i' Met de PASCHEN een nieuwe Regenmantel of Regenjas in garbardine of tweed Moedervreugde op Soestdijk- Een belangrijke verkeersverbetering te Enkhuizen. VENEMA - Heerenmodes - F. C. Kuiperstraat ÏO - Telefoon 2803 „Majestic" „Victory" „Atlanta" „Malinine" e.a. Onder groote belangstelling werden de Koepoort en de Koepoortbrug te Enk huizen geopend. De eerste auto's, voorafgegaan door een muziekkorps, komen over de brug. taschvee. Op het veemarktterrein te Rotterdam werd de 85e Paaschveeten toonstelling gehouden He' voordraven der paarden Moeder en kind. De jongste foto van H.K.H. Prinses Juliana met Prinses Beatrix. Deze foto werd door Z.K.H. Prins Bernhard bij de wieg van het Vorstelijk kind genomen. i-uchtbeschermingsproef in de Noordelijke Provinciën. De Ministers Van Boeyen en Van Dijk laten zich te Veendam dooi den heer v. d. Laan voorlichten. De Haagsche leugdluchtvaartclub houdt een tentoonstelling van door de leden vervaardigde vliegtuigmodellen. - Een kijkje op de tentoonstelling. Na de oplossing van de voortdurende conflicten tusschen Litauen en Polen arriveerde te Warschau de eerste Litausche ge zant. Reeds bij de aan bieding dei geloofsbrie ven door dezen gezant heerschte er ontstem ming in Polen, omdat hij weigerde de gebruike lijke kranslegging bij het graf van den Onbeken den Soldaat te verrichten. Traditie-getrouw werd ook dit jaar het Vrijheidsbeeld op de Nieuwe Markt te Rotterdam met kransen omhangen. "Jieuwe Duitsche gezanten. Links: de nieuwe gezant te Rome Von Mackensen. Ie nieuwe gezant te Tokio, generaal majoor Ott en rechts: de gezant te Londen. Von Dirksen.

De Soester | 1938 | | pagina 8