Soest vóór Vijfentwintig Jaar. JO SPIER AFSCHEID VAN Ds. N. BIJDEMAST. GLEN MORRIS TARZAN Voor al Uw Werkkleding Uitvoering van A.D.0. Vooral UwHerenmodes Burgerlijke Stand Gemeenteraad. ALS PROPAGANDIST VOOR DE PLAATSELIJKE PERS. OVERHEMDEN 0.49 - 0.59 - 0.89 - 1.10 - 1.50 HANDELSHUIS Soesterbergschestraat 51 Telefoon 2400 van hetzelfde maaksel is, zullen hem alle sympathiegevoelens uitgesloten blgven, hg loopt nog wat rond te slenteren en als er zich veel van deze malligheden op zijn weg voordoen, moet hij per slot toch maar niets van dat huis en die plaats hebben, ,,'t Is er zoo ongezellig, zoo leelijk, er zit geen charme in, althans veel minder dan in dat andere dorp met al die vriendelijke villa' tjes, wegen en lanen." Ook hier zijn het de kleur en de vorm, gebouwd op een verkeerd aangevoelde practische nuttigheid, welke den aanschou wer 't zij bewust of onbewust wegvoeren van een leelijke plaats, welke toch eigen lek een aantrekkelijke plaats had kunnen zijn. (Wordt vervolgd). van 20—26 April 1938. GEBORENGgsbertus Petrus, z. van P. A. Tourné en G. M. Schimmel, Heuvel- weg 16. ONDERTROUWD: A. Adelaar, 27 jaar en E. Hagen, 23 jaar; H. J. Verleur, 65 jaar en A. A. M. Viëtor, 56 jaar; H. J. v. Mill, 29 jaar en A. N. Stork, 29 jaar; G. Calis, 31 jaar en W. J. Hilhorst, 23 jaar. GEHUWD: J. Kuiper en C. J. Pruis; J. Koekkoek en J. Verwoerd. OVERLEDEN: Cornelis van de Pol, 72 jaar, geh. met W. v. d. Horst, Smitsw. 33. Vestiging van 2026 April 1938. B. G. F. Bouma-Krüger van Hilversum naar KI. Engendaalweg 4; J. E. Ansink, inw., van Ede naar Soesterb.straat 125; P. Brijnen met gezin, van Maarn naar Buntweg 18; A. Muelink met vr., van Amsterdam naar Steenhoffstraat 77c; J. A. Muelink, inw., idem; Z. Verwoerd Griessen met k., van N.O. Indië n. Dor resteinweg 26; L. Buitenhuis met vr., van Eemnes naar Kerkpad N.Z. 2; J. Schar- renborg met gez. van Zwolle naar Woon wagenkamp; M. A. Soetendal van R'dam naar Woonwagenkamp; A. Koen, met vr., van A'dam naar Dorresteinweg 38; A. C. van Hardevelt van Bussum naar Kolonie- weg 13; J. F. van Buschbach, inw., idem; E. B. Bordewijk van Utrecht naar Birkt- straat 64; J. L. Dekkers, met gez., van Velsen naar Stadh.laan 23a; K. Zietsma, met vrouw, van A'dam naar Nieuwstr. 35c; A. C. Gottlieb, met vr., van Utrecht naar le Heeserlaantje 3b; H. Tijsma, inw. van Zaandam naar Bosstraat 92; A. Jans sen, inw., van Utrecht naar Heideweg 44; G. Kamphorst, inw., van A'dam naar van Lyndenlaan 14; P. Boersma, met vrouw, van Joure naar Braamweg 27; A. Geyten- beek-v. d. Horst met z., van Zeist naar Lange Brinkweg 56; G. M. Piël van Hil versum naar L. Brinkweg 35b; M. Das van Utrecht naar B. Grothestraat 50; E. Oostertoeek, idem; G. Floor-Koops van Groningen naar Julianalaan 60; L. den Duik van Katwijk naar Kon.laan 20; Wed. E. W. Barron-Endendijk, inw., van Mexico City naar P. Potterlaan 22; M. Arts van Amersfoort naar Rademakersti aat 6; B. Hassel met vr., van Hengelo naar Stadh. laan 46; M. Gödden, inw., id.; J. Pieters, met vr., van Overschie naar L. Brinkweg 68; C. E. Margadant, met vr., van A'dam naar L. Bergstraat 20; Wed. G. J. J. van Zijst-Schmidt, met k., van Utrecht naar Banningstraat 12; B. S. J. Rennette, inw., id.; A. J. Coree, inw., id.; L. Jaasma, id. Vertrek van* 2026 April 1938. M. van Vliet van Molenstraat W.Z. 39 naar Heerlen, Heerenweg 51; L. M. Lach- mann met z., van Vosseveldlaan 19a naar Apeldoorn, Clivialaan 26; C. H. v. Buuren van Wilhelminalaan 16 naar Baarn, van Heutzlaan 6; A. Borrias van Klaarwater- weg 42 naar Muiden, Vechtkade 288; M. M. Batenburg van van Weedestraat 28 n. Breda, Emmastraat 18; J. Muis van Ban ningstraat 11 naar Deventer, Paffraed- straat 15; F. Siegmund van Kampweg 30 naar Onbekend waarheen; J. C. Hekman, met zoon, van Torenstraat 2c naar Den Haag, de la Reyw. 445; A. G. v. d. Poll, idem; W. Elbersen van Verl. Postweg 43 naar Zeist, Ruysdaellaan 12; A. F. v. Zoest van L. Bergstraat 10 naar R'dam, Noor- derhavenkade 143c; J. Lammertse van Schrikslaan 36 naar R'dam, W. Beukelsz.- straat 10a; G. D. v. Weelden, van Amers- foortschestraat 134 naar A'foort, Nassau- laan 22; W. A. van 't Klooster, met zoon, van Schrikslaan 11 naar A'dam, Stadion- weg 275 3; Wed. G. Stricher-Levasier, met d., idem; R. S. T. Nap, met vr., van Hart manlaan 11 naar Arnhem, Lisztstraat 28; Wed. W. Bos-Weber, met d., van Gallenk. Pelsweg 2 naar Zeist, Berkenlaan 2; C. Verhagen van Galljenk. Pelsweg 2 naar Zeist, Berkenlaan 2; G. E. Landweer, van Regentessel. 10 n. A'dam, v. Breestr. 68. Verhuizingen binnen de Gemeente van 20—26 April 1938. C. Th. van Hazendonk, met gez., van Steenhoffstraat 36 naar Hartweg 32a; A. W. Philipoom, met gez., van Ringweg 14 naar Birktstraat 26b; A. J. Dolman van Dalweg 2 naar Birktstraat 24a; A. v. Vel- zen v. Wieksl.weg W.Z. 9 n. Schoolstr. 20; G. de Lange, met gez., van K. Bergstraat I naar Verl. Talmalaan 19; W. v. Heusden van B. Grothestraat 52 naar W. Pyrmont- laan 6; C. C. Pelle van van Lenneplaan 39 naar Hildebrandlaan 6; M. R. de Hart van Sportweg 9 naar Schoolweg 2; O. K. de Bruin, met gez., van Schoolstraat 35 n. 55; L. Eygelaar, met gez.', van Beetzlaan II naar Dorresteinweg 55; G. G. Middel man van O. Utr.weg 5 naar 7a; A. Vugts- Diepstra van Beetzlaan 41 naar School straat 13; N. van Es van Soesterb.straat 54 naar Schoolstraat 13; A. Slosorz van Gallenk. Pelsweg 2 n. Hartmanlaan 5; J. Geitenbeek van Eemstraat 1 n. 2e Hee serlaantje 6. De Raad der gemeente Soest is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Donderdag 5 Mei 1938 te 14 uur, ter behan deling van de volgende AGENDA: 1. Vaststelling van de notulen der ver gadering dd. 21 Maart 1938. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. 3. Vaststelling van besluiten tot be- grootings wijziging a. algemeene wijziging dienst 1937 (No. 21-609); b. wijziging dienst 1937 overbren gen saldi kapitaaldienst 1936 (No. 21-611); e. algemeene wijziging dienst 1938 (No. 21-610). 4. Verzoek tot verlaging van den rente der aan de N.V. Centrale Slachtplaats ver leende hypothecaire geldleening met voor stel van B. en W. (No. 874). 5. Voorstel tot vaststelling van een ver ordening op de heffing van besmettelijke ziektengelden (No. 1956). 6. Voorstel tot vaststelling van een verordening op de heffing van schoolgeld voor het lager onderwijs (No. 1666). 7. Voorstel tot herziening van de sa larisregeling voor het gemeentepersoneel in verband met de rangschikking der ge meente in de 2e klasse, bedoeld in het Rijksbezoldigingsbesluit (No. 4954). Waarom advertentie-campagne's in GOEDE plaatselijke bladen zoo veel succes hebben. 1.49 - 1.95 - 2.40 - 2.75 HANDELSHUIS Soesterbergschestraat 51 Telefoon 2400 8. Adres van de afdeeling Baarn en Omstreken van den Ned. Bond van hotel-, koffiehuis-, restauranthouders en slijters, verzoekende afschaffing c.q. vermindering van de personeele belasting naar den grondslag biljarten (No. 5058). 9. Adres van het bestuur der R.K. Be waarschool te Soesterberg, verzoekende voor het jaar 1938 een subsidie te mogen ontvangen, met voorstel van B. en W. (No. 3133). 10. Vaststelling van besluiten tot ver leening van een voorschot als bedoeld in art. 101 bis der Lager Onderwijswet 1920 (vergoeding vakonderw(jzeres voor de bij zondere U.L.O.-scholen) (No. 110). 11. Voorstel betreffende de uitrusting der gemeentepolitie (No. 5063). 12. Crediet-aanvrage voor verstrekking van extra hulp aan werkloozen, z.g. B.- steun 1938 (No. 4310). 13. Vaststelling van een besluit tot aanvaarding van een legaat, en belegging van het gelegateerd bedrag ad 150. (No. 5045). 14. Vaststelling van een besluit tot huur van meerdere hangruimte in de Cen trale Slachtplaats (No. 5078). 15. Voorstel tot vaststelling eener nieu we verordening op het aanplakken der be kendmakingen, welke door of vanwege het gemeentebestuur geschieden (No. 5093). 16. Verzoek van de bewoners der To renstraat om het besluit van 20 April 1936, inzake geslotenverklaring dier straat voor het berijden met motorrijtuigen op twee wielen in te trekken, met voorstel van B. en W. (No. 4237). 17. Voorstel tot het verstrekken van een crediet ten behoeve van de steimverlee- ning aan kleine boeren (No. 4869). Waarom advertentie-compagne's in de Plaatselijke Pers zooveel succes hebben? De oorzaken zijn vele. Laat ik hier ech ter één mogen noemen. Een goede plaatselijke courant wordt gespeld. Men interesseert zich nu één maal véél sterker voor 't nieuws uit eigen omgeving dan voor gebeurtenissen, die ver van honk plaats vinden. Niemand minder dan de bekende teeke naar Jo Spier, van 't dagblad ,,De Tele graaf", illustreerde dit met een lake tee- kening in het Zondagochtendblad van 6 Maart j.1. als volgt: „Mijnheer Jansen uit de Van Breestraat, die naar de radio-persberichten luistert, laat alle mededeelingen over duizenden dooden in 't Verre Oosten ijskoud over zich heen gaan, een ernstig spoorwegonge luk, een ontploffing met vele dooden, hij wordt er niet anders van. Maar dan hoort mijnheer Jansen plots, dat in de Van Bree straat, waar hij woont, een jongetje is overredenHij verliest in één slag z'n apathische houding, springt uit z'n clubfauteuil en roept z'n vrouw toe, dat er een ernstig ongeluk gebeurd is!" Ziehier, in 't kort geschetst, met hoe veel intense belangstelling iemand de din gen bekijkt, die in z'n eigen omgeving ge beuren, de omgeving, welke hem ver trouwd is, de menschen, die hem bekend zijn. Daarom is z'n plaatselijke courant z'n lijfblad! Hij bekijkt ook de advertentiepagina's vol interesse, want de meeste adverteer ders kent hij persoonlijk. En wie voor de goede plaatselijke cou rant minstens zooveel belangstelling aan den dag legt als de heer des huizes, dat is Hare Majesteit de Vrouw, die 't grootste deel van ons nationale inkomen uitgeeft en die zelden een dagblad (al die politiek, bah!) inkijkt. De plaatselijke courant is vooral héér lectuur! Is het wonder, dat advertentie-campag ne's in een werkelijk goed plaatselijk blad zoo'n succes opleveren? (De Perswereld). Voor een niet geheel gevulde Chiistelijk Gereformeerde kerk nam Dinsdagavond om 7 uur ds. N. Bijdemast, na een verblijf van slechts 2 jaar alhier, afscheid van de gemeente, om zich daarna in Zeist te gaan vestigen. Onder degenen die opgekomen waren, bemerkten wg o.a. wethouder Gasille na mens het Dag. bestuur der Gemeente, en de predikanten Ds. P. de Groot uit A'foort, ds. Herema uit Zeist, kerkeraadsleden en catechisanten. Na opening met orgelspel zong de gemeente van Psl. 90 1, waarop in de hoofdrol als in de nieuwste emotie-rijke natuurfilm„TARZA N'S W R A A K", een film met schitterende momenten in de wildernissen van Afrika, op den Niger, in het weelderige verblijf van den Indischen Maharadja en een sensatio- neele ontvluchting, die den adem doet inhouden. Vanaf Vrijdag a.s. draait dit sublieme filmwerk in Carl- ton's Bioscoop, te Soestdijk. Z.Eerw. het votum uitsprak en daarop laat zingen Psl. 90 2. Vervolgens leest Z.Eerw. voor Prediker 3 1—9 en wijst dan verder op de a.s. scheiding en op de leer die altijd hetzelfde blijft en geschieden moet tot eer van God. Spr. gaat zijn af gelegde levensloop na, en betuigde, dat hij het volgende jaar 35 jaar predikant zou zijn en begonnen is als oefenaar in Rot terdam, dat hij nooit zal vergeten; deze gemeente neemt een groote plaats in in zijn hart. Hij heeft daar aangenaam ge werkt in en met de corporatiën die er in groote getalen waren en nu komt de vraag naar voren: wat nu en ziet dan neer- op den Priesterkoning, wat deze meldt in Openb. 1 17, 2e gedeelte en vers 18. Na gebed zong de gemeente van Psl. 139 2-4, onderwijl de gebruikelijke collec ten werden gehouden en staat spr. achter eenvolgens stil bij de rustpunten; ten eer ste ziet de Priester neer op zich zelf, op de diepe waarheid, de glorierijke oveiwin- titelde deze uitspraak als de waarheid, wel- ning en de grenzelooze macht. Z.Eerw. be- ke zij steeds zal blijven. ,,'t HANDELSHUIS" Soesterbergschestraat 51 Telefoon 2400 Flanel-pantalons Polo hemden Riemen ,,'t HANDELSHUIS" Soesterb str. 51 Telefoon 2400 en iedereen ging zeer gaarne met hem om. De oud-catechisant D. F. W. Derks, dankte Z.Eerw. voor alles wat hij voor de jeugd is geweest; de catechisanten zullen Z.Eerw. dan ook nooit vergeten. Nadat Z.Eerw. alle sprekers heeft be dankt voor hun hartelijk medeleven, laat hij zingen Psl. 111 5. Na gebed zong de gemeente Psl. 122 3 en werd daarop de zegenbede uitgesproken. De gemeente zong vervolgens den scheidenden leeraar nog toe Psl. 121 4, waarna gelegenheid werd geboden om met een handdruk van de familie Bijdemast afscheid te nemen, waai van door velen gebruik werd ge maakt. Hiermede was deze plechtigheid beëin digd. Na beëindiging der predicatie sprak ds. P. d. Groot uit Amersfoort Z.Eerw. toe en gaat dan den velen en velerlei arbeid van hem na, welken arbeid steeds door Z.Eerw. met blijdschap is verricht. Namens den kerkeraad speekt ouderling- van Tricht Z.Eerw. toe en bidt hem Gods zegen toe in zijn nieuwe woonplaats. Hij verzocht de gemeente Z.Eerw. staande toe te zingen Psl. 134 1. Ds. Kraan uit Baarn dankte Z.Eerw. voor alles wat hij steeds voor hem heeft gedaan en laat Z.Eerw. staande toezingen Psl. 20 1. Ds. Herema uit Zeist dankte Z.Eerw. voor alles wat hij in de classis heeft ge daan, voor zijn bezielend woord en mede leven. Wethouder Gasille betuigde, dat hij de opdracht heeft gekregen van het Dag. Bestuur der Gemeente Soest om Z.Eerw. den welgemeenden dank over te brengen namens het College en de gemeente voor de vele goede zegeningen die Z.Eerw. heeft verricht in zijn heerlijk ambt. Persoonlijk dankt spr. Z.Eerw. voor zijn hartelijke vriendschap, Z.Eerw. is een nobel man, Waarschuwing tegen het lok ken van Nederlandsche werklieden naar Duitschland. De Burgemeester der Gemeente Soest waarschuwt tegen de berich ten in de Nieuwsbladen of daartoe uitgezonden agenten, die soms met verstrekking van reisgeld voor de heenreis, ten behoeve van industri- ëele ondernemingen, Nederlandsche werklieden naar Duitschland lok ken. Bij hunne aankomst te dier plaatse toch is herhaaldelijk geble ken, dat zij daar niet gebruikt kun nen worden. Het is daarom geraden, dat die werklieden, alvorens werk aan te nemen in Duitschland, zich tot de arbeidsbeurs, in de plaats hunner in woning of, bij gebreke van dien, tot de Nederlandsche Arbeidsbeurs te Oberhausen (Duitschland)Arndt- strasse 56, om inlichtingen wenden, omtrent de vooruitzichten in het be komen van werk, de loonen en de huurprijzen der woningen aldaar. Inlichtingen aan de Nederlandsche Arbeidsbeurs te Oberhausen behoo- ren schriftelijk te worden aange vraagd met betaling van het ant- wpord door bijvoeging 6f van een antwoord-coupon, welke op het post kantoor voor 14 cent verkrijgbaar is en daar moet worden afgestem peld, óf van een Duitsche postzegel van 2b pfennig. Wie dit nalaat, stelt zich bloot aan groote teleurstelling en schade. Soest, 7 April 1913. De Burgemeester voornoemd, L. v. D. Grothe. Woensdagavond j.1. vergaderde in 't Café „De Koophandel" de Mid- denstandsvereeniging. Door het voorloopig bestuur werden de con cept statuten voorgesteld, die met algemeene stemmen werden vastge steld. Tot leden van het bestuur wer den gekozen de heeren P. v. d. Bree- mer, P. Butselaar, E. v. d. Flier, P. C. W. Foeken, P. H. Hesp, J. Sta lenhoef en Th. Wagner. De drie van mishandeling met doodelvjken afloop beschuldigde Soes- ters, zgn door de Rechtbank te Utrecht veroordeeld tot 9 maanden gevangenisstraf, met aftrek der pre ventieve hechtenis. De schietoefeningen, tot ver hooging van 's Lands weerkracht zullen alhier plaats hebben des Woensdags namiddags van 1 tot 8 uur, aanvangende den 7den Mei a.s. De kabelballon, die op -'t vlieg terrein te Soesterberg vanwege het Kon. Ned. Met. Instituut nu en dan tot het doen van waaarnemingen wordt opgelaten, is Maandag j.1. door het breken van den kabel ontsnapt en heeft daarna als vrije ballon op eigen gelegenheid een vaart onder nomen. Vinders van den ballon of van het instrument, hetwelk onder den bal lon hing worden verzocht van hun vondst kennis te geven aan den hoofddirecteur van het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt. De richting, waarin de ballon waarschijnlijk is afgedreven is Z.W. Voor den vinder wordt een premie in uitzicht gesteld. Dinsdag j.1. geraakte de smids leerling van Siemerink met zijn rechterarm bekneld tusschen de boormachine, 't Kwam nog al ern stig aan en moest direct geneeskun dige hulp worden ingeroepen. Naar ons werd medegedeeld was er geen veiligheidskas, zoodat de patroon aansprakelijk moet worden gesteld. Maandagavond werd door een der buurttreinen Baarn-Utrecht aan de halte „Den Dolder" het 11-jarig dochtertje van den heer L., Hoofd der School aldaar, overreden. Spe lende en stoeiende werd te laat de aankomende trein gezien, die 't kind greep en 24 Meter verder reeds het ontzettend verminkte lijkje terug gaf. Een ondeelbaar oogenblik was voldoende om van het dartele kind een overschot te laten, dat de ouders niet meer mochten zien; 't hoofd was geheel verbrijzeld. Zeer spoedig was geneeskundige hulp aanwezig, natuurlijk slechts om den dood te constateeren. Gevraagd van 1 Mei tot 1 Oc- tober een staljongen, 15 16 jaar oud. Zich aan tfe melden bij den Dienst-Opzichter A. Koudijs, Kan toor van den Tramdienst, Soest. Fanfare „Patiëntia Vincit Om- nia" te Soest. Jongelui boven de 13 jaren, die lust gevoelen om als wer kend lid der Fanfare toe te treden, worden uitgenoodigd zich vóór 1 Mei a.s. te melden bij één der vol gende Bestuursleden: J. Geijtenbeek, Rembrandtlaan; D. v. d. Broek Dzn., Noorderweg; B. de Rooij, Veenhui- zerstraat; A. J. S. Kuijpers, Spoor straat. Het Bestuur. De Bond van Staatspensionee- ring, afdeeling Soest, zal Woensdag 30 April a.s. 's avonds 8 ure eene algemeene vergadering houden in het Amsterdamsche Koffiehuis. (Uit „De Soester's" van April 1913). Deze gymnastiekvereniging, opgericht 16 Juli 1930, gaf onder leiding van den heer D. J. v. d. Berg, leeraar M.O. Gymn. Zeist, Woensdagavond een uitvoering in de Eemlandzaal, die geheel gevuld was. Toen precies om 8 uur het scherm rees, zag men op het podium een aardig schoor steenmantelklokje, dat 8 uur aanwees, uit welks wijzerplaat 5 lieftallige jongedames kropen, waarna Mevrouw Gerth uit de Laanstraat in een proloog uitsprak wat A.D.O. bedoelt en wat haar vooruitzichten zijn. Daarop riep de praeses der club allen een hartelijk welkom toe, in 't bijzonder het bestuur der „S.T.C.", de donateurs en donatrices en de pers. Door de tijdsom standigheden en doordat het Rijk en de Gemeente geen subsidie meer verstrek ken, kunnen de vereenigingen niet datgene meer doen, wat zij graag zouden wil len, reden waarom clementie ingeroepen wordt voor sommige onderdeelen, daar de leden er van pas enkele maanden de les- ,,'t HANDELSHUIS" Soesterbergschestraat 51 Telefoon 2400 sen volgen. Het is de bedoeling van het bestuur om in de zomermaanden de zwem- sport te gaan beoefenen, daar er verleden jaar in ons land 157 jongens en 80 meis jes zijn verdronken, die de zwemsport niet machtig waren, wat in ons waterrijk land je niet mag voorkomen. Er zijn nog vele jongens en meisjes en ook van de oudere generatie, die de zwemkunst niet verstaan. Na deze improvisatie werd den vaan- delgroet gebracht en nadat het klokje op zij was gezet, had de opmarsch, bege leid door het A.D.O.-lied, plaats. De uitgevoerde standen vielen goed in den smaak en de houding- en lenigheids oefeningen door de dames, werden subliem uitgevoerd. De bankoefeningen door de kleuters verricht, wekten de lachspieren op; de rhytmische oefeningen, uitgevoerd door de meisjes, liepen goed van stapel. De jongens maakten met hun vrije oefeningen een goed figuur; een extra vermelding ver dienen de zeer ingewikkelde knotsoefenin gen door de dames uitgevoerd; die waren in één woord óf. De vrije oefeningen meis jes en de bankoefeningen der dames (7 in een boot) waren zeer goed; de laatste oefe ning moest gebisseerd worden. In de pauze werden lootjes verkocht voor versterking van de kas, waarmede mooie prgzen waren te winnen. Bij het brugturnen dames waren een paar zeer goede krachten; de grondoefeningen door de jongens waren dolvermakelijk, evenals het touwtrekken. De dansmotieven, door de dames en de rythmische oefeningen werden subliem uitgevoerd. Een en ander werd afgewisseld door gramofoonmuziek en door het ensemble Uiterwijk. Den direc- etur komt een compliment toe voor zijn optreden, hij weet variaties in de stof te brengen die aangenaam aandoen. Het ge heel was goed verzorgd,- ook de verlich ting, van den heer Kwak, deed het goed, Mevrouw M. de Graaf Prost werd een plant in pot aangeboden voor het vele werk door haar verricht op de repetitie- lessen -van A.D.O. De directeur ontving een mooie gong en actetasch voor zijn ge waardeerd onderwijs. Tot slot was er nog een gezellig samen zijn. Alles bijeen was het een avond voor A.D.O.

De Soester | 1938 | | pagina 2