Zaterdag 5 Augustus begint onze Groote Uitverkoop ATTENTIE Onze Verlovinqs-Rinqen J. L. HQKSBERGEN 1 rol boterhampapier Pluimveeteelt. N.V. EERSTE SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ Klein Heeren mode-magazijn GEORGE DE HAAN Tel. 480 Soestdijk G. VAN DUIN Burgerlijke Stand p-0 S0ETEK0EKIANDA ZUID-AFRIKA. VEN^IVm KLEE R M AKERIJ Predikbeurten 1 C te danken aan de baten vain die exploitatie van de „Radio Bode". Deze werden nl. voor het j eerste halfjaar 1933 getaxeerd op f 245,000. Zij bedroegen in werkelijkheid f 320,000; een voordleelag verschil derhalve van J 75.000. De AVRO-zesweeksohe is een overwel digend succes geworden. Nog nooit hebben zóóveel luistervinken giro 128.000 bedacht a/ls dezen keer. 140,000 stortingen zijin er gedaan. f 300.000 as door deze 140,000 stor- ters bijeengebnacht. Binnenkort zal in het openbaar door notaris Koopman te Amster dam worden uitgemaakt, wie de gelukkige winnaar is van vliegmachine, automobiel, motorboot, etc. Het ledental van de AVRO bedraagt op diit oogenblik 180,000. Wanneer wij al onze krachten inspannen!, is de verwachting gerechtvaardigd, dat ons ledental op 1 Ja nuari 1934 het enorme cijfer van 200,000 zal bereiken. Miaar dan moeten wij ook allen zonder ui/tzonderimg, een oogenblik van on zen tijd .ailss propagandist van de AVRO op treden. Ten aanzien van het getal onzer lieden 200,000 moge onze verwachting u boud toeschijnen, gij zult rnog meer verrast zijn. dunkt mij,, wanneer ik u verzeker, dat de hoop gerechtvaardigd is, dat wij aan het einde van het jaar zullen beschikken over een spaarpot, groot f 2,000.000, die dan aan wezig zal zijni, zonder d'at er raog een cent schuld is voor de betaling van ornis nieuwe kloeke kantoorgebouw in. Amsterdam, dat 'op dat oogenblik in die boeken voor herim- nerirag vermeld' zal staan voor een waarde van f 1. Em passant hebben wij dit gebouw dan uit ons zakgeld" betaald Niemand' be hoeft er düs aan te twijfelen, of wij op dit oogen/blak wel iin staat zijtn om een nieuw studiogebouw in, Hilversum te stichten, dat voor ongeveer 6 torn beslag zal leggen op -onze kasmiddelen. Wij verwachten,, dat de nieuwe studio in den loop van 1935 gereed zal komen en de inwijdliing van dit nieuwe gebouw zal moe- tien samengaan met een indrukwekkende demonstratie, die opnieuw de beteekenis van de AVRO in de Nefdierlandlsche maat schappij zal accentueeren. Wij hebben *nog den tijd' om de bizonder- heden voor de feestviering voor de inge bruikneming van de nieuwe studio uit te dienken;maar om u eten idee te geven van-hetgeen wiij ons voorstellen, deel ik u ZIJN MASSIEF EN VOEGLOOS in alle maten voorradig de juiste modellen in verschillende breedten in 14 en 18 karaats. Vanaf f 6.50 JUWELIER TEL. 898 OPTICIEN A'FOORT UTRECHTSCHESTR. 23 nu reeds mee, diat het zal moeten zijn een tweede Houtrust; een nieuwe getuigenis van de sociale en ethische beteekenis van den radio-omroep van de AVRO, als de onzichtbare huisgenoote, als 'de graag ont vangen gaste in honderdduizenden Neder lands che gezinnen. October van dit jaar zal in alle opzich ten gebruikt worden als AVRO-propagan- daanaand, waarin behalve voor een verster king van het ledienitaJl en dat van het aantal abonirvé's op de Radio Bode, aangespoord zal worden dJeel te nemen in het AVRO- Orgelfonds. O'ns prestige staat hier mede op het spel. Wij mogen niet gedoogen, dat het beroep op de Luistervinken, een extra bijdrage aam hun beroep te geven, een onbevredigend resultaat zal opleveren. In die October-maand zal een opgewekte propaganda worden gemaakt en de radio programma's zullen in den aether spette ren als een vuurwerk op Koninginnedag. Klovacs Lajos zal een tournée ondernemen langs onze Node ril andlsche steden met een geheel, nieuw programma en nieuwe attrac ties. In November zal de band dan weer voor den Omroep beschikbaar zijn, maar i.n December gaan wij weer met hem „den boer" op. Het beroemde Scala-koor uit Milaan, een gezelschap van bijna 100 superbe-zangers, zial onder leiding van de AVRO naar Ne derland komen en dn de groote plaatsen van ons land een aantal concerten geven. •Laat i,k nog met een enkel woord mogen terugkomen op dat Orgelfonds. Iedereen, die een bijdrage voor dat orgelfonds stort in October. ontvangt als aandenken voor in October, ontvangt als aandenken voor zijn storting een fraaie Gero-zilveren pla- „Ik bouwde mee aan AVRO's huis". Deze pMjuette zal worden geschonken aan ieder een, die handelt volgens het inschrift ervan, waarbij wij van harte hopen, dat iedere in- dfividueele bijdrage de kosten van dit ge schenk zal overtreffen. Het algemeen aspect van de omroepsdtua- tie is voor de AVRO sinds de vorige alge- mecne vergadering o ogenschijnlijk niet ge wijzigd. Onze zendtijd is niet uitgebreid. Wiat van ons afgenomen is in 1930, werd nog niet door ons teruggenomen. Als een nog immer wijkend fata-morgana staat aan den horizon onze eigen zender. Maar al is er o ogenschijnlijk geen veran dering gekomen in. de situatiein wer kelijkheid is er een heilzame revolutie ont ketend in dien gedachten gang van velen, die bij d)e oplossing van het omroepvraag- stuk gewicht In de schaal kunnen leggen. Drie jaren zijn sinds het zendtijdbesluit van 1930 verloopen en in die drie jaren heeft men de wrange vruchten geoogst van een beleid, waarvan wij 3 jaren geleden het rijpen hebben voorspeld Onze bloei in 1930 was velen een doorn iuihet oog; mede daar om heeft men gepoogd ons in den afgrond te storten. Wij zijn gevallen, diep.... maar wij zijn heelhuids beneden gekomen, hoog stens eenige builen en schrammen., die nu alweer zijn geheeld. In een afgrond vallen gaat snel. in enkele .seconden tijd-s is men beneden. Toen wij heelhuids beneden gekomen waren, hebben wij het stof uit onze oogen gewreven en onze pijnlijke ledematen gemasseerd, maar daarna zijn wij den tocht naar boven weer begonnen; voetje voor voetje, moeizaam, maar gestadig; en dien beganen grond zien wij, wanneer wij tijdens het klimmen af en toe omhoog kijken, naderbij komen, Wij be vinden ons op den terugmarsch naar de vervulling, dde een oogenblik aan den hcri- zon is teruggeweken. HILVERSUM. MOEILIJKHEDEN TUSSCHEN BOUWVAKARBEIDERS. De vier dagen vacanitie voor die bouwvak arbeiders hebben in deze gemeente een verkeerd resultaat geliadL In plaats van rust •te brengen, hebben zij de gemoederen van vete leden van de Moderne Vakbeweging en de Federatie opgewondlen; het doorwer ken van een vijftal arbeiders uit Abcoude, ■diie aan. de uitbreiding van de tapijitfabriek van Cron. v. d. Brink aan die Uuygensstraat werken, was daarvan die oorzaak. Woensdag werden dleze arbeiders opge wacht, doch' de politie hield de posters op behoorlijken afstand van idle fabriek, zoodat zach geen ongeregeldheden voordeden. Tot een ontmoeting tusschen die vacantie. houders en de werkenden was het toch niet gekomen, daar de laaitsten het terrein der fabriek niiet veriieten. Dinsdagavond werd' ook gepost, echter zonder resultaat, daair eenige arbeiders den nacht op het werk doorbrachten en, de an deren het ongemerkt hebben kimmen ver laten. De leden van de Moderne Vakbewe ging en de Federatie zijn van meeninig, dat de arbeiders zich aan de voorschriften heb_ ben te houden. De werkendien zijn ook over tuigd' van hun goed recht, zij zijn door lamg_ durige werkloosheid niet in het bezit vam vacantriebomnien en dit werk biedft de gele genheid, althans eenige maanden in hun onderhoud te voorzien. HAARLEM. DE LOONEN VAN HET GEMEENTE- PERSONEEL. Door idlen gemeenteraad was 29 Juni be sloten tot het heffen van een progressieve korting loopemde van 4J£ tot 9 op de salarissen en loonen van, het gemeenteper- so.neeH. Door den burgemeester dis vernieti ging van dit raadsbesluit gevraagd, en thans is bij Koninklijk Besluit van 28 Juli het raadsbes/lult geschorst. 's-GRAVENHAGE. DE NOOD IN W.-FRIESLAND. De minister van Economische Zaken heeft aan den burgemeester van Grootebroek, als antwoord op het telegram van een commïs- sile uit 50 Westfriesche gemeentebesturen, het volgende getelegrafeerd: „De nood in den tuinbouw, en vooral in Wjest-FriesJaind, heeft mijn ernstige aan dacht 'gedurende de laatste weken. Reeds iis de uitbetaling voor de vroege aardappe len, ter wfiiBe van West-Friesland, bespoe digd en het bedrag, hoezeer ook nog bene den kostprijs, hooger gesteld' dan die voor nemens waren. Bij de verdere uitvoering der steun regeling zal bijzonder op de be langen van de streek worden acht gesla- gen> BAARN. FLORA THEATER. Geeft deze week van Vrijdag 4 tot en met Woensdag 9 Augustus een bijzonder mooi gevarieerd program. A'ls 1ste groote film gaat Trouwe Kameraden, een film, ge. speefd door de bekende Olivier Hardy en Stan Laurel die U weer heel wiat van hun streken en komische zetten in dit werk la^ ten zien, een genre dat alleen door hun ver tolkt kan worden. Dan gaat de eerste en nieuwste oriigiineele muziek- en geluids film van de Watt en Half Watt's, getiteld: Pat en Patachon op Manoeuvre. Doordat er muziek en geluid op de juiste momenten bij komt zijn deze films nog een stuk in waarde gestegen. Als bijzondere attractie heeft Flora deze week een filmcomedae in 2 Acten,, Hollanidsch sprekend, met de be kende Lou Bandy in de Hoofdrol. (voorbeen R. FRESE Hofleverancier!. BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 Dagelijks hooren en bezorgen bevattende 50 vel stevig perkament, voor N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij Van Weedestraat 7, Soestdijk OPRUIMEN. ER WORDT VEEL TE WEINIG OPGERUIMD EN NU ZEKER! In gewone lijden zag men op de boei de- rijen en ook op slecht beheerde „hoen derparken" altijd nog van die klungels loopen, waarvan de eigenaar wel wist, dat ze d'r kosten niet goed maakten. Wij heb ben daar steeds op gewezen, omdit die minderwaardige beesten het winstcijfer maar drukten. Hoeveel te meer is dat opruimen thans noodzakelijk! 't Is onbegrijpelijk, dat ve le kippenhouders het nog maar steeds niet willen inzien. Vooral in 'n noodtoestand is het letten op de kleintjes geboden. We moeten be zuinigen en daar het broedseizoen is af- geloopen, is bet raadzaam, dadelijk de hanen weg te doen, althans 't aantal be langrijk te beperken. Nu zal men er allicht een nog iets bete ren prijs voor maken, dan in het najaar, en bovendien spaart men heel wat voe- derkosten uit. Als derde voordeel gejdt, dat de eieren van hennen, waarbij géén haan loopt, vooral in het heete jaargetijde, niet zoo spoedig aan bederf onderhevig zijn. Het mag immers vrijwel algemeen be kend beschouwd worden, dat bevruchte eieren dan niet zoo gemakkelijk, en zeker niet zoo lang, in prima staat te houden zijn als onbevruchtte. Wie geen apart hok met aparten uit loop daarvoor beschikbaar heeft, die rui me de jonge hanen evene?ns op. Dit komt de hennetjes ten goede, alleen rééds om dat er meer ruimte beschikbaar komt. Maar ook, omdat de haantjes gewoonlijk de beste plaats en 't beste eten opvor deren. De opruiming der oude en jonge hanen biedt geen enkele moeilijkheid, omdat vergissingen daarbij 'zijn uitgesloten. Met de hennen is 't niet zoo gemakke lijk, ofschoon met een beetje goeden wil ook hier aardig wat te bereiken valt. Het qpruimen der oude hennen ge schiedt nog vaak alleen in Juli, Augustus en September. Die gewoonte is er bij me nigeen als 't ware ingeroest. Toch moet men nu anders doen! Reeds jaren en jaren is daarop gewe zen, het is dus niet speciaal iets van'den laatsten tijd, al wordt dit soms bij trom geroffel en 'trompetgeschal den volke verkondigd. Ook in de buitenlandsche pers is reeds lang aangedrongen op het ver wijderen der min productieve hennen. Zoo lezen wij b.v. ip „De Kraaier", een Vlaamsch pluimveeblad, hierover het vol gende (Mei 1932): Het komt er op aan, hennen, welke hun kost niet waard zijn, er dadelijk tusschen uit te nemen en te verkoopen. Maar hoe deze kippen te herkennen? De eenige en onfeilbare manier is de valnestcontröle. Een hoenderfokker, die iets of wat tijd heeft om de zaakgotd na te zien, kan m minder dan 14 dagen het grootste deel der niet meer rend?erende hennen er uit sorteeren. Het spreekt van Ziollfi, dat zulks geleidelijk moet voortge zet worden. Wie niet over val nesten of tijd voor deze controle beschikt, kan er wel me een weinig overleg toe komen, on^ door sorteering in de hand de slechte of min derwaardige legsters uit den koppel te nemen. Er bestaan een reek aanwijzingen om de goede uit de slechte legsters op zicht te herkennen. Laat ons eerst verklaren, dat deze aanwijzingen op verre na niet de valnest-contróle waard zijn, doch als hel niet anders kan, moet men van den nocd maar eens een deugd maken. Nu moet men niet denken, dat het al leen op zicht te zeggen is, terwijl ze rondloopen, welke goede en welke slech te legsters zijn. Neen, om een oordeel t< vellen of een hen mog goed legt, of wel of zij heelemaal niet meer of zeer weinig legt, moet men deze in de hand nemen. Aan de legbeentjes zal men kunnen voelen of de hen heelemaal niet meer legt, want bij zulk eene zijn de legbeen tjes liard en gesloten, zoodat men er met moeite een of anderhalven vinger tus schen krijgt. Dunne, buigzame legbeentjes treFfenwe aan bij goede kippen. Volop "n den leg kan men er ongeveer 3 vingers tusschen hou den. Voor een goeden afstand is dat ook minstens noodig. Men geve hierbij ook acht, of de buikholte niet te klein is. De buikholte ligt tusschen borstbeen en bekken. In dien vollen leg is bij een goe de kip deze afstand wel 4 vingers breed. Is die afstand minder, dan wjjst zulks op minder productie. De kam van een slechte legster is ge woonlijk niet vurig (rood), maar bleeker, dof, gerimpeld. Het vel is dor en ruw. JEen goede legster voelt daarentegen in den on derbuik zacht aan. Het vel is niet gespan nen, maar zacht. Voelt de orderbuik daar entegen hard aan, dan wijst dit op te vet Zfln, en een vette kip legt niet of slechts weinig. Bij dezulken voelt ook het borst been erg gevuld. Het is verwonderlijk, hoeveel te vette kippen er thans rondloopen. Ze vallen ei* soms dood bjj neer, en als men ze «pent, komen er heele lappen en klompen geel vet te voorsckgn, het dier schijnt van achteren wel dichtgegroeid. Overvloedige harugraanvoedering bij te weinig of geen, of slecht ochtendvoer, is daarvan de hoofdoorzaak. De aarsopening is vochtig. Slechte legsters hebben in hun oogen iets dofs, terwjjl ze kleiner zyn en die per liggen. Ijverige zoeksters zjyn mede de beste legsters, men vindt ze het verst van hei hok, 's morgens zijn z>e 't eerst van stok, legen den avond loopen ze het laatst bui ten. Gewoonlijk heeft een goede legster de staartpennen in niet al te goeden vorm. Door het vele vertoeven in het nest gaai het mooie eraf. Bij de geel veilige hoenders verliezen de goede legsters de gele kleur uit den bek en de pooten. Nu is met deze Verkla ring wel eenmge voorzichtigheid gewenscht. Mlen mag in ellk geval niet alleen op de pootkleur afgaan. Zooals we weten, is die gele kleur af komstig van een bepaalde kleurstof, ver kregen o.a. uit het bladgroen van plan ten Veel groenvoer beteekent dus; één sterkere gele poot- en snavelkleur. Die gele kleurstof blijft niet in hel lichaam, maar wordt uitgescheiden voor het kleuren der dooiers o.a. Goede leg sters verbruiken dus veel kleurstof, ja zelfs zooveel, dat er een zeker tekort in snavel en pooten optreedt, waardoor deze bleek gaan uitzien. Nu vergaart de eene kip meer kleurstof (pigment) dan de an dere, zoodat het ook kan voorkomen, dal er ook dieren zijn, die sterk gele poo ten en snavels houden en toch goed leg den. 't Kan ook zijn, dat zoo'n dier even dien leg staakte, waardioor de gele kleur tij delijk weer terugkomt. Over enkele dagen kan dtus heel goed de leg weer beginnen. Maar vrij zeker zijn de gezonde dieren met blieeken snavel en bJeeke pooten nu goede legsters. Men moet daarom die dieren, die er ver dacht goed uitzien, eens goed in de gaten houdlen. Blijven ze geel, dan maar op rui- men), wamt elke graankorrel dien! ze opeten beteekent verlies. Zoo juist merkte dk op, dat de gele kleur stof afkomstig is van het bladgroen! Bij de beoordieelanig dliemt dus ook met de voeding rekening te worden gehouden. Veel groenvoer, ook veel kleine gele maïs dn het graanvoer. zal 'de gele kleur verster ken. Losloopend'e en vastzettende kippen zullen dus bij gelijke prodtuctie een ander beeld' kunnen geven. Wanneer we de dieren beschouwen, zoo- als hier voor is aawgegeveri, en we brengen die verschillende aanwijzingen met elkaar in verband, dan zullen we wel eemigszins te weten komen, wat er opgeruimd moet wor den. We zijn er van overtuig^, dat de op brengst aan eieren na de opruiming niet be duiden d minder zal worden, wel de uiitgar- ve aan voedsel. De opruiming beteekent dus in elk geval winst, en, dat wil momenteel heel wat zeggen. Kip-penl 'die ziekelijk blijken', moeten van zelfsprekend steeds zoo spoedig mogelijk worden opgeruimd, dat is 'beter dan er inee te dokteren. (Alg. Ned Land'b.bJad) JOS. BOSHOUWERS. van 27 Juli2 Aug. 1933. GEBORENTheodiorus zoon van E. J- Scihiaefer en M. C. de Zoete Koniiingiinneliaan 119; Geurt zoon vain C. KLeijn en A. van Essen Korte weg 13; Johamina WiOih eland na dochter van J. A. Jorna en M. J. W. van Egmond Klaarwaterweg 49; Aaitje dochtej van H. 'die Vries en G. Hjenidriks Schouten- kampweg 1; Gerardius Alexander Hendri- kus zoon van A. Knoops en G. H. de Vree- den Postweg 107; Dirk Jan zoon van J. G. Strumpel en J. J. van Roest Laanstraat 92. GEHUWD: Wi Visser en M. J. Bosman; A. Rommers en A. de Bree; A. P. J. de Kruyff en A. Oostenbrugge. H. Rakers en C. W. M. van Limburg Brouwer. OVERLEDEN: Cornelfia Koppers 50 jr. echtgen. van G. Pdekkepoel, Soesterberg- schestraat 160. Vestiging van 27 Juli2 Aug, 1933. M. van Beek van Amersfoort naar Steen hofstraat 46;-W. van Blaricum van Barne- vt-'ld naar KI. Engendaalweg 11; F. van Ol- lefen van Baarn naar Mddehvijkstraat 60; IT. W. Miedema van den Haag naar Kolo- nieweg 2e; B. A. van Groningen met gezin van Amsterdam naar K. Hartweg 30. Wed. W. Langenbach van Monster naar Kolo- nieweg 13; S. M. A. Mols van Amsterdam naar Anna Paulownalaan 36; J. A. J. van Doornik van Utrecht naar Ferd. Huycklaan 4b; J. G. Brus van Rotterdam naar Verl. Talma aan 21a; J. J. Loen van Brhda naar van Lenneplaan 62; G. M. van Wely van Baarn naar Beetzlaan 22; M. Höffgen van Sterkrade naar Hartweg 34; J. Bouter van Utrecht naar Soesterb.straat 125; J. C. Keur van den Haag naar Soesterb.straat 125; J. W. A. van de Veer van den Haag naar Beukenlaan 1; A. SchulzGroenewe- gen van Amsterdam naar Emmalaan 12a; M. K< olhaas met vrouw van den Haag naar Ndeuweweg 115; H. E. Gadella van Utrecht maar Amersf.straat 119; J. C. Bar telsman met gezin van den Haag naar Utr.- weg 12; C. Lisseniberg van Utrecht naar Postweg 83; Wed. G. van Leeuwen van Amsterdam naar van Lenneplaan 51; J. Strumpel met vrouw van Baarn naar Staal- wijklaan 6. Vertrek van 27 Juli2 Augustus 1933. J. van de Kuit van Eikenlaan 35 naar Hil versum KI. Drift 36; H. W. A: le Clercq met gezin van Amersfoorstchestraat 21 naar Amersfoort 't Zand 7; M. Vermeule van Vi nk en weg 35 naar Zderikzee L. St. Jans straat; Wed. J. Dalderop met gezin van Verlengde Postweg 39 naar Utrecht Am- „Zoo!" sprak het Opperhoofd der Z war rit Soetekoekianda-land, ten, Weer naar Zuid-Afrika gekomen?" „Dat „jullie" is zoo stam-verwamt". „Hoe maken het mijn blanke broeders?" „Ik weet nog, ik in Soest eens kwam;" „Is 't nu per spoor rechtsreeks ver- Met Amersfoort en Amsterdam?" bonden „lk weet mog goed toen ik im Soest was, Ik kon er bijna niet vandaan"; „Wat dronk je dddr, zeg, fijne „katsies" In het café „De Roode Haan!" „Ik was met Kruger meegekomen;" „Die zei: ,.ga jij nou met me mee"; „Jij zult, in Soetekoekianda Het land zien van de „pais en vrêe". „En alb dk met mijn zwarte vrouwtjes Hier baad in ons rivier de vaal" „Een groote krokodil ging laatst met Mijn „favorite" aan den haal" „Dan dien'k ik aan jou mooi Natuurbad"; „Aam Zonnebaden"; O! hoe fijn „Aam lelie-blanke, schoone vrouwen"; „Bij „jullie" Opperhoofd te zijn!" „Hélaas! ik moet hier blijven zitten Met zwarte diames in mijn „kraal"; „Toch; als ik nog de kans eens schoon zie; Ga ik naar Soest weer aan den haal!" „Ja, jullie" taal kan 'k aardig spreken"; „Dat leerde ik van jullie" stam"; „Daar 'k bij de Soetekoekianders De Wet, Cronjé en anderen kwaim". „Hoe ik zoo goed ben op de hoogte?" ,.'k Ben van „De Soester" abonné;" „Die brengt, uit Soetekoekianda De H.Z.A.L. voor rniij mee". „Nou! - 'k wal je groeten ..blanke broeder"; Als ik iin lang .Jou niet meer ziet"; „Groet héél De Raad; óók juffrouw Funke;", Vergeet d!e goeie Beuzel niet" AD REM Nadruk verboden. Speciale aanbieding Cültmt Costuumsf 45 - EO.-f 60.- F. C. KUIJPERST RAAT 10. Tel. 803 s-te r dam schest raat weg 429; E. A. Hooft van Verlengde TempeJlLaan 3 naar Zeist Slot/laan 86; L. M<aréchal van Gallenk.Pelsweg 8 naar Ginneken Bavelscheweg 102a; H. C. Heuber van Steenhofstraat 46 naar Baarn Lage Vuursche St. EEsabethgest. Verhuizingen in de gemeente van 27 Juli 2 Augustus 1933. T. Spelt met gezin van Kostvenliorenweg 7 naar Beetzlaan 46; J. M. Zetboven van Heuvelweg 9 naar Emmalaan 3; A. van de Schagt met gezirn van Nieuwe weg 64 naar 94; P. Luder met gezin van Hartweg 32a maar Da Costalaan 5; Wed. J. J. vam de Borg vam Molenstraat OZ 11 naar Kerkpad NZ 41; D. A. van de Kaay vam Iv. Brink- weg 13 naar Niiieuwesteeg 27; J. H. Beijers idem; Wed G. Emgellberts van Nieuweweg 98 maar Heideweg 32; C. J. Knop met gezin van Talmaliaan 31 naar Mendelssohnlaan 3; M. A. J. Koning vain Nieuwesteeg 35 naar Vinkenweg 35. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 6 Augustus 1933 kerk 10 uur: Ds. Groeneveld. Kerk 6 uur: geen 'dienst. Emimakerk 10 uur: Ds. E. van Meer, van Uitrecht Em/makerk 6 uur: Ds. Groeneveld. HERV. (GER.) EVANG. SPOORSTR. Zondag 6 Augustus 1933 's morgens 10 uur, 's avonds 6 uur: Ds. G. van de Zee, van Vaassen. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE. Zondag 6 Augustus 1933 voormiddag 10 uur, nam. 6 uur: Ds. L. H. v. di. Meiden, van den Haag. VEREEN. VAN VRIJZINNIG-GODS- DIENSTTGEN Zondag 6 Augustus 1933 's avonds 7 uuri Ds. N Padt, van Zandvooft. Als gevolg van het groote succes wat wij hadden met den verkoop van onze boei ende Romans, Meisjes- en Jongensboeken, welken wij tegen een minimumprijs voor onze lezers beschikbaar stelden, hebben wij andermaal verschillende boeken verkijgbaar gesteld. Men zie hiervoor de advertentie op pag. 4 van dit blad. Ti Eenvou 30 jaar, ne verg INTER bureau Mooi h aanv„ v. en a water; Te koo gas, wa der No Ri vanaf f laat U' Geen bi L. R

De Soester | 1933 | | pagina 2