„De Maartsche buien komen......" De Willemskerk te Den Haag. - Schèveningen op een van de eerste lentedagen. ll"»* Koopt nu een Regenmantel of Regenjas voor de Speciale MAART-PRIJZEN f 16.50 - f 18.50 - f20.50 bij UFMF|U|/\ F. C. KUYPEWSTR. 10 TELEFOON 28Q3 K.H. Prins Bernhard met Prins Aschwin op de Militaire Rijschool te Amersfoort. LinksLt.-kol. D. A. Camerling Helmolt, directeur der school. De eerste lentedagen. - Verleid door het stralende voorjaarsweer, togen vele Hagenaars naar Scheveningen voor een wandeling over den boulevard. De drukte van voetgangers en auto's, welke alzomersch aandoet. Minister J. J. C. van Dijk reikte aan 18 vliegers het M-brevet uit, dat zij heb ben behaald. Cen Belgische groep volksdansers demonstreert te Dover, voordat zij naar Londen doorreist voor een internationaal congres voor volksdans. Waar Prinses Beatrix zal worden gedoopt. Exterieur van de Willemskerk aan de Nassaulaan te 's-Gravenhage, waar, naar alle waarschijnlijkheid, H.K.H. Prinses Beatrix zal worden gedoopt. H.M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana werden even eens in deze kerk gedoopt. Het Grieksche kroonprinselijk Paar te Dresden. Tot besluit van de huwelijksreis bezocht het kroonprinselijk Paar van Griekenland de stad Dresden. Men ziet hier Prins Paul en Prinses Friederike in hun hotel. Op de wert van de Nederlandsche Dokmaatschappij te Amsterdam werd een voor de Koninklijke Shellgroep in aanbouw zijnd motortankschip te water gelaten. Het schip verlaat de helling. De nieuwe verkeersbrug bij de Koepoort te Enkhuizen. Het verkeer, dat eerst ondei de poort door plaats vond, wordt nu om de poort heen geleid.

De Soester | 1938 | | pagina 8