Ruime voorraad SPORTCO STUUMS, TWEED DEMI - SAISOI IS - Regenjassen - Regenmantels Bij het graf van Michiel de Ruyter. Zal de zee haar prooi loslaten? VENEMA F. C. Kuypersflraat 10 Telefoon 2803 De heeren J. A. Bakker te Zaandam en J. W. Boist te Castricum, willen den onge veer 48 jaar geleden op het strand te Cas tricum geworpen Duitsche monitor „Sala mander" lichten. De voorbereidingen. T* Boskoop werd de groote bloemententoonstelling'geopend. Ihr. Mr. Dr. H. A. van Karnebeek werd ronc nrai ItaIië- Giootsche vootbeieidingen te Napels vooi het aanstaande be geleid door den voorzitter der tentoonstelling, den heer P. J. C. Oosthoek. zoek van Hit lei aan Italië. Voor de Holland-Amerikalijn te Rotterdam worden nieuwe ontvangloodsen ge bouwd, welke, als de „Nieuw Amsterdam" van de reis terugkomt, klaar moeten zijn. Een machtige bommenwerper. Het Amerikaansche legei is verrijkt met een nieu w-sn bommenwerper. Onze foto toont de bommenwerpei op zijn eerste proefvlucht De groote tin baggermolen „Karimata", kerk wordt gebouwd en waarmede een de „Lutine" te lichten. welke op de weri van Smit te Nieuw Lekkei poging zal worden gedaan om het goud var nadert haar voltooiing. De bemanning van het Duitsche oorlogs schip „Emden", op bezoek te Amster dam, legde een krans bij het graf van Michiel de Ruyter. De commandant van de oorlogsbodem verricht de krans- legging. Foto rechts: Te Stap horst werd de gebrui kelijke voorjaarsvee markt gehouden, waarvoor veel be langstelling bestond. De Staphorster boe ren keuren het vee.

De Soester | 1938 | | pagina 8