KALENDER VENEMAi"? Goedkoop stoken Wates-Anthraciet Pluimveeteelt. F.CKuypedr. 10 50E5TDIJK.Teiöoi bWIJNGAART KLEEDING naar| MAAT en CONFECTIE; HORS D'OEUVRE. het G. VAN DUIN O^PlaatselijkNieuws^O BRANDSTOFFEN ■5QE5TDIJK Direct leverbaar Nieuwe soorten Afm. V f 1.00 per H.L. J. L. HOKSBtRGEN Sport Op de hooge, hooge daken Rijdt de Bisschop met zijn knecht; Wilt ge weten, brave Soesters, Wat hij tot z'n knecht wel zegt: Kijk eens even, beste Piet, Of j' ook milde gevers ziet. Want het zijn thans droeve tijden, Vele beurzen blijven dicht; Maar juist om de crisisplagen Blijft het geven dure plicht; Crisis, 't groote tooverwoord, Sluit zoo meenj'ge gouden poort. Ziet ge niet die schitter-oogjes Van 'n gansche kinderschaar, Hopenjd, trillend van verlangen: Zou hij komen ook dit jaar? Wees gerust, hij komt op Soest, Hallef dood als 't wezen moest. Want er zijn nog tal van vrinden Van de blijde Soester jeugd, Die heel graag wat over hebben Voor oprechte kindervreugd: Sinterklaas vergeet Soest, niet, Evenmin als zwarte Piet. Komt men wellicht bij U vragen Voor het groote kinderfeest: 't Zij ge veel geeft of wel weinig, Geef met opgewekten geest; Denk eens t'rug aan eigen jeugd En aan jonge kindervreugd. Heeft men uw adres vergeten, Breng hQt bij de Soester maar; Sinterklaas en al z'n helpers Staan met liefde voor U klaar; Kijk maar even door de ruit En hij knikt van „ja", die guit. IS EEN WETGEVENDE COMMISSIE UIT DEN RAAD VOORGESCHREVEN? Naar aanleiding van hetgeen ik hierover schreef in „de Soester" van 18 dezer, werd ik door een belangstellend lezer gewezen op een door mij niet genoemd artikel van de Gemeentewet, waarin staat: „de Verordeningen, tegen, wier overtre ding straf is bedreigd, worden, zooveel mogelijk, ontworpen door eene vaste com missie uit den Raad, waarvan de Burge meester voorzitter is." Ik wijs op de woorden „zooveel moge lijk" en op een bij het artikel gegeven toe lichting, waar men leest: „Intusschen kan het in kleine gemeen ten, bij het aanwezen van een beperkt ge tal raadsleden, moeilijk zijn in den boe zem van den Raad personen, tot dat werk geschikt(l), te vinden Van daar de uitdrukking „zooveel mo gelijk" en' is het vormen eener vaste com missie van wetgeving niet aan alle ge meenten voorgeschreven(l)". Het hier bedoelde artikel bevestigt dus geheel hetgeen door mij (en, door den Mop pen-trommel-schrijver) beweerd is. W. H. C. D. HOE BIJ GEWONE SNOT (CORYZA) TE HANDELEN. (Jos. Boshouwers). We hebben het vandaag niet over diph- theritus, doch over eene andere ziekte, die er echter menigmaal op lijkt als twee drup pels water. We bedoelen de gewone snot, met 'n vreemd woord genoemd Coryza con- tagiosa, of bij verkorting: Coryza. Rond de oogeni ziet men vaak ringvor mige gezwellen, ook tusschen de kinlellen, waardoor de kippen veel dikker lijken. Het aangezicht zet dikwijls óók op. Meestal constateert men tevens neus- vloeiing en hoort men de patiënten reutelen of rochelen. Kijkt men in den bek, dan ont waart men daar veel slijm, ook in de lucht pijp. De ademhaling wordt dus belemmerd en we zien de zieke diereni dan ook hope- looze pogingen doen, om zich zelf te red den: ze schudden met den kop, zeker uit instinct, om zoo het slijm kwijt te raken» wat natuurlijk niet gelukt. Hoogstens kan er wat verplaatsing van het slijm door plaats hebben. De dieren rekken den hals, schuin naar boven, en gapen, waarbij het slijm soms zichtbaar wordt. Af en toe hoort men ook 1934 Het nieuwe jaar is in aan tocht. Er zal dus weer een nieuwe aan den wand dienen te komen. Heden ontvingen wij een zeer uitgebreide collectie, o.a.: Film, Kriiseman, Boon, Ons Eigen Land, Elf Provinciën, Sport, Kunst, Engalsche, Kantoor- e. a. Kalenders. Losse Blokken, o.a. Woudbloemen. Maakt thans Uwe keuze N V. Eerste Soester Electr. Drukkerij, v. Weedestraat 7 een angstkreet, veel gelijkend op het geroep van een uil: tjoe! Wanneer de ziekte reeds in gevorderd stadium gekomen is, is het slijmvlies van één of van beide oogen gezwollen, en be dekt met een kaaskleurig beslag. Zulke dieren kunnen natuurlijk moeilijk voedsel tot zich nemen; geen wonder dus dat spoedig sterke vermagering optreedt. Menigmaal vertoont Coryza eene sterke overeenkomst met diphtheritus. Toch zijn het twee afzonderlijke, geheel op zich zelf staande ziekten, zegt dr. T. van Heelsber- gen in z'n mooie brochure, getiteld: „Diph- therie en| pokken bij kippen en* hare .bestrij ding." Uitgave C. Misset, Doetinchem. Ik meen, dat ze voor 19 cent franco-huis te be komen is. Kippen, die genezen zijn van diphthe ritus, of door tijdige enting daar ongevoe lig, onvatbaar voor gemaakt zijn, krijgen nog wel snot of Coryza. Dr. Van Heelsbergen zegt, dat hij bij zijne zeer talrijke proeven, met diphtherie bij gezonde kippen, nooit neusvloeiing heeft kunnen waarnemen. Dit zou er dus op wij zen, dat een loopende neus een kenmerk is voor snot (Coryza), De enting tegen diphtherie werkt niet voorbehoedend tegen deze ziekte. Wij wil- U gaat toch vooreen BRIL naar G. V A N DUIN Utrechtschestr. 23 - AMERSFOORT Tevens het aangewezen adres voor het koopen van Uw GOUD cn ZILVER. JUWELIER TEL. 898 OPTICIEN len hier nog eens uitdrukkelijk op wijzen, om de diphtherie-bestrijding niet in dis- crediet te brengen. Beide ziekten, snot en diphtherie, gaan met slijmvlies-aandoeningen gepaard. Het is dus wel te begrijpen, dat de eene aandoe ning een gunstig moment zal vormen voor 'de andere, m. a. w.: waar snot uitbreekt, kan ook licht diphtherie komen, als er niet op tijd voorbehoedend is ingeënt. De gevallen treden het veelvuldigst op in de maanden October, November en De cember. Coryza („gewone snot") vaak bij regenachtig en winderig weer, in boomgaar den,. Wiat nu te doen, als deze ziekte zich voor doet? Wij hebben den laatsten tijd menige soortgelijke vraag te beantwoorden gekre gen en deden dat dan rechtstreeks, omdat er zoo dringend om verzocht werd. Ziehier, in welken geest we steeds ant woordden: I. Men hale in een apothekerswinkel of goede drogisterij twee dingen,: a. een fleschje jodium-tinctuur (b.v. voor 25 ct., al naar gelang de koppel groot is); b. voor een' paar dubbeltjes kaliumpermanganaat. Men is dus voor weinig geld klaar. Maar het werk! Dat valt niet mee, hoor! II. Het kaliumpermanganaat (violet kleurige kleine staafjes) schudt men in eene flesch met water. Dit water kleurt direct violet-blauw, en vormt onze medicijn. We doen er eiken dag een klein scheutje van in het drinkwater, zoodat dit de kleur krijgt van lichtrooden wijn. Tevens moet er voor gezorgd worden, dat die dieren geen ander drinkwater onder 't bereik krij gen, want dan laten ze „den wijn" staan. Het is gewenscht met zulk drinkwater een lange poos te blijven, doorgaan. Som migen geven 't zelfs den heelen winter, ook al hebben ze niets onder hun dieren ge had, dus meer als voorbehoedend ontsmet tingsmiddel. Verder maken we nog een sterker oplos sing, zoo dat het water donkerder gekleurd wordt. Dit geeft men niet om te drinken; men steekt de aangetaste en ook de ver dachte exemplaren met kop en hals er in on der, ongeveer 5 tellen; dan ontsmetten de uitwendige kopdeelen meteen Dit behoeft men niet iederen dag te herhalen; meestal is 2 of 3 keer b.v. om den anderen dag vol doende. Na de behandeling giete men deze sterkere oplossing weg, men zet ze althans niet voor als drinken. III. Nu de aanwending van het jodium- tinctuur. Zijn er kippen bij, die kaasachtige aanslag of dito pukkels in den bek hebben, dan moeten deze eerst voorzichtig verwij derd worden, want anders groeien ze aan, en stikt de patiënt». Met 'n rijgnaald of een lepeltje kan men zulks gemakkelijk doen. 't Is gewenscht, geen bloeding te veroorzaken. Iedere kip moet dus everv in den| bek ge keken wórden, ook een1' paar dagen later, want intusschen zijn er al wel andere slacht offers bijgekomen. Ziet men geen aanslag, zooveel te gemak kelijker. Pokken is altijd diphtherie. IV. Doet zich de ziekte „pokken" voor, dan alle pokken of wratjes aan kam, lellen enz. even penseelen\ met jodiumtinctuur, welke handeling nog eens herhaald moet worden. V. Tegelijkertijd of liever reeds van te voren! maken we het hok even ter dege schoon: alle mest moet verwijderd worden, wat we iederen morgen voorloopig herhalen, want de mestlucht (ammoniak) is zeer nadeelig voor de aangetaste slijmvlie zen. We geven nu droog, zindelijk strooisel, dat niet al te veel stuift. (De Kleinveeteelt). PAX FILMS. Zaterdag en Zondag j.1. gaf Pax FilniL een buitengewoon programma, waarvoor vooral Zondagavond in het St. Joseph's Ge bouw groote belangstelling was. Na een mooi Journaal en eenige kluchten die een geweldig applaus ontlokten, draaide de prachtige Universal: „De Groote Overwin ning een Wild Westfilm in 6 acten. Deze prachtige film, met tienduizenden medespe- lende. Indianen, cow-boys enz. liet staaltje: van rijkunst zien van meesters te paard. De grootsche opzet van de film en de spannende inhoud hielden de toeschouwers gevangen. Hen van de mooiste wild West films welke wij ooit zagen. Na de hoofd film draaide als naar gewoonte nog een phc nomenale klucht. Een dankbaar publiek heeft wederom, eens genoten van de Pax Films, waar zeker ook de mooie muzikale illustratie het hare toe bijdraagt. De afw. zigen hebben alweer iets moois gemist. Za terdag (heden), Zondag en Maandag draait de Pax Films wederom. Mén zie elders in dit blad. VOLKSONDERWIJS AFD. SOEST. Propaganda-Feestavond op 28 Nov. a.s. Schreven wij de vorige malen, dat op bo- vervgenoemden; avond de film: „Volksonder wijs marcheert" vertoond wordt, terwijl de Heer Rijsdorp het „Heksenlied" decla meert, heden kunnen wij mededeelen, dat Mej. Annie de Ridder en Aagje Onrust, muziek en zang ten gehoore zullen brengen. Wij twijfelen er niet aan of een gang naar Religie en Kunst is alleszins de moeite waard. Het geheele programma ziet er wel verzorgd uit, het zou te ver voeren 't geheel te beschrijven. Er zijn echter ook nog enke le attracties aan verbonden. Wij meenen te weten, dat de meeste programma's, welke tevens bewijs van toegang zijn en gratis verkrijgbaar worden gesteld, voor het groot ste gedeelte reeds weg zijn, reden waar om men goed doet, zich er nog spoedig van te voorzien, waarvoor wij verwijzen/ naar de advertentie, voorkomende in dit blad. EERSTE SOESTER EIERVEILING. Kipeieren: Hoogste prijs f 7.05; middel- prijs f 6.00f 5.50; laagste prijs f 3.65; eend eieren f 4.—, groot; alles per 100 stuks. Aanvoer 5000 stuks, handel traag. PROPAGANDA-AVOND CHR BE- STUURDERSBOND. rijdagavond hield genoemde organisatie eene vergadering in Religie en Kunst, wel ke matig bezocht was. De praeses, de heer J. G. Zonneveld, opende de samenkomst en laat zingen Psl.127 1 en gaat voor in ge bed, waarna hij voorlas Richteren 6. Daar op roept hij allen het welkom toe en deelt mede dat sinds 3 jaar telkenmale in de maand November dergelijke avonden wor den belegd, daar het noodig is de groote problemen onder de oogen te zien. De grootste is wel de werkeloosheid, als er één was die daar het redmiddel voor wist, zou het niet alleen ons land maar ook an dere gebieden redden. Spr. wijst ook op het gevaar van het fascisme, men is andere goden gevolgd. 'Na enkele uitspraken te NATIONAAL SOCIALISTISCHE BEWEGING IN NEDERLAND Alg. Leider Ir. A. A. MUSSERT. lederen Vrijdagavond van 8 tot lü uur gratis inlichtingen omtrent doel en streven onzer beweging. Gelegenheid voor aanmel ding lidmaatschap benedenzaal Hotel Okhuysen hebben aangehaald, o.a. van wijlen ds. Tal- ma, geeft hij het woord aan den heer Meij- nes uit Utrecht, welke spreekt over: „een nieuw front." Dit nieuwe front is het na tionaal socialisme, welke beweging de ge heele wereld beroerd, door de leuzen die het debiteert, dat zij alle crisis zal wegnemen, en brood en arbeid zal geven» en daardoor de werkloosheid opheffen. Daartegen strijd het C.N.V. en gaat tot den aanval over, daar zij op alle terrein des levens Gods ordonan- tiën eerbiedigt, en vraagt naar Zijn begin selen om deze pit te dragen op het breede sociale terrein. Eerst ging de strijd tegen liberalisme en socialisme, nu tegen het na tionalisme, dat spr. op een lijn stelt met het communisme. Deze nieuwe beweging sleept vele jongelui met zich, zij is revolutionnair, zij verlaagt de /rtiensch tot slaaf van den Staat, het knot hem in zijn vrijheid; de kerk wordt een propaganda-instituut, 't is het moderne slavendom, de geesel Gods. Daar om tot het kruis van Jezus dat spreekt van verzoening, het hakenkruis van geweld. Spr. waarschuwt met ernst de jongelui. Het uit einde is de dictatuur. Nadat de heer J. L. Feijten uit Utrecht een gedicht had' voorge dragen, werd het woord verleend aan den heer Oosterbos uit den Haag, welke tot onderwerp kiest: „de oude strijd" en zegt het den Psalmdichter na: „hetgeen ge weest is, komt wêer", er is geen nieuws on der de zon. Reeds in Eva's hof werd den grooten strijd des levens ingezet, en voort gezet op kerkelijk, staatkundig, politiek en maatschappelijk terrein. De oorzaak is ge legen in Gods uitspraak: „Ik zal vijand schap zetten," De groote massa is los van God komen te staan; neemt men God weg uit gezin en maatschappij, dan wankelt al les. De zucht: wat zal er van mij worden, wordt opgevangen door het nat. soc.; men denkt meer over brood en arbeid dan om God en Zijn ordenantiën. Het Nat. Soc. leeft uit humanisme; die niet vóór God is, is tégen Hem. En toch moet met Hem in ge zin eni maatschappij gerekend wordein Hij heeft alle dingen in Zijn hand, niet de Staat, maar God is No. 1. De bedoeling Gods is dat werkgevers en werknemer naast elkander staan, en dat is onze vrijheid, die van het Nat. Soc. is tyrannie. Het groote gebod, den naasten liefhebben als ons zelf, is nog van kracht; die God uitschakelt, oogst tyrannie. TEL.873 FIRMA TEL. 873 KERKPAD 17a M.Z. tegen aantrekkelijke prijzen. Neemt proef De Christen is het daarom geboden daar tegen te strijden naar Zijn kracht. Nadat de heer Feijten nogmaals was opgetreden, sloot ds. J. Groeneveld met een kort slot woord en gebed. Ie LUSTRUM MONDACCORDEON- CLUB „BRAVO" Ter gelegenheid van het eerste lustrum van genoemde club werd Maandagavond om 8 uur in de zaal van de „Gouden Ploeg een uitvoering gegeven welke geslaagd mag genoemd worden. Ongeveer 8.3U uur opende de praeses der feestcommissie, den heer J. v. d. Broek den avond met een woord van welkom, en deelt mede dat in 1928 deze club werd geformeerd door twee personen, welke spr. vanaf deze plaats dankt voor alles wat zij voor de club heb ben gedaan. In 1929 ging men voor de eer ste maal naar een concours en behaalde een eersten prijs in den concert- en een 2de in den marschwedstrijd. Voorzeker een mooie prestatie. Het plan bestaat om in Fe bruari wederom naar.een concours te gaan. Spr. wenscht de club veel succes. Na ap plaus bracht de club de pittige marsch: „Joyeuse" ten, gehoore, waarmede zij een zeer goed entrée maakte, evenals met de aanstekelijke walsmelodie uit de „Donau- wellen". De club die goede krachten bezit is goed vooruit gegaan. Het quartet is een extra vermelding waard, dit clubje is aan elkander vertrouwd en zeer maatvast. Het applaus bleef niet uit. Na de geanimeerde pauze werd het bestuur door de feestcom missie gehuldigd; de directeur, de heer C. Th. Mooy uit Baarn ontving een vulpen houder; de praeses een sigarenkoker; pen ningmeester en, secretaris een> zilveren si garettenkoker met inscriptie. De praeses dankte voor de hartelijke woorden en de mooie cadeaux en hoopt met hulp van allen de club nog hooger op te voeren. Als ex tra aandenken ontving de dirigent een foto van de club. De heer Schaap feliciteerde het Bestuur namens de Postduivenvereni ging „de Zwaluw" en overhandigde een fraaie bloemenmand. Het verdere deel van den avond verliep in de beste conditie; ook het blijsDel viel in den smaak; de regie was toevertrouwd aan den heer R. Rouwendaal. Het bekende strijkje Steensel—Uiterwijk wisselden „Bravo" af. Tot slot een gezellig bal. „Bravo" mag met genoegen op zijn lustrum terug zien. GODSDIENSTOEFENING. Naar wij vernemen zal a.s. Zondag 26 de zer te 10.30 uur in 't Gebouw „Religie en Kunst" de godsdienstoefening worden, ge houden door Prof. R. Casimir uit den Haag. Zulks in afwijking met de door de Ver. v. Vrijz. Godsdienstigen uitgegeven sprekers lijst. Tot onderwerp heeft de spreker gekozen: „Chaos of Kosmos", tekst Genesis I: 1. Wij twijfelen niet of Prof. Casimir zal dit onderwerp op interessante en1 boeiende wijze behandelen en de godsdienstoefening voor zijn hoorders een opbouwende kracht doen zijn. OPENING ASYL VOOR DIEREN. Oinder veel belangstelling werd Zon dagmorgen te 11.15 uur het asyl, geplaatst achter perceel Ferd. Hiuycklaan 14, in ge bruik' genomen. Aanwezig waren o.a. de H.H. R. Tolman, voorzitter Nat. Hist. Ver.; J. v. Asselt, hoofd v. d. Huchtschool; de veearts C. C. Weertman uit Baarn, de voor zitters der afd. Baarn en Soest, oud-inspec teur D.B., en vele leden. Jhr. Berg uit Baarn nam het woord en riep allen een hartelijk welkom toe en dankte hen voor hun komst. Spr. gaat de oud-toestand na bij Reijerse, en hoe de behoefte werd ge voeld aan een degelijk gebouwtje, waar in de eerste plaats de zwervers- een onderdak kregen, en tweedens kostdieren konden worden opgenomen. Het gebouwtje dat dienst deed, gaf teekenen van verval, herstel zou de zaak verergeren, dus werd besloten tot nieuwbouw. De Afd. zou er zich niet rechtstreeks mede bezighouden; er werd bepaald dat het particulier initiatief zou moeten zijn. De heer Johan Kuipers schreef artikelen in de bladen; er kwam een comité tot stand, bestaande uit de dames Mevr. Deketh, freule C. Roëll en de H.H. Prinsenberg, Tolman en spreker. De uit werking gaf verrassende resultaten, bijdra gen kwamen uit Soest, Baarn, de Bilt, Zeist, Utrecht, A'foort en Arnhem en bedroegen f 300.Daardoor geruggestcund, werd de heer J. v. Asch opgedragen, een plan te ont werpen dat f 400.zou kosten. Er werd besloten te bouwen en zoo is een degelijk houten gebouwtje met roode pannen gedekt verrezen voor 7 honden, elk met een flinken uitloop en voor 8 katten» voorloopig nog in de oude hokjes. In elk hok ligt een gevulde zak met stroo; ook is in het gebouw onder gebracht een kantoortje voor den veearts, den heer C. C. Weertman uit Baarn, ter be handeling van het zieke dier. De rijksvee arts J. de Winter, uit A'foort schonk als eerste cadeau een noodverbandtrommel. Het gebouwtje is zeer bescheiden ingericht; en beantwoordt volkomen aan het doel. De nog ontbrekende gelden hoopt men te ontvangen van het H.B. der afd. Soest en Baarn. De zakken ontving het bestuur gra tis van den heer H. C. Rebergen; het stroo is zeer voordeelig gekocht, 's Winters kan het locaal worden verwarmd. Jhr. Berg bracht ten slotte dank aan alle die hiertoe hebben medegewerkt; het voldoet aan een lang gevoelde behoefte. Spr. hoopt dat er ook veel pensiondieren komen, prijs f 0.50 per dag voor een hond, f U.30 voor een poes. De zwervers zullen zelf wel komen. Spr. noopt dat het lijden der dieren zal verzacht worden. De heer Reijerse is aangesteld als Oewaker, tevens voor het schoonhouden van Het gebouwtje, dat steeds voor belangheb- Denden openstaat voor bezichtiging. ST. NICOLAAS KINDERFEEST. Naar wij vernemen gaat de Centrale Win keliers Verceniging met St. Nicolaas, we derom een St. Nicolaaskinderfeest organi- seeren. Deze groots opgezette actie is be gonnen 22 November en duurt tot 6 Dec. In deze twee weken geven de winkeliers die aangesloten zijn bij de C.W.V. bonnen uit. Voor iederen guldeni die U besteed bij die winkeliers, ontvangt U een bon. Vijftien de zer bons geven recht op een toegangskaart voor een kind. Wat het feest zelf betreft, daar behoeven wij niet over uit te wijden'. Het is in handen der C.W.V. en deze ver ceniging heeft bewezen, dat de actie's, die zij uitvoert tot in de puntjes verzorgd zijn. Het feest zal in denzelfde trant gehouden worden als in 1931. De ouders hebben het nu zelf in handen» om hun kinderen een prettig St. Nicolaasfeest te geven, door bij die winkeliers te koopen die bonnen* geven. Tevens werd ons medegedeeld dat de Soester Harmonie „P.V.O." eenige avonden (voorheen R. FRESE Hofleverancier». BAARN. Teeschhouwerij Varkensslachterij 3ESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 Dagelijks hooren en bezorgen hare medewerking verleend voor een mu zikale rondwandeling door ons dorp. Op Donderdagavond 23 Nov. (dus morgen avond) zal de Harmonie een rondwandeling maken vanaf Burg. Grothestraat tot Os- endamweg terug over NieuwewegMolen- traat. En op Donderdag 30 Nov. vanaf Burg. Grothestraat tot Krommeweg terug Becke- ringhstraatLaanstraatBeetslaan. Dit muzikale tintje zal de actie zeker ten goede komen; Het parool: KOOPT IN SOEST, SPAAR DE BONNEN DER C.W.V. is zeker met deze actie niet misplaatst. Wij wenschen de C.W.V. en het koopend publiek een paar gezellige weken toe, en de Kinderen een prettig St. Nicolaasfeest. DAMMEN. Met een flinke overwinning heeft de Damclub O. D. G. haar competitieprogram ma ingezet. De Dinsdag j.1. te Utrecht ge speelde wedstrijd tegen O.D.I uit Vinke- veen werd n.1. met sprekende cijfers gewon nen. De nieuwe eerste klassers konden het te gen O.D.G. dat, hoewel het met 1 speler minder uitkwam niet bolwerken en verloren met 614. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: O.D.I. O.D.G. (Soest) 1. J. KosterH. Bakker Jr. 11 2. G. Oussooren|N.N. 02 3. G. KorverChr. Bakker 02 4. A. C. van VlietP. Floor 02 5. W. v. VessemD. W^al 11 6. M. FokkerTh. Bakker U2 7. E. v. d. VeenW. Henger 02 8. J. NapP. Reeringh 20 9. H. Verbrugge(K. Janson U2 10. L. Kosterniet opgekomen 20 Totaal uitslag 6—14 CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" Uitslagen gespeelde wedstrijden: Soest (adsp.) b.A.P.W.C. (adsp). b 30 Soest 2B.V.C. 2 40 Wederom wisten de Soest-adspiranten te '.egevieren, ditmaal werden de A.P.W.C. adsp. aan den zegekar gebonden, Soest 2 bleef de meerdere over B.V.C. 2 in een mooi gespeelden wedstrijd, waarin B.V.C. 2 flink tegenstand bood. Soest 2 maakte 4 doelpunten, terwijl B.V.C. 2 niet eenmaal kon scoren, alhoewel zij een tegen- puntje verdiend hadden. Door deze over winning en mede door de le nederlaag van Amsvorde 2 tegen Velox 4 is Soest 2 gelijk komen te staan met Amsvorde 2, echter heeft Amsvorde 2 een wedstrijd minder ge speeld. De spanning blijft er dus hier wel aardig in. Voor a.s. Zaterdag en Zondag krijgen wij: Zaterdag: 2.453.45 uur Soest (a.)E.S.V.A.C. (a.) 2.453.45 Soesterberg (a.)Soest (b.) Zondag: 2.00 uur B.F.C. 3—Soest 3 2.00 uur Soest IA.P-W C. 1 Soest 3 moet naar Bussum B.F.C. 3 be kampen. Heeren, doet uw best, en tracht een zoo'n goed mogelijk resultaat te behalen tegen de leiders. Het le elftal krijgt A.P.W.C. op bezoek. Ofschoon A.P.W.C. onderaan staat, zal het toch uitkijken zijn, maar wanneer jullie je geheel geven, blijft de overwinning in Soest. Het 3e elftal vertrekt om 1 uur vanaf garage Tensen.

De Soester | 1933 | | pagina 2