deH M wegens Huwelijk gesloten vpëorge aan. Onze Verlovinqs-Ringeo J. L. H0KSBERGEN Z0MER-0PRUIMING Kleine Advertenties I 50BTDUK heeren-modes 50ES1DUK hoeden-detten Ingezonden G. VAN DUIN O-^ Burgerlijke Stand Predikbeurten Aan Excellentie Slotemaker de Bruine! bij VENEMA Sport >0 Dinsdag 25 en Woensdag 26 Juli is onze zaak Telef.480 vwccoi.stoaat44 P05Tqck,I73679 ta-ir vertoon; van de Nederlanders het se paratisme. Haighitoni, Adalbert Smit, Van Rappard, de Joode (met zijn naar bolsje wistisch voorbeeld van semietischen schijn bevrijden schuilnaam) van der Mijle, Baars, Mussert, wij zouden nog meer namen kunnen noemen van onderling in de hevig ste vijandschap levende chefs van groepjes, die de nationale eenheid demonstreeren door een verdeeldheid zonder weerga en door on-Nederlandsohe dikdoenerij, Onze jeugd, de Nederlandsche jeugd in het alge meen, kennen wij te veel verstand, eenvoud en goeden smaak toe, om haar ervan te verdenken, dat zij zich in meerderheid hetzij de nationaal-socialistische parade-manieren, hetzij het socialistische of communistische jargon der roode jeugdbeweging zal eigen maken. Toch zijn er symptomen, die de vraag wettigen of niet op het juiste oogen- blik moet ingegrepen worden. Mogen onze leeraars toestaan, dat op de middelbare scholen, gymnasia en lycea de politiek on der de leerlingen hoogtij gaat vieren, en dat zelfs over de al of niet fascistische ge zindheid van leeraars rapport wordt uitge bracht? Kan onze overheid vrede hebben metde pénétration paoifique (hoe lang nog vreedzaam?) van propagandistische Duit- «Jihers, die al hun Iandgenooten binnen Neerland's grenzen door dwang en intimi datie nat.-sooialist trachten te maken? O ze ker, Oostenrijk is een heel ander land, maar hebben wij ons toch niet ook aan het voor beeld van het thans zoozeer dpor Hitier be dreigde Oostenrijk te spiegelen? Dient een uniformverbod en een strengere toepassing van de wapenwet «niet in ernstige overwe ging te worden genomen? Behoort de be- leedigimg van Joodsche Iandgenooten en van trouwe vaderlandersy die eenige drup pels Javaansoh bloed in de aderen hebben en daarom met „straathonden?' worden ver geleken, niet ten krachtigste te worden be streden, desnoods door opneming van haat- zaaiartikelen in ons wetboek van Straf recht? Behoort ter wille van de vrijheid niet reedis nu aan de terreur, die thans nog in embryonairen toestand verkeert, paal en perk te worden gesteld? Terecht heeft dr. Co-lijn in zijn voortreffelijke regeeringsver- klaring geconstateerd, dat zoowel het recht- sohe als het linksche extremisme moet wor den gekeerd Met het linksche is hij nog 'lang niet klaar; over het communisme, dat zijn orders uit Moskou ontvangt, is het laatste woord nog niet gezegd), en tegenover de sociaal-democratie, die mr. Duys voor alles uitmaakt, omdat hij een democraat en geen terrorist wil zijnblijft helaas de grootste voorzichtigheid geboden. Doch ook tegenover het rechts che fascisme zijn onze regeering op haar hoede! Duitschla-nd leert, waartoe dit in staat is. Spreker heeft het 1 Mei feest medegemaakt op het Roode plein dat 20 M; breed is en waar over heen een optocht trok van 11 uur Is mongens tot 6.30 uur 's avonds in rijen van 70 personen; alles was vertegenwoor digd. Spreker heeft het clubgebouw gezien van 'de roode soldaten), het roode 'leger is de klassenschool voor de jonge arbeider. Diverse bedrijven heeft spreker bezocht waar van 1600 tot 20000 man werkten. H. heeft daar 'de levensmogelijkheid van den menisch gezien, -en het grootste contingent sprak de hoop uit, dat de revolutie bleef, énlkelen uitgezonderd, omdat nu de drank is geweerd. Er zijn fabrieken met annex van woningen voor arbeiders en de ontspanning voor hen en voor het kind die een stad op zich zelf zijn. De economische voordeelen die der sociale voorziening zijn voor de waterpnoleet nog beter dan voor -de andere arbeiders. Elk heeft recht op 14 dagen of 1 maand verlof met behoud! van loon en fLosttelooze verpleging bij ziekte, zoodat het verschil met hier te lande wel groot is. De kindertehuizen zijn zeer goed ingericht; zelfs de 7-jarigen leerplicht. In het ontwik- keliingsinstiituut wordt men wetenschappe lijk en technisch opgeleid voor het bedrijf. Verstrekt wordt voor elke man 8 ons, voor de vrouw 6 ons, voor het kind 4 ons brood; voor de arbeider op de fabriek extra 4 ons. Spreker heeft de machtige stuwdam bezocht ■en de Dnjepp.- een fabrieksplaats van 50022 zdélen. Elke ongeschoolde arbeider kan met een gezond stel hersens in zijn vak opklimmen tot den hoogs ten trap* de leer lingen ontvangen 35 tot 60 roebel salaris per maand. De farizeeachtige praatjes over de prostitutie wijst spreker af daar hij nacht in nacht uit gedurende de 14 dagen dat de delegatie er was er op uit is geweest, maar zoo goed als niets zag. Hij die wil arbeiden wordt met open armen ontvangen Geloofsvervolging is er ook niet. Elk leeft naar zijn eigen overtuiging. Spreker zag op straat vrouwen een kruis slaan. De aarts bisschop uit Qdessa verklaarde dat siinds 1931 in Moskou een opleidingsinstituut is voor geestelijken voor personen boven de 18 jaar, tevens verzocht de Kerkvorst om de praatjes over geloofsvervolging niet te ge- looven. Spreker komt tot de conclusie dat de communistische partij van de meest slaafsche arbeider de meest gelukkige mensch heeft gemaakt. Hij verzocht met klem deze partij te steunen. Eventueele schriftelijke vragen wil hij gaarne beant woorden. Bulten verantwoordelijkheid der Redactie Geachte Redactie, In het verslag over een vergadering in een zaal van notel Ockhn\jsen, voorko mende in „IJe Soester" van ly Juli, mid delste kolom, 2de pagina, onder hethooid „Dierenbescherming' komt een onjuist neid voor, welke m.i. behoort te worden rechtgezet. De vergadering werd, volgens uw ver slaggever, bijgewoond door oen heer Bu- ning, lid H.B. Hierdoor wordt de indruk gewekt, dat genoemde heer lid zou zijn van het Hootubestuur van de Nederland sche Vereeniging tot Bescherming van Dieren, bureau Prinses Madestraat 40 ie 's-Gravenhage, waarbij de afdeeling Baarn, Soest en Omstreken is aangeslo ten. Dit is onjuist. De heer Buning is geen lid van het Hoofdbestuur van genoemde Vereeniging en hij heeft dit Hootdbestuur of deze Vereeniging ter vergadering niet vertegenwoordigd. Inmiddels dankend voor de plaatsing, Hoogachtend, C. M. Kuijpers. Onderschrift. Het is ons gebleken, dat, hetgeen de heer Kuijpers schrijft, juist is. De heer Buning is lid van het Hoofdbestuur van de zustervereeniging, n.1. de Wettelijke vereeniging tot bescherming van Dieren. Red. ZIJN MASSIEF EN VOEGLOOS in alle maten voorradig de juiste modellen in verschillende breedten in 14 en 18 karaats. Vanaf f 6.50 JUWELIER TEL. 898 OPTICIEN A'FOORT UTRECHTSCHESTR. 23 Mijnheer .de Redacteur, Beleefd verzoek ik U om een plaatsje Ln Uw blad, waarvoor iik U bij voorbaat be leefd dank. Oorlog en Christendom. Het is een mis troostig werk, om altijd weer misverstan den omtrent de beweging van „Kerk en Vrede" op te ruimen, voorail als men niet weet of die misverstanden voortkomen uit niet kunnen of niet willen begrijpen. Dit heeft kortelings weder bewezen de gedach- tenwiis-seling in Uw blad naar aanleiding van hetgeen de heer Joosten uit Amsterdam heeft gezegd aan het adres van Kerk en Vrede in de vergadering van de Burger wacht alhier. Aangezien evenwel Mejuf frouw H. Funke daarop op zoo waardige wijze in Uw blad heeft geantwoord, is ver der commentaar voor onze zijde daarop overbodig. lik wil evenwel niet nalaten er op te wij zen,, dat de verkeende voorstellingen die men -dikwijls aan ons streven gélieft te ge ven aan anderen, oorspronkelijk niet tot on zen groep behoorenden, de oogen opent. Ais bewijs hiervoor moge wellicht dienen een stukje uit het Ut r echts ch Predikbeur- tenblad" van de hand van haar Eindredac teur ds. P. de Haas en in antwoord op een uitlating dn hetzelfde blad van een zekeren heer Kroese, die daarin uitvoerig had be toogd! dat terecht aan den Wjjdingsdienst van Kerk en Vrede ter Jaarvergadering de Dom geweigerd werd. Uit hetgeen Ds. P. de Haas schreef blijkt gelukkig, dat ook buiten ons kamp m-enischen zijn- die geeste lijk onderscheidingsvermogen bezitten^ die ons willen begrijpen en daardoor ook inder daad verstaan. Ds. P. de Haas schreef als volgt; jyZiet, ik ben geen lid) van „Kerk en Vre de"; dit sta voorop; er is een en ander, dat nu hier niet ter zake doet, dat mij alsnog weerhoudt mij daar van heeler harte bij aan te sluiten. Maar ik kan er nooit goed tegen, wanneer men de mannen van ,,K. en V." bekogelt met goedkoope argumenten, en maar zoo gemakkelijk /hen uitmaakt voor goedige dwazen of gevaarlijke revol.uti.on- nairen. Trouwens de personen en de karak ters der voornaamste figuren in die bewe ging moesten -ons iets voorzichtiger in ons oordeel ma-ken. De geachte Schrijver van het vorige stukje, de heer van D. zegt bijv., dat men zich op het standpunt van ,,K. en V." in-et met kracht tegien ongure elemen ten" zou mogen verzetten. Ziet, dat is al toos zoo: wanneer men een bepaald principe heeft, dan komen andere menschen die dat gevoelen niet deelen, steeds vertellen, wat men op des anders standpunt, consequent zijnde, dan ook moet willen, en ook moet verstaan. Men ondervindt dat bijv. ook als geheelonthouder, ook als aanhanger van een godsdienstige richting enz. Altoos is men op een gevaarlijk „hellend vlak"; maar het eigenaardige is, dat de aldus gesignaleerden toch op dat „hellend vlak" het nog al hou den. Als iemands geweten ten opzichte van dlilt ééne gegeven ,jden oorlog" zegt: „daar kan, daar mag ik niet aan meedoen", dan is dat nog niet afschaffing van justitie en po- liie, nog minder een aansturen op afschaf fing van den staat. Zelfs het Pauluswoord aangaande de overheid, die het zwaard niet te vergeefs draagt, is heusch nog niet in het gedrang. Niemand kan den „K. en V."- menschen een absolute weerloosheid op dringen, op straffe van anders halfslachtig te zijn. Dat is goedkoope polemiek. We kunnen n.u over het begrip „politle- leger" twisten, maar wanneer dat gewoon „leger" zonder meer moest beteekenen, wat is dan de zin van dit bizondere woord: „.politieleger"? Aan 'i woord „.politie" is in haerent de gedachte „rechtshandhaving", „ordebewaring"; is ook inhaerent de ge dachte „(het geweld tot een minimum be perken"; „ontzien van menschenlevens zoo veel als mogelijk". Oorlog is echter daar van de tegenpool: vernielen, schenden» moorden, verwoesten zooveel mogelijk en zoo vreeselijk en gruwelijk mogelijk; stop zetting van alle moraal, en van alle wezen lijke vreeze Gods. En bij oorlog van „rechtshandhaving" te spreken, dat doe dan maar wie het durft!" en nadat Ds. de Haas onze beweging ook nog tegen andere beschuldigingen krachtig in bescherming heeft genomen, eindigt hij met de woorden: „Nog eens; ik ben geen lid van Kerk .,en Vrede; maar aanvallen als van de geachte inzenders drijven een nadenkend „Christen wel sterk den kant van „Kerk ^,en Vrede" uit." Wij zijn Ds. de Haas dankbaar voor zijn ridderlijk woord. Hoogachtend, Het Bestuur van „Kerk en Vrede" Afdeeldng Soest. WAARHEEN? Niel zonder tegenzin Is 't dat ik thans begin te spreken van een zaak Die niet valt in mijn smaak. Als men dit naast ^ich legt En ontevreden zegt: Al-weer een badzaak-mop Hloudit daarover maar op, Wil ik niet protesteeren En stellig niet beweren Dat men onbillijk as. 't Wordt heusch een ergernis. Miet achting ben 'k vervuld Voor 't prima leesgeduld Waarmee volhardend,, men Verwerkt de vrucht der pen. Frisch is het dikwijls niet, Wat mien de lezer biedt 't Klon-k soms als hol gezwets 't Draad., of^ géén draadgeklets. Toch heeft men 't niet gehad De pret met 't Soester bad. Wie denikt dat 't eind er is Die heeft het Jeelijk mis. Nu komt de kroon er op. De zotheid gaat 'ten *°P- Een dansvloer bij het bad Nu wordt het pas nog wat. Ja wat), maar vast niet veel zaaks, maar integendeel Voor hen. een nieuw bezwaar, Die 't zien als een gevaar. Noemt men 't maar 'n ildee Telt hun princiep niet mee; Will men, wie -baden wil D.ie malle mode-gril Van saamgeplakte paren Nu -ook niet meer besparen? Mag men zijn kind'ren wel Door 't -harfcstocht-prikkelend spel Te voegen bij het bad Brenigien op 't glibberig pad? 'Nu hoop ik inderdaad Dat onze Soester Raad Eens op zijn voeten staat. Dit euvel tegengaat! OPMERKER. HET KAN VERKEEREN. Zijne vrienden, en heer Busch Hebben om hun hals een Lus. Geen lus van touw, wel) nee. Zoo denkend, valt het mee. Figuurlijk slechts een strop. Hun vlieger ging niet op. Zij wilden KareL dippen, Even den Raad uit wippen. Maar dat gaat zoo maar niet, Dat men dat toch niet ziet Het is geen veertje zeg, Men blaast hem zoo niet weg. Maar 't ergste van 't Wat hun meest spijten zal, Ze deden zooveel als De strop om eigen hals. Eerst roemden zij om strijd Zijn groot' capaciteit. Kwam Karei in de Raad Eerst dan werd Soest gebaat. Maar alles kan verkeeren, Zoo ook de gunst der heeren. Was Karei eerst hun man, 't Is of hij niets meer kan. Nu maakt men groot kabaal In de vergaderzaal En tracht hem af te maken Met onbewezen zaken. Niemand der Achtbaarheid, Noemt maar een erukel feit. Hij 's plots een domme gans. Men wil hem missen thans. Wat heeft hij toch gedaan Dat hij nu weg moet gaan, Hoe werd de raadzaal parel De nu gesmaadde Karei? Gaf hij niet wat men dacht Dat "billijk werd verwacht Of staat hij thans niet meer In 't teeken van dien heer Die even ongewis Als 't weer in 't voorjaar is? KAREL V. OUDE RIJWIELPLAATJES EN T.B.C. BESTRIJDING In Augustus moeten de oude rrjwiel- plaatjes weer door nieuwe worden ver vangen. Waar blijven de oude? „Die hebben geen waarde meer" denki ge misschien; „we werpen ze dus weg!" Doet dat niet, maar neemt de moeite, ze af te geven aan 't adres van onder- geteekende, dan zullen ze meehelpen, om de belangen der T.B.C. patiënten in Ne derland te bevorderen. Drie iniilioen belastingplaatjes zijn 't vorige jaar uitgereikt. Ueruen aie nu al len opgezonden aan de ereemging lot Bevoruering der'Belangen van i.ti.U.-pa- tienten, dan zouden ze een belangrijk ue- drag opbrengen, waardoor een aan uil pa tiënten, die Aazorg-oenandeiing benoeven, konden worden geiioipen. Ook andere meiaien voorwerpen kunnen worden aigegeven aan o nu er staand ad* es, de oporengst wordt besteed voor het zelfde doei J. E. Bloemen, Wald. Byrmonilaan 60. van 13—19 Juli 1933. GEBORENBertha dochter van P. Schou ten en D. Koops Belvedère weg 1; Dieua •dochter van F. Y'isscher en F. Assen Mo lenstraat WZ 23; Henidmka Wilhelmina Ma ria en WiLhelmina Berdina Mania dochters van W. J. Beijer en B. W. M. van de Lugi BeetzLaan 16. ONDERTROUDW: G. Veldhuizen en J. van de Kuit. GEHUWD: Th. J. de Haas en M. P. Abelman. OVERLEDEN: Maria Hendrika ter Burg 76 jaar Wed. van J. Klauwers Beetz- laan lüa; Maria Meijers 74 jaar wed. v n W. Wijnen Amersfoortschestraat 5. Vestiging 1319 Juli 1933. A. Kikkert van Hilversum naar Vrede- 'hiofs/traat 9; J. J. Lissenberg met vrouw van Zuilen naar Postweg 83; H. Wierhake van Zeist naar B. Grothestraat 38; E. A. M. Smit van Enkhuizen naar Torenstraat 3; H. W. Demmers van Apeldoorn naar K. Hartweg 24; D. van Dongen van Apel doorn naar Kl Hartweg 24; B. H. van Veen van Amsterdam naar Braamweg 13a. P. van M)uijden van Amsterdam naar K. Hartweg 1; H. K. F. van Teij-n van Arnhem naar B. Grothestraat 60; B. van Laar van den Haag naar Luchtvaar taf deeiling. A. Moraal van Hillego-m naar Julianastraat 12; A. L. Bra- kel met gezin van Amsterdam naar Nieu- westeeg 64; B. W. J. Rupert van Nijme gen naar Steemhofstraat 12. Wed. G. Steen- beek van Hoeven naar Heideweg 53; G. Vink met vrouw van Wadenoijen naar Soes- terbergschestraat 95; F. Overink van Hil versum naar Julianaplein 4. B. Algra met gez-in van Hoorn naar Nieuwe weg 59; W. J. van Mil van den Haag naar Nieuwcweg 66; B. M. van de Linden van Apeldoorn naar Beetzlaan. J. Bs Sevink idem; A. Hülsken idem; E. Veerman van Amsterdam naar Schoutenk.weg 10a; M. Stegeman met gezin van Apeldoorn naar Beetzlaan; G. A. Jaarsma van Utrecht naar Soesterb.straat 30; P. M. Wijsmuller met gezin van Heem stede naar Wilhdlminalaan 22; G. W. J. Hofman met gezin van Malang naar van Weedestraat 27; Dames Beker- en Sliep van Rotterdam naar Laanstraat 52; A. E. van Tuil van Zeist naar Spoorstraat 34; J. C. van Eindt van Utrecht naar Heideweg 52. Vertrek van 13—19 Juli 1933. G. Th. J. van de Linden van Amersfoort schestraat 42 naar den Haag van Blanken- straat 65; N. van Oosten van van Weede straat 37 naar TerschélTing Boomstraat; A. M. G. Zomer van van W.'eediestraat 32a naar Banikalan; R. H. Brandenburg van Steen hofstraat 12b naar Hilversum Joh. Gerafds- weg 44; E. Lamimertse van Beetzlaan 82 naar Zetiist Mtolenlaan 1; A. L. van der Meer van Soesterbergschestraat 125 naar den Bosch van Norenbenghstraat 49; K. A. Hein/huis van Amersfoortschestraat 119 n. Amersfoort Soesterweg 230; Th. M. J. Ver hoeven van Banningstraat 94 naar Amster dam J. W. Brouwerstraat 34bis; P. J. van Dijen van B. Grothestraat 67 naar Baarn Weteringstraat 40; P. Kunne van Kon.laan 109 naar Nieuwveen Johannesstichti.ng; P. Hille van Rembrandtlaan 21 naar Doorn Rijksstraatweg 51; Wed. H. Majoor van Torenstraat 3 naar Leiden Frans van Mie risstraat 25; A. L. Brand van Heideweg J8 naar Baarn Eemnesserweg 84. Verhuizingen in de gemeente van 1319 Juli 1933. Weduwe W. J. Ph. van Waning van Amersfoortschestraat 89 naar 79; A. Zuid- meer van So-esterb.straat 6 naar Vredehof straat 9; M. van Rouwendaal van Korteweg 19 naar Bi/rktstraat 7a; P. J. Horst van Mo lenstraat WZ 11 -naar Vinken weg 30; R. F. Mbritz van Mendelssohnilaan 6 naar 1; M. van de Wilflik idem; J. van Rossum van B. Grothestraat 31 naar Kerkpad ZZ8; E. de Ruig van Beckeringhstraat 34 n. Klaar- waterweg 39; T. Dijkstra—Wfeistra van Nieuweweg 64 naar Eemstraat 4; W. G. Koot idem. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 23 Juli 1933 kerk 10 uur: Zend. J. L. D. van de Roest. Bosstraat 20 's avonds 6 uur: Ds. v. Schaick. Hagepreek. Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. HERV. (GER.) EVANG. SPOORSTR Zondag 23 Juli 1933 's morgens 10 uur: Prof. Dr. J. Severijn, van Utrecht 's Avonds 6 uur: Ds. C. B. Holland, van Putten. CHRISTELITK GEREFORMEERDE GEMEENTE. Zondag 23 Juli 1933 voorm. 10 uur, nam. 6 uur: Ds. J.- Hovius, van Nieuwe Pekela. Woensdag 26 Juli 1933 nam. 7.30 uur: Ds. B. Oosthoek, van Kampen. VEREEN. VAN VRIJZTNNIG-GODS dtfmrttgfn Zondag 23 Juli 1933 's morgens 10.30 uur: Ds. M. Uiterdijk*, van Soestdijk. (▼oorheen R. FRESB Hofleverancier». BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 Dagelijks booren en bezorgen Excellentie Slotemaker de Bruine! Ed'le Heer! Toe! Geef mij nu, bij 't ontbijt ons 't Versch en knappend broodje weer! Daarmee doet gij ons een weldaad! Heusch, ik spreek uit aller naam; Door Jt Heelal", tot uiterst hoekje, Zal zij schallen dan, de faam: Gij, de brenger van dat goede. Waarop lang, een ieder wacht! Terwijl nu om 't oude broodje Héél de wereld ons belacht! Laat ons toch vooral niet langer, Spot der Vreemdelingen zijn! Die zulk „klein gedoe" verwenschend, Zeggen: „Holland? „Nou, 't was fijn!" „Als je 's morgens aan 't ontbijt kwaamt, En je hadt een „flinke trek". Kreeg je „watten" er „met zaagsel" En je dacht èn zei:>,Verr Frankrijk, Duitschland, Denemarken, België en Zwitserland) Zweden, Cechoslavakije, 'k Noem ze maar in los verband; Oostenrijk en Hongarije, Hebben reeds geruimen tijdl Nacht-arbeids-verbod voor bakkers; M.aarVersch brood aan het ontbijt! Wat Verschuur ons niet wou geven. Gij, Professor1, doe nu dat; Aantasting grondvesten van het Staatsgezag? Ook gij lacht wat Om die dwaze, malle frase! Tooit, als immer, wie gij zijt: Man van nuchter, practisch hand'len! Geef ons versch brood aan 't ontbijt! AD REM. Nadruk verboden. Heeren Mode-artikelen „Ribana" Badcostuums voor Dames en Heeren. C. KUIIPERSTRAAT 10. Tel. 803 wLUBNIEUWS V.V. SOEST. Aangesloten bij de K.N.V.B. en U.P.V-B- Soest IZilvermeeuwen I 66 Zondag j.1.. speelde ons le elftal een vriendschappelijk en wedstrijd tegen Zilver meeuwen 1 uit Zaandam, welke eindigde m een gelijk spel. Nadat Soest de leiding ïam, kwam Zilvermeeuwen geweldig op- ietten en wisten voor de rust een voor sprong te krijgen van 61. Na de rust .varen de blaadjes omgekeerd en was Soest aan het woord. Zij wisten dit in 5 doelpunten om te zetten. In dezen wed strijd speelde mede ons bekend oud-liid vV. van Veenendaal, welke na een lange rust-periode op een goeden wedstrijd kan erug zien. Hij zal wederom voor Soest aitkomen. Zondag a.s. Aanvang 1 uur Soest IIS.O.A. II Aanvang 2 uur Soest IS.O.A.I A.s. Zondag krijgen wij twee Haagsche ?lftallen op bezoek, welke wederom als verleden jaar een paar vriendschappelijke vedstrijden zullen spelen. Wij verwachten a.s. Zondag wederom een aangenamen voet baldag. v»n 15 regels f 0.75. Elke regel meer f 0.15. Bij vooruitbetaling te voldoen. 4 maal plaatsen, 9 maal be rekend. Voor bewijsnummer moet 5 cent in rekening worden gebracht. Tot ons groot verdriet overleed he den ons dochtertje Sonja Ingeborg, in d'en ouderdom van 5 dagen. H. F. W.. BLOEMENDAAL B. BLOEMENDAAL—ELZINGA OSSENZIJL, 18 Juli 1933. Verzoeke geen rouwbeklag Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden gedurende de ziekte en bij het overlijden mijner onvergetelijke Moe Ier, betuig ik langs dezen weg mijne oprechten dank voor het medeleven im het voor mij zoo zwar verlies. In het bijzonder voor de meer dan lief devolle behandeling van Dr. Donker, Zus ter Henny en de Eerw. Zusters van Mariën- burg aan mijne Moeder gegeven. Hoogachtend, W. J. M. KLAUWERS Beetslaan 10A. Gev niet met wee Bie ger me kur ren ma 6la wei hu\ hui Ad 2 C De zal VANAF HEDEN PRIMA KAAS 25 cent per pond. W. Boshuizen. Praam gracht, Soestdijk.

De Soester | 1933 | | pagina 2