. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Rand Bij ons schrijven dd. 19 Juli' j.1. le afd N-o. 2420 stelden wij U voor een gedeelte van de koelhuis ruim te van de N.V. Centrale Slachtplaats te huren ten behoeve vin den gemeentelijken keuringsdienst van vee en vleesch. Dit voorstel werd in Uwe verga dering van 27 Juli d.a.v. door ons terug genomen naar aanleiding van een verzoek, vervat in het schrijven van den Directeur van genoemden dienst dd. 25 Juli j.1. No. 13. Als gevolg van dit schrijven zijn door ons college besprekingen gevoerd met ge- voor GOUD, ZILVER EN HORLOGES en niet te vergeten BRILLEN. Eigen electr. Slijpinrichting Groote verscheidenheid Prima kwaliteit Concurreerende Prijzen. Juwelier Telefoon 898 Opticien AMERSFOORT Utrechtschestraat 23. noemden Directeur, het bestuur en de com missarissen der N.V. Centrale Slachtplaats, aangezien nader bleek, dat behalve aan een gedeelte der koelhuisruimte, ook nog be hoefte bestaat aan een hangruimte voor ge vallen, dat het ingevoerde vleesch ter be schikking van den keuringsdienst moet blijven. Bij deze besprekingen werd het door ons wenschelijk gevonden één over eenkomst met de N.V. Centrale Slachtplaats aan te gaan inzake huur van alle lokalen en ruimten welke de Keuringsdienst voor een behoorlijke uitoefening van zijn taak noodig heeft. Voorts kunnen wij U nog mededeelen, dat naar aanleiding van deze besprekingen, de gemeente nog voordeeli- ger voorwaarden met betrekking tot deze verhuur door de N.V. Centrale Slachtplaats heeft kunnen bedingen. Wij stellen U voor tot de door ons be doelde huur over te gaan door vaststelling van het hierbijgevoegde ontwerp-besluit, waarbij de vroegere te dezer zake genomen besluiten worden ingetrokken. Punt 23 van de Agenda. Hinderwet. B. en W- schrijven hieromtrent aan den Raad: ln Uwe vergadering van 30 November j.1. werd om prae-advies dn onze handen gesteld het hierbij overgelegde adres van M. Hornsveld, wonende alhier, Nieuwer- hoekstraat 4. verzoek'ende vergunning tot het oprichten eener ondergrondsche ben zinebewaarplaats bestaande uit een onder- grondsch reservoir van 10.000 Liter inhoud met aftappomp en een ondergrondsch re servoir van 6000 Liter inhoud met aftap- pomp, op/in perceel, kadastraal bekend ge meente Soest, in Sectie A. 2141. Naar aanleiding van dit adres, deelen wij U mede, dat Hornsveld voornoemd, in verband met de voorgenomen, oprichting PIAN OLBBRARES DIPLOMA DER K. IV. T. V. Korte Brinkweg 8 SOESTDIJK eener ondergrondsche benzinebewaarplaats, op/in voormeld perceel, ontheffing behoeft van Uw College van het bepaalde bij arti kel 1 der verordening van 30 December 1930, houdende aanwijzing van een gedeel te dezer gemeente, dat niet valt in de kom der gemeente, bestemd voor het oprichten, hebben of gebruiken vin eenige inrichtin gen, vallende onder de Hinderwet, met ver bod elders in de gemeente het bedrijf of de bedrijven uit te oefenen, waartoe de oprichting, het houden van of gebruiken van de inrichtingen, bedoeld in gemeld artikel veredschit wordt. Wij hebben omtrent het onderwerpelijke verzoek het advies gevraagd van den tech nisch ambtenaar, belast met de leiding van Bouw- en Woningtoezicht, alsmede van den commandant der Vrijwillige Brandweer te Soest, welke adviezen wij bij de raads stukken voor U ter inzge hebben neder- gelegd. Blijkens gemelde adviezen zoude tegen het hebben van deze inrichting in de kom der gemeente geen bezwaren bestaan. Onder medcdeeling, dat ook wij geen be zwaar hebben tegen het hebben van bo venbedoelde inrichting in de kom der ge meente, stellen wij U voor de noodige ontheffing te verleenen. Tenslotte deelen wij UT nog mede, dat bij de door ons krachtens de Hinderwet te verleenen vergunning de noodige voor waarden zullen worden opgelegd, betref fende de op te richten benzinebewaarplaats met aftapinrichting. Punt 24 van de Agenda. Woningwet. Beroepschrift Reintjes en. Kareisen Rademaker. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Door R. H-. J. Reintjes en W. Kareisen en Joh. Rademaken, te Soest wordt blijkens de hierbij overgelegde adressen alsnog vergunning verzocht, tot den bouw van respectievelijk één- en twee woonhuizen, op een terre'in, gelegen aan de Koningin- nelaan, kadastraal bekenid gemeente Soest, in sectie G. No. 2795. Naar aanleiding hiervan deelen wij U mede, dat wij in onze vergadering van 6 December 1932, op grond van het bepaal de in artikel'6, vierde lid tweeden zin van de Woningwet het besluit moesten nemen tot aanhouding der beslissing op voormelde verzoeken, aangezien de overgelegde plan nen in strijd zijn met het ontwerp van het plan van uitbreiding dezer gemeente. Ook Uw College zal op wettelijke gronden af wijzend op bovenbedoelde adressen moeten beschikken. UHt het ter zake uitgebrachte rapport van den technisch ambtenaar, belast met de leiding van bouw- en woningtoezicht, hetwelk bij de stukken is gevoegd, is ech ter gebleken, dat door den ontwerper van het Uitbreidingsplan het betrokken perceel onjuist in kaart is gebracht. Wij hebben voorts het advies ingewon nen van de Uitbreidingsplancommissie welk advies wij mede bij de officieele stuk ken voor U ter inzage hebben nedergelegd Deze Commissie geeft in overweging aan Gedeputeerde Staten mede te deelen, dat dezerzijds tegen het verleenen der bouw vergunning geen bezwaren bestaan, wan neer de gegevens van het uitbreidingsplan in acht worden genomen en tevens het laatste perceel als hoekperceel wordt ge nomen. Genoemde commissie geeft voorts in overweging van de twee te bouwen per ceelen er één te doen houwen door Rein tjes en één door Kareisen en Rademaker, voornoemd. Waar ook wij ons met het gevoelen der betrokken Commissie kunnen vereenigen, stellen wij U voor dienovereenkomstig te beslissen. Punt 25 van de Agenda. Vuilnisophaaldienst B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: ln Uwe vergadering van 30 November j.1. werd om prae-advies in onze handen ge steld een adres van den Heer H. van Roijen, woneride Kostverlorenweg 4b alhier, ver zoekende aanwijzing van een andere stort plaats voor asch en vuilnis. Naar aanleiding van dit adres brengen wij U in herinnering dat in Uwe vergade ring van 27 October j.1. o.m. besloten is over te gaan tot de aanschaffing van een vuilnis-auto met de bedoeling het ophalen van asch en vuilnis in eigen beheer uit te voeren. Als gevolg hiervan zal, wanneer het desbetreffend besluit tot begrotings wijziging door Gedeputeerde Staten zal zijn goedgekeurd binnen afzienbaren tijd geen asch en vuilnis meer gestort worden op het door adressant bedoelde terrein aan den Kostverlorenweg. ln verband hiermede stellen wij U voor ons College machtiging te verleenden aan adressant te berichten dat een andere stort plaats voor asch en vuilnis zal worden aan gewezen, zoodra de nieuwe regeling inzake het ophalen van asch en vuilnis in eigen beheer in werking zal zijn getreden. Punt 26 van de Agenda. Brandweertoezicht. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Zooals bekenid. werd door Uwen Raad bij de vaststelling der gemeentebegrooting voor het dienstjaar 1932 op volgnummer 338 een post van f 600 uitgetrokken wegens kosten van het preventief brandweertoe zicht. In verband hiermede deelen wij U mede, dat in bijgevoegde rapporten van den Com mandant der „Vereeniging Vrijwillige Brandweer van Soest" zijn omschreven de werkzaamheden, welke door hem met be trekking tot bovenbedoeld toezicht zijn verricht. Aangezien het ons alleszins billijk voor komt, dat deze werkzaamheden worden be- loondj, stellen wij U voor te besluiten: 1. aan dien Commandant der Vereeniging itVrijwillige Brandweer van Soest" voor het door hem in 1932 uitgeoefende preven tieve toezicht inzake het brandwezen in deze gemeente een gratificatie in eens van f 300 toe te kennen. 2. het sub 1 bedoelde bedrag te bestrij den! uit den post volgnummer 338 der ge meentebegrooting 1932. Punt 27 van de Agenda. Gemeente-eigendommen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Door H. de Ruygt wordt in koop ge vraagd een aan den Nieuwe weg gelegen strook gronds van het perceel Sectie G. No. 3503. Aangezien tegen bedoelden ver koop geen bezwaar bestaat stellen wij U voor'overeenkomstig het advies der desbe treffende commissie den koopprijs van be doelde strook, groot ongeveer 100 M2 te bepalen op f 1.per M2. Voorts verzoeken wij U ons te machtigen voor het geval de Ruygt voornoemd met het bovenstaande acc-oord gaat, het desbe treffend raadsbesluit met inachtneming van de gebruikelijke voorwaarden te formu leeren Door J. Beijer et; S. Dijkstra wordt ver zocht den in de raadsvergadering van. 30 November j.1. vastgestelden canon voor de perceelen sectie H. No. 1604 en 1744 te wil len herzien. Naar aanleiding van deze ver zoekschriften brengen wij voorzooveel noo dig in herinnering dat door uwe vergade ring besloten werd den canon te bepalen op het bedrag uitmakende 4 van de boekwaarde van den grond. Deze wijze van berekeniing van den canon blijft ons billijk voorkomen, daar de in erfpacht uitgegeven terreinen als gewoon bouwterrein worden gebruikt. Het is dus alleszins billijk) dat de ge meente als vergoeding voor de in gebruik afgestane gronden', welke zij als bouwter rein had kunnen verkoopen, een erfpachts canon ontvangt gebasseerd op de boek waarde van die gronden. De omstandigheid, dat voor 1 Januari 1933 door de betrokkenen een uitermate la ge erfpachtscanon werd betaald nog la ger dan de gebruikelijke huur voor ge woon bouwland kan vanzelfsprekend geen bezwaar zijn thans den erfpachtsca non op peil te brengen. In overeenstem ming mei het advies der Commissie van bijstand Grondbedrijf stellen wij l" dien tengevolge voor den op 30 November j.1 vastgestelden canon te handhavën en ons college daarbij te machtigen adressanten te berichten, dat hun ter voorkoming van voor hen nadeelige gevolgen in overweging wordt gegeven den vastgestelden canon te aanvaarden. NED. HERV. GEM. TE SOEST Zondag 15 Januari 1933 kerk 10 uur: Ds Groeneveld. Kerk 6 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. Voorbereiding H. A. Donderdag 19 Januari 1933 's avonds 7.30 uur. Heesl, Bijbellezing HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 15 Januari 1933 's morgens 10 uur 's avonds 6 uur: Eerw. Heer D. J. van Galen, van Schaarsbergen. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE. Zondag 15 Januari 1933 voorm. 10 uur. nam 6 uur: Godsdienstoefening. Woensdag 18 Januari 1933 nam. 7 uur: Ds L. H. v. d. Meiden, van den Haag. VEREEN. VAN VRIJZINNIG-GODS- DIENSTIGEN. Zondag 15 Januari 1933: geen dienst s van 511 Januari 1933 GEBOREN: Gijsberta. dochter van G. J. Fox en H Bos, Paltz 12; Klasina Elisabeth, dochter van B. Strumpel en K. EL Keijzer, Beuken laan 12; Bob, zoon van T. Jansen en S. van Kooi. Beckeringhstraat 16; Roeloffiua Mar garetha, dochter van W. van Hornsveld en W. Kramer, Kon.laan 154. ONDERTROUWD. H J. Bank en. E. d. Vlist; H. Borssen en A. S. M. Butze- laar. GEHUWD: H. de Jong en H. Dorre - steijn; H. B. Hartogsveld en A. van Kloos ter; A. H. H. van Royen en C. A. Boo- gaerdt. OVERLEDEN: Hendrika Bijl, 78 jaar. wed. van K. Wortel. Halrtinanlaan 22; Geertrui van de Bunt, 68 jaar, gehuwd met A. Vonk. H. Blackweg 6: AKbertus Praag. 69 jaar, Oude Grachtje 9 Wl] ZIJN GOEDKOO- PER DAN OOIT II Steeds de nieuwste modellen N. V. EERSTE S0ESTER ELECTR. DRUKKERIJ v. Weedestraat 7 dezelfde dag klaar F. C. Kuyperstraat 10 Tel. 2169 Vestiging 511 Januari 1933. Wed. Schellevis van Rotterdam naar Amersfoortschestraat 70; C. G. Brasem v. Utrecht naar Beukenlaan 1; R. A. Broek met gezin van Amsterdam naar Mendels- sohnlaan 16; Wed. N. D. Scheepers van N. Amerika naar Sophialaan 15; W. B Hartrich van Woerden naar Eigendomweg 80; K. F. Salomons van Utrecht naar Noor- derweg 13; N. v. d. Brandhof van Gorin- chem naar Luchtvaartafdeeling; G. A. v. d. Vliet van den Haag naar Aniersf.straat 142; H. J. A. Adan van Hilversum naar Wi'lhelm'inalaan 8; S. Nowacki van Baarn naar Spoorstraat 26; W. Alings met gezin van Amersfoort naar Plasweg 39; G. E. M. Wegh van den Haag naar Kolonieweg 6a; J. Meijwes van Leeuwarden naar Braamweg 8; C. Th. van Dalen met gezin van de Bilt naar Kolonieweg lc; J. R. P Ploeg van de Bilt naar Kolonieweg lc; C. van Paddenburg met gezin v. Abc. Proost dij naar Burg. Grothestraat 45; A. T. Th. Smits met gezin van Gorssel naar Rade- makerstraat 33. OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN I TELEF. 330 POSTGIRO 146487 Vertrek van 511 Januari 1933. H. G. Rupert van Steenlhofstraat 12 naai Haarlem Ramperlaan 4; S. E. M.. Mikkel- sen van Soesterb.straat 125 naar Rotter dam Goede Hoopstraat 12a: A. M. Bour- gondië van Amersf.straat 118a naar Die penveen Borgelen 145; S. C. Bakker van Birktstraat 51 naar Amsterdam van Baer- lestraat 168a; C. G. Brummer van Kon.laan 38 naar Wilnis Heerenweg 49; ,E- A. Brun- ner van Luchtv.afdeeling naar -den Haag Rijnstraat 30; M. van de Kuilen van Maat- weg 2 naar Hilversum Oude Doelen 90; M. E. Smit van B. Grothestraat 32 naar Amsterdam Paardekraalstraat 1 le etage: H. L. Dijst mefvrouw van Birktstraat 12h naar Amsterdam Marnixstraat 62hs.; J. C A. G. Meuskens met gezin van Julianastr. lb naar Amersfoort Julianaplein 3; C. F L. Heitmann van Amersf.straat 70b naar Nederhorst den Berg C 184; E. K. Lippe van Amersf.straat 27 naar Utrecht Bata- viastraat 62. Verhuizingen in de gemeente van 511 Januari 1933. P. Majoor van Beukenlaan 19 naar Post weg 41; J. D. van Schoonhorst van Molen straat WZ 10 naar Talmalaan 11b; A. F M. Kennekens van Laanstraat 17 naar Beckeringhstraat 13; N. J. van Dijk van Verl. Schoolweg 5 naar Verl. Postweg 10; H. Heiwegen van Kolonieweg 5 naar Birkt straat 10; T. Spelt van Beukenlaan 18a n W. Toplaan 3; D. van Hees van Molen straat WZ 2 n. Kerkp'ad ZZ 28; H. Raads heer van Julianastraat lb naar 11. (voorheen R. FRESE Hofleverancier». BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 Dagelijks hooren en bezorgen

De Soester | 1933 | | pagina 2