9 VRIJHEIDSBOND" SSËgt> i entie De Liberale Staatspartij AFDEELING SOEST GEEFT U OP ALS LID DOET HET NU O^PlaatselijkNieuws^Q T. VAN VLIET Model slager ij Soesterberg noo P chien El N E P en u kur P hon- P wij H> ont- dit. J0. 0.15. >tel ouw SecretariaatJulianastraat 54 VRIJHEID Samen werking EENHEID De oude liberale zaak heeft in dezen tijd van volksverkrachting hier en volksversplintering daar nieuw leven gekregen. Alleen eenheid en samen werking kunnen ons redden. Deze beide woorden staan geschreven in het vaandel der Liberale Partij, tü vit vit vit vy. vit vit vü 'vit vit vit vy. vit vit vi> vit vit vit vit vit vit vit vit vit vit vit vit vit vS- 'vit vit vit Vit vit Vit Vit vit Vit vit Vit ot vit DIERENBESCHERMING. Uittreksel rapport over de maand Maart '33 van den Inspecteur der Afdceling Baarn Soest en omstreken van de Ned. Ver. tot •bescherming van dieren Een zwervende jonge hond, behept met een oogziekte, opgenomen in noodasyl, voorzien van geneeskundige hulp, en daarna goed tehuis verstrekt. Gezorgd, dat aan eenige gegronde klach ten omtrent defecte hoofdstellen van paar- /den van eenige leveranciers in levensmid delen een einde kwam, door de bestuurders te verplichten deze hoofdstellen in orde te laten makjen. Na bespreking met eigenaar van een kettinghond, is deze eigenaar er toe overgegaan eigenlhandig een loopket ting te maken, hiervoor aan dezen eigenaar onze dankjen wie volgt? Na gedaan verzoek, medewerking ver leend tot het verkrijgen van een goed te huis voor 'n hond, welks eig. hem om een dringende reden moest weg doen; het dier was nog jong. Zorg gedragen dat eenl hond met zware uitslag, werd afgemaakt. Een hond, welke zijn baas ernstig hal gebeten, werd eveneens afgemaakt. Een overreden kat, werd opgenomen in noodasyl, nog van geneeskundige hulp voorzien, helaas is het dier toch dood ge gaan. Gesurveilleerd werd op verschillende uren en wegen, controle werd gehouden op aan voer van vee. Eveneens werd controle gehouden, geas sisteerd door de Gemeente-Politie, te Soest op de doortrekkende pluimvecauto's. Op dat vervoer waren geen bemerkingen, wel bleek, dat ook elders dit vervoer sterk wortdt gecontroleerd. VERGADERING DER C. W. V. In ons blad van Zaterdag 8 April j.L staat het verslag der bijeenkomst der C.W.V. Door onzen verslaggever is verzuimd, daarin het navolgende te vermelden: „Mede was aanwezig de beheerder van het bijkantoor der Miiddenstandsbank voor Amersfoort en Omstreken, gevestigd se dert 1915". OPENING DER NIEUWE „AUTOCEN TRALE" VAN DEN HEER G. G. J. ALBLAS. Zaterdagmiddag te 4 uur is de nieuwe Autocentrale van onzen plaatsgenoot, den heer G. G. J. Alblas, voorheen gevestigd aan de van Weedestraat hoek Lindenlaan, heropend in het nieuwe pand aan de van Weedestraat 48, nabij den Korte Brinkweg. De vijf winkelhuizen onder één dak, die daar naast d'e kruidenierswinkel Van den heer J. Mets zijn verrezen, zijn gebouwd door den aannemer M. Hornsveld, die op dat mooie punt aan den Rijksweg werkelijk voor Soest wat moois heeft gewrocht. Vijf groote, ruime winkels met in het midden een breede toegang naar de nieuwe „Auto- centrale", een naam, die reeds lange jaren in Soest een goeden klank heeft. Het is een mooi, voornaam, modern en architectonisch aangenaam aandoend complex geworden. Voorwaar een mooie aanwinst voor Soest, waardoor de van Weedestraat daar op slag gepromoveerd is tot voorname winkel straat. Aaneengesloten bebouwing met een doorloopend, flink trottoir geeft toch al tijd een geheel ander winkelbeeld, dan af zonderlijke panden. Vooral dit trottoir biedt voor de winkels veel aantrekkelijks en is het te hopen dat andere winkeliers het goede voorbeeld in deze spoedig zullen volgen. Waar de weg ter plaatse niet onaanzien lijk is verbreed, is tegelijk dé nauwe door gang daar vlak bij de bocht naar de Burge meester Grothesiraat behoorlijk verwijd, iets wat het geheej en in het bijzonder het nieuwe pand zeer ten goede komt. Daar niet meer de nauwe, angstige bekrompen heid van voorheen, doch thans ruimte, breedte en vrijheid van bewegen, ook voor die voetgangers, die niet meer behoeven te wringen tusschen boomenjrij en erfafschei- ding. Zeker is de gemeente dus met deze, in alle opzichten geslaagde, verbetering geluk te wertschen en is het aspect daar ten zeerste verfraaid. De Autocentrale is de eerste zaak, die in het nieuwe pand opent. Door een breede oprit, waar de gemakkelijk te openen, op OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN I TELEF. 330 POSTGIRO 14648" bovenrails hangende, toeklapbare schuif deuren terstond opvallen, komt men de ruime nieuwerwets gebouwde garage, waar plaats is voor een groot aantal auto's en' waar ook de Cadillac-ziekenauto van EHBO een ruime plaats heeft gekregen. Zooals overbekend heeft de heer Alblas, zoowel de vertegenwoordiging van het duurdere type de „Graham" als van het goedkoopere type de „D. K. W."-automo- bielen. Ook vertegenwoordigt hij de D. K. W.-motorrijwielen, terwijl een repa ratie-inrichting en verhuur-inrichting an nex is. Een mooie, ruime showroom voor aan de straat naast den oprit biedt plaats aan een auto naast verschillende accessoi res. De garage zelf loopt, evenals de geheel afzonderlijk gehoudlen werkplaats, door tot aan dien Korte Brinkweg, en heeft ook daar een ruime uitgang, 'j welk een voordeel is te noemen. In de keurig ingerichte werkplaats tref fen wij aan een omvormer,» bestaande uit een motorgenerator (wisselstroommotor gekoppeld aan gelijkstroomdynamo), die in staat is tegelijkertijd 12 auto-accu's van 6 Volt op te laden met de vereischte, regel bare stroomsterkte. Daar die stroomsterkte tot beneden 1 Ampère kan worden geredu ceerd, kunnen met deze omvormer ook ge makkelijk radio-accu's worden opgeladen,. Een schakelbord draagt de noodige meters en schakelaars. Een handig apparaatje is de bougie-con troleur, waarin bougie's op het trekken van hun vonk kunnen worden nagezien onder dezelfde hooge druk, als in de auto-cylan- ders staat. Een omtröle-apparaat voor dy namo-ankers stelt zonder veel moeite in staat sluiting of andere fouten in die ankers onverwijld op te sporen. Waar een autogarage voor het wasschen der wagens altijd over veel water moet kunnen beschikken onder flinken druk, is een eigen welpomp geslagen,, waaruit het water door een electrische pomp wordt op gevoerd. Een automatische regeling zorgt voor het vanzelf in werking treden van den pompmotor, als de druk in het reservoir tot bened^en 3atmosfeer daalt. Voorts treffen wij aan een luchtleiding met compressor voor het oppompen- der banden, gedreven door een electro-motor en voorzien van een ruime ketel, waarin de lucht op 12 atmosfeer druk aanwezig is. Zoodra de druk tot beneden 9 atmosfeer daalt, schakelt de compressor-pomp zich zelf automatisch in en schakelt zich weer uit bij 12 atmosfeerdruk. Eien luchtleiding naar de werkplaats maakt het mogelijk ook daar banden op te pompen of leidingen door te blazen, terwijl een. tweede luchtleiding naar een aftapgelegeniheid aan de benzine pomp voert, aan de straat. Een manometer in de leiding geeft de juiste druk weer, en is de gewenschte druk in den band bereikt, dan is een simpele druk op een knop aan den manometer voldoende om verdere luchttoevoer af te sluiten. In de werkplaats treft men het nieuwste gereedschap aan, waaronder een electrisch slijpapparaat voor cylinders, waarvan het blok zoo noodig in den wagen gemonteerd kan blijven. Een vernuftig apparaatje geeft fouten in d'e diameter tot op 1/100 m.M. aan. Flinke ISchtkappen, zoowel in werkplaats als garage zorgen voor meer dan voldoende bovenlicht. Voor het geheel is cen/f.rale ver warming aangebracht en is alles van ijzer en steen, dus brandvrij geconstrueerd. Aan den weg, diooh op het trottoir, zooda nig dat de wagens zonder het verkeer te hinderen gemakkelijk kunnen stoppen, staat de electrlsch aangedreven Shell-ben- zinepomp, waaruit met behulp van een, met knijpmechanisme makkelijk af te sluiten, slangmondstuk de benzine kan worden af geleverd tot op 1/10 Liter nauwkeurig. Een groote wijzer geeft precies de afgetapte hoeveelheid aan. Aan den gevel geven eenige artistieke lichtbakken! bij avond den passeerenden kennis, dat zij een autogarage voorbijgaan en zoo noodig daar hulp en aanvulling van voorraden kunnen bekomen. Bij de opening gaven zeer velen van hun belangstelling blijk; men kon werkelijk spreikeni van een overweldigend bezoek. Niet minder dan een 60-tal bloemstukken, de een al mooier dan de ander, gaven blijk van. de welverdiende belangstelling van tal van vrienden en kennissen. Wij wenschen d'en heer en mevrouw Al bias veel geluk en voorspoed in hun nieuwe zaak met geri-evelijk home. DE NIEUWE WINKELHUIZEN NAAST METS. blijvende winkelhuizen van bovengemeld Naar wij vernemen, zijn alle vier de over- pand waarin ook de Autocentrale van den heer Alblas is gevestigd], reeds verhuurd Het „Wolhuis" van de fam. v. d. Koppel en een nieuwe radiozaak van den heer Schuyff uit Baarn (o.a. Telefunken-toestellen) zul len er in wonden gevestigd, naast een siga renmagazijn en een heerenmodewinkel. AI le winkelhuizen zullen reeds binnenkort worden betrokken. Het tegeltrottoir vóór deze winkelhuizen is bereids tot en met de fruitwinkel van dien heer de Haan doorgetrokken. Zijn wij goed ingelicht, dan zal dit trottoir zelfs worden doorgetrokken tot aan Hotel Eem land, wat ongetwijfeld een mooie verbete ring zal worden voor al de winkeliers daar ter plaatse. LEERLINGENAVOND OPENBARE MULO-SCHOOL. Veel jongelui in de geheel gevulde, door den Heer LJengers mooi versierde zaal van Eemland (de meisjes in aardige toiletten, die zooveel prettiger aandoen dan de de gelijke schooljurken), gezellige pianomu ziek, door de leerlingen zelf ontworpen programma's (waaronder goed geslaagde), een uitstekende stemming, zoo'n leerlin genavond moet slagen, ook al hapert er hier en daar wel eens iets aan de uitvoering der nummers; Het openingswoord, waarbij in het bij zonder een welkom werd toegeroepen aan den He-er Burgemeester van Soest, den Chef van de afdceling Onderwijs, de Hoof den en peröoneelen der beide lag. scholen, werd uitgesproken door een derde-klasser, die zich door zijn moeilijke taak vrij goed heensloeg. Een pittig gespeelde militaire marsch voor piano was de inzet van het muzikale gedeelte, dat bestond uit verschillende stuk ken voor piano, mandoline, viool en zang. Vooral „Le coeur le ma mie" (zang) en Traumerei (viool) werden uitstekend voor gedragen. Het Mulo-zangkoortje onder de bezie lende leiding van één der meisjes, bracht eenige liederen ten gehoore in de vier talen, die- de Muloschool onderwijst. Hoe zuiver klonk Hiullebroek's „Liedje van den Bei aardier" met de mooi gespeelde piano-be geleiding; welk een aardig slot was het Engelsche „Adieu"! Toen kondigde de conferencier van den avond op zijn vriendelijke, pretentielooze manier „Lachies" aan, een gedicht van E. Laurillard. Met heldere stem, juiste into natie en goed gevoelde mimiek werd de les in het lachten gegeven en dat het onderwijs vruchtdragend was, bleek uit het hartelijk gelach (in adat volgde op iedere school mop, die een vijftal aanwezigen wist te ves- tellen. Het orgel met zijn 5 levende (maar niet levendige) orgelpijpen sloeg geweldig in. De orgeldraaier was een echt type; hij en Griét, zijn vrouw, die onbetaalbaar was, oogstten een groot succes. 't Was een aardige gedachte van de leer lingen, het Hoofd en personeel der school ieder een fraaie mand bloemen aan te bieden. Met een kort, maar humoristisch speechje werdien zij overhandigd als blijk van erkentelijkheid voor de hulp, die de leerkrachten bij de voorbereiding hadden verleend. Het eerste nummer na de pauze was het bekende „Grootmoeder en Kleinkind" van Manna de Wijs-Mouton, aardig van uitvoe ring en zuiver gezongen, viel dit nummer bijzonder in den smaak. Een woord van hulde willen wij hier l rengen aan de leerlinge, die alle muziek- en zangnummers heeft begeleid. Met benij denswaardige zelfbeheersching wist zij ver schillende momenten, waarop de uitvoering dreigde te mislukkfcn, te redden. Aan haar kalmte en aanpassingsvermogen is een groot deel van het succes te danken. Een feestavond zonder tooneelstuk zou niet volmaakt zijn. De keuze was gevallen op „Zestig Gulden", een blijspel in twee be drijven, dat aan de tien spelers nogal hooge eischen stelt. Het verliep buitengewoon vlot; de rollen zaten er goed in en er werd met overtuiging gespeeld. Vooral de heer Gordon, zijn jarig tweeling, vrouw van Leuven en haar zoon Gerrit, de vijf hoofd personen, werdien goed weergegeven. De grimeering en\ het kapwerk, verzorgd door de vaardige hand van den heer Wiersma, droegen veel tot welslagen van het tooneel stuk bij. Een snoezig tafereeltje bood het tableau „Hoe het vroeger was", eten klas uit den goeden, ouden tijd. De meester met zijn lange pijp, de leerlingen in hun ouderwet- sche kleeding, de plak, de roede, de antieke houten boekemtasschen, de ganzeveer, de schouw met toebehooren het was een artistiek geheel. De kunstschilder Keus, die dit tableau had samengesteld en die er een reusachtige vóórarbeid aan gehad heeft, komt stellig een woord van lof toe. Het Hoofd der school, de heer J. v. d. Wak dankte alle medewerkenden, in het bijzonder de oudercommissie voor het vele werk, dat zij voor deze Mulo-avond had verricht. Alles samen genomen een uitstekend geslaagde avond, die de* band tusschen ouders, leerlingen en leerkrachten ongetwij feld heeft versterkt. VAN LIDTH KOMT! Aard van het voorwerp: 6 diverse sleutels MoleJ radiateurdop Polilid autoslinger PoluiJ gedenkpenning Soest J hon derth al s ba nd Op Donderdag 20 April a.s. zal de heer Jhr. Ir. O. C. A. van Lidth de Jeude, uit Baarn, No. 1 van lijst 15, de Liberale Lijst, in een openbare vergadering der Afdeeling Soest van Den Vrijheidsbond, te houden in de groote zaal van het gebouw Religie en Kunst aan de Rembrandtlaan, komen spre ken over: „Liberaal beleid en de politiek van heden". Toegang vrij. Gelegenheid tot het stellen van vragen. Aanvang 8 uur. Houdt dien avond dus vrij. BEGRAFENIS EM. PRED. Ds. JACOB v. d. SPEK. f Onder geweldige belangstelling en klok gelui der Oude Ned. Herv. Kerk, werd Maandagmiddag om 12.45 uur op de be graafplaats der Ned. Herv. Gem. het stof felijk overschot ter aarde besteld van wij- llen den Ned. Herv. cm. predikant ds. Ja- cob van der Spek, ridder in de Orde van Oranje Nassau. Onder de zeer velen die op de begraafplaats waren saamgekomen, bemerkten wij o.a. ds. J. Gertih van Wijk, predikant te Zunderdorp bij Amsterdam, de kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente te Schoonhoven, vertegenwoordigt door de predikanten ds. W. Deur en ds. J. H. Gun ninig GHza, de H.H. H. van Dam diaken en H. Scheer, ouderling, welke gemeente de overledene 32 jaar heeft gediend, benevens den koster den heer J. H. Suur, oud-cate- chrisanHen, Jhr. de Jonge, kerkvoogd te Huis ter Heide, de Ned. Herv. predkanten ds. J. I. van Schaick en E- Groeneveld al hier, de geref. pred. ds. B. Alkema, even eens alhier, de em. pred. ds. van Setten te Amsterdam, ds. C. Goeverneur te Velp, Mevrouw Landweerde Visser, oud-ge meenteraadslid e.a. Toen de zware eikenhouten kist, gedekt door een fraaie palmtak met witte seringen, langzaam in de groeve was weggezakt, nam de oudste zoon dr. Joh. van der Spek te Poortugaal het woord, welke zeer onder den indruk was. Spreker deelt mede dat het geheel in de lijn lag v. d. overledene om aan de groeve niet te spreken, maar toch wil spreker gaarne een kort afscheids woord spreken. Allereerst dankt hij voor de overgroote belangstelling, zoowel van hier als van bui ten deze gemeente. Spreker citeert dat hij voor kort met enkele jongelui heeft gesproken over de werkelijke reëele waarde van het leven en kort daarop ont ving hij het overlijdensbericht van zijn va der. Spreker dankt hem voor alles wat hij voor hem en zijn broeder en moeder is ge weest, maar een drietal indrukken blijven hem steeds bij. De eerste is dat hij als jon gen met vader meeging op huisbezoek, het mooie uit het ambt om dan als pastor in GEVONDEN VOORWERpJ te gaan in de nooden en behoeften van de aan zijn zorg toevertrouwde schapen. De tweede indruk is dat hij zijn vader zag, gebogen over zijn bureau uitrekenen de wat voor de zijnen noodig was, daar hij steeds dacht aan de zijnen en aan degenen die hem het naaste stonden. Daarom had hij zeer vele vrienden waarvoor hij steeds be reid was hot beste te geven wat hij bezat. De derde gedachte is dat hij een keer wandelde met zijn vader in den tuin en deze hem vroeg goed voor moeder te zorgén als hij er nact meer was, daar de predi- kantsweduwenpensioenen zeer laag zijn, wat spreker dadelijk beloofde. Steeds zal hij van de nagedachtenis van zijn vader behouden dat hij rechtschapen was, want zijn leven was met God, trouw heeft hij zijn ambt en zijn dienst vervuld. Spreker dankt ten slotte al'en die met de achter- blij venden mede hebben geleefd. Nadat men daarop bloeden in het graf had gestrooi bad ds. E. Groeneveld het Onze Vader, waarmede de ontroerende plechtigheid werd beëindigd. KETTLITZ KOMT! PINKsJ VRijzmf Op Donderdag 20 April a.s. zal de heer J. H. Tlh. O. Kettlitz uit Utrecht, plaats vervangend Commissaris der Koningin in deze provincie en lid van Gedeputeerde Staten van Utrecht, No. 2 van Lijst 15, de Liberale Lijst, in een openbare vergadering der Afdeeling Soest van Den Vrijheidsbond, te houdlen in de groote zaal van het ge bouw Religie en Kunst aan de Rembrandt laan, komen spreken over: „Waarom libe raal stemmen?" Toegang vrij. Gelegenheid tot het stellen van vragen. Aanvang 8 uur. Houdt dien avond dus vrij. AANBESTEDING. Door den architect G. S. Koele wijn te Baarn wend Vrijdagavond aanbesteed na- miens den heer E. Hilhorst, Nieuweweg 112 alhier, het verbouwen van perceel Nieuwe weg 112 te Soest tot wankel- en woonhuis. 4 inschrijvers. De hoogste was: G. van Egdom a'lhier met f 4390; de laag ste W. Hoek alhier met f 3619. ZWERVERS AANGEHOUDEN. Maandag zijn door de politie alhier de beide zwervers W. van P. en J. A. Z. aan gehouden die zich in kennel ijken staat van openbare dronkenschap bevonden in de Kerkebuurt. In dien toestand waren zij zelfs aan het vechten,, redenen waarom zij mede maar goed' werden opgeborgen. Na opgemaakt proces-verbaal werdien zij na ontnuchtering weder vrijgelaten. OVERTREDING RUSTDAGBESLUIT. Zondag is tegen een 6-tal chauffeurs van in deze gemeente passeerende autobussen proces-verbaal opgemaakt wegens overtre ding van het rustdagbesluit. Het waren alle autobussenafkomstig uit andere plaatsen. AANRIJDING Zondagmorgenl te ongeveer 8,30 uur reed een auto. bestuurd door J. C. M. uit Amers foort in de Niieuwenhoekstraat en wilde de Vredehofstraat inslaan dn de richting naar Baarn toe. Tegelijkertijd naderde op de Vredehofstraat vanuit de richting Baarn 'n andere auto in zeer snelle vaart en door dat hij uit de Nieuwerhoekstraat blijkbaar geen auto had verwacht, was het hem niet mogelijk meer tijdig te remmen. Beide auto's botsten tegen elkander en werden beschadigd. Persoonlijke ongelukken von den niet plaats. Tegen den bestuurder van V. is proces-verbaal opgemaakt wegtens het niet laten van voorrang aan verkeer dat van rechts kwam. SCHOONOUDERS HET HUIS UITGE ZET Zaterdagmiddag moest de politie assisten tie verleenen bij S. aan den Smitsweg, die zijn schoonouders op bezoek had, welke echter voor hem zeer lastig waren. Deze schoonouders wenischten namelijk terstond terug te ontvangen en mede te nemen en kele aan hem geleende, doch ook enkele aan hem gegeven goederen, die zij onder groot misbaar en onder veel schelden en razen van hem opeisohten* De politie moest ten slotte ingrijpen en op verzoek van S. wenden diens schoonouders uit zijn wo ning verwijderd, waardoor deze kwestie vanzelf een einde nam, tenminste voorloo- Pig- HOENDERLOO Op Zaterdag 15 April a.s. is er im onzie woonplaats oen collecte voor „Hoenkder- loo". Verschillende Dames en Heeren heb- bien zich reeds als vrijwillige collectant aan geboden. Temeer daar deze collecte bestemd -te voor een jeugdarbeid, die de sporen heeft verdiend in den loop van vele tientallen ja ren en het hier geldt misdeelde kinderen, zal niemand zich onttrekken, maar wallen wij gaarne offerten, onzen penning, ons dub beltje, ons kwartje of onzen gulden. Wij wenfschen Hoenderloo toe, dat het oen zilveren collecte zal worden. Men zie tevens de advertentie in dit nummer. EéN-DAGSVLUCHTEN MET DE l K.LM. De K.L.M. zal dit jaar nieuwe uitbreiding geven aan haar organisatie voor het houden van passagiersrondvluchten. Om het lucht verkeer meer populair te maken, heeft men een programma van ééndags-luchtrelsjes in gevoerd, waarbij laag gevlogen zal worden om de passagiers zooveel mogelijk te dort; genieten van de typische kijkjes op Neder land uit de lucht. Daaraan zullen bezichti gingen van de hangars en terrein, met di verse demonstraties van verlichting en ver keersleiding verbonden zijn. Al de bekende luchthavens en vliegterreinen zullen bij de ze route/s worden aangedaan. pER ^p-RALE pukster Jonge Pkstcren groote |t r groc- rteld |eVCSB, andere jeugd- (jeugd igd zijn. Xurs ver- ■gedeccn- groote p]cgenhcid ■voor de ■door An- T reprise [al waar- i openge- telijkertijó n de ge- weging t' j-iode van lijk hunia- ■roepen af alsme Kjes hopen UI dig it be- tre iets enz enz. in 'jn\dat u SllC der op van De regels fraai 7 2062 gevraagdl Kerkstra. Nieuwe i (nog niet! huwelijk onder Nol Wegens I te koop a.n. Wiss soons Es| alles moe Half lam kelderk.l schuur. Aanv. 1 l schnlaanl gevraagdl 30 jaar Sfl Ge Zwal Blai Witte ba ,,'t HA! Soesterbs 110 Volt Suite, keuk [ring, tuin r f 32 p. ma; rn Co. Mendi de stad - kding te koe ledrogenj uit fencostuums genspakjes Blouses DLDOET 1 oest Tel. POf KOlA'i met oc montla enz. of blad. Bessenstru: tjr vollen was< ière. Kok, Beet2 (Md gen ruim Bdkippen. Du ■kuikens iing gewenfecht eefd aanbevele ritrs en Zooi so |che tamer fttrek Waldeck opgave van i het bureau va HEEK^ „HET I Soest ia de steden j ^•igen dorp U 1 ING ï<?TORKLEEI niet moeilijk VOLDOET 51 Telef.

De Soester | 1933 | | pagina 2