°<z Soesterberg HET NATUURBAD. dÊfcfilP"* ïg&c# Benger's Ribana Benger's Ribana Het College van B. en W. als schip zonder roer. O^PlaatselijkNieuws^O i^lCruiü'rrtVci'f *»u^v;Sfh t)erl v 'C 'f; 18[ëV£cl[egénljeTei i>au t)ctL f.ocipv Oe leden cher «(yrcmuqmq:J ËS& z- 'xFWtiw te Het Ideale badpak an gebruik „RITS"-BADHANDDOEKEN J. C. van der VEEN Moaieus en Sportief. J. C. van der VEEN Toen Doornroosje Maandagmorgen op stand!, vojwi hij op zijn lampetkan onder staand britefje. Hoe het er gekomen was, was en bleef ihem een raadsel. Hij verdiepte aioh daar maar met verder in en Las: Beste Doornroosje, Gdukgewenseht met je artikeltjes over het Natuurbad Alles is nu in de weer om te zorgen, diat alles nog zooveel mogelijk in orde komt en het den 17den toch geopend kan wordjen. ik sprak zooeven het zesde commissielid; hij geeft toe, dat er hopeloos geknoeid is en dat het te hopen is, dat thee huis, watervallen en bassin het zoolang zul len uithouden, tot hèt seizoen voorbij is. Van d!en winter kunnen wij dan weer eens opnieuw een credfiietje van een duizend gul dien of twintig aanvragen oin het zaakje te verplaatsen^ te herstellen en te verbeteren. Voor het oogenblik moeten wij maar zien er van te maken, wat er van te inaken is. De Heer 'Nooder, de man die de stoot gaf tot het Natuurbad, vindt het niet zoo heel erg, dat geld geeft niebs, zegt hij, zoo blijft het werk in de wereld. Het is toch een goudmijntje, meent hij. Ongeinifengdie baden zijn stroppen, zegt de heer Grootewal, behalve dan voor hen die er een baantje weten te bemachtigen. Van dien Heer van Duren vermaan ik tot mijn genoegen, dat zijn werken met de wi chelroede toch miiet tevergeefs is geweest. Er is thans veel meer conideniswater, dan er gedurende het bestaan van het Pompstation oodt geweest is. Dit water is opvallend, veel zuiverder en kouder dain vroeger en wjijst er op, dat door des heeren van Du- renfis wichelroede werkelijk een nieuwe bron is aangeboord. Ook de aansluiting op het buizennet werkt uitstekend. In enlkele nachtelijke uren werd 1500 Mi3 zuiver leidingwater in het bassin gevoerd- Jammer dat van deze aansluiting sleobts gebruik gemaakt mag wonden als de Waterleiding Maatschappij er toestem ming voor geeft. Als het warm is en wij het waiter het hardst noodig hebben, kan ze het niet mis sen. De bedrijfsleider van het Pompstation vindt dat geen bezwaar. Volgens een veel gebruikelijke formule heeft hij uitgerekend, dat water water is en dat het geen verschil maakt of het door de een of door de andere buis in het water terecht komt. Gelijk heeft 'ie. De Heer van Duren, «die hij het probeerde uit te leggem, heeft zoo geen verstand van formules, zij interesseeren hem niet ook, hij heeft water gezocht en gevonden, daar gaat het bij 'hem maar om. Jouw artikeltjes Rebben een reuze verandering in hem te weeg gebracht, hij is weer fief en monter' als voorheen en lijkt net weer jong op nieuw. Hij is met de Heeren Endendijk en Busch den geheelen dag in die weer om nog te regelen wat nog te regelen valt. Wat fri'ssche, gezande cnitiek toch vermag! Vrijdag hopen wij het bassin vol te heb ben. Het zal dan 4 weken geledien zijn, dat met vullen begonnen werd. Bij druk be zoek zal het water in het bassin tweemaal per week geheel door versch moeten wor- dlen vervangen, 't lijkt hopeloos. De Heer van Duren zal er dus nog eens met zijn wichelroede op uit moeten trek ken. De watervallen/, die zooads ze waren, be stemd schenen ten eeuwige dage droog te blijven, zijin veranderd. Eén heeft er vorige week een paar u/ur prachtig gewerkt, doch staat nu weer droog. De heeren van de commissie meerijden dat die watervallen niet figuurlijk, doch illet/teriijk in het water zou den vallen. Een heuselijk deskundige van de Uitrechtsche Aspha'Ltfabriek vroeg of de heeren allemaal krankjorem waren ge worden. Hot is heusch gebeurd, alleen ge bruikte hij voor krankjorem een ander woord dat hetzelfde beteekent. A.s. Zaterdag zal de opening pllaatis heb ben. Op verzoek van den Heer Busch zal SoestZuüidi trachten er een feestelijk ka rakter aan te geven. 'De Heer Kerkkamp zal dan namens de Vereenigiing aan B. en W., aan d!e Commissie, en aan den hoogst bekwamen ontwerper van het planj, bloemen aanbieden. Hij zal daarbij een speech af steken,. die hij evenwel eerst op papier moet zetten en aan d'e goedkeuring van de heeren moet onderwerpen,. M)en vreest blijkbaar, dat hij roet im het eten zal gooien. Dc Commissie meent bij de opening op heel hoog bezoek te mogen rekenen. De Heer Busch as reeds op zoek naar een smoking, hooge hoed en witte handschoe n/en. Ik ben zeer verlangend hem eens in gala tussohlen' de andere hooge Heeren te zien. Om op alles voorbereid te zijn oefenen de .Heeren van de Commissie zich in, het m/aken van buigingen. M,ej. Funke, die een pracht reference kan maken, zit daarbij in u|en stoel,, laat de Heeren stuk voor stuk aantreden en een buiging voor haar maken, waarbij zij aanwijzingen geeft, hoe het moet. De Heer Endendijk gaat hejt het beste af, ihij buigt lettenlijik als een knipmes. Het. is een voorbeeld voor anderen. Met den Heer Busch gaat het ook wel, alleen maakt hij na elke buiging een ietwat vreemde hand beweging. Het is een! slecht aanwendse! dat hij mogelijk wel weer af zal leeren. Vapn den Heer van Kllooster is het echt een statige buiging, als hij overeind komt, kijkt hij kinderlijk onschuldig naar een teekening aan den wand, hetwelk een teekening van Heidebloesem blijkt te zijin. Als die Heer de Bruin aan de beurt is, veranderd hij ge heel, z'n oogen glinsteren, hij lijkt wel tien jaar jonger. Met het buigen» van dien Heer van Duren w|i'l het nog nüet goed vlotten, z'n buik zit hem leelijk in d|en weg. Zoodra hij zich weer opricht, krijgt hij bovendien het spit in den rug en maakt dan een heel rare be weging. Als dat nliet veranderd, zal hij de heele Commissie nog blameeTen. Onze Heer Burgemeester staat er bij, of hij aan handen en /voeten gebonden is en staart hulpeloos naar den Heer van Kloos ter. De Heer Hornsveld is zoo stijf als een paal van het electnische lichtnet, het gaat correct, doch een beetje houterig. Ook de toekomstige Directeur van Open bare Werken moet leeren buigen. Hij komt binnen met een driehoeks spiegel in dc hand, doch moet die eerst wegzetten. Hij buigt en draalt nu naar alle richtingen. Hij blijkt er een meester in te zijn en oogst dan ook uitbundigen bijval. Hij is de knappe man. Hij vraagt de Heeren hem verder wel te willen excuseeren, hij moet noodzakelijk naar het Natuurbad; onder zijn deskundige leiding moet diaar een ramp voorkomen worden. Met groeten ook aan d'e anderen tt P. Wat zeg je me van zoo'n brief, is het niet om te zoenen? Doornroosje had er uog een lettertje aan toe willen voegen, doch de Redactie verzocht hem vriend/olijk eenlge interessan te nieuwtjes maar liever tc bewaren tot na de feestelijke opening van het Natuurbad. H*rt zou, zoo meende zij, storend op de feestvreugde kunnen werken. Doornroosje. DIERENBESCHERMING Uittreksel Rapport over de maand April Mei 1933 van den Inspecteur der Afdeeling BaarnSoest en omstreken van de Ned- Ve re end ging tot bescherming van Dieren. Bij surveillance werd een groenten/wagen aangetroffen], waarbij het hoofdstel van het paard niet in orde was; een en ander laten verbeteren. 'Nachtelijke controle werd gehouden op de te Soest doortrekkende veewagens, bij gestaan door de Gemeente-politie. Op de wijze van vervoer waren geen aanmerkin gen, de beschikbare ruimte was goed ver deeld, er was niet te veel' vee ingeladen^ er werden wagens bij aangetroffen, bi/ninen voorzien van electrisch licht. Een overtreding werd geconstateerd van de Vogeiwpt, het gebruiken van een slag kooi cLilt is een verbod|en vangmid.de 1 d!e kooi werd in beslag genomen, proces verbaal is opgemaakt. Er werd eveneens controle gehouden op het weketijikseh Vervoer van Vee, welke 'is middags Soes/t doortrekt na beëindiging der miarkt te Puirmerenidl Ook hier geen bemerkingen. De politie verleende assisten tie. Een te Baarn aangereden hond werd van geneeskundige hulp voorzien, waar eige naar onbekend bleef; het dlier, oud en na genoeg geheel blind, werd de hond ter plaatse afgemaakt. Een zwervende jonge kat te Soest, werd een goed huis voor gevondjen. Een zwervende jonge hond, in ziekelijken toestand aangetroffen, werd opgenomen in noodaisyl. van geneeskundige hulp voor zien, en daatmia goed tehuis bezorgd. Een overreden hondje, werd opgenomen in noodia'syl, dierenarts constateerde onge neeslijke verlamming, is daarom afgemaakt. Een dloode kat aangetroffen op dien open baren weg; werd begraven. Zwervende hond werd opgenomen in noodlaisyl, Ben jonge kat in ziekelijken toestand aan getroffen; werd in noodiasyl afgemaakt. In herinnering wordt gebracht, d'at het adres van de secretaresse is Mej. Kronen berg, Praamgracht 5 te Soestdijk, welke mede gaarne alle geweraschte inlichtingen verstrekt. HET JUBILEUM DER VEREENIGING! „VRIJWILLIGE BURGERWACHT" TE SOEST Maandagavond was de inzet van de feestelijke herdenking van het tweedé lustrum der vrijwillige brandweer: deze Vereeniging herdenkt thans haar 10-jarig bestaan. Div'werd ingezet met een groo'Ji oefening op den Gemeentetoren aan de Torenstraat Kerkstraat. De geheelebrand- Weer trok eerst daarheen met de muziek van het Soester Harmoniecorps voorop, via Steenhofstraat en MiddelwijkstraaJ. Daar aangekomen nam de muziek plaats in de muziektent en speelde .onderwijl yroolijke muziek. De brandweer ving toen terstond aan met haar oefening. Eerst een, later twee en tenslotte drie stralen wer den op de waterleiding geplaatst en daar mede werd den toren bestreken. Uit den aard der zaak bleek toen aldra, dat de beschikbare hoeveelheid water en de bé- schikbare druk onvoldoende waren om tot boven op den toren te komen. Toti ongeveer 2/3 van den toren kon iop die manier worden bestreken en bij de derde straal was het aardig om te zien hoe het water daarin tot een zekere hoogte stoeg en 't verdere gedeelte van de slang léég bleef. Daarna werd de motorspuit tusschenge- schakeld en dat gaf aldra algeheele be vrediging. Rijkelijk kon toen de geheele toren worden bestreken en de derde straal, die tot boven op den toren was opgevoerd spoot aldaar nog met flinke kracht Me ters over het haantje van den toren. Inmiddels was op de Eerste Hulp Bij Ongelukken-dienst van de Brandweer-zelf in werking gekomen. Het optreden bij twee diverse ongevallen werd gedemon streerd. Eerst viel een brandweerman van een brandweerwagen, brak zijn been en bekwam eenige andere verwondingen. De eerste Hulp-dienst werd toen terstond gearlarmeer^ en trad vlug en actief .op. Volgens alle regeien van de kunst werd dat ongeval behandeld en den man ge holpen en verbonden. Zijn gebroken been werd gespalkt en tenslotte werd hij mév de brandweermanschappenwagen wegge bracht. Groote vroolrjkheid gaf het, toen bij 't weggaan de leider van den Eerste Hulp-dienst hem vroeg hoe hij zich nu voelde en of hij misschien trek had in 'n versterkende dronk. Onder luid gejuich kwam toen een glaasje cognac te voor schijn. - Het tweede ongeval betrof een brand weerman, die door de hitte was bevangen en flauw gevallen. Op hem werd ,de kunst matige ademhaling toegepast en ook hij n...a -V .y.ÉLi' ai^cr, IT.«J- èfXJcuinCl'. v»n« TOftn, ZWEM IN verkrijgbaar bij Brinkstraat 18 Baarn Tel. 134 VERBOUWDE ZAAK. werd vervolgens verder volgens de rege len der kunst behandeld. De geheele oefening stond onder lei ding van den Commandant W. Groart. De onder-Commandant, Brandmeester P. J. Drost had de leiding bij de piotorspuit en onder aan den toren, terwijl de Brand meester G. H. Nieland de leiding pp den toren had. Het geheel trok zeer veel be kijks en buitengewoon veel volk, niet het minst de E.H.B.O.-oefeningen. Na afloop werd weer met de muziek voorop teruggemarcheerd naar -Soestdijk alwaar in hotel Eemland, dat reeds .aar dig was versierd voor de feestelijkheden van den volgenden dag, een verfrisschende dronk werd genuttigd. Het geheel was een buitengewoon ge slaagden avond. Dinsdagmiddag had de voortzetting van het feest plaats. Des namiddags om 2 uur werd de ge heele brandweer in uniform officieel ont vangen door het Gemeentebestuur van Soest in de Raadszaal op het Gemeente huis. De Burgemeester wenschte de Veree niging met haar 10-jarig bestaan geluk en wijdde in treffende bewoordingen over 't nut en optreden van de Vrijwillige Brand weer uit, die langzamerhand de sympa thie van de geheele bevolking had ver kregen. De voorzitter der Vereeniging, Dr. P. G. de Vos, dankt daarop het Gemeente bestuur voor de vriendelijke woorden en aangename ontvangst. Na afloop van het officieele gedeelte der ontvangst nam Dr. de Vos nog even de gelegenheid te baat om namens de gezamenlijke leden van de Vrijwillige Brandweer aan den huidigen Commandant W. Groart ter gelegenheid van dit 10-jarig bestaan een oorkonde aan te bieden, geheel vervaardigd door het Brandweerlid J. van Sonsbeek. De Commandant, dankte voor deze prachtige herdenkingsaanbieding. Op zijn beurt nam hij toen het woord en bracht namens de Vereeniging dank aan den Voorzitter Dr. P. G. de Vos yoor alles wat deze reeds sinds 1925 voor de Ver eeniging had gedaan. Namens alle leden deed hij deze woorden vergezeld gaan van een stoffelijk blijk van waardeering, bestaande uit een gouden potlood met inscriptie. Dr. de Vos dankte hierop voor deze onverwachte attentie. Hierna trok de. Brandweer weer af en te 3.30 uur vond de officieele receptie plaats, eveneens in de Raadszzaal op het Gemeentehuis. Op het moment van afdruk ken van dit blad is deze receptie in vol len gang en is er buitengewoon .veel be langstelling. Vele bloemstukken zijn reeds aan de Vereeniging aangeboden. Het meer uitgebreide verslag van de feestelijkhe den en van de verdere gebeurtenisse/n (Tp dien dag volgt in ons volgend nummer. Een cliché van de oorkonde, zooals die aan den Commandant is aangeboden, vindt men hierbij afgedrukt. AANGEHOUDEN. DOCH WEDER ONTVLUCHT. Zondagavond te ongeveer 11 uur werd door die politie alhier te Soestdiijk aange houden de 16-jarige J. van de S-, die bleek ontvlucht te zijn uit het Rijksopvoeddingsge- stüch/t te Amersfoort. Hij werd in het bezit gevonden van een heerenrijwnel, dat hij had ontvreemd. Natuurlijk werd hij in ar rest gesteld in de daarvoor op het politie bureau bestemde loca.trtpiiten. Den volgen den morgen werd hij overgebracht naar het voor arrestanten op het politiebureau be stemde dagverblijf, doch toen men om on geveer 10 uur eens naar hem gitig kijken, kwam men tot d'e ontdekking, dat de vogel w*as gevlogen. Het zoogenaamde dagver blijf is eien klein kamertje, dat op de ach terzijde van het Raadhuis uitziet en aan die zijde van buiten; vart tralies is voorzien. De jongen had echter kans gezien een bo venlicht geheel te openen en zich door die kleine ruimte te wringen. Op spitsvondige wijze is hij toen zonder in de gaten te loopen verdwenen. Natuurlijk werd ter stond door d'e politie een onderzoek naar ide plaatsen, waarheen hij was gegaan in gesteld. En het tweede gevolg van deze escapade was, d'at onverwijld de raim/en van ihet zoogenaamde dagverblijf zoo werden veranderd, dat een eventueel tweede po ging, -die mogelijk nog eens iemand zou willen ondernemen, thans absoluut onmoge lijk is gemaakt. ERNSTIGE AANRIJDING. Zondagmorgen heeft op de Kerkstraat een ernstige aanrijding plaats gehadi Een troep racers op de fiets reed op de Kjerk- sitnaat in de richting naar Amersfoort toe, liefst maar even met vijf man naast elkan der. Tegelijkertijd passeerde daar ook een automobiel, bestuurd door Mevrouw B. uit Deventer. Toen het vijiftall met groote snelheid door de bocht vloog, zogen ze dien ault'0 te laat om nog behoorlijk te kunnen uitw/ijken en het noodlottige gevolg was. ZWEM IN verkrijgbaar bij Brinkstraat 18 Baarn let. 134 'dat de meest Linksche rijder], die geheel op het linker weggedeelte reed, door de auto werd aangereden. Ernstig gewond werd hij een stuk med'egesleurd. Dr. Donker ver leende de eerste huilp en de aangeredene werd per auto van EHBO naar het zieken huis De Lichtenberg te Amersfoort over gebracht. Er bleek, dat zijn ruggestreng was gebroken. Zijn toestand is zeer ern stig. De bestuurder van den auto treft in geen enkel opzicht ook maar eenige schuld. AANRIJDING OP NIEUWERHOEK Zondagmiidag te ongeveer 2,30 uur had een tweede aanrijding plaats op Nieuwe r- hoek. De motorrijder W. uit Amsterdam wilde met een snelheid van ruim 50 KM per uur de bocht aldaar nemen, waardoor hij de juiste macht over zijn motorrijwiel ver loor en tegen een automobiel, die vanuit de richting Baarn kwam, aanvloog. Hij kwam daarbij te vallen en bekwam een ernstige beenwonde. Hij werd bij Nieuw M-ariënberg binnengedragen, alwaar Dr. Rupert de eerste hulp verleende. Per auto werd hij daarna naar zijin woonplaats te Amsterdam overgebracht. Het motorrijwiel werd vrijwel geheel vernield. MISHANDELING. Zondagmiddag kwam O. bij de politie aangifte dkxeni, diat hij te Baarn zou zijn mishandeld. Van die mishandeling werd verdacht zekere H. V. uit Soest. Na onder zoek is tegen H. proces-verba al te dier za ke opgemaakt. NOG EEN MISHANDELING, Maandagmiddag kwam van de L. aangifte doen, dat hij de vorige week was mishan deld geworden door een tweetal hem onbe kende personen. Eveneens werd in deze zaak onderzoek ingesteld en de politie meent wel, dat de daders daarvan thans be kend zijn. Een nader onderzoek zal zulks nog wel bevestigen. Heden werd door ons een bezoek ge bracht aan de thans geheel verbouwde en naar de enschen des tijids ingerichte kruide nierswinkel van d»en Heer F. D. Genh aan de Laanstr. 66. Het geheel geeft 'm zeer ver zorgden indruk, vooral de metalen-, roest en stofvrije leven smidsdel enbakken zijn bui tengewoon frisoh en zindelijk. ij meenen deze bakken nog nimmer in Soest gezien te hebben. De stofvrije étalage, afgesloten door glias en loodramen is werkelijk goed geslaagd. Dc verbouwing is geheel door den Heer M. Suydam,, Laanstraat, uitgevoerd, terwijl de heer Busch het schilderwerk verzorgde. Deze heeren hebben hier iets afgeleverd, wat de moeite waard is om in oogtemschouw ie nemen. Wij raden een ieder aan eens te ga aai kijken. POST EN TELEGRAAF. Alhier op Hlulppostkantoor ontvangen brief geadr.E. K'fasser, Plasweg 37, Soest, welke door geadr. werd geweigerd Afzender onbekend. Terug te bevragen Hulppostkantoor Soesterberg. HET HOOGTERECORD VLIEGEN. Naar aanleiding van de op 23 Mei j.l. vastgestelde verbetering van het hoogte- record' vliegen din Nederland door Lt. Jhr. H. J. M. van Asch van Wiijck, ging deze op 8 Juni Is avanids 8 uur de lucht in om opnieuw 'n vliegproef te nemen, waarbij een hoogte werd bereikt van 9587 Mjeter. Wat btreft de uitslag hoogitevhicht op 23 Mei, Welke door een im gebreke blijven van een der meetwerktuigen aanvankelijk op plrn. 9000 Meter werd geschat, is ra aangebrach te corecties komen vast te staan) dat de uitslag 8100 Meter bedroeg, waardoor toch miog het record van 8016 Meterv ten name van wijden Biakkejues, verbeterd werdt HET TWINTIG-JARIG BESTAAN VAN DE L.V.A. Zooalls reeds gemeld wendv aal op 1 Juli a-s. de m/iliitaire Luch:tvaartafdeeli/ng haar •twintig-jarig bestaan herdenken; In ver band hiermee wondt de groote eskader- vlucht op dezen datum vastgesteld. De aan gegeven route is SoesterbergiRotterdaan den HaagAmsterdamSoesterberg. BJj normaal weer zal die vlucht tussohen 12 en 2 uur worden gehouden; bij zeer warm weer tussohen 8 en 10 uur 's morgeft®. Bij die oefening, welke sinds dlrie jaar niet meer gehouden werd, zal tevens het bewijis wonden geleverd, dat dank zij de ontwikke ling van de radio-telefonde, de onderlinge verbinding van de groepen, waaruit het es kader zal zijn samengesteld', mogelijk is ge worden. UITSLAGEN DER ATHLETIEK- WEDSTR1JDEN VAN „SOESTER BERG" OP ZONDAG 11 JUNI. Dames: 100 M. hardloopen (klasse B): 1. N. van Rijkom TOV., 14.7 sec.; 2 M. Vervoort, UDA, 14.8 sec.; S. Meijns, UDA, idem. 4 x 100 M. estafette: 1. TOV I, 57 sec.; 2 TOV II 62.3 sec. Verspringen A: 1.. C. van Aalten, TOV., 5.20 M., N. M, Knijff, UDA, 4.50 M., 3. B. van Weel, Athleta, 4.33 M. Verspringen klasse B. 1. W. Tervoort, UDA, 4.36 M„ 2 R. v. d. Hoogen, BAC, 4.16 M., 3. J. Beerscho ten, BAC, 4.16 M. Kogelstooten A: 1. P. Hitzei, Athleta 9.13 M. (nieuw UPAB record)., 2. M. M. Knijff, UDA, 8.90 M., 3. L. Kuballa GSC., 8.02 M. Kogelstooten, klasse B. 1. H. J. Burger, UDA, 8.47 M., 2. W. Ter- voort, UDA, 8.39 M., 3. J. Beerschoten, BAC, 8.3 5M. Heeren: 400 M. hardloopen klasse B: 1. W. J. Hemmes, Hellas, 58.9 sec., 2. J. Veuger, GAC, 59 sec., 3. O. F. W. Riet veld, Hellas, 60.5 sec. 400 M. hardloopen klasse C. 1. W. Bührmann, Excelsior, 57 sec., 2. M. Schutte, Esvac, 57.9 sec., 3. M. Huf- fels, TOV, 58.3 sec. 100 M. hardloopen klasse B: 1. H. J. Otten, Hellas, 12.4 sec.; 2. J. Grootewal, TOV, 12.5 sec., 3. G. van Bok horst, GAC, 12.5 sec. 100 M. hardloopen klasse C. 1. H. Schepens, Hellas, 12.7 sec., 2. J. Weltevreden, TOV, 12.8 sec., 3. W. Bühr mann, Excelsior, 12.8 sec. Speerwerpen klasse C. 1. J. Schoenmaker, TOV. 40.84 M.; 2. C. M. Schoenmaker, Excelsior, 40.25 M., 3. C. v. d. Waal, BAC, 30.79 M; 1500 M. hardloopen 1. L. Laven, Hellas, 4 min. 35 sec.. 2. K. Kasten, BAC, 4 min. 46.1 sec., 3. C. van Dam, BAC, 4 min. 51.2 sec. 4 x 100 M. estafette. 1. Hellas, Utrecht. 47.2 sec., 2. TOV.. Zeist, 48 sec„ 3 GAC, Hilversum, 49.4 seconden. GEVONDEN VOORWERPEN. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: portmomnaiie met inhoud zak aardappelen hamer Politiebureau Toren/straat 9 Politiebureau

De Soester | 1933 | | pagina 2