KIND BELANGRIJKE VEILING prachtvolle meu bilaire goederen o4 o laatste Concoursdag Rijkswerkvers chaff irig t PRESIDENT VON HINDENBURG Soesterberg ^TïTp^ Techn. Bur. H. SCHUIJFF, SOEST, v. Weedestr 46 Sport g*A Ingezonden jjM 99 IN DE BEKENDE PRIMA UITVOERING Fotograaf Drost - Steenhofstraat 56 - Tel. 486 AMERSFOORT le Afdeeling. Bussumsch Mannenkoor, Bussum, le pr. met 3(JÜ punten en 2e Eereprijs. Afd. Uitmuntendheid. G.K. Zingt den Heere, Zwammerdam, le prijs met 369 punten. Eere Afdeeling. Gem. Kioor Kerkgezang, Geldermalsem le prijs met 361 punten en 3e Eereprijs. Gem. Koor Eensgezindheid, Stolwijk, 2e prijs met 290 punten. Superieure Afdeeling. Fanfarecorps Eendracht, Huizen, le prijs met 334 punten. Gem. Koor Zanglust, IJssclstein le prijs met 330 punten en le Eereprijs. Gem. Koor Aeolusharpe, den Haag le pr. met 324 punten. N,a afloop van het concours bracht het fanfarecorps „Eendracht" uit Huizen een extra pittigen marsch ten gchoore, waarna hetzelfde corps een concert ten beste gaf dat zeer in den smaak viel, getuige het ap plaus. De clou voor dezen avond w,as een groot vuurwerk, geleverd door de firma J. de Kat, uit Leiden, uit 12 hoofdnummers be staande, aangevuld met briHantbommen en ander lucht vuurwerk. Het slot was een hulde aan „Apollo"; men kon toen door brillantvuur en fonteinen omgeven lezen: ,,Leve Apollo". Mocht dit zoo zijn in lengte van dagen. De meeste liefhebbers van vuur werk waren „heklid" op den Eng. Daarna werd het feest voortgezet in hotel Eemland om Donderdagmiddag om 1 uur weer pre sent te zijn voor de 3e of welke reeds 's morgens werd ingezet met een frisch buitje regen, des 's middags werd dit een regenval, zoodat het bezoek zeer klein was. Er werd niet zoo goed ge zongen als de vorige dagen. Om 4.30 uur was het Concours geëindigd en nam de Soester Harmonie P.V.O., on der leiding van den dirigent, den heer H. Kok Jr. uit Zeist plaats in den muziektem pel. Dit corps had Maandagavond j.1. een lsten prijs in de Eereafdeeling behaald op het concours te Baarn, en gaf nu een prach tig slotconcert dat zeer in den smaak viel. De uitslag der laatste dag is als volgt: 4e Afdeeling. G.K. „Lage Vuursche", L. Vuursche, le prijs met 302 punten. 3e Afdeeling. Kinderkoor Klein Hosanna, Boskoop, le prijs met 334 punten. Vrepswijksch Mannenkoor, Vreeswijk, le prijs met 317 punten. en 3e eereprijs. Dameskoor Halleluja, Bodegraven, le pr. met 303 punten. G.K. Zingt den Heer, Wassenaar, le prijs met 300 punten. 2e Afdeeling. K.K. Soli Deo Gloria, Durgerdam, le prijs met 323. punten, le Afdeeling. Gem. Koor Juliana,- Sleeuwijk, 2e prijs met 280 punten. G.K. Zang Veredelt, IJardinxveld, 2e prijs met 279 punten. G.K. Zang en Vriendschap, 's Gravendeel 2e prijs met 273 punten. Afdeeling Uitmuntendheid. G.K. Zingt Gode Lof, Linschoten, le prijs met 324 punten. 2e Eereprijs en Directeursprijs. Gem. Koor De Lofstem, Jutphaas, le prijs met 305 punten. G.K. De Lofstem, 'Nieuwkoop, le prijs met 304 punten. Eere Afdeeling. G.K. Amstels Zangkoor, Uithoorn, le pr. met 317 punten. le Eereprijs. Gem. Koor Zanglust, Barendrecht, 3e prijs met 245 punten. Hiermede was het Concours beëindigd, de volijverige Secretaris, den Heer K. de Boer, de ziel van „Apollo", een woord van lof voor het vele werk door hem verzet. Ook de overige leden een woord van dank. Het concours is goed verloopen, alleen was de animo van de dorpsgenooten niet bijster groot, alleen met het vuurwerk ging dit nog al. De prijs, het gouden tientje van de N.V. ,,De Soester" is ten deel gevallen aan het Gem. Koor: „Zang en Vriendschap" uit Moercapelle, directeur den heer J. Bartels man te Lage Vuursche, met het hoogst aan tal punten 355. De gouden medaille in de Superieure afd. aan „het Huizer fanfare corps" met 334 p. jEn nu met nieuwen moed voorwaarts naar het 3e lustrum. SOESTER SCHAAKCLUB. Dinsdag 7 Augustus a.s. houdt bovenge noemde club een propaganda-avond voor Schaaksters en Schakers uit Soest en Soestdijk in het Gebouw Religie en Kunst aan de Rembrandtlaan, aanvang 8 uur. Er zal een bliksem wedstrijd worden ge houden om prijzen waaraan iedere Schaak ster en Schaker aan kan deelnemen. Tevens zal op dezen avond de prijsuit reiking plaats hebben van de gehouden winterwedslrijden. Onnoodig te zeggen dat het een aangena- men schaakavond belooft te worden, het bestuur roept dan ook alle leden en be langstellenden op. OPLICHTING. Bij de politie werd Maandag kennis ge geven, dat alhier een kippenhandelaar, zich noemende L. uit Amsterdam bij een inwo ner dezer gemeente eenige kippen te koop had aangeboden tegen zekeren prijs. De koop ging niet door, daar men dezen prijs te hoog vond; daarop is de handelaar, die hier meermalen zaken zou doen, vertrok ken. Tn den loop van dienzelfden dag, kwam hij terug, zeggende tegen de echtgenoot tien kippen te moeten afleveren, die door haar man waren gekocht. Dit geschiedde dan ook, terwijl tevens afrekening plaats had, doch natuurlijk tegen een te hoogen prijs. Des avonds bleek, dat geen opdracht tot levering der kippen had plaats gevon den. Men zij tegen dergelijke handelingen gewaarschuwd. INCIDENT VOOR DE RAADSZITTING Toen Woensdagmiddag tegen 2 uur de Raadszitting zou aanvangen, hadden zich op de publieke tribune reeds velen verza meld, voor zoover er zitplaats was, zittende en de enkelen, die overbleven, staande. De gemeente-bode Beuzel, deelde toen mede, dat ingevolge voorschrift degenen die geen zitplaats konden vinden, zouden worden verwijderd, wat aanleiding gaf tot een scherpe discussie tusschen een der aan wezigen en den bode. Het slot was, dat de bode zich beriep op door den burgemees ter gegeven instructies, waarop het weder woord kwam, dat de bode maar de compli menten aan den burgemeester moest doen en vertellen, dat de menschen er niet aan dachten, de tribune te verlaten. Er was plaats genoeg voor allen, ook voor die en kele staanden. Deze boodschap, blijkbaar serieus over gebracht, deed de burgemeester zelf ver schijnen en een scherp dispuut tusschen hem en den betrokken bezoeker volgde. De burgemeester deelde mede, dat alleen HIJ de maatregelen van orde op de tribune zou bepalen en dat anderen daar heelemaal niets te vertellen hadden en dat hij bij ge bleken onwil zich daarnaar te schikken, wel de noodige maatregelen zou doen tref fen. Wat weer uitlokte het wederwoord, dat men het daarmede niet eens was en dat men van de andere zijde dan ook maar die tegenmaatregelen zou nemen, die wen. schelijk en noodig zouden blijken. Daarbij bleef het voorloopig totdat de raadsleden binnen kwamen. De burgemeester liet toen de .enkele staande personen aanwezig blijven, wat echter weder voormelden tribuncbezoeker aanleiding gaf vrij luid een raads lid aan te roepen. Eenige driftige hamerkloppen volgden met een waar schuwing den mond te houden. Waarop ge, riposteerd werd met <le opmerking, dat niemand het spreken kon beletten, daar de raadsvergadering nog niet was geopend. De burgemeester erkende zulks, doch zeide dat hij op de tribune stilte wenschte, óók als de raadsleden nog slechts hun plaatsen gingen innemen. Indien daar niet aan vol daan zou worden, zou hij in overweging moeten nemen de tribune te doen ont ruimen. Waarna de rust min of meer weer keerde en de raadsziting geopend werd. Het komt ons voor, dat dergelijke on verkwikkelijke tooneeltjes slechts afbreuk kunnen doen aan de hoogheid van het ge zag. Handhaven van het gezag beteekent, handhaven van bestaande wetten en ver ordeningen. Als de Burgemeester het recht had de staande bezoekers, die er nu eenmaal wa ren toegelaten, te doen verwijderen, dan had hij o.i. voet bij stuk moeten houden, had hij dit recht evenwel niet, dan ware het beter geweest een dergelijke onverkwikke lijke discussie achterwege te laten. EERSTE SOESTER EIERVEILING. Klipeieren: hoogste prijs f 3.35; middel- prijs f 2.90f 3.10; laagste prijs f 2.70; eendeieren f 2.f 2.20. Alles per 100 stuks. Aanvoer 10.000 stuks, handel vlug. GEM. KEURINGSDIENST. Overzicht Gem. Keuringsdienst over de Maand Juni 1934. Geslacht op de N.V. Centrale-Slachtplaats: ,45 Runderen, 22 vette kalveren, 2 nuchtere kalveren, 5 paarden en 107 varkens. Huisslachtingen: 1 rund, 3 vette kalveren, 6 graskalveren en 1 varken. Ingevoerd werd: 4542 kilogram vleesch en vet. Tuberculose kwam voor bij: 6 runderen en 5 varkens. Gestorven dieren: 1 graskalf, 6 nuchtere kalveren, 1 geit, 1 paard en 1 varken. Afgekeurde geheele dieren: 1 graskalf, 6 nuchtere kalveren, 1 geit, 1 paard en 1 varken. Aan organen werden afgekeurd: Van Runderen: 6 longen, 15 levers, 1 milt, 9 nieren, 1 borstvlies, 1 buikvlies, 6 lymphklieren en 4 kilogram ongesmolten vet. Van Varkens: 4 longen, 4 harten, 1 lever, t maag, 1 stel darmen, 2 nieren, 5 lymph klieren en 2 kilogram ongesmolten vet. Van Paarden: 1 lever. BAARN. FLORA-THEATER Heeft deze week-een uitgebreid program, ma vanaf Vrijdag 3 tot en met Dinsdag 7 Augustus gaajt het izeldzame Expeditie filmwerk van Gebr. W'illiamson, de beken de Diepzeeduikers, welke een film hebben gemaakt van: De geheimen op den bodem v. d. Oceaan. Ook ontbreekt naast de zeld zaamste opnamen in dit werk de spanning niet. Buster Keaton, de droogkomiek, zorgt in de tweede film voor de lachers die in dit werk: „Aannemen, een bier", ruimschoots hun portie krijgen. Woensdag 8 en Donderdag 9 Augustus geeft de Flora 2 speciale reductieavonden met het groote operettefilmwerk: Die Blu me von Hawai, met de bekende muziek van Paul Abraham. Hedenmiddag is er een speciale vacantie-middagvoorstelling. Zie de advertentie in dit blad. 'diefstal. Bij den alhier gevestigden ijsfabrikant, den heer P., werden sinds enkele maanden verschillende voorwerpen van zeer uiteen loopenden aard vermist, als portemonnaies, achterwielen van fietsen, dynamo's enz. Verschillende vermoedens werden ge-- koesterd, totdat ten slotte de verdenking viel op een jeugdigen bediende der zaak. Bij een inmiddels gehouden huiszoeking in diens ouderlijk huis te Amersfoort, door de politie van Soesterberg, werden ver schillende der ontvreemde voorwerpen op gespoord. De politie heeft de zaak in nader on derzoek. DE L.V.A. EN DE SCHELDEVAART. De deelnemende sportvliegtuigen aan de Schelde-vlucht 1934, welke Zaterdag 4 Aug. te Vlissingen gehouden wordt, komen des morgens tusschen 11 en 12 uur binnen. Na de pauze van 122 uur, vertrekt het eerste vliegtuig voor de wedvlucht om de wissel- trophee ,,De zilveren Scheldemeeuw." Wanneer te ongeveer half drie de wed vlucht-deelnemers vertrokken zijn, volgen de andere vliegtuigen en de militaire es cadrille uit Soesterberg, die op verzoek door den commandant der luchtvaartafdeeling bij wijze van oefeningsopdracht is be last met het controleeren van den juisten koers der sportvliegers. AANBESTEDING. Bij de op 2 Aug. door den eerstaanwezend ingenieur der genie te Utrecht gehouden aanbesteding voor het doen van voorzienin gen aan militaire gebouwen en werken in de Nieuwe Hollandsche Waterlinie van Maarsseveen tot Vreeswijk, werd o.m. in geschreven door Th. de Goede te Soester berg voor de som van f 11.403. VIERING TIENJARIG BESTAAN MILITAIR TEHUIS. In het Tehuis voor militairen op „Hoog te 50" werd j.1. Maandagavond feest gëvierd naar aanleiding van het feti, dat dit Tehuh tien jaar geleden werd opgericht. Het groo_ te vereenigingslokaal was geheel gevuld met militairen, toen om 8 uur, in tegenwoordig heid van het bestuur en genoodigden, de heer Kroes voorging in gebed, waarna hij een gedeelte las van Psalm 119. Vervolgens sprak hij een woord van welkom namens den Nederlandschen Militairen Bond, die 60 jaar geleden gesticht werd en waarvan doel en streven nader werden toegelicht. Een mi litair tehuis wil een verlengstaf zijn. van het ouderlijk huis. Behalve het 10-jarig bestaan vierde men ook het lste lustrum van vader en moeder de Vries. Vervolgens sprak ds. De Beaufort over de ware vrede en hereeniging, hierbij wij zend op „de Bergrede", waarin de roep tot allerlei groepen van menschen uitgaat. Daarna brengt mevrouw Dorrestein als leidster van het damescomité voor den vlag_ getjesdag haar gelukwenschen uit aan het bestuur en deed hierbij uitkomen, hoe de opbrengst van den jaarlijkschen vlaggetjes dag, nu 3 jaar geleden ingesteld, een keer punt werd in den toenmaals treurigen finan- cieelen toestand der kas. Dan zette het symphonie-orkest Vogt- Schmidt van Zeist in met een gezelligen marsch, die dadelijk insloeg, gevolgd in den loop van den avond door menig ander opgewekt nummer of potpourri. Inmiddels was ook de kamp-comman dant, lste luitenant Engelbrecht, versche nen, die daarna nog even door den heer Kroes werd toegesproken. Dan vergastte sergt.-majoor van Huizen de aanwezigen op eenige goedgekozen voordrachten, ern stige en luimige, die niet nalieten om te pakken. Vooraf gaf hij een korte schets over het ontstaan en de ontwikkeling van dit militaire tehuis, en de beteekenis er van voor het genie-kamp, waarbij hij o.m. ook de verschillende huisvaders en -moe ders de revue liet passeeren, het een succes noemend, dat sinds vijf jaar de heer en mevrouw de Vries als zoodanig mochten fungeeren. Nog meer voordrachten werden gehoord, ook van den heer Verschuur, die er goed den slag van heeft. Er kwam een prettige stemming, waaraan „de jongens" menig maal uiting gaven, nog verhoogd intusschen door de gulle tractatie. Aan 't eind kon de heer Kroes van harte dank zeggen aan allen, die tot het welsla gen van dezen gezelligen avond in het mi litair tehuis bij 't 'genie-kamp hadden me degewerkt, waarna ds. de Beaufort met dankgebed sloot. Men verzoekt ons opname van onder staand schrijven van een der in Drenthe te werk gestelden. Kamp Rollecate 30 Juli 1934. Waarde Voorzitter Daar ik mij even nederzet om u even te schrijven over een geval, wat hier voorge vallen is met een zieke, namens alle kamp bewoners van Rollckatte. De zieke is ge naamd G. Hoogevorst, 23 jaar wonende Legmeerdijk, Nieuwer-Am stel. Die man gevoelde zich verschenen Dinsdag 24 Juli onwel, liet de dokter komen en moest al leen op transport naar huis. Is thuis geko men en naar bed gegaan, moest 's avonds nog naar het ziekenhuis, is voor zijn ope ratie overleden, laat thans een moeder na met een dochter, misschien wil u zoo goed zijn en dit direct door te geven aan de Contactcommissie, daar van iedere afdee ling, die hier is een schrijven is verzonden. Die man is overleden aan blindedarmont steking. Namens alle kampbew. teeken ik A. v. d. POL. Kamp Rollecatte te Den Hulst (O.) P.S. Misschien wil u dit ook nog in de Soester plaatsen. Als het schrijven waarheid bevat en wij '/hebben geen enkele aanleiding er aan te twijfelen, dan meenen wij, het op eigen ge degenheid op transport stellen van een mensch, dat aan blindendarmontsteking lijdt, als hóógst onverantwoordelijk te mo gen kw.alificeeren. Bij acute blindendarmontsteking is er geen tijd te verliezen, onmiddellijk opera tief ingrijpen is noodzakelijk, te laat grijpen beteekent onherroepelijk de dood. Stellig zal van overheidswege wel d$ vereischte aandacht aan liet droevig gebeu ren worden geschonken en een err stig on- derzoek worden ingesteld. Redactie. TELEFUNKEN en PHILIPS RADIO-APPARATEN. Gramophoon- en Electrische Artikelen. Telefoon 487. Onze zaak is bekend om zijn goede service. GEVONDEN VOORWERPEN. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: rieten koffer Lange Brinkweg 53a twee borstels politiebureau uniformpet N.S. Van Lenneplaan 25 kloek met 8 kuikens Schoutenkampweg lb zwart lederen portemonnaie met inhoud Praamgracht 13 gouden lorgnet Burgemeester Grothestraat 49 hazewindhond i te bevragen politiebureau twee jonge duiven Koninginnelaan 77 rijwielbelastingmerk Korteweg 11 muts Bakkersweg 8 parapluie Schoolstraat 55 bril Hart weg 23 nummerplaat van een auto Leliestraat 79, te Amersfoort klein zwart poesje Emmalaan 12a Weer treft een zware slag- het wereldlijk gebeuren; Thans treft het Duitsche Rijk, opnieuw weer, zwaren rouw; Dc grijze President Von Hindenburg gestorven De man van strenge plicht, de man van groote trouw! Wat zal dit droef verscheiden, 't groote Duitschland brengen? Dat door zijn feilen geest zóó zwaar reeds werd bezocht! Dat door soldatenmacht Europa stak in vlammen! En thans, weer niet, beseft, welk onheil 't heeft gewrocht! De grijze President Wist Duitschers te beteug'lcn! Hij heeft zijn dapper volk, zijn volk heeft hem gekend! Zooals het, eens, den „Held van Tannenberg" vereerde, Zoo eerde 't Duitsche Volk zijn „grijzen President!" AD REM. Nadruk verboden. Soest; Sopla; Voorwaarts; Woerden en Brederodes. RESERVE 3e K(LASSE. H.V.C. 2; D.O.S. 2; Kampong 2; Voor waarts 2; Hercules 3; Baarn 2; Donar 2; 't Gooi 3; Soest 2. Behalve dat de Am.Boys dit jaar de 3c klasse uitkomen, zijn Laren, P.V.C. en Kampong in een andere afd. 'geplaatst. Culemborg, Sopla, en Brederodes zijn daar voor in de-plaats gekomen, dus een verce- niging minder, zoodat inplaats van 18, 16 wedstrijden gespeeld worden. Op papier lijkt deze afdeeling minder zwaar dan die van het vorige seizoen. Het 2e elftal is in een zware afdeeling ingedeeld. Wij kunnen dan ook niet anders doen, als alle spelers aan te raden de laatste weken de training trouw te bezoeken. Verschillende oefenwedstrijden zijn er reeds aangevraagd, die, daar ons eigen ter rein nog niet gereed is, op vreemd terrein zullen gespeeld worden. Het le elftal dingt mede naar de Laren- Wisselbeker. 19 Augustus speelt zij tegen 't Gooi 2 in Laren. Hierbij een verzoek aan de leden en adspirantleden, om tijdig hun foto's bij het Secretariaat in, te leveren, op dat niet alles het laatste oogenblik in orde gemaakt moet worden. Verschillende foto's zijn al binnen. E. S. V. A. C. ATHLETIEK. Mochten wij verleden week reeds van de H.eeven eenige prachtige prestatie's ver melden, Zondag j.1. wist in, Culemborg de Junior J. Rijnders met een sprong van 1.55 M. beslag te leggen op den lsten prijs hoog springen, en hiermede het kampioenschap te behalen in zijn afdeeling van de U.P.A.B. Bravo J.1 Deze eerste schrede is gedaan op open wedstrijden en met goed gevolg. Het zal een aansporing zijn voor de andere jongelui, om de kleuren van hun veveeni- ging, waar ze al jaren lid van zijn en on derwijs kregen te vertegenwoordigen bij wedstrijden, want er zijn er meer die wat Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Mijnheer de Redacteur! Naar aanleiding van het stukje, voorko mende in Uw blad van Woensdag j.1. on der het opschrift: „Relletjes voor het ge meentehuis, zou ik gaarne even een juiste voorstelling van de zaak willen geven. Bij voorbaat mijn dank. De menschen die hebben geweigerd (na er eerst geweest te zijn) te gaan naar de Rijkswerkverschaffing in Olverijsel, niet, omdat ze zijn beroepswerkloozen of werk- fchuwen-, maar omdat ze als vakman daar dat spitwerk niet kunnen verrichten. Die menschen nu, zijn hier van iedere steun ont stoken, maar onze dictator Busch heeft voor hun vrouwen en kinderen een regeling getroffen, die elk menschelijk gevoel uit schakelen. Die vrouwen en kinderen kun nen nu driemaal per dag aan de loods van Openbare Werken gaan eten en wel 's mor gens om 8 uur, 's middags om 1 uur en des avonds om 5 uur, dat daardoor het geheele huisgezin moet ten gronde gaan, trekt hij zich denkelijk niet aan (of is het de ge- presteeren. Laten wij hopen, dat bij den eerstvolgenden wedstrijd over 14 dagen reeds in Hilversum de E.S.V.A.C.-ploeg in grooter aanal uitkomt onder den trainer den heer W. C. Schouten, gymnastiek M.O. Dan willen wij er nog eens op wijzen, dat voor een ieder de mogelijkheid open staat lom lid te worden van E.S.V.A.C., daar er niet alleen gelegenheid is voor voetballen, waar het seizoen volgende maand weer van begint J. doch ook in athletiek goed onderwijs wordt gegeven, gezien de resul taten in de afgeloopen 10 dagen. De trai ning gaat winter en zomer door. Het adres van de Secr. is D. Waal, Ko- ninginnelaan 22, Soestdijk, VOETBAL. Heden, Zaterdag, speelt Esvac I op haar terrein in het Burgem. Dekethpark een oefenwedstrijd tegen het sterke Zuidvo gels I uit Huizen. Zuidvogels speelt in de le klasse van den Gooische Amersfoort- sche Zaterdagmiddagcompetitie. De wed strijd vangt om 6 uur aan. Hedenmiddag komt in het Burgem. De kethpark „BILTHOVEN I" op bezoek. Genoemd elftal bestaat bijna geheel uit y e klasse K.N.V.B. spelers, waaronder eenige oud-internation-ales. Het E.S.V.A.C. Zaterdagmiddagelftal zal als tegenpartij fungeeren.^ Aanvang der wedstrijd 7 uur. CLUBNIEUWS V.V. SOEST. De voorbereidingen en werkzaamheden voor de nieuwe comp. krijgen heden weef hun beslag. Hier laten wij volgen de indee- ling van ons le en 2e elftal, uitkomende in de K.N.V.B.: 4e KLASSE. A.P.W.C.; Culemborg; E.A.C.; Quick; woonte van u, Busch, om huishoudens in het ongeluk te storten?) Nu waren er Dins dagmorgen vier huishoudens aanwezig, doch aan slechts twee mochten verstrekt worden. Toen dan die twee vrouwen de an dere kinderen een boterham wilden geven, werd hun dit niet toegestaan. Toen zijn ze gezamenlijk naar het gemeentehuis gegaan en hebben Busch te spreken gevraagd, die heeft hun eerst plm. een kwartier laten De Makelaars J. MENKO Zn. zullen, .publiek verkoopen op DINSDAG 7 AUG. a.s., des voorm. 9 uur in. hun veilingge bouw, ingang Langestraat 109: •w.o.: 2 piano's, salon-, huiskamer- en slaap- kamerameublem., spiegels, schilderijen, lam pen, overgordijnen, stofzuiger, hand- en trapnaaimach., pendules, klokken, eiken hang-, leg- en spiegelkasten, muziekinstru. menten en verder te veel om in deze ad vertentie te kunnen vermelden. KIJKDAG: Maandag a.s. van 9—6 uur.

De Soester | 1934 | | pagina 6