2e BLAD DE SOESTER o< Gegarandeerde oplaag ruim 3000 exemplaren 1 rol boterhampapier Wij verkoopen: Wij zijn agent van N.V, Eerste Soester Electr. Drukkerij Bekendmakingen Officieel O^PlaatselijkNieuwsprC* Oi Soesterberg behoorende bij „DE SOESTER" van Zaterdag 19 Augustus 1933, No. 66 BEKENDMAKING De Burgemeester van Soest brengt hier bij ter kon misse van belanghebbenden, dat hem is gebleken dat verschillende arbeiders -die ondersteuning in den vorm van werk genieten, op zeer onvoldoende wijze den hun opgedragen arbeid verrichten; •dat h|ij de betrokkenen -ernstig waar schuwt niet op deze wijze voort te gaan dait bij onvoldoenden arbeid de betnokke inen van het werk zullen worden vrwijderd en aan hen geen andere hulp, in welken vorm ook, zal worden gegeven. De Burgemeester voornoemd, G. Deketh. DANSEN OP HET NATUURBAD. Ter gedegenheid van de a.s. verjaardag van H.M'. de Koningin en de daaraan ver- bondien feestelijkheden op dóen dag heeft de domsleeraar H. Bouma en den gérant van het Theehuis besloten om bij gunstig weder op Maamdagasvo-nd' 28 Augustus e.k. een groot zomerfeest te organiseeren,, wat beide heeren gezien het eerste zomerfeest wel is toevertrouwd. Als attractie zouden worden uitgebeeld de boerendansen gelijlk bij de viering van -het 9e eeuwfeest van deze ge meente. Wanneer er nu famieljes gevonden woldien dóe voor dien -avond hun bóeren- pakje willllen afstaan, of zij zich dan in ver binding willen stellen met den 'heer Peter ■van dien, Bremer op de Olijke weg, de ziel van de boerendansen'. Een en ander zal voorzeker d'e aantrekkelijkheid van ons mooi dorp verhoog en. SCHOOLFEEST. Op 8 September a.s. wordt een groot schoolfeest georganiseerd in de zalen van Religie en Klunst ter gelegenheid van het zilveren feest van den heer A. Feenstra, hoofd der O.L. School ir» de Kerkebuurt, de als zijn 25-jarig jubileum als zooda nig hoopt te vieren. EERSTE SOESTER EIERVEILING. Kipeieren: Hoogste prijs f 3,75; middel- prijs f 3,65f 3,60; laagste prijs f 3 55 e/endeieren f 2.80; alles per 100 stuks. Aanvoer 5000 stuks, handel vlug. VIERING 31 AUGUSTUS. Op initiatief van den heer Burgemees ter is door samenwerking van de Vere .mi- gingen: Oranje.Vereeniging „Wilheljmina' S.b< rgVA .V. „Soest Vooruit"; „Soest Zuid"; Chr. Oranje-Vereeniging „Juliana van Stolberg" Soest, een voorioopig Co mité opgericht, hetwelk zich ten doel heeft gesteld het a.s. Koninginnefeést ge zamenlijk te vieren. Definitieve besluiten zullen worden genomen op Maandag 21 Augustus a.s. De volgende heeren hebben in het Co mité zitting genomen: J. H. Sar, G. J. Grootewal, M. Horns- veld, Joh. Kraaijenbrink, A. Kerkkamp, H. de Graaf, G. Hospers, H. J. Broekhui zen. De heer Sar heeft de functie van Voorzitter, de heer de Graaf die van Se cretaris en de Heer Hornsveld die van Penningmeester. Een dergelijke samenwerking mag een verheugend verschijnsel worden genoemd zooidat zal worden getracht dit Comité ook voor de -toekomst te behouden opdat het zich dan, steeds kan belasten meit het or ganiseeren van zoogen. „eenheidsfeesten" drvvdie gemeente Soest. Deze wijze van sa menwerken zat zeer zeker de band' tusschen de kom van Soest en de buurtschap Soes- terberg versterken, daar er dioor de bewo ners van beide gedeelten nog te weinig aan gedacht wordt dlat zij toch samen één ge meente vormen. Het eenheddsiidiee moet worden, aangewakkerd; de eerste stap daar toe is gezet. De feestelijkheden zullen op 13 Augustus a.s. gehouden worden in het Soester Na tuurbad. In groote trekken luidt het pro gramma als volgt: Des middags van 26 uur zwemwedstrij den. Ook voor «iet-zwemmers zullen wed strijden worden georganiseerd1. Muziek zal een en ander opluisteren. Des avondis een openluchtfeest in het ge heel verlichte bad. Een zeer afwisselend programma (zang, muziek, gymnastiek enz.) zal ten uitvoer worden gebracht. Met schijnwerpers zullen de watervallen worden belicht!, terwijl de verdére verlichting een sprookjesachtigen aanblik zal geven. Een vuurwerk zal een en ander beslui ten. Zooals U ziet belooft heit een waardige feestviering te wordlenj, zooais wij dat in jaren in onze gemeente niet gewend zijn geweest. Op die medewerking van alle in woners der gemeente Soest wordt gere- kenidi, -opdat deze Nationale feestdag een feestdag moge worden, waarop met trots terug kan worden gezien. Een Comité is nog opgericht om ook te trachten voor de kinderen in de morgen uren eenige feestelijkheden te organiseeren. Zie verder mcdedcelingen in de bladen en op de aanplakbiljetten. HULDIGINGSDEFILé Door de Vereenigingen „Soest Vooruit" en „Soest Zuid" is het initiatief genomen tot deelname aan het grootsche Nationale Huldigingsdefilé op 9 September a.s. in het Stadion te Amsterdam. Zij stellen zich voor om dien dag met een groot aantal afgevaar digden van vereenigingen en corporaties naar Amsterdam op te trekken. Iedere ver eeniging vaardigt dien dag b.v. 3 of vier ledien af waaronder bij voorkeur een vaan del- of vlagdrager. Tot bespreking van een en ander worden alle vereenigingen verzocht eenige Be stuursleden te zenden naar een te houden vergadering op Dinsdag 29 Augustus in Hotel Eemland des avondis te 8 uur, waar definitieve regelingen en besluiten ook om trent het gezamenlijk optrekken zullen wor den genomen. Dat bij deze grootsche Huldiging Soest niet moge achterblijven en alle vereenigin gen hieraan zoo mogelijk zullen deelnemen. POSTDUIVEN VEREENIGING „DE ZWALUW" Wedvlucht Bordeaux, 921 K.M. J. Groen 1 YVedvluch St. Waver, 30 Juli, 128.9 KM, j. Pot 1—3—5—7—10—11-12—15—21—2c 26343847 J. Burgstede 2 A. Schaap 42223 H. Pothman 6844 B. Groenevcldi 920—3643 J. Groen 13—19—29—30—32 H. van Sitter 142810 W. C. Priem 16-27—37-39—41—51- 54 A. Rijksen 17—45—50 J. Huurde man 18 G. Roeten 24 A. van Dorresteijn 311648 G. Teeken 33—35—49 C. Grift 42 Broekhuis 53 Wedvlucht Vilvoorde 151,8 KM; 6 Aug. J. Pot 1-2—3—5—12—17—18—29—30—33 37 H. van Sitter -12342 G. Teeken 6 W. C. Priiem 7815252645 H. Broekhuis 92840 A. Schaap 10—24—32—36 J. Groen 1134 B. Groeneveld 131619—38 A. van Dorresteijn 2044 A. Rijksen 212231 J. Huurdieman 27 Hi Pohlknan 143543 G. Roeten 39 J. Rijkaen 41 Rekenaar: A. van Dorresteijn DIRECTEUR POSTKANTOOR f Vraagt onze voordeelige advertentie-tarieven GEVONDEN VOORWERPEN, Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: zwarte ruwharige hond Hellingweg 15 klein zwart hondje Ferdinand Huycklaan 14 badhanddoek Middelwijkstraat 70 padivi aders riem Nieuwstraat 8 bril met montuur Soest erbergschestraat 23 rozenkrans Koninginnelaan 66 bovenstel van een weegschaal Koninginnelaan 139 zwarte regenjas Julianastraat 82 Bij beschikking van, den 'directeur-gene raal der PTT is aangewezen als directeur van het post-, telegraaf- en telefoonkan toor te Soest de ref. 2de klasse W. van Kinaape, thans beheerder te A'diam-Noord. VOORZICHTIG OP DE HEIDE! Dezer dagen deed eeni inwoonster van Soest bij de politie alhier aangif te, dat, terwijl zij zich op d-e heide, in eigendom toebehoorende aan de ge meente Soestr ophield en aldaar met een gezelschap kinderen .aan het spe len was, haar taschje met inhoud was ontvreemd geworden!. Dit taschje hing aan haar rijwiel, dat op vrij korten afstand was geplaatst. Van een oogen- blik, dat zij iets verder weg was en niet op haar rijwiel lette, hebben blijk baar vooralsnog onbekenden gebruik gemaakt baar taschje van haar rijwiel te verwijderen. Toen} zij na afloop van het spel bij haar fi-ets terug kwam bleek tenminste haar taschje verdwe nen. Zij, die de heide bezoeken, zijn door dit voorval dus wederom ge waarschuwd, steeefs vlak bij hun rij wielen te blijven en deze niet uit het oog te verliezen. WAARSCHUWING TEGEN DIE RENMISHANDELING. In het geval van dierenmishandeling, door ons in eeni van onze vorige num mers vermeld betreffende het afbin Jern van de geslachtsdeelen van een bok aan den Lange Brinkweg, is bij nader onderzoek gebleken, dat de hou- ler van dien bok dit in het geheel niet heeft gedaan om. 't dier te mishande len, doch uitsluitend om het dier be ter als trekdier te kunnen gebruiken. Het blijkt, dat zoodanige handelingen wel meer voor dat doel geschieden. Dit maal was het echter op onoordeel kundige wijze geschied, waardoor het lier veel pijn leed. De Officier van Justitie zal in het bovengenoemde, geval niet tot vervol ging overgaan, doch uitdrukkelijk verzoekt men ons er de aandacht op te vestigen, dat in den vervolge dit soort handelingen) niet meer straffe loos zal kunnen! geschieden. Voort aan zal wordenl aangenomen, dat de lader zich zéér wel bewust is van Jiet lierenmishandelend karakter van der gelijke handelingen, indien ze op on- leskundige en onoordeelkundige wij ze worden uitgevoerd. Alsdan zal on verbiddelijk een strafvervolging vol gen. Men neme dus van het boven staande terdege kennis en houde zich oor gewaarschuwd. DE UITGEBROKEN KWARTJES VINDER. Zooals men weet, is het eenigen, tijd geleden aan een der alhier gearresteer- le kwartjesvinders gelukt te ont vluchten uit het dagverblijf voor ge arresteerden in het politiebureau door verbreking van het vlechtwerk voor het raam. De ontvluchte is thans te Amsterdam aangehouden., terwijl het laatste lid van de bende, de leider en organisator, te Antwerpen is aange houden en aldaar in het huis van be waring vertoefd. Thans zijn dus alle leden van die bende achter slot en grendel. Indien nog eens iemand zou willen pogen uit het dagverblijf te ontko men, zal hem dat nu niet meer mee vallen, daar inmiddels een zeer sterk hecht en goed bevestigd smeedijzeren traliewerk voor het raam is aange bracht. NIEUWE AANSLUTINGEN TELEFOON No. 92 Mé vrouw Wedl. G. vian Waning- Reddin-gius. Amersfoontschesitraat- weg 79, Soesterberg. No. 93 J. de Ridder, Amersfoortschestraat- weg 23, Soesterberg No. 95 Eleclro-technisch Bureau ^Soester berg", Kampweg 64, Soesterberg. GROOT NATIONAAL ZANG CONCOURS. De „Ring Utrcht" van dien. Bonid van Chr. Zang- en Oratoriumvereenigingen in Nederland, met medewerking van d/e Chr. Gem. Zangvereeniging Soli, Deo Gloria, te So-es'terbeng,. hoopt op 23 en 24 Augustus a.s. een groot .nationiaal concours te houd'en op het prachtige landgoed *D-e Oude Tem pel",, hiervoor zeer welwillend afgestaan door den Hoogwelgeboren Heer Jhr. R. A. van Holfhe tot Echten. Deze zangwedstrijdenwelke ieder jaar door 'den Ring Utrecht worden uitgeschre ven, hebben -een zeer goeden naam bij zan gers en zangeressen. 't Is een gelukkige gedachte geweest, dit jaar Soesterberg als plaats van. samenkomst te kiezen. Het concoursterrein is gemakke lijk te bereiken; ingang Tem peil aan., alwaar bus- en tramhalte. Het doel van dit concours is bovenal iGodJ te loven in het .Lied" en de zang op hooger peil te -brengen. Uit alle deeien van ons land komen die 200 zangers en zangeressen naar Soes terberg. 't belooft dan ook iets bijzonders te worden1. Gemengde-, dames-, kinder- en mannenkoren zullen 't beste geven wat ze kunnen. Hiervoor zijn door verschillende vooraanstaande person-en', vereenigingen en zaken prijzen geschonken, welke zij.n ten toongesteld iin de étalage van het bekende bloemenmagazijn Corona tegenover Hotel t' Zwaantje. Dinsdag 22 Augustus des avonds 8 uur is er een openingsconcert op het concours- terrein te geven door de Chr. Gem. Zang vereeniging Soli Deo Gloria en het R.K. Fanfarecorps „Si Jozeph' beiden' te Soes terberg; Woensdagavond concert op het terrein 'te geven door de Chr. Gem'. Zang vereeniging ..Sursum Corda" van A'foort en de Ghr. Mondaccordeo«vereeniging ,;,Ex_ celsior" uit Zeist. Groote aanplakbiljetlten geven U alle ge- wtenlscbte inliohtingen. Iets zeer aantrekke lijks is 'de prima vista wedstrijd, welke aan 't einde van eik-en concoursdag wordt ge houden. We willen hopen' dat zeer velen zullen gaan genieten van de zang en de heerlijke natuur; hierdoor helpt ge het doell waar voor het concours wordt gehouden, bevor deren en 't geeft aan zangers en zangeres sen een heerlijke voldoening, dat noS ve len, zijn die, al zingen ze niet zelf, toch ge nieten vian de zangkunst. EEN GOUDEN HUWELIJKSFEEST De heer en mevrouw M. Burgers-Sneller, wonende Dijkhuis straalt alhier, mochten Dinsdag 15 Augustus het feit herdenken,, dat zij vijftig jaar in den echt verbonden wa ren. Velen uit de -omgeving kwamen féli- citeeren en -ook kwam ds. Tuinstra persoon lijk zjjm gelukwjenschen )aa\nhLed!en. }Een -aantal bloemstukken en andere geschenken waren bovendien ingekomen. s Avonds acht uur bracht het RK Mu ziekgezelschap St. Jozef een serenade aan het gouden echtpaar, dat met de naaste familie in 't voortuintje hunner woning verschenen was. Hier hield de voorzitter der Oranje-verecniging Wilhelmina, Kapi tein Sar, vergezeld van den vice-voorziitter, dien heer Grootewal, de volgende toespraak: Geachte jubilarissen! Als voorzitter der Oranje-vereeniging Wilhelmina, spreek ik enkele woorden tot u. Het doet me hierbij veel genoegen, dat ook het Fanfare-corps St. Jozef bereid gevonden is om door een serenade luister bij te brengen aan dit gou den huwelijksfeest. Door een toeval zijn wij uw jubileum te weten gekomen. Een vijftigjarig onafgebroken huwelijk mag niet onopgemerkt blijven in een kleine plaats als Soesterberg. Uw zoon, Toontje Bur gers-, een der oudste gedienden der Neder landsche Luchtvaart, heb dk reeds jaren ge leden leeren kennen. We wenschen U nog langen tijd veel geluk toe. En moge daarbij dan d)e 70 jaar bereikt worden. De tijd zal U -veel verdriet en vreugde gegeven heb ben, doch ook groote levenservaring en le- vensberustiing. Moge U dan verder een schoonen levensavond1 geschonken worden. Hierop volgde e#n .Jhiep, hiep; hoera" voor het gouden echtpaar, waarna de mu ziek een „Lang zullen ze leven en ze „le ven hoog speelde. Vervolgens werden de muzikanten binnen geroepen voor een feestdronk. De avond werd verder gezellig met familie en genooddigden doorgebracht. bevattende 50 vel stevig perkament, voor ONZE VLIEGERS IN T BUITEN LAND. Bij die internationale Vldegfeesten op 14 Augustus te Kinocke in België gehouden was die Nederitmische Luchtvaart o.m. vertegenwoordigd door een escadrille onr der commando van kapitein van Weerden Poelman. Ln fden ,niam^d)dag werd door dit escadrille een oefening gemaakt, die om haar prachtig verband-, veel- indruk maakte DE K.L.M. VLUCHTEN Ter gedegenheid van de feestdagen wer den er op Mjaandag en Dinsdag weer plei- ziervlucihten gehouden door de KLM. Men kan .«iet zeggen,, zooals een vorige maak dlat d'e weesgesfeddlheid ook nu weer par ten heeft igespeellidi, want het was beide da gen dooree«genomen vrij goed weer. On der die betrekkelijk gunstige omstandig heden had inen een buitengewoon groote deelname mogen verwachten. Maandag ging het nog vrij goedi, toen bijma een hon derd passagiers, onder wie eenige iimkers vlam het gezelschap, dat naar „Soesterdal" gekomen was, een luchttochtje onderna men. Dinsddg daarentegen haalde men nog geen 40 eni dit lis toch eenigszins .bevreem dend, wanneer men im aanmerking neemt, dat het 's middags bij 't vliegveld weer druk van kijkers was. Men zou zeggen: on der hen zal menigeen gevondien worden, dfie wenlschte mee te vligen, al was het •maar voor één ker. En ook menigeen on der -hen is daartoe financieel nog wel im staat. Onder de deelnemers waren er weer uit a-llle provincies, uit Friesland:, den Achter hoek enz. Het toestel, de hier zeer bekende PH-AEB werd ditmaal bestuurd door den heer Brinkhuis, die ook reedte verscheidene Imdië-reiiz/en achter den rug heeft. Voor deze p.lezien/luchten stelt de KLM. altijd haar oude, vertrouwde pdilot/en beschikbaar. Vermoedelijk in het volgend' jaar hoopt vmen weer terug te komen. DE BAKKERIJ-TENTOONSTELLING Evenzoo ter gelegenheid van die HINTOS werd Woensdag in de groote zaal van Ho tel Hluis -ten Halve een bakkerij-tentoon- stelflling gehouden, welke uitging vam de NV Mledlfabrieken der Nederilamdsche Bak kerijen te Rotterdam. Om half drie werd dleze' tentoonstelling, waaraan een vakwed- strijid was vooraf gegaan, geopend -door den voorzitter van Soesterbergs Bloei, den heer Nooder, -die als volgt sprak: Ik noem het een buitengewoon voorrecht -dat deze ge beurtenis ook betrekking houdt met de ten- toonistellmngweek. Deze tentoonstelling is breed! opgevat, wiat voor een goed deel ook te dlankem as aan. het feit, dat Soesterbergs Bloed ondier haar leden er eenigen telt, düe een voorname plaats innemen dn het bak kerij-wezen. Im het bijzonder moet hier dank worden gebracht aan d'en heer Tam mer, voor 'die wijze waarop hij zich te dezer zake beijverd heeft. Hiermede ïs d'e VW het best gediend, wijl er -weer een gelegen heid geschapen werd om meruschen naar hier te brengen., onderwijl d'e vakbelangen werden behartigd. Als men het tentoonge stelde zoo beziiet, 'dan komt men tot de ont-dekk'ing, dat er kunstenaars zijin in ver schillende vakken. Het „Eet meer brood" moet wel ingang vinden, wanneer het is; zooals het hier voor ons ligt. In de praktijk is er niet altijd genoeg om hieraan de uiter ste zorg te besteden Moge daarvoor meer gelegenheid komen. Alhoewel ik geen ken ner ben. zie ilk toch wel, dat hier krachtige figuren aan het werk zijn geweest:, vooral de Maatsohappij, die deze tentoonstelling heeft georgomsiieerd. Dat ds een prestat'e. En hiermee verklaar ik dleze tentoonstel ling voor geopend. Daarna richtte de heer J. van der Blom, Hoofdi edacteur van den Nederlandschen bakkersbond!. een woord van hartelijken dank aan den voorzitter van Soesterbergs Bloei voor diens medewerking, alsmede voor den zilveren beker, een geschenk van die vereeniging, na alvorens nog een uiteenzetting te hebben gegeven over het bakkersbedrijf, dat op eigen kracht wil steunen. Daarna bezchtigdie men het tentoonge stelde, dat zeer overzichtelijk op lange ta fels was uitgestald. De zaal was op eenigs zins feestelijke wijze aangekleed- Er was circa een 200-tal inzendingen binnen geko men. afkomstig van ongeveer 70 inzenders, allen uit den omtrek. M]en zag ex alle gang bare vormen en afmetingen van wittebrood, krentten- en luxebrood! op verschillen le wij zen bereid en samengesteld. Een geweldig groote veelsoortigheid intusschen, di-e in hoofdzaak haar ontstaan dankt aan het ver schil in smaak bij de consumenten. Hef- N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij Van Weedestraat 7, Soestdijk was. Ook was vertegenwoordigd van bo vengenoemde fabrieken, de af-deelimg boiter en vetten, welke bij de toebereiding van kleiingebak worden gebruikt. Evenzoo de firma A. J. Ernens uit Utrecht met aller hande bakkerij-gereedschappen, waaronder een deegmachine Van het uitgestalde maakte vooral het witte- en krentenbrood' een zeer goeden indruk naar hoedanigheid Bij den gehouden vakwedstrijd werden de volgende uitslagen vastgesteld: K'lasse I Waterbusbrood: 1 B Vervat, Leersum; 2 T. v. Zwol, Wees- percarspel; 3 G. Rietveld, de Rilt; 4 G. Westveen, Ndeuwershiis; Eervolle vermel ding: Wed D. J. Brokking, Vian en en R. van den Berg, Leersum. Klasse 2 Krentenbrood: 1 D. Dorresteijn, Zeist; 2. G. Westveen, Nieuwer sluis3 C. Kooyman, Jutphaas; 4 Jaq, Schimmel, Woudenberg. Klasse 3 Luxe Kleinbrood: 1 A. Sikking, Bussum; 2. A. Mosterd Amersfoort; 3 D. H. van den Berg, Soes terberg. Klasse 4 Beschuit: 1 Jatc. Schimmel, Woudenberg; 2 G. West- veen, Nieuwersluds; 3 H. Schouten. Achter veld; 4 C. Kooyman|, Jutphaas. Kllasse 5 koekjes (zandgebak): 1 A. Roodbergen en G. Overeen, Amers foort; 2 E. -vian Brammelen, d'en Dolder; 3 Joh. Kaat-ee, Soestdijk; 4 H. van Oostrum, West-broek. Klasse 6 Korstgiebak: 1 A. Sikking Bussum; A. Mosterd Amers foort; 3 J. 'd'e Kloet. Vreeland. Kiampaoensprijs: A. Sikking Bussum de zilveren, beker aangeboden door Soesiter- bengs Bloei. De jury bestond uit de heeren: H. G. Zij- f-ers, Hilversum voorzitter; J. van de Blom, Heemlsted'e- secretaris; A. van de Boven- kamp, Zeiist; H. J. Oude Weernink Hilver sum; G. HoogenboomJ, Amersfoort; D. Wernsen d'e Bilt; A. Heet eb rei; Harderwijk A. Tammer. Soesterberg. Onder de beschikbaar gestelde prijzen was er ook een van den heer G. G. Hok be staande uiit 6 étalage-bladen. De krachtige hulp, welke mlen bij -die -organisatie dezer tentoonstelling van den heer Tammer on dervonden had], werd -bij de collega's zeer gewaardeerd. Aan de Himtos werd op dién middag;, on geveer 3 uur, nog een bezoek gebracht dbor dien Burgemeester, vergezeld van den lm speoteu-r van politie en, verwelkomd hier door den heer C. J. Nefkens, voorzitter van het ui/tvoerend Comité. Op hun wandeling door het tentoonstellingsgebouw, waarbij elke stand met aandacht bekeken werd, werden de heeren rondgeleid door de HH Nefke«s en J. Habes, secretaris van hét Gomiité. Na afloop hiervan begaf d-e burge meester zich maar de bakkerij-tentoonstel ling, waar eveneens door die Heeren alles in oo.'genschouw genomen werd., hierbij voorgelicht door die HH H. G. Zijfers en A. Tammer. Over het geziene was de bur gemeester zeer voldaan. EEN SUCCES. Bij het op 16 Augustus te Bilthoven ge houden Nationaal Zangconcours werd door d-e RK Gemengdie Zangvereeniging „Saincta Caeoilia" van Soesterberg in de 2de afdee- liing een lsten prijs behaald' met 322 punten. 3i atf Het Handelsblad De Gooi- en Eemlander 't Maandagochtendblad De Telegraaf De Lach Het Amusante Weekblad Stuiversblad Ideaal De Haagsche Post De Radiobode De Gracieuze Het Nieuwe Modeblad Weldon Record Het Handelsblad De Gooi- en Eemlander 1(5 «5 1(5 Aanbevelend, SI v. Weedestr. 7Soestdijk Telefoon 962 zelfde kan gezegd worden van het klein ge- 2)f bak, diat eveneens rijk vertegenjwoor ligd

De Soester | 1933 | | pagina 5