Voor Damestassch VAN RAALTE oC Binnenland _>o Vakkundige bediening is ook wat waard! Bevolk ng en Politiek o< BurqerlijkeStand yO AMERSFOORT M. H. VAN RAALTE Koopt Uw confectie-kleeding bij Winterjassen f 18.25 tot f36.75 Regenjassen f 19.50 en hooger Colbert-Costuums f 27.50 - f 35.75 en naar maat. F. C. Kuyperstraat 10 - Telefoon 803 betreffende o.m. de gemeente Soest. Onze Verlovings-Rinqen G. VAN DUIN T- VAN VLIET Models lager ij Predikbeurten _T° trekking wegens zijn aanstelling als ambte naar belast met de boekhouding bij Open bare Werken (No. 1286). 18. Voorstel van B. en W. tot oninbaar verklaring van belastingen (No. 2863). 19. Vaststelling le Suppl. Kohier Hon denbelasting 1933. 20. Behandeling van belasting reclames. Soest, 18 October 1933. De Burgemester, G. Deketh. Punt 5 van de Ager^da. Oprichting stichting tot beheer van het Soester Natuurbad. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Bij missive van 3 October j.1., 3e afdee- ling No. 2506/2289 hebben), Gedep. sta ten dezer provincie enkele opmerkingen ge maakt ten aanzien van het door Lr genomen besluit dd. 10 Augustus j.1., 4e afdeeling No. 1147 strekkende tot oprichting van een stichting tot beheer van het Soester Na tuurbad. Wij geven U in overweging aan de gemaakte opmerkingen, welke niet van principiëelen aard zijn, tegemoet te komen. Daartoe stellen wij U voor Uw bovenge noemd besluit in te trekken en opnieuw over te gaan tot vaststelling van zoodanig besluit. Een ontwerp daarvan, waarin de door Gedeputeerde staten noodig geoordeel de wijzigingen met rooden inkt zijn aange- bracht, hebben wij voor U bij de raadsstuk ken ter inzage nedergelegd. Het in het laatste lid van den bovenaan- gehaalden en. voor U ter inzage nedergeleg- id'en brief van de Gedeputeerde staten be doelde raadsbesluit en verordening, alsme de het desbetreffend besluit tot wijziging der gemeentebegrooting, zullen wij U in ontwerp ter vaststelling voordragen zoodra de oprichting der stichting heeft plaats ge had. Punt 6a van de Agenda. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: De Raad der gemeente Soest, Gezien de aanvrage van het bestuur der vereeniging „Een school met den Bijbel te Soest" om de wettelijk voorgeschreven me dewerking te verleenen' tot het aanschaffen van 8 schoolbanken! en de benoodigde leermiddelen ten behoeve van de U.L.O school aan de Spoorstraat, zulks wegens stijging van het aantal leerlingen tot 69; Overwegende, dat door inwilliging van •de aanvrage de normale eischen aan het geven van lager onderwijs te stellen niet zullen worden overschreden: Gelet op de Lager Onderwijswet 1920 en op de bepalingen der wet van 4 Augustus 1933, Stbl. No. 414; BESLUdT: ten aanzien van deze aanvrage de wette lijke voorgeschreven] medewerking te ver- leenen. De Raad der gemeente Soest; Gezien de aanvrage van het bestuur der R.K. U.L.O. school d.d. 9 September 1933 om de wettelijk voorgeschreven medewer king te verleenen voor het aanschaffen van de noodige leermiddelen wegens stijging van het aantal lerlingen tot 70; Overwegende, dat door inwilliging van deze aanvrage de normale eischen aan het geven van lager onderwijs te stellen niet zullen worden overschreden; Gelet op de artikelen 72 en/ vgl. der La ger onderwijswet en op de wet van 4 Aug. 1933, Stbl. No. 414; BESLUIT: ten aanzien van deze aanvrage de wette lijke voorgeschreven medewerking te ver leenen. Punt 7 van de Agenda. Straatnamen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: In Uwe vorige vergadering werd in prin cipe besloten tot naamsverandering van de Nieuwesteeg. In verband daarmede stellen wij Uw College thans voor te besluiten den naam van „Nieuwesteeg'' te vervangen door dien van „Willem de Zwijgerlaan", zulks behoudens goedkeuring van H.M. de Ko ningin-Moeder. Punt 8 van de Agenda. Woonwagenstandplaats. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Op 22 September j.1. is bij Uwen Raad in gekomen het hierbij overgelegde adres van 'de heeren J. A. de Koning en M. Kalff, wo nende te Soest, inhoudende bezwaren tegen de vestiging van de woonwagenstandplaats op het nabij de Birktstraat gelegen terrein, kadastral bekend in Sectie D. No. 1632ged. en 1634ged. Wij stellen U hierbij voor afwijzend te beschikken op het bij voormeld adres ge daan verzoek om het woonwagenkamp te vestigen op een andere plaats dan op voor meld terrein, aangezien reeds in Uwe vo rige vergadering tc dezer zake een beslis sing genomen is. Punt 9 van de Agenda. Ie Afdeeling No. 2599. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: De Raad der gemeente Soest; Overwegende, dat bij zijn besluit van 23 December 1931, le afd. No. 1529 werd be sloten om ingevolge het bepaalde bij de artt. 783 jo. 766 van het Burgerlijk Wet boek aan de navolgende personen te doen opzeggen het hun toekomend erfpachtsrecht ten aanzien van de hieronder achter hun nanver* vermelde onroerende goederen van de gemeente Soest; le. J. A. van Dillen, wonende te Soest aan den Ringweg 8, erfpachter van het per ceel Soest sectie G. No. 2618; 2e. J. van de Hoed, wonende te Soest aan den Ringweg 12, erfpachter van het per ceel Soest, sectie G. No 2619; 3c. F. Rosendal, wonende te Soest aan de Beukenlaan 16, erfpachter van het per ceel Soest, sectie G. No. 3013; 4e. G. van Rootselaar, wonende tc Soc>t aan de Beukenlaan 14, erfpachter van de perceelen Soest, sectie G. No. 3012 en No. 3606 (oud Nrs. 767 en 768); dat aan genoemd raadsbesluit uitvoering werd gegeven door cxploiten van opzegging aan de hierbovengenoemde erfpachters te gen den eersten Januari 1.933, welke cxploi ten werden uitgebracht door den deurwaar der J. Kuyters te Amersfoort op 29 De cember 1931; Overwegende voorts, dat na genoemde opzegging der erfpachtsrechten aan belang hebbenden voorstellen zijn gedaan om de door hen bezeten gronden onder ven ande ren titel te mogen blijven gebruiken; dat belanghebbenden op dit alleszins bil lijke voorstel niet zijn ingegaan en zich op het standpunt hebben geplaatst, dat de be doelde erfpachten hun eeuwigdurend zijn verleend; dat dit standpunt evenwel niet kan wor den aanvaard; dat, aangezien, de met belanghebbenden gevoerde onderhandelingen niet tot een op lossing in der minne hebben kunnen leiden, de gemeente de juistheid van het door haar ingenomen standpunt in rechte zal hebben vast te stellen; Gezien het ingewonnen rechtskundig ad vies van Mr. F. A. Beunke, advocaat en procureur te Zeist; Gelet op de Gemeentewet; BESLUIT: I. tegen van Dillen, van de Hoed, Ro- semdal en van Rootselaar voornoemd in eersten aanleg en zoonoodig in beroep en in cassatie een eisch in rechten in te stel len teneinde te hooren verklaren voor recht, dat de gemeente Soest is eigenares van de bovenomschreven gronden en dat meerge noemde personen deze gronden, zonder recht of titel in bezit houden, met hunne veroordeeling om deze gronden te ontrui men en ter vrije beschikking te stellen van de gemeente. II. Burgemeester en NNjethouders dezer gemeente op te dragen de uitvoering van dit besluit, alles met inachtneming van art. 77, en 120122 der Gemeentewet. Punt 10 van de Agenda. Steunregeling B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Door den Minister van Sociale Zaken werd bij missive van 28 September 1933, Nu. 3048 afd. W. en S. voorgeschreven dat in de steunregelingen met rijkssubsidie eenige wijzigingen moeten worden aange bracht ten aanzien van de berekening van de ondersteuning in gevallen dat de echt- genoote van den ondersteunde verdiensten heeft en ten aanzien van het bedrag van den aan eenige ongeorganiseerden te ver leenen steun. De Minister wenscht n.I., dat vanaf 1 Oct. j.1. alle verdiensten van de vrouw van een gesteunde met kinderen, voor 2/3 gedeelte in mindering wordt gebracht, weshalve het 2e lid van art. 8 der thans geldende steun regeling inoet worden ingetrokken. Voorts bevat de steunregeling drie groe pen n.I. „reglementair nog niet rechtheb bendendubbel-uitgetrokkenen en ongeor ganiseerden", waarvoor één norm is vast gesteld. Ook hierin moet wijziging worden gebracht, aangezien de minister de groep ongeorganiseerden een steunnurm toekent, welke 59 cent moet blijven beneden het voor de duhbcl-uitgetrokkenen en nog niet recht hebbenden aangegeven bedrag. Wij stellen U derhalve voor de groep ongeorganiseer den, thans vallende onder de bepaling van art. 19, daaruit te laten vervallen en voor deze laatste'groep een afzonderlijke bepa ling op te nemen en daarvoor de navolgen de normen vast te stt^ien:. a. voor gehuwde en ongehuwde kostwin ners f 9.per week, benevens de gezins- en huurtoeslag als voor de overige groepen is vastgesteld. b. voor de kostgangers f 6. Een besluit daartoe bieden wij U hierbij ter vaststelling aan. ii. Onder beleefde verwijzing naar wat voor komt onder, den titel als hierboven vermeld, en opgenomen in het nummer van De Soes ter van Zaterdag 26 Augustus j.1., le blad, pagina 1, kolom 4 e.v., kunnen wij on ze abonné's mededeelen, 'het door het Centraal Bureau voor de Statistiek op j.1. Zaterdag 14 October, uitgegeven deel van de uitkomsten der elfde Algemeene Volks telling gehouden op 31 December 1930, waarbij werden gepubliceerd o.m. de verde re gegevens betreffende de KERKELIJKE GEZINDTEN, benevens het: Aandeel van elk der voornaamste Kerkelijke Gezindten, in het totaal der bevolking van iedere Ge in en te. Het hieronder vermelde, wat de statistiek betreft, is daaruit overgenomen en wijzen aan de juiste verhoudingen voor de Ge meente en de procentsgewijze verhouding der bevolking van de personen die zich bij deze laatste volkstelling hebben opgegeven als: Nederduitsch Hervormd; Behoorende tot de Geref. Kerken: Koomsch-Katholiek; Israëliet (Nederlandsch en Portugeesch) Tot GEEN kerkelijke gezindte behoorend; en behoorende tot een andere Kerkelijke Gezindte. De cijfers dezer genoemde Kerkelijke Ge zindten en die van hen die tot geen ker kelijke gezindte behooren zijn op 100 per sonen; wat voor geheel NEDERLAND aangaat, ingedeeld als volgt: Jaar der Nederd. Geref. Roomsch Kerken Katholiek 38.15 Soest eene z.g. rechtsche meerderheid geen bestaansrecht meer bezit. De „leiders" der Kerkelijke dorps-groep jes alhier, zullen wel steeds o zoo lief en huichelachtig tegenover de goed geloovi- ge, eenvoudige en onwetende inwoners zich doen blijven gelden en denkelijk ook nog wel, althans voorloopig, blijven aan dienen als uit te maken de vertegenwoordi ging eener z.g. rechtsche meerderheid. Ver der zullen deze de eertijds alhier zoo mach tige politiekers, indachtig hunne dominee- rertde rechtsheid, nog wel trachten zich te handhaven, misschien wel door onware leuzen of nog wel zullen schermen met oud vrijwel verroest wapentuig, al weten zij zelf ook zeer goed veel terrein, vooral poli tiek terrein, te hebben verloren, toch nog willenj probeeren zoowel tegenover hunne soortgenooten even als tegenover hunne te genstanders, diverse bliksemafleiders te zoeken om die dan te benutten ook eventu eel bij de behandeling of beslissingen van belangrijke gemeentezaken. De werkwijze dezer, alhier in verval zijnde rechtsche po litieke groepeering, zal evenals voorheen, gebruikmakende van de onnoozelheid hun ner halve of heele partijgangers, wel als hoofdbestanddeel hunner strijdmiddelen, gelijk dat zoo veel jaren buitengewoon doeltreffend heeft gewerkt, blijven bezigen: bluffen, en steeds voort bluffen over de on- noozelste zaken hunner partij-daden, om hiermede te suggereeren niet alleen een aantal hunner kiezers (stern-machines) doch voornamelijk in diepen politiekenrslaap te sussen en daarin te houden vooral de be lastingplichtigen in geheel Soest. Belastingbetalers, wij roepen: U toe: Let op het werk der z.g. Rechtschen! VEREDARIUS. (Nadruk verboden). volkstelling Herv. 1849 54.57 1879 1889 1930 34.43 4.01 8.04 36.42 Zoodat in den tijd van deze tachtig te der 'nvvoners aangaat, ook veranderingen Israëlieten gedurende dezen tijd met Roomsch Katholieken gedurende dezen tijd De overige Kerkel. Gezindte gedurende de Nederd. Herv. gedurende dezen tijd met Geref. Kerken, van 1889 af, met Tot geen Kerkel. Gez. heli. in dien tijd Wat nu de gemeente SOEST aangaat, betreffende de procentsgewijze verhoudin gen der Kerkelijke Gezindten van hare in woners, blijkt uit den volgenden: Stand der voornaamste Kerkelijke Gezind ten in de gemeente Soest: Nederduitsch Hervormd 32.34 procent iereformeerde Kerken 10.80 procent Roomsch Katholiek 36.37 procent Nedérl., en Portugeesch Isr. 0.08 procent Tot geen Kerkelijke Gezindte hehoorenid 13.50 procent Andere Kerkelijke Gezindten 0.42 procent Door voormelde cijfers zijn nu de onloo chenbare bewijzen! vastgelegd dat, uit een politiek oogpunt bezien, in de gemeente schikbaar worden' gesteld. Een voorlichtende verkeerscursus aan on derwijzend personeel zal in begin Novem ber aanvangen onder leiding van den voor zitter den Hieer G. Goorhuis, Commissaris van Politie. Onlangs is reeds aangevangen de ver keerscursus voor de jeugd van 12 tot 14 jaar in de Eierhal onder leiding van den adj. inspecteur van Politie Jhr. A. M. C. Mollerus, tevens bestuurslid van de ver eeniging. Op leerzame en opwekkende wij ze weet deze energieke politieambtenaar de jonge kinderen de verkeersregels bij te brengen. De vereeniging stelt zich voor in den loop der cursus de Pers uit te noodigen haar oordeel over dezen cursus uit te spre ken. Niet onvermeld mag blijven dat eveneens propaganda-avonden in omliggende ge meenten zullen worden gehouden, teneinde de werkingsspheer te verruimen. GEWESTELIJKE VARKENS CENTRALE VOOR UTRECHT KENNISGEVING VAN DEN VARKENSFOKKER. Met ingang van 23 October a.s. moeten de leden-fokkers binnen 8 dagen na de ge boorte van elke toom biggen; hiervan aan den Secretaris der Plaatselijke Commissie kennis geven. Dit kan geschieden op de hiervoor door ons ter beschikking gestelde groene kaar ten de z.g. kennisgeving van den varkens fokker, welke bij den Secretaris der PI Commissie zijn te verkrijgen. BAARN. FLORA THEATER. Israë- Tot geen Kerkel. Overige lieten gezindte bch. Kerkel. Gez. 1.92 5.36 0.31 7.29 1.41 14.42 5.27 Voor den eersten keer in de volkstelling (1879) de splitsing van geen en Overige Kerkelijke Gezindten verwerkt. Voor de eerste maal in de Volkstelling (1889) de afzonderlijke vermelding van: Ge reformeerde Kerken opgenomen, jaren, Nederland wat de Kerkelijke Gezind te zien geeft, zoo zijnde» •fl.öl procent achteruit gegaan met1.73 procent achteruit gegaan zen tijd met.2.02 procen/t achteruit gegaan 20.14 procent achteruit gegaan 4.03 procent vooruit gegaan (nagenoeg) m. 14.11 procent vooruit gegaan le SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ VAN WEEDESTRAAT 7 - SOESTDIJK AMERSFOORT. VEREENIGING VOOR VEILIG VERKEER Nu de herfst wederom haar intrede heeft gedaan, breekt voor bovengenoemde ver eeniging de tijd aan Haar winterprogram te ontvouwen, waarbij zij zich tot taak stelt het algemeen belang tc dienen en daarbij een beroep doet op de belangstelling en medewerking van alle inwoners van onze stad. In de eerste helft van November zal een Propaganda-avond gehouden, worden met lezingen, waarbij eenige leerzame verkeers- films vertoond zullen worden. Een tweede avond' zal plaats vinden in Januari of Februari 1934. In December zal voor kinderen van 12 tot 14 jaar een kleurplatenlwedstrijd geor ganiseerd worden, waarvoor prijzen be- KING-KONG Het 8ste Wereldwonder Flora in Baarn vertoont vanaf 20 Oct. dit groote technische kunstwerk, voorwaar iets aparts. KingKong, de voorwereld lijke Mensch-Gorilla, 16 Meter hoog en 1(1 Meter in omvang met zijn in dien tijd le vende monster kornuiten als Dinosaurossen, Brontosaurosgen, Pterodactylen enz. enz., allen naar werkelijke grootte, door 50 Mo delleurs onder leiding van Willis O'Brien. daar gesteld. Willis O'Brien is conservator van het American Museum of Natural His- tory te New-York; ruim 2 jaren werd aan dit kunstwerk gearbeid en' dit technische werk is voorzeker met recht betitelt als het Wonder der 20ste Eeuw. Van begin tot ein de de spanning steeds stijgend; een zeer sterke film voor ieder die ter ontspanning eens „in spanning" wil zitten; grootsche opzet en massa-regie maken dit werk tot een gradioos geheel. Ook het voorprogram ma dient vermelding, vooral de Hollandsch sprekende 2-acter Rhythme der Wereld is iets bijzonders. Tuschinski in A'dam ver toonde kort geleden dit werk 14 dagen aan een. en was 3 x per dag uitverkocht, dus wel een film die inslaat. van 1218 October 1933. GEBQRJEN: (ieertruida, dochter van G. v. d. Veer en E. Doornekamp, Beetzlaan 27; Bernardus Martinus Francfscus, zoon van B. D. A. Loonian en J. Maassen, Koningin- nelaan 136; Charles Joseph, zoon van J. Boucher en E. M. M. Rintelmann, Andries- sestraat 10; Henriette Ignatia Antonia Ma ria, dochter van P. M. Wijsmuller en H. E. Batterman, Wilhel-minalaan 22; Johanna Hendrika Adriana, dochter van J. W» Koe- leman en E. A. Koot, Luitenant Koppen laan 21; jan Reinier, zoon van S. D. Idzer- da en T. Schipper, Klaarwaterweg 71; An na Maria, dochter van A. Hilhorst en Th. Botterblom. Birktstraat 67; Robert Jacques, zoon van J. B. Roest en A. H. Baksteen, Middeniaan 4. ONDERTROUWD: geen. GEHUWD: H. C. Klarenbeek en K. W. Dijkman: J. Wallet en H. J. Licht; G. P. 't Lam en J. K. Prinsenberg. OVERLEDEN: Clasina van Ooijen, 86 jaar, gehuwd met G. Ruyer, L. Brinkw. 7a. Vestiging van 1218 Oct. 1933. H. J. W. v. d. Have van Haarlem naar van Lenneplaan 58; E. O. Kaltofer van A'dam naar Hartmanlaan 53; Wbd. A. Hart suiker idem; Wed. T. Krook-Linthorst van H'sum naar v. Weedestraat 23; Wed. J. Siegel van Apeldoorn naar Braam weg 30; E. Scheffer met gezin van Den Helder naar Beetzlaan 39a; J. A. Zijderveld met vrouw van Wassenaar naar Koninginnelaan 158; C. Kareisen van A'dam naar Julianastraat 36; H. A. Eulink van Gendringen1 naar W. Pyrmontlaan 58; H. W. Brouwer van Rijs wijk naar Heuvelweg 5; H. C. F. Rusz met gezin van Utrecht naar Julianastraat 92; P. Olie met vrouw van A'dam naar Hart manlaan 16; D. Vonk met vrouw van Am sterdam naar Schrikslaan 23; M. N. den Broeder met gezin van A'dam naar K. Hartweg 14; A. K. v. d. Kamp van Kam pen naar Soesterb.straat 99; H. L. Ortcl met vrouw van A'dam naar Sophialaan 3; M1. F. Allard met vrouw van Haarl'meer naar Hellingweg 15; F. W. Miedema met vrouw van Den Haag naar Hartweg 29; P. Bos van Culemborg naar Vredehofstraat 23; S. Y. M. Onderwater van Baarn naar Hart manlaan 23; J. C. Boer de-Verdoes van Am sterdam naar B. Grothestraat 31; H- M. v. Hofwegen van Valkenburg naar Soester- bergschestraat 125. Vertrek van 1218 October 1933. P. J. Ploeg van Bavtolottilaan 19 naar Barneveld, Rudolph St.; F. A. M. Frölich van Soesterb.straat 51 naar Wassenaar, v. d. Oudermeulenl. 11; C. P. Kuyper met gezin van Sinncmaplcin 8 naar Nijmegen, Hub. Veldw. 502; C. de Bruyn met gezin ZIJN MASSIEF EN VOEGLOOS in alle maten voorradig de juiste modellen in verschillende breedten in 14 en 18 karaats. Vanaf f 6.50 JUWELIER TEL. S»8 OPTICIEN A'FOORT UTRECHTSCHESTR. 23 Langstraat 34 36 37 SPECIALITEIT in Wollen en zijden stoffen. Reversible ottomane Wolmet zijden Japonstof 2.25 p. el in bordeaux, bleu, marinezwart, bruin, lavendel. MANTELSTOFFEN in zwart, marine, bordeau, bruin, groen, beige v. Birktstv. 83b n. A'foort, Arnh.wcg 25b; G. A. M. v. d. Meulen van Stationsweg 8 naar Smallingerland, Zuidkade 22; W. P. F. G. v. d. Pas van Parklaan 4 naar H'sum, Prof. Kockstraat 37; M. J. Leijenhorst van Heideweg 44 naar Weesperkarspel, Zand pad a35; Wed. J. Hartman met gezin van Hartweg 4 naar H'sum, H. Laarderweg 121; <.P Rentmeester van K. Brinkweg 22 naar Eindhoven, Chrysantenstraat 5; W. Deijs van Beckeringstraat 9 naar WVesper- karspel, Kreugerlaan 53a; G. Jongsma van Kerkpad Z.Z. 19b naar Bergen. Russenweg 21; K. Levin met gezin van Amcrsf.straat 91a naar A'foort, Bankastraat 44; M. Bree- man van Vosseveldlaan 1 naar Middelhar- nis, D. Bosstraat C. 315; S. v. d. Schagt met gezin van Kerkdw.straat 4 naar de Bilt, Hessenweg 182; J. Jacobsen met gezin van Braam weg 40 naar A'foort, Parallelweg 6; J. Eerenistein met gezin van Ossendamweg 18 naar A'foort, Irisstraat 19; A. Kerkho ven van Birktstraat 12b naar Den Htiag, Weteringkade 164a; J. Roorda van Mid del wijkstraat 5 naar Zuidlaren, Stations straat A. 457; J. J. D. Scheffener van Schrikslaan 55 naar H'sum, Taludweg; G. W. C. v. d. Leen met gezin van Beetzlaan 43 naar Baarn, Rozestraat 20. Verhuizingen binnen, de gemeenfte van 12)18 October 1933. J. K. P. Ploeg van Den Blieklaan 23 naar Jlartolottilaan 19; J. S. Slooten van-Brande.s van Andriessestraat 3 naar Hartmanlaan 23; A. van Offenbeek met vrouw van Hei deweg 7 naar Braamweg 32; H. v. d. Brink met vrouw van Beetzlaan 3 naar Veen-zoom 3; H. Altena van Nieuweweg 120 naar Beukenlaan 18; C. Verschoor met gezin van Nieuwstraat 57 naar Nieuwstraat 38; A. H. Kok van Hooi weg 2 naar K. Brink- weg 31; W. Tolboom met vrouw van Smitsweg 34 naar Klaarwaterweg 27; A. Lieuwen met gezin van Beukenlaan 21c naar Kerkpad Z.Z. 12; J. Voskuilen met ge- OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN) TELEF. 330 POSTGIRO 146487 zin van Soesterengweg 52 naar MolenMr. O.Z. 93; K. Roozendaal van Birktstraat 40 naar Kerkpad Z.Z. 49; J. C. van Kooi met gezin van 'Nieuwstraat 35b naar Laanstraat 70; K. F. Vervat van Verl. Postweg 37 n. Bosstraat 115; L. van Dijk met gezin van Soesterb.straat 99 naar Vondellaan 17; A. Ebbelaar met vrouw van Molenstraat W.Z. 10 naar Beukenlaan 24b; R. van Drie met gezin van Beetzlaan 73 naar Laanstraat 30; J. P. van Uxem met vrouw van Helling- weg 15 naar Nieuwstraat 36b; J. van Duin kerken met gezin van Molenstraat O.Z. 93 naar Molenstraat O.Z. 7; J. H. van Hei ningen' met gezin van Driehoeksweg 10 n. Birktstraat 40; J. Wyckel met gezin van Klaarwaterweg 41 naar v. Weedestraat 51 boven; H". B. v. d. Berg met vr. van Ko ninginnelaan 75 naar Kjoninginnelaan 65; H1. v. d. Kuil met gezin van Nieuweweg 6 naar Eigendomweg 104. NED. HERV. GEMEENTE TE SOEST Zondag 22 October 1933 kerk 10 uur; Ds. van Schaick. H. Avondmaal. Kerk 6 uur: Zendeling-leeraar C. W. Nor tier. Dankzegg. H. A. Emmakcrk 10 uur: Ds. Groeneveld H. Avondmaal. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. Dankzegging H.A. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 22 October 1933 's morgens 10 uur: Ds. A. Meijers, van Utrecht. 's Avonds 6 uur: Ds. R. Bartlema, van Zeist. CHR. GEREF. GEMEENTE. Zondag 22 October 1933 v.m. 10 uur en n.m. 6 uur Prof. Ilr. G. Wisse. Hooglee- raar aan de Theol. School te Apeldoorn. Woensdag 25 October 1933 n.m. 7.30 uur: Ds. L. KJeisen, van Vlissingen. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIE NSTIGEN. Zondag 22 October 1933 v.m. 10.30 uur: Ds. J. J. Meyer, van Enkhuizen DOOPSGEZINDE GEM. TE BAARN. Zondag 22 October 1933 v.m. 10.30 uur: Ds. I T. O. Hylkcma, van Amersfoort. (Kerkgebouw Ecmnesserwcg 63b.).

De Soester | 1933 | | pagina 2