VOOR EEN BRIL J. L. HOKSBERGEN Kleine Advertenties Mevr. K WIELER G. VAN DUIN T. VAN VLIET Model slagerij De Liberale Staatspartij „De Vrijheidsbond" Ingezonden Burgerlijke Stand Predikbeurten >o Jacob van der Spek, C» Spijker, Schilder nette loopjongen Arbeiderswoning Te huur Net Dagmeisje Particul ere Reiziger Koopjes. net Meisje net Meisje Bezichtigt JET VAN DER ES (voorheen R. FRESE Hofleveranciers. BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 Dagelijks hooren en bezorgen le der in de laatste jaren aangelegde staats- bosschen en door het Zuidelijk deel van Groningen naar de fraaie, levendige hoofd stad van deze provincie. De samenstelling van deze route is mede het resultaat van epn door den ANWB uitgeschreven prijs vraag. De hierboven genoemde rondwandelingen en rondritten vangen op Goeden Vrijdag (14 April) aan. Ze zijn opengesteld voor iedereen, dus ook voor niet-leden van den ANWB. De deelnemers ontvangen een boekje met beschrijving van den tocht en eert- overzichtskaartje en een insigne en, na volbrachten tocht, tegen inlevering van hun afgeteekend contröleboekje een bronzen herinneringsplaquette. Iedere deelnemer mag zooveel dagen over den tocht doen, als hij wenscht, mits deze vóór 31 October is afgelegd. Hij mag dien zoo dikwijls on derbreken, als hij verkiest, maar is ver plicht de aangegeven route te Volgen en aan de contrólestations het boekje te laten afteekenen. Ook worden vóór de Pinksterdagen (aan vang Hemelvaartsdag 25 Mei) nog geopend: L Eien geheel nieuwe rondwandeling in .de omstreken van Oosterbeek. 2. Een groote rondrit om het IJssel- meer voor automobilisten en wielrijders, van Amsterdam door Waterland, de Streek en het nieuw gewonnen land benoorden Miedem'bliik, over den/ afsluitdijk naar Fries land en om het IJsselmeer heen, via'Gaas- te rland en om het IJsselmeer heen, via Gaasterland, Giethoorn, de Veluwe en het Gooi naar hetpunt van uitgang terug, een Voor oogonderzoek naar den Oogarts naar Juwelier Telefoon 898 Opticien AMERSFOORT Utrechtschestraat 23. mooie afwisselende tocht, door de schoon ste streken, en langs de schilderachtige oude steden rondom de voormalige Zuiderzee. 3. E;en rijwielrondrit door Noord- en Zuid-Holland, van Amsterdam over Uit hoorn, Boskoop, Gouda, Schoonhoven, Rot terdam, het Westland, Lelden^ Woubrugge, Oude Wetering, Aalsmeer naar Amsterdam terug. Ook deze met zorg samengestelde en nauwkeurig beschreven tochten zijn voor iedereen' opengesteld en de deelnemers, die aan de gestelde eischen voldoen, ontvan gen eveneens na afloop de herlnnerings- plaquette. EEMNES. ONGEVAL. Woensdagmorgen omstreeks 8 uur hal op den Wakkerendijlk een motor-ongeval plaats. De stucadoor Kuus, wonende te Baarn reed met zijn motorrijwiel op den Wakke- r en dijk in de richting Laren. Ter hoogte van de woning van den graanhandelaar A. P. van Klooster alhier reed vóór hem in dezelfde richting een vrachtauto van de firma O. uit Soest. Toen K. deze zou passeeren, reed de chauffeur plotseling van den weg het erf op van Van Klooster met het gevolg, dat IC. tegen de auto aan de achterzijde opbots te, waardoor hij zijn linkerarm ernstig be zeerde, terwijl zijn motorrijwiel zware scha de opliep. Wij vernemien, dat de chauffeur van de vrachtauto alle schuld heeft, aangezien hij niet tijdig zijn linkerrichtingaanwijzer heeft uitgestoken. Door den Gemeente-veldwachter werd van H gebeurde proces-verbaal opgemaakt. Kuus kon zijn weg verder te voet ver volgen. Door Dr. Holtman werd genees kundige hulp verleend1. OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN! TELEF. 330 POSTGIRO 146487 BAARN. FLORA THEATER Dagblad van Rotterdam schreef: Onfder de lucht films', welke in den loop der jaren op het witte doek zijn verschenen, neemt het werk „Titanen der Lucht", dat in twee Theaters als hoofdnummer draait, een zeer voorname plaats in. De regie voor een film als deze stelt wel heel zware eischen, maar George Hill, die reeds vroeger proeven van bekwaamheid heeft afgelegd, is er in geslaagd een film tot stanid te brengjen, dat in meer dan één opzicht bewondering afdwingt. Grootsch van opzet is dit werk, waaraan een' deel van de Amerikaansche marine-luchtvloot mede werking heeft verleend. De Amerikaansche marine-vliegers staan bekend als onver schrokken piloten, die zich nergens beter in hun element gevoelen, dan wanneer ze los van den grond zijn. Dat zij hun vak tot in de perfectie verstaan, daarvan legt de film voortdurend een onvervalscht getuige nis af. Het vliegen in escadrilles in groot ver band en het landen en opstijgen op het moe derschip, vormen de hoogtepunten van deze film, welke des te meer aandacht verdient, omdat Wallace Beery en Clark Gable naast alle senjsatie, welk een luchtfilm als deze nu eenmaal altijd biedt, spel te bewonderen geven, waarvan met waardeering gewag mag gemaakt. De Metro Goldwyn heeft de Filmproductie met een werk verrijkt, waar mede ze haar goeden naam ten volle beves tigt. en HET VERBOND VOOR NATIONAAL HERSTEL. VERGELIJK EN OORDEEL! VERVOLG. MANIFEST VERBOND NATIONAAL HERSTEL: Een algemeene gezagscrisis belet doel treffende bestrijding der economische crisis. Door het gebeurde op „De Zeven Pro vinciën" moet het voor ieder weldenjken- den Nederlander duidelijk zijn, welke nood lottige en voor het Nederlandsche volk be schamende gevolgen de bestaande verslap ping van het gezag mot zich medebrengt. LIBERAAL PROGRAM: De Liberale Staatspartij „De Vrijheids bond" streeft naar een regeering, wier ge meenschappelijk beginsel wortelt in het besef, dat de burgers van Nederland één volk zijn en dat in het Regeeringsbeleid de Rijkseenheid behoort voorop te staan. Deze nationale grondslag leidt tot een Regeering die zich ten doel stelt het nationaal belang, dat is het algemeen belang, te bevorderen en die niet achterstelt bij dé belangen van bepaalde groepen. Alleen van zulk een, Re geering zal men een onvoorwaardelijke handhaving van het gezag kunnen verwach ten, omdat zij uit hoofde van haar gemeen schappelijk beginsel stelling kan nemen zoowel tegen intimidatie of anderen onge- oorloofden aandrang als tegen een aanspo ring tot verzet en gezagsondermijning, zoo als de uiterst linksche partijten, die bij de jongste gebeurtenissen hebben te zien, ge geven. (Verkiezingsprogram punt 1). MANIFEST VERBOND NATIONAAL HERSTEL: Het eigen recht der Overheid is reeds ge durende langen t;:d verzwakt, doordat dc Regeering werd verdrongen van haar ter rein: dat der Uitvoerende Macht van den Koning en zijn Ministers. In plaats van controleerend orgaan iet budgetrecht, is het Parlement vergroeid tot Overheidsmacht, waardoor een krachtige gezagsuitoefening der Regeering ie sterke mate wondt belemmerd. LIBERAAL PROGRAM: De scheiding tusschen wetgevende en uit voerende macht worde steeds in het oog ge houden^ zooadat het parlement zich tegen over de Regeering beperke tot controle. (Algemeen program, punt 1). En zoo zou ik kunnen doorgaan Het zou echter te vèel plaatsruimte ver gen al die punten woordelijk over te ne men. Voor belangstellenden is deze verge lijking volledig bij ondergeteekende ver krijgbaar, gratis.' Aan de heeren Doorman en van Panthaleon van Eek heb ik elk een exemplaar daarvan ter kennisneming doen toekomen. Alleen moge er hier nog op worden ge wezen, dat het Manifest van Nationaal Herstel met geen woord rept over een zóó belangrijk vraagstuk als het Onderwijs, blijkbaar zitten daar voor het Verbond voetangels en klemmen en bestaat daarover geen eenstemmigheid; daarom schijint men 'dat punt maar liever onbesproken te la ten en onder d.e Nationaal Herstellers zul- l|en dan ook wel velen zijn, die bepaald en alléén Bijzonder Oiniderwijs voorstaaln. Na volledige vergelijking van alle pun ten van het Manifest en van de liberale programma's is de geheele geste van het Verbond voor Nationaal Herstel veroor deeld. Welke de redenen zijn geweest, dat dit Verbond tcch eigen candidaten heeft ge steld, laat ik in het licht van reeds eerder opgemerkte vender maar over aan de in zichten van de lezers. Secretaris afd. Soest van den Vrijheidsbond. C. HAVER. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie AAN DEN LIBERALEN NEDER- LANDSCHEN BOERENSTAND. Geestverwanten, en Beroepsgenooten. Op 26 April worden wij allen geroepen tot het vervullen van een belangrijke bur gerplicht, het verkiezen van de Tweede Ka mer. Er schijnt mij alle aanleiding te be staan in een kort en bondig woord op ern stige bezinning in dezen aan te dringen. Aan de eene zijde toch voert de wanhopige toestand onzer bedrijven., ons eigen ten on dergang neigtend bestaan, tot politieke da den van wanhoop en vertwijfeling, aan de andere zijde was het nooit meer noodig dan nu om als boerenstand bij de stemming waardig en' bezonnen op te treden. Lk wil hier Uiw aandacht vragen voor drie punten, en wel: 1.„voor ons politiek beginsel; 2. voor het behoud van ons bedrijf; 3. voor het aanzien van het gezag van onzen stand. Het schijnt misschien/ hachelijk in dezen tijd van stoffelijiken nood en geestelijke ver vlakking te spreken over een beginsel, en nog wel een politiek beginsel! Toch durf ik het te doen! Op het terrein van het godsdilenstig le ven willen wij onze levenshouding laten be palen door de gedachte, dat het den mensch niet baat als hij al de schatten der wereld wint en schade lijdt aan zijn ziel eni een afschaduwing daarvan willen wij ook in ons politieke leven vast houden; het beginsel, niet het belang voorop! öok al zouden wij ons stoffelijk belang er beter mee dienen, wat ik ten stelligste ontken, dan kunnen wij niet rechts of rood stemmen. Onze op vattingen omtrent de gewetensvrijheid!, de eerbied voor het eigene karakter van ieder menschl omtrent het onderwijs, omtrent de beteekenis der vaderlandsche gedachte en de inddvidueele bestaansverantwoordelijk- heid maken' ons dat onmogelijk. Daarom willen' wij ons bewust worden, dat wij li beralen, te midden van de vele geestelijke en politieke stroomingen in ons volk een eig)en beginsel, een eigen bezit hebben. Dat zij en blijve de grondslag voor ons politiek leven, voor onze stembuskeuze- Is dit in strijd met ons stoffelijk belang? Geenszins. Want het zich in de politiek scharen om een beginsel staat een goede behartiging onzer bedrijfsbelangen> niet in den weg, ook niet in dezen tijd, nu de tus- schenkomst der Regeering het plechtanker voor ons behoud is geworden. In onze par tij, in den Vrijheidsbond, vinden wij een af schaduwing van de samenstelling onzer na tie, beoefenaars van alle beroepen! Wan neer wij daar opkomen voor de landbouw belangen vinden wij geestverwanten, die de maatschappij uit een ander oogpunt bezien. Er is wrijving, er zijn tegenstellingen, het kan niet anders, waar levende menschen samen komen. Maar er is een wil tot on derling begrijpen en er is een goede gele genheid bij de niet-landbouwende geest verwanten oen geopend oor te vinden om de uitzonderlijke beteekenis van onzen landbouw vpor volkskracht en welvaart te bepleiten. Die gelegenheid is er als „politiek huisgenoot des ge4dofsv en zij is veel vruchtbaarder, dan wanneer wij dit als bui tenstaanders,, als politiek afgescheidenen moeten beproeven. De menschen, die Gij als Uw landbouw- vertegenwoondigers,- beschouwt, zijn in den Vrijheidsbond vrij hun taak als landbouw- afgevaardigden te volbrengen. Zij hebben bij het parlementaire werk de hulp en den steun van een partij-fractie, van een partij secretariaat, van een langjarige parlemen taire routine. Een goed georganiseerde po litieke partij is als een goed ingespannen boerderij, klaar voor het werk. Een, kleine belangenpartij moet bewer ken met één arbeider, één span paarden, etc. Hij werkt óf oppervlakkig, óf hij komt zijn Land niet rond. Als Gij zorgt flinke, zelfbe wuste, agrarische geestverwanten naar de Tweede Kamer te zenden, kunt Gij èn Uwe algemeene èn Uwe bedrijfsbelangen ten vol le behartigen. En alzoo doende behartigt Gij ook nog een ander groot belang; Gij verhoogt het aanzien^ Gij versterkt het gezag van onzen boerenstand. Wij kunnen' dat niet missen. Onze boerenstand is de bron van volks kracht, de grondslag onzer welvaart. Velen buiten den boerenstand zien dat in; zij wa ren en zijn bereid ons volk offers voor het behoud van zijn landbouwbevolking op te leggen. Gaan wij ons op politiek gebied af zonderen,, roepen wij mede het spook der belangenpolitiek op, laten wij flinke land- bouwvertegenwoordigers vallen in 'n soort van politieke amok, toonen! wij gemis aan bezonnenheid, dan verspelen wij sympathie, dan roepen wij een sterker front van de niet-landbouwende bevolking op. Bij poli tieke afzondering en schervenmakerij heb ben wij weinig te winnen, veel te verliezen. Met volle overtuiging durf ik onzen li beralen boekenstand opwekken de candida ten van den Vrijheidsbond te stemmen. Er zal Lf wel eens gezegd zijn: de Vrij heidsbond is de partij der steden', is de partij van handel en industrie. Dat was niet geheel ten onrechte. Als wij boeren het aan de stedelijke intellectueelen, aan de fabri kanten en reeders overlaten om de eco nomische liberale richtlijnen te trekken, dan is het onze eigen schuld als op onze belan gen' niet het volle licht viel. Maar als er bij ons liberale boeren, en boerinnen een besef is, dat wij ons moeten laten geldeni, dat wij er zelf bij moeten zijn, dat wij mee moeten dragen, dan is de leiding onzer partij van harte bereid ons de volle maat te geven, dan is het aan ons ten volle mee te bestu ren. Uit eigen! ervaring kan ik dat zonder voorbehoud getuigen en de candidatenilijs- ten geven haer geen onzeker geluid. Boeren en boerinnen, burgers en burgeressen, wier bestaan met den landbouw meestal zoo nauw verbonden is-, overweegt het boven staande eens rustig. Te veel kostelijk libe raal goed is zonder noodzaak aan rechts en rood verloren. Wij willen ons bezinnen op onze liberale traditie, vrije ontwikkelings mogelijkheden ent eerbied voor de mensche- lijke persoonlijkheid, versterking van het verantwoordelijkheidsbesef van den enke ling tegenover de gemeenschap in groepen en confessies. Als dan deze beginselen voor ons leven en onze bedrijfs- en standsbelan- gen veilig zijn!, dan is de keuze niet moei lijk. Het is L>w taak te zorgen, dat de Vrij heidsbond versterkt in de Tweede Kamer terugkeert! H. D. LOUWES. Wien rust en vrede wenscht in 't land, Die gaat straks stemmen op Marchant. HANDHAVING VAN HET GEZAG. De Vrijzinnig-Democraten zijn de krach tigste voorstanders van de handhaving van het gezag. Zij willen, dat de overheid dit gezag zal handhaven me htaar eigen mid delen. Van zoogenaamde gezagshandha- ving door particuliere corpsen, zooals de burgerwachten en de vrijwillige landstorm, willen zij niet weten. De overheid, die aan die corpsen de handhaving van het gezag overlaat, heeft feitelijk reeds van het gezag afstand gedaan. Ziet naar Italië, waar ruim 10 jaar gele den de gezagshandhaving werd overgelaten aan de fascistische troepen. Het duurde Waakt voor Uw* gezin en land Voor rust en vrede stemt Marchant. kort, of de fascisten hadden de regeering verdrongen en de fascistische dictatuur nam een aanvang. Ziet naar Duitschland! Daar liet de re geering de organisatie der nationaal-socia- listische troepen zich met de orde handha ving bemoeien/, de nationaal-socialistische dictatuur van Hitier was het gevolg. Ziet naar Oostenrijk! Daar waren de ge wapende burgerwachten een voortdurend gevaar voor de binnenlandsche rust. In Nederland ziet de regeering zich nu al gedwongen om maatregelen te nemen, om de fascisten uit de burgerwachten te verwijderen, omdat zij heeft ingezien, dat aldus de burgerwachten een gevaar worden voor de regeering zelf. Daartegen hebben de vrijzinnig-democra ten van het begin af gewaarschuwd. Steunt hen in hun strijd voor de afschaffing van alle particuliere gewapende organisaties. Het gebruik der wapenen tot handhaving van de orde blijve overgelaten aan de over heid en aan haar alleen. van 30 Maart5 April 1933. GEBOREN: Johanna Wilhelmina doch ter van D. van Velzen en A. Roest St. Jo- sephstraat 3; Anthonia dochter van K. Jan- son en A. Nijhoff Bakkersweg 3; Jannigje dochter van H. van Essen en G. v. d. Broek Hartweg 7; Jacob Alexander zoon van J. F. v. d. Ham en J. J. van Duuren Driehoeks- weg 12; Louise Sipkje dochter van A. Rijk- seiy en D. Kuiper Beetzlaan 76. ONDERTROUWD: H. J. van Duinker ken en T. Klomp. G. J. Koot en M, A. van Breukelen; D. Posthumus en G. Witema. GEHUWD: W. Recourt en G. E. M. Wegh; W. Visser en M. Koorevaar. OVERLEDEN: Maria Vosselman 84 jaar wed. J. Nijeboer Schoolweg 8; Cornelia Bertha Hazeu 85 jaar gehuwd met H. J. Lamoraal Wichers Julianaplein 4; Johannes Marius Aart van Nes 73 jaar gehuwd met A. Benthum Oranjelaan 9. Vestiging 30 Maart5 April 1933. J. E. M. Fugers van Zeist naar Kcrkstr. 3; J. Hoekstra met vrouw van Amsterdam naar Birktstraat 17. W. Vervloed van Rot terdam naar Vredehofstraat 2; A. D. Noble leIvromi van Rotterdam naar Verlengde Schoolweg 11; A. v. d. Ancker van Moer gestel naar Schoolstraat 19; R. J. Bruge- mann met gezin van Velsen naar Korte Brink weg 36; E. Hoegen van Amersfoort naar Verlengde Postweg 47; Wed Dr. A. E. Beusekamp van Zeist naar Gallenkamp Pels weg 6; J. W. G. Schothorst van Arn hem naar Birktstraat 19; W. A. F. Chi Broekhuis van Zeist naar Gallenkamp Pelsweg 6; P. N. M. Starink van de Bilt naar Burg. Grothestraat 62; Wed. W. de Vries met gezin van Amsterdam naar Soes- terb.straat 19; P. J. Butzelaar van Schie dam naar Burg. Grothestraat 39; A. C. Kuit van Amersfoort naar Steen/hofstraat 46; E. Schreiner van Gladbeck (Dld naar Amersf.straat 119; J. C. C. Pijpers van Amersfoort naar Banningstraat 104; A. Rommers van Amersfoort naar Schoutenk. weg 19; Wed. J. T. A. Musier van den Haag naar Kerkstraat 20; W. J. Bakker v. Malang NOI naar Anna Paulownalaan 18; C. E. A. N. Beersteeker van Zeist naar Hei deweg 16; J. F. Marren met vrouw van Gorssel naar Emmalaan 4; J. H. Nap idem. Vertrek 30 Maart5 April 1933. H. Coljee met vrouw van Amdriessestraat 12 naar Zeist Korte Bergweg 60; A. v. d. Lugt met vrouw van Oranjelaan 24 naar de Bilt A. Cuypstraat 15; J. Westhuis van Middelwijkstraat 34 naar Ambt Vollenhove Heetvelid 119; P. v. d. Heuvel van Molen straat WZ 13 naar Reeuwijk Raadhuisweg 94; Wed. W. I. Beusekom van Utrecht- scheweg 12 naar den Haag Gr. Hertogin- nelaan 64; A. K. Versteeg van Soesterberg- schestraat 152 naar Baarn Westzijde 7; H. F. C. Holtz van Luchtvaart afdeeling naar Amsterdam Leldschestraat 82; W. Horns- veld van Bakkersweg 9 naar Amersfoort Frieschestraat 4; P. Hi Stelwegen met ge zin van Koninginnelaan 65 naar Nijmegen Scheidingsweg 296a; O. Sewtz van Spoor straat 34 naar Amsterdam Willemsparkweg 14b; W. van Boggelen van Praamgracht 3 naar Herwen en Aardt c 86; H. A. C. Oosterhof van W. Pyrmontlaan 12 naar Steen p/a hoofd o.l, school; F. Bosman van Heuvel weg 2 naar Leeuwarden Oldegali- iiën 20; G. Ph. Knijf van Schrikslaan 47 n. Tjlpatjap NOI; A. C. Ploeg van Nieuwe- weg 58 naar Nijkerk Barneveldscheweg 32; G. Withaar de Jong met vrouw van Noor- derweg 33 naar Hilversum Tulpstraat 58. Verhuizingen in de gemeente van 30 Maart5 April 1933. J. Biesma met gezin van Dijkhu'sstraat 9 naar Andriessestraat 11; N. Camper van Bosstraat 59 naar Beukenlaan 21; G. Th. J. v. d. Linden van Postweg 59 naar Amers- foortschestraat 42; H. J. Blom van Verl. Postweg 61 naar 47; G. H. A. Simon van Kerkstraat lOf naar Kondn/ginnelaan 135; A. H. Wanzing van Steenhofstraat 70 naar 46; J. E. Nies de Peeters met gezin van Kerkpad ZZ 32 naar Hartmanlaan 32; S. J. v. d. Berg van Schouten/kampweg 33 naar Wald. Pyrmontlaan 56; IJ. Heertjes met vrouw van Julianastraat 12 naar Bosstraat 135; P. Benink met gezin van Molenstraat WZ 10 naar Talmalaan 11a; J. L. de Graaf met gezin van Nieuweweg 40 naar Hart manlaan 42; E- v. d. Broek van Utrecht- scheweg naar Klaarwaterweg 23; J. van Breukelen van Korte Hartweg 2 naar Hart weg 14; J. Verwoerd met gezin van Ring weg 10 naar Molenstraat WZ 22. NED. HERV. GEMEENTE TE SOEST Zondag 9 April 1933 kerk 10 uur: Ds. Groe neveld. Kerk 6 uur: geen dienst. Emakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. Goede Vrijdag Oude Kerk 's avonds 7 uur: Ds. van. Schaick, H.A. Emmakerk voorm. 10 uur: Ds. Groeneveld, H.A. 's Avonds 7 uur: Ds. Groeneveld', Dank zegging. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE. 4» Ro 5 Zondag 9 April 1933 voorm. 10 uur, nam. 6 uur: Godsdienstoefening. Donderdag 13 April nam. 7,30 uur: Ds. C. Smits, van Nieuwpoort. Vrijdag 14 April 1933 (Goede Vrijdag): geien dienst. HERV. (GER.) EVANG. SPOORSTR. Zondag 9 April 1933 's morgens 10 uur: Ds. C. B. Holland', van Putten. 's Avonds 6 uur: Ds. J. C. Wolthersk van Putten. VEREEN. VAN VRIJZINNIG-GODS- DIENSTIGEN. Zondag 9 April 1933 voorm. 10,30 uur: Mevrourw van de Broeckede Man, van Aarden/burg. Vioolspel door Mevrouw Veltman. van 15 regels f 9.76. Elke regel meer f 9.15. Bij vooruitbetaling te voldoen. 4 maal plaatsen, 3 maal be rekend. Voor bewijsnummer moet 5 cent in rekening worden gebracht. Heden overleed plotseling onze ge liefde Echtgenoot, Vader, BeJiuwd- en Grootvader, de Weleerw. Heer Ntd. Herv. Em. Predikant Ridder Ln de orde van Oranje-Nassau in den ouderdom van ruim 72 jaar. Soestdijk C. J. VAN DER SPEK— JANZEN. Poortugaal Dr JOH. VAN DER SPEK G. 11. A. VAN DER SPEK- REIJERSE en kinderen. Groningen Dr. J. VAN DER SPEK. J. M. VAN DER SPEK— NEURDENBURG en kinderen. Soestdijk H. VAN TIENDEREN. SOESTDIJK, 6 April 1933. Beethovenlaan 2. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht Geen bloemen Geen toespraken De begrafenis zal plaats hebben op de Ned. Herv. Begraafplaats te Soest Maandag 10 April a.s. Vertrek van sterfhuis 12 uur Eenige kennisgeving v h. S. de Zo te VERHUISD van Rembrandtlaan 7B naar Spoorstraat 12 GEVRAAGD J. Werkhoven. Handel in Aardappelen, Groenten en Fruit. Lange Brinkweg 55. te huur. Lange Brinkweg No. 5; te bevr. A. van Dorresteijn, L. Brinkweg 13a, Soest WOONT NU Burg. Grothestraat 13. Soestdijk. 2 ongemeubileerde kamers aan de Burg. Grothestraat. Brieven onder letter W aan het bureau van dit blad. VAKKLEEDING, OOK VOOR DAMES Witte Damesjassen f 2.95 Voor Meisjes f 1.85 ,,'t HANDELSHUIS VOLDOET Uil" Soest Soesterb.straat 51 Telef. 2299 gevraagd, zelfstandig kunnende werken en koksen, v.g.g.v.; liefst boven 29 jaar. Brie ven onder No. 195 a.h. bur. van dit blad gevr. voor Soest en o. Brieven franco on der No. 199 aan het bureau van dit blad Over bedrijfskleeding gesproken: Khaki hemd 98 cent, met ritssluiting f 1.45 Manchester broek f 2.75 ,,'t HANDELSHUIS VOLDOET Uil- Soest Soesterb.straat 51 Telef. 2200 Gevraagd een nette JÖNGSTL BEDIENDE (M.) Brieven franco met opgaaf van verlangd salaris onder No. 191 aan het bur. v. dit bl. Rijwielen vanaf 5 gulden en hooger; Bui tenbanden vanaf 80 cent tot 3 gulden met garantie; Binnenbanden 50 en 60 cent. Verder alle onderdeelen voor lage prijzen. Tevens reparatie-inrichting Beleefd aanbevelend GROOTE MELMWEG 3 SOEST GEVRAAGD Hollandsche of Duitsche, Vredehofstr. 23 Mevr. Kuiper Vredehofstraat 19 vraagt een voor den dag of dag en nacht. U eens de Etalage en Kweekerij van J. Geijtenbeek, Burgemeester Grothestraat 4. Telefoon 2113, giro 177297 Ruime sor teering Kamerplanten, Hortentia, Cinera- rias, Azalia's, Cactussen ern Palmen enz. Voor de Paschen verschillende kleuren Pri mula veris, enz. De Kweekerij is vrij te bezichtigen Aanleg en onderhoud van tuinen Beleefd aanbevelend „DAT's GOED BEKEKEN!" Prima Katoenhemd 52 ct. 2 voor 98 cent Zwaar Moltonhemd dubbele borst 98 cent 8 paar Fantasiesokken voor 98 cent IJzersterke Overall f 2.75 „HET HANDELSHUIS VOLDOET UI!" Soesterbergschestr. 51 Soest Tel. 2200 PIANOLEERARES - KOLONIEWEQ 11 DIPLOMA K.N.T.V.

De Soester | 1933 | | pagina 2