MlkMEM HET VUURWERKj£ J. L. HOKSBERGEN Fotograaf Drost - Steen hofstraat 56 - Tel. 486 ©^Burgerlijke Stand Predikbeurten Advertentien ning, deelen wij U mede dat wij hem toege staan hebben het perceel, hetwelk nog niet volgens de voorwaarden der door ons ver- leehde bouwvergunning is voltooid, voor- loopig te blijven bewonen, echter onder be paling dat de nog vereischte verbeteringen aan de woning aangebracht, zullen moeten worden binnen een termijmwan 6 maanden, n.1. vóór 15 September a.s. en dat, indien zulks niet binnen dien termijn heeft plaats gehad, de bewoning zal moeten worden ge staakt. Op grond van het bovenstaande, en me de naar aanleiding van het laatste op deze zaak betrekking hebbende rapport van den technisch ambtenaar van Bouw- en Wo ningtoezicht dd. 23 Maart j.1. No. 19/5, stellen wij U voor ons te machtigen aan adressant mede te deelen dat hij zich zal dienen te houden aan het inzicht van ons College. Punt 13 van de Agenda. Bouwverordening. Ontheffing art. 15. 11. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Blijkens het hierbij overgelegde adres van J. L. v. d. Lichte, dd. 5 Maart j.1., wordt door hem ontheffing verzocht van het bepaalde in artikel 15 der Bouwveror dening voor den bouw van een blok van vier woningen onder, éen dak, op een ter rein, gelegen aan de btadhouderslaan, ka dastraal bekend gemeente Soest, iu sectie A. 23U7. Wij hebben omtrent dit verzoek het ad vies gevraagd van den technisch ambtenaar, belast met de leiding van bouw- en wo ningtoezicht. Daaruit moge U blijken, dat genoemde technisch ambtenaar, alsmede de heer Lon- don, die, zooals U bekend is, ons College bij wijze van proef bijstaat in de beoordee ling van ingekomen bouwplannen, geen ter men kunnen vinden om ten aanzien van het onderwerpelijke verzoek een gunstig ad vies uit te brengen. Aangezien wij ons volkomen kunnen ver eenigen met evengemelde adviezen, welke voor U bij de officieele raadsstukken ter inzage zijn nedergelegd, stellen wij U voor op het bovenaangehaalde [verzoekschrift van J. L. v. d. Lichte AFWIJZEND te be schikken. Volgens het hierbij overgelegde adres van W. Reeders, wonende Staringlaan 33 te Hilversum, wordt ontheffing gevraagd van het bepaalde in artikel 15 der Bouw verordening, in verband met den door hem voorgenomen bouw van een complex van vier woningen onder één kap, op een ter rein, gelegen aan de Steenhofstraat, kada straal bekend gemeente Soest, in sectie A. 1991 ged. Aangezien bij ons College geene bezwa ren bestaan tegen dezen bouw en voorts de Technisch Ambtenaar van Bouw- en Woningtoezicht en de heer London, die, zooals U bekend is ons College bij wijze van proef bijstaat in de beoordeeling van ingekomen bouwplannen, zich met het in gezonden plan kunnen vereenigen, stellen wij U voor, de gevraagde ontheffing wel te willen verleenen. Punt 14 van de Agenda. Wegen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Hierbij bieden wij U ter vaststelling aan een ontwerp-besluit tot het in schenking aanvaarden van eenige strooken gronds door het R.K. Kerkbestuur der parochie van de Onbevlekte Ontvangenis van de H. Maagd Maria, te Soestdijk, alsmede het R.K. Armbestuur van die parochie, welke gronden gelegen zijn in de omgeving van de R.K. begraafplaats. Aan deze schenking is o.m. de voorwaar de verbonden, dat voor rekening en vanwe ge de gemeente vanaf den Kostverlorenw. naar den hoofdingang van de begraafplaats een behoorlijk begaanbaren rijweg wordt aangelegd. In verband met den minder goeden toe stand van den Kostverlorenweg en den Belvédèreweg, komt het ons alleszins ge- wenscht voor, dat tot een afdoende vei be tering van dezen weg wordt overgegaan. Uit de hierbijgevoegde, door den dienst Openbare W?erken opgemaakte kostenbe rekeningen moge U blijken, dat met een afdoende verbetering dier beide wegen en met den aanleg van een weg langs de R.K. begraafplaats een bedrag gemoeid gaat van f 3747,85 of rond f 3750. Wij stellen U voor te besluiten tot de uitvoering van bovenbedoelde werken en ten behoeve daarvan bovenvermeld crediet toe te staan, door vaststelling van het hier bijgevoegde ontwerp-besluit tot wijziging der Gemeente-Begrooting voor het dienst jaar 1934. Punt 15 van de Agenda. Wegen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Het zal Uw college wellicht bekend zijn dat de afvoer van het hemelwater van de wegen in het complex het „Hart" tot dus verre geschiedt langs een open greppel, terzijde van den Kostverlorenweg naar het Oude Grachtje. Aangezien tot een verbetering en aanleg van wegen op het „Hart" is overgegaan, is het van groot belang, dat de afvoer van be doeld water op een meer afdoende wijze plaats heeft. Nu het R.K. Kerkbestuur der parochie van de Onbevlekte Ontvangenis van de H Maagd Maria, te Soestdijk bereid is tot afstand van grond op het verdere gedeelte van den Kostverlorenweg naar het Oude Grachtje, komt het ons alleszins gewenscht voor, dat voor den afvoer van bedoeld wa ter een rioleering wordt aangebracht langs den Kostverlorenweg, door middel van een buisleiding, waarvan de kosten worden be groot op f 1094. Deze uitgaaf komt ons noodzakelijk voor ter verbetering van bestaande toestanden, zoodat wij U voorstellen bovenbedoeld be drag toe te staan, hetwelk bestreden kan worden uit volgnummer 642 der Gemeente- Begrooting 1934 „Kosten aanleg wegen op het Hart". Wij vestigen er de aandacht op, dat de gratis toegangskaarten voor het vuurwerk, die de administratie van „De Soester" en an de „Soesterberger" aan de abonné's op en vaste adverteerders in die beide bladen aanbiedt op Maandagavond 30 April a.s. na het invallen der duisternis, slechts kun nen worden aangevraagd aan den winkel van de N.V. Eerste Soester Electrische Drukkerij aan de van Weedestraat 7 te Soestdijk. Toegangskaarten worden slechts op ver toon en na afstempeling van de betaalde kwitantie van het abonnementsgeld op één dier beide bladen over het eerste kwar taal 1934 verstrekt. Uitdrukkelijk vestigen wij er de aandacht op, dat de toegang tot het terrein van het vuurwerk op Huize Braamhage te Soest dijk slechts is aan den zij-ingang van huize Braamhage aan den Heuvelweg en dus niet aan de Burgemeester Grothestraat. De te volgen weg op huize Braamhage vanaf dien zij-ingang naar het vuurwerkterrein zal worden aangeduid door brandende flam bouwen. De toegang wordt opengesteld vanaf des avonds f.30 uur. Het vuurwerk zal worden ontstoken n& het invallen der duisternis te ruim uur. (voorheen R. FRESE Hofleveranciers BAARN Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 opschieten, welke over het draai ende middenstuk heenvliegen, waardoor een fraai geheel wordt verkregen, eindigende met ka nonslagen. (Zeer fraai nummer). 7e AFD5ELING. No. 19. Opstijgen van een kunstbom, wel ke een groote gouden polyp uit werpt. 2 bomvuurpijlen met gekleurde bomsterren. Opstijgen van een projectiel wel ke een guirlande uitwerpt. 1 luchtslang in brillantvuur. 8e AFDEELING. Dubbele pyrotechnische telegra- ven heen en weer over het terrein gaande, eerst in goud, daarna in magnesiumvuur. 9e AFDEELING. No. 24. Opstijgen van een Florentijnsche kunstbom, welke een machtige vuurbloem uitwerpt in alle mo gelijke kleuren. 25. 3 vuurpijlen met gouden en zil verenregen. 26. Opstijgen van 2 brillantbommen met gekleurde bouquetten. 27. 1 magnesiumtourbillon. 10e AFDEELING. 28. Fraaie verlichting van het terrein door 8 potten bengaalsch vuur in 23. No. No. No.. No. r De toegangskaarten aan den winkel wor den afgegeven tot des Maandagavonds 7 uur. Men voorzie zich dus tijdig Ter voorkoming van stagnatie in de uitgifte, ordt men dringend verzocht zoo spoedig mogelijk de toegangskaarten af te halen en daarmede niet te wachten tot de laatste oogenblikken. De toegangskaarten gelden voor den abonné en zijn huisgenooten. Elke kaart geeft slechts toegang aan één persoon, zoo dat men voor de huisgenooten ook elk een kaart moet aanvragen. Als regel zullen niet meer dan 3 kaarten p. abonné worden afge geven. De betaalde abonnementskwitantie- zelf geeft geen recht van toegang. Men vrage dus op vertoon ervan toegangskaar ten aan. De administratie doet een beroep op alle bezoekers van het vuurwerk zich kalm en ordelijk te gedragen, zoodat op dien avond geen wanklank vernomen wordt. Men ko- me niet op het uiterste oogenblik, doch tij dig te voren en volge stipt de orders der politie op, in het belang van het verkeer gegeven. Het volledige programma van het vuur werk volgt hieronder: PROGRAMMA VAN HET VUURWERK le AFDEELING. No. 1. No. 2. No. 3. No. 4. No. 5. No. 6. No. 7. No. 8. No. 9. No. 10. No. 11. No. 12. No. 13. No. 14. No. 15. No. 16. No. 17. Opening van het vuurwerk door salvo van luchtvuurwerk, bestaan de uit: 2 zware luchtkanonnaden met schitterlichten. 4 groote vuurpijlen met oranje- bouquetten. Opstijgen van drie brillantbom men met rood, wit en blauw bou- quet. 1 luchtslang in brillantvuur. 1 zwermbom met oranjegoud- stralen en knallen. 1 magnesiumtourbillon. Opstijgen van 5 brillantvuurpijlen, welke door zware kanonslagen met schitterlichten het groote vuurfront aankondigen. 2e AFDEELING. Groot vuurfront, bestaande uit een afbeelding, geflankeerd door bengaalsche vuren. Ontbranding van decoratief vuur werk van oranjebloesem, wat zich om de afbeelding vormt. Duizen den oranje-bloesems verschijnen links en rechts van de afbeelding. Boven de afbeelding verschijnen stralen, welke eveneens oranje bloesems uitwerpen, terwijl on deraan een voestuk wordt ge vormd van witte bloesems. Dit stuk, geflankeerd door con tra-batterijen van Romeinsche kaarsen, welke uitsluitend roode, witte en blauwe lichtkogels over het geheel heenwerpen. Eindigen de met zware kanonslagen. 3e AFDEELING. 4 vuurpijlen met goudenregen stralen. 2 brillantbommen met gekleurde lichtkogels en zilverstralen. 1 signaalbom met bliksemlicht. 1 luchtwentelaar in fraaie von kenregen. 4e AFDEELING. Fraaie verlichting van het terrein door Oranjemagnesiumzon, het terrein in oranjegloed zettend. 5e AFDEELING. Opstijgen van een Italiaansche kunstbom, welke achtereenvolgens drie fraaie bouquetten in verschil lende kleuren uitwerpt. 3 vuurpijlen met gekleurde bou quetten. 1 cobra in glinstervuur. 1 pot d feu met Infanterie snel- 6e AFDEELING. No. 18. "Groot drievoudig vuurfront. Elec trische Springbron, beginnende met kransen van brillantvuur, welke in horizontale richtingen draaien, plotseling overgaande in schitterende springbron van mag nesiumvuur, met duizenden schei- witte stralen en sterren, waarin een roode panache, onderaan een gordijn van blauwe vonken. Gelijktijdig ontbranden aan weers zijden twee bouquetten electrische Romeinsche kaarsen, welke een menigte electrische staartsterren de nationale kleuren, een fraaie verlichting om zich werpende. 11e AFDEELING. No. 29. Opstijgen van een kunstbom, wel ke een schitterende magnesium ster uitwerpt welke een fraaie verlichting over het terrein werpt. No. 30. 2 bomvuurpijlen met gekleurde bomsterren. No. 31. 1 pot d feu met knetterbouquet. No. 32. 1 artichaut in trilvuur. 12e AFDEELING. No. 33. Groot mechanisch nummer. Roei er in boot, verschillende bewegin gen uitvoerende, in gekleurde dia- mantlichten. Onze veeljarige ervaring op het gebied van Heerenconfectie en Kleeding naar maat zijn waarborg voor Uwe volle tevredenheid. „Handelshuis" - Soest Soesterb.str. 51 - Tel. 400 Specialiteit in Heeren-modes No. 34. No. 36. No. 37. No. 28. No. 39. No. 40. No. 41. No. 42. No. 43. No. 44. No. 4 No. 46. No. 47. No. 48. No. 49. No. 50. No. 51. No. 52. 13e AFDEELING. Opstijgen van 2 brillantbommen welke gekleurde en magnesium- bouquetten uitwerpen. Opstijgen van een dubbele Ita liaansche kunstbom, welke eerst een bouquet gekleurde lichtko gels uitwerpt en als tweede uit barsting een zware kanonslag doet hooren. 3 vuurpijlen met fluiten en gouden regen. 1 magnesiumtourbillon. 14e AFDEELING. Groot schitterfront. Het vuur- meer, gevormd door een aantal schitterfonteinen, welke schitte rende gouden stralen uitwerpen, waarin duizenden blauwe libellen verschijnen, welke tot de aarde nederdalen. Eindigende met zwa re kanonslagen. 15e AFDEELING. Opstijgen van een kunstbom, wel ke een groot bouquet gouden vlinders uitwerpt. Opstijgen van een kunstbom met kunstig gemengde sterren. 2 eerevuurpijlen met gouden kwasten. 1 signaalbom met bliksemlicht. 16e AFDEELING. Groot Oranje tableau, beginnende met brillantzon in de Nationale kleuren, omringd door kransen van brillant en zilvervuur. Plotse ling ontbranden groote waaiers van schittervuur, welke duizenden oranjebloesems uitwerpen. Het geheel eindigende met kanonsla gen. 17e AFDEELING. Opstijgen van een drie dubbele Italiaansche kunstbom, welke schitterende bouquetten uitwerpt. 5. 3 vuurpijlen met Malven en magnesa's. 1 zwermbom met magnesium- luchtslangen. 1 signaalbom met knal. 18e AFDEELING. Dubbele contra-batterijen van Romeinsche kaarsen, welke bou quetten, gekleurde lichtkogels, magnesium-, chrysanteum-, Jap.- vlinder-, spin-, staart-, chrysan teum, gouden en zilveren regen stralen zig-zag over het terrein werpen, afgewisseld door uitbar stingen van vuurniijnen met groo te bouquetten, eindigende met kanonslagen. 19e AFDEELING. Opstijgen van een kunstbom, wel ke een groote waaier uitwerpt van gekleurde lichtkogels. 2 bomraketten m. vallende sterren 1 luchtwentelaar in brillantvuur. 1 artichaut in trilvuur. 20e AFDEELING. No. 53. Extra-nummer. Buitengewone feestverlichting van het terrein door groote magnesiumzon, we'ke het geheele terrein intens en schitterend verlicht. 21e AFDEELING. No. 54. Opstijgen van een brillantbom, welke een schitterende Aster in lucht vormt. No. 55. 3 vuurpijlen met ijsbloemsterren. No. 56. 1 zwermbom met brillantlucht- slangen. 22e AFDEELING. No. 57. Grootë electrische Diamantwater val, bij Maan en daglicht. Eerst gouden glinsterende sterren uit werpende, welke als het ware door de Maan verlicht worden, vervolgens overgaande in schit terende zilveren diamant water val met duizend* schelwitte stra len en sterren, waardoor het ge heele terrein daghelder wordt ver licht. Eindigende met kanonslagen 23e AFDEELING. No. 58. 2 bomvuurpijlen met vallende sterren. No. 59. 1 luchtkanonnade met schitterlicht No. 60. 1 Landpatroon met brillantbou- quet en knallen. 24e AFDEELING. No. 61. Groote slotdecoratie, bestaande uit eenige woorden in diamant- lichten. No. 62. Ontbranding van een groot dia- manttableau, wat zich om de woorden vormt met duizenden sterren en stralen en drie zonnen in rood, wit en blauw vuur. No. 63. Ontbranding van eerepalmtakken van jasminvuur, waarin groote oranjezonnen draaien. No. 64. Ontbranding van contra-batterijen van Romeinsche kaarsen, welke oranjelichtkogels over het geheel heenwerpen. No. 65. Groot slotbombardement en ster renregens. 25e AFDEELING. No. 66. Extra-nummer. Groote slotfinale af te steken tij dens het branden van het groote slotnummer, bestaande uit: 4 brillantbommen met oranjebou- quetten. 4 luchtkanonnaden met schitter licht. Gelijktijdig opstijgen van 20 vuur- pijlen, welke gekleurde bouqetten uitwerpen. EINDE. Het vuurwerk wordt geleverd en ontsto ken door de welbekende Koninklijke Ne- derlandsche Kunstvuurwerkfabrieken van A. J. Kat, voorheen John Loeff te Leiden. van 19—25 April 1934. GEBOREN: Adriana Johanna, dochter van E. Kok en J. v. d. Berg, le Heeserl. Hendrika, dochter van W. Schut en T. Stoffelsen, Birktstraat 88; Marinus Gerar- dus, zoon van A. van Ginkel en M. G. van Hornsveld, Molenstraat W.Z. 44; Gerardus Johannes zoon van G. J. van 't KJooster en C. van 't Klooster, Molenstraat W.Z. 55; Hendrik Willem, zoon van D. J. Weste- neng en A. W. Laseur, Nieuweweg 33. ONDERTROUWD: J. Ch. Venneman en A. G. Pronk. GEHUWD: E. Kaats en K. Lohn; Th. P. Kok en P. Smeeing; H. J. Lodder en A. A. Kooy; J. A. Appeldoorn en M. C. v. d. Hoorn; A. Lugtigheid en A. Hendriks; M. Hartog en M. H. van Groningen. OVERLEDEN: Maartjc Kisteman, 72 j. gehuwd met R. Keegstra, Hartmanlaan 20. Vestiging van 1925 Maart 1934. E. OlthofGeldhof van Den Haag naar Braamweg 94; A. Bogema van Warffum naar Beetzlaan 78; F. A. Noordtzij van Zwolle naar Soesterb.straat 125; N. v. d. Spaa van A'foort naar Klaarwaterw. 48; G. van Doornik van A'foort naar Klaar- waterweg 48; M. Hartog van A'dam naar Braamweg 92; J. van Groningen idem; G. W. Hoppenbrouwcr van A'dam n. Kerk straat 28a; J. W. E. Heijnekamp met gezin van Zeist naar Schoutenk.weg 34; C. Blok ker met gezin van A'dam naar Noorder- weg 17; S. Heida met gezin van A'dam n. Lange Brinkweg 35b; G. Muys met gezin van Haarl'meer naar K. Hartweg 6; C. A. Ivortehaas van H. L. Zwaluwe naar Birktstraat 46; W. E. Tobi van S'emarang naar A. Paulownalaan 30; J. H. W. Deb- bink met gezin van Voorburg naar Julia- nastraat 19; A. T. Burgerhout van Utrecht naar Verl. Postweg 59; J. Femer van Zeist naar Nieuweweg 111; M. Punt met vrouw van Apeldoorn naar Hartmanlaan; G. Bun schoten van Huizen n. Molenstraat W.Z 10; M. G. Oomen van A'dam naar Nieuwe weg 110a; H. van Dijk idem; J. Smit met gezin van Zwijndrecht naar Bartilottilaan 8; K. Freisbein van Bonn naar Beukenlaan 1; C. Maars met vrouw van A'dam naar Hartmanlaan 106; G. Boelens van Baarn naar Kampweg 30; A. H. M. Vierdag van A'foort naar Kampweg 30; G. van Stijn van Whgeningen naar Gr. Melmweg 5; A Jonker van H'sum naar van Weedestr. 9c Vertrek van 1925 April 1934. G. J. N. Vervat van Kon.laan 37 naar Utrecht, Catharijnesingel 101; H. v. d. Pol met gezin van Amersf.straalt 128 naar Utrecht, M. H. Trompstr. 13bis; A. Schoe- maker van Amersf.straat 128 naar Utrecht, Catharijnesingel 101; A. Ravenhorst van Rademakerstraat 7 naar Zeist, Julinalaan 59; G. Th. J. v. d. Linden van Postweg 59 naar Den Haag, Vogelkersstraat 30; M Kleen van Kolonieweg 5 naar A'dam, Adm de Ruiterweg 287 hs.; I. E. Groeneveld van Verl. Postweg 37 naar de Bilt, Pr. Hendrik laan 44 A. de Jongh van van Lijndenlaan 11 naar Den Haag. Meer van Boschlaan 107; D. D. J. Bokhorst van Heuvelweg 45 naar Zaandam, KI. Katerstraat 63; N. J. ten Bosch met vrouw van Amersf.straat 78c naar Utrecht, Bern. Weerd W.Z. 14; M. F. M. Steinebach van Amersf.straat 20 naar Zwolle, Assendorperstraat 200; M. A. H. Verkroost van Amersf.straat 20 naar Culemborg, Westersingel 84; F. J. Hoff- man van Amersf.straat 20 naa\ Apeldoorn, Arnh.weg 193; M. J. Bruil van Birktstraat 80 naar Ede, Harskamp 161; P. v. d. Knok- ke van B. Grothestraat 69 naar Baarn, Ko ningsweg 6; C\ Schouten van Vredehof straat 2 naar Delft, Oude Delft 103; M. Magnin van W. Pyrmontlaan 25 naar Den Haag, Prinsevinkenpark 30; G. J. Lengers met vrouw van van Weedestraat 32 naar Baarn, Eemstraat 1; C. Kuitert van Hait- nianlaan 48 naar Wageningen, Esschenl. 16. Verhuizingen binnen de gemeente van 19—25 April 1934. A. R. A. Bokhorstde Boer van Heuvel weg 46 naar 46; J. Klumpenaar van Kerk straat 33 naar 20B; D. Fromberg v. Kamp weg 30 naar Banningstr. 94; M. P. Hoog straten van Banningstraat 50 naar van Maarenstraat 23; A. Aalten van Schoolweg 8 naar Verl. Postweg 82; E. Heupers van Iverkpad N.Z. 20 naar Kerkpad Z.Z. 20e; R. Wams idem; K. van Burgsteden van Xieuwstraat 55 naar Beukenlaan 21d; A. J. Koster van Braamweg 60 naar Beukenl. 21d; J. J. C. de Boer van Kampweg 62a n. Amersf.straat 80; A. Velthuijzen van F. Huycklaan 20 naar Kerkstraat L0£C. Los van Kampweg 22 naar van Marenstraat 11; M. van Zuilen van Bosstraat 59 naar 33; Wed. \V. S. Kramers van Beetzlaan 104 naar K. Bergstraat 2; L. J. Baa-; van den Blieklaan 37 naar Vondellaan 18; W. de Rijk met gezin van Laanstraat 35 naar Laanstraat 33. DOOPSGEZINDE GEM. TE BAARN. (Kerkgebouw Eemnesserweg 63b). Zondag 29 April 1934 v.m. 10.30 uur: Dr. C. B. Hylkema, van Haarlem. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 29 April 1934 kerk 10 uur: Ds. E Groeneveld. Kerk 6 uur: Ds. J. I. van Schaick. Emmakerk 10 uur: Ds. J. T. van Schaick. Emmakerk 6 uur: geen dienst. CHR. GER. KERK. Zondag 29 April 1934 voorm. 10 uur en nam. 6 uur: Ds. C. van der Zaal, van Deventer. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat. Zondag 29 April 1934 's morgens 10 uur: Ds. R. Bartlema, van Zeist, s Avonds 6 uur: Ds. H. A. de Geus, van De Bilt. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIENSTIGEN. Zondag 29 April 's morgens 10.30 uur: Ds. N. Blokker, van Utrecht. GEVRAAGD: nette schoonmaakster voor a.s. Dinsdag, Woensdag en Donder dag. Maandag aanmelden: Talmalaan 10. Geldbelegging Nog te koop: solied gebouwde dubb. Land huizen, goed verhuurd, moeten weg. Brie ven onder No. 200 aan het bur. v. d. blad. Weiland Te huur 1 H.A. Weiland, gelegen a.d. Korte Brinkweg. Te bevragen: P. Swager, Torenstraat 22. Te koop te bevragen: Gallenk. Pelsweg 1: 2 fau teuils en 4 stoelen, als nieuw, eikenhout en een hoog-model Heerenrijwiel. Mej. S. Portengen Gedipl. Pedicure Middelwijkstraat 60 Spreekuren: Dinsdags en Donderdags van 912 en 27 uur Ook aan huis te ontbieden Te koop Een toom keu-en, ook per stuk. G. KOOPS DORRESTEINWEG Restanten Dahlia's Rood, geel, rose, zalm, wit, 15 ct. per stuk Grootbl. Gladiolen p. 25 st., 25 cent. Mont- bretia's p. 25 st. 20 cent. Dubb. Begonia's 5 cent per stuk J. WOLFF KWEEKER SOEST Permanent- Wave voor de Pinksterdagen, met Olie PRIJS f 2.50 geheel compleet, le klas bediening L. RUIFROK KAPPER LAANSTRAAT 111 BAARN naast Utr. groentenhal - Zendt briefkaart Slachthaantjes SOEP- EN BRAADKIPPEN bij H. VAN ZIJTVELD POELIER JULIANASTRAAT 62 Te huur in prachtig rustig Soestduinen, 3 min. van het Station, in de onmiddellijke nabijheid van Zwembad, bosch, duin en heide: een pracht Villa met autogarage, tuin en veel grond, huurprijs f 600, een halve Villa met schuur, huurprijs f 390.per jaar. Te bevragen: van Lijndenlaan 20, Soest duinen. Donderdag 3 MEI v.m. wordt door den tuinman van mevrouw Oldigs, Emmal. 14 uit de hand verkocht: TUINGEREEDSCHAPPEN EN HUIS HOUDELIJKE ARTIKELEN. Een dagmeisje GEVRAAGD, v.g.g.v. Zich aan te melden na 7 uur, Anna Paulownalaan 40. GEVRAAGD: een meisje van 812 uur, f 2.75 per week. Aanmelen 's avonds tusschen 7 en 8 uur. Stadhou derslaan 52.

De Soester | 1934 | | pagina 2