FUGERS' RADIO Oprichting buurtvereeniging „De Kerkebuurt". Het huis vau den Graaf Bevestiging nieuwe lidmaten. Vooral UwHerenmodes Groote INRUILCAMPAGNE Prima Vulpennen f 1.85 Laat voor de feestdagen Uw kleding nog grondig nazien. Plaatselijk Nieuws OVERHEMDEN ,,'t HANDELSHUIS" FEUILLETON ,,'t HANDELSHUIS Soesterberg Vraagt inlichtingen. PHILIPS N. S. F. Bekendmakingen PETTEN 't HANDELSHUIS" „DE SPAR" HARTMANLAAN 96 Schoonmaakaanbieding: Slechts 4 dagen, en keurig opgeperst, chem. gereinigd of geverfd heeft U het weer in huis. Alléénvertegenwoor diger voor Soest en Omstreken: ,,'t HANDELSHUIS' J 11- Soesterb.straat 61, Telef. 2400 ie Vervolgens werd overgegaan tot het kiezen van een definitief bestuur en werd eerst overgegaan tot het kiezen van een Voorzitter. Het stembureau werd gevormd door de heeren Quick en Quelle. Na opening der biljetten bleek, dat tot voorzitter gekozen was met 15 van de 18 stemmen de heer ten Raa, die deze benoeming onder dank aanvaarde. Hierna werd overgegaan tot het kiezen van nog 8 andere bestuursleden. Candidaten werden gesteld de heeren Middelman, v. d. Witte, v. d. Bor, v. d. Breemer, Fugers, Stalenhoef, Quick, Rau- wendaal, Kok en Lankamp. Na gehouden stemming biykt, dat de eerste 6 heeren gekozen waren, en dat een herstemming moest plaats hebben tusschen de vier laatste heeren. Na gehouden her stemming blijkt, dat gekozen zijn de hee ren Rauwendaal en Quick, die de benoe ming aanvaarden. De voorzitter deelt daarna mede, dat men op 30 April a.s. een Kinderfeest hoopt te organiseeren voor kinderen beneden de 14 jaar. Medewerking wordt nog gedaan van de bezittingen der Vereeniging, als lampen, vlaggen, enz. In kas is van vorige keer overgebleven ruim 5.terwijl thans een bedrag van 47.39 in kas is. Vrijdagavond j.1. om kwart ovér acht, waren de bewoners der Kerkebuurt, Kerk straat-Torenstraat en omgeving, opgeroe pen tot het bijwonen van een vergadering in het café „Zonneheuvel" aan de Toren straat om te komen tot definitieve oprich ting van bovengenoemde Vereeniging. Te 8.40 uur opende de heer E. J. ten Raa, die als voorzitter van het voorloopig be stuur was opgetreden, de vergadering, die door 17 leden was bezocht. Te 10.45 uur kwam nog een lid ter vergadering, zoodat op dat uur 18 leden aanwezig waren. Van het voorloopig bestuur waren aan wezig de heeren W. G. M. Middelman, P. v. d. Witte, A. Fugers, A. Stalenhoef en P. Swager. De heer H. J. v. d. Bor was uitstedig, terwijl onze goede Peter van den Breemer deze vergadering bepaald had vergeten, anders was hij zeer zeker aan wezig geweest. De Voorzitter wenschte alle aanwezigen hartelijk welkom, ook namiens het voor loopig bestuur en spreekt er zijn spijt over uit, dat zoo weinig leden aan den oproep, om deze vergadering bij te wonen, hebben gehoor gegeven. De voorzitter vertelt dan aan de verga dering hoe de geboorte van de vereeniging eigenlijk plaats had. Toen bekend was, dat het Prinselijke Paar hier Zijn intocht zou houden, sta ken 4 vereenigingen de hoofden bij elkaar er zou feest gevierd worden. Versierin gen van straten, pleinen enz. werd aan de buurtbewoners overgelaten. Toen nu in de Kerkebuurt niemand sprak over oprichting van een buurtvereeniging of benoemen van een Commissie (ook niet door oude bewoners van Soest) nam ik, aldus de voorzitter, het initiatief, om te trachten een buurtvereeniging op te rich ten. Alhoewel geen Soester, gevoelde spr. zich na een verblijf van ruim tien jaar in deze gemeente „een Soester". Hq sprak met verschillende personen in de buurt, welke personen besloten een vergadering te beleggen, hetgeen geschiedde en op wel ke bijeenkomst 11 12 personen aanwezig waren, en die het eens waren, dat er iets gebeuren moest. Het resultaat van hun werken hebben de buurtbewoners kunnen zien tijdens den intocht van het Prinselijk Paar, en na de geboorte van Prinses Beatrix. Versiering van de geheele buurt en de zorg voor ge paste vermakelijkheid, autobaan enz. Bq het aanbrengen van de versieringen heb ben zich bijzonder verdienstelijk gemaakt de heeren de Kruif en zqn zoon, Meurs, Ekel, v. d. Flier, Elzenaar, Achterveld, van Wegen en anderen en niet te vergeten Does Fugers, die heel veel gedaan heeft. Vooral ook de heer Heckman, die helaas onze gemeente gaat verlaten, brengt de voorzitter dank voor zijn belangelooze groote met werking. Verder wordt dank gebracht aan den heer A. Fugers, die zich bqzonder heeft in gespannen voor het winnen van leden en Contribuanten. Bijna huis aan huis is men nu lid van de vereeniging, zoodat de ver eeniging thans ruim 90 leden telt. Na deze eerste inleiding stelt de voor zitter de aanwezigen in de gelegenheid om viagen te stellen, en schorst daartoe een kwartier de vergadering. Na afloop dezer pauze kwam aan de or de het vaststellen van een Reglement, be staande uit 16 artikelen, die artikelsgewijs werden voorgelezen en die na wat heen en weer gepraat, met algemeene stemmen werden goedgekeurd, behalve artikel 5, dit artikel kon vervallen. 1.49 - 1.95 - 2.40 - 2.75 Soesterbergschestraat 51 Telefoon 2400 Daarna kwam de Rondvraag. De heer Heckman dankte bij zijn ver trek uit Soest, voor het in hem gestelde vertrouwen. De heer Rauwendaal dankte het voor loopig bestuur voor alles, wat het gedaan heeft, de heer Quelle sloot zich hierbij aan. Nog worden benoemd een Commissie van leden voor het nazien der boeken. Hier voor worden aangewezen de leden H. v. d. Deyssel, H. v. d. Pol en A. Lankamp. Hierna sloot de voorzitter te 11.35 uur de vergadering. Naar het Engelach. 17). „Net een geschikte kamer voor nicht Harriet", meende Evelyn. Maar al heel gauw kwam mrs. Grey binnen, een oude juffrouw in een zwart-satijnen japon en met een kapje op, nog deftig ouderwetsch. „Mijn hemel!" riep mrs. Grey, ijlings haar bril opzettend. „Mijn oogen zqn niet meer zoo goed als ze plachten te wezéh. Maar u is toch zeker miss Llewellyn U zult zich mij niet meer herinneren, maar ik ken u wel; u placht op The Towers te komen èn u heeft miss Williams zoo goed geholpen, toen haar grootvader en zijn lordschap gestorven waren." Tante Sophie keek een oogenblik ten zeerste verrast, toen riep zq: „Ja, zeker, herinner ik mq u. U is de mrs. Grey, die zoo lang huishoudster is geweest op The Towers. Wat een eigenaar dige samenloop! Het is juist voor imiss Mary, dat wjj uw kamers komen zien; of tenminste voor de dame, bq wiie ze woont. Wat zal zij blq ztjn, u weer te ontmoeten Ze praatte zoo dikwtjls van u." „Ik heb ook van mrs. Grey gehoord", viel nu Evelyn in. „U heeft Mary allerlei lekkere gebakjes leeren bereiden, daar zegenbede uitgesproken. Gecollecteerd werd voor de gebruikelijke doeleinden, ter wijl aan den uitgang een gave gevraagd werd voor de Zending. Het geheel was plechtig en indrukwek kend. In de Emmakerk. In de Emmakerk had de bevestiging plaats door ds. E. Groeneveld. Ook hier was de kerk stampvol. Onder die velen merkten wij o.a. op den em. predikant ds. W. S. de Waal, Mevrouw Landweer-de Vis ser, Mevrouw Beckeringh e.a. De dienst ving aan met het zingen van Psl. 43 34, onderwijl de predikant den kansel besteeg. Na het uitspreken van het votum werd gelezen de Wet des Heeren, daarna Hebreeën 12 111, waarna Z.Ew. in gebed voorging. Onder de collecte werd gezongen Psl. 118 47. Tot tekst kiest Z.Eerw. Hebreeën 13 1314 en 15, en staat stil bij 3 punten: de voortzetting der lijdensprediking, de voorbereiding tot het H. Avondmaal en de voorbereiding van de bevestiging der nieuwe leden. Maar de hoofdzaak blijft de lijdenstijd en in deze tekst beluistert men den roepstem: „Volg Mij". Als tusschenzang werd gezongen Gez. 127 15. Nadat de lidmaten op de drie vragen met duidelijk „ja" hadden ge antwoord, werd hun toegezongen Gez. 99 5. Z.Eerw. staat even stil bij dezen feest dag voor de lidmaten, voor de ouders en voor de gemeente, waarna hjj in dankge bed voorgaat. De slotzang was Gez. 121 4, waarop de zegenbede werd uitgesproken. Hedenavond (Dinsdag) om 8 uur heeft in de Emïnakerkzaal een Paaschwijdings- samenkomjst plaats onder leiding van ds. E. Groeneveld. AANBESTEDING. Zaterdagmorgen te 10 uur werd door den Directeur van Gemeente Werken ten zijnen kantore aanbesteed: het sloopen van het perceel, kad. bekend sectie D No. 774 aan den Ossendamjweg, No. 6. De inschrjjvers (voor bijbetaling) waren de H.H.: D. Hols, met 85.—; A. Wölfsen met 76.A. Hilhorst, met 61.en J. Mets met 40. De gunning is aangehouden. De Burgemeester van Soest brengt ter openbare kennis, dat hij verhinderd is zijn gewone spreekuur te houden op Woensdag 20 April a.s. Soest, 11 April 1938. De Burgemeester voornoemd, W. A. J. Visser. Soesterbergschestraat 51 Telefoon 2400 Burgemeester en Wethoudeis van Soest, gelet op het bepaalde in artikel 112 van het besluit bevolkingsboekhouding, St.bl. 1936 Nr. 342; herinneren de bevolking aan haar verplichtingen, omschreven in de ar tikelen 3 tot en met 16 van genoemd be sluit; brengen als voornaamste ter openbare kennis: 2)i 7" In de Oude Ned. Herv. kerk. In de oude Ned. Herv. Kerk werden Zondagmorgen een 14-tal nieuwe lidmaten bevestigd. De kerk was voor deze gele genheid fraai met gele Narcissen versierd; de opkomst was zeer groot. Wq merkten o.a. op den heer Burgemeester, wethouder de Bruyn, het hoofd der school in de Ker kebuurt en vele anderen. Na het uitspreken van het votum door ds. J. I. v. Schaick, werd gezongen Psl. 75 14 en daarna de geloofsbelijdenis voorgelezen, waarop staande werd gezon gen gez. 221 4. Daarop las Z.Eerw. voor 1 Cor. 1 18—31, waarna Z.Eerwi in ge bed voorging. Tot tekst kiest Z.Eerw. uit het Evangelie van Jöhannes hoofdstuk 6769. Nadat vooraf gezongen was Gez. 201 1—24, staat Z.Eerw. stil bij de voorgelezen tekst, waar sprake is van de bewuste keerzijde van Petrus. Na deze predikatie werd staande gezongen gez. 83 3, waarna de bevestiging der nieuwe leden plaats had, waarvan er één werd ge doopt; deze nieuwe leden zongen, nadat op de gebruikelijke vragen met duidelqk „ja" was geantwoord, het le deel van gez. 127 5, de gemeente zong het 2de deel. Daarop richtte Z.Eerw, eenige woorden tot de nieuwe leden en tot de gemeente, waar na Z.Eerw. het gebed uitsprak. Na het staande zingen van Psl. 150 1 werd de VERGADERING VOLKSONDERWIJS. Vrijdagavond hield de afdeeling Soester berg van Volksonderwijs in ,,'t Zwaantje" haar jaarvergadering, welke, gezien het groote aantal leden, maar zeer matig was bezocht. Na opening door den voorzitter, den heer B. den Braven, las de secretaris de notulen voor, welke onveranderd werden goedge keurd. Van de ingekomen stukken vermelden we: Een verzoek van het Schoolfonds Schipperskinderen om' een financieele bij drage, alsmede van )iet filmfonds, mede voor den verkoop van z.g.n. steentjes pa piertjes, ten bate van een nieuwe film. Bei de verzoeken werden afgewezen. Vervolgens werden de jaarverslagen van den secretaris en den penningmeester voorgelezen. Er is een batig saldo. Met voldoening werd voorts melding gemaakt van de overdracht der baten van de ont bonden vrouwenclub van V.O. In de nieuwe kascommissie werden ge kozen de heeren A. de Visser en C. Wil- lems. Genoemde commissie controleerde in de pauze de bescheiden van den penning meester, welke in orde werden bevonden. Bij de gehouden bestuursverkiezing wer den de beide aftredenden, de heeren J. Baars en D. Lub, met schier algemeene stemmen herkozen. In de beide vacatures, ontstaan door het bedanken der beide an dere aftredenden, mevr. v. Hengel en mevr. de Wilde, werd voorzien door de verkiezing van de heeren Montauban en v. Utrecht. De voorzitter dankte beide dames voor wat zjj voor de vereeniging hebben gedaan. In verband met een noodig gebleken versterking van het fonds voor een vierde leerkracht werden verschillende plannen besproken. In verband met de tijdsomstan digheden vond men het minder wensche- lijk om thans een bazar te houden. Op voorstel van een bestuurslid werd beslo ten een verloting te organiseeren, desnoods ook een attractie-avond. Voor dit doel werd een commissie benoemd, bestaande uit het bestuur en de dames: Koopmans, Rup, de Visser en de Wilde. Bij de rondvraag werden eenige interne aangelegenheden besproken. Dan volgde sluiting. hebben wij van gesmuld in Alatyr." „O, 'maar zij was ook zoo aannemïelqk! Maar ja, u heeft wel gelijk. Wat kan het toch eigenaardig loopen!Ontelbare malen heb ik mij al afgevraagd, w,aar miss Mary toch eigenlijk gebleven zou zijn. Maar ik ben erg ziek geweest en zoo heb ik pas van het jaar hier een pension kun nen beginnen. Want wijlen zjjn lordschap heeft m(j een ruim legaat nagelaten en mijn nichtje Lucy kan werken als de beste en dus zou het jammer ztjn, om nu al geheel leeg te gaan zitten." „Toch is tante zoo sterk niet meer als ztj is geweest, madam", viel Lucy in. „Neen, dat is zoo", erkende de oude. „Maar daarom moet u niet denken, dat ik niet goed mtjn plicht zou kunnen doen als hospita. Ik weet precies wat een zieke noodig heeft en ik zou het verschrikkelijk vinden, als miss Mary met die dame er gens anders haar intrek nam, zoo lang ik hier woon." Toen volgden eenige zakelijke besprekin gen en tante Sophie durfde de kamers wel ineens nemen.. Mrs. Grey begon weer: „U behoeft niet bang te zqn, dat ik het de dames niet naar den zin zal kunnen maken, want ik ben kamenier geweest by haar ladyschap op The Towers en na den dood van zijn vrouw heeft ztjn lordschap mij gevraagd, of ik als huishoudster wilde bltjven. Een edelmoedig mensch, lordMod- bury! Toch begrip ik mij nooit, waarom hij mij meer heeft nagelaten dan miss Mary. Of eigenlek aan mr. Williams, zoo als het oorspronkelqk was. Maar ik denk, dat dit kwam, doordat er, na den dood van haar ladyschap, nooit meer een testament werd gemaakt." Nadat nog enkele dingen besproken wa ren, zei miss Llewellyn: „Op den dag dat uw logé's komen, mrs. Grey, zullen wig nog wat boeken en wat bloemen brengen. Op den terugweg zei Evy: „Wat de woning betreft, zal nicht Har riet het zeker wel naar haar zin hebben; maar of ze dat voortdurende ratelen van mrs. Grey zal uithouden, dat is nog de vraag!" „Je moet denken, de oude vrouw was nu ook zoo opgewonden door die onverwachte ontmoetingen, maar ze kan best zwijgen ook. En, mocht dit soms een noodig zqn, dan zal Mary er haar best aan durven her inneren. Zij heeft mrs. Grey altqd om den vinger kunnen winden, toen ze nog maar zoo heel jong was. Het verwondert mij....1 „Wat verwondert u, tantetje?" vroeg Evy. „Och, niets, kindje, niets. We moeten nu gauw zien, dat wij thuis komen, het is al bijna vflf uur. Verder werd er dus niet gesproken van hetgeen tante Sophie verwonderde, maar in zichzelve bleef die zich nog steeds ver bazen over het feit, dat lord Modbury geen grootere som had nagelaten aan den vriend, die hem bqna twintig jaren zoo trouw gediend had. En hoe kwam het, dat Mary zoo geheel alleen op de wereld stond, zonder eenige bloedverwanten? KERKSTRAAT 3 - SOEST - TELEFOON 278U (Officieel) SPREEKUUR BURGEMEESTER. OPENBARE KENNISGEVING. Aanmelding en aangifte voor de Bevolkingsregisters. met 14-karaatg gouden pen N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij 0.49 - 0.59 - 0.89 - 1.10 - 1.50 Soesterbergschestraat 51 Telefoon 2400 kingsregister is opgenomen of die ten on rechte nog in het bevolkingsregister eener andere gemeente is opgenomen, zich bin nen vqf dagen na zijn aankomst in persoon moet aanmelden bij het gemeentebestuur onder overlegging van een paspoort of an der identiteitsbewijs, indien hij uit een plaats buiten Nederland en van een ver huiskaart of legitimatiebewijzen, indien hij uit een andere gemeente van Nederland is gekomen, tenzij hij overeenkomstig de des betreffende bepalingen is vrijgesteld van aanmelding; d. dat bestuurders van instellingen, ge stichten of schepen, waarin personen on der eenig bestuur inwonen, alsmede hotel houders, pensionhouders en kamerverhuur ders uiterlijk vyf dagen na de opneming of huisvesting of na het vertrek, mede- deeling moeten doen van den geslachts naam en de voornamen van ieder persoon, die langer dan veertien dagen in de instel ling, het gesticht, schip, hotel, pension of huis wordt of is opgenomen of gehuisvest, alsmede van ieder zoodanig persoon, die daaiuit vertrekt, tenzij de persoon is vrij gesteld van aanmelding. e. dat overtreding van de voorschriften wordt gestraft volgens de wet; f. dat voor persoonlijke aanmelding en voor mondelinge aangifte voor het bevol kingsregister gelegenheid zal worden gege ven op werkdagen van 9 tot en met 12,30 uur bij de afdeeling Bevolking der ge meente-secretarie, Gemeentehuis. Soest, 9 April 1938. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, W. A. J. Visser. De Secretaris, J. Batenburg. DIENSTPLICHT. le. dat, behoudens afwykingen, ieder, die in Nederland nachtrust of de daarvoor in de plaats tredende rust geniet, onver wijld moet worden opgenomen in één der bevolkingsregisters 2e. dat ieder moet worden opgenomen het bevolkingsregister der gemeente, waar hg voornemens is duurzaam of voor onbepaalden t\jd als regel zijn nachtrust of de daarvoor in de plaats tredende rust te genieten; 3e. dat in geval van onzekerheid om trent het onder 2e vermelde bijzondere voorschriften gelden; 4e. dat, behoudens afwijkingen, ieder die Nederland verlaat, onverwijld van de bevolkingsregisters moet worden afge voerd; 5e. dat b\j adresverandering binnen de gemeente de noodige wijzigingen in het be volkingsregister moeten worden aange bracht. Voorts, in verband met het bovenstaan de: dat aangifte van vertrek uit of van verhuizing binnen de gemeente, mondeling of schriftelijk moet geschieden op den dag van, of uiterlijk vijf dagen nó, het vertrek (bij het verlaten van Nederland, ten hoog ste vijf dagen tevoren) of nk de adresver andering, met opgave van het laatste adres en van den naam der gemeente, of van het land en de plaats waarheen vertrokken en het nieuwe adres (zoo noodig met opgave van den naam van het hoofd van het ge zin) b. dat aan den aangever van een ver trek, behoudens bijzondere gevallen, on middellijk een verhuiskaart wordt uitge reikt of toegezonden, welke hem dient als bewijs van afmelding en welke binnen vijf dagen moet worden ingeleverd bij het be stuur der Nederlandsche gemeente in wel ker bevolkingsregister de persoon moet worden opgenomen; dat ieder, die in de gemeente nacht rust of de daarvoor in de plaats tredende rust geniet en die nog niet in een bevol- Bekendmaking inzake vrijstelling. De Burgemeester van Soest brengt ter algemeene kennis, dat HENDRIK JURG v. d." WEERD, ingeschrevene voor den dienstplicht, lichting 1938 dezer gemeente, bij beslissing van den Minister van Dofon- sie dd. 8 April 1938, Vlle Afd. No. 424 V, met ingang van 15 April 1938, voor een jaar van den dienstplicht is vrijgesteld wegens kostwinnerschap. Tegen deze uitspraak kan binnen tien dagen na den dag dezer bekendmaking in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt of door diens wettigen vertegen woordiger; b. door elk der overige voor deze ge meente voor dezelfde lichting ingeschreven personen, of door diens wettigen vertegen woordiger. Het verzoekschrift, daartoe aan de Ko ningin te richten, moet met redenen zqn omkleed en worden ingediend bq den Bur gemeester ter Secretarie dezer gemeente. De Burgemeester zorgt voor de door zending van het verzoekschrift. Soest, 11 April 1938. De Burgemeester voornoemd, W. A. J. Visser. HOOFDSTUK XIV. Een saaier eind dan de weg van St. Pe tersburg naar Eydtkuhnen op de Duitsche grens kan men zich wel niet voorstellen. Zelfs Mary Williams, die zoo enthousiast was voor reizen, kon van dezen weg toch niet genieten. Z(j hadden een slaapwagen genomen, om dat die nog het gemakkeiykst was voor mrs. Tweedie en Mary had in den corridor staan uitkqken naar den zonsondergang, terwql zq eenige opmerkingen maakte, die haar reisgenoote wel schenen te amusee ren. Ineens werd een van haar gezegden nu ook beantwoord door een opgewekte man nenstem, die opgewekt klonk: „Neem mij niet kwalijk, maar mqn deur stond open en zoo moest ik onwillekeurig wel hooren, wat u zei, en ik meende uw stem ook te kennen. Is u niet Mary Wil liams?" „Die ben ik", antwoordde Mary, zich m!et waardigheid oprichtend, maar ik heb niet het genoegen De jonge man trad even naderbij, zoo dat het volle licht van de ondergaande zon op zqn gelaat viel, en verrast riep Mary: „O, hoe grappig, dat ik je nu juist hier ontmoet, Cecil!" Ze drukte hem de hand en noodde hem in haar coupé. „Mrs. Twee die, dit is Cecil Heriot. Als kind hebben we heel wat samen gespeeld, op Modbury, To wers." „Het is my een genoegen, om kennis te maken met een vriend van Mary", zei mrs. FRAAIE EMMER (crème m. rood) met inhoud, n.1. 1 pot Meubehvas, 1 bus Schuurpoeder, 1 vel Schuur- linnen, 1 doos zeepvlokken, 1 bus Poetsextract, 1 pak Lucifers, 1 doos le kwawliteit Huishoudzeep, 1 grijze Dweil, 2 pond Soda. Samen voor slechts f 1.25 Tweedie. „U behoort tot de familie Mod- burn? In mqn jonge jaren heb ik wel en kele leden daarvan gekend. Is u een Fitz of een Fairlie Het opkomend geslacht ken ik niet meer bij name." „Ik ben een Fitz, maar mijn arme va der is verleden jaar gestorven en nu ben ik Modbury." „Jq bent lord Modbury!" riep Mary. „Maar Cecil, daar ben je niet oud genoeg voor!" „Dat vind ik ook!" zei hij jongensach tig. „En ik heb dan ook tegen mijn voog den gezegd, dat ik eerst nog wat wilde reizen, om mijn blik te verruimen, en zoo heb ik een heele reis om de wereld ge maakt. Ik ben een week in St. Petersburg geweest, nadat ik eerst de Krim en Mos kou had bezocht. En nu heb ik hier juist een neeft opgezocht, die bij de ambassade is, nu mij die vervelende rentmeester schrijft, dat ik persé moet thuis komen. Op Kerstdag word ik meerderjarig en dan zal ik ook wel op The Towers dienen te zijn." „Ik ben blij, dat uw terugkeer samen valt met onze reis, want wij zijn maar al leen, en ik wil u wel erkennen, dat ik er tegenop zie, om daar op het douanenkan- toor te moeten gaan." „Ik zal u er wel doorheen helpen; daar heb ik een groote vaardigheid in, hebben ze mq altijd gezegd. (Wordt vervolgd).

De Soester | 1938 | | pagina 2