Zweedsche Belevenissen Belangrijke Veiling Voor Dametehen Groote Opruiming Soester Coöp. Zuivelfabriek en Melkinrichting Prijsverlaging 11 CENT PER LITER x. x x. x. FERWERDA TIEMAN WIJNEN Indien U Geldersche Rookworst koopt, let dan vooral op het loodje „ANT0N HUNINK". Fa. V. VAN HALM - Soesterbergschestr. 49 Binnenland Advertentiën A. J. Auer-Willemse, Net meisje 5 PrachWolle INBOEDELS Autostalling aangeboden !K VISSER'S BOEKHANDEL HARTEMINK Bouwterrein Firma SMEDES Co. J. DOES, Havenstraat 48, Telef. 2516, HILVERSUM Vanaf 1 Januari j.1. is de prijs onzer PRIMA GESTOOMDE GORTEPAP den op dit gebied allenzins de moeite waard te aanschouwen hoe deze dieren door hun instinct (of verstand?) eenige malen cir kelen boven het terrein om dan als een pijl uit den boog in de juiste richting weg te schieten. Voorwaar ook een, en wel edele sport om door meerderen beoefend te wor- denu Het zal dan ook a.s. Zondagmiddag druk zijn op de Bosstraat en niet minder op het terrein waar een lage entreeprijs ieder in staat zal stellen den wedstrijd en het loslaten der duiven van nabij te kunnen aanschouwen en (we twijfelen niet) ook ge nieten. Want dat er van een werkelijke fricndle game gesproken kan worden staat h' ven twijfel en ook zal ons bekend mu ziekcorps het hare wel bijdragen om de stemming in de perfectie te doen zijn. A.s. Maandag 23 Januari n.m. 2.30 uur Algemeene receptie dewelke vooraf gegaan is door een officieele ontvangst op intro ductie. Daarna de eerste feestavond die, evenals de receptie wordt gehouden in Hotel .<Boseh en Duin" Bosstraat. Dezen avond zal een eerste klas Duo op treden afgewisseld door een muzikale band die gehoord mag worden, gevolgd .door een zeer gezellig intiem bal tot 2 u. wat dezen avond besluit. Den heer Johnny Hopman, dansleeraar zal dit bal leiden. Toegang wordt alleen verschaft op in- troductiekaart. Zoo men hiervan niet voor zien is wordt men niet toegelaten. Voor verdere bijzonderheden wordt naar nadere mededeelingen verwezen. E. S. V. A. C. Secretariaat: Koninginnelaan 22. Tel. 2207. Uitslagen gespeelde wedstrijden: Esvac IVeenendaal I 60 APWC II—Esvac II 1—0 EsvacVeenendaal. Veenendaal wint den tos en Esvac trapt tegen den wind in af. Reeds binnen enkele minuten heeft de linksbinnen van Esvac succes, wanneer hij snel een der Veenendaal achterspelers passeert en van dichtbij in schiet. Even later veroorzaakt een der backs van Esvac wegens hands een strafschop, welke op eminente wijze door de Esvac doelman wordt gestopt; de weggewerkte bal komt bij den rechtervleugel van Esvac, snel wordt opgebracht,, een voorzet volgt en het is wederom de linksbinnen die in eens keihard doelpunt. Met een veiligen 20 voorsprong speelt Esvac rustig ver der, terwijl Veenendaal alles probeert om den achterstand te verkleinen. De Esvac de fensiè is er echter uitstekend in en tot de rust blijft de stand ongewijzigd. Direct na de thee, komt Esvac, gesteund door den wind geweldig opzetten, en spoe dig heeft de linksbinnen wederom succes als hij met een hard diagonaal schot de stand op 30 brengt. De Veenendaal doel man wordt daarna vervangen. Esvac blijft aanvallen en het is de mid-half die met twee prachtschoten op lange afstand de stand op 50 brengt. Even voor het einde slaagt de midvoor er in ook met een goed laag schot het halve dozijn vol te makenk Veenendaal slaagde er niet in de eer te redden, zoodat het einde komt met 60 voor Esvac. Het 2de elftal leed te Amersfoort tegen de leiders harer afdeeling een eervolle 10 nederlaag. ,Een gelijk spel ha dde verhou ding beter weergegeven, maar de ,Esvac voorhoede miste een schutter die voor de doelpunten zorgde. Dus volgende wedstrij den beter schieten. Hlet programma voor deze week luidt, indien tenminste de vorst niet blijft aanhou den Zaterdag 2.30 uur F^svac ZBloemenkwartier (Hil versum) Zondag 12 uur Esvac IIIAmersf. Boys III 2 uur Esvac II's-Graveland II Deze wedstrijden vinden dus allen plaats in het Burgemeester Dekethpark. Het 1ste elftal is vrij. De competitie voor de adspiranten en junioren wordt. 4 Februari a.s. voortgezet. CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" De uitslag van den Zondag tegen de Amersf. Boys gespeelden wedstrijd is in 'n overwinning voor de Boys geëindigd met 2—1.. Voor Soest II was het weer een keurige 62 overwinning op Hilversum IV. Voor a.s. Zondag geen wedstrijden met 't oog op de Veteranen-wedstrijd. Hopende dat het weer medewerkt, dan kan het een prettigen middag worden. LANDELIJK SCHOON EN UIT- BREIDINGSPLAN. In het Amersfoortsch dagblad van 16 Januari j.1. lazen wij een artikel over de vernietiging van „Landelijk Schoon" bij dc ontwikkeling van Zeist, een noodkreet van de commissie tot instandhouding van het landelijk schoon. Er spreekt groote vrees uit voor de vernietiging van al het landelijk mooie in de prov. Utrecht. Zoo lezen wij er in: «.Zelfs in het buitenland is het opgeval len, hoezeer de typische schoonheid van on ze mooiste streken onder invloed van de toeneming der bevolking, de gewijzigde verkeersverhoudingen en de sociale omstan digheden, gevaar loopt ten eenenmale te verdwijnen en als offer te vallen van een ongeregelde, vaak bovendien zeer on-aes- thetische bebouwing, waarvan de beide uit wassen, lintbebouwing en verspreide be bouwing reeds veel onherstelbaar onheil hebben gesticht. Zoo waarschuwde de bekende dr. ing. Ph. A. Rappaport, thans Verbandsdirektor van het Siedlungsverband Rohrkolenbezirk, in een lezing, welke hij een paar jaar geleden te Essen a/d Ruhr hield voor een aantal Nederlandschc autoriteiten, dat, tenzij spoe dige en afdoende maatregelen worden ge nomen, vóór een kwart eeuw voorbij is, de mooie streken tusschen Utrecht en Arn hem tot het verleden zal behooren. De ontstellende juistheid van dit buitenland- sche oordeel zal een ieder, die den weg van Utrecht over Rhenen naar Arnhem reist en den toestand van nu vergelijkt met dien van tien, vijf, ja twee jaren geleden, moe ten toegeven." Ook voor een vernietiging van de mooie omgeving van Soest wordt ernstig gewaar schuwd. Het aanhangige uitbreidingsplan zal het mooie natuurschoon voor Soest in stand houden en vernietiging er van tegengaan. Hieronder volgt nog een deel van dit ar tikel. „Ook in de gemeente Soest zijn reeds vele terreinen bedorven door een niet geregelde verspreide bebouwing. De mentaliteit, wel ke -in dergelijke gemeenten heerscht, wordt misschien het best gedemonstreerd door het feit, dat, nu eindelijk in die gemeente een behoorlijk uitbreidingsplan is ontwor pen, daartegen niet minder dan 572 bezwa ren zijn ingediend! Op een nieuwe bedreiging en tevens op de hooge noodzakelijkheid van werken in grooten stijl wijst de ttter Henri Polak in /.ijn kroniek in het dagblad Voorwaarts In aansluiting aan den wensch tot afron ding van het Gooi-reservaat schrijft de heer Polak: „Maar er is nog iets anders. Ten zuiden van het eigenlijke Gooi bevinden zich vrij uitgestrekte bosschen. Voor wie de streek vent, zeggen de namen: Lage Vnursche, K'icvitsdal, Eyckenstein, Prins-Hendrik oord en Pijnenburg genoeg. Deze bosschen -ijn nu nog vrijwel ongeschonden (helaas thans niet meer). Maar hoe lang zullen zij het bliiven? Reeds nu begint er gevaar te dreigen, De dagbladen berichten verleden week dat de heer Insinger, eigenaar van een groot gedeelte van dit gebied, het voor nemen heeft een reeks villa's te doen bou wen in de bosschen langs den nieuwen pro vincialen weg Soestdijk—De Bilt—Utrecht. Op het Rijkswegenplan komt voorts een nieuwe weg voor, loop.ende van een punt tusschen Laren en Hilversum naar Utrecht Indien deze weg er komt, hetgeen zeer te vreezen staat, dan zal in de eerste plaats de heide tusschen beide eerstgenoemde dor pen doorsneden en daarmede geschonden worden. Maar boven/dien zullen de bosschen benoorden den Soestdijkerstraatweg en die van de Vuursche uit hun isolement verlost worden, zooals dat heet, hetgeen zeggen wil, dat zij vervuld zullen worden van het geronk en den stank van motorvoertuigen dat pic-nikers zullen bevuilen en, het erg ste, dat er gelegenheid zal komen voor villa- bouw, zoodat met vrij groote zekerheid kan worden voorspeld, dat het met de heerlijk heid van het oord binnen afzienbaren tijd zal gedaan zijn. Wat mogelijk is om dit onheil te voor komen, moet worden gedaan. Hier is een taak voor het Provinciaal Bestuur van U- trecht, in welke provincie de hier bedoelde bosschen. alsmede die bezuiden den weg Hollandsche Rading-Loosdrecht (zeer noo- dig ter completeering van het Gooische Re servaat) gelegen zijn. ERNSTIG ONGELUK OP ONBE- WAAKTEN OVERWEG. Om kwart vóór tien Maandagochtend heeft op den onbewaakten" overweg tus schen de gemeenten Houten en Schalkwijk jen ernstig ongeluk plaats gehad. De heer T. de Groot, bakker-expeditem te Ameidg, reed met een vrachtauto in dt achting van Schalkwijk, en zag hij bij den onbewaakten overweg een trein uit de rich ting Utrecht naderen. Voor dezen trein stopte hij. Toen de trein was gepasseerd stak hij den overweg over. daar hij niet bemerkte, dat uit de richting Den Bosch eveneens een trein naderde. Juist toen de vrachtauto op de lijn was, werd het voer tuig door den Bosscher trein gegrepen en totaal versplinterd. De heer T. de Groo' werd levensgevaarlijk gewond en is in ho- peloozen toestand naar het Academisch '-iekenlhuis te Utrecht overgebracht. Me) de vrachtauto reden mee zijn twee zoons Jie beiden op slag gedood werden. Hun lijken werden naar het lijkenhuisjc te Schalkwijk overgebracht. Direct na het ongeval was assistentie var het station Schalkwijk ter plaatse. Dr. Jan -;en uit Schalkwijk verleende den ernstig gewonden De Groot de eerste hulp. Spoedig waren de burgemeesters van Houten en Schalkwijk, de heeren Los er. ter* Holder, aanwezig. Uit het onderzoek is gebleken, dat dc machinist de voorgeschreven signalen heeft gegeven. De burgemeester van Houten deelde mede, dat dit het vierde, zware ongeval i in één jaar tijds onder, of in de omgeving vaïi zijn' gemeente, welke 5 onbewaakte ■n 2 bewaakte overwegen heeft. Het eerste ongeval had op een bewaakten overweg plaats; het tweede op een onbewaakten: het derde had met de overwegen niets te maken, daar een persoon uit een trein viel en thans is er weer dit zware ongeluk. Het <cwam den burgemeester onbegrijpelijk /oor, dair het uitzicht op alle onbewaakt overwegen in zijn gemeente goed is te noemen. Nader vernemen wij nog dat ook den heer T. de* Groot is overleden. UITVOERING C.O.V. BAARN Betreffende bovenstaande uitvoering op a.s. Donderdag 26 Januari in de Ned. Herv. Kerk te Baarn, verwijzen wij gaarne naar de elders in dit blad voorkomende annonce en meenen goed te doen onze lezers hier een korte bespreking te geveni van het uit te voeren werk. Deutsches Requiem van Johannes Brahms. Dit jaar is de herdenking van het ge boortejaar van Joh. Brahms (1833—'97). Johannes Brahms was één van de groot ste geesten van zijn tijd, hoewel dit niet door iedereen is erkend. Zijn vereerders vonden in hem een opvol ger van Beethoven en noemden Brahms' le symphonie: Beethoven's 10e. Zijn kunst is logisch en doelbewust cn zijn vorm en de inhoud moeten elkaar dekkem Hij liet na: symphonie-liederen, werken van kamermuziek en o.a. ook het: Duit- ches Requiem. De aanleiding was voor hem, de dood van zijn moeder. In 7 cantates behandelt hij den grooten levensstrijd om vertrouwen en rust, geloof en hoop. De uitvoering eischt koor en twee so lostemmen, sopraan en bariton met or kestbegeleiding, En de eischen die Brahms aan het koor stelt, zijn vast niet van de geringsten. In deel I hooren we de troost van Matth, 3 4 n.1. met tranen zaaien, doet met gejuich maaien. Marschmatig is het 2e deel opgevat. Als een doodenmarsch: .Want alle vleesch is als gras.... unison ingezet en eind'igt in een fugatisch uitge werkt: Vreugde en blijdschap zullen hen vervullen Een bariton-solo klaagt en belijdt in grooten eenvoud zijn onmacht tegen den grooten Schepper en bidt om de troost. Het antwoord klinkt weer in de fuga: De zielen der rechtvaardigen zijn in Gods hand. In deel IV is Psalm 84 2 verwerkt en in de twee volgende cantates wordt weer gegeven de tijdelijke macht van den dood en de uiteindelijke verlossing en heerlijk- rnaking en zoo eindigt dan deze Dooden- mis met het: Zalig zijn de dooden, die in den He ere stefven. Een kort en beknopt overzicht gaven we hier om eenige bekeradheid te geven aan werk en uitvoering. N.B. Voor de heenreis is er een uitste kende busverbinding met Baarn. Na af loop zullen bij voldoende deelname extra bussen rijden. Echter dient daartoe vooraf opgave te geschieden aan Visser's Boekhandel. Kerk straat 20a. Tel. 2272 tot Donderdag 26 Jan. voorm. 12 uur. VERVOLG Van dezen nachtelijken tocht kan ik niets vertellen hoegenaamd niets,, want ik droomde zelfs niet, een groote deceptie overigens. Droomen beschouw ik als een van de aantrekkelijkste amusementen van dit leven, ten eerste, omdat het een van de' weinige dingen is, die riog belastingvrij gebleven zijn, maar bovendien, het resul taat is altijd bevredigend. Als men van be roerde dingen droomt, is meri bij het ont waken verheugde dat alle consequentie's geannuleerd worden en hebben de droomen een prettig onderwerp welnu, men neme het genoegen voor wat het is! Wie niet ge leerd heeft bij het oogenblik te leven in dit bestaan, had beter thuis kunnen blijven. Maar hoe het zij het was op de hoogte van Rookildc. dat een knaapje met een gong gewapend, ons verkondde, dat de morgen koffie klaar was, zooals gebruikelijk is in de nachttreinen der Scandinavische landen. En onder het genot hiervan zagen wij de zon opkomen in bleekroode winter-triest- beid boven het land van Anker Larsser^ om korten tijd later het hoofdstation van Ko penhagen binnen te rollen. Naderhand heb ik in dankbaar gedenken m n petje nog eens voor de voorzienigheid, die ons deze nacht volstrekte rust gegund had, afgenomen* want het bleek noodig. De dag. die daar zoo onschuldig begonnen was, had heel wat belevenissen voor ons in petto. In eerste instantie zijn dc reisbureaux daai schuld aan geweest. Ik vind het ver dienstelijke instellingen, heel verdienstelijk, maar ik heb één groot bezwaar tegen ze: ze rcunneni nooit de werkelijke of vermeende aantrekkelijkheden, van de steden, waar de arme touristen heengelokt moeten worden, :n normale directe bewoordingen uitdruk ken. Iedere stad of ieder dorp desnoods ook, waar een lugubere danstent is of dure kroegen, wordt opgehemeld ails ,.,Het Parijs van het Noorden", indien de breedtegraad meer dan 48 'is en als „Parijs van het Zui len". zoo deze geringer is. Een plaats met oen vervallen huis naast 'n moddergrachtje heet even onvermijdelijk Venetië van het X oorden." Kopenhagen, dat inderdaad veel gelegen heid biedt tot amusement, staat natuurlijk j ven eens als „het Noordelijk Parijs" te boek en Noiret, die het echte Parijs nog niet kende en dus niet wist, hoe foei-vervelend dit gat zijn kan, stond er op, om een dag n Kopenfhagen te blijven* teneinde de stad te gaan ontdekken. Dus dat moest dan maar. Er waren op dit hatelijk vroege morgen uur geen hotelchasseurs aan het station. Noiret wilde niet in een taxi, hij wilde de' stad op zijn gemak zien. Wacht dan eyen", zei ik, „dan zal ik een pakjesdrager gaan charteren hier of daar." Hij wachtte, maar hij deed meer dan dat. Terwijl ik snel een relatie opbelde, om van mijn aanwezigheid in de stad kennis te geven, vervoegde zich bij hem een listig mannetje. Koffer dragen, meneer?" vroeg de listige. Goed",, zei John verheugd, onbekend als hij was met de verregaande snoodheid van dit menschelijk geslacht. En zoo ge schiedde het dan, dat de listige met onze koffers aan een verre kim verdween, ter wijl hij zelf wachtte, gelijk hem gezegd was. Een minuut of zes later was ik terug. Onze koffers zijn al weg", deelde hij vergenoegd mede. Zoo-oo", zei ik. „Waarheen dan? Je wist toch niet welk hotel!" John verbleekte, tenminste dat neem ik aan, want hij was ongeschoren, zoodat al le eventueele kleurveranderingen volslagen onzichtbaar moesten blijven. Ik neem grif aan* dat onze koffers weg zijn" zei ik in verbeten woede. „Het komt mij voor, dat zij zoo allemachtig goed weg zijn, dat we ze wel nooit terug zullen zien." Ik sprak met verbeten woede, zooals ik zei en ik beschouw het als een bewijs van zelfbeheersching, dat mijn woede überhaupt nog verbeten was. Maar voor de kinderlijk- vriendelijke geest vari Noiret was de dosis toch nog tc zwaar. Hij zag er meelijwek kend uit. Noiret". zei ik. „Pas nu op. Als je zoo doorgaat, heb jc binnen 10 minuten, een borrel noodig en dat is een kwade gewoon te, zoo 's morgens vroeg". Maar Noiret bleef somber. Wel verdori", zei ik. «Zal jc nu een ander gezicht zetten of niet? We lijken wel van die stumperds, die een jeremiade aan heffen. wanneer er een kopje breekt of zoo iets, zij het dan ook oud-blauw, van die menschen, die trachten af te dingen óp een fait-accompüIk dacht, dat jc meer philo- sophische zin had." Philosophische zin of niet", zei John, „mijn koffer!" Mijn koffer!" protesteerde ik tegen dit ego centrische standpunt. Onze koffers", zei John met volken bondsmentaliteit." Wat zat er in jouw koffer?" Een tandenborstel." Tn de fhijne ook." En een pyama." In de mijne ook." En een tube Pepsodent." In de mijne Kolynos.' En drie veters." Die heb ik niet. Wel vrijgezellenknoo- pen." En drie costuuins." Wat voor kleur?" Licht grijs, donker grijs en bruin." Het is veel te koud voor lichte costu- mes." En een smoking^' Ja, dan kunnen we vanavond Copen- hagen niet gaan ontdekken. Maar dat is fei telijk een besparing." Ónder dit opwekkend discours waren wij bij mijn oude getrouwe Savoy-hotel aange land. De portier glimlachte welwillend in verheugd herkennen. Portier", zei ik. ,Deze meneer maakt een moreele crisis door. Dat is erger dan kiespijn. Zorg dat hij geschoren wordt, een goed ontbijt krijgt enfin, dat hem alles aangemeten wordt, waar een mensch in zijn omstandigheden volgens de wetten der naastenliefde en van goed commercieel be leid recht op heeft" Uw wil geschiedde", zei de portier. Ik wist, dat Noiret, die van dit discours geen letter begrepen had, in vertrouwde handen was, en ging zelf de stad in, om mijn relatie te spreken. Dit eenmaal achter den rug, zou ik den dag verder disponibel hebben, om John Kopenhagen te toonen. In de tusschenbedrijven ging ik ook even op het politiebureau aan, om verslag uit te brengen van de geleden schade en schan de. De inspecteur verzacht mij, 's middags terug te komen, hetgeen ik ook deed. Ik vernam toen, dat onze koffers in een bui tenwijk „gevonden" wa,ren. Vermoedde ik wel", zei ik tot den in specteur. .„Er zaten geen zaken van groote «aarde in; het is natuurlijk veiliger en voordeeliger voor den dief, de koffer door een handlanger te laten vinden." In Denemarken heeft de eerlijke vinder van eenig artikel namelijk recht op een redelijke vergoeding. Ja", meende de inspecteur, „maar het is zeer moeilijk, in dergelijke gevallen iets te bewijzen. Ik voelde ook geen roeping iets te be wijzen, ging naar het opgegeven adres in een der buitenwijken, kreeg voor enkele tientallen kronen onze bagage terug en spoedde mij naar Savoy, verheugd Noiret zijn goede humeur definitief te rug te kun nen bezorgen Wordt vervolgd. Heden overleed onze geliefde Moe der, Behuwd- en Grootmoeder Mevrouw dju Weduwe in den ouderdom van 66 jaar. C. M. v. d.'WITTE—AUER P. v. d. WITTE en kinderen SOEST, 17 Januari 1933. Torenstraat 17. Te Huur gevraagd een woonhuis op goeden stand met werk plaats (of te bouwen) of aparte werk plaats. Brieven onder „Spoed" aan het bu reau van dit bi. (Ook van MAKELAARS). 24 jaar, R.K. wenscht kennismaking met net persoon. Brieven onder letter B aan het bureau van dit blad. AMERSFOORT De Makelaar J. MENKO zal PUBLIEK VERKOOPEN op a.s. DONDERDAG 26 JANUARI des voormiddags 9 uur en, zoo noodig den vol genden dag in zijn Veilinggebouw, ingang Langestraat 109 Alles te bezichtigen Woensdag 25 Januari van 9 tot 6 uur. Wegens plaatsgibrek voor elk aannemelijk bod te koop een mas sief eikenhouten cylinderbureau, zeer ge schikt voor zakenman. Adres: Soesterberg- schestraat 49. f 15.per maand, wasschen en smeren in begrepen. Ophalen en voorbrengen gratis. Brieven onder No. 638 Vissers Boekhandel. Kerkstraat 20a. Olie- en Waterverven van Talens en Gimborn Chabloneerpapler Penseelen Lampekappenpapler Kerkstraat 20a Telefoon 2272 Bisrchopwijn van Vruchtenwijn 50 ct Bisschopwijn van Bordeauwijn 70 ct. Middelwijkstraat 3 - Telef. 21(2 Kantoorboeken K Ordners cg Kaartenkastjes Kaartsystemen KANTOORBOEKHANDEL D. J. VISSER, Kerkslr. 20a, Tel. 2272 Attentie 1 Attentie I Reparatie voor Naai- en Schrijfmachines Stofzuigers, Radio, Controle-Kassafellers alle systemen. Ook verandering van Hand-in Trapmachines, goed en billijk R1CHARD RESSEL - Mechanicien Soestdijk Paulus Potterlaan 24 Te koop Ligging Anna Pauwlownalaan Soesterbergschestraat Middelwijkstraat Burgemeester Grothestraat idem Koninginnelaan Julianalaan idem Wilhelminalaan Heuvelweg Den Blieklaan Van Lenneplaan Hartmanlaan idem Birktstraat idem Idem groote Villa met Bouw. Boschgrond Verder diverse Villa's ook in bevragen bij FIRMA SMEDES Burgemeester Grothestraat 64 Koopprijs f 10.000 f 10:000 f 10.000 f 10.500 .000 .000 000 6.000 8.000 6.000 4.000 5.000 6.000 4.000 7.000 6.000 f 20.000 aanbouw te So. Soestdijk te BILTHOVEN 28453 M2. Veiling in veer tien perceelen op 3 Februari te UTRECHT. Inlichtingen geeft Burgem. Grothestr. 64 Soestdijk le SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ Steeds verkrijgbaar bij de (tegenover het Hande'shuis) in Spiegels, Schilderijen, Etsen, Platen, Tegels, Lijsten enz. Van 10 tot 50 pCt. verminderde prijzen. Doel nu Uw voordeel en koopt bij Spiegel- en Lijstenmakerij Etsenhandel Middelwijkstraat 38 - SOEST - Telefoon 2102 FRANCO HUIS Beleefd aanbevelend

De Soester | 1933 | | pagina 6