Voor Damestassen Niem De twee machten in het leven. m N.V. EERSTE SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ Van Weedestraat 7 - Telefoon 962 Bij het ve Z.K.H. Pï Ingezonden >0 FEUILLETON Holland op zijn smalst HORS D'OEUVRE. Voor de Vrouw het auteu dit numm !.K.H. P der l Bulten verantwoordelijkheid der Redactie M. de H.R. Mag ik naar aanleiding van het verweer van Mr. van Doorne, in „de Soester Bode1 van 22 Juni j.1. nog eenige plaatsruimte verzoeken. Bij voorbaat dank. Van wat ik den lÖden Juni j.1. in mijn „ingezonden" in Uw blad schreef neem ik geen woord terug. Het is de waarheid!! Het brutale, hoewel armzalige verweer past volkomen bij hetgeen wij van Mr. van Doorne ondervonden hebben. De bewering, dat ik geen stukjes moet schrijven, maar mij met mijn aanmerking tot de verschillende bevoegde instanties moet wenden, snijdt geen hout, want dat zal te zijner tijd gebeuren. Hoewel dit niet eenvoudig is, nu door den drang der om standigheden onder ernstig protest betaal is. Van dit protest werd nota genomen doo. de daarbij tegenwoordige Majoor van Po litie, van Leeuwen en nog een agent of gegradueerde. Maar dat geld zijn wij voor- loopig kwijt. En bij een eventueele proce- dure zal er, al winnen wij, wat voor ons vast staat, toch wel geld bij inschieten. Dat wilde ik steeds voorkomen. Vandayr, dat ik geen rechtskwestie wilde en dus geen opdracht gaf. En wat heeft de be moeizucht, (leest: niet geaccepteerde ju ristenijver) ons opgebracht? Mr. v. Wioelderen, de Deken der Advo katen, bij wien wij ons beklaagden, heeft de zaak nog al grappig gevonden en er om gelachen. We moesten maar gaan „pro cedeeren om het bedrag terug te krijgen. Dat kost natuurlijk wéér geld. Een zich als een reiziger in rechtsbijstand opdringende Mr. in de rechten, kan dus niet alleen voor zich zelf maar ook voor col lega's winst opleveren en de Rechtbank arbeid verschaffen. Dit zou voor werkelooze handelsreizigers; die goede scholen hebben gehad, een aan leiding kunnen zijn om. alsnog rechten te gaan studeeren. Die bevorderen den om zet. Maar men gaat niet civiel procedeeren als men niet zeker weet, dat z'n tegenpar tij eventueel in staat is te betalen. Dat eischt tijd voor onderzoek. Ook zijn verschillende getuigen op reis en zijn hun bezigheden op 't oogenblik een belemmering voor het afwikkelen der kwes tie. En ik zou er ook niet over geschreven hebben, wanneer Mr. van Doorne niet zoo ontzettend onvoorzichtig was, dat men zelfs in Utrecht, maar vooral in Soest weet hoe hij ons meent „te pakken" te hebben. Wat nu de bedreiging betreft met den strafrechter, daarover maak ik mij geen zorg. Ik heb zoo iets nooit bij de hand gehad, maar ik weet wel, dat ik niet mag beleedi gen; b.v. een oplichter mag ik geen op lichter noemen en een dief geen dief, of een ander beleedigend predikaat geven. Ik zal dat ook nooit doen. Maar wel wil ik het algemeen belang dienen door praktijken aan de kaak te stellen, die niet door den beugel kunnen, zooals het „aansmeren" van rechtsbijstand. Nog eens M. d. H.R., ik heb Mr. van Doorne noch schriftelijk, noch mondeling opdracht gegeven om voor mij op te tre den. Hij had dus geen enkele vordering, heeft die ook nooit gepresenteerd. Wel heeft hij mij door eene mijnheer Hubner, zijn bediende of zoo iets, laten vragen aan wie de rekening moest gepre senteerd wprden. Waarop ik beweerde: „bij mij niet, want ik heb geen opdracht gegeven. Dat heb ik geweigerd. U was daar zelf getuige van. Ik zei dien heer H. nog, dat ik de zaak nu, dóór had, hem op een eed zou kunnen vergen en dat ie maar naar den heer Cop- pejans moest gaan. Maar daar kreeg hij natuurlijk een zelfde bescheid. Toen heeft Mr. van D. de C.P.P.C. van de K.N.A.U. opgebeld en met beslag ge dreigd. Doch de K.N.A.U. heeft ook geen opdracht gegeven. Maar daar zij niet in Soest was, kon Mr. van Doorne haar niet vervolgen en richtte nu zijn aanval op de [Entree-kas, die noch de K.N.A.U., noch mij toekwam, maar het eigendom was en is van Doch daarvoor wordt een vordering op gemaakt, die deze muis een aardig staartje kan geven. M. d. H. R., ik heb nog veel en veel meer. Ik wist niet dat Soest zoo veel in teressants opleverde op juridisch gebied. Maar ik wil eindigen in de overuiging, dat Uw lezers nu op de hoogte zijn en de houding van Mr. van Doorne in hun bin- naar het Engelsch van LILLIAS CAMPBELL DAVIDSON. (Nadruk verboden) (27 HOOFDSTUK XXXI. Besluit. O, neen, dank u. In geen geval! En het was, of haar een rilling van afkeer door de leden voer, wat den dokter in niet ge ringe mate verbaasde. Hij hièlp nu Jocelyn instappen en zei te gen Launcelot: Voor u is er ook nog plaats, als u naar Midhurst terug wilt. Logeert u hier in de buurt? Waarschijnlijk zult u opgeroepen worden voor het gerechtelijk verhoor. Ik logeer in.het hotelletje in Midhurst. Ja, ik zou heel graag meerijden, dokter Tailor. Toen de groom ook was ingestapt en het wagentje zich in beweging zette, zei de dokter tot Vyvian: Miss Lauderdale gaat met mij mee naar Een Engelsch journalist, Heeft zich eens vergewist, Hoe 't in den Nederlandschen Staat, Met d'hooggeroemde „Vrijheid" gaat; Om, zóó, zijn lezers (één millioen) De keuze eens te laten doen: „Naar Nederland in de vacantie!" Of: „Daarhéén?" „Nimmer!" „Mijn garantie!" Wie hier „een roode tulp" wil dragen, Moet naar de „risico" niet vragen; Draag je de bloem al „zonder erg" De „Rechter" zegt: „in been en merg, Zijt gij „geboren communist"; (Al heeft hij zich, totaal, vergist) Hij „roode tulpt" je wel Twee weken in de cell Je wilt eens baden, zwemmen, wat? Genieten van een Zonnebad! Maarniet te samen, man en vrouw, Dat vindt men hier „verschrikk'lijk!" Nou! Hebt ge dan geen „fatsoen" misschien? Elkaar „zóó maar", in badpak zien Duselk naar eigen kant Van 't Zonnebaders-strand! Of haalt „een paar" dat is „verloofd", Het eens in het verliefde hoofd, „Te saam" te zitten in het gras: Verboden! Komt hier niet te pas! De „gras-zit" van „divers geslacht" Is slechts veroorloofd, (hoe, gij lacht?) Voor dochter met haar Pa! Of zoonlief met zijn Ma! De winkels, Zondags, allen dicht! De winkelstand totaal ontwricht! De straten doodsch! Een saaie boel! Mjen krijgt, in Holland, zoo 't gevoel: „Wat ben ik hier nou komen doen?" „Och, was ik maar met góed fatsoen, Ten spoedigste weer thuis"; Naar Holland? Wat een kruis! Voor V V V 's is 't „om te rillen!" Hoe deze ook het goede willen, De vreemdelingen willen wekken, Naar Hollands schoonheid op te trekken Door Kerksche, fanatieke heeren, Die 't volk hier „dwingen" (niet: regeeren) Met telkens een „verbod", Wjacht ons steeds droever lot! AD REM. Nadruk verboden. nenkamer kunnen beoordeelen. Laat men het vooral niet. buitenshuis doen, met het oog op den strafrechter. Alleen dit nog: Ik heb nog wel zóóveel vertrouwen in de Rechtbank, eventueel in de hoogste instanties van het recht, dat géén goedkeuring zal worden verleend aan de wijze waarop de heer C. en ondergetee- kende door Mr. van Doorne behandeld zijn. P. WIGMAN. Geachte Redactie. Uitkomst Natuurbad Uitkomst. Ten zeerste verwondert het ons, dat" nog nooit Uw aandacht op onze firma is geval len en dat nog wel niettegenstaande Uwe, n alles, uitstekende outillage. Zooals U dan gelieve te weten, zijn wij uitsluitend voor de gemeente Soest aange steld, als hootdagenten der Eng. badpakken- fabriek der Safety first Cy„ specialiteit in de inbraakvrije badcostuums, merk: „The Sneak." Opgemelde badpakken worden alleen geleverd van de kin, ten voeten en ten vingeren uit, gesloten, van eerste kwa liteit beton en gegoten voor iederen bruiker afzonderlijk, alzoo geen massa artikel. De grootste dikte is 5 c.M, De bewapening bestaat uit het wereldbekende, dubbel geharde, Bessemer staal, varieeren. de ter dikte van 14 c.M., al naar gelang der physieke kracht en meerdere of min dere vitaliteit van de(n) kooper. Alleen het corselet (uit moraliteitsoverwegingen ge bruiken wij juist niet het woord buikpant ser er voor in 't Nederlandsch), het cor selet alzoo is voor alle pakken minimaal 3 c.M. en overmits, zooals gezegd, er ver schillende individueele factoren zijn, wor den de pakken dan ook alleen geleverd n& medisch onderzoek, voor gar. der vereischte stevigheid. Er is maar een standaardkleur en wel voor 7/15 donkerzwart (prima ,En- gelsche Vuurlak) en 1/15 bruin, (voor biesjes enz.). Vele dankbetuigingen staan gaarne ten dienste, w.o. wel het meest in. nige van miss Honorine Prudish, de beken de Eng. zedelijkheidsapostelinne (geboren in 1200 en nul) die, in den minder zede- loozen tijd van gemengde-, zonne- er huis. Mijn vrouw zal haar met genoegen onder haar hoede nemen. De laatste trein naar Londen is al vertrokken. Hier zaten Jocelyn en Launcelo-t nu dus bijeen, terwijl ze elkaar zooveel hadden te zeggen en te vertellen en nu niet anders dan af en toe een doodonverschillige op merking konden wisselen over het weer of over de streek. Vyvian hoorde nog steeds die woorden naklinken in zijn gemoed: Al zou er geen man verder op de we reld bestaan, dan zou ik hem nog nooit hebben lief-gehad! En hiermee verkwikte hij zich, zoolang de rit duurde en ze stil hielden voor Hotel Midhurst, waar hij dus uitstapte. Dank u zeer voor uw vriendelijkheid, prak hij tot den dokter. Als men mij noodig heeft, ben ik hier in het hotel te vinden. En toen tot Jocelyn Goedenavond Ook zij sprak niet meer dan deze twee woorden en toch, wat klonk er niet een heele romance in door! De vrouw van dokter Tailor was een vriendelijk, gastvrij, sympathiek persoon tje. Ze had bij een vluchtjig bezoek aan zijn huis van haar man al gehoord van het jonge meisje, dat bij haar stervende ver loofde was geroepen en dus was zij vol belangstelling en mededoogen. Evenals haar man voelde zij zich ook getroffen door die overgroote kalmte van Miss Lauder dale. Zij ging haar logée voor naar de kamer, pootjesbaden, eene wereldvermaardheid be zat, en de kooi met haren kanariepietje er in, zorgvuldiglijk met eenen grooten, dik ken, zwaren, ondoorzichtbareu, gitzwarten doek omhulde en, nu zulks in alle sereniteit des harten volbracht hebbende, er eindelijk, met opwaartsch geheven oogen, toe over ging van dessous te verwisselen. Ons inmiddels beleefd aanbeveleud en met broederlijken groet De agenten der Safety first Cy. badpakken, v.h. speciale inbraak vrije merk: the Sneak. M. Oraal en Co. Schriksweg 100. Soest. Dat kleine oorzaken soms groote gevol gen kunnen hebben, kon je dezer dagen zien bij het lezen van een episode uit het leven van^ Gandhi. De Mahatma begaf zich naar het stadhuis van Poona en zou daar officieel verwelkomd worden. Bij zijn aan komst zou de stadskapel hem met volle muziek ontvangen: Daar, eensklaps slaat dé groote trom, En plotseling valt een onheils-bom, Bestemd, om Gandhi's leven Voor eeuwig te doen sneven. En de gevolgen? Door het te vroeg inzet ten van de muziek bleef Gandhi gespaard, De eerste muzikale klanken waren het sein geweest voor den bommenwerper. Deze was met de muziek juist twee minuten te vroeg, of voor die het anders inziet, was Gandhi twee minuten te laat. Toch kan zoo'n rom-bom-bom, Zelfs van de beste trom, nog droeve gevolgen na zich sleepen. Ik heb 'n directeur gekend van 'n dovpshar monie, «waarmee hij op concours moest, Weken, maanden had men gerepeteerd, om het verplichte nummer zoo volmaakt mo gelijk ten uitvoer te brengen Bij elke re- petitie klonk de waarschuwende stem van den Directeur tot de groote trom: Denk er om, 4 matefi rust bij het begin. In orde, Directeur. En alles was in orde. De groote dag brak aan. Hoopvol ging men op stap, verzekerd van 'n eersten, minstens 'n tweeden prijs. Bedoelde harmonie komt aan de beurt. Het belletje van de jury klinkt. De directeur heft de armen op, één zwaai met de hand.... Bom! zegt de trom. Als versteend blijven de muzikanten zitten; de armen van den directeur val'len slap langs het lijf: Weg is de glorie, Weg de victorie, Zij keeren van de reis Geknakt en zonder prijs. Zoo heeft de heer Mulder van Soester- berg bij z'n entree in den Soester Raad ook de groote trom geslagen. Kwaadwil ligen beweren, dat z'n instrument niet goed was afgestemd. Wat er van zij, laat ik bui ten beschouwing. Alleen wil ik z'n toe spraak tot den Raad hier even rel'eveeren, de beoordeeling overlatend aan de geachte lezeressen en lezers: Heer Mulder maakte z'n compliment; 't Wordt muisstil; allen zijn attent: 'k Vrees mij te moeten schamen Voor dezen Raad hier. Amen. DIXI. ZELF IJS MAKEN OP EEN GOED KOOPE MANIER. Als het warm weer is, zouden we alle maal graag zelf huis vanilleijs willen ma ken, maar we hebben nu eenmaal niet alle maal zoo'n ijsmolentje. Doch met eenvou dige middelen gaat het ook. In de eerste plaats dan het ijsmengsel. Een eenvoudig en zeer smakelijk recept is 't volgende: Yi L. room, Yt L, melk, 20 gr. custardpoeder, V/2 ons suiker. Men roert de custardpoeder en de suiker dooreen, brengt melk en room aan de kook. Met wat achtergehouden melk mengt men de custard aan en giet dit mengsel, roerend in de kokende melk. Een minuut of wat laten doorkoken. Nu kan men zeggen, ja, maar met die room wordt het toch weer een dure geschiedenis. Maar dat hoeft ook weer niet. Men kan minder room nemen en meer melk, ja, zelfs al neemt men dus in totaal 1/5 L. room en totaal 4/5 L. melk, dan is het nog heel smakelijk. Wil men er nog een extra fijn smaakje aan geven, dan doet men een klein scheutje ranja-siroop er doorheen, als de vla gekookt en afgekoeld is. En nu het ijsmaken. Men neemt een oude pan, waarin op zij een paar gaatjes zijn geboord, om het overtollige water te laten die voor haar in orde gemaakt was en be wees haar allerlei kleine attenties, maar kon toch niet nalaten eenigszins afkeurend tegenover haar echtgenoot op te merken: Ik begrijp die tegenwoordige jonge meisjes niet meer! Jocelyn maakte een dankbaar gebruik van het aanbod van de gastvrouw, om haar avondeten op haar kamer te krijgen en om naar bed te gaan, wanneer zij wilde. Ze was doodop van hetgeen zij dien dag had doorgemaakt en voelde eerst hoe moe zij was, toen zij zich op de bank ter ruste leg de. Telkens en telkens weer zag zij het ge laat van Roger voor zich, ook dat van Laun celot, maar dat leek haar zoo vreeihd. Och, hij was voor goed voor haar verloren. Maar wat haar nog het meest gehinderd had, was, dat hij had kunnen denken, hoe zij Roger ooit had lief gehadOch, zij had im mers met 't leven afgerekend, zoo jong als zij was. I Den volgenden dag zou zij met den mid dagtrein naar Londen teruggaan. Na- het I ontbijt, dat haar weer op haar kamer was gebracht, ging zij naar beneden, gereed en gekleed voor het vertrek. Zij had nog een uur denktijd, maar haar hoofd deed haar pijn en ze was nog moe, na een nacht van weinig rust. De bezige gastvrouw begroette haar vriendelijk en was het met haar eens, dat niets beter zou zijn dan een frissche wan deling in den tuin. Er was iets lenteachtigs, iets opwek kends in de lucht en ze voelde zich buiten wegloopen. Van slager of meikboer is wel een stuk staafijs te koopen (bij den kristal- ijshandelaar kost ,een kwart staaf een kwartje!) Dit ijs maakt men klein door het in een doek te doen en er dan met een hamer op te slaan. Het aldus fijn geklopte ijs doet men in de pan, en voegt er grof zout bij (1 kopje zout op 3 kopjes ijs) en mengt dat goed door elkaar. In het midden maakt men een kuil en zet daarin de ijsvla, die men het beste in een glazen pot kan gieten. De glazen pot wordt stevig in het ijs gepakt, bijna tot den rand toe en goed aangedrukt. Om het bevriezen nog in de hand te werken, giet men nog wat water op het ijs. Het bevriezen begint nu. Als men ziet dat de ijsvla zich tegen den wand van de glazen pot begint vast te zetten, krabt men het er af, telkens opnieuw, tot dat de heele massa stijf is geworden. Is het klaar, dan doet men het ijs in een pot of vorm, die waterdicht afgesloten kan worden. Het overtollige water wordt uit den ouden pan met de gaatjes gegoten. In de pan zetten we nu weer ons vanilleijs. Maar thans bedekken we het heelemaal met ijs, ook de deksel van de pot. Dan gaan er nog wat oude kranten over den ijspan, die we in een oud stuk karpet pakken en al dus laten staan, om het ijs nog een paar uur te laten „rijpen". De zomersche vruchtenvlekken kan men dikwijls snel verwijderen door de stof met de vlek over een beker of een komnietje of een pan te spannen en er dan kokend water doorheen te gieten. Het vet hoeft bij Het braden niet zoo verschrikkelijk te spatten, als we een stuk brood in de braadpan doen en dat mee la ten braden. Gestoofde kersen. Op 1 pond kersen neemt men ongeveer VA ons suiker, 1 kopje water en wat maize- na of aardappelmeel. Water en suiker wor den gekookt en afgebonden met de aan gemaakte maizena. Daarin kookt men de gewasschen kersen (zonder steeltjes na tuurlijk) in een minuut of 10 gaar. HUISVROUW. OVER DE ZOMERSTOFFEN EN NOG WAT. No. 54 (Ge N.V. Eerste Soester Electr.Drukkerij met knoopen. Een sjaal van dezelfde stof als de jurk voltooid het geheel. Zoodra nu de zon doorkomt, kan de draagster overrok en manteltje uitdoen en verschijnt dan in het aardige crêpe de chine japonnetje. Dit model is links op de teekening weerge geven. Rechts een gebloemd japonnetje, een soort overgooiertje, dat over een witte sportjurk aangedaan kan worden, waarna men meteen in wandeltoiletje is. Deze over- japon heeft korte mouwen, die ruim en vol over de elboog vallen. Van voren heeft de overjapon halverwege den rok een split, waardoor de witte sportjurk te zien komt. Het is tegenwoordig niet zoo gemakke lijk meer om op de eenvoudige vraag: „van wat voor stof is je japonnetje?" een een voudig antwoord te geven, want de stoffen zijn dit seizoen zoo ingewikkeld als een Schipolata-pudding. Want wil men geloo- ven, dat in een van de nieuwste stoffen zelfsstroo verwerkt is! Dit geeft aan sommige zijden, wollen en katoenen stoffen iets ruws, en een grof weefsel is zeer chic. De variaties in de ensembles zijn vrijwel oneindig. Een Londensch mode huis bracht dezer dagen iets heel practisch uit. Het was een zomerjurkje van crepe de chine, met een fantasiefiguurtje er in, waar op een overrok en kort jasje van een effen sto.f gedragen wordt. De rok sluit op zij Ook komt het wit van de jurk weer te zien bij de revers. We zijn toch dezen zomer erg praktisch aangelegd. We zien veel waschbare hand- taschjes, sommige niet wel 6 verschillende overtrekjes of zakjes, allemaal van ver schillende kleur en die heel gemakkelijk verwisseld kunnen worden. Bij iedere ja pon dus de tasch die er bij komt. Duur hoeft verder onze zomeruitrusting ook al niet te zijn. Met al die goedkoopere katoe nen, linnen en dunne neteldoeksche stofjes die er tegenwoordig zijn, en die alleraar digst en fleurig staan, kunnen ook de zus sen met de platte beurzen toch heel aardig voor den dag komen. MADELEI NE. Laat ons Uw DRUKWERK verzorgen Niet alleen zijn onze prijzen zeer laag gesteld, maar ook aan de afwerking wordt de meest mogelijke zorg besteed. Beleefd aanbevelend, lichamelijk en geestelijk veel beter. Ze keek op en zag Launcelot de oprij laan binnenkomen. Ze ontmoetten elkaar, en, toen zij hem eenmaal de hand had ge reikt, scheen hij die niet te willen loslaten. Jocelyn, vertel mij eens, zei hij met van aandoening trillende stem: Houd je van me? Ze was niet voorbereid op deze eenvou dige vraag, draalde een oogenblik met haar antwoord en zei toen: Ja, ik houd van je. H-ij trok haar naar zich toe en sloot haar in de armen. Dan, liefste, ben je eindelijk de mijne! Zij trachtte zich los te maken en protes teerde: Neen, het kan niet. Waarlijk, het kan niet!Ik, met dien naam, waar een smet aan kleeft! Iedereen zal nu weldra alles afweten van Roger! Ik kan nooit de vrouw zijn van eenigen man; maar aller minst van jou. Niemand hoeft het te weten, behalve degenen, die er onmiddellijk bij betrokken zijn. Buitenstaanders moeten zich tevreden stellen met de mededeeling, dat Jack niet schuldig was. Dat is voldoende. Denk je, dan, dat ik dit zou willen hebben? Maar, kindje, geef je nu eens goed re kenschap: meer dan onschuldig kan een mensch toch niet zijn en wat zou het nu al baten, of de misdaad van Roger alom be kend werd? Wel alleen dit: je wilde mij niet ten huwelijk vragen, zoolang de smet aan je naam kleefde. Nu, ik hoop, dat ik een even groot eergevoel heb en dan wil ik niet, dat je een vrouw zultkrijgen met een ont- eerden naam. Ik zou tegenover geen enke len man mijn naam willen meebrengen! Maar, kind, sprak hij langzaam en op innig-overtuigenden toon, als je naam ont- eerd is, dan krijg je den mijne in plaats. Onder mijn naam en niet den jouwe zal de wereld je voortaan kennen. Laat ons het geluk niet vergooien, nu het tot ons komt, maar het dankbaar aanvaarden. Dat zijn wij aam onszelven verplicht. Kom, liefste, geef mij je hand en laten wij liet Eden binnentreden. Nu bood zij niet langer weerstand, maar liet zich door hem in de armen sluiten, ter wijl zij haar hoofd aan zijn borst vlijde. In alle stilte had het huwelijk plaats in het oude kerkje te Befford. Horace Mun- caster leidde den dienst. En zoo ooit een jong paar, dan gingen deze beiden het leven tegemoet vol ver trouwen, diep doordrongen van de waar heid, dat de Liefde toch de grootste Macht is, en een Macht, waarvoor een ieder zich buigt. EINDE. Bureau vo Advertenti 2 uur aan Uitgave: N.V. Men schrijft u Z.K.H. Bene Ernst, Prins de van Mecklenbur 187(5 te Schwerit 1900 vond de hertog met H. plaats, waarna Y 1901 plaats had. Door het heen het Nederlandscl rouw gedompelc het overlijden v Toen Z.K.H. I ling in ons land ongetwijfeld mo te veroveren in landsche volk. zeer spoedig in veroveren door heid. De Prins hartig en gemi steun of medew gevraagd werd, schiedde voor e Zijn groote p door zijn moedi de redding "van de „Berlin" in jarenlang regeli de schipbreuk t Vanaf dat oo wezen 's Prins hetgeen wel dui keling van ons Daar ,aan den Prins Hendrik Roode Kruis, he de lijdenden me aan zijn verscne toewijding moei Sedert 8 Dece drik voorzitter v de Kruis. Bij z zoodanig op 7 J dat Hij gaarne van het Roode belofte heeft de Onder zijn vo Roode Kruis e> beidsveld breid Het lag voor in het openbare kon bewegen, i tot de regeering behooren. Buitel terrein was er - Prins wijdde zi< belangen van de middeling was tusschen de v< eenigingen. Het comité werd of daar een belang Van tallooze stuurslid of bei het gebied van ook niet alleen dadigheid, maar 19 April II Weer werd o Weer eischt Dat, nog zoo Door 't heen Wel wordt o Zwaar de D Waar Zij 't sterven Thans doe weer Ook onze 1 jong rc Waar Zij Gewerd Haai d „M.ijn Kind, Weer deelt h di< Weer luidt d' het En héél een dit Is voor Ors Nadruk vert

De Soester | 1934 | | pagina 4