Dn 04 Kleine Advt Plaatselijk Nieuws^O Bekendmakingen Officieel Soesterberg Ingezonden Fotograaf Soest! En dit verklaart ook waarom- je me niet gezien hebt al dien; tijd!" „Ik heb anders niets van die expe ditie of van jou gehoord ,,'t Beste bewijs, dat, had het één maal in de Soester gestaan, ieder het geweten zou hebben! Want wij hebben kunnen vaststellen, dat de belangstel ling voor de postbode daar 's ,Woen- dags en 's Zaterdags let wel, twee maal per week het grootst is!" En de andere bladen voelen, dat de Soes ter die belangstelling verdient, want voortdurend schrijven ze: „Lees de 'Soester, want (.laar staan dingen in, die wij nooit durven schrijven!" U weet, de verboden vrucht smaakt het fijnst. „Maar waarom hebben ze jou bij die expeditie gestopt „Snap je dat nou nog niet? Dan waren ze ten minste een tijdje van die Meteoortjes verlost! Maar nu kan ik er de geheele expeditie in beschrijven! Tot kijk. CHRISTEL. ORANJEVER. „JULIANA VAN STOLBERG" Naar aanleiding van het overlijden van den Prins Gemaal, werd Vrijdag avond in de zaal van Religie en Kunst een herdenkingsavond gehouden, wel ke enorm slecht bezocht was. Het po dium was gedekt door een zwart-witte versiering, waar voor en achter wui vende palmen en Aronskelken waren geplaatst, aangebracht door de H.H. Kiaayenhage en V,eenendaal. Kwart na acht uur opende de praeses der ge noemde vereeniging, den heer W. C. ■■Wijnbeeik, 4en avond met een woord van welkom en laat zingen Psl. 103:7, leest voor Psl. 103 en gaat voor in ge bed. Daarop deelt spreker mede, dat, toen de droeve mare werd bekend ge maakt, spoedig werd beslist, in den geest van de vereeniging te handelen, een herdenkingsavond te beleggen, om te gedenken dezen eenvoudigen Man, die in zeer vele kringen geliefd was en is. Dit gedenken zal geschieden door cte. E. Groeneveld, Ned. Herv, predi kant, en ds. S. Wouters, geref. predi kant, beiden alhier, waarna het woord verleend werd aan den eersten spreker, die zal spreken over den persoon van Z.K.H. den Prins Gemaal. De predi kant zet voorop, dat men enke le oogenblikken is saamgekomen om zich in te leven in de droefheid die over Vorstenhuis en Vaderland is ge komen in verband met het overlijden van den Prins. Persoonlijk heeft spr. menigmaal Prins Hendrik gesproken en haalt enkele kleine trekken aan. In de jaren dat Hij hier heeft ge leefd, was Hij één der onzen geworden en heeft men Hem leeren waardeeren. Toen Z.K.H. hier kwam door Zijn hu welijk met onze geëerbiedigde Ko ningin, rees algemeen de vraag: wat is de taak van den Prins Gemaal, wat zal Hij doen en welke plaats zal Hij inne men? Langzamerhand werd gevoeld, de moeilijke taak voor den Prins Ge maal, en kwam de vraag op of Hij zich evenals de broeder van wijlen Willem III zou interesseeren voor het zeewe zen. En dat is juist-gezien, het zeewe zen had Zijn groote belangstelling, en Zijn eerste daad op zee, het hulpver- leenen aan de slachtoffers van de „Berlin" heeft den weg naar het hart der Nederlanders gevonden. Hij werd van dat oogenblik af één der onzen. Steeds was Zijn arbeid gericht om an deren te helpen en bij te staan, en tot de in nood verlceerende voelde Hij zich aangetrokken gevoeld, zich te mteres- dingswezen gereorganiseerd; en zich aangetrokk engevoeld, zich te interes- seeren voor het Roode Kruis en de Padvinderij. Hij heeft in de eer ste plaats gearbeid voor de werken des Vredes. Hij, de Duitsche Vorst, opgeleid in Duisch militairen dienst, heeft in de Mobilisatie een krachtig woord gesproken en is Iiij geweest de steunpilaar voor de neutraliteit van ons land. Zijn heengaan heeft zeer ve len in den lande ontroerd. Zijn delica te positie naast H.M. was een zeer moeilijke, want de Prins bleef buiten de Regeering. Altijd moest Plij terug wijken, opdat alles zich zou concen- treeren onf H.M. de Koningin. Hoe moeilijk is het reeds voor ieder persoonlijk, om zich steeds op den achtergrond te houden, hoeveel te meer voor Z.K.H., en toch heeft Hij alJer hart gewonnen. Van Hem ging persoonlijk een warm/te uit, Hij gaf zich geheel, en dat met een zekeren hu mor. Zijn groote eer is dat Hij op de plaats waar Hij stond, Nederlander was met hart en ziel, en overal met vreugde werd ontvangen. Zijn karak ter kenmerkte groote liefde omdat Hij zich zelf gaf. Zien wij als volk terug, dan hebben wij veel verloren en wordt het Koninklijk gezin langzaam afge brokkeld. Voor ongeveer 3 maanden terug, stierf H.M. de Koningin Moe der en thans voor de tweede maal heeft de dood haar prooi gegrepen en zien wij met angst en ontroering naar Die /twee vrouwen, en is het Huis danig verzwakt. Daarom hebben wij als volk nu de taak, om ons krachtiger te scha ren om 't Oranjehuis, dat zich steeds gaf voor het volk. Laten wij den Prins met dankbaarheid gedenken en vast houden aan de vereen, van God Neder, land en Oranje. Laten wij dien band niet loslaten, maar God in de eerste plaats danken voor hetgeen Hij ons gaf in den Prins. Wij gedenken in dubbele mate de Koningin Die Haar man en de jonge Prinses, die Haar '■Vader moest missen. En waar alles wankelt, laat ons daarom met vurig gebed het Koninklijk Huis in het Land opdragen aan Hem Die de Koning der Koningen is. Nadat de heer K. Breek- veld, de organist had ten gchoore ge bracht 't koraal: Nun ruhet alle Welt" en Asofs dood van Grieg, verkreeg ds. S. Wouters het woord. Deze spreker bepaalde er zich bij, dat er weemoed trilt in aller harten, nu wij staan aan de baar van Prins Hendrik, Die een groote plaats in ons Vblk heeft ingenomen, en ruischt er nu een weemoedige melodie om'] ons, en zullen wij Hem niet vergeten. De woorden van Psl. 103 worden over ons Koninklijk Huis bewaarheid bij het graf van Hem gaat alles voorbij. Voorzeker is dit een weemoedige ge dachte, maar wie weet hoe spoedig voor een onzer de tijd daar is. Met het klokgelui gepasseerden Dinsdagavond ging er door allen een stille ontroering. De Prins toch nam een groote plaats ,,'t Handelshuis"!! Soesterb.straat 5 Telefoon 400 Heeren- en Kinderkleedingmagazijn s Kleeding naar maat. Heerenmodeart. Bedrijfs- en Motorkleeding Ondergoederen U weet: ,,'t HANDELSHUIS VOLDOET U In elk opzicht in onder het volk door Zijn medeleven en; voelen en nu is er rouw over dezen Doode. In de eerste jaren van Zijn hu welijk is voor Hem ons hart open ge gaan en nu moeten wij en ook Zijn Vrouw en Dochter dit alles zien in Gods Licht. De Engel des doods heeft scheiding gebracht, daar is rouw in 't Koninklijk Huis. Wij gevoelen dat wij iets hebben verloren. God-Nederland en Oranje is een realiteit. God zelf heeft die mystieken band geweven, en daarom gevoelen wij de machtige hand Gods. Onze Koningin en cle Prinses zijn zwaar getroffen; het is onze Prins die gestorven is. God grijpt in de his torie van ons land, onze Landsvrouwe de Koningin is weduwe geworden, laat ons daarom Haar opdragen in ons ge bed, opdat Zij wordt gedragen door Gods oneindige Liefde, die beter troost dan wij dat vermogen. Laten wij ons dicht om die beide vrouwen scharen, en ons de moeilijkheden indenken, want God beproeft de wereld zwaar om haar zondé. Laat ons Plaar en Haar DJochter opdragen in 't gebed, opdat Zij zich te vaster klemmen aan den rots der behoudenis. God helpe ons daartoe steeds meer en meer opdat het Koninklijk Huis verder worde gespaard. Na het zingen van hét 2e vers van het Wilhelmus (staande), werd de avond gesloten met gebed. HAGEPREEK. Zondagavond om 6 uur werd door ds. W. van Oest, predikant te Ootmar- sum, op een terrein aan de Bosstraat een hagepreek gehouden, waarvoor veel belangstelling was. Na het uit spreken van het votum werd gezongen Gez. 4 1 en 8. gelezen Gen. 32 22-32 en Joh. 8 3136 waarna Z.Eerw. in gebed voor ging. Tot tekst kiest Z.Eerw. Gen. 32 31, handelende over de worsteling van Jacob, en laat in de ze tekstwoorden het spiegelbeeld zien van de meesten onzer. Bij de meesten is het eerst het eigen ik en dan op het laatst wat vraagt God van ons. Geluk kig wanneer wij door genade door Hem gegrepen worden en het wordt God in de eerste plaats. Gezongen werd nog Psl. 146 34 en 8, Gcz. 207 4 en 11a dankgebed Gez. 83 1, 2 en 3, daarna de zegenbede. Gecollecteerd werd voor de bekende doeleinden. 6e FRIEZENDAG. De 6e Friezendag op Zondag j.1. in het Openlucht theate'r in het bosch van Bok hoven is, begunstigd door prachtig zomer weer, bij uitstek geslaagd, ongeveer 1500 personen uit alle deelen des lands waren saamgekomen, er was zelfs een 83-jarigen onder hen. Hfet welkomstwoord werd uit gesproken door den heer Geertsema, prae ses van „Ut en Thus" te Amersfoort, waar na de heer Winkelman, voorzitter van het „Bütenboun" uit Amsterdam, doel^ en strekking van de Friezendag uiteen zette. Daarop volgde de loting voor den zang wedstrijd. Verplicht nummer was: „Maei- tüd", woorden en muziek van U. Bootsma, benevens een vrij nummer. Acht koren na- VERKEERSREGELING OP 14 JULI TE SOESTERBERG. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op Za terdag 14 Juli a.s. vanaf 11 uur v.m, tot. 7 uur des n.m. de onderstaande maatregelen in verband met de openbare orde en de veiligheid van het verkeer ter gelegenheid van den Luchtvaartdag te Soesterberg zul len worden genomen: Behoudens vergunning van Gedeputeerde Staten dezer provincie zal het verkeer over de Banningstraat vanaf de Zuidelijke grens van het Natuurbad tot den Rijksstraatweg (Rademakerstraat), alsmede over de Ba tenburglaan zijn gestremd, terwijl deze we gen alleen toegankelijk zullen zijn voor be zoekers van de vliegdemonstraties. De Sehoolweg zal alleen toegankelijk zijn voor wielrijders en voetgangers bezoe kers van de demonstratie. De Postweg zal vanaf de richting Rade makerstraat Verboden zijn voor alle ver keer. De Paltzerweg (weg achter langs het vliegkamp) zoomede de toegangsweg tot het vliegkamp vanaf de Banningstraat zul len verboden zijn voor alle verkeer, terwijl voorts een terreinstrook van VA K.M. rondom het vliegterrein voor onbevoegden verboden zal zijn. Soest, 10 Juli 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris J. Batenburg. men deel met den navolgenden uitslag: Haarlem en Arnhem, le prijs; Hilversum, 2 koren uit den Haag, R'dam en Enschede 2e pr., het koor der afd. alhier 3e pr. In aanmerking nemende het klein aantal zan gers uit Soest, en de korte voorbereiding, hebben zij zich kranig geweerd. De eerste prijs voor den dirigent viel ten deel aan Hilversum, de 2e aan Haarlem, wien even eens de publieksprijs werd toegekend. Ver volgens werd het openluchtspel ..Hivet jim_ mer bliuwt" door 150 deelnemers opge voerd, w.o. 12 uit Soest. Oud en jong, groot en klein hebben zich zonder onder scheid uitmuntend van hun taak gekweten. Het applaus was niet van de lucht af. On der -de spelers zagen wij kleederdrachten uit het jaar 1300>1700 en van heden. Aan de kleeding en aan de grimeering was veel zorg besteed. Een groote consumptietent was op het terrein aanwezig, om de dor. stigen te laven. Half 6 was alles afgeloo- pen, en reikte de voorzitter vooraf de prij zen uit. met een woord van dank voor de medewerking. Degenen, die niet aan wezig waren, hebben veel gemist. VOORDRACHTAVOND IN EEMLAND. Voor een stampvolle zaal gaven Maan dagavond eenige leerlingen van Mej. Ida Jongsma van hun kunnen en kennen op muziekgebied een proefje. De zaal geleek een staalkaart van de meest denkbare nu ances in zomertoiletten wat reeds een aar. dig effect opleverde. Toen allen, voor zoo ver mogelijk, de plaatsen hadden ingeno men, (enkelen moesten zich met een staan plaats tevreden stellen), nam de leidster het woord en riep allen een hartelijk wel kom toe. Het deel van dezen avond was om de leerlingen de vrijmoedigheid bij te brengen, om in het publiek op te treden; er waren er echter meerdere, die de vrij moedigheid misten, of te bescheiden wa ren om het podium te betreden. Daar er twintig van het geleerde lieten genieten, was het programma met 24 nummers rijk bezet, zoodat wij hen niet allen stuk voor stuk zullen bespreken. Er waren er echter bij, die muzikaal uitblcyiken, o.a. Anny Kuipers en M'ej. Miaartje Landman. Deze laatste gaf een zeer mooie orgelsolo ten beste; een ingewikkeld nummer, dat goed tot zijn recht kwam. De andere kleine puck was muzikaal aangelegd. Er waren er meer die hun best deden, maar daarvan beviel ons de houding en de techniek zoo bijzon der. Een zeer leuk intermezzo was het zangspel: Perretee met de melkkan", dat zeer mooi klonk. De sopraan-solo door Mej. Netty Wijnbeek gaf veel te genieten. De leidster Mej. Ida Jongsma werd aan het slot onder bloertieri bedolven; na het bis- nummer deelde de soliste in die pracht. Uit alles bleek echter dat de leidster uit stekend met haar leerlingen kan omgaan, en hen niet alleen de beginselen bijbrengt op muzikaal gebied, maar deze ook tot uiting laat komen. ,Ér is veel genoten, en veel geklapt. Deze leerlingenavond is volkomen geslaagd; groot en klein heb ben hun best gedaan. De leidster en ook de ouders die in groote getale present wa ren, zullen volkomen tevreden zijn. Onder de aanwezige dames was er één die het nuttige met het aangename vereenigde. Zij zat zeer genoeglijk te breien aan een zacht rose camisole. D piano was welwillend afgestaan door de firma R. v. d.. Burg, uit Amersfoort. GESLAAGD. Voor het diploma M.U.L.O. slaagden de volgende leerlingen van de Chr. U.L.O.- school alhier. H. Veltman. I. Ruseics. - D. Moraal. M. Haye. K. Mobach. G. v. d. Broek. Fr. de Vries. K. de Bruin. Als bijzonderheid zij nog opgemerkt, dat K. de Bruin nog maar 14 jaar is. GEVONDEN VOORWERPEN. Een Aard van het voorwerp: autoslinger zwarte alpino-muts pet rijwielbelastmgmerk kluwen garen postduif, GESLAAGD Voor het MULO diploma B. is ge slaagd de leerling van de Van der ^Tuchtschool R. Adama. AANRIJDING. Zaterdagmiddag te omstreeks 12 uur had op de Burg. Grothestraat een verkeerson geval plaats. Een in de richting Baarn rij dende wielrijder stak zonder eenige teeken te geven den rijweg naar links over, waar door hij door een hem achterop rijdende motorrijder werd aangereden, tengevolge waarvan beiden kwamen te vallen en de motor en het rijwiel werden beschadigd. Proces-verbaal werd door de politie op gemaakt. LUXE AUTO TEGEN AUTOBUS. Zondagavond te 8.30 uur reed in de Kerk straat een autobus uit Hoorn in de rich ting Baarn, toen een achterop rijdende lu xe auto bestuurd door een inwoner van Hilversum deze wilde pas,seeren. Echter kwamen uit tegenovergestelde richting vier wielrijders. Teneinde deze niet aan te rij den, week de bestuurder van de luxe auto te veel naar rechts uit, waardoor hij in aanraking kwam met de linker spatborden der autobus. De autobus reed tengevolge van een en ander een langs den weg staan_ den heg in waardoor eveeneetis het rechter spatbord werd beschadigd. De schade werd door den autobestuurder vergoed. HEIDEBRANDJES. Zaterdagmiddag te omstreeks 1.30 uur brak een heidebrandje uit ten Zuiden van de spoorlijn SoestduinenAmersfoort. Het kon gelukkig door voorbijgangers en de Soester Vrijwillige Brandweer spoedig wor den gebluscht. De brand was wederom kennelijk aangekomen aan de spoorlijn, waarschijnlijk door vonken uit een loco motief. Een oppervlakte van ongeveer 20 A. heide met eenigen opslag is verbrand. Dinsdagmorgen te ongeveer 10 uur brak een brandje uit in het bosch van de Wa terleidingmij. ten Zuiden van het station Soestduinen, niet ver van de spoorlijn. Ge lukkig waren spoedig eenige werklieden der maatschappij aanwezig, die de vlam men nog tijdig konden dooven. De Brand weer behoefde niet handelend meer op te treden. Een oppervlakte van ongeveer 2 A- ruigte onder het dennenbosch was ver brand, benevens de onderkant van enkele dennen. Terug te bekomen: Dorresteinweg 83 politiebureau F.C. Kuiperstraat 3 politiebureau politiebureau Hartmanlaan 36 waarin de werkloosheid der jeugd een der moeilijkste vraagstukken vofmt. Het is al iets gedaan, zoo men de jongens op cur sussen wat nuttigs kan aanbrengen en zij pleizier gaan krijgen in hun werk. Voor de meisjes ligt er bovendien nog veel spe cifiek vrouwelijke arbeid in de maatschap pij te wachten, die vroeger minder geappre cieerd werd. En het is vooral op dit ter rein, dat de cursussen in een groote be hoefte helpen voorzien. Op Soesterberg gingen ze in den tijd van 1 jaar flink vooruit. Daarom moet in het Departement een stevige kern gevormd wordeft met een groeiend aantal belang stellende leden. Daarna werd mededeeling gedaan, dat de begrooting door het hoofdbestuur werd goedgekeurd. In het geraamde tekort zal het departement voor een kwart moeten voorzien. In verband hiermee zal in Sep tember een verloting worden gehouden, waarvoor men graag geschikte voorwerpen in ontvangst zal nemen. De notulen der vorige vergadering wer- deu na voorlezing onveranderd goedge keurd. De kwestie om een afgevaardigde naai de algemeene vergadering te benoemen, werd tot September uitgesteld. Vervolgens werden de schriftelijke ver slagen over het clubwerk uitgebracht. De resultaten stemden tot tevredenheid. Voor de meisjesclub, leidster Mevrouw D. Pos thumus, werd een verdeeling in twee groepen noodig geacht; daarbij in 't vol gende jaar nog een vervolgcursus. De ten toonstelling van handwerken etc. was in alle opzichten geslaagd. Ook het clubwerk voor de jongens, lei der de heer D. Lub Jr., gaf voldoening. Men was er met eenvoudig werk begonnen, waarna geleidelijk opklimming volgde. Er bestaat behoefte aan een eenvoudig, doch gezellig aangekleed clubhuisje of lokaal tje. Een voorstel 0111 de contributie van 3 te verlagen tot 2.1Ü werd met algemeene stemmen aangenomen. Voor huisgenooten van leden blijft deze op 1.bepaald. De wintercampagne, zoowel voor de clubjes als voor één of meer te houden propaganda_nutsavonden, werd vQorloopig vastgesteld. Het bestuur werd uitgebreid met de ver kiezing van den heer van den Broek. Een andere uitbreidingsverkiezing werd tot de volgende vergadering aangehouden. Aan de rondvraag werd door enkelen deel genomen, waarna de voorzitster met een toepasselijk woord de bijeenkomst sloot. EMMALAAN 12a - SOESTDIJK - TELEFOON 611 Geeft ons Uw huizen, perceelen bouwterrein, enz. op. Kostelooze inschrijving. Wij berekenen alleen de gebruikelijke provisie. Koopers en huurders betalen geen provisie. Kent U onze keurige Woninggids? Óp aanvraag ontvangt U ze direct Ons Juli-nummer komt binnenkort uit, huizen etc. kunnen nog opgenomen worden. Vraagt onze advertentie-tarieven. Nog enkele plaatsen vacant UITGESTELD. In verband met het overlijden van Z.K.H. den Prins der Nederlanden is de landdag van de Vrijz. Dem. Jongeren-organisatie, waar o.m. Z.E. minister Oud het woord zal voeden, uitgesteld tot Zondag 15 Juli a.s. EEN BOSCHBRANDJE. Zaterdagavond, ongeveer kwart voor negen, loeide de brandsirene. In een der bosschen nabij het Vliegkamp was een brandje ontstaan, dat echter in den aan vang gestuit kon worden, zoodat de spoe>- dig ter plaatse aanwezige brandweer bin nen een half uur weer kon inrukken. De commandant, de heer A.Tammer, die van het ongeval, dat hem enkele wec ken geleden overkwam, weer hersteld is, hed voor de eerste maal weer de lei ding op zich genomen. KRUISJES-VERKOOP. Zaterdag, 14 Juli a.s., zal, ter gelegen heid van den Pelikaandag alhier een kruis jes-verkoop plaats vinden ten bate van de Wijkverpleging. Ook I&igs de huizen zal weer gecollecteerd worden. Ieder, die daartoe maai even in staat is, zal niet willen nalaten om het mooie werk der Wijkverpleging te steunen, waar aan in deze moeilijke tijden nog pieer be hoefte bestaat. ALGEMEENE VERGADERING VAN 'T NUT. Door het Departement Soesterberg Huis ter Heide der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen werd Donderdagavond een algemeene vergadering gehouden in ,,'t Zwaantje" alhier. De voorzitster, mej. H. M. S. J. de Holl, alle aanwezigen hartelijk welkom heetend, begon met er den nadruk op te leggen, dat deze officieele vergade ring geen vermakelijkheidsavondje was. Vervolgens gaf zij een beschouwing over de taak van 't Nut in dezen ernstigen tijd, Buiten verantwoordelijkheid der Redactie ft NATIONALE LUCHTVAARTDAG. Medeburgers, die (vol geestdrift voor de „wonderen der techniek" waarvan ook on ze vliegtuigen de uitingen zijn) den Nationalen Luchtvaartsdag begroeten, bedenkt, dat in de Soester van Woensdag j.1. onomwonden* gesproken wordt van deze MILITAIRE demonstratie, bedenkt, welke taak deze vliegtuigen krij gen in oorlogstijd, bedenkt, waartoe nu reeds de vliegeniers worden afgericht. Wij vragen U: is er, dit alles bedenken de, reden voor deze Feestelijke demonstra tie? Stuit het U niet tegen de borst, dat er van zulke ernstige, zulke gruwelijke dingen een aardig kijkspelletje wordt gemaakt? Doet dan niet mee aan deze verheerlij king van het Militarisme. Thuisblijven, geen belangstelling toonen, DAT is het, wat wij, die voor den VRE DE werken, van U vragen! Alg. Ned. Vrouwen-Vredebond. ONDERSCHRIFT. Wij vermeenen, dat het bovenstaande stukje in dit geval geheel misplaatst is. Het doel van dezen Nationalen Luchtvaartdag is de burgerlijke luchtvaart helpen bevor deren. Daarvoor geeft de militaire lucht- vaartafdeeling spontaan hare medewerking. Op dezelfde .wijze werken de militairen mede bij Concours hippiques; ook bij groote plechtige gebeurtenissen, als Vro- stelijke begrafenissen, enz., moeten wij die daarom ook niet gaan zien?. Red. Den Heer Nieveen, Soest. M.H. Uw ontboezeming heb ik gelezen, Uwe goede bedoeling geapprecieerd, maar om tot het groote en goede doel te geraken, hebben we geen noemt U hem den noodig. Hoe goe< van dezen man oo ieder geval spoori vernietiging der n toch zooals zijn r en liefde, de vijai dwalingen huns w bewezen" dat de hun werk aldaar, vol hebben verricl deneeren, maar c bewijzen dat men zooals hier volgt. Geefi het feit d; raar, een sieraad schap, die geweige nis in dienst te si der christelijke gil allen lof verheven lijkheid en naaste volgfc of heeft gev dezen Jood? Want te mate van mensi een jood! Waarov menschenslachting smalend durven s] Geeft mij dan i Jood, dan honderd den leidslieden en telijke kerken, die macht en invloed, j vernietiging van he (of) wapenindustri Peter van Amien „God wil het!" ingezo: Wij ontvingen et de Fino-fabriek, v schrijven, waarvan Tegen plaatsing zwaar, indien de i alsnog wil medede gedupeerd: Op de vragen va den heer Vervoorn Is het den Mri groot aantal Nedc gentinié zijn geëm bemiddeling der zing" contracten 1 gens welke hun op een boerderij in thans in kommervo keeren? Weet de Msnistt welke jaren geleder van 15 regels f 0.r< meer f 0.15. Bij voo voldoen. 4 maal plaats rekend. Voor bewijsnummer rekening worden gebi Heden overleed in de, onze geliefde en zorgzame Vade en Grootvader, 1: Zwager De Hee Jacobus v. d. in den ouderdom v jaar. Amsterdam: G. v. d. W4JNGA* v N. A. J. FILLET- v. d. WI, CHR. FILLET. Den Haag: J. A. C. v. d. WIJ Soestdijk: J. M. N. v. d. WIJb en H. A. M. v. d. WIJb en Klc JOHAN, NELLY e SOESTDIJK, 6 Ju Wilhelm in al aan Verzoeke van rouw schoond te bl De teraardebestel plaats gehad op 1 Juli 1.1. des nam. L de Ned- Herv. Bc te Soest. OPRUIMING 1 Heerenzomercostuums Kinderzomerpakjes, sp HAAST UU! U weet: ,,'t Handelshuis vo Soesterbergschestraat Solide finantiëele instel solide personen met GELD TER LEEN A tige rente. Bedragen bt zonder borgstorting. vooruit Geheimboudii Brieven onder motto het bureau van dit bl« - LUSTER JA reeds vanaf U weet: ,,'t Handelshuis vo. Soesterbergschestraat 1

De Soester | 1934 | | pagina 2